00:2300
SON DAKİKA TAŞKENT HABERLERİ

Son Dakika Taşkent Haberleri

  'Ana Yurttan Ata Yurda' Gönül Köprüsü

  "Ana Yurttan Ata Yurda" Gönül Köprüsü

  "Eskişehir 2013 Türk Dünyası Kültür Başkenti" etkinlikleri kapsamında Özbekistan'a ilk defa üst düzey ve geniş katılımlı gerçekleştirilen "Ana yurttan ata yurda" kültür gezisileriyle gönül köprü... (01 Aralık 2013 Pazar )

   

  Konya, Üzüm ve Pekmez Üretiminde de Adından Söz Ettirmek İstiyor

  Hububat ambarı olarak nitelendirilen Konya'da, tarımsal üretimin çeşitlendirilmesine yönelik yürütülen çalışmalar sayesinde ayçiçeği ve mısırdan havuça, yem bitkilerinden, çilek, kiraz, elma ve üzüme kadar, özellikle tohumluk ürünlerin yetiştirilmesinde önemli ilerlemeler sağlandığı bildirildi. Konya, bağcılıkta üzüm ve pekmezde de adından söz ettirmek istiyor. (01 Aralık 2013 Pazar )

   

  Pekin Saldırısının Ardındaki Örgüt 'Doğu Türkistan Hareketi'

  Pekin Saldırısının Ardındaki Örgüt "Doğu Türkistan Hareketi"

  Çin'in en önemli meydanı, Pekin'in merkezindeki Tiananmen'de 5 kişinin ölümüyle sonuçlanan saldırıdan sorumlu örgüt, yetkililer tarafından açıklandı. (01 Kasım 2013 Cuma )

   

  Tacikistan'da Cumhurbaşkanlığı Seçimine Doğru

  Tacikistan'da Cumhurbaşkanlığı Seçimine Doğru

  Merkez Seçim Komisyonu, cumhurbaşkanı aday adaylarının topladıkları imzaları teslim etme süresine yarın sabaha kadar erteledi (10 Ekim 2013 Perşembe )

   

  Tıp Eğitimleri Projesi İnceleme Ziyaretine Destek Verildi

  Tıp Eğitimleri Projesi İnceleme Ziyaretine Destek Verildi

  Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı'nın katkılarıyla, Türkiye'de düzenlenen eğitim programlarının etkin bir şekilde hazırlanması, verilecek mesleki eğitimlerin uygulama içeriklerinin belirlenmesi, Türkiye'ye gelecek Özbek doktorlara... (08 Ekim 2013 Salı )

   

  Konser Salonu Anket Çalışması Sonuçlandı

  Konser Salonu Anket Çalışması Sonuçlandı

  Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu tarafından sosyal medya üzerinden başlatılan ve ardından Sakarya Büyükşehir Belediyesi kurumsal web sitesi üzerinden yürütülen Konser Salonu anket çalışması sonuçlandı. (20 Eylül 2013 Cuma )

   

  Erbil İçme Suyu Hattı Projesi 18 Ayda Tamamlanacak

  Erbil İçme Suyu Hattı Projesi 18 Ayda Tamamlanacak

  Irak Erbil İçmesuyu Hattı İyileştirilmesi ve Duhok Dağıtım Şebekesi projesinin bedeli 163 milyon ABD Doları. Projenin 18 ayda tamamlanması hedefleniyor. (20 Eylül 2013 Cuma )

   

  AK Parti İlçe Danışma Meclisleri Toplanıyor

  AK Parti İlçe Danışma Meclisleri Toplanıyor

  Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Konya İl Teşkilatı'nın, ilçe ve belde teşkilatlarının son durumları, il genel meclisi üyelerinin çalışmaları ile belediyelerin projeleri ve devam eden hizmetlerde gelinen son noktaların ele alınması için... (15 Eylül 2013 Pazar )

   

  Kırgızistan'dan, Özbekistan'a Nota

  Kırgızistan, başkent Bişkek'te meydana gelen ve Özbekistan'ın Bişkek Büyükelçiliği mensuplarının karıştığı trafik kazası sonrasında bu ülkeye nota verdi. (26 Ağustos 2013 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri