19:3700
SON DAKİKA TOPRAKKALE HABERLERİ

Son Dakika Toprakkale Haberleri

  Kadın Tutuklunun 'Göğsümü Sıktı' Dediği Müdür Beraat Etti

  Kadın Tutuklunun 'Göğsümü Sıktı' Dediği Müdür Beraat Etti

  Adana'nın Karataş İlçesi'ndeki Kadın Kapalı Cezaevi'nde tutuklu bulunan 31 yaşındaki G.A.'nın göğüslerini sıktığı iddiasıyla tutuksuz yargılanan cezaevinin 2'inci Müdürü M.A.K., kesin ve inandırıcı delil bulunmadığı gerekçesiyle beraat etti. (07 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Osmaniye'de 3 Yılda Konut Satışları Yüzde 89 Artı

  Osmaniye'de 3 Yılda Konut Satışları Yüzde 89 Artı

  Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) Başkanı Murat Teke, 2010 yılında 2062 olan konut satışının 2013 yılında yüzde 89 artışla 3904 olduğunu belirtti. (07 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Bir Milyon Kişiye Van'ı Tanıttı

  Bir Milyon Kişiye Van'ı Tanıttı

  Ulusal ve uluslar arası alanda aldığı ödüllerle Van’ın gururu olmayı başaran fotoğraf Sanatçısı Ruşen Takva, Türkiye geneli bir milyon üyesi bulunan Atlas Dergisi’nde 6 sayfa Van’ı tanıttı. (03 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Adana Valisi Büyük Açıklaması

  Adana Valisi Büyük Açıklaması

  "Tarihi ve kültürel zenginliklere gereken önemi vermek, geçmişi yaşatmanın yanı sıra geleceğe de sahip çıkmaktır" (23 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Vali Büyük: 'Geçmişi Yaşatmak, Geleceğe Sahip Çıkmaktır'

  Vali Büyük: "Geçmişi Yaşatmak, Geleceğe Sahip Çıkmaktır"

  Adana Valisi Mustafa Büyük, Saimbeyli Kalesindeki incelemeleri sırasında “Tarihi ve kültürel zenginliklerimiz, önemli birer gurur kaynağımızdır” dedi. (23 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Suriyeli Minik Öğrencilerin Karne Sevinci

  Osmaniye'deki konaklama tesisinde kalan Suriyeli anaokulu öğrencileri, ilk eğitimlerine başladıkları Türkiye'de karne sevinci yaşadı. (13 Haziran 2014 Cuma )

   

  Yurt Dışına Kaçırılan Tarihi Eserler Geri Getirilecek

  Urartu medeniyetinin başkent olarak kullandığı Van'da, defineci ve kaçak kazı yapanlar tarafından yurtdışına kaçırıldığı iddia edilen tarihi eserlerin geri getirilmesi için proje hazırlandı YYÜ Edebiyat Fakültesi Arkeoloji Bölüm başkanlığı tarafından hazırlanan proje kapsamında, Van'dan kaçırılarak yurtdışındaki müzelerde sergilenen yaklaşık 200 tarihi eser, çıkarıldıkları bölge ve envanter numaralarına kadar belirlenerek hazırlanan katalog, Anıtlar ve Müzeler Genel Müdürlüğüne iletildi YYÜ (25 Mayıs 2014 Pazar )

   

  Teröristler At Gaspetti: Güneydoğu'da Terörist Faaliyetler Devam Ediyor

  Teröristler baraj ve kalekol inşaatlarına karşı silahlı saldırı ve araç yakma eylemlerine devam ediyor. (23 Mayıs 2014 Cuma )

   

  Kendileri Yardıma Muhtaçken Soma İçin Yardım Topladılar

  Osmaniye'de barınan Suriyeliler, Soma'daki maden faciasında hayatını kaybeden madencilerin aileleri için yardım kampanyası düzenledi. (21 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
28.07.2014 19:37:07. #1.13#