SON DAKİKA TONYA HABERLERİ

Son Dakika Tonya Haberleri

20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
12:17
Trabzon'da Yıllardır Yayıktan Yağ Çıkarıyorlar Tereyağıyla ünlü Trabzon'un Tonya ilçesinde, gelişen teknolojiye rağmen bazı vatandaşlar ahşap yayıklarda üretimi sürdürmeye çalışıyor.
17:17
Ek Bilgilerle Yeniden) - İki Aylık Kızı ile Şehit Eşini Uğurladı, Cenaze Trabzon'a Götürüldü Ek BİLGİLERLE YENİDEN --------------------------- SULTANAHMET'teki Turizm Polisi Şube Müdürlüğü'ne yönelik bombalı saldırıda şehit olan bir çocuk babası polis memuru Kenan Kumaş (31) için İstanbul Emniyet Müdürlüğü önünde tören düzenlendi.
15:03
Yeniden) - İki Aylık Kızı ile Şehit Eşini Uğurladı Yeniden -------- SULTANAHMET'teki Turizm Polisi Şube Müdürlüğü'ne yönelik bombalı saldırıda şehit olan bir çocuk babası polis memuru Kenan Kumaş (31) için İstanbul Emniyet Müdürlüğü önünde tören düzenlendi.
14:39
İki Aylık Kızı ile Şehit Eşini Uğurladı Sultanahmet'teki Turizm Polisi Şube Müdürlüğü'ne yönelik bombalı saldırıda şehit olan bir çocuk babası polis memuru Kenan Kumaş (31) için İstanbul Emniyet Müdürlüğü önünde tören düzenlendi.
İki Aylık Kızı ile Şehit Eşini Uğurladı
14:25
Trabzon'da Eğitime Kar Engeli Trabzon'da, kar yağışı nedeniyle bazı ilçelerde eğitime bugün ara verildi.
13:55
İki Aylık Kızı ile Şehit Eşini Uğurladı Sultanahmet'teki Turizm Polisi Şube Müdürlüğü'ne yönelik bombalı saldırıda şehit olan bir çocuk babası polis memuru Kenan Kumaş (31) için İstanbul Emniyet Müdürlüğü önünde tören düzenlendi.
13:08
Trabzon'da Okullara Kar Tatili Trabzon'da kentin özellikle yüksek kesiminde etkili olan kar yağışı nedeniyle bazı ilçelerde okullar tatil edildi.
Trabzon'da Okullara Kar Tatili
18:19
CHP'li Hamzaçebi'den Plaket Açıklaması CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, "Tasarrufları artıracağız, plaket verilmeyecek’ diyor Sayın Başbakan, bu bir kara mizah örneği, yapmayın" dedi.
CHP'li Hamzaçebi'den Plaket Açıklaması
14:03
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu'nun Ziyaretleri Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Arsin ilçesinde mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.
11:21
Başkan Gümrükçüoğlu Arsin'de İlçelerin mahalle muhtarlarıyla istişare toplantıları düzenlemeyi sürdüren Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, bu kez Arsin’in mahalle muhtarlarıyla buluştu.
Başkan Gümrükçüoğlu Arsin'de
09:14
Kivi Fındıktan Fazla Kazandırıyor Trabzon’da “Kivi Üretimini Geliştirme Projesi“ kapsamında kivi üretiminin yaygınlaştırılması sağlandığı belirtildi.
Kivi Fındıktan Fazla Kazandırıyor
13:28
AK Parti İlçe Kongreleri Devam Ediyor AK Parti Trabzon ilçe kongreleri Vakfıkebir ile devam ederken, tek liste ile gidilen kongrede mevcut başkan Enver İskenderoğlu yeniden ilçe başkanlığına seçildi.
AK Parti İlçe Kongreleri Devam Ediyor
13:47
Doğalgaz Lobisinin Hes Eylemcileri Deşifre Oldu Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun işaret ettiği doğalgaz lobisinin yönlendirdiği iddia edilen HES eylemcileri deşifre oldu.
15:25
Trabzon'da Hes'lere Protesto Mitingi Trabzon'da, Derelerin Kardeşliği Platformu tarafından düzenlenen mitingde, doğal yaşam alanları üzerinde sürdürülen maden arama ve çıkarma çalışmaları protesto edildi.
Trabzon'da Hes'lere Protesto Mitingi
13:38
Yaklaşık 20 Gündür Kapalı Olan Tonya Yolunu Açma Çalışmaları Sürüyor Heyelan nedeniyle yaklaşık 20 gündür ulaşıma kapalı olan Tonya-Vakfıkebir karayolunun yarın tek şeritten kontrollü olarak ulaşıma açılması bekleniyor.
11:48
Heyelandan Zarar Gören Tonya-Vakfıkebir Karayolu Tek Şeritten Ulaşıma Açılacak Heyelandan dolayı yaklaşık 3 hafta önce ulaşıma kapanan Tonya-Vakfıkebir karayolunda ulaşımın yarın tek şeritten ulaşıma açılacağı belirtildi.
Heyelandan Zarar Gören Tonya-Vakfıkebir Karayolu Tek Şeritten Ulaşıma Açılacak
13:33
AK Parti Trabzon'da İl ve İlçe Kongre Tarihleri Belli Oldu AK Parti Trabzon Teşkilatı’nda il ve ilçe kongre tarihleri belli oldu.
16:59
AK Parti Trabzon Teşkilatında Delege Seçimleri AK Parti Trabzon’da yapacağı İl ve ilçe kongreleri öncesi 18 ilçe delege seçimi için sandık başına gitti.
AK Parti Trabzon Teşkilatında Delege Seçimleri
16:57
Trabzon'da Sel Felaketinin Yaraları Sarılıyor Trabzon'un bazı ilçelerinde meydana gelen selin ve heyelanların tahrip ettiği yol, köprü ve diğer altyapı tesislerinde onarım çalışmaları devam ediyor.
12:14
Trabzon'daki Sağanak Kentte dün başlayıp gece saatlerine kadar süren sağanak sebebiyle bazı ilçelerde heyelan ve su taşkınlarına sebep oldu.
18:00
Trabzon'da Yağış Hayatı Olumsuz Etkiliyor Trabzon’un ilçelerinde yoğun sağanak yağış nedeniyle meydana gelen toprak kaymalarını yerinde inceleyen Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu, “Eksiksiz olarak iş başındayız. Mal zararı yerine konur, Allah’a (c.c.) çok şükür can kaybı yok” dedi.
Trabzon'da Yağış Hayatı Olumsuz Etkiliyor
19:02
Bayburt'a Atanan Kaymakamlar Göreve Başladı Demirözü Kaymakamı olarak atanan Zihni Yıldızhan ile Aydıntepe Kaymakamlığı görevine atanan eşi Yeliz Yıldızhan, göreve başladı.
15:39
Trabzon Büyükşehir Belediyesinden Öğrencilere Yardım Trabzon Büyükşehir Belediyesi, içerisinde bir öğrencinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak malzeme olan okul paketlerini ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıttı.
Trabzon Büyükşehir Belediyesinden Öğrencilere Yardım
14:57
Büyükşehir Belediyesi Yardımlarını Öğrencilere Teslim Etti Trabzon Büyükşehir Belediyesi, 2014-2015 eğitim-öğretim yılı başında okul ihtiyaçlarını karşılayamayan öğrencilerin imdadına yetişti.
Büyükşehir Belediyesi Yardımlarını Öğrencilere Teslim Etti
16:05
Trabzon Büyükşehir Belediyesi İhtiyaçlı Öğrencileri Unutmadı Trabzon Büyükşehir Belediyesi okul ihtiyaçlarını karşılayamayan öğrencilere yardımda bulunmak için çalışmalarını tamamladı.
Trabzon Büyükşehir Belediyesi İhtiyaçlı Öğrencileri Unutmadı
15:24
Kaymakam Yıldızhan'a Şalpazarlılardan "Hemşehrilik Beratı" Bayburt'un Demörüzü ilçesine atanan Şalpazarı Kaymakamı Zihni Yıldızhan'a, Şalpazarı Belediye Meclisi kararıyla "hemşehrilik beratı" verildi.
Kaymakam Yıldızhan'a Şalpazarlılardan 'Hemşehrilik Beratı'
09:51
Doğu Karadeniz'de Bulunan Tarihi Eserler Onarılıyor Artvin, Rize, Gümüşhane, Trabzon ve Giresun illerinde bulunan tarihi vakıf eserlerinin büyük bir çoğunluğu Trabzon Vakıflar Bölge Müdürlüğünce restore edildi.
Doğu Karadeniz'de Bulunan Tarihi Eserler Onarılıyor
11:05
Trabzon'da 12 Milyon TL'lik Asfalt Yol Çalışması Yapıldı Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, yaptıkları plan ve program dahilinde betonlama ve asfaltlama çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi.
Trabzon'da 12 Milyon TL'lik Asfalt Yol Çalışması Yapıldı
10:31
Eski Trabzon Valisi Kızılcık'ın İsmi Camiye Verildi Şalpazarı ilçesindeki Karakaya obasında yaptırılan cami törenle ibadete açıldı.
Eski Trabzon Valisi Kızılcık'ın İsmi Camiye Verildi
09:41
İçişleri Bakanlığına Ait Atama Kararları Yayımlandı İçişleri Bakanlığı'na ait vali yardımcılıkları, kaymakamlık ve bazı kurumlarda yapılan atama kararları, Resmi Gazetede yayımlandı.
İçişleri Bakanlığına Ait Atama Kararları Yayımlandı
16:18
Büyükşehir'den Yeşilyol Projesi'ne 8 Milyonluk Yatırım Trabzon Büyükşehir Belediyesi, Doğu Karadeniz’deki yaylaları bir birine bağlayacak olan Yeşilyol Projesi kapsamında yatırımlara başladı.
18:44
"MOSB Ülke Kalkınmasında Önemli Rol Oynuyor" Manisa Soma Karadenizliler Derneği Başkanı Abdullah Ekşi, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Manisa Valisi Erdoğan Bektaş'a nezaket ziyaretinde bulundu.
'MOSB Ülke Kalkınmasında Önemli Rol Oynuyor'
12:24
Adnan Günnar: "12. Cumhurbaşkanımız Erdoğan Olacak" AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Adnan Günnar ve ekibi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı adaylığı için Trabzon’un Tonya ilçesinde vatandaşlarla bir araya gelerek, “2023’leri, 2071’leri hedef gösteren Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan, İnşallah 12. Cumhurbaşkanımız olacak” dedi.
Adnan Günnar: '12. Cumhurbaşkanımız Erdoğan Olacak'
12:01
Trabzon Belediye Başkanı, Henüz Evinde İftar Yapmaya Fırsat Bulamadı Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, ramazanda yoğun iftar programları nedeniyle evinde iftar yapma imkanı bulamadı.
Trabzon Belediye Başkanı, Henüz Evinde İftar Yapmaya Fırsat Bulamadı
13:28
İsrail'in Gazze'ye Saldırısı Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu, saldırıyı kınadı.
14:40
Trabzon'da Uyuşturucu Operasyonu Bir bahçeye ekili 70 kök Hint keneviri bitkisi ele geçirildi.
Trabzon'da Uyuşturucu Operasyonu
16:26
Borsa'dan Özel İftar Menüsü İstanbul'un üç ayrı noktasında hizmet veren Borsa; Boğaziçi Borsa, Kandili Borsa ve İstinye Borsa restoranlarında Ramazan ayı boyunca misafirlerini geleneksel iftar sofralarının lezzetleriyle buluştuyor.
Borsa'dan Özel İftar Menüsü
17:50
Kanuni Bulvarı'ndaki Yapım Çalışmaları Trabzon Valisi Öz: "Karayollarının mevcut çalışmaları tamamlandığında Trabzon başka bir Trabzon olacak"
14:08
CHP'li Özel: Soma Protestosu Manisa Valisi'ni Yaktı Manisa Valisi Abdurrahman Savaş merkeze çekildi. CHP Manisa Milletvekili Özgür Özel "Vali'yi Soma protestosu yaktı." dedi.
CHP'li Özel: Soma Protestosu Manisa Valisi'ni Yaktı
12:22
Çınarlık Doğu Karadeniz'in Çilek Üretim Merkezi Olma Yolunda Trabzon'un Akçaabat ilçesi Çınarlık köyü Doğu Karadeniz Bölgesinin organik çilek üretim merkezi olma yolunda ilerliyor.
Çınarlık Doğu Karadeniz'in Çilek Üretim Merkezi Olma Yolunda
14:19
Didim Çevre Platformu, Çevre Sorununu Masaya Yatırdı Didim Çevre Platformu tarafından 10-11 Mayıs 2014 tarihleri arasında Didim’de yapılacak olan “Didim Çevre Sempozyumu” başladı.
Didim Çevre Platformu, Çevre Sorununu Masaya Yatırdı
14:20
Trabzon'da Uluslararası Edebiyat Festivali Düzenlenecek Trabzon Sanatevi üyesi derneklerinden, Karadeniz Yazarlar Birliği Derneği, düzenlediği bilgilendirme toplantısıyla Trabzon’da yapılması planlanan Uluslararası Edebiyat Festivali için ilk adımı attı.
Trabzon'da Uluslararası Edebiyat Festivali Düzenlenecek
13:28
Trabzon'da Uluslararası Edebiyat Festivali Yapılacak Ekim 2014'de yapılması planlanan festivalin hazırlıklarına başlandı.
18:57
Yaralı Buldukları Karacayı Tedavi Ettirdiler Trabzon’un Vakfıkebir-Tonya ilçe karayolunda iki vatandaş, yaralı olarak buldukları karacayı veteriner hekime getirerek tedavi ettirdiler.
Yaralı Buldukları Karacayı Tedavi Ettirdiler
18:27
Eski Bakan Bayraktar'a Hakarete 11 Ay 20 Gün Hapis Cezası Trabzon'un Tonya İlçesi'nde Çevre ve Şehircilik eski Bakanı Erdoğan Bayraktar'a hakaret ettiği iddiasıyla hakkında dava açılan Turgut Uzun, 11 ay 20 gün hapis cezasına çarptırıldı.
Eski Bakan Bayraktar'a Hakarete 11 Ay 20 Gün Hapis Cezası
17:18
Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Tarihi Toplantısını Gerçekleştirdi 30 Mart yerel seçimlerinin ardından büyükşehir statüsü kazanan Trabzon Büyükşehir Belediyesi ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi.
18:44
Trabzon İl İstihdam Kurulu Toplantısı Yapıldı Vali Öz: "Geçen 3 aylık süre zarfında Trabzon, Türkiye genelinde işe yerleştirme konusunda üçüncü sırada yer alıyor"
Trabzon İl İstihdam Kurulu Toplantısı Yapıldı
13:44
Trabzonsporlu Taraftar Şampiyonluk Kupası İçin Bu Kez İsviçre'ye Yürüyecek Trabzonsporlu taraftar Muhammet Çelik, Yargıtay'ın şike davasıyla ilgili kararı onamasının ardından 2010-2011 futbol sezonundaki Süper Lig şampiyonluk kupasının kendilerine verilmemesini protesto etmek ve TFF Başkanı Yıldırım Demirören’in şike süreci ile ilgili “Bu iş bitti” söylemine tepki için UEFA’nın İsviçre’deki merkezine yürüyecek.
Trabzonsporlu Taraftar Şampiyonluk Kupası İçin Bu Kez İsviçre'ye Yürüyecek
18:49
ÖDP: Kazanan Rüşvet ve Yolsuzluk Lobisidir Özgürlük ve Dayanışma Partisi, yerel seçimlerin, AK Parti'nin her düzeyde düşük yoğunluklu savaş yürüttüğü bir ortamda gerçekleştirildiğini belirtti.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 08:24:22. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA TONYA HABERLERİ
[Hata Bildir]