SON DAKİKA TÜRK METAL SENDİKASI HABERLERİ

Son Dakika Türk Metal Sendikası Haberleri

 • 02 Aralık 2016 14:22Erdemir'deki Toplu İş Sözleşmesi GörüşmeleriTürk Metal Sendikası ile Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları (Erdemir) arasında 4 bin 700 çalışanı ilgilendiren toplu iş sözleşmesi görüşmelerinde grev kararı alınmasının ardından sendika üyesi işçiler tepki amacıyla iş yavaşlatma eylemi yaptı.
 • 29 Kasım 2016 15:04MHP'den Erdemir İşçilerine DestekMHP'den Erdemir İşçilerine DestekTürk Metal Sendikası Ereğli Şube Başkanı Metin Ercan, Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları (Erdemir) arasında yürütülen, 4 bin 700 çalışanı ilgilendiren toplu iş sözleşme görüşmelerinde grev kararı alınmasıyla başlayan süreçte, herkesimin desteğini gördüklerini belirterek, sürecin işçi...
 • 25 Kasım 2016 15:52Erdemir'de Toplu İş Sözleşmesi EylemiErdemir'de Toplu İş Sözleşmesi EylemiZONGULDAK'ın Ereğli İlçesi'nde faaliyet gösteren Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları'nda (Erdemir) çalışan işçiler, toplu iş sözleşmesi görüşmelerinden sonuç çıkmaması üzerine alınan grev kararı ardından eylemlerini sürdürdü.
 • 25 Kasım 2016 14:50Erdemir'deki Toplu İş Sözleşmesi GörüşmeleriErdemir'deki Toplu İş Sözleşmesi GörüşmeleriTürk Metal Sendikası ile Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları (Erdemir) arasında 4 bin 700 çalışanı ilgilendiren toplu iş sözleşmesi görüşmelerinde grev kararı alınmasının ardından sendika üyesi işçiler, tepki amacıyla öğle yemeği yemedi.
 • 25 Kasım 2016 13:52Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele PaneliKadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele PaneliTürk Metal Sendikası ve Türkiye Barolar Birliği tarafından Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü dolayısıyla panel düzenlendi.
 • 25 Kasım 2016 11:21Erdemir'deki Toplu İş Sözleşmesi GörüşmeleriAK Parti Ereğli Kadın Kolları Başkanı Şengül Albayrak, Erdemirli Kadın İşçiler ve İşçi Eşleri Komisyonunu ziyaret etti.
 • 24 Kasım 2016 17:53AK Parti Kadın Kollarından Erdemir İşçilerine DestekAK Parti Kadın Kollarından Erdemir İşçilerine DestekAK Parti Kdz. Ereğli İlçe Teşkilatı Kadın Kolları Başkanı Şengül Albayrak, kadın kolları yöneticileri ile birlikte Türk Metal Sendikası Kdz. Ereğli Şubesi Erdemirli Kadın İşçiler ve İşçi Eşleri Komisyonu’nun toplantısına katılarak haklı mücadelelerinde yanlarında olduklarını söyledi.
 • 24 Kasım 2016 09:35Dha Yurt Bülteni -1Dha Yurt Bülteni -1Adana Valiliği'ne bombalı araçla saldırı; 2 ölü, 16 yaralı1 KADIN PARK ETMİŞAdana Valiliği oto parkında 2 kişinin öldüğü 16 kişinin hayatını kaybettiği bombanın patladığı otomobili bir kadının getirip park ettiği ileri sürüldü.
 • 23 Kasım 2016 21:56Erdemir İşçisinden Sözleşme EylemiErdemir İşçisinden Sözleşme EylemiZonguldak’ın Ereğli ilçesinde Türk Metal Sendikası ile ERDEMİR arasında anlaşmazlıkla sonuçlanan toplu sözleşme görüşmeleri sonrasında alınan grev kararı ile birlikte işçiler iş çıkışında eylem yaptı.
 • 23 Kasım 2016 21:39Dha Yurt Bülteni - 12Dha Yurt Bülteni - 12Erzurumlu er terhisine 50 gün kala şehit olduHakkari'nin Şemdinli ilçesinde PKK'lı teröristler tarafından üs bölgesine yapılan saldırı sonucu Erzurumlu Piyade Tankçı Er Oğuzhan Karaca terhisine 50 gün kala şehit oldu.
 • 23 Kasım 2016 21:23Erdemir'de Toplu İş Sözleşmesi EylemiErdemir'de Toplu İş Sözleşmesi EylemiZONGULDAK'ın Ereğli İlçesi'nde, toplu iş sözleşmesi görüşmelerinden sonuç çıkmaması üzerine alınan grev kararı alınanEreğli Demir ve Çelik Fabrikaları'nda (ERDEMİR) çalışan işçiler, iş çıkışı eylem yaptı.
 • 23 Kasım 2016 21:01Zonguldak Erdemir?de Toplu Iş Sözleşmesi EylemiZonguldak Erdemir?de Toplu Iş Sözleşmesi EylemiErdemir'de toplu iş sözleşmesi eylemiZonguldak'ın Ereğli İlçesi'nde,Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları'nda (ERDEMİR) çalışan işçiler, toplu iş sözleşmesi görüşmelerinden sonuç çıkmaması üzerine alınan grev kararı ile birlikte iş çıkışı eylem yaptı.
 • 23 Kasım 2016 20:19Erdemir'deki Toplu Iş Sözleşmesi GörüşmeleriErdemir'deki Toplu Iş Sözleşmesi GörüşmeleriTürk Metal Sendikası ile Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları (Erdemir) arasında 4 bin 700 çalışanı ilgilendiren toplu iş sözleşmesi görüşmelerinde grev kararı alınmasının ardından, sendika üyesi işçiler ve aileleri birlikte Erdemir giriş kapısında eylem gerçekleştirdi.
 • 23 Kasım 2016 20:09Erdemir'de Toplu İş Sözleşmesi EylemiErdemir'de Toplu İş Sözleşmesi EylemiZONGULDAK'ın Ereğli İlçesi'nde, toplu iş sözleşmesi görüşmelerinden sonuç çıkmaması üzerine alınan grev kararı alınanEreğli Demir ve Çelik Fabrikaları'nda (ERDEMİR) çalışan işçiler, iş çıkışı eylem yaptı.
 • 23 Kasım 2016 18:54Erdemir'deki Toplu İş Sözleşmesi GörüşmeleriTürk Metal Sendikası ile Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları (Erdemir) arasında 4 bin 700 çalışanı ilgilendiren toplu iş sözleşmesi görüşmelerinde grev kararı alınmasının ardından, sendika üyesi işçiler ve aileleri birlikte Erdemir giriş kapısında eylem gerçekleştirdi.
 • 22 Kasım 2016 18:42Erdemir'de Grev Yapma Kararı AlındıErdemir'de Grev Yapma Kararı AlındıTürk Metal Sendikası Ereğli Şube Başkanı Ercan, toplu iş sözleşme görüşmelerinde arabulucu sürecinin de tıkanması ile yeni bir sürece girdiklerini söyledi.
 • 22 Kasım 2016 16:56Erdemir'deki Toplu İş Sözleşmesi GörüşmeleriEreğli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Hikmet Tezel, Türk Metal Sendikası ile Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları (Erdemir) arasında yürütülen, 4 bin 700 çalışanı ilgilendiren toplu iş sözleşmesi görüşmelerinde anlaşma sağlanamayarak uyuşmazlık sürecine gidildiğini bildirdi.
 • 22 Kasım 2016 15:11Erdemir'deki Toplu İş Sözleşmesi GörüşmeleriTürk Metal Sendikası Ereğli Şube Başkanı Metin Ercan, Ereğli Demir ve Çelik Fabrikalarında (Erdemir) grev yapma kararı alındığını bildirdi.
 • 21 Kasım 2016 18:42Başkan Uysal, Erdemir İşçisine Destek VerdiBaşkan Uysal, Erdemir İşçisine Destek VerdiZonguldak’ın Ereğli ilçesi Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Türk Metal Sendikası Kdz. Ereğli Şubesini ziyaret ederek, Erdemir işçisinin yanında olduklarını söyledi.
 • 21 Kasım 2016 15:18Erdemir'deki Toplu İş Sözleşmesi GörüşmeleriErdemir'deki Toplu İş Sözleşmesi GörüşmeleriTürk Metal Sendikası Ereğli Şube Başkanı Metin Ercan, Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları (Erdemir) arasında yürütülen, 4 bin 700 çalışanı ilgilendiren toplu iş sözleşme görüşmelerini masa başında bitirmek istediklerini söyledi.
 • 19 Kasım 2016 22:49Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı ÖzlüBilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı ÖzlüBilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, "Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ), PKK ve DAEŞ gibi üç terör örgütüyle birden mücadele ediyoruz.
 • 19 Kasım 2016 22:31Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Özlü AçıklamasıBilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Özlü AçıklamasıBilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, "Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ), PKK ve DAEŞ gibi üç terör örgütüyle birden mücadele ediyoruz.
 • 19 Kasım 2016 00:51Dha Yurt Bülteni - 17Dha Yurt Bülteni - 17Eskişehir'de kadınlar cinsel istismar önergesini yırttıESKİŞEHİR'de aralarında CHP'lilerin de bulunduğu kadınlar, cinsel istismara uğrayan birey ile failin evlenmesi durumunda, failin cezasının geri bırakılması veya ertelenmesini içeren önergeyi protesto etti.
 • 18 Kasım 2016 23:15Türk Metal Sendikası Genel Başkanı Kavlak, Erdemir'e Seslendi: Daha Fazla UzatmayalımTÜRK Metal Sendikası Genel Başkanı Pevrul Kavlak, Ereğli Demir ve Çelik Fabrikası (Erdemir) ile yapılan toplu iş sözleşmesi görüşmelerinin bir an önce sonuçlanması gerektiğini belirterek, "Bizi, Türk metal'i, Türkiye'de en iyi bilen işyeri Erdemir'dir.
 • 18 Kasım 2016 23:14Zonguldak Türk Metal Sendikası Genel Başkanı Kavlak Erdemir'e SeslendiZonguldak Türk Metal Sendikası Genel Başkanı Kavlak Erdemir'e SeslendiTürk Metal Sendikası Genel Başkanı Kavlak Erdemir'e seslendiTÜRK Metal Sendikası Genel Başkanı Pevrul Kavlak, Ereğli Demir ve Çelik Fabrikası (Erdemir) ile yapılan toplu iş sözleşmesi görüşmelerinin biran önce sonuçlanması gerektiğini söyleyerek, "Bizi, Türk metal'i, Türkiye'de en iyi bilen...