07:3800
SON DAKİKA TÜRKOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Türkoğlu Haberleri

   

  Okul Müdürleri Protestosuna 'Hakaret' Soruşturması

  Bursa'da 482 okul müdürünün 286'sının yeterli puanı alamadıkları gerekçesiyle görevden alınmasının protesto ederek Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunan Kamu-Sen'e bağlı Türk Eğitim- Sen Bursa 2 No'lu Şube Başkanı Selçuk Türkoğlu, yaptığı açıklamalarda 'devlet büyüklerine hakaret ettiği' gerekçesi hakkında açılan soruşturma kapsamında ifade verdi. (01 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Okul Müdürleri Protestosuna Hakaret Soruşturması

  Okul Müdürleri Protestosuna Hakaret Soruşturması

  Bursa'da 482 okul müdürünün 286'sının yeterli puanı alamadıkları gerekçesiyle görevden alınmasının protesto eden Türk Eğitim- Sen Bursa 2 No'lu Şube Başkanı Selçuk Türkoğlu hakkında açılan soruşturma kapsamında ifade verdi. (01 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Yedaş Ekipleri Sahaya Çıktı

  Yedaş Ekipleri Sahaya Çıktı

  YEDAŞ Genel Müdürü Nurettin Türkoğlu, “Sahaya çıktık ve 2014 yılı sonuna kadar her bölgede iyileştirme çalışmaları yapacağız. “Hedef, gün boyu kaliteli ve kesintisiz elektrik enerjisi” dedi. (01 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Müdür Kıyımlarına Tepki Gösteren Sendika Temsilcisine Soruşturma

  Müdür Kıyımlarına Tepki Gösteren Sendika Temsilcisine Soruşturma

  Milli Eğitim Bakanlığı'nın ülke genelinde yaptığı müdür kıyımlarına tepki gösteren, Türkiye Kamu-Sen Bursa Temsilcisi Selçuk Türkoğlu hakkında soruşturma başlatıldı. (01 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Hidayet Türkoğlu NBA'de Kaldı

  Hidayet Türkoğlu NBA'de Kaldı

  Basketbolu Fenerbahçe forması altında noktalamak istediğini her fırsatta dile getiren NBA'deki en tecrübeli temsilcimiz Hidayet Türkoğlu, bir yıl daha NBA'de kalıyor. (01 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Vali, Kızıl Şahinleri Doğaya Bıraktı

  Vali, Kızıl Şahinleri Doğaya Bıraktı

  Iğdır'da farlı günlerde yaralı halde bulunan 3 kızıl şahin tedavilerinin ardından Vali Davut Haner ve Orman ve Su İşleri Şube Müdürü Mete Türkoğlu tarafından doğaya bırakıldı. (31 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Mevsimlik Tarım İşçilerinin "Acı Hasadı" Başladı

  Kahramanmaraş'ın Türkoğlu ilçesine gelen tarım işçileri, hasat ettikleri "Maraş biberini" temizleyerek geçimlerini sağlıyor Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Emiralioğlu: "Biberin hasattan fabrikaya intikaline kadar özellikle Güneydoğu illerinden gelen yaklaşık bin kişi, bölgede yaklaşık 3 ay. (31 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Büyük Zaferin 92. Yıl Dönümü

  Büyük Zaferin 92. Yıl Dönümü

  Büyük zaferin 92. yıl dönümü Elbistan, Göksun, Andırın, Türkoğlu, Afşin ve Pazarcık'ta düzenlenen törenle kutlandı. (30 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Iğdır'da 3 Kızıl Şahin Doğaya Bırakıldı

  Iğdır'da 3 Kızıl Şahin Doğaya Bırakıldı

  Iğdır'ın Tuzluca ilçesindeki vatandaşların ağaç kenarında yaralı halde bulduğu 3 kızıl şahin, tedavi edildikten sonra doğaya bırakıldı. (30 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Iğdır'da Tedavi Edilen Kızıl Şahinler Doğaya Bırakıldı

  Iğdır'da yaralı halde bulunan 3 kızıl şahin, bir buçuk ay süren tedavinin ardından iyileştirilerek tekrar doğaya bırakıldı. (30 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Zonguldak Alaplı'da Arıcılık Kursu Açılacak

  Zonguldak Alaplı'da Arıcılık Kursu Açılacak

  Türkiye İş Kurumu Zonguldak İl Müdürlüğü (İŞKUR) ve Alaplı Ziraat Odası tarafından arıcılık kursu açılacağı bildirildi. (30 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Ceylanlara 24 Saat Sıkı Takip

  Ceylanlara 24 Saat Sıkı Takip

  Ağrı Dağı'na 84 yıl sonra ilk kez adım atan ceylanlar, üzerlerindeki çiplerle 24 saat takip ediliyor Ceylanların bulundukları güzergaha trafik levhaları yerleştirildi. (29 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Eleşkirt'te Kur'an Kursları Bilgi Yarışması

  Eleşkirt ilçesinde Kur'an kusları arası bilgi yarışması düzenlendi. (24 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Gümüş Madalyaya 6 Aylık Çalışmayla Uzandı

  Boksla tanıştığı 6 ay içerisinde yaptığı çalışmalarla Alt Minikler Boks Şampiyonasına katılan ve ilk kez bir şampiyonada ringe çıkan 11 yaşındaki İsmet Çalış, Türkiye ikincisi olarak gümüş madalyayı boynuna takmayı başardı Çalış: "Hayalim milli bir sporcu olarak olimpiyatlara katılarak ülkeme olimpiyat. (24 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Okul Müdürlerinin Puanlamayla Görevlerinin Sona Ermesi

  Okul Müdürlerinin Puanlamayla Görevlerinin Sona Ermesi

  Türkiye Kamu-Sen Bursa İl Temsilcisi Selçuk Türkoğlu, "482 okul müdüründen 286'sı yeterli puan verilmeyerek müdürlük görevi ellerinden alındı." dedi. (22 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Türkiye Kamu-Sen Bursa İl Temsilcisi Türkoğlu Açıklaması

  Türkiye Kamu-Sen Bursa İl Temsilcisi Türkoğlu Açıklaması

  Türkiye Kamu-Sen Bursa İl Temsilcisi Selçuk Türkoğlu, "482 okul müdüründen 286'sı yeterli puan verilmeyerek müdürlük görevi ellerinden alındı" dedi. (22 Ağustos 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
03.09.2014 07:38:11. #1.12#