SON DAKİKA SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI HABERLERİ

Son Dakika Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Haberleri

18:35
Kaymakamlık Binası Önünde Kendisini Yaktı Malatya'nın Yeşilyurt ilçesinde bir kişi yapılan yardımın kesildiğini öne sürerek kaymakamlık önünde kendisini ateşe verdi.
18:25
Vakıf Yardımı Kesti Kaymakamlık Binası Önünde Kendisini Yaktı Malatya'nın Yeşilyurt ilçesinde A.Ö. yapılan yardımın kesildiğini öne sürerek kaymakamlık önünde kendisini ateşe verdi.
Vakıf Yardımı Kesti Kaymakamlık Binası Önünde Kendisini Yaktı
16:40
Aziziye Kaymakamlığı İhtiyaç Sahibi Ailelere Yardımda Bulundu Aziziye Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, ihtiyaç sahibi ailelere gıda ve temizlik malzemesi yardımında bulundu.
14:26
İzmir Ömür, Yürüyebilmek İçin Bir Ameliyat Daha Olacak İzmir'in Ödemiş İlçesi'nde, çift omurilikli olarak dünyaya gelen ve 13 yıl önce ameliyatla iki omuriliği birleştirilen, ancak tam olarak sağlığına kavuşması için doktorların bir dizi ameliyat daha olması gerektiğini belirttiği lise öğrencisi 15 yaşındaki Ömür Aldemir, bir aşama daha kaydetti.
İzmir Ömür, Yürüyebilmek İçin Bir Ameliyat Daha Olacak
13:14
Ömür, Yürüyebilmek İçin Bir Ameliyat Daha Olacak İzmir'in Ödemiş İlçesi'nde 13 yıl önce omurilik ameliyatı olan, ancak tam olarak sağlığına kavuşması için doktorların bir dizi ameliyat daha olması gerektiğini belirttiği lise öğrencisi 15 yaşındaki Ömür Aldemir, bir aşama daha kaydetti.
Ömür, Yürüyebilmek İçin Bir Ameliyat Daha Olacak
12:44
Kaymakamdan Yaşlılara Destek Ziyaretleri Yozgat'ın Kadışehri İlçe Kaymakamı Ali Doğan, köylerde oturan yaşlıları evlerinde ziyaret ederek, ihtiyaç ve isteklerine ilişkin bilgiler alıp, hastalığı nedeniyle yataktan kalmayan yaşlılara da moral verdi.
Kaymakamdan Yaşlılara Destek Ziyaretleri
18:14
Çocuklara Yarıyıl Eğlencesi Tut Elimi Edirne Derneği, koruma ve bakım altındaki çocukların sosyal, kültürel ve moral ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla yarıyıl tatilinde Trakya Üniversitesi Sosyal Tesislerinde eğlence programı düzenledi.
Çocuklara Yarıyıl Eğlencesi
12:30
Trakyaka 2014 Yılı Teknik Destek Programı Kasım-Aralık Dönemi Sonuçları Belli Oldu Trakya Kalkınma Ajansı (TRAKYAKA), 2014 Yılı Teknik Destek Programı kapsamında Kasım-Aralık döneminde gelen başvurular arasından destek almaya hak kazananları belirledi.
12:18
Vakıftan Serazedelere Borç Erteleme Müjdesi Kütahya'nın Simav SYDV Başkanı Kaymakam Gökhan Gürbüzerol, yoğun kar yağışından zarar gören 40 seracının 80 bin TL tutarındaki borçlarının bir yıl ertelendiğini bildirdi.
Vakıftan Serazedelere Borç Erteleme Müjdesi
10:23
Yalıhüyük'te Mevka Mali Destek Toplantısı MEVKA, 2015 yılı Mali Destek programlarını Yalıhüyük’te tanıttı.
Yalıhüyük'te Mevka Mali Destek Toplantısı
09:34
Tarsus'ta "3. Bahar 2 Projesi" Tarsus Sağlık Müdürlüğü tarafından kimsesiz ve yaşlı vatandaşlar için hayata geçirilen "3. Bahar 2" projesiyle 272 kişiye ulaşıldı.
19:01
Arguvan'da 'Hoşgeldin Bebek' Projesi Malatya’nın Arguvan ilçesinde Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından hazırlanan “Hoş geldin Bebek Projesi” uygulamaya başladı.
Arguvan'da 'Hoşgeldin Bebek' Projesi
17:37
Demre Cesedi Kendisini Atacağını Söylediği Kuyuda Bulundu Cesedi kendisini atacağını söylediği kuyuda bulundu Antalya'nın Demre İlçesi'nde oturan 82 yaşındaki Ramazan Karakahya, 9 metrelik su kuyusunda ölü bulundu.
Demre Cesedi Kendisini Atacağını Söylediği Kuyuda Bulundu
16:16
Cesedi Kendisini Atacağını Söylediği Kuyuda Bulundu Antalya'nın Demre İlçesi'nde oturan 82 yaşındaki Ramazan Karakahya, 9 metrelik su kuyusunda ölü bulundu.
Cesedi Kendisini Atacağını Söylediği Kuyuda Bulundu
16:09
Kozluk'ta Kömür Dağıtımına Başlandı Kozluk Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV), dar gelirli ailelere kömür dağıtımına başladı.
Kozluk'ta Kömür Dağıtımına Başlandı
13:32
Soba Zehirlenmelerine Kaymakamlık Önlemi Soba zehirlenmelerine Kaymakamlık önlemi- Erzurum'un Horasan ilçesinde Kaymakamlık tarafından yürütülen sosyal sorumluluk projesi kapsamında 4 bin 780 aileye karbonmonoksit zehirlenmelerinin önüne geçilebilmesi için gaz dedektörü dağıtılmaya başlandı- Kaymakam Dinç: "Yapmış olduğumuz bu projeyle toplumda farkındalık yaratarak hem vatandaşlarımızı bilgilendirmeyi hem de bu konuyu ülkemiz gündemine taşıyarak, yaşanan ölümlerin önüne geçmek istiyoruz" CEVAT ADIYAMAN - Horasan Kaymakamlığı
Soba Zehirlenmelerine Kaymakamlık Önlemi
13:02
Soba Zehirlenmelerine Kaymakamlık Önlemi Erzurum'un Horasan ilçesinde Kaymakamlık tarafından yürütülen sosyal sorumluluk projesi kapsamında 4 bin 780 aileye karbonmonoksit zehirlenmelerinin önüne geçilebilmesi için gaz dedektörü dağıtılmaya başlandı Kaymakam Dinç: "Yapmış olduğumuz bu projeyle toplumda farkındalık yaratarak hem vatandaşlarımızı.
11:05
Beyşehir Kaymakamlığından İhtiyaç Sahiplerine Yardım Eli Konya’nın Beyşehir İlçe Kaymakamlığı 2014 yılında ihtiyaç sahiplerine çeşitli yardımlarda bulundu.
Beyşehir Kaymakamlığından İhtiyaç Sahiplerine Yardım Eli
10:15
Hamamözü'nde "Elimden Tut" Projesi Amasya'nın Hamamözü ilçesinde SYDV tarafından hazırlanan Elimden Tut projesi kapsamında bakıma muhtaç yaşlıların ihtiyaçlarının karşılanması amaçlanıyor.
19:00
Eruh'ta Kömür 900 Aileye Kömür Yardımı Yapıldı Eruh ilçesinde, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'nca (SYDV) 900 aileye kömür yardımı yapıldığı belirtildi.
13:28
A'dan Z'ye Tarım İşçileri Sorunları Şanlıurfa Mevsimlik Tarım İşçileri Derneği Başkanı Mehmet Göbek, tarım işçilerinin yaşadığı tüm sorunları bu röportajda dile getirdi.
A'dan Z'ye Tarım İşçileri Sorunları
12:42
Kaymakam Arslan: Mahallelerdeki Sorunları Çözüme Kavuşturacağız Samsun'un Bafra İlçe Kaymakamı Halis Arslan önderliğinde İlçe Jandarma Komutanı Bnb. İlhan Güngör, Milli Eğitim Müdürü M.Ali Katipoğlu, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Hasan İrer, İlçe Tarım Müdürü Ahmet Dursun, YEDAŞ Müdürü Yasin Ceylan, Samsun Büyükşehir Belediyesi Bafra Şube Müdürü Yakup Tulum ve Toplum Sağlık Merkezinden Dr. Seçil Dursun ile mahalleleri gezerek incelemelerde bulundu.
Kaymakam Arslan: Mahallelerdeki Sorunları Çözüme Kavuşturacağız
14:56
Antalya'da Evler Heyelan Nedeniyle Boşaltıldı Antalya'nın Kumluca İlçesi'nde geçen hafta meydana gelen ve yer yer devam eden heyelan nedeniyle 9 ev boşaltılırken, 8 evin de tahliye edilmesi kararlaştırıldı.
Antalya'da Evler Heyelan Nedeniyle Boşaltıldı
13:42
Kumluca'da Evler Heyelan Nedeniyle Boşaltıldı Antalya'nın Kumluca İlçesi'nde geçen hafta meydana gelen ve yer yer devam eden heyelan nedeniyle 9 ev boşaltılırken, 8 evin de tahliye edilmesi kararlaştırıldı.
Kumluca'da Evler Heyelan Nedeniyle Boşaltıldı
11:09
Genç Kıza Verilen Mavi Nüfus Cüzdanı Başına Bela Oldu Sultan Yatman 19 yaşında, nüfus idaresinde erkeklere verilen mavi cüzdan hayatını kabusa çevirdi. Şimdi evlenemiyor, askere çağrılmaktan korkuyor.
Genç Kıza Verilen Mavi Nüfus Cüzdanı Başına Bela Oldu
13:09
'Şefkat Makas Hizmeti' Akyazı'da Sakarya'nın Akyazı ilçesinde yaşayan engelli vatandaşlara ve yaşlılara özel ücretsiz kuaförlük hizmeti verilmeye başlandı.
'Şefkat Makas Hizmeti' Akyazı'da
11:57
Kulp Kaymakamlığı Kobanili Aileleri Yalnız Bırakmadı IŞİD’in saldırıları nedeni ile ülkelerini terk eder Diyarbakır’ın Kulp ilçesine sığınan 65 Kobanili aileye, Kulp Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yardım yapıldı.
Kulp Kaymakamlığı Kobanili Aileleri Yalnız Bırakmadı
20:39
Milletvekili Alpay'dan Sydv Mütevelli Heyeti Seçimlerine Taraf Olduğu İddiasına Yalanlama AK Parti Elazığ Milletvekili Şuay Alpay, Elazığ Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) mütevelli heyeti seçimlerine taraf olduğu ile ilgili haberlerin asılsız olduğunu belirtti.
19:39
Aylin Coş'dan Adapazarı Sosyal Dayanışma Merkezine Ziyaret Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş’un eşi Aylin Coş Adapazarı Sosyal Dayanışma Merkezini ziyaret etti.
Aylin Coş'dan Adapazarı Sosyal Dayanışma Merkezine Ziyaret
16:52
Minik Öğrenciler Sevindirildi Adıyaman’ın Sincik ilçesinde köy okullarında eğitim gören 500 öğrenciye LC-Waikiki firması tarafından gönderilen kıyafetler dağıtıldı.
Minik Öğrenciler Sevindirildi
16:01
Çatak'ta Karne Sevinci Çatak'ta okulların yarıyıl tatiline girmesinden dolayı, öğrenciler karne almanın heyecanını yaşadı.
13:20
Kimsesizlere Sıcak Yuva Osmangazi Belediye’si Bursa’nın ilk ‘Kimsesizler Evi’ni şehre kazandırmak için gün sayıyor.
Kimsesizlere Sıcak Yuva
12:22
Görevleri Sona Eren Mütevelli Heyete Teşekkür Belgesi Elbistan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanı Elbistan Kaymakamı Tuncay Akkoyun tarafından İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli heyetinde görev yapmış üyelere teşekkür belgesi verildi.
Görevleri Sona Eren Mütevelli Heyete Teşekkür Belgesi
11:40
Otel Konforunda Yurtlar Kütahya’nın Simav ilçesinde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nın dar gelirli ailelerin orta öğretimde okuyan kız ve erkek çocukları için yaptırdığı butik otel konforundaki yurtlar tamamlandı.
Otel Konforunda Yurtlar
18:45
Aydın'dan Kısa Kısa AK Parti Aydın Milletvekili Kılınç: "159 kilometre uzunluğunda olması beklenen demiryolu hattı Çine ve komşusu Milas için hayati önem taşıyor"
17:26
Elazığ'da Sydv Mütevelli Heyeti Seçimleri Yapıldı Elazığ’da Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı mütevelli heyetinin seçimi gerçekleştirildi.
Elazığ'da Sydv Mütevelli Heyeti Seçimleri Yapıldı
13:31
Dinar, Puşi Atölyesi ve Adem'i Ziyaret Etti Diyarbakır’ın Kulp İlçe Belediyesi Eşbaşkanı Metin Dinar ve Meclis üyeleri, SODES kapsamında açılan ipek puşi atölyesi ile Aile Destek Merkezi’ni (ADEM) ziyaret etti.
12:48
Müzikle Engelleri Aşıyorum Projesi Mezitli Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından hayata geçirilen ’Müzikle Engeli Aşıyorum’ ve ’Müzikle Gelişiyorum Değişiyorum’ projelerinin kapanış etkinliğinde, katılımcılar konser verdi.
Müzikle Engelleri Aşıyorum Projesi
12:47
İslahiye'de 127 Engelliye Maaş Ödeniyor Gaziantep'in İslahiye İlçesi'nde 1274 engelliye maaş ödendiği bildirildi.
İslahiye'de 127 Engelliye Maaş Ödeniyor
12:30
Vali Yılmaz: Kütahya'da 609 Kamu Yatırımı Projesi Var Kütahya İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı’nda konuşan Vali Şerif Yılmaz, "2014 yılında uygulanmakta olan projeler için toplam 959 milyon TL’lik yatırım öngörülmüş ve 809 milyon TL harcama yapılmıştır.
Vali Yılmaz: Kütahya'da 609 Kamu Yatırımı Projesi Var
12:04
Mersin Roman Kadınlar Türk Halk Müziği Korosu Kurdu Roman kadınlar Türk Halk Müziği Korosu kurdu MERSİN'in merkez Mezitli İlçesi'nde sepet yapıp satarak geçimlerini sağlayan Roman kadınlar, Türk Halk Müziği Korosu kurdu.
Mersin Roman Kadınlar Türk Halk Müziği Korosu Kurdu
11:40
İslahiye'de 127 Engelliye Maaş Ödeniyor Gaziantep'in İslahiye İlçesi'nde 1274 engelliye maaş ödendiği bildirildi.
İslahiye'de 127 Engelliye Maaş Ödeniyor
11:40
Roman Kadınlar Türk Halk Müziği Korosu Kurdu Mersin'in merkez Mezitli ilçesinde sepet yapıp satarak geçimlerini sağlayan Roman kadınlar, Türk Halk Müziği Korosu kurdu.
Roman Kadınlar Türk Halk Müziği Korosu Kurdu
19:34
Kaymakam Turan Atlamaz Tarımsal Projeleri Yerinde İnceledi İlkadım Kaymakamı Turan Atlamaz, ilçede yürütülen tarımsal projeleri yerinde inceledi, üretici ve çiftçilerle bir araya geldi.
Kaymakam Turan Atlamaz Tarımsal Projeleri Yerinde İnceledi
18:45
Tatvan Aile Destek Merkezi'nde Sertifika Töreni Tatvan Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde faaliyet gösteren Tatvan Aile Destek Merkezi (TADEM) kursiyerleri için sertifika töreni düzenlendi.
17:44
Evleri Kullanılamaz Hale Gelen Aile, Yeni Bir Eve Yerleştirildi Tokat'ta ahşap evdeki yangın- Evleri kullanılamaz hale gelen aile, yeni bir eve yerleştirildi Yangın nedeniyle evleri kullanılamaz hale gelen Bakır ailesi, belediye, kamu kurumları ve hayırseverlerin desteğiyle hazırlanan başka bir eve taşındı.
Evleri Kullanılamaz Hale Gelen Aile, Yeni Bir Eve Yerleştirildi
16:43
Tokat'ta Ahşap Evdeki Yangın Evleri kullanılamaz hale gelen aile, yeni bir eve yerleştirildi.
14:09
Yoğun Kar Yağışı Düzce'de Bir Kişiyi Evsiz Bıraktı Düzce’yi etkisi altına alan ve hayatı olumsuz etkileyen kar yağışı, Muzaffer Var adlı vatandaşın 1999 depremi sonrası yaptığı evinin yıkılmasına neden oldu.
Yoğun Kar Yağışı Düzce'de Bir Kişiyi Evsiz Bıraktı
13:42
Van'da Ahıra Giren Köpekler, Koyunları Telef Etti Van'ın Tuşba ilçesindeki bir ahıra giren sokak köpekleri, ahırdaki 38 koyunu telef etti.
Van'da Ahıra Giren Köpekler, Koyunları Telef Etti
13:42
Hassa'da 'Minik Yüreklere Büyük Destek' Hassa Kaymakamlığı Proje Ofisi tarafından maddi imkansızlıktan dolayı okula kayıt yaptıramayan 150 anaokulu öğrencisini okula göndermek için 'Minik Yüreklere Büyük Destek' adlı proje hazırlandı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 06:53:16. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI HABERLERİ
[Hata Bildir]