SON DAKİKA TAŞLIÇAY HABERLERİ

Son Dakika Taşlıçay Haberleri

 • 14:14MHP Kadın Kolları Koordinatörü: 2015 Yılında 303 Kadın ÖldürüldüMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kadın Kolları Koordinatörü Nevin Taşlıçay, Türkiye’nin kadına şiddet konusunda kötü bir noktada olduğunu belirterek, 2015 yılında 303 kadının öldürüldüğünü belirtti.
 • 14:05Hamile Kadın Paletli Ambulansla Hastaneye KaldırıldıHamile Kadın Paletli Ambulansla Hastaneye KaldırıldıGörüntü Dökümü: Köye hareket Yoldan detaylar Paletli ambulansın indirilişi Paletli ambulansa köye hareket Hastanın alınışı Hastanın eşi Ahmet tekin röportaj Köyden ayrılış Hastanın normal ambulansa alınışı Taşlıçay devlet hastanesi önü Hamile kadın paletli ambulansla hastaneye kaldırıldı Yoğun kar yağışı nedeniyle ulaşımın güçlükle sağlandığı Ağrı'nın Taşlıçay ilçesinde, Yeltepe köyünde rahatsızlanan hamile kadın, paletli ambulans sayesinde evinden alınıp hastaneye kaldırıldı Ağrı'nın Taşlıçay ilçesinde yolu kar nedeniyle ulaşıma kapanan 2 bin 800 rakımlı Yeltepe köyüde rahatsızlanan 5 aylık hamile kadın, paletli ambulansla hastaneye kaldırıldı.
 • 12:47Taşlıçay'da Hasta Kurtarma OperasyonuTaşlıçay'da Hasta Kurtarma OperasyonuAğrı’nın Taşlıçay ilçesinde yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle yolu kapanan Yeltepe köyünde rahatsızlanan 5 aylık hamile kadın, sağlık ekiplerinin yaptığı 4 saatlik zorlu mücadelenin ardından hastaneye ulaştırıldı.
 • 12:08Hamile Kadın Paletli Ambulansla Hastaneye KaldırıldıAğrı'nın Taşlıçay ilçesinde yolu kar nedeniyle ulaşıma kapanan 2 bin 800 rakımlı Yeltepe köyüde rahatsızlanan 5 aylık hamile kadın, paletli ambulansla hastaneye kaldırıldı.
 • 17:47Erzurum'da Dondurucu SoğuklarMuş'ta 10 yavru köpeğin aşırı soğuklar nedeniyle donarak öldü KARS'ın Susuz İlçesi'ndeki Susuz Şelalesi, Sibirya soğukları nedeniyle buz tuttu.
 • 17:47Muş'ta 10 Yavru Köpeğin Aşırı Soğuklar Nedeniyle Donarak ÖldüMuş'ta 10 Yavru Köpeğin Aşırı Soğuklar Nedeniyle Donarak ÖldüMuş'ta 10 yavru köpeğin aşırı soğuklar nedeniyle donarak öldü KARS'ın Susuz İlçesi'ndeki Susuz Şelalesi, Sibirya soğukları nedeniyle buz tuttu.
 • 11:03Susuz Şelalesi, Tamamen DonduSusuz Şelalesi, Tamamen DonduKars'ın Susuz İlçesi'ndeki Susuz Şelalesi, Sibirya soğukları nedeniyle buz tuttu.
 • 17:52Ağrı Valiliği Emıtt Fuarında20. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarında (EMITT) Ağrı İshakpaşa Sarayı konsepti ile yoğun ilgi görüyor.
 • 16:07Emıtt Fuarı'nda Ağrı RüzgarıEmıtt Fuarı'nda Ağrı RüzgarıAğrı Valiliği, İstanbul’da düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’na (EMITT) İshakpaşa Sarayı konsepti ile tanıtıma çıktı.
 • 13:45Ağrı İshakpaşa Sarayı Konsepti İle Görücüye ÇıktıAğrı İshakpaşa Sarayı Konsepti İle Görücüye ÇıktıAğrı Valiliği İstanbul'da düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'na (EMITT) İshakpaşa Sarayı konsepti ile tanıtıma çıktı.
 • 12:32Göle'de Hava Sıcaklığı Yine -39.5 DereceGöle'de Hava Sıcaklığı Yine -39.5 DereceDoğu Anadolu Bölgesinde Sibirya soğukları etkisini arttırdı.
 • 20:05Hastalanan Bebek Yolu Kapalı Köyden Traktörle Hastaneye UlaştırıldıGörüntü Dökümü: Bebeğin traktöre bindirilmesi Hasta sahibi Hacı Aydar'ın konuşması Traktörün hareket etmesi Hastalanan bebek yolu kapalı köyden traktörle hastaneye ulaştırıldı Bingöl'ün Karlıova ilçesinde kar yağışı sonucu yolu kapalı köyde rahatsızlanan bir aylık bebeğin traktörle hastaneye ulaştırılması sağlandı Bingöl'ün Karlıova ilçesinde kar yağışı sonucu yolu kapalı olan köyde rahatsızlanan 1 aylık bebek, traktörle hastaneye ulaştırıldı.
 • 18:24Hastalanan Bebek Yolu Kapalı Köyden Traktörle Hastaneye UlaştırıldıBingöl'ün Karlıova ilçesinde kar yağışı sonucu yolu kapalı olan köyde rahatsızlanan 1 aylık bebek, traktörle hastaneye ulaştırıldı.
 • 18:20Erzurum - Doğu'da Kar, Fırtına, Çığ, Soba Gazı Zehirlenme UyarısıErzurum - Doğu'da Kar, Fırtına, Çığ, Soba Gazı Zehirlenme UyarısıDoğu'da kar, fırtına, çığ, soba gazı zehirlenme uyarısı Meteoroloji 12'nci Bölge Müdürlüğü, Erzurum, Erzincan, Ağrı, Ardahan ve Kars'ta, kar, fırtına, çığ ve soba gazı zehirlenmelerine karşı uyarılarda bulundu.
 • 12:48Doğu'da Kar, Fırtına, Çığ, Soba Gazı Zehirlenme UyarısıDoğu'da Kar, Fırtına, Çığ, Soba Gazı Zehirlenme UyarısıMeteoroloji 12'nci Bölge Müdürlüğü, Erzurum, Erzincan, Ağrı, Ardahan ve Kars'ta, kar, fırtına, çığ ve soba gazı zehirlenmelerine karşı uyarılarda bulundu.
 • 12:06Ağrı Valisi Işın: Halka Zulüm Eden Örgüt, Kürtleri Temsil EdemezAğrı Valisi Işın: Halka Zulüm Eden Örgüt, Kürtleri Temsil EdemezAğrı Valisi Musa Işın, HDP yönetimi ve milletvekillerini halkın sorunlarını dinlemek yerine sürekli basın açıklaması ve yürüyüş yaparak zamanlarını geçirdiklerini söyledi.
 • 22:36Ağrı ve Tunceli'de Eğitime Kar EngeliYoğun kar yağışı nedeniyle Ağrı ve Tunceli'de eğitime bir gün ara verildiği bildirildi.
 • 09:44Taşlıçay'da Kar ve FırtınaTaşlıçay'da Kar ve FırtınaAğrı’nın Taşlıçay ilçesinde şiddetli fırtına nedeniyle mahsur kalan vatandaşların imdadına belediye ekipleri yetişti.
 • 12:50Karlıova'da Hastalar ve Köylüler Yoğun Kar Yağışı Yüzünden Yollarda Mahsur KaldıKarlıova'da Hastalar ve Köylüler Yoğun Kar Yağışı Yüzünden Yollarda Mahsur KaldıKarlıova'da hastalar ve köylüler yoğun kar yağışı yüzünden yollarda mahsur kaldı Bingöl'ün Karlıova ilçesinde yoğun kar yağışı nedeniyle yollarda mahsur kalan köylülerin imdadına özel idare ekipleri yetişti.
 • 11:32Karlıova'da Hastalar ve Köylüler Yollarda Mahsur KaldıKarlıova'da Hastalar ve Köylüler Yollarda Mahsur KaldıBingöl'ün Karlıova İlçesi'nde yoğun kar yağışı nedeniyle yollarda mahsur kalan köylülerin imdadına Özel İdare ekipleri yetişti.
 • 11:00Köy Yolunda Mahsur KaldılarKöy Yolunda Mahsur KaldılarGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - İş makinesinin yolu açması- Hastaların kurtarılması- Köylülerin röportajları Yurtta kış- Bingöl'ün Karlıova ilçesinde kar ve tipi nedeniyle köy yollarında 3 araçta mahsur kalan kişiler, İl Özel İdaresi ekiplerinin çalışması sonucu evlerine ulaşabildi Bingöl'ün Karlıova ilçesinde yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle köy yollarında araçlarında mahsur kalan kişiler kurtarıldı.
 • 09:35Yurtta KışBingöl'ün Karlıova ilçesinde yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle köy yollarında araçlarında mahsur kalan kişiler kurtarıldı.
 • 13:42Ağrı Valisi Işın, Taşlıçay'ı Ziyaret EttiAğrı Valisi Musa Işın, Taşlıçay ilçesinde çeşitli ziyaretlerde bulundu.
 • 17:52Duygu Öğretmenin Sloganı: Bir Çocuk Değişir, Dünya DeğişirDuygu Öğretmenin Sloganı: Bir Çocuk Değişir, Dünya DeğişirAğrı'nın Taşlıçay İlçesi'nde bulunan Balıkgölü İlkokulu'nda 1-C sınıfı öğretmeni Duygu Taşpınar, 'Bir çocuk değişir, dünya değişir' sloganı ile öğrencilerin yüzünü güldürdü.
 • 13:19Hukuk ve Yaşam Gurubu'ndan Ağrı'ya Anlamlı Yardım KampanyasıHukuk ve Yaşam Gurubu'ndan Ağrı'ya Anlamlı Yardım KampanyasıBartın Üniversitesi öğrencilerinin oluşturduğu Hukuk ve Yaşam Gurubu Ağrı’da bulunan 2 okulda maddi durumu iyi olmayan öğrencilere yardım kampanyası başlattı.
 • 13:11Türk Kadınına Seçme ve Seçilme Hakkı Verilişinin 81. Yıl DönümüMHP Kadın Kolları Koordinatörü Nevin Taşlıçay, "Kadına şiddet, kadın istihdamı, kadın erkek fırsat eşitliğindeki karnemiz ne denli kötü olursa olsun bu sorunları aşmamız kaçınılmazdır.
 • 12:39Hakkari Kadın Takımı Engel TanımıyorHakkari Kadın Takımı Engel TanımıyorTürkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kadınlar 2. Ligi’nde mücadele eden Hakkari Gücü Kadın Futbol Takımı, Bursa Vatan Kadın Futbol Takımı’nı 2-0 yendi.
 • 15:37MHP'den 'Dünya Çocuğa Yönelik Cinsel İstismarı Önleme Günü' MesajıMhp Kadın Kolları Koordinatörü Nevin Taşlıçay, 19 Kasım Dünya Çocuğa Yönelik Cinsel İstismarı Önleme Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
 • 15:18Dünyada Her 4 Kızdan ve 9 Erkek Çocuktan Biri Cinsel İstismara Uğruyor"Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kadın Kolları Koordinatörü Nevin Taşlıçay, her yılda dünyada 40 milyon çocuğun cinsel istismara ve şiddete uğradığına işaret ederek, “18 yaş altındaki her 4 kızdan ve her 9 erkek çocuktan biri cinsel istismara uğramaktadır.
 • 16:07Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesindeki İnşaatlarda Sona Yaklaşılıyor Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi merkez yerleşkesinde yapımı hızla devam eden Kongre ve Kültür Merkezi, İslami İlimler Fakültesi ve Meslek Yüksekokulunun inşaatlarında sona gelindi.
 • 17:09Ağrı'da 63 Şüpheli ve 134 Yoklama Kaçağı YakalandıAğrı merkez ve ilçelerinde haklarında adli mercilerce yakama kararı bulunan 63 şüpheli ile yoklama kaçağı olan 134 şahıs yakalandı.
 • 16:46Taşlıçay seçim sonuçları 1 Kasım 2015 oy dağılımı - Taşlıçay Taşlıçay seçim sonuçları 1 Kasım 2015 oy dağılımı - TaşlıçayTaşlıçay seçim sonuçları 1 Kasım 2015 Taşlıçay oy dağılımı. 1 Kasım seçim sonuçları sonrası ortaya çıkan tablo en kolay ve anlaşılır görseller eşliğinde haberler.com'un seçim sonuçları sayfasında.
 • 16:27Ağrı'da Kar Kalınlığı 10 Santimetreye UlaştıAğrı'da Kar Kalınlığı 10 Santimetreye UlaştıHava sıcaklığının sıfırın altında 2 dereceye kadar düştüğü Ağrı'da, aniden bastıran kar yağışı vatandaşlara zor anlar yaşattı.
 • 15:16CHP Bingöl Milletvekili Adayı Trafik Kazası GeçirdiCHP Bingöl birinci sıra Milletvekili adayı Kazım Alınak, seçim çalışmalarında dönerken kaza geçirdi.
 • 12:43Ağrı'da Kar YağışıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kar yağışının yağdığı yüksek kesimlerden detay- Çoban ve koyun sürülerinden detay- Vatandaşlardan Arif Aslan'nın konuşması- Köylerden detay Ağrı'da kar yağışı- İl merkezi ve ilçelerin yüksek kesimlerinde kar yağışının etkili olduğu kentte, yüksek kesimlerdeki kar kalınlığı 10 santimetreye ulaştı Ağrı'da, hava sıcaklığının sıfırın altına düşmesiyle kent merkezi ve ilçelerin yüksek kesimlerinde kar yağışı etkili olmaya başladı.
 • 10:54Ağrı'da Kar YağışıAğrı'da, hava sıcaklığının sıfırın altına düşmesiyle kent merkezi ve ilçelerin yüksek kesimlerinde kar yağışı etkili olmaya başladı.
 • 18:11Ağrı'da Okul AçılışlarıAğrı'da Okul AçılışlarıAğrı’nın Taşlıçay ilçesinde yapımı tamamlanan 16 derslikli Mehmet Akif Ersoy İlkokulu ve Selahaddin Eyyubi Ortaokulu ile 8 derslikli Eleşkirt Toprakkale Ortaokulu, düzenlenen törenle hizmete açıldı.
 • 14:34Ağrı'da 2015 Yılının Son Koordinasyon Toplantısı YapıldıAğrı'da 2015 Yılının Son Koordinasyon Toplantısı YapıldıAğrı’da 2015 yılının son koordinasyon toplantısı Vali Musa Işın’ın başkanlığında İl Genel Meclis Salonunda gerçekleşti.
 • 20:27Bahçeli: Bahçeli: "Siyasi Hayatta En Kurnaz Olanı Muhtardır"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin konuşması MHP Genel Başkanı Bahçeli: - "Özellikle Adalet ve Kalkınma Partisi'ne oy vermiş vatandaşlarıma sesleniyorum.
 • 19:12MHP Genel Başkanı Bahçeli AçıklamasıMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Özellikle Adalet ve Kalkınma Partisi'ne oy vermiş vatandaşlarıma sesleniyorum.
 • 19:09Bahçeli, Şehit Jandarma Uzman Çavuş Yeşildağ'ın Babaevini Ziyaret EttiBahçeli, Şehit Jandarma Uzman Çavuş Yeşildağ'ın Babaevini Ziyaret EttiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Devlet Bahçeli'nin şehit evine gelişi- Şehidin ailesine başsağlığı ziyareti- Kuran-ı Kerim okunup, dua edilmesi- Devlet Bahçeli'nin evden ayrılması MHP Genel Başkanı Bahçeli, Çorum'da- Bahçeli, Dağlıca bölgesinde operasyona giderken yıldırım düşmesi sonucu şehit olan askerlerden Jandarma Uzman Çavuş Nurullah Yeşildağ'ın babaevini ziyaret etti MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Hakkari'nin Yükseova ilçesi Dağlıca bölgesinde operasyona giderken yıldırım düşmesi sonucu şehit olan askerlerden Jandarma Uzman Çavuş Nurullah Yeşildağ'ın babaevini ziyaret etti.
 • 18:26Bahçeli'den Şehit Ailesine Taziye ZiyaretiBahçeli'den Şehit Ailesine Taziye ZiyaretiPartisinin düzenlediği toplantıya katılmak üzere Çorum'a gelen Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, şehit Uzman Çavuş Nurullah Yeşildağ’ın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
 • 18:03MHP Genel Başkanı Bahçeli, Çorum'daMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Hakkari'nin Yükseova ilçesi Dağlıca bölgesinde operasyona giderken yıldırım düşmesi sonucu şehit olan askerlerden Jandarma Uzman Çavuş Nurullah Yeşildağ'ın babaevini ziyaret etti.
 • 11:34Genel Seçime DoğruAK Parti Ağrı İl Başkanı Kemal Atmaca, HDP'nin Kürt halkına hizmet edebildiğini, onların namına özgürlük mücadelesi verdiğini iddia etmek için insanın gerçekten aklını yitirmiş olması gerektiğini söyledi.
 • 15:07Ağrı'da Pkk/kck Terör Örgütüne Destekten 3 Kişi TutuklandıAğrı'da göz altına alınan ve PKK/KCK terör örgütüne destek vermekle mahkemeye sevk edilen 3 kişi, tutuklanarak cezaevine gönderildi.
 • 13:51Ağrı'da Terör OperasyonlarıTaşlıçay ilçesinde, bölücü terör örgütünün şehir ve gençlik yapılanmalarına yönelik operasyonlarda gözaltına alınan aralarında bir köy muhtarının da bulunduğu 3 kişinin tutuklandığı bildirildi.
 • 18:00Ağrı Amatör Ligi 10 Ekim'de BaşlıyorAğrı Amatör Ligi 10 Ekim'de BaşlıyorAğrı Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Erkan Kösedağ, amatör liglerin 10 ekimde oynanacak müsabakalar ile başlayacağını söyledi.
 • 22:57Ağrı'da Terör SaldırısıTaşlıçay İlçe Emniyet Amirliğine terör örgütü PKK mensuplarınca roketatarlı ve uzun namlulu silahlarla saldırı düzenlendi.
 • 22:09Taşlıçay Emniyet Binasına Roketatarlı SaldırıAğrı Taşlıçay İlçe Emniyet Müdürlüğü binasına saat 20.00 sularında PKK terör örgütü tarafından roketatarlı saldırı gerçekleştirdiği belirtildi.
 • 12:31Yol Kesen Teröristler Araç YaktıYol Kesen Teröristler Araç YaktıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Yakılan kamyonetin görüntüsü Ağrı'da yol kesen teröristler araç yaktı Ağrı'da yol kesen terör örgütü PKK mensupları, bir kamyoneti ateşe verdi.