SON DAKİKA TAŞBURUN HABERLERİ

Son Dakika Taşburun Haberleri

13:55
Didim'de Etkili Olan Fırtına Dev Dalgalar Oluşturdu Didim'de fırtına- Didim'de etkili olan fırtına hayatı olumsuz etkiledi Didim'de etkili olan fırtına hayatı olumsuz etkiledi.
Didim'de Etkili Olan Fırtına Dev Dalgalar Oluşturdu
22:26
Didim'de Etkili Fırtına Aydın'ın Didim ilçesinde etkisini arttıran sağanak yağmur ve fırtına yaşamı olumsuz etkiliyor.
Didim'de Etkili Fırtına
13:46
Aydın'da Sağanak ve Fırtına Aydın'ın Didim ilçesinde etkisini arttıran sağanak yağmur ve fırtına yaşamı olumsuz etkiliyor.
Aydın'da Sağanak ve Fırtına
20:08
Sakarya'da Bir İlçe 129 Mahalle Enerjisiz Kaldı Türkiye Elektrik İletim A.Ş.’ye bağlı 154/34,5 Kilovolt Trafo İndirici Merkezde hava koşullarından dolayı enerji iletim hattında yaşanan kopma, Sakarya’da bir ilçe ile 129 mahalle enerjisiz kaldı.
Sakarya'da Bir İlçe 129 Mahalle Enerjisiz Kaldı
19:13
Sakarya'da Kar Nedeniyle Bir İlçe ve 129 Mahalle Elektriksiz Kaldı Sakarya'da yoğun kar yağışının enerji nakil hatlarına zarar vermesi sonucu bir ilçe, bir belde ve 129 mahallle elektriksiz kaldı.
13:37
Sahilde Uçak Enkazı Bulundu Kastamonu'nun İnebolu İlçesi'nde, denizden dalgaların etkisiyle sahile vuran bir uçağın ön kısmına ait enkaz bulundu.
10:17
Karadeniz'de Uçak Parçası Kıyıya Vurdu Kastamonu'nun İnebolu ilçesinde, denizden sahile vuran, bir uçağın pilot kabininin de yer aldığı parça incelemeye alındı.
Karadeniz'de Uçak Parçası Kıyıya Vurdu
20:47
105 Yaşında Ölen Hanife Nine'ye, 103 Yaşındaki Kızkardeşı ve 90 Yaşındaki Oğlundan Gözyaşı Sakarya'nın Akyazı ilçesinin Taşburun Mahallesi'nde yaşayan 1909 doğumlu 105 yaşındaki Hanife Furuncuoğlu yaşamını yitirdi.
105 Yaşında Ölen Hanife Nine'ye, 103 Yaşındaki Kızkardeşı ve 90 Yaşındaki Oğlundan Gözyaşı
16:14
105 Yaşında Ölen Hanife Nine'ye, 90 Yaşındaki Oğlundan Gözyaşı Sakarya'nın Akyazı ilçesi Taşburun Mahallesi'nde 105 yaşında vefat eden ninenin cenazesinde, 103 yaşındaki kız kardeşi ve 90 yaşındaki oğlu gözyaşı döktü.
105 Yaşında Ölen Hanife Nine'ye, 90 Yaşındaki Oğlundan Gözyaşı
20:57
Iğdır'da Trafik Kazası: 2 Ölü Iğdır’da 2 aracın çarpışması sonucu meydan gelen trafik kazasında 2 kişi öldü, 5 kişi yaralandı.
Iğdır'da Trafik Kazası: 2 Ölü
19:43
Iğdır'da Minibüsler Çarpıştı: 2 Ölü, 5 Yaralı İki panelvan minibüsün kafa kafaya çarpıştığı kazada 2 kişi öldü, 5 kişi yaralandı.
19:39
Iğdır'da Trafik Kazası: 2 Ölü Iğdır’da 2 aracın çarpışması sonucu meydan gelen trafik kazasında 2 kişi öldü, 5 kişi yaralandı.
Iğdır'da Trafik Kazası: 2 Ölü
19:25
İki Panelvan Çarpıştı: 2 Ölü, 5 Yaralı Iğdır'da farklı istikamette giden iki panelvanın kafa kafaya çarpışması sonucu yaşanan korkunç kazada 2 kişi öldü, 5 kişi yaralandı.
İki Panelvan Çarpıştı: 2 Ölü, 5 Yaralı
00:43
Kastamonu'da Sağanak İnebolu ilçesinde meydana gelen heyelan nedeniyle sahil yolu ulaşıma kapandı.
09:54
Ana Köyden Ayrılıp 'Orta Alican' Adıyla Bağımsız Köy Oldu Iğdır'da, Karakoyunlu ilçesi Taşburun bucağı Aşağı Alican köyüne bağlı Orta Alican bağlısı, ana köyden ayrılarak Orta Alican adıyla bağımsız köy oldu.
Ana Köyden Ayrılıp 'Orta Alican' Adıyla Bağımsız Köy Oldu
13:27
Ultra Maraton Start Aldı Türkiye’nin en uzun ve şartları en ağır olan 6. Uluslararası Elbistan-Afşin-Ekinözü Ultra Maratonu, Kavaktepe Mahallesi’nden start aldı.
Ultra Maraton Start Aldı
18:41
Elbistan'a Atıksu Arıtma Tesisi Kurulacak Elbistan ilçesinde kurulması planlanan atıksu arıtma tesisi için bilgilendirme toplantısı yapıldı.
14:59
TSK'nın Günlük Faaliyetleri Şırnak'ta yol yapımında çalışan iş makinelerine sınırın Irak tarafından taciz ateşi açıldı Hatay'da, sınırdan kaçak olarak Türkiye tarafına geçen Suriye uyruklu sivil yakalandı.
14:32
Şırnak'ta Terör Örgütü Mensuplarının Taciz Ateşine Karşılık Verildi Genelkurmay Başkanlığı, bölücü terör örgütü mensuplarının Şırnak'ta açtığı taciz ateşlerine karşılık verildiğini açıkladı.
Şırnak'ta Terör Örgütü Mensuplarının Taciz Ateşine Karşılık Verildi
14:18
Iğdır'da Terörist Grup, Teknisyen ve Askerlere Ateş Açtı Genelkurmay Başkanlığı, 27 Eylül'de elektrik arızasını onarmak maksadıyla, Iğdır Karakoyunlu ilçesi Taşburun köyü mülki sınırları içerisinde bulunan Yazlık köyüne intikal eden onarım ekibine ve refakat eden askerlere bölücü terör örgütü mensubu 5 kişilik bir grup terörist tarafından silahlı saldırı düzenlendiğini bildirdi.
13:29
Elbistan'da İçme Suyu Sorunu Elbistan ilçesinde yaşanan su sorunu nedeniyle başlatılan çalışmalarda yeni kaynak bulunduğu bildirildi.
22:20
PKK'lılar, Jandarma Korumasındaki Elektirik Görevlisini Yaraladı Iğdır'da elektrik arızasını gidermek isteyen arıza ekibi ve onlara refakat eden güvenlik güçlerine, terör örgütü mensuplarınca ateş açılması sonucu bir işçi yaralandı.
PKK'lılar, Jandarma Korumasındaki Elektirik Görevlisini Yaraladı
11:09
Bayburt'ta Kavun ve Karpuzu Hasadı Başladı Bayburt İl Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü sebzeciliği geliştirme projesi kapsamında yetiştirilen kavun ve karpuz hasadı köylerde başladı.
Bayburt'ta Kavun ve Karpuzu Hasadı Başladı
08:03
Bayburt'ta Kavun, Karpuz Hasadı Yüz Güldürüyor Bayburt'un tarım arazileri yönünden en verimli yerleri Aslandede, Adabaşı, Çamlıkoz, Taşburun ve Karşıgeçit köylerinde karpuz ve kavun hasadı başladı.
Bayburt'ta Kavun, Karpuz Hasadı Yüz Güldürüyor
12:45
Şar Dağı'na 800 Bin Fidan Daha Dikilecek Kahramanmaraş'ın Elbistan İlçesi'nde, 40 bin fidanın toprakla buluştuğu Şar Dağı'na 800 bin fidan daha dikileceği bildirildi.
Şar Dağı'na 800 Bin Fidan Daha Dikilecek
22:59
Aydın'da Şüpheli Ölüm Didim'e bir kişi otomobilde ölü bulundu.
Aydın'da Şüpheli Ölüm
14:04
Iğdır'da Arpa Hasadı Iğdır Ovası’nda, bölgenin ilk arpa hasadı yapılmaya başlandı.
Iğdır'da Arpa Hasadı
14:03
Kağızman'da Cami Açılışı Kars'ın Kağızman ilçesinde yapımı tamamlanan Taşburun Camisi ibadete açıldı.
11:44
Vali Ayyıldız, Didim ve Söke'de İncelemelerde Bulundu Aydın Valisi Erol Ayyıldız ile Aydın Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Salih Köksal, Söke ve Didim ilçelerinde faaliyetlerini sürdüren su ürünleri işletmelerinde incelemelerde bulundu.
Vali Ayyıldız, Didim ve Söke'de İncelemelerde Bulundu
09:18
Taşburun Balıkçıları Sıkıntılarının Giderilmesini Bekliyor Aydın’ın Didim ilçesinde, Taşburun mevkisinde bulunan balıkçılar 55 yıldır elektrik, su ve tuvalet sorunu yaşadıkları belirtildiS.S Akköy Su Ürünleri ve Satış Kooperatifi Başkanı Cengiz Ovalıoğlu, 1959 yılında kurulan kooperatifin 57 üyesi olduğunu belirterek, 55 yıldır Taşburun balıkçıların elektrik, su ve tuvalet sorunu yaşadığını söyledi.
Taşburun Balıkçıları Sıkıntılarının Giderilmesini Bekliyor
11:23
Didim'de Kaldırım İşgallerinde Uygulama Başlanıyor Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, Orman Kampı'nda imzaların atıldığını belirtildi.
Didim'de Kaldırım İşgallerinde Uygulama Başlanıyor
13:14
Didim'de Fırtına Didim ilçesinde, gece saatlerinde başlayan ve zamanla etkisini artıran fırtına hayatı etkiledi.
16:07
Didim'e Cezaevi Projesinde Sevindiren Gelişme Aydın'ın Didim İlçesi'nin Belediye Başkanı CHP'li Deniz Atabay, yapılması düşünülen cezaevi projesi için görüştükleri Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın, "Didim halkı bu projenin yapılmasını turizm açısından sakıncalı görüyorsa biz de bakanlık olarak bunu anlayışla karşılarız" dediğini söyledi.
17:09
Kağızman'da Baraj Kanalı Patladı Kağızman-Erzurum karayolu Altungedik mevkiinde yapılan HES barajı kanalı patladı.
Kağızman'da Baraj Kanalı Patladı
17:32
Didim'e Cezaevi Tepkisi Adalet Bakanlığı'nın, turizm gelişim bölgesi ilan edilen Aydın'ın Didim İlçesi'nde, Taşburun Mevkisi ile Akköy Mahallesi arasında deniz manzaralı 4 bin dönümlük hazine arazisinin açık cezaevi yapılmak üzere Maliye Bakanlığı'ndan tahsisini istediğinin ortaya çıkmasının ardından CHP'li Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay açıklama yaptı.
Didim'e Cezaevi Tepkisi
14:17
Didim'de Kaçakları Taşıyan Bot Battı: 1 Ölü Aydın'ın Didim ilçesi açıklarında kaçakları taşıyan botun batması sonucu 1 kişi öldü.
Didim'de Kaçakları Taşıyan Bot Battı: 1 Ölü
17:15
Turizm Cenneti Didim'e Deniz Manzaralı Açık Cezaevi Girişimi Adalet Bakanlığı'nın, Aydın'ın Didim İlçesi'ndeki, turizm gelişim bölgesi ilan edilen Taşburun Mevkisi ile Akköy Mahallesi arasındaki bölgede kalan Hazine'ye ait deniz manzaralı 4 bin dönümlük arazisinin açık cezaevi yapılmak üzere Maliye Bakanlığı'ndan tahsisini istediği ortaya çıktı.
13:14
Malatyalı Güreşçilerin Başarısı Malatyalı Güreşçilerin grup şampiyonasından başarılı döndükleri bildirildi.
Malatyalı Güreşçilerin Başarısı
19:38
Didim TSO Romanya'dan Gelen Kuş Gözlem Grubunu Ağırladı Lets Watch the Birds Projesi kapsamında Didim'e gelen Romanyalı grup Didim Ticaret Odası Başkanı Şaban Üstündağ'ı ziyaret etti.
Didim TSO Romanya'dan Gelen Kuş Gözlem Grubunu Ağırladı
09:58
Didim ve Romanyalı Öğrencileri Kuşlar Bir Araya Getirdi Didim Esra Karakaya Anadolu Lisesi ile Romanya’nın Satu Mare şehrinde bulunan Johann Ettinger Lisesi'nin kuş gözlem gruplarının arasında başlatılan “Lets Watch the Birds” projesi kapsamında Taşburun mevkiinde kuş gözlemi yapıldı.
Didim ve Romanyalı Öğrencileri Kuşlar Bir Araya Getirdi
16:45
El Arabasıyla Toprak Taşırken Kalp Krizi Geçiren Şahıs Öldü Sakarya’nın Akyazı ilçesine bağlı Taşburun köyünde ikamet eden bir kişi, komşusunun bahçesine el arabasıyla toprak taşırken kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.
El Arabasıyla Toprak Taşırken Kalp Krizi Geçiren Şahıs Öldü
16:46
Akyazı'da Sandığa Oğlunun Sırtında Gitti Sakarya'nın Akyazı ilçesinde yaşayan 101 yaşındaki kadın, oy kullanacağı sandığa oğlunun sırtında götürüldü.
Akyazı'da Sandığa Oğlunun Sırtında Gitti
10:24
Su Ürünleri Kontrol Botu ile Denetimler Devam Ediyor Aydın Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü Hayvan Sağlığı, Yetiştiriciliği ve Su Ürünleri Şubesi personelleri tarafından balık çiftlikleri ve Menderes kafa bölgede su ürünleri kontrol ve denetimleri yapıldı.
Su Ürünleri Kontrol Botu ile Denetimler Devam Ediyor
09:49
Didimli Balıkçılar Lodosun Ardından Tekrar Denize Açıldı Aydın'ın Didim ilçesinde iki gün etkisini sürdüren lodosun ardından balıkçılar denize açılmaya başladı.
Didimli Balıkçılar Lodosun Ardından Tekrar Denize Açıldı
18:27
Elbistan'da Alt Yapı Çalışmaları Elbistan Belediyesi tarafından, AB katılım öncesi hibe destekli (İPA) kapsamında ilçeye yapılacak atıksu arıtma ve çamur kurutma tesisi projesi çalışmalarının devam ettiği bildirildi.
Elbistan'da Alt Yapı Çalışmaları
13:49
Aydın'da Sağanak Yağış Didim ilçesinde gece başlayan ve sabah saatlerinde etkisini arttırarak devam eden sağanak yaşamı etkiliyor.
Aydın'da Sağanak Yağış
12:59
Lodos, Didim Sahillerinde Ekisini Sürdürüyor Aydın’ın Didim ilçesinde sabah saatlerinde yüzünü gösteren lodos, hayatı olumsuz yönde etkilemeye başladı.
Lodos, Didim Sahillerinde Ekisini Sürdürüyor
16:39
Sakarya'da Yabani Kuşlar İçin Bin Yuva Yapıldı Sakarya'da ormanların zararlı böceklerden korunması amacıyla Akyazı Orman İşletmesi, yabani kuşlar için bin yuva yaptı.
23:15
Hakemin Düdüğüyle Saha Böyle Karıştı Akyazı İlçesinin Taşburun Köyü sahasına oynanan Taşburunspor ile Demirspor arasındaki maç Taşburunspor'un 2-0 galibiyetiyle sonuçlandı.
Hakemin Düdüğüyle Saha Böyle Karıştı
23:13
Hakemin Düdüğüyle Saha Böyle Karıştı Akyazı'nın Taşburun köyü sahasında oynanan Taşburunspor ile Demirspor arasındaki maç sonrasında hakemin bitiş düdüğü çalmasıyla ortalık karıştı.
Hakemin Düdüğüyle Saha Böyle Karıştı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 11:26:37. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA TAŞBURUN HABERLERİ
[Hata Bildir]