14:5300
SON DAKİKA TAŞLIÇAY HABERLERİ

Son Dakika Taşlıçay Haberleri

  Sinek Yaylası Arıcıların İlgi Odağı Oldu

  Zengin bitki örtüsüyle dikkati çeken ve daha önce terör olayları nedeniyle gidilmeyen Sinek yaylası, arıcıların ilgi odağı haline geldi. (16 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Ağrı'da Uçurtma Şenliği Coşkusu

  Ağrı'da Uçurtma Şenliği Coşkusu

  Ağrı Milli Eğitim Müdürü Hatem Dursun, Taşlıçay İmam Hatip Lisesi ve Ortaokulu öğrencileri birlikte uçurtma uçurdu. (05 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Balık Gölü'ndeki Adalar Keşfedilmeyi Bekliyor

  Balık Gölü'ndeki Adalar Keşfedilmeyi Bekliyor

  Ağrı'nın Taşlıçay ilçesinde, denizden yüksekliği 2 bin 241 metreyi bulan, kırmızı benekli alabalıkları ve eşsiz doğa manzarasıyla dikkati çeken Balık Gölü'ndeki iki ada keşfedilmeyi bekliyor. (05 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Müdür Dursun Öğrencilerle Uçurtma Uçurdu

  Müdür Dursun Öğrencilerle Uçurtma Uçurdu

  Ağrı Milli Eğitim Müdürü Hatem Dursun, Taşlıçay İmam Hatip Lisesi ve Ortaokulu öğrencileri ile birlikte uçurtma uçurdu. (04 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Vali: Güven Ortamını Zedeleyecek Kişilere Karşı Güvenlik Önlemlerimizi Aldık

  Vali: Güven Ortamını Zedeleyecek Kişilere Karşı Güvenlik Önlemlerimizi Aldık

  Ağrı’da yarın gerçekleştirilecek belediye başkanı seçimi öncesi Vali Tekinarslan, bir basın toplantısı düzenledi. (31 Mayıs 2014 Cumartesi )

   

  Ağrı'da Seçim Güvenliği Toplantısı

  Vali Tekinarslan: "Seçim günü ile ilgili vatandaşlarımızın güven içerisinde, kimsenin tesir ve baskısına maruz kalmadan oyları kullanıp huzurlu bir şekilde evlerine dönmelerine yönelik bütün tedbirlerimizi almış bulunmaktayız" (31 Mayıs 2014 Cumartesi )

   

  Çevre ve Şehircilik Bakanlığından 8 Belediyeye Destek

  Geçtiğimiz günlerde seçim çalışmaları için Ağrı'ya gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce bir takım ziyaretlerde bulunmuş ve kentsel dönüşümde 3.etap çalışmalarının başlayacağının müjdesini vermişti. (31 Mayıs 2014 Cumartesi )

   

  Ağrı'da Belediye Başkanlığı Seçimine Doğru

  Ağrı'da Belediye Başkanlığı Seçimine Doğru

  AK Parti Ağrı Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Ekmen, Ağrı'da birçok yatırımın hayata geçirileceğini belirtti. (29 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Atilla Hes'te 'Yürütmeyi Durdurma' Kararına Danıştay Onayı

  Ordu'nun Çamaş ve Fatsa ilçelerinden geçen Bolaman Irmağı üzerinde inşaatı devam eden Atilla Hidroelektrik Santrali (HES) için verilen 'acele kamulaştırma' kararının iptali istemiyle 13 kişinin Bölge İdare Mahkemesi'ne başvurdu. (28 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.07.2014 14:53:48. #1.11#