04:2500
SON DAKİKA STAR GAZETESİ HABERLERİ

Son Dakika Star Gazetesi Haberleri

   

  Frank Lampard New York City'de

  Frank Lampard New York City'de

  İngiliz Chelsea kulübünün kaptanı Frank Lampard, David Villa'nın da forma giydiği ABD'nin New York City takımına transfer oldu. (19 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Lübnanlı Turistler İçin Favori Tatil Yeri Türkiye

  Bayram için hazırlanmakta olan Lübnanlılar için favori tatil yerinin Türkiye olduğu belirtilirken bayram için Marmaris'e seyahat edecek Lübnanlıların sayısının geçen yıla göre artacağına dikkat çekiliyor. (17 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Adana'daki Yasa Dışı Dinleme Davası

  Adana'daki Yasa Dışı Dinleme Davası

  Müşteki Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı S.K: "18 yıllık ağır ceza başkanıyım, 32 yıldır da bu mesleğin içerisindeyim. Gazetede örgüt lideri olmak, yağma, adam kaldırma, cebir, tehdit uygulamak gibi suçlardan ötürü dinlendiğim yazıyordu. (16 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Ak Partili Trollerden Linç Kampanyası

  Ak Partili Trollerden Linç Kampanyası

  AK Parti'nin sosyal medyada propaganda faaliyetlerini yürüten trollerin son kurbanı Fehmi Koru oldu. (07 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  CHP'nin Başına Zülfü Livaneli Geçecek İddiası

  CHP'nin Başına Zülfü Livaneli Geçecek İddiası

  Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin kaybedilmesi durumunda Kemal Kılıçdaroğlu'nun koltuğu bırakacağı yorumları yapılırken, genel başkanlık için sürpriz bir isim gündeme geldi. (07 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Esenler 7 Güzel Adam'ı Andı

  Türk Edebiyatı'nın 7 Güzel Adam'ı, Nuri Pakdil'in de katıldığı gecede Esenler'de anıldı. (30 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Esenler, Türk Edebiyatının 7 Duayen İsmini Andı

  Esenler, Türk Edebiyatının 7 Duayen İsmini Andı

  Esenler Belediyesi, Türk edebiyatının 7 duayen ismini Nuri Pakdil’in de katıldığı gecede andı. (30 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Chelsea Aubemeyang'ı İstiyor

  Chelsea Aubemeyang'ı İstiyor

  Chelsea'nin Borussia Dortmundlu Pierre Emerick Aubameyang'ı transfer etmek istediği iddia edildi. (30 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  İsmet Berkan'dan 'Kabataş' İtirafı

  İsmet Berkan'dan 'Kabataş' İtirafı

  Kabataş'ta türbanlı bir kadına şiddet uygulandığı iddia edilen görüntüleri gördüğünü söyleyen gazeteci İsmet Berkan, hata yaptığını kabul etti. (24 Haziran 2014 Salı )

   

  İngitere Hükümetinden 'Rahatlama Tavsiyesi'

  İngitere Hükümetinden "Rahatlama Tavsiyesi"

  İngiliz hükümeti, İngiltere Milli Takımı'nın 2014 Dünya Kupası'ndan elenmesi nedeniyle üzgün olan İngiliz taraftarlara, "Sakin olun ve seks yapın" tavsiyesinde bulundu. (23 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  İngiliz Hükümetinden 'Cinsel İlişki' Tavsiyesi

  İngiliz Hükümetinden "Cinsel İlişki" Tavsiyesi

  İngiliz hükümeti, İngiltere Milli Takımı'nın kupadan elenmesi nedeniyle üzgün olan taraftarlara, "Sakin olun ve seks yapın"önerisinde bulundu. (23 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Başbakan'a Arınç Yerine Ali Babacan Vekalet Edecek

  Başbakan'a Arınç Yerine Ali Babacan Vekalet Edecek

  Avusturya ve Fransa seyahatine çıkan Erdoğan'a, yardımcısı Bülent Arınç yerine Ali Babacan'ın vekalet edecek olması, Ankara'da merak uyandırdı. (19 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Koru'dan İhsanoğlu Adaylığına 'Nur Serter' Benzetmesi

  Koru'dan İhsanoğlu Adaylığına "Nur Serter" Benzetmesi

  CHP'nin çatı adayı olarak İhsanoğlu'nu göstermesine, Star Gazetesi yazarı Fehmi Koru "AK Parti'nin Serter'i aday göstermesi gibi" yorumunda bulundu. (16 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  İhsanoğlu Önerisine Tepkiler

  İhsanoğlu Önerisine Tepkiler

  CHP'nin MHP'ye cumhurbaşkanlığı seçimleri için eski İKÖ Genel Sekreteri Ekmeleddin İhsanoğlu'nu önermesini değerlendiren isimler arasında, İhsanoğlu seçiminin isabetli olduğunu düşünenler de var, seçilme şansının az olduğunu düşünen de. (16 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Başbakan Yardımcısı Arınç Açıklaması

  "Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü tarafından Türkiye'de kurulu basın yayın kuruluşlarının akreditasyonuna yönelik herhangi bir faaliyet yürütülmemektedir. (09 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Döneri Tanıtmak İçin Bedava Döner Dağıttı

  Döneri Tanıtmak İçin Bedava Döner Dağıttı

  İngiliz Daily Star gazetesinin geçen ay dönerin içine fare etinin de karıştırıldığı iddiasını manşetten vermesinin ardından İngiltere'de döner aleyhinde başlatılan kampanyaya isyan eden Ankaralı kebapçı Kerim Özdaş, kuzu etinden yaptığı 600 kiloluk İngiltere'nin en büyük dönerini para almadan İngilizlere dağıttı. (31 Mayıs 2014 Cumartesi )

   

  600 Kilo Döneri Bedava Dağıttı

  Ankaralı kebapçı Kerim Özdaş, kuzu etinden yaptığı 600 kiloluk İngiltere'nin en büyük dönerini ücretsiz dağıttı. (31 Mayıs 2014 Cumartesi )

   

  Prof. Ahmet Ercan Gökçeada Deprem'i için ne dedi?

  Prof. Ahmet Ercan Gökçeada Deprem'i için ne dedi?

  İTÜ Maden Fakültesinden Prof. Ahmet Ercan Gökçeda yakınlarında gerçekleşen depremi yorumladı ve Çanakkalelileri rahatlatacak açıklamalarda bulundu. (27 Mayıs 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.07.2014 04:25:55. #1.13#