SON DAKİKA STAR TV HABERLERİ

Son Dakika Star Tv Haberleri


... Devamı

18:59
Aşkın Bedeli 301. Bölüm Aşkın Bedeli Dizisi 301. Bölüm Yayın Tarihi: 28.01.2015 Yayın Kanalı: Star TV Yapım: Düş Gezginleri www.askinbedeli.net www.facebook.com/askinbedeli.focusfilm www.twitter.com/askinbedeli www...
Aşkın Bedeli 301. Bölüm
18:34
Beni Affet - 696. Bölüm Beni Affet - 696. Bölüm Yayın Tarihi: 28.01.2015 Yayın Kanalı: STAR TV Yapım: Focus Film.
Beni Affet - 696. Bölüm
17:54
Aşkın Bedeli 300. Bölüm Aşkın Bedeli Dizisi 300. Bölüm Yayın Tarihi: 27.01.2015 Yayın Kanalı: Star TV Yapım: Düş Gezginleri www.askinbedeli.net www.facebook.com/askinbedeli.focusfilm www.twitter.com/askinbedeli www...
Aşkın Bedeli 300. Bölüm
13:03
Paramparça'da Gülseren'e Ses Montajlı Tuzak Star TV'de yayınlanan Paramparça'nın yeni bölümünde Gülseren, Cihan'ın babası tarafından ses montajıyla tuzağa düşürülmek istendi ama Cihan oyunu bozdu.
Paramparça'da Gülseren'e Ses Montajlı Tuzak
10:38
Okan Bayülgen'in Programında Yaşanan Frikik Kazasına Tepki Yağıyor Okan'ın, canlı yayın programının konuğu olan Sibel Meriç'in göğsü açılında bir süre stüdyoda zor anlar yaşanmış ve bu olay sosyal medyada uzun süre konuşulmuştu.
Okan Bayülgen'in Programında Yaşanan Frikik Kazasına Tepki Yağıyor
18:19
Beni Affet - 694. Bölüm Beni Affet - 694. Bölüm Yayın Tarihi: 26.01.2015 Yayın Kanalı: STAR TV Yapım: Focus Film.
Beni Affet - 694. Bölüm
17:29
Aşkın Bedeli 299. Bölüm Aşkın Bedeli Dizisi 299. Bölüm Yayın Tarihi: 26.01.2015 Yayın Kanalı: Star TV Yapım: Düş Gezginleri www.askinbedeli.net www.facebook.com/askinbedeli.focusfilm www.twitter.com/askinbedeli www...
Aşkın Bedeli 299. Bölüm
09:12
Sibel Meriç'in Canlı Yayında Göğsü Açıldı,Sibel Meriç Kimdir ? Sibel Meriç Kimdir ? Okan Bayülgen'in 'Dada Dandinista' programına konuk olan şarkıcı Sibel Meriç'in canlı yayında göğsü açılınca seyircilerden uyarı aldı. Bu uyarı ise Okan'ı kızdırdı.
Sibel Meriç'in Canlı Yayında Göğsü Açıldı,Sibel Meriç Kimdir ?
12:26
Ömür Gedik'in Canlı Performansına Eleştirileri Yağmuru Gedik, rock tarzda okuduğu için büyük eleştiri topladığı "Hey Onbeşli" isimli türküyü bu kez de canlı olarak seslendirince eleştiriler iki kat arttı.
Ömür Gedik'in Canlı Performansına Eleştirileri Yağmuru
11:54
Ünlü Diziye Hacker Şoku! Star Tv ekranlarında yer alan 'Paramparça' adlı dizinin 9. bölüm senaryosu Twitter'da "Siber Olaylar" adlı kullanıcı tarafından paylaşıldı.
Ünlü Diziye Hacker Şoku!
09:08
Sibel Meriç'in Canlı Yayında Göğsü Açıldı Okan Bayülgen'in 'Dada Dandinista' programına konuk olan şarkıcı Sibel Meriç'in canlı yayında göğsü açılınca seyircilerden uyarı aldı. Bu uyarı ise Okan'ı kızdırdı.
Sibel Meriç'in Canlı Yayında Göğsü Açıldı
09:08
Sibel Meriç'in Canlı Yayında öğsü açıldı Okan Bayülgen'in Dada Dandinista programına konuk olan şarkıcı Sibel Meriç'in canlı yayında göğsü açılınca seyircilerden uyarı aldı.
16:05
Aşkın Bedeli 297. Bölüm Aşkın Bedeli Dizisi 297. Bölüm Yayın Tarihi: 22.01.2015 Yayın Kanalı: Star TV Yapım: Düş Gezginleri www.askinbedeli.net www.facebook.com/askinbedeli.focusfilm www.twitter.com/askinbedeli www...
Aşkın Bedeli 297. Bölüm
15:55
Aşkın Bedeli 296. Bölüm Aşkın Bedeli Dizisi 296. Bölüm Yayın Tarihi: 21.01.2015 Yayın Kanalı: Star TV Yapım: Düş Gezginleri www.askinbedeli.net www.facebook.com/askinbedeli.focusfilm www.twitter.com/askinbedeli www...
Aşkın Bedeli 296. Bölüm
15:54
Aşkın Bedeli 295. Bölüm Aşkın Bedeli Dizisi 295. Bölüm Yayın Tarihi: 20.01.2015 Yayın Kanalı: Star TV Yapım: Düş Gezginleri www.askinbedeli.net www.facebook.com/askinbedeli.focusfilm www.twitter.com/askinbedeli www...
Aşkın Bedeli 295. Bölüm
15:25
Reyting Rekoru Kıran Paramparça'ya Hacker Şoku Star Tv'de yayınlanan 'Paramparça' dizisinin 9. bölüm senaryosu Twitter'da "Siber Olaylar" adlı kullanıcı tarafından yayınlandı.
Reyting Rekoru Kıran Paramparça'ya Hacker Şoku
11:52
Ne Gidebiliyorum Ne Kalabiliyorum Endemol'ün yapımcılığını üstlendiği ve yayına girdiği günden bu yana ekranların en çok izlenen dizisi olan "Paramparça", pazartesi akşamı tekrarsız dokuzuncu bölümüyle 20.30'da Star TV'de.
11:10
Medcezir Dizisi 57.Bölüm Fragmanları (1 ve 2. Fragmanlar) Medcezir dizisi 57.bölüm fragmanları ve yeni bölümden detaylar. Medcezir dizisi yeni bölümüyle 23 Ocak Cuma akşamı ekranlara geliyor. Yayınlanan fragmanlar ve yeni bölümden detaylar..
Medcezir Dizisi 57.Bölüm Fragmanları (1 ve 2. Fragmanlar)
11:15
Aramızda Kalsın'da Mutlu Son: Yapımını TMC'nin yapımcılığını Erol Avcı'nın üstlendiği Aramızda Kalsın dizisi, bu akşam Star TV'de yayınlanacak final bölümüyle izleyicisine veda ediyor.
Aramızda Kalsın'da Mutlu Son:
11:15
Aramızda Kalsın'da Mutlu Son: Yapımını TMC'nin yapımcılığını Erol Avcı'nın üstlendiği Aramızda Kalsın dizisi, bu akşam Star TV'de yayınlanacak final bölümüyle izleyicisine veda ediyor.
12:39
Hülya Avşar Dizide Oynayacak Hülya Avşar, Star TV'yle dizi çekmek için prensipte anlaştı. Avşar, müjdeyi "Evet yakında yeni diziyle dönüyorum" diyerek duyurdu.
Hülya Avşar Dizide Oynayacak
11:50
Kaçak Gelinler'in Akıbeti Son Anda Değişti TV8'de yayınlanan 'Kaçak Gelinler'in final yapması bekleniyordu. Ancak sürpriz kararı yapımcı açıkladı. Dizi yayından kalkmayacak ama kanalı değişecek.
Kaçak Gelinler'in Akıbeti Son Anda Değişti
09:31
'Kardeş Payı' Ekranlara Geri Dönüyor Star Tv'nin sevilen komedi dizisi 'Kardeş Payı', 29 Ocak Perşembe akşamı yeni bölümüyle ekranlarda olacak.
'Kardeş Payı' Ekranlara Geri Dönüyor
16:34
Medcezir Dizisindeki Hata Gözlerden Kaçmadı! Star TV ekranlarında yayınlanan Medcezir dizisindeki devamlılık hatası sosyal medyada gündem oldu.
Medcezir Dizisindeki Hata Gözlerden Kaçmadı!
16:33
Meryem Uzerli'nin Yeni Dizisinde Sorunlar Bitmiyor Star TV'de yayınlanacak dizi için 2 milyon doların altına imza atan Meryem Uzerli'nin filminde engeller çıkmaya devam ediyor.
Meryem Uzerli'nin Yeni Dizisinde Sorunlar Bitmiyor
16:29
Dilber Ay'dan Justin Bieber Yorumu Okan Bayülgen’in programına konuk olan Dilber Ay, Justin Bieber için ‘Dünyaya geldiğinden beri yanlış o” dedi.
Dilber Ay'dan Justin Bieber Yorumu
14:55
Burak Özçivit'in Yeni Dizisinin Hazırlıkları Durduruldu Yeni dizilerinde iki sevgiliyi oynayacak olan Burak Özçivit ile Neslihan Atagül'ün projelerinin hazırlıkları kanalın başka bir diziye ağırlık vermesinden dolayı durduruldu.
Burak Özçivit'in Yeni Dizisinin Hazırlıkları Durduruldu
09:22
Ünlüsü Bol, Taklidi Benzersiz Yarışma Dünyanın en büyük 'bağımsız' yapım şirketi Endemol, dev projelerini izleyicilerle buluşturmaya devam ediyor.
Ünlüsü Bol, Taklidi Benzersiz Yarışma
09:01
Okan Bayülgen Programdaki Tartışmayı Durduramayınca Reklama Girdi Ünlü komedyenin 'Dada Dandinista' programına konuk olan Beyaz Futbol ekibi Esra Erol'un izdivaç programını eleştiride abartıya girince program reklama girmek zorunda kaldı.
Okan Bayülgen Programdaki Tartışmayı Durduramayınca Reklama Girdi
21:26
"Bu Tarz Benim"in Eski Yarışmacısından Bomba İtiraf: Sadece Kurgu Okan Bayülgen'in programına katılan "Bu Tarz Benim"in eski yarışmacısı Ezgi Baylar yaptığı itirafla programa damga vurdu.
'Bu Tarz Benim'in Eski Yarışmacısından Bomba İtiraf: Sadece Kurgu
09:23
Ne Gidebiliyorum Ne Kalabiliyorum... Endemol'ün yapımcılığını üstlendiği ve yayına girdiği günden bu yana her hafta reytingini artırarak ekranların en çok izlenen dizisi olan Paramparça, pazartesi akşamı sekizinci bölümüyle 20.30'da Star TV'de.
Ne Gidebiliyorum Ne Kalabiliyorum...
00:02
Başbakan Davutoğlu, Canlı Yayında Davutoğlu: (6) "Milletimize bir taahhütte bulunarak söylüyorum.
23:01
Başbakan Davutoğlu, Canlı Yayında Davutoğlu: (5) "Şeffaflaşma, bizim en fazla hassasiyet göstererek üzerinde durduğumuz mesele" "Şeffaflaşma konusunda en kritik alanları, siyasetin finansmanı alanıyla ilgili önemli tedbirleri açıkladık.
22:47
Başbakan Davutoğlu, Canlı Yayında Davutoğlu: (4) "Çözüm sürecinde geldiğimiz nokta, silahsızlanma noktasına gelinse, seçimi kaybedeceğimizi bilsek, Türkiye'nin geleceğini kazanmak için o adımı atarız. AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan olarak söylüyorum, bugün çözüm sürecinde neticeye ulaşacağımızı bilsek ama haziran seçimlerini kaybedeceğimizi bilsek, emin olun bir an tereddüt etmeden o adımı atarım, ki olabilecek başka kayıplar olmasın" "Halkımızın büyük çoğunluğu, bütünü orada kamu düzeninin ihdas edilmesini talep ediyor.
22:18
Başbakan Davutoğlu, Canlı Yayında Davutoğlu: (3) "KPSS gibi bir sınavda yapılan bir haksızlık, yolsuzluk o sınava giren herkesin hukukunu gasbetmek anlamına gelir. Geçtiğimiz haftalarda Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanımıza da bu konuda talimatım oldu: Varsa böyle bir şey, hiç acımasız şekilde üstüne gideceksiniz.
21:41
Başbakan Davutoğlu, Canlı Yayında Davutoğlu: (2) "Burada Netenyahu, bütün dünya liderlerini Cumhurbaşkanımız ve bana tepkide bulunmaya çağırdı ama yalnız kaldı.
21:13
Başbakan Davutoğlu, Canlı Yayında Davutoğlu: (1) "Eğer birisi benim hiç beğenmediğim bir başka dine de hakaret etse aynı tavrı alırdım. Veya bir şekilde siyasi muhalifim olan muhalefet liderlerinden birine küfredilse, hakaret edilse, ben onlar kadar onun hakkını savunurum" "(Paris'teki Cumhuriyet Yürüyüşü) Eleştirilerden kaçmak için gitmedim. Doğru bulduğum için gittim" "(Charlie Hebdo karikatürlerinin Türkiye'de yayınlanması) O gece bana haber geldiğinde arkadaşlar gazeteyle temas kurdular.
18:23
Kazım Ertek Gazetecilik Yarışması Ödülleri Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti tarafından düzenlenen Kazım Ertek Gazetecilik Yarışmasında 3 Anadolu Ajansı muhabiri ödüle layık görüldü.
18:15
Beni Affet - 688. Bölüm Beni Affet - 688. Bölüm Yayın Tarihi: 19.01.2015 Yayın Kanalı: STAR TV Yapım: Focus Film.
Beni Affet - 688. Bölüm
15:00
Aşkın Bedeli 293. Bölüm Aşkın Bedeli Dizisi 293. Bölüm Yayın Tarihi: 16.01.2015 Yayın Kanalı: Star TV Yapım: Düş Gezginleri www.askinbedeli.net www.facebook.com/askinbedeli.focusfilm www.twitter.com/askinbedeli www...
Aşkın Bedeli 293. Bölüm
13:59
Deniz Yıldızı 1152. Bölüm Deniz Yıldızı 1152. Bölüm Yayın Tarihi: 15.01.2015 Yayın Kanalı: STAR TV Yapımcı: Focus Film.
Deniz Yıldızı 1152. Bölüm
12:24
Beni Affet - 687. Bölüm Beni Affet - 687. Bölüm Yayın Tarihi: 15.01.2015 Yayın Kanalı: STAR TV Yapım: Focus Film.
Beni Affet - 687. Bölüm
16:44
Aşkın Bedeli 292. Bölüm Aşkın Bedeli Dizisi 292. Bölüm Yayın Tarihi: 15.01.2015 Yayın Kanalı: Star TV Yapım: Düş Gezginleri www.askinbedeli.net www.facebook.com/askinbedeli.focusfilm www.twitter.com/askinbedeli www...
Aşkın Bedeli 292. Bölüm
18:34
Aşkın Bedeli 291. Bölüm Aşkın Bedeli Dizisi 291. Bölüm Yayın Tarihi: 14.01.2015 Yayın Kanalı: Star TV Yapım: Düş Gezginleri www.askinbedeli.net www.facebook.com/askinbedeli.focusfilm www.twitter.com/askinbedeli www...
Aşkın Bedeli 291. Bölüm
13:34
Kelimelerle İyileş… İnkılâp Kitabevi etiketiyle raflarda yerini alan Kalbin Anahtarı, sadece bir okuma şöleni değil, aynı zamanda kelimelerin gücünü her birimizin içindeki çıkmazlara şifa olarak sunan bir başucu kitabı.
09:43
'Bu Tarz Benim' Transfer Oldu, Ece Üner'in Reytingi Düştü Show TV'de ilgiyle izlenen Bu Tarz Benim yarışmasının başka bir kanala transfer olması Show Haber'in reytinglerini de düşürdü.
'Bu Tarz Benim' Transfer Oldu, Ece Üner'in Reytingi Düştü
18:09
Beni Affet - 685. Bölüm Beni Affet - 685. Bölüm Yayın Tarihi: 13.01.2015 Yayın Kanalı: STAR TV Yapım: Focus Film.
Beni Affet - 685. Bölüm
16:19
Aşkın Bedeli 290. Bölüm Aşkın Bedeli Dizisi 290. Bölüm Yayın Tarihi: 13.01.2015 Yayın Kanalı: Star TV Yapım: Düş Gezginleri www.askinbedeli.net www.facebook.com/askinbedeli.focusfilm www.twitter.com/askinbedeli www...
Aşkın Bedeli 290. Bölüm
14:02
Artık Haftanın En Beklenen ve Sevilen Günü Pazartesi!   Pazartesi gününü haftanın en çok beklenen ve sevilen günü haline getiren Paramparça her yeni bölümüyle kendi rating rekorunu kırıyor ve tüm rakiplerini geride bırakıyor.
Artık Haftanın En Beklenen ve Sevilen Günü Pazartesi!  
17:09
Aşkın Bedeli 289. Bölüm Aşkın Bedeli Dizisi 289. Bölüm Yayın Tarihi: 12.01.2015 Yayın Kanalı: Star TV Yapım: Düş Gezginleri www.askinbedeli.net www.facebook.com/askinbedeli.focusfilm www.twitter.com/askinbedeli www...
Aşkın Bedeli 289. Bölüm
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 18:20:40. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA STAR TV HABERLERİ
[Hata Bildir]