SON DAKİKA STAR GAZETESİ HABERLERİ

Son Dakika Star Gazetesi Haberleri

 • 13:41Cem Küçük'e BeraatStar Gazetesi Yazarı Cem Küçük, eski Zaman Gazetesi Genel Müdürü Ekrem Dumanlı'ya sosyal medyadan hakaret ettiği iddiasıyla yargılandığı davada beraat etti.
 • 17:27Yeni Türkiye Buluşmaları PaneliSelçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Faruk Bilir, "Dünyada başkanlık sistemi uygulayan ülke sayısı parlamenter sistemden az değil. Latin Amerika ülkelerinde başarılı bir şekilde uygulanıyor" dedi.
 • 14:37Antalya'da 'Başkanlık ve Yeni Türkiye' KonuşulacakAntalya'da 'Başkanlık ve Yeni Türkiye' KonuşulacakAntalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’nın düzenlediği Yeni Türkiye Buluşmaları’na Star Gazetesi’nden Halime Gökçe, Prof.Dr. Faruk Bilir ve Prof. Dr. Haluk Alkan konuk olacak.
 • 09:52Ezeli Rekabet Ada'ya TaşınıyorEzeli Rekabet Ada'ya Taşınıyor"İngiliz basınında Mourinho ve Manu haberlerinin ardı arkası kesilmiyor.
 • 15:59Star Gazetesi'ne ABD Büyükelçiliği'nden 'Zagros' YalanlamasıABD Büyükelçiliği’nden yapılan açıklamada, bugün bir kısım medyada yer alan keskin nişancı tüfeği Zagros’ların PKK’ya ABD tarafından sağlandığı iddialarına yalanlama geldi.
 • 16:49Yunanistan Hükümet Sözcüsü Çipras ile Acun Görüşmesini AnlattıYunanistan Hükümet Sözcüsü Çipras ile Acun Görüşmesini AnlattıYunanistan Hükümet Sözcüsü Olga Gerovasili, Acun Ilıcalı'nın Yunanistan'da televizyon kanalı satın alacağına ilişkin muhalefet partileri tarafından gösterilen sert tepkiye "gülerek cevap" verdi.
 • 14:24Cumhurbaşkanlığı Kurumsal İletişim Başkanı Küçükyılmaz AçıklamasıCumhurbaşkanlığı Kurumsal İletişim Başkanı Mücahit Küçükyılmaz, "Millet, bir kez kazandığı hakkı kolayca iade etmesi için ortada bir sebep bulunmadığına ve 10 Ağustos 2014'te devlet başkanını seçmenin tadını aldığına göre, geriye sadece bu fiili durumu hukuki hale getirmek adına başkanlık sistemini hayata geçirmek kalmaktadır" değerlendirmesinde bulundu.
 • 15:35Niğde, Komşu İllerle BütünleşiyorNiğde, Komşu İllerle BütünleşiyorNiğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, Niğdeyi çevre illerle ekonomik ve kültürel alanlarda bütünleştirmek amacıyla başlatılan "Niğde Çevre İllerle Bütünleşiyor" adlı projenin startını Adana’dan verdi.
 • 07:30Başkanlık İçin Referandum Tarihi Belli OlduBaşkanlık İçin Referandum Tarihi Belli OlduMeclis Uzlaşma Komisyonu, başkanlık için çalışmalarını tamamlayamazsa ekim ayında referanduma gidilecek.
 • 17:45Cumhurbaşkanı Erdoğan Akademisyenlerle Bir Araya GeldiCumhurbaşkanı Erdoğan Akademisyenlerle Bir Araya GeldiCumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, akademisyenlerle Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda bir araya gelerek, terörle mücadele ile güvenlik ve demokrasi konularını konuştu.
 • 16:57Beştepe Cumhurbaşkanlığı SofrasıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nda akademisyen, gazeteci ve yazarlarla bir araya geldi.
 • 14:49Sarayın Sofrasında 'Terörle Mücadele, Güvenlik-demokrasi Dengesi' KonuşulduSarayın Sofrasında 'Terörle Mücadele, Güvenlik-demokrasi Dengesi' KonuşulduCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla yapılan Cumhurbaşkanlığı Sofrası’nda, ‘terör ve terörle mücadele’ ile ‘güvenlik-demokrasi dengesi’ konuları ele alındı.
 • 14:40Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nda 'Terör ve Demokrasi' KonuşulduCumhurbaşkanlığı Sofrası'nda 'Terör ve Demokrasi' KonuşulduCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bir grup akademisyen ve gazeteci-yazarı misafir ettiği Cumhurbaşkanlığı Sofrası’nda ’terör ve demokrasi’ konuşuldu.
 • 14:13Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nda, 'Terör ve Terörle Mücadele' ile 'Güvenlik-Demokrasi Dengesi' Konuları...Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nda, 'Terör ve Terörle Mücadele' ile 'Güvenlik-Demokrasi Dengesi' Konuları...Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bir grup akademisyen ve gazeteci-yazarı, Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nda misafir etti.
 • 12:39Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nda Gündem 'Terörle Mücadele'Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sofrası’nda bazı akademisyenler ve gazeteci-yazarları ağırlayacak.
 • 11:35Yılmaz Vural: Milli Takım, Terör Sayesinde Avrupa'ya GittiYılmaz Vural: Milli Takım, Terör Sayesinde Avrupa'ya Gitti"Türk futbolunu yöneten Fatih Terim'dir." diyen Yılmaz Vural, "Milli Takım'ın Avrupa'ya gitmesinin en önemli faktörü terördür" ifadesini kullanarak ilginç bir tespitte bulundu.
 • 21:4210. Askon Basın Ödül Töreni10. Askon Basın Ödül TöreniGörüntü Dökümü: ASKON Başkanı Koca'nın konuşması Anadolu Ajansı'nın ödül alması "10. ASKON Basın Ödül Töreni" ASKON Başkanı Koca: - "Gerek üretici gerek basın camiası olarak ilişkileri doğru kurarsak, çok farklı bir Türkiye'yi ortaya çıkaracağız. Türkiye için Türkiye'de üretirken, aynı zamanda dünya için Türkiye'de üretiyoruz" Anadolu Ajansı, "En İyi Ekonomi-Finans Ajans Haberciliği" dalında ödüle layık görüldü Anadolu Aslanları ve İşadamları Derneği (ASKON) Başkanı Mustafa Koca, "Gerek üretici gerek basın camiası olarak ilişkileri doğru kurarsak, çok farklı bir Türkiye'yi ortaya çıkaracağız. Türkiye için Türkiye'de üretirken, aynı zamanda dünya için Türkiye'de üretiyoruz" dedi.
 • 20:3510. Askon Basın Ödül Töreni"Anadolu Aslanları ve İşadamları Derneği (ASKON) Başkanı Mustafa Koca, "Gerek üretici gerek basın camiası olarak ilişkileri doğru kurarsak, çok farklı bir Türkiye'yi ortaya çıkaracağız. Türkiye için Türkiye'de üretirken, aynı zamanda dünya için Türkiye'de üretiyoruz" dedi.
 • 09:48Başkan Aydıner Bateri Çaldı, Gazeteciler DinlediÇalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gazetecileri yemekte ağırlayan Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, gazetecilerle fotoğraf makinesi şeklinde hazırlanan pastayı kesti, ardından bateri çaldı.
 • 16:42Ahmet Türk'ten Star Gazetesine TekzipAhmet Türk'ten Star Gazetesine TekzipMardin Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Ahmet Türk, Star gazetesinin bugünkü sayısında yer alan 'Ahmet Türk ve Sırrı Sakık’tan PKK’ya Hendek Resti' şeklindeki haberle ilgili tekzip yayınladı.
 • 13:20Türkiye Yazarlar Birliği 2015 Ödülleri AçıklandıTürkiye Yazarlar Birliği 2015 Ödülleri AçıklandıTürkiye Yazarlar Birliği'nin (TYB) '2015 yılı Yazar, Fikir Adamı ve Sanatçıları Ödülleri', birlik genel merkezinde düzenlenen basın toplantısıyla kamuoyuna duyuruldu.
 • 12:12Gazeteci Karakaya Son Yolculuğuna UğurlanıyorCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Suudi Arabistan ziyareti sırasında geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitiren Yeni Akit Gazetesi Genel Yayın Koordinatörü Hasan Karakaya için çalıştığı gazete binasının önünde tören düzenlendi.
 • 09:39Eskader 29 Dalda 31 Ödülün Sahibini AçıkladıEskader 29 Dalda 31 Ödülün Sahibini AçıkladıEdebiyat Sanat ve Kültür Araştırmaları Derneği (ESKADER) 2015 Kültür Sanat Ödülleri Basın Müzesinde düzenlenen bir toplantı ile açıklandı.
 • 16:36Eskader 2015 Kültür Sanat Ödülleri"Edebiyat Sanat ve Kültür Araştırmaları Derneği (ESKADER) 2015 Kültür Sanat Ödülleri, Şerif Aydemir, Cengizhan Orakçı ve Fatma Ersem Yargıcı tarafından yapılan basın toplantısı ile açıklandı.
 • 15:20Sakaryalı Tarihçi İstanbul'un Bilinmeyenlerini AnlattıSakaryalı Tarihçi İstanbul'un Bilinmeyenlerini AnlattıSakaryalı tarihçi akademisyen Sefa Özkaya, Sakarya Üniversitesi öğrencilerine İstanbul’un bilinmeyenlerini anlattı.
 • 19:11Filipinler'deki Tayfunların BilançosuZAMBOANGA Filipinler'de bu sene 14 kez etkili olan tayfunlar nedeniyle 116 kişi hayatını kaybetti.
 • 14:10Eski Adalet Bakanı Sadullah Ergin: Cem Küçük'ün İddiaları Doğru DeğilEski Adalet Bakanı Sadullah Ergin: Cem Küçük'ün İddiaları Doğru DeğilAdalet eski Bakanı Sadullah Ergin, Star Gazetesi yazarı Cem Küçük'ün kendisiyle ilgili ortaya attığı "Erdoğan, 17 Aralık soruşturması sonrası istediği yasaları hazırlamadığı için onu görevden aldı" iddialarının doğru olmadığını söyledi.
 • 06:38Malezya'da Cohor Sultanı'ndan Siyasetçilere UyarıBANDA Malezya'nın Cohor eyaleti Sultanı İbrahim, siyasetçilere kendi beceriksizliklerini örtmek için ırk ve din temelli yaklaşımları kullanmaktan uzak durmaları uyarısında bulundu.
 • 09:33Basın Mensupları, Sıra Gecesinde Stres AttıBasın Mensupları, Sıra Gecesinde Stres AttıSultangazi Belediyesinin basın mensuplarına özel düzenlediği Sıra Gecesinde basın çalışanları halay çekip, türkü söyledi, yılın stresini attı.
 • 13:14Mehmet Kısakürek'ten "Necip Fazıl Ödülleri"Ne Sert EleştiriNecip Fazıl Kısakürek'in oğlu Mehmet Kısakürek, dün verilen Necip Fazıl Kısakürek ödüllerini sert dille eleştirdi.
 • 02:392. Necip Fazıl ÖdülleriStar gazetesi tarafından ikincisi düzenlenen "Necip Fazıl Ödülleri"nde "Saygı Ödülü"ne layık görülen yazar Rasim Özdenören, "Necip Fazıl, dünyamızdan alacaklı olarak göçmüştür, hepimize bu alacağın borcunu yüklenme mükellefiyetini bırakarak" dedi.
 • 00:14Star Gazetesi Necip Fazıl Ödülleri Töreni - Cumhurbaşkanı ErdoğanStar Gazetesi Necip Fazıl Ödülleri Töreni - Cumhurbaşkanı ErdoğanGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Gecede "Necip Fazıl Hikaye Ödülü"ne layık görülen Sibel Eraslan'a ödülünü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan vermesi- Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Saygı Ödülü"ne layık görülen Rasim Özdenören'e ödülünü vermesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Star Gazetesi tarafından ikincisi düzenlenen "Star Gazetesi Necip Fazıl Ödülleri" törenine katıldı.
 • 22:49Cumhurbaşkanı Erdoğan: Medeniyetimiz, Söz ve Yazı MedeniyetidirNecip Fazıl Kısakürek Ödülleri töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Medeniyetimiz, söz ve yazı medeniyetidir" dedi.
 • 22:34Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bizim Medeniyetimiz Esasen Bir Söz ve Yazı Medeniyetidir"Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Temelinde sevgi olmayan, ilim, irfan ve fikir olmayan, daha da önemlisi vicdan ve merhamet olmayan bir devletin fiziki gücü ne kadar fazla olursa olsun büyük devlet olması mümkün değildir” dedi.
 • 22:25Necip Fazıl Şiir Ödülleri Sahiplerini Buldu...3Necip Fazıl Şiir Ödülleri Sahiplerini Buldu...3İstanbul DHA Star Gazetesi'nin düzenlediği Necip Fazıl Ödülleri, Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen törenle sahiplerini buldu.
 • 22:16Necip Fazıl Şiir Ödülleri Sahiplerini Buldu...1Necip Fazıl Şiir Ödülleri Sahiplerini Buldu...1İstanbul DHA Star Gazetesi'nin düzenlediği Necip Fazıl Ödülleri, Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen törenle sahiplerini buldu.
 • 22:16Necip Fazıl Şiir Ödülleri Sahiplerini Buldu...2Necip Fazıl Şiir Ödülleri Sahiplerini Buldu...2İstanbul DHA Star Gazetesi'nin düzenlediği Necip Fazıl Ödülleri, Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen törenle sahiplerini buldu.
 • 09:27Cihan Haber Ajansı Gündemi- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen Star Gazetesi Necip Fazıl Ödülleri 2015 törenine katılacak.
 • 09:00Gündem/ 25 Aralık 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Haliç Kongre Merkezi'nde, Star Gazetesi Necip Fazıl Ödülleri 2015 törenine iştirak edecek.
 • 00:16Gündem Özeti/ 25 Aralık 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Haliç Kongre Merkezi'nde, Star Gazetesi Necip Fazıl Ödülleri 2015 törenine katılacak.
 • 08:24Öldürülen Teröristin İmam Babası: Kızım Vatan HainiÖldürülen Teröristin İmam Babası: Kızım Vatan Hainiİstanbul'da çıkan çatışmada öldürülen MLKP'li Yeliz Erbay'ın babası emekli imam Zöhtü Erbay, "Kızımı terör örgütünden koparmak için çok mücadele verdim ama, başaramadım" dedi.
 • 17:44Aa'nın "Yılın Fotoğrafı" OylamasıHabertürk Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Selçuk Tepeli ile Star Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Nuh Albayrak, Anadolu Ajansı (AA) tarafından düzenlenen "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı.
 • 08:05İstanbul'da Öldürülen Kadın Bombacılar Kameradaİstanbul'da Öldürülen Kadın Bombacılar Kameradaİstanbul'da öldürülen 2 kadın teröristin geçen martta Kağıthane'deki Adımlar Dergisi'ne bomba koyarken görüntüleri ortaya çıktı. Teröristlerden biri, Figen Yüksekdağ ile birlikte yöneticilik de yapmış.
 • 20:4817-25 Aralık Kumpası" KonferansıSakarya Üniversitesi'nde (SAÜ), "17-25 Aralık Kumpası" konulu konferans düzenlendi.
 • 16:04Rektöre Kaset Şantajı Soruşturmasında Ak Partili Aday Adayı da GözaltındaRektöre Kaset Şantajı Soruşturmasında Ak Partili Aday Adayı da GözaltındaAkdeniz Üniversitesi'nin (AÜ) açığa alınan eski Rektörü İsrafil Kurtcephe'ye yönelik uygunsuz görüntülerle şantaj kurulduğu iddiasıyla ilgili AK Parti Muğla Milletvekili aday adayı Hüsnü Gülez de gözaltına alındı.
 • 19:32Yeni Türkiye Buluşmaları PaneliMedipol Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Berat Özipek, "70 yıldan beri siyasette muhalefetin varlığını ve etkinliğini görüyoruz.
 • 14:49Paralel Delet Yapılanması SDÜ'de TartışılacakPangea Kulübü, Süleyman Demirel Üniversitesinde Milli Bir Tehdit Olarak Paralel Devlet Yapılanması sempozyumu düzenleyecek.
 • 11:15Muhalefet ve Yeni TürkiyeAntalya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Yeni Türkiye Buluşmaları’nda “Muhalefet ve Yeni Türkiye” konuşulacak.
 • 10:07Putin'in En Büyük Korkusu: Petrol Fiyatlarının DüşmesiPutin'in En Büyük Korkusu: Petrol Fiyatlarının DüşmesiRusya devlet başkanı Vladimir Putin'in Türkiye'yle ve Ortadoğu'da gerginliği tırmandırmasının perde arkasındaki en büyük etken olarak petrol fiyatlarındaki düşüş gösteriliyor.
 • 10:51Nuh Albayrak: Tahir Elçi'nin Katili Pkk'dırA Haber'de Zeynep Bayramoğlu'nun sunduğu Kadraj programına katılan Star Gazetesi yazarı Nuh Albayrak, Diyarbakır Baro Başkanı Tahir Elçi'nin öldürülmesini yorumladı.