02:1400
SON DAKİKA SUSURLUK HABERLERİ

Son Dakika Susurluk Haberleri

  Önce Karşı Şeride Geçti, Sonra Direğe Çarptı

  Önce Karşı Şeride Geçti, Sonra Direğe Çarptı

  Balıkesir’de meydana gelen trafik kazasında karşı şeride geçen otomobil, direğe çarparak durabildi. (16 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Balıkesir Motosiklet Festivali Başladı

  Balıkesir Motosiklet Festivali Başladı

  Balıkesir Susurluk'ta, "10Riders Balıkesir Motosiklet Kulübü" tarafından düzenlenen ve pek çok ilden 4 bin motosiklet tutkununun katılması ile beklenen festival başladı. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Balıkesir Motosiklet Festivali" Başladı

  10Riders Balıkesir Motosiklet Kulübünce bu yıl 5'incisi organize edilen festivale, yaklaşık 4 bin motosiklet tutkununun katılması bekleniyor Halk oyunları, motosiklet yarışları gibi etkinliklere yer verilecek festival, 17 Ağustos'ta sona erecek. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Motosikletçiler Balıkesir'de Buluşuyor

  Motosikletçiler Balıkesir'de Buluşuyor

  Uluslararası Balıkesir Motosiklet Festivali'nin 5.cisi, 15 17 Ağustos tarihleri arasında Susurluk'ta gerçekleştirilecek. (14 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  5.Uluslararası Balıkesir Motosiklet Festivali "Tanıtımın Kralı"

  5.si düzenlenen "Uluslararası Balıkesir Motosiklet Festivali" 15 ile 17 Ağustos tarihleri arasında Susurluk Vadi Misya tesislerinde gerçekleşecek. (12 Ağustos 2014 Salı )

   

  Balıkesir'de Yarış Kıyasıya Sürdü

  Balıkesir'de Yarış Kıyasıya Sürdü

  Balıkesir'de seçim yarışı son ana kadar çekişmeli geçerken, seçmenin yüzde 49.36'sı Ekmeleddin İhsanoğlu'na oy verdi. (11 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

 • Karabükspor, Saint-Etienne'ye 4-3 Yenildi

  Karabükspor, Saint-Etienne'ye 4-3 Yenildi UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcimiz Karabükspor, normal süresi ve uzatmaları 1-0 yenik tamamladıkları maçta penaltılarla Saint-Etienne'ye elendi.

 • Sosyal Medyanın Yeni Fenomeni: Laf Ebesi Çaycı

  Sosyal Medyanın Yeni Fenomeni: Laf Ebesi Çaycı Sahilde seyyar çay satışı yapan çocuk ile müşterisi arasındaki komik diyalog müşteri tarafından kaydedildi. Sempatikliği ve hazır cevaplarıyla dikkat çeken çaycı çocuk sosyal medyanın yeni fenomeni oldu.

 • Gül Çiftinin Yeni Yuvası Çekmeköy Oldu

  Gül Çiftinin Yeni Yuvası Çekmeköy Oldu Devir teslim töreninin ardından Çankaya Köşkü'nden ayrılan Gül çiftinin İstanbul'da ikamet edeceği adres belli oldu. Gül çifti Çekmeköy'de bir villada oturacak.

[Hata Bildir]
29.08.2014 02:14:35. #1.11#