SON DAKİKA TAŞLIÇAY HABERLERİ

Son Dakika Taşlıçay Haberleri

17:54
Serka Mali Destek Programları Bilgilendirme Toplantıları Başladı Serhat Kalkınma Ajansı (SERKA) 2015 Yılı Mali Destek Programları bilgilendirme toplantıları Ağrı’da başladı.
Serka Mali Destek Programları Bilgilendirme Toplantıları Başladı
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
23:47
Taşlıçay'da Kapanan Köy Yolu 3 Günde Açıldı Ağrı'nın Taşlıçay ilçesinde kar ve tipi nedeniyle ulaşıma kapanan Gündoğdu Köyü yolu 3 gün sonra ulaşıma tekrar açıldı.
Taşlıçay'da Kapanan Köy Yolu 3 Günde Açıldı
14:30
Karla Mücadele Ağrı'da kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle ulaşım sağlanamayan köy yollarının açılması için çalışmaların sürdüğü bildirildi.
Karla Mücadele
14:11
Yurtta Kış Ağrı'da kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle ulaşım sağlanamayan köy yollarının açılması için yürütülen çalışmalar aralıksız sürüyor Taşlıçay ve Eleşkirt ilçelerine bağlı tüm köy yolları ulaşıma açıldı.
13:10
Taşlıçay Deresi Dondu Taşlıçay deresi dondu- Ağrı'nın Taşlıçay ilçesinde soğuk hava nedeniyle Taşlıçay deresinin yüzeyi buzla kaplandı Taşlıçay ilçesinde aşırı soğuk nedeniyle Taşlıçay deresinin yüzeyi tamamen buz tuttu.
Taşlıçay Deresi Dondu
12:32
Taşlıçay Deresi Dondu Ağrı'nın Taşlıçay ilçesinde soğuk hava nedeniyle Taşlıçay deresinin yüzeyi buzla kaplandı.
18:11
Doğu Anadolu Bölgesinde, Kar ve Soğuk Hava Etkili Oldu Doğu Anadolu Bölgesinde etkili olan kar yağışı ve tipi nedeniyle Ağrı'da ulaşıma kapanan köy yollarında ekiplerin çalışmaları devam ediyor.
Doğu Anadolu Bölgesinde, Kar ve Soğuk Hava Etkili Oldu
17:39
Ağrı'daki Kapalı Köy Yollarını Açma Çalışmaları Devam Ediyor Doğu Anadolu Bölgesinde etkili olan kar yağışı ve tipi nedeniyle Ağrı'da ulaşıma kapanan köy yollarında ekiplerin çalışmaları devam ediyor.
Ağrı'daki Kapalı Köy Yollarını Açma Çalışmaları Devam Ediyor
14:46
Yurtta Kış Kar yağışı ve tipi nedeniyle Ağrı'daki kapalı köy yollarını açmak için ekipler, çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Yurtta Kış
22:35
Ağrı'da Kapanan Köy Yolları 8 Saatte Açıldı Ağrı'nın Taşlıçay ilçesinde kar ve tipi nedeniyle ulaşıma kapanan 6 köy yolu açıldı.
Ağrı'da Kapanan Köy Yolları 8 Saatte Açıldı
21:58
Ağrı'da Kapanan Köy Yolları 8 Saatte Açıldı Ağrı'nın Taşlıçay ilçesinde kar ve tipi nedeniyle ulaşıma kapanan 6 köy yolu açıldı.
13:45
Taşlıçay'da Kadına Şiddete Tiyatroyla Dikkati Çekecekler Taşlıçay'da Tamara Tiyatro ve Eğitim Derneği, Kadın Ölüleri adlı oyunu sahneleyecek.
11:21
Kadın Ölüleri" Oyunu Taşlıçay'da Sahnelenecek Van Tamara Tiyatro ve Eğitim Derneği tarafından sahnelenen “Kadın Ölüleri” adlı oyunun Ağrı’nın Taşlıçay ilçesinde seyirciyle buluşacağı bildirildi.
Kadın Ölüleri' Oyunu Taşlıçay'da Sahnelenecek
16:55
Taşlıçay'da Kapanan Köy ve Mezra Yolları Ulaşıma Açıldı Ağrı'nın Taşlıçay ilçesinde kar yağışı ve tipi nedeniyle kapanan köy yollarından 5 köy ve 5 mezranın yolu yeniden ulaşıma açıldı.
16:32
Doğu'da Kış Doğu Anadolu Bölgesi'nde etkili kar yağışı ve tipi nedeniyle Iğdır'da 11 köy, Ağrı'nın Taşlıçay ilçesinde de 8 köy ve 10 mezrada ulaşım sağlanamıyor.
15:36
Ağrı'da Kar Yağışı ve Tipi Doğu Anadolu Bölgesi'nde etkili kar yağışı ve tipi nedeniyle Iğdır'da 11 köy, Ağrı'nın Taşlıçay ilçesinde de 8 köy ve 10 mezrada ulaşım sağlanamıyor.
Ağrı'da Kar Yağışı ve Tipi
08:44
Girişimci Eczacılar Ankara'da Pharmetic Girişimci Eczacılar Derneği Yönetim Kurulu seçimden Sonraki İlk Ziyaretini Anıtkabir'e Gerçekleştirdi.
13:22
Balık Gölü'nün Derinliklerinde Keşif Balık Gölü'nün derinliklerinde keşif- Türkiye'nin en yüksek gölü olan Ağrı'daki 2 bin 241 rakımlı 34 bin 700 metrekare alana sahip Balık Gölü'ne dalış gerçekleştirildi- Sualtı fotoğrafçısı ve görüntü yönetmeni Ceylan: "Son derece temiz bir göl olan Balık Gölü, suüstü ve sualtı spor aktiviteleri açısından önemli bir bulgu"AĞRI (AA) - HÜSEYİN YILDIZ / ORHAN GÜNGÖR - Ağrı'daki 2 bin 241 rakımlı 34 bin 700 metrekare alana sahip Balık Gölü'ne dalış gerçekleştirildi.
Balık Gölü'nün Derinliklerinde Keşif
12:09
Balık Gölü'nün Derinliklerinde Keşif Türkiye'nin en yüksek gölü olan Ağrı'daki 2 bin 241 rakımlı 34 bin 700 metrekare alana sahip Balık Gölüne dalış gerçekleştirildi.
Balık Gölü'nün Derinliklerinde Keşif
12:16
Kot Taşlarken, Hayatları Karardı Bingöl'de yıllar önce iş bulmak için gittikleri İstanbul'da kot taşlama atölyelerinde çalışan yüzlerce genç, yakalandıkları silikozis hastalığının pençesinde yaşamlarını sürdürüyor Hastalık nedeniyle ölenlerin sayısının 14'e yükseldiği Bingöl'de "silikozis köyü" olarak bilinen 300 haneli Taşlıçay da.
Kot Taşlarken, Hayatları Karardı
12:50
Balık Gölü Alabalığı Koruma Altına Alındı Türkiye'nin en yüksek gölü olan 2 bin 241 rakımlı Balık Gölünde yaşayan alabalığın, neslinin yok olmaması için hazırlanan proje kapsamında çalışma başlatıldı.
18:42
Slikozis Hastası Kişi Hayatını Kaybetti Slikozis hastası kişi hayatını kaybetti- Bingöl'ün Karlıova ilçesinde yakalandığı slikozis hastalığından dolayı fenalaşarak hastaneye kaldırılan Halit Karabulak tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
Slikozis Hastası Kişi Hayatını Kaybetti
17:20
Karlıova'da Fenalaşan Slikozis Hastası, Hayatını Kaybetti Bingöl'ün Karlıova ilçesinde yakalandığı slikozis hastalığından dolayı fenalaşarak hastaneye kaldırılan Halit Karabulak tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
14:13
Bingöl'de 1 Silikozis Hastası Daha Öldü Bingöl'ün Karlıova İlçesinde yakalandığı silikozis hastalığından dolayı hastanede tedavi gören 30 yaşındaki Halit Karabulak hayatını kaybetti.
Bingöl'de 1 Silikozis Hastası Daha Öldü
13:52
Bingöl'de 1 Silikozis Hastası Daha Öldü Bingöl'ün Karlıova İlçesinde yakalandığı silikozis hastalığından dolayı hastanede tedavi gören 30 yaşındaki Halit Karabulak hayatını kaybetti.
Bingöl'de 1 Silikozis Hastası Daha Öldü
00:31
Dünya Rekortmeni Ercümen, Ağrı'da Öğrencilerle Buluştu Serbest dalışta dünya rekortmeni Şahika Ercümen, Ağrı'da Balık Gölünde gerçekleştirdiği dalışın ardından öğrencilerle bir araya geldi.
Dünya Rekortmeni Ercümen, Ağrı'da Öğrencilerle Buluştu
23:28
Dünya Rekortmeni Ercümen, Öğrencilerle Buluştu Serbest dalışta dünya rekortmeni Şahika Ercümen, Ağrı'da Balık Gölü'nde gerçekleştirdiği dalışın ardından öğrencilerle biraraya geldi.
Dünya Rekortmeni Ercümen, Öğrencilerle Buluştu
18:22
Dünya Rekortmeni Ercümen, Türkiye'nin En Yüksek Gölünde Dünya Rekortmeni Ercümen, Türkiye'nin en yüksek gölünde- Ercümen: "Bugün burada bir keşif dalışı yaptık, suyun durumunu, düşündüğümüz projelere uygunluğunu inceledik.
Dünya Rekortmeni Ercümen, Türkiye'nin En Yüksek Gölünde
18:10
Dünya Rekortmeni Ercümen, Türkiye'nin En Yüksek Gölünde Ercümen: "Bugün burada bir keşif dalışı yaptık, suyun durumunu, düşündüğümüz projelere uygunluğunu inceledik.
23:00
Dünya Rekortmeni Ercümen, Ağrı'daki 2241 Rakımlı Balık Gölü'ne Dalacak Dünya rekortmeni Ercümen, Ağrı'daki 2241 rakımlı Balık Gölü'ne dalacak- Ağrı Valisi Tekinarslan: "Bu rekor kırma dalışı değil, spor ve tanıtım amaçlı. Bölgedeki doğal değerlere, turistik değerlere verilen değerin, özenin ve gösterilen çabanın bilinmesine dönük bir çalışmadır"AĞRI (AA) - Türkiye'nin en yüksek göllerinden 2241 rakımlı Balık Gölü'ne dalmak için Ağrı'ya gelen serbest dalışta dünya rekortmeni Şahika Ercümen, Ağrı Valisi Mehmet Tekinarslan'ı makamında ziyaret etti.
Dünya Rekortmeni Ercümen, Ağrı'daki 2241 Rakımlı Balık Gölü'ne Dalacak
21:06
Dünya Rekortmeni Ercümen, Ağrı'daki 2241 Rakımlı Balık Gölü'ne Dalacak Ağrı Valisi Tekinarslan: "Bu rekor kırma dalışı değil, spor ve tanıtım amaçlı. Bölgedeki doğal değerlere, turistik değerlere verilen değerin, özenin ve gösterilen çabanın bilinmesine dönük bir çalışmadır"
Dünya Rekortmeni Ercümen, Ağrı'daki 2241 Rakımlı Balık Gölü'ne Dalacak
08:49
Pharmetic: Uluslararası Projeler Yapacak Pharmetic Girişimci Eczacılar Derneği "Uluslararası Sağlık Eğitim Köyünün" adımlarını atmaya başladı.
Pharmetic: Uluslararası Projeler Yapacak
08:37
Pharmetic Girişimci Eczacılar Derneği Başkanını Seçti Pharmetic Girişimci Eczacılar Derneği 6. Dönem Olağan Seçimli Genel Kurulu Wyndham Grand Hotel-İstanbul'da yapıldı.
Pharmetic Girişimci Eczacılar Derneği Başkanını Seçti
20:29
Ağrı'da Kar Yağışı Ağrı'da etkili olan kar yağışı nedeniyle yüksek kesimler beyaza büründü.
Ağrı'da Kar Yağışı
18:23
Ağrı'da Kar Yağışı Kent merkezi ve ilçelerde etkili olan kar yağışı hayatı olumsuz etkiliyor.
11:37
Ağrı'da Kar Yağışı, Hayatı Olumsuz Etkiledi Ağrı'da il merkezi ve ilçelerin yüksek kesimlerinde kar yağışı etkili oluyor.
Ağrı'da Kar Yağışı, Hayatı Olumsuz Etkiledi
10:33
Ağrı'da Kar Yağışı Kar yağışının etkili olduğu kentte hava sıcaklığı sıfırın altında 1 dereceye kadar düştü.
Ağrı'da Kar Yağışı
13:24
Jandarma Komando Tabur Komutanlığı'na Taciz Ateşi Tunceli merkez Geyiksuyu köyü mülkî sınırları içerisinde konuşlu Jandarma Komando Tabur Komutanlığına uzun namlulu silahlar ile taciz ateşi açıldı.
18:09
Ağrı'da Olayların Ardından AĞRI (İHA) – AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, Taşlıçay ilçesini ziyaret ederek, "Çıkan olaylarda zarar verilen esnafın zararı karşılanacak" dedi.
Ağrı'da Olayların Ardından
17:11
Bisikletten Düşerek Yaralanan Çocuğa Kimse Bakmadı Bisikletten düşerek yaralanan çocuğa kimse bakmadıAĞRI (AA) - Ağrı-İran karayolunda bisikletten düşen çocuk yaralandı.
Bisikletten Düşerek Yaralanan Çocuğa Kimse Bakmadı
16:17
Bisikletten Düşerek Yaralanan Çocuğa Kimse Bakmadı Ağrı İran karayolunda bisikletten düşen çocuk yaralandı.
17:40
Ağrı Valisi Tekinarslan Taşlıçay'da Vali Mehmet Tekinarslan, terör örgütü IŞİD'e tepki bahanesiyle izinsiz gösterilerin düzenlendiği Taşlıçay'da incelemede bulundu.
16:07
Ağrı Taşlıçay'da da Olaylar Çıktı IŞİD'in Kobani saldırısını protesto eden PKK yandaşları, Ağrı'nın Taşlıçay ilçesinde de etrafa zarar verdi.
15:38
Işid Bahanesiyle İzinsiz Gösteriler IŞİD bahanesiyle izinsiz gösterilerAĞRI (AA) - Terör örgütü IŞİD'e tepki bahanesiyle Taşlıçay'da gösteri düzenlendi.
Işid Bahanesiyle İzinsiz Gösteriler
15:05
Işid Bahanesiyle İzinsiz Gösteriler Adana'da, evinde maskeli silahlı kişilerce vurularak öldürülen 69 yaşındaki kişinin cenazesi toprağa verildi Ankara'da Kobani'ye saldıran terör örgütü IŞİD'i protesto etmek amacıyla eylem yapan grup, Ziya Gökalp Caddesi’ni trafiğe kapattı.
12:28
Işid Bahanesiyle Yapılan İzinsiz Gösteriler Terör örgütü IŞİD'e tepki bahanesiyle Doğu ve Güneydoğu'daki bazı kentlerde yasa dışı gösteriler devam ediyor Olaylara karıştığı tespit edilen Van'da 7 ve Adana'da 30'u aşkın kişi gözaltına alındı.
23:09
Ağrı'da Trafik Kazası: 2 Yaralı Ağrı'da meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.
11:08
Kar Yağışı Yayla Sezonunu Erken Bitirdi Ağrı'da önceki gece başlayan kar yağışı ve soğuk hava nedeniyle yayla sezonu erken bitti.
Kar Yağışı Yayla Sezonunu Erken Bitirdi
10:36
Ağrı'da Kar Yağışı Yayla Sezonunu Erken Bitirdi Ağrı'da önceki gece başlayan kar yağışı nedeniyle yaylacılar çadırlarını toplayıp evlerinin yolunu tuttu.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 18:11:20. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA TAŞLIÇAY HABERLERİ
[Hata Bildir]