17:1300
SON DAKİKA TÜRK METAL SENDİKASI HABERLERİ

Son Dakika Türk Metal Sendikası Haberleri

  Türk-İş Genel Sekreteri Kavlak, Annesini Kaybetti

  Türk-İş Genel Sekreteri Kavlak, Annesini Kaybetti

  Türk-İş Genel Sekreteri ve Türk Metal Sendikası Genel Başkanı Pevrul Kavlak’ın annesi Adeviye Kavlak (92) vefat etti. (Dün 16:28)

   

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Akkaya

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Akkaya

  -CHP Genel Başkan Yardımcısı Akkaya: "1375 yıl önce Hazreti Hüseyin ve arkadaşlarının, akrabalarının katledildiği bir dönem ve 1375 yıl sonra da hala 21. yüzyılda mezhep savaşlarının sürdüğü bir dönemi yaşıyoruz ve bundan insanlık adına utanç duyuyoruz"ANKARA (AA) - CHP Genel Başkan Yardımcısı Yakup Akkaya, "1375 yıl önce Hazreti Hüseyin ve arkadaşlarının, akrabalarının katledildiği bir dönem ve 1375 yıl sonra da hala 21. yüzyılda mezhep savaşlarının sürdüğü bir dönemi yaşıyoruz ve bundan (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Uluslararası Avrasya Metal İşçileri Federasyonu Gençlik Kurultayı

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Akkaya: "1375 yıl önce Hazreti Hüseyin ve arkadaşlarının, akrabalarının katledildiği bir dönem ve 1375 yıl sonra da hala 21. yüzyılda mezhep savaşlarının sürdüğü bir dönemi yaşıyoruz ve bundan insanlık adına utanç duyuyoruz" (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  AK Parti Milletvekili Candan'dan Ziyaret

  AK Parti Zonguldak Milletvekili Ercan Candan, Türk Metal Sendikası Ereğli Şubesi’ni ziyaret etti. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Türk Metal Sen'den Grev Kararı

  Türk Metal Sen'den Grev Kararı

  Türk Metal Sendikası Manisa 1 Nolu Şube ve Manisa OSB’de faaliyette bulunan Viessmann fabrikasında grev kararı aldı. (15 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Erdemir Çalışanlarına Özel Sağlık Hizmeti

  Erdemir Çalışanlarına Özel Sağlık Hizmeti

  Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde kurulu, Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları’nda (Erdemir) yetkili Türk metal Sendikası Şubesi’nin, ilçedeki Özel Ereğli Anadolu Hastanesi ile sağlık anlaşması imzaladığı bildirildi. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Tetiker'den Odabaş'a Ziyaret

  Tetiker'den Odabaş'a Ziyaret

  Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Tetiker ile Ereğli TSO Meclis Başkanı Faruk Yazıcı, Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları’nda yetkili Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Başkanı Yusuf Ziya Odabaş’ı ziyaret etti. (08 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Ereğli'de Kurban Bayramı

  Türk Metal Sendikası bünyesindeki Metal Koop aracılığıyla kesilen kurbanlar, sahiplerine teslim edildi. (05 Ekim 2014 Pazar )

   

  Türk Metal Sendikası Ereğli Şubesine Ziyaret

  Ereğli Demir ve Çelik Fabrikalarında (ERDEMİR) çalışan işçilerin eşleri tarafından kurulan Erdemirli Kadın İşçiler ve Eşleri Komisyonu üyeleri, Türk Metal Sendikası Ereğli Şube Başkanı Yusuf Ziya Odabaş'ını ziyaret etti. (03 Ekim 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
30.10.2014 17:13:58. #1.11#