SON DAKİKA TAŞKENT HABERLERİ

Son Dakika Taşkent Haberleri

11:50
Konya Beyaza Büründü Konya'da yoğun kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi.
Konya Beyaza Büründü
11:15
Konya Beyaza Büründü Konya'da yoğun kar yağışı yaşamı olumsuz etkiledi.
Konya Beyaza Büründü
07:52
Konya Merkez ve 27 İlçede Okullara Kar Tatili Konya'da etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle il merkezi ve 27 ilçede okullar 1 gün süreyle tatil edildi.
Konya Merkez ve 27 İlçede Okullara Kar Tatili
07:47
Konya Merkez ve 27 İlçede Okullara Kar Tatili Konya'da etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle il merkezi ve 27 ilçede okullar 1 gün süreyle tatil edildi.
Konya Merkez ve 27 İlçede Okullara Kar Tatili
14:39
Bakan Elvan, AK Parti Karaman 5. Olağan İl Kongresine Katıldı Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, milli iradeyi hakim kılmak için yola çıktıklarını belirterek, "Biz, o vesayet odaklarını yok etmek, artık millet üzerinde hiçbir vesayetin olmayacağını ilan etmek için yola çıktık. Güçlü ve büyük Türkiye için yola çıktık. Üstte gök kubbe göçmedikçe altta yer yarılmadıkça biz bu kutlu davaya ve yeni Türkiye’nin inşasına devam edeceğiz ve kimse bizi engelleyemeyecek” dedi.
Bakan Elvan, AK Parti Karaman 5. Olağan İl Kongresine Katıldı
20:11
Özbekistan'da Genel Seçimler Seçime katılım yüzde 88 olarak açıklandı.
11:51
Özbekistan'da Genel Seçim Katılım oranı saat 13.00 itibarıyla yüzde 51.
Özbekistan'da Genel Seçim
09:03
Özbekistan'da Genel Seçim Özbekistan'da oy kullanma işlemi başladı Seçimde 535 milletvekili adayı 150 sandalyeli parlamentoya girmek için yarışıyor En çok oy alan parti, ilk kez başbakan adayını belirleme hakkını elde edecek.
Özbekistan'da Genel Seçim
16:02
Özbekistan Genel Seçime Hazırlanıyor Özbekistan'da 21 Aralık'ta yapılacak genel seçimlere katılacak dört siyasi partiden 535 milletvekili adayı, 150 sandalyeli parlamentoda yer almak için yarışacak.
18:42
Tacikistan-Türkmenistan-Afganistan Demiryolu Projesi Tacikistan Dışişleri Bakanı Zarifi, ülkesini Afganistan ve Türkmenistan ile bağlayacak demiryolu inşaatı projesini, "dostluğun çelik bağları" olarak nitelendirdi.
12:10
Kuluçka Merkezleri Yöneticileri Ege'de Bir Araya Geldi Ege Ar-Ge Teknoloji Günleri kapsamında düzenlenen "Kuluçka Merkezlerinin Yeri ve Teknolojik Üretime Katkısı" isimli panelde Türkiye'deki kuluçka merkezleri yöneticileri bir araya geldi.
11:19
Biber Gazlı Müdahaleye Maruz Kalan Ressam Resimlerini İstiyor Antalya’da olaylı Antalya Sanatçılar Derneği (ANSAN) tahliyesinde dernek binasında devam eden sergideki resimler de alındı.
Biber Gazlı Müdahaleye Maruz Kalan Ressam Resimlerini İstiyor
10:30
SÜ Rektörü Gökbel'in İlçe Ziyaretleri Sürüyor Göreve geldiği ilk dönemde 18 ayrı ilçedeki üniversiteye ait birimleri tek tek ziyaret eden Selçuk Üniversitesi Rektörü Hakkı Gökbel, ilçe ziyaretlerine devam ediyor.
SÜ Rektörü Gökbel'in İlçe Ziyaretleri Sürüyor
08:45
UNICEF Çocuk Hakları Sözleşmesi'nin 25.yıl Balosu Gerçekleşti Dünyada Shakira, Kate Perry gibi UNICEF Global İyi Niyet Elçileri tarafından yorumlanan John Lennon'un Imagine şarkısını Türkiye'de de Ferhat Göçer yorumladı.
UNICEF Çocuk Hakları Sözleşmesi'nin 25.yıl Balosu Gerçekleşti
18:05
Ansan'ın Olaylı Tahliyesi Ressam Nalan Taşkent, Antalya Sanatçılar Derneği (ANSAN) binasının tahliyesi sırasında kaldırılan resimlerinin bilinmeyen bir yere götürüldüğü iddiasında bulunarak, resimlerin iade edilmesini istedi.
Ansan'ın Olaylı Tahliyesi
16:38
Ressam Taşkent: Polis Zoruyla Toplanan Tablolarım Geri Verilmedi Ressam Nalan Taşkent, Antalya Sanatçılar Derneğinin (ANSAN) tahliyesi sırasında çıkan olaylarda, polisin biber gazı sıkarak girdiği sanat galerisinde sergilenen tablolarının Muratpaşa Kaymakamlığı tarafından kendisine geri verilmediğini iddia etti.
Ressam Taşkent: Polis Zoruyla Toplanan Tablolarım Geri Verilmedi
16:23
Ansan Binasının Tahliyesindeki Arbede Antalya Sanatçılar Derneği binasının tahliyesi sırasında eserleri sergilenen Nalan Taşkent, tablolarının iadesi için Muratpaşa Kaymakamlığına dilekçe verdiğini bildirdi.
21:13
Özbekistan'da Anayasanın Kabulünün 22. Yılı Kutlanıyor TAŞKENT (AA) – Özbekistan'da anayasanın kabul edilmesinin 22. yıl dönümü dolayısıyla, başkent Taşkent'te, ülkenin üst düzey yöneticileri, hükümet üyeleri, devlet ve bilim adamlarının katıldığı bir tören düzenlendi.
Özbekistan'da Anayasanın Kabulünün 22. Yılı Kutlanıyor
12:44
Konya MHP'li Kalaycı: Ermenek'teki Maden Faciası, Bir Cinayettir Karaman'ın Ermenek İlçesi'ndeki 18 işçinin mahsur kaldığı maden faciasıyla ilgili MHP'nin oluşturduğu heyetin başkanlığını yürüten ve bölgede incelemede bulunan MHP Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, olayın bir facia değil, cinayet olduğunu söyledi.
Konya MHP'li Kalaycı: Ermenek'teki Maden Faciası, Bir Cinayettir
09:07
Elazığ'ın İsmi "Elaziz" Olacak Davutoğlu'nun grup toplantısındaki konuşmasının ardından Elazığ milletvekilleri şehirlerinin adının tekrar Elaziz olarak değiştirilmesi için harekete geçti.
Elazığ'ın İsmi 'Elaziz' Olacak
10:03
Meteoroloji'den 5 İle Şiddet Kar Yağışı Uyarısı (Hava Durumu Tahminleri) Konya ve Karaman'da okullar tatil edilirken Meteoroloji; Tunceli, Bingöl, Bitlis, Malatya ve Elazığ'ı da şiddetli kar yağışı konusunda uyardı.
Meteoroloji'den 5 İle Şiddet Kar Yağışı Uyarısı (Hava Durumu Tahminleri)
09:08
Meteoroloji'den 5 İle Şiddet Kar Yağışı Uyarısı Konya ve Karaman'da okullar tatil edilirken Meteoroloji; Tunceli, Bingöl, Bitlis, Malatya ve Elazığ'ı da şiddetli kar yağışı konusunda uyardı.
Meteoroloji'den 5 İle Şiddet Kar Yağışı Uyarısı
08:19
Kara Yollarında Durum Kara yollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
17:30
Başbakan Davutoğlu Tunceli'de Başbakan Davutoğlu: (2) "Dünyanın neresinde olursa olsun, herhangi bir şekilde bu toprağı terk etmek zorunda kim kalmış olursa olsun hepsine kapımız açık, hepsine gönlümüz açık" "Eğer biz başkalarının acılarını örtüp kendi acılarımızı öne çıkartırsak o dediğim büyük ahitleşmeyi, sözleşmeyi, helalleşmeyi yapamayız. Acıları açıp onları ortada bırakamayız. O yaraları saracağız, sabırla saracağız. On yılların açtığı yaraları sara sara yürüyeceğiz" "Hem bu toprakların çocuğu olan bir Sünni Türk
16:44
Davutoğlu: 2013 Mayıs'ında Beklenti Terör Unsurlarının Türkiye'yi Terk Etmesiydi Başbakan Ahmet Davutoğlu, geçtiğimiz yıl çözüm sürecine ivme katma iradesi gösterdiklerini belirterek mart, nisan aylarında TBMM'de Çözüm Komisyonu, Nisan 2013'te de Akil İnsanlar Heyeti'nin oluşturulduğunu hatırlattı.
17:31
İçişleri Bakanı Ala Erzurum'da Bakan Ala: "Kendi ülkesini yağmalayanlar, yakıp, yıkanlar Suriye'ye yardım edecekmiş, Kobani'ye yardım edecekmiş.
16:09
Bakşan Akyürek Muhtarlarla Buluştu Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, “Muhtarlarla Buluşuyoruz, Mahallelerimizi Konuşuyoruz” programında Konya’nın 31 ilçesinden gelen muhtarlarla bir araya geldi.
Bakşan Akyürek Muhtarlarla Buluştu
15:54
Başkan Akyürek 31 İlçeden Muhtarlarla Buluştu Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, "Muhtarlarla Buluşuyoruz, Mahallelerimizi Konuşuyoruz" programında Konya'nın 31 ilçesinden gelen muhtarlarla buluştu.
15:19
Güreş Milli Takımı Sporcusu Erdoğan'ın Dopingli Çıkması Güreş Milli Takımı sporcusu Erdoğan'ın dopingli çıkması-Güreş Federasyonu Başkanı Yerlikaya: -"En ağır şekilde cezayı vereceğiz, hiç bir şekilde kurtuluş şansı yok, cezanın en ağırını vereceğiz, yolumuza devam edeceğiz ve bu yola başvuran arkadaşlarımızı kendi içimizden temizleyeceğiz"- "Geçen seneye oranla bu sene doping oranlarımız yüzde 95 düştü"TOKAT (AA) - Güreş Federasyonu Başkanı Hamza Yerlikaya, Serbest Güreş Milli Takımı sporcusu Şamil Erdoğan'ın A numunesinin ardından B numunesinin
Güreş Milli Takımı Sporcusu Erdoğan'ın Dopingli Çıkması
13:15
Güreş Milli Takımı Sporcusu Erdoğan'ın Dopingli Çıkması Güreş Federasyonu Başkanı Yerlikaya: "En ağır şekilde cezayı vereceğiz, hiç bir şekilde kurtuluş şansı yok, cezanın en ağırını vereceğiz, yolumuza devam edeceğiz ve bu yola başvuran arkadaşlarımızı kendi içimizden temizleyeceğiz" "Geçen seneye oranla bu sene doping oranlarımız yüzde 95 düştü"
12:09
Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi Ankara Büyükşehir Belediyesi, Ankara’daki Suriyeli ve Iraklı mültecilere barınma ve beslenme konularında yardım yapacak.
11:27
Kadınların Güreşe İlgisi Artıyor Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Hamza Yerlikaya: "Kadınların güreşe ilgisi çok fazla, hatta erkeklerden da daha ilgililer.
15:08
Başbakan Davutoğlu Taşkentliler Derneği'ni Ziyaret Etti Başbakan Ahmet Davutoğlu, dün Taşkentliler Derneği ve Vakfı'nın bayramlaşma programına katıldı.
Başbakan Davutoğlu Taşkentliler Derneği'ni Ziyaret Etti
22:48
Davutoğlu, İstanbul'daki Taşkentlilerle Bayramlaştı (2) Davutoğlu, Taşkentliler derneği ve vakfının bayramlaşma programına katıldıİSTANBUL (AA) - Başbakan Ahmet Davutoğlu, Taşkentliler derneği ve vakfının bayramlaşma programına katıldı.
Davutoğlu, İstanbul'daki Taşkentlilerle Bayramlaştı (2)
22:11
Davutoğlu, Taşkentlilerin Bayramlaşma Programına Katıldı Başbakan Ahmet Davutoğlu, Taşkentliler derneği ve vakfının bayramlaşma programına katıldı.
11:40
Başbakan'a Hemşehrilerinden Mektup Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Kurban Bayramında Konya programı iptal edilince, hemşehrileri, bayramda görüşemeseler de Başbakan Davutoğlu’nun yanında olduklarını anlatan duygusal bir mektup kaleme aldı.
17:07
Şampiyon Güreşçi Taha Akgül, Memleketinde Halaylarla Karşılandı Avrupa ve Dünya Güreş Şampiyonu Taha Akgül memleketi Sivas’ta halaylarla karşılandı.
16:55
Vali Barut, Milli Sporcu Akgül'ü Altınla Ödüllendirdi Vali Barut, milli sporcu Akgül'ü altınla ödüllendirdiSİVAS (AA) - Özbekistan'ın başkenti Taşkent'te Büyükler Dünya Güreş Şampiyonası'nda serbest stil 125 kiloda şampiyon olan Taha Akgül, Sivas Valisi Alim Barut'u ziyaret etti.
16:00
Vali Barut, Milli Sporcu Akgül'ü Altınla Ödüllendirdi Özbekistan'ın başkenti Taşkent'te Büyükler Dünya Güreş Şampiyonası'nda serbest stil 125 kiloda şampiyon olan Taha Akgül, Sivas Valisi Alim Barut'u ziyaret etti.
Vali Barut, Milli Sporcu Akgül'ü Altınla Ödüllendirdi
14:02
Dünya Şampiyonu Güreşçiye Coşkulu Karşılama Serbest stil 125 kiloda dünya şampiyonu olan Taha Akgül, memleketi Sivas'ta davul zurna eşliğinde karşılandı.
15:17
Servisçilere Yeni Mevzuat ve Kurallar Anlatıldı Adana İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü’nce Umum Servisçiler Esnaf Odası üyelerine yönelik, Okul Servis Araçları Değerlendirme ve Bilgilendirme Toplantısı düzenledi.
11:26
Trabzonspor, Halilhodzic'le Kazanmakta Zorluk Çekiyor Trabzonspor, sezon başında ikinci kez göreve getirilen Halilhodzic yönetiminde bu sezon resmi ve hazırlık maçı olmak üzere 9 maçta sadece 2 galibiyet elde etti.
Trabzonspor, Halilhodzic'le Kazanmakta Zorluk Çekiyor
09:54
Mersin Valisi Güzeloğlu Kocaeli'ne Atandı Mersin Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, gece yarısı yayınlanan Valiler Kararnamesi ile Kocaeli Valiliği’ne atandı.
Mersin Valisi Güzeloğlu Kocaeli'ne Atandı
09:45
Mersin'in Yeni Valisi Özdemir Çakacak Vali atamaları hakkında karar Resmi gazete'de yayınlandı. 9 Vali merkeze çekilirken 22 Valinin de çeşitli yerlere atanması yapıldı.
Mersin'in Yeni Valisi Özdemir Çakacak
18:45
6 Madalya ile Dönen İBB'nin Güreşçilerini Başkan Kubul Etti Özbekistan'da 8-14 Eylül tarihlerinde düzenlenen Dünya Büyükler Güreş Şampiyonasında kazanılan 9 madalyanın 6'sına sahip İstanbul güreşçileri basınla buluştu.
18:03
İstanbul Büyükşehir'in 6 Madalya Gururu Bu gururu yaşatan sporcular ile bugün Sultangazi Cebeci Spor Kompleksi'nde bulunan kulüp binasında İBB Kulübü Başkanı Ahmet Hamdi Çamlı ile bir araya gelen sporcular tebrikleri kabul etti.
İstanbul Büyükşehir'in 6 Madalya Gururu
17:17
İstanbul Büyükşehir'in 6 Madalya Gururu İstanbul Büyükşehir Belediyespor, Özbekistan'da yapılan Dünya Büyükler Serbest ve Greko-Romen Güreş Şampiyonası'nda, Dünya 3.'sü olan Milli takımda kazanılan 8 madalyanın 6'sını sporcularının almasının gururunu yaşıyor.
14:27
Milli Güreşçiler Coşkuyla Karşılandı Özbekistan’ın başkenti Taşkent’te düzenlenen Dünya Büyükler Güreş Şampiyonası’nda takım halinde 3. olan milli grekoromen güreşçiler İstanbul’da coşkuyla karşılandı.
Milli Güreşçiler Coşkuyla Karşılandı
09:32
Güreş Milli Takımı Yurda Döndü Özbekistan'ın başkenti Taşkent'te devam eden Dünya Büyükler Güreş Şampiyonası'nda grekoromen stil 80 kiloda Bronz madalya kazanarak Dünya 3.sü olan Selçuk Çebi İstanbul'a geldi.
19:47
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: Güreşimiz Güzel Sinyaller Vermeye Başladı Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ,Türk güreşinin daha güzel sinyaller vermeye başladığını söyledi.
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: Güreşimiz Güzel Sinyaller Vermeye Başladı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 09:11:17. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA TAŞKENT HABERLERİ
[Hata Bildir]