23:3500
SON DAKİKA TUNCELİ HABERLERİ

Son Dakika Tunceli Haberleri

  Kılıçdaroğlu'ndan "Fethullah Gülen" Yorumu

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Fethullah Gülen hakkında yakalama kararı çıkmasını, "Hukuk çerçevesinde sorgulama yapılırsa buna hiç kimsenin itirazı olmaz. Biz de itiraz etmeyiz. (Bugün 22:21)

   

  Kılıçdaroğlu, İzmir'de Fidan Dağıttı

  Kılıçdaroğlu, İzmir'de Fidan Dağıttı

  Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara'da Eğitim-İŞ'in yürüyüşüne yapılan polis müdahalesine tepki gösterdi. (Bugün 22:15)

   

  CHP Liderinden Gülen Yorumu

  CHP Liderinden Gülen Yorumu

  Kılıçdaroğlu, Gülen hakkındaki yakalama kararı için "Hukuk çerçevesinde sorgulama yapılırsa biz de itiraz etmeyiz: Ama sırf öç alma duygusuyla bir şeyler yapılıyorsa bu doğru değildir" dedi. (Bugün 21:46)

   

  Öğretmenlerimizi Başımızın Üstünde Taşımalıyız'

  Öğretmenlerimizi Başımızın Üstünde Taşımalıyız'

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara’da polisin öğretmenlerin eylemine müdahalesini eleştirerek, 'Kimse öğretmenlerimizin kılına dahi dokunmamalı. Onları başımızın üstünde taşımalıyız. Öğretmenlerin şiddet gördüğü toplumda çocuklarımızı sağlıklı yetiştiremeyiz' dedi. (Bugün 21:44)

   

  Kılıçdaroğlu: Gülen'e İntikam İçin Soruşturma Yapılıyorsa Doğru Değil

  Kılıçdaroğlu: Gülen'e İntikam İçin Soruşturma Yapılıyorsa Doğru Değil

  CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Cemaat'e yönelik operasyonu ve Fethullah Gülen hakkında çıkartılan yakalama kararını, "intikam için yapılıyorsa doğru değil" sözleriyle değerlendirdi. (Bugün 21:34)

   

  Kılıçdaroğlu: 'Öğretmenin Şiddet Gördüğü Bir Toplumda Çocuklarımızı Sağlıklı Yetiştiremeyiz'

  Kılıçdaroğlu: "Öğretmenin Şiddet Gördüğü Bir Toplumda Çocuklarımızı Sağlıklı Yetiştiremeyiz"

  Eğitim-İş üyelerinin eylemine polis müdahalesi- CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: "Öğretmenin şiddet gördüğü bir toplumda çocuklarımızı sağlıklı yetiştiremeyiz" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara Tandoğan Meydanı'nda "Laik Eğitim ve Emeğe Saygı" yürüyüşü düzenleyen Eğitim-İş üyesi öğretmenlere polisin müdahalede bulunmasına tepki göstererek, öğretmenin şiddet gördüğü bir toplumda çocukların sağlıklı yetiştirilemeyeceğini söyledi. (Bugün 20:57)

   

  Gülen Hakkındaki Yakalama Kararı

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: "Eğer bir yerde hukukun üstünlüğü varsa hukuk çerçevesinde sorgulama yapılırsa buna hiç kimsenin itiraz edeceğini sanmıyorum, biz de itiraz etmeyiz ama sırf intikam almak, öç almak duygusuyla eğer bir şeyler yapılıyorsa bu doğru değildir" "(4 eski bakanla ilgili soruşturma komisyonu) Orada kamuoyu kararını vermiş durumda. (Bugün 20:53)

   

  'Kimse Öğretmenlerimizin Kılına Dahi Dokunmamalı'

  "Kimse Öğretmenlerimizin Kılına Dahi Dokunmamalı"

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara'da polisin öğretmenlerin eylemine müdahalesini eleştirerek, "Kimse öğretmenlerimizin kılına dahi dokunmamalı." dedi. (Bugün 20:50)

   

  Kılıçdaroğlu: Öğretmenlerin Dövülmesini İçime Sindiremiyorum

  Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bugün Ankara’da "Laik Eğitim ve Emeğe Saygı Yürüyüşü" düzenleyen Eğitim ve Bilim İşgörenleri Sendikası (Eğitim-İş) üyelerine yapılan polis müdahalesine sert sözlerle tepki gösterdi. (Bugün 20:33)

   

  Tunceli'de İzinsiz Gösteri

  Tunceli'de İzinsiz Gösteri

  Tunceli'de izinsiz gösteri- Polis merkezine ve önündeki araçlara molotofkokteyli ve havai fişek atmak isteyen gruba müdahale edildi Tunceli'de polis merkezine ve önündeki araçlara molotofkokteyli ve havai fişek atmak isteyen grup, polisin müdahalesiyle dağıldı. (Bugün 20:30)

   

  Eğitim-İş Üyelerinin Eylemine Polis Müdahalesi

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: "Öğretmenin şiddet gördüğü bir toplumda çocuklarımızı sağlıklı yetiştiremeyiz" (Bugün 20:20)

   

  Tunceli'de Olaylı Akşam

  Tunceli'de Olaylı Akşam

  Tunceli'de yüzleri maskeli gruplar polis merkezine ve CHP il başkanlığına ait bir minibüse molotof kokteyli attı. (Bugün 20:12)

   

  Tunceli'de Olaylı Akşam

  Tunceli'de Olaylı Akşam

  Tunceli'de yüzleri maskeli gruplar, polis merkezine ve CHP İl Başkanlığına ait bir minibüse molotofkokteyli attı. (Bugün 20:07)

   

  Tunceli'de İzinsiz Gösteri

  Polis merkezine ve önündeki araçlara molotofkokteyli ve havai fişek atmak isteyen gruba müdahale edildi. (Bugün 19:33)

   

  Hdp Eş Genel Başkanı Yüksekdağ

  Hdp Eş Genel Başkanı Yüksekdağ

  HDP Eş Genel Başkanı Yüksekdağ: - "Bugün IŞİD çetelerine karşı, o barbarlar sürüsüne karşı verilen bu şanlı mücadelenin içerisinde olmak, sadece bir onur değildir, aynı zamanda bir insanlık görevidir" HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, "Bugün IŞİD çetelerine karşı, o barbarlar sürüsüne karşı verilen bu şanlı mücadelenin içerisinde olmak, sadece bir onur değildir, aynı zamanda bir insanlık görevidir" dedi. (Bugün 19:30)

   

  Tunceli'nde Terör Örgütü Yandaşları Polise Saldırdı

  Tunceli'nde Terör Örgütü Yandaşları Polise Saldırdı

  Tunceli’de bir grup terör örgütü sempatizanı, polise saldırdı. (Bugün 19:20)

   

  İzinsiz Gösteriye Polis Müdahalesi

  İzinsiz Gösteriye Polis Müdahalesi

  Tunceli’de polise molotofkokteyli, taş ve havai fişeklerle saldıran gruba, güvenlik güçleri gaz bombaları ve tazyikli suyla müdahalede bulundu. (Bugün 19:10)

   

  Tunceli'de İzinsiz Gösteriye Polis Müdahalesi

  Tunceli'de İzinsiz Gösteriye Polis Müdahalesi

  Tunceli’de polise molotofkokteyli, taş ve havai fişeklerle saldıran gruba, güvenlik güçleri gaz bombaları ve tazyikli suyla müdahalede bulundu. (Bugün 19:01)

   

  Hdp Eş Genel Başkanı Yüksekdağ Açıklaması

  "Bugün IŞİD çetelerine karşı, o barbarlar sürüsüne karşı verilen bu şanlı mücadelenin içerisinde olmak, sadece bir onur değildir, aynı zamanda bir insanlık görevidir" (Bugün 16:34)

   

  Kobani'de Öldürülen Sibel Bulut İçin Tunceli'de Yürüyüş

  Tunceli’de yüzlerce kişi, Kobani’de IŞİD’e karşı savaşırken hayatını kaybeden Sibel Bulut için yürüyüş ve basın açıklaması gerçekleştirdi. (Bugün 16:08)

   

  MHK İlk Toplantısında Görev Bölümü Yaptı

  Merkez Hakem Kurulu, Yusuf Namoğlu başkanlığında yaptığı ilk toplantısında görev bölümü yaptı. (Dün 16:33)

   

  Vali Kaymak: Tunceli'nin Önünde Terör Kambur

  Vali Kaymak: Tunceli'nin Önünde Terör Kambur

  Tunceli Valisi Osman Kaymak, ildeki Alevi inanç merkezilerinin bakım ve onarımı için 11 milyon lira ödenek gelmesini beklediklerini söyledi. (Dün 15:40)

   

 

  Tunceli'de 2014 Yatırımları Toplantısı

  Vali Kaymak, "İlimizdeki tüm inanç yerlerimizin yollarının ve çevre düzenlemesinin sağlayacak 11 milyon lira civarındaki ödeneği bekliyoruz" "Dersimlilerin Dersim’e karşı ilgileri çok yüksek. Gelip burada fabrika, işletme kurmak istiyorlar. (Dün 15:26)

   

  2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda

  MHP Manisa Milletvekili Akçay: "AKP iktidarı ülkemizin kaynakları ülkenin refahı, huzuru ve kalkınması için değil, bir avuç iktidar sahibi ve yandaşın zenginleşmesi için kullanmıştır" CHP Grup Başkanvekili Hamzaçebi: "Ana muhalefet partisinin binalarında, polise arama yetkisi veren bir kararı yargı veriyorsa Türkiye'de kuvvetler ayrılığı kalmamış demektir. (Dün 14:20)

   

  Mhk Görev Bölümü Yaptı

  Mhk Görev Bölümü Yaptı

  TFF Merkez Hakem Kurulu (MHK), Yusuf Namoğlu başkanlığında gerçekleştirdiği ilk toplantısında görev bölümü yaptı. Kurul üyelerinden Metin Tokat, başkanvekili oldu. (Dün 14:19)

   

  Tunceli İl Özel İdaresi 2014 Yılı Çalışmaları

  Tunceli İl Özel İdaresi 2014 Yılı Çalışmaları

  Tunceli İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği tarafından 2014 yılında il genelinde yürütülen çalışmalar hakkında bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. (Dün 13:33)

   

  Belediyeden Kadınlara Yönelik Sağlık Çalışması

  Belediyeden Kadınlara Yönelik Sağlık Çalışması

  Tunceli Belediyesi, mahallelerde kadınlara sağlık konusunda bilgi aktarımı ve anket çalışması yapmaya başladı. (Dün 12:48)

   

  Sağlık Bakanlığı 2015 Bütçesi Kabul Edildi

  Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, DSÖ 2014 yıllığında 2012 yılı için doğumda beklenen yaşam süresinin Türkiye'de 76,8'e yükseldiğini söyledi. (Dün 09:56)

   

  'Vatandaşın Sağlığa Erişim Sorununu Ortadan Kaldırdık'

  "Vatandaşın Sağlığa Erişim Sorununu Ortadan Kaldırdık"

  Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, "AK Parti hükumetleri döneminde anne ve bebek ölümlerinin azaltılmasında kayda değer bir performans yakaladık." dedi. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Türkiye'de Doğumda Beklenen Yaşam Süresi 76.8'e Yükseldi

  Türkiye'de Doğumda Beklenen Yaşam Süresi 76.8'e Yükseldi

  Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, DSÖ 2014 yıllığında 2012 yılı için doğumda beklenen yaşam süresinin Türkiye’de 76,8’e yükseldiğini söyledi. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Ameliyatta Kanaması Durdurulamayınca Vefat Eden Kadın

  Ameliyatta Kanaması Durdurulamayınca Vefat Eden Kadın

  Ameliyatta kanaması durdurulamayınca vefat eden kadın- Sevk edildiği Turgut Özal Tıp Merkezinde hayatını kaybeden kadının cenazesi, Tunceli'de defnedildi Safra kesesi ameliyatı sırasında kanaması durdurulamadığı için askeri helikopterle Malatya'ya sevk edilen ve Turgut Özal Tıp Merkezinde yaşamını yitiren kadının cenazesi, Tunceli'nin Nazımiye ilçesinde toprağa verildi. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Ameliyatta Kanaması Durdurulamayınca Vefat Eden Kadın

  Ameliyatta Kanaması Durdurulamayınca Vefat Eden Kadın

  Sevk edildiği Turgut Özal Tıp Merkezinde hayatını kaybeden kadının cenazesi, Tunceli'de defnedildi. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Av. Tunçkır: Dumanlı ve Karaca Uygun Hakim Bulmak İçin 4 Gün Bekletildi

  Av. Tunçkır: Dumanlı ve Karaca Uygun Hakim Bulmak İçin 4 Gün Bekletildi

  14 Aralık’ta, 17-25 Aralık yolsuzluk ve rüşvet operasyonlarını unutturma amacıyla yapılan demokrasi ve özgür basına darbe operasyonuna tepkiler çığ gibi büyüyor. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Milletvekilliği Seçimlerine Doğru

  CHP'de, MYK kararı doğrultusunda aday olacak il ve ilçe başkanlarının 25 Aralık'a kadar görevinden ayrılması gerekiyor. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Ameliyat Sırasında Atardamarı Kesilen Kadın Toprağa Verildi

  Ameliyat Sırasında Atardamarı Kesilen Kadın Toprağa Verildi

  Tunceli'de safra kesesi ameliyatı esnasında atardamarı kesilen Fatma Babayiğit, Malatya'da yapılan otopsinin ardından düzenlenen cenaze töreniyle toprağa verildi. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  TÜRKONFED'in 10. Kuruluş Yıl Dönümü Kutlaması

  TÜRKONFED'in 10. Kuruluş Yıl Dönümü Kutlaması

  FIRATSİFED Başkanı Yahya Alper Bektaş, Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu toplantısının son derece yararlı geçtiğini söyledi. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  En Fazla Traktör Manisa'da Var

  TÜİK Manisa Bölge Müdürü Akyol: "Türkiye'de en fazla traktör ve pulluğa sahip ilimiz Manisa'dır" (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Tunceli Valisi Kaymak, Mantar Üretim Tesisini Ziyaret Etti

  Tunceli Valisi Kaymak, Mantar Üretim Tesisini Ziyaret Etti

  Tunceli Valisi Osman Kaymak, İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünün kültür mantarı üretim tesisini ziyaret etti. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  En Fazla Traktör ve Pulluğa Sahip Olan İl Manisa

  En Fazla Traktör ve Pulluğa Sahip Olan İl Manisa

  Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından 2013 yılı illerin tarımsal alet ve makine sayıları açıklandı. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  PKK'nın Tehdit Bildirisine Savcılık Soruşturması

  Tunceli'de avcıları tehdit eden PKK'lıların dağıttığı bildiriyle ilgili soruşturma başlattı. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Sözleşmeli Er Kanunu

  Kanun'da yapılan değişiklikle ortaöğretim mezunlarının askerlik yapmadan sözleşmeli er olabilmelerine imkan sağlandığı, halen silah altında bulunan erbaş ve erlerden ortaöğretim mezunu olanların da sözleşmeli er başvurusunda bulunabileceği bildirildi. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Sözleşmeli Erlerin Alacağı Maaş Belli Oldu

  Sözleşmeli Erlerin Alacağı Maaş Belli Oldu

  Genelkurmay Başkanlığı, sözleşmeli erlerden birinci derece kritik illerde görev yapan personelin 3 bin 342 lira maaş alacağını açıkladı. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Genelkurmay'dan Sözleşmeli Erbaş/er Açıklaması

  Genelkurmay Başkanlığı, 13 Aralık 2014 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe giren düzenleme ile 6191 sayılı Sözleşmeli Erbaş/Er Kanunu'nda yapılan değişiklik hakkında açıklama yaptı. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Traktör Sayısında Manisa Liderliğini Koruyor

  Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, traktör sayısında Manisa’nın liderliğini koruduğunu bildirerek, “Ekim ayı itibarıyla Manisa, 77 bin 496 traktörle birinciliğini sürdürdü. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda

  HDP Şanlıurfa Milletvekili Ayhan: "AKP iktidarının geliştirdiği eğitim politikaları sorunları çözeceği yerde her yıl yeni sorunları ve bu sorunlarla birlikte yeni eşitsizlikler, mağduriyetler yaratmaktadır" HDP İstanbul Milletvekili Tuncel: "17 ve 25 Aralık'ta ortaya çıkan durumun, Türkiye'de demokrasi. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Tzob: Traktör Sayısında Manisa Hala Lider

  Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, traktör sayısında Manisa’nın liderliğini koruduğunu bildirerek, “Ekim ayı itibarıyla Manisa, 77 bin 496 traktörle birinciliğini sürdürdü. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Boşanmalarda İlk Yıl Tehlikesi

  Türkiye'de 2013 yılında boşanma davalarının yüzde 79'u ilk yıl sonuçlandı. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
20.12.2014 23:35:13. #1.13#