18:2300
SON DAKİKA TOYS 'R' US HABERLERİ

Son Dakika Toys ' R' Us Haberleri


... Devamı

  ABD'de 'Kara Cuma' Başlıyor

  ABD'de "Kara Cuma" Başlıyor

  ABD'de bugün kutlanan Şükran Günü'nün ardından yılbaşına kadar sürecek alışveriş sezonu açılıyor. (24 Kasım 2011 Perşembe )

   

  'Kara Cuma' ABD'de Ekonominin Umudu

  ABD'de Kara Cuma Günü 138 Milyon Kişinin Alışveriş Yapmasının Bekleniyor. (27 Kasım 2010 Cumartesi )

   

  Oyuncak Değil Köfte Ekmek İstiyor

  Toys Are Us Mağazasının Girişindeki Adamı Tanımayan Yok. Başında Ponponlu Kukuleta, Çember Ak Sakallı Adam Koltuğa Yayılmış Gelip -Geçeni "Ho, Ho, Ho" Diye Selamlıyor. (26 Aralık 2008 Cuma )

   

  Oyuncak Değil, Köfte -Ekmek İstiyor

  'Toys Are Us ' Mağazasının Girişindeki Adamı Tanımayan Yok. Başında Pompomlu Kukuleta, Çember Ak Sakallı Adam Koltuğa Yayılmış Gelip -Geçeni ' Ho, Ho, Ho' Diye Selamlıyor. (23 Aralık 2008 Salı )

   

  Toys "R" Us Kimyasallı Biberonu Üretmeyecek

  Dev Oyuncak Markası Toys "R" Us, Kimyasal Bpa İçeren Plastik Bebek Biberonlarının Üretimini Güvenlik Nedeniyle Aşamalı Olarak Bitirecek. Oyuncak ve Bebek Ürünleri Markası Olan Toys "R" Us Yetkilileri, Kimyasal Bisfenol A (Bpa) İçeren Tüm Bebek Besleme Ürünlerini Bu Yılın Sonunda Raflarından Kaldırmayı Planladıklarını Açıkladı. ABD Hükümetinin Ulusal Toksikoloji Programı, Bpa Konusunda Bazı Endi... (23 Nisan 2008 Çarşamba )

   

  Kimyasal Bebek Biberonlarının Üretimi Bitiriliyor

  Ünlü Oyuncak Markası Toys 'R' Us, Kimyasal Bpa İçeren Plastik Bebek Biberonlarının Üretimini Güvenlik Nedeniyle Aşamalı Olarak Bitirecek. (22 Nisan 2008 Salı )

   

  'Bedeli Ağır' Diye Toys R Us'ı Bıraktı, Tabelasını Toyiki Yaptı

  Toys R Us Markası ile 12 Yıl Önce Oyuncak Sektörüne Giren Uluslararası Çocuk Çarşıları, 35 Mağazanın Tabelasını Toyiki ile Değiştirdi. "Markanın Maliyeti Çok Yüklü Oluyordu" Diyen Başkan Yardımcısı Murat Beyazıt, "Toys R Us Bize Bir Şey Katmıyordu ve Bedeli Çok Ağır Olmaya Başladı. Biz de Toyiki Olarak Kendi Markamızla Büyümeyi Seçtik" Dedi. (26 Mart 2008 Çarşamba )

   

  Amerika'da 'Black Friday' çılgınlığı yaşandı

  Alışveriş sezonun başladığı ilk gündeki indirimli satışlar sebebiyle büyük izdiham yaşandı. 'Black Friday' olarak anılan günde, gece yarısından öğle saatlerine kadar süren özel indirimden yararlanmak için alışveriş merkezlerine akın eden tüketiciler, hedefledikleri ürünleri alabilmek için rakipleriyle kıyasıya mücadele verdi. (24 Kasım 2007 Cumartesi )

   

  Wal-mart'a Gay-lezbiyen Boykotu

  Wal-mart'a Gay-lezbiyen Boykotu

  ABD'de Satışların Zirveye Ulaşması Beklenen Bir Döneme Girilirken, "Dünyanın En Büyük Perakende Mağazalar Zinciri" Wal-mart'a Karşı Gay-lezbiyen Boykotu Başlıyor. (23 Kasım 2007 Cuma )

   

  Toys'r'us 'Çin İşi' 16 Bin Oyuncağı Geri Çağırdı

  Dünyanın Önde Gelen Oyuncak Firması Toys'r'us , Çocuklarda Kurşun Zehirlenmesine Yol Açabileceği Gerekçesiyle Çin Yapımı 16 Bin Oyuncağı Geri Çağırdı. ABD Tüketici Ürün Güvenliği Komisyonu'nun Bildirdiğine Göre, "Seçkin Operasyonlar" Adlı Savaş Oyuncaklarının Yüzeyindeki Boyanın Aşırı Derecede Kurşun İçerdiği ve Bu Oyuncakları Ağızlarına Almaları Durumunda Çocukların Zehirlenebilecekleri Bildir... (01 Kasım 2007 Perşembe )

   

  ABD Çin Üretimi Oyuncakları Piyasadan Topluyor

  ABD Çin Üretimi Oyuncakları Piyasadan Topluyor

  ABD'de Normalin Üzerinde Kurşun İçermesi Yüzünden Çin'de Üretilen Yarım Milyondan Fazla Oyuncak ve Çocuk Ürünü İçin Yine Piyasadan Toplatma Kararı Çıktı. (05 Ekim 2007 Cuma )

   

  Toys "R" Us'tan Sağlığı Tehdit Eden Çin Malı Oyuncaklarla İlgili Açıklama

  Son Günlerde Çin Malı Bazı Oyuncaklarda Sağlığı Tehdit Edici Kimi Unsurlar Bulundurması Haberleri Üzerine Türkiye'nin Oyuncak Süpermarket Şirketi Toys "R" Us Tarafından Basın Açıklaması Gerçekleştirildi. (11 Eylül 2007 Salı )

   

  Toys"r"us, Sarge ve Barbıe&taner Oyuncaklarını Geri Çekti

  Toys"r"us, Olumsuz Sağlık Sorunu Yaratma İhtimali Olan Sarge ve Barbie&taner Oyuncaklarını Tüm Mağazalarından Geri Çekerek, Satılan Ürünlerin İadesi İçin Müşterilerine Çağrı Yaptığını Açıkladı. (15 Ağustos 2007 Çarşamba )

   

  Toys "R" Us oyuncak mağazasına 400 milyon dolarlık ayrımcılık davası açıldı

  Dünyanın birçok yerinde toplamda bin 500 şubesi bulunan ünlü çocuk mağazası Toys "R" Us aleyhine, siyahîlere ayrımcılık yaptığı suçlamasıyla 400 milyon dolarlık tazminat davası açıldı. Amerika'da açılan davada davacılar, derilerinin renginden dolayı mağazada arandıklarını ve ekstra güvenlik önlemine maruz kaldıklarını savunuyorlar. (13 Temmuz 2007 Cuma )

   

  İstanbul: Nintendo Wii, İlk 2 Günde 325 Bin Satarak, Rekora İmza Attı

  İstanbul: Nintendo Wii, İlk 2 Günde 325 Bin Satarak, Rekora İmza Attı

  Dünyayı Kasıp Kavuran Nintendo'nun Üstün Özelliklere Sahip Oyun Konsolu Wii, Avrupa ve Türkiye'de Piyasaya Sürüldüğü 8 Aralık'tan İtibaren İlk 2 Gün İçinde 325 Bin Konsol Sattı. Avrupa Çapında Saniyede İki Konsol Satılmasına Karşılık Gelen Bu Rakam Wii'yi Tarihte En Hızlı Satan Konsol Yaptı. Ülkemizde de İlk Defa Bir Oyun Konsolu 200'ü Aşkın Satış Noktasında Piyasaya Sürüldüğü Gün Tükendi. (14 Aralık 2006 Perşembe )

   

  Toys 'R' Us Çin'de İlk Mağazasını Açtı

  Iha0526d70-dıs/08-ara-017e-4ace - Toys 'R' Us Çin'de İlk Mağazasını Açtı Şangay - Dünyaca Ünlü Perakende Şirketi Toys 'R' Us, Çin'in Ticari Merkezi Şangay'da İlk Mağazasını Açtı. Toys 'R' Us Asya Yetkilisi Pieter Schats, Çin'de İlk Mağazalarını Ülkenin Dinamik ve Uluslar Arası Şehri Şangay'da Açmaktan Memnuniyet Duyduklarını" Bildirdi. (08 Aralık 2006 Cuma )

   

  İstanbul: Nintendo Wii, Oyun Tutkunları ile Trendshow'da Tanışacak

  İstanbul: Nintendo Wii, Oyun Tutkunları ile Trendshow'da Tanışacak

  Oyun Konsolları Dünyasının İddialı İsmi Nintendo Wii, Türkiye Tanıtımını 7-10 Aralık 2006 Tarihleri Arasında Trendshow'da Gerçekleştirecek. 8 Aralık 2006 Tarihi İtibarı ile de Mağazalarda Yerini Alacak Nintendo Wii'nin Oyun Meraklıları ile İlk Kez Tanışacağı Trend Show'da Davetlileri İlginç Sürprizler Bekliyor. (03 Aralık 2006 Pazar )

   

  Bayram Tatili İçin İstanbul Seçeneği... -5 Günlük Bayram Tatilinde Yurt Dışı ya da Kent Dışında Program Yapamayanlar İçin İstanbul da Sınırsız Seçenekler Sunuyor

  Hülya Çorakçı - İstanbul, 5 Günlük Ramazan Bayramı Tatilinde Şehir Dışında ya da Yurt Dışında Program Yapamayanlar İçin Sınırsız Seçenekler Sunuyor. (21 Ekim 2006 Cumartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.12.2014 18:23:46. #1.13#