SON DAKİKA SUSURLUK HABERLERİ

Son Dakika Susurluk Haberleri

15:02
Milletvekili Matlı, Tarım Üretimini Değerlendirdi AK Parti Bursa Milletvekili ve Meclis Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Önder Matlı, 2014 yılındaki tarım üretimini değerlendirdi.
Milletvekili Matlı, Tarım Üretimini Değerlendirdi
13:30
Balıkesir'de Mers Alarmı Balıkesir’de hastaneye başvuran bir hastanın MERS virüsü taşıdığından şüphelenilmesi üzerine kısa süreli panik yaşandı.
Balıkesir'de Mers Alarmı
16:59
Sürü Sahipleri Kepenek Giydi Balıkesir İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ile İŞKUR tarafından ortaklaşa gerçekleştirilen "Sürü Yönetimi Elemanı" kursunu başarı ile tamamlayan katılımcılara sertifikaları verildi.
Sürü Sahipleri Kepenek Giydi
19:09
Murathan Mungan: Devleti Yönetenler, Şiddet Amigoluğu Yapıyor Yazar Murathan Mungan, Türkiye’de uzun bir süredir sistemli olarak toplumsal kutuplaşmaların ve düşmanlıkların körüklendiğini söyledi.
Murathan Mungan: Devleti Yönetenler, Şiddet Amigoluğu Yapıyor
11:41
Fikri Sağlar: Sabri Uzun Yolsuzlukları, Hırsızlıkları Kapama Gayretinde Eski Kültür Bakanı ve CHP Parti Meclis Üyesi Fikri Sağlar, eski emniyetçi Sabri Uzun'un kitabının 4 bakanın ve oğullarının yapmış oldukları yolsuzlukları, hırsızlıkları kapama gayreti olduğunu belirterek, "Bunu bilerek yapıyor ya da bilmeden yapıyorsa bugünkü insanların yolsuzluğu, hırsızlığı saklamaya çalışanların değirmenine su taşıyor.
Fikri Sağlar: Sabri Uzun Yolsuzlukları, Hırsızlıkları Kapama Gayretinde
13:54
Balıkesir'de Kar Esareti Balıkesir'de dün öğleden sonra etkili olan kar yağışı, Balıkesir ve ilçelerinin kırsal mahallelerini vurdu. 143 mahallenin yolu kapandı, 82 mahalleye ise elektrik verilemiyor.
Balıkesir'de Kar Esareti
17:57
Balıkesir'in İlçelerinde Kar Kabusu Geri Döndü Balıkesir'de bugün öğleden sonra başlayan kar yağışı şehir merkezinde fazla etkili olmazken, şehirlerlerası yollarda trafik aksadı, bazı ilçe yolları kapandı.
Balıkesir'in İlçelerinde Kar Kabusu Geri Döndü
17:25
Balıkesir-İzmir Yolu Tek Taraflı Ulaşıma Kapandı Balıkesir'de öğle saatlerde başlayan ve kısa sürede etkisini artıran kar yağışı nedeniyle Balıkesir-İzmir yolu tek taraflı ulaşıma kapandı.
14:10
Yurtta Kış Balıkesir'de 231 köy yolu ulaşıma açılmaya çalışılıyor, 13 mahalleye elektrik verilemiyor.
00:01
Eğitime Kar Engeli Gümüşhane, Rize, Bursa, Çorum, Uşak, Şırnak, Isparta, Kayseri, Tunceli, Muş, Hakkari, Malatya, Ordu ve Bitlis'te olumsuz hava şartları nedeniyle okullar tatil edildi.
Eğitime Kar Engeli
23:52
Balıkesir'de Eğitime Kar Engeli Balıkesir'in 7 ilçesinde ilk ve orta dereceli okulların tamamı, 3 ilçede ise taşımalı sistemle eğitim verilen kurumlar bir gün tatil edildi.
Balıkesir'de Eğitime Kar Engeli
18:37
Balıkesir'de Eğitime Kar Engeli Sındırgı, Susurluk ve Kepsut ilçelerinde yarın eğitime ara verildi.
13:32
Balıkesir'de 159 Mahallenin Yolu Kapalı Balıkesir'de kar yağış hayatı olumsuz etkilemeye devam ederken, yüksek kesimlerdeki 29 mahallenin daha yolu kapandı.
Balıkesir'de 159 Mahallenin Yolu Kapalı
23:19
Eğitime Kar Engeli Kars, Osmaniye, Düzce, Bilecik, Ardahan, Balıkesir, Giresun, Burdur'da olumsuz hava şartları nedeniyle eğitime ara verildi.
Eğitime Kar Engeli
22:59
Balıkesir'de Eğitime Kar Engeli Balıkesir'in Kepsut ilçesinde kar yağışı nedeniyle ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bir gün ara verildi.
13:32
Kar Balıkesir'i Yine Vurdu Balıkesir'de, etkili olan kar yağışı, kırsaldaki 130 mahallenin yolunun kapanmasına neden oldu.
Kar Balıkesir'i Yine Vurdu
11:17
Balıkesir Beyaza Büründü Balıkesir'de dün gece başlayan ve sabah saatlerinde etkisini artıran kar yağışı devam ediyor.
Balıkesir Beyaza Büründü
19:06
İzmir'e Gidecek Araçlar Edremit Karayoluna Yönlediriliyor Kar yağışı ve kazalar nedeniyle dün akşam saatlerinden itibaren kapanan İstanbul-İzmir karayolu hala açılamadı.
İzmir'e Gidecek Araçlar Edremit Karayoluna Yönlediriliyor
18:21
Kar Yolları Kapattı, Binlerce Sürücü Mahsur Kaldı (4) Sorun ÇANAKÇI RAMPASI'NDA Balıkesir- Akhisar karayolunun Çanakçı rampasındaki sorun sürüyor.
Kar Yolları Kapattı, Binlerce Sürücü Mahsur Kaldı (4)
17:16
Balıkesir'de Kapanan Yollarda Son Durum Balıkesir’de kardan dolayı kapanan Bursa ve Edremit yolunda ulaşım kontrollü olarak sağlanmaya başladı.
15:46
İstanbul-İzmir Karayolunda 16 Saatir Mahsur Kalanlar İsyan Etti İstanbul-İzmir karayolunun kapalı olması sebebiyle Balıkesir'de kilometrelerce kuyruk oluştu.
12:46
Körfez Köprüsünde Ayak Yüksekliği 252 Metreye Ulaştı Gebze- Orhangazi- İzmir Otoyolu Projesinin en önemli geçiş noktası olan Körfez Köprüsünde ayak yüksekliği planlandığı gibi yıl sonu itibarıyla 252 metreye ulaştı.
Körfez Köprüsünde Ayak Yüksekliği 252 Metreye Ulaştı
12:38
İstanbul-İzmir Arasını 3,5 Saate İndirecek Köprüde Sona Doğru Dünyanın 4. büyük asma köprüsü olacak olan ve İstanbul-İzmir karayolu yolculuğunu 3,5 saate indirecek Körfez Köprüsü'nde ayak yüksekliği 252 metreye ulaştı.
İstanbul-İzmir Arasını 3,5 Saate İndirecek Köprüde Sona Doğru
14:31
Ankara-İzmir Otoyolunun ÇED Süreci Başladı Karayolları Genel Müdürlüğünün 2023 hedefleri arasında yer alan Ankara - İzmir Otoyolu Projesinin tüm detayları belli oldu.
Ankara-İzmir Otoyolunun ÇED Süreci Başladı
10:21
Zeytinliada Turizme Açılıyor Balıkesir Kültür ve Turizm Müdürü Mustafa Çaltı, inanç turizminde önemli bir yere sahip olan Zeytinliada'nın turizme açılması konusunda son aşamaya gelindiğini bildirdi.
14:56
Balıkesir'den Kısa Kısa CHP İlçe Başkanı Ertuğrul görevden alındı.
Balıkesir'den Kısa Kısa
11:12
Üretenin Elinde İçenin Ciğerinde; "Katran Karası" Türk coğrafyasında 1600'lü yılların başından bu yana yetiştirilen tütün, dikiminden toplanması ve kurutulmasına kadar oldukça zorlu bir üretim aşamasından geçiyor Bünyesindeki zehirli bileşikler yüzünden toplayanların elini "katran karası"na boyayan tütünün martta başlayan zorlu üretim süreci, aralıkta sözleşmeli firmalara teslimiyle son buluyor.
15:20
Şeker Fabrikası, Susurluk'a Hareket Getirdi Şeker İş Sendikası Susurluk Şube Başkanı İsmail Karadayı, üç yıl kapalı tutulduktan sonra bu yıl yeniden hizmete açılan Susurluk Şeker Fabrikası sayesinde ilçe ekonomisine hareket geldiğini bildirdi.
11:03
Sedat Peker: Mafyalık Fıtratıma Uygun Değil Kendisi hakkında bilinmeyenleri anlatan Sedat Peker "İnsanlar yaratılırken onlara verilen fıtratlar vardır. Mafya olabilmek benim fıtratıma uygun değil." dedi.
Sedat Peker: Mafyalık Fıtratıma Uygun Değil
16:09
Sendikalardan AK Parti'ye Ziyaret Türk-İş’e bağlı sendikaların şube başkanları, yöneticileri ve iş yeri temsilcileri Ak Parti İl Başkanlığına seçilen Dinçer Orkan’ı makamında ziyaret etti.
Sendikalardan AK Parti'ye Ziyaret
16:07
Oybak: 28 Şubat'taki Benzer Gerekçelerle İnsanlar Toplanıyor Kayseri Adliyesi önünde medyaya yönelik yapılan operasyonları protesto edenlere destek veren AK Parti’nin eski belediye meclis üyesi ve 28 Şubat döneminde esnaf oda başkanı olan Halil İbrahim Oybak, Türkiye’nin antidemokratik yönetime doğru gittiğini açıkladı.
15:49
Sendikacılardan Orkan'a 'Kutlama' Ziyareti Sendika yöneticilerinden Ak Parti İl Başkanı Dinçer Orkan'a ziyaret
Sendikacılardan Orkan'a  'Kutlama' Ziyareti
11:55
Belediye Başkanından Arsenikli Su Tartışmalarına Yanıt Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur, "Kırsaldaki bazı mahallelerimiz, kurulduğundan bu yana 50-100 yıldır bu suları (arsenikli) kullanıyor. En yüksek arsenik seviyesi olan 7 mahallemizden çalışmalara başladık, arıtma tesisleri kuruluyor" dedi.
Belediye Başkanından Arsenikli Su Tartışmalarına Yanıt
10:50
Balıkesir'deki "Arsenikli Su" Tartışmaları Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur: "Kırsaldaki bazı mahallelerimiz, kurulduğundan bu yana 50 100 yıldır bu suları (arsenikli) kullanıyor" "En yüksek arsenik seviyesi olan 7 mahallemizden çalışmalara başladık, arıtma tesisleri kuruluyor.
Balıkesir'deki 'Arsenikli Su' Tartışmaları
13:37
Korumak İçin Doğadalar Karesi Belediyesi, doğayı korumak, doğa sevgisi aşılamak ve dağcılık alışkanlığı oluşturmak amacıyla, 300 kişinin katılımıyla doğa yürüyüşü düzenledi
Korumak İçin Doğadalar
14:52
Karesi, Doğaya Misafir Oldu
09:26
Haftanın Tarihine Bakış ''Hakimiyet Milletindir'' yazılı levha TBMM kürsüsünün arkasına 87 yıl önce asıldı.
Haftanın Tarihine Bakış
17:23
Balıkesir'de Ekmek İsrafının Önlenmesi Temalı Sergi Açıldı Balıkesir'de ekmek israfının önlenmesi, israfa sebep olan kayıpların önüne geçilmesi konulu resim, şiir ve kompozisyon yarışmasında dereceye girenler ödüllendirildi.
18:07
Vali Karaloğlu: Gelecekte Suyu Olan Devletler Diğerlerine Fark Atacak Susurluk su havzası yönetim toplantısı, Bursa Valisi Münir Karaloğlu'nun da katılımı ile Çarşamba valilik hizmet binasında yapıldı.
Vali Karaloğlu: Gelecekte Suyu Olan Devletler Diğerlerine Fark Atacak
17:02
Ulu Şehir Suyunu Koruyor Vali Karaloğlu: "Mevcut su kaynaklarımızı çok iyi değerlendirmek ve korumak, aynı zamanda yettiği ölçüde kullanmak durumundayız." dedi.
15:02
Balıkesir'de 46 Kilo Eroin Ele Geçirildi Balıkesir'de polisin durdurup arama yaptığı 3 otomobilin birinin gizli bölmelerine saklanmış 46 kilo 572 gram eroin ile uyuturucu satışından elde edildiği sanılan 3 bin 300 lira ve 8 bin euro ele geçirilirken, 3 kişi gözaltına alındı.
Balıkesir'de 46 Kilo Eroin Ele Geçirildi
12:26
Kota Kalktı, İnegöl'de Pancar Üretimi Arttı Bursa’nın İnegöl ilçesinde kotanın kalkmasıyla şeker pancarı üretimi arttı.
Kota Kalktı, İnegöl'de Pancar Üretimi Arttı
11:18
Balıkesir'de Son Bir Ayda 33 Uyuşturucu Operasyonu Yapıldı Operasyonlarda 55 şüpheli gözaltına alındı, 12'si tutuklandı.
Balıkesir'de Son Bir Ayda 33 Uyuşturucu Operasyonu Yapıldı
17:07
Abdullah Çatlı Mezarı Başında Anıldı Susurluk kazasının 18. yıl dönümünde, Abdullah Çatlı memleketi Nevşehir'de mezarı başında anıldı.
Abdullah Çatlı Mezarı Başında Anıldı
16:38
Abdullah Çatlı, Mezarı Başında Anıldı Susurluk kazasında hayatını kaybeden Abdullah Çatlı ölümünün 18'inci yılında memleketi Nevşehir'de mezarı başında anıldı.
Abdullah Çatlı, Mezarı Başında Anıldı
16:03
Abdullah Çatlı Mezarı Başında Dualarla Anıldı Susurluk kazasının 18. yıldönümünde Abdullah Çatlı, memleketi Nevşehir'deki mezarı başında anıldı.
Abdullah Çatlı Mezarı Başında Dualarla Anıldı
14:16
Abdullah Çatlı Mezarı Başında Dualarla Anıldı Susurluk kazasının 18. yıldönümünde Abdullah Çatlı, memleketi Nevşehir’deki mezarı başında anıldı.
Abdullah Çatlı Mezarı Başında Dualarla Anıldı
14:48
28 Şubat Davası Dönemin İstihbarat Daire Başkanı Orakoğlu, "müşteki" sıfatıyla beyanda bulundu: "Türkiye'de bütün darbeler muhakkak çok ciddi etkiler yaratmıştır.
09:47
Haftanın Tarihine Bakış Cumhuriyet, 29 Ekim'de Mecliste ''Yaşasın'' sesleriyle kabul edildi.
Haftanın Tarihine Bakış
16:34
Buski Genel Müdürü Çetinavcı: Nilüfer Deresi Temiz Akacak Bursa’nın simge değerlerinden Nilüfer Deresi’nin temiz akması için bir dizi çalışma başlatıldı.
Buski Genel Müdürü Çetinavcı: Nilüfer Deresi Temiz Akacak
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 12:24:24. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SUSURLUK HABERLERİ
[Hata Bildir]