18:1000
SON DAKİKA TÜRKOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Türkoğlu Haberleri

  Cumhurbaşkanı Seçimine Doğru

  Cumhurbaşkanı Seçimine Doğru

  AK Parti Türkoğlu ilçe teşkilatı üyeleri, belediye başkanı, ve bir grup vatandaş, Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Erdoğan'a seçim kampansyasına destek amacıyla para bağışında ulundu. (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Türkoğlu'nda Koruculara İftar Yemeği Verildi

  Kahramanmaraş Türkoğlu İlçe Jandarma Komutanlığı, geçici köy korucularına iftar yemeği verdi. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Bahçelievler ve Bağcılar Tek Sofrada Buluştu

  Bahçelievler ve Bağcılar Tek Sofrada Buluştu

  Bağcılar Belediyesi ile Bahçelievler Belediyesi örnek bir geleneği devam ettirerek beş bine yakın davetliyi kurdukları ortak iftar sofrasında buluşturdu. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  Eskişehir'deki Silahlı Kavgayla İlgili Dava

  İnşaat şirketi sahipleriyle çalışanlar arasında "alacak verecek" meselesinden çıkan ve 1 kişinin öldüğü, bir kişinin de yaralandığı silahlı kavgayla ilgili davanın görülmesine devam edildi Mütalaa veren savcı, tutuklu 1 sanık hakkında müebbet hapis cezası istedi. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  Türkoğlu'ndaki İçme Suyu Sorunu

  Türkoğlu'ndaki İçme Suyu Sorunu

  KASKİ Genel Müdürü Uzunlar: "Vatandaşlarımız şebekeye verdiğimiz suyu gönül rahatlığıyla içibilirler. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  Eskişehir'de İşçi Cinayeti Zanlısına Müebbet Hapis İstemi

  Eskişehir'de İşçi Cinayeti Zanlısına Müebbet Hapis İstemi

  Eskişehir'de alacak verecek meselesi yüzünden inşaat işçileri arasında çıkan kavgada 1 kişinin ölümüne, 1 kişinin yaralanmasına neden olan 3 kişi yargılanıyor. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

 

  Cumhurbaşkanı Gül İstanbul'da

  Cumhurbaşkanı Gül İstanbul'da

  Gül, cuma namazını Tarabya Merkez Camisi'nde kıldı. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Iğdır'da Anız Yakmadaki Riske Dikkat Çekildi

  Iğdır'da Anız Yakmadaki Riske Dikkat Çekildi

  Iğdır Orman ve Su İşleri Müdürü Mete Türkoğlu, topraktaki artıkları temizlemek için sık sık başvurulan anız yakma yönteminin çiftçinin arazideki kazancını yüzde 80 azalttığını söyledi. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Anız Yakmak Çiftçinin Kazancını Yüzde 80 Azaltıyor

  Topraktaki artıkları temizlemek için sık sık başvurulan anız yakma yönteminin, çiftçinin arazideki kazancını yüzde 80 azalttığı bildirildi. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Kahramanmaraş'ta "Ensar-Muhacir" Kardeşliği

  Türkoğlu'da yaşayan Suriyeli aileler, "Ensar Muhacir Projesi" proje kapsamında sembolik olarak kamu kurumları ile sivil toplum kuruluşlarına zimmetlendi. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Firari Mahkum Yakalandı

  Kahramanmaraş'ın Türkoğlu İlçesi'ndeki Açık Ceza İnfaz Kurumu'ndan kaçan ismi açıklanmayan mahkum, polisler tarafından yakalandı. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Cezaevi Firarisi Yakalandı

  Kahramanmaraş’ın Türkoğlu ilçesinde yer alan açık cezaevinden kaçan mahkum, polisin dikkati üzerine kent merkezinde yakalandı. (17 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  TBMM Genel Kurulu

  MHP'li Şandır: "İlgilileri, hükümeti, Irak’ta Türkmenler'in yaşadığı vahşete duyarlı olmaya çağırıyorum" (17 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Diyetisyen Türkoğlu: İftardan En Az Bir Saat Sonra Spor Yapın

  Yazın bu en sıcak günlerinde oruç tutanların sağlıklarına biraz daha fazla dikkat etmesi gerekiyor. (15 Temmuz 2014 Salı )

   

  Sinemacılardan Dünyaya Gazze Çağrısı

  Sinemacılardan Dünyaya Gazze Çağrısı

  Aralarında Pelin Batu, Faysal Soysal, ve Ahmet Mümtaz Taylan'ın da yer aldığı 47 sinemacı, Gazze'de yaşanan insanlık dramına karşı dünyayı harekete geçmeye çağırdı. (14 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Sinemacılardan Dünyaya Gazze Çağrısı

  Aralarında Pelin Batu, Mesut Uçakan, Nur Sürer, İhsan Kabil, Faysal Soysal, Kutluğ Ataman, Ece Uslu ve Ahmet Mümtaz Taylan'ın bulunduğu 47 sinemacı, Gazze'de yaşanan insanlık dramına karşı, dünyayı harekete geçmeye çağırdı. (14 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Eğitim Yatırımları İçin Teşvik Var

  Eğitim Yatırımları İçin Teşvik Var

  2014 yılı yeni yatırım teşvik kararnamesi ile değişen teşvik kapsamında, yeni açılacak özel eğitim kurumları ve özel okulların 5 yıl boyunca kurumlar vergisi veya gelir vergisinden muaf olacağı belirlenmişti. (14 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Gediz'de Böbrek Hastalıkları Paneli Düzenlendi

  Gediz'de Böbrek Hastalıkları Paneli Düzenlendi

  Kütahya'nın Gediz ilçesinde, Böbrek Hastalıkları, Tedavi Yöntemleri ve Organ Nakli Paneli düzenlendi. (14 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Mhp: İşsizlik Oranının Artmasında Suriyeli Mültecilerin Kaçak Çalıştırılmasıyla İlişkili

  Mhp: İşsizlik Oranının Artmasında Suriyeli Mültecilerin Kaçak Çalıştırılmasıyla İlişkili

  MHP Osmaniye Milletvekili Hasan Hüseyin Türkoğlu, Osmaniye'deki işsizlik oranlarının artmasında kaçak çalışan Suriyelilerin etkisinin olduğu iddialarını Meclis gündemine taşıdı. (14 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Çadır Kentte Ramazan

  Çadır Kentte Ramazan

  Hatay'ın Yayladağı ilçesindeki çadır kentte barınan Suriyeli Türkmenler, evlerinden ayrı 3'üncü ramazanı geçiriyor Ramazan ayının maneviyatının dolu dolu yaşanmaya çalışıldığı çadır kentte, kadınlar yemeklerini çadırların önünde yaparken, erkekler ve çocuklar da su taşıyıp iftar sofralarının kurulmasına yardımcı oluyor. (11 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Türkoğlu'nda Şehit Aileleri ve Gaziler İftarda Buluştu

  Türkoğlu Kaymakamlığı, şehit ve gazi yakınlarına iftar yemeği verdi. (11 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Yedikleri Her Lokmada Türk Halkına Dua Ediyorlar

  Hatay'da kendi imkanlarıyla kiraladıkları evlerde kalan Suriyeliler, komşuları ve hayırsever derneklerin yardımıyla iftar sofralarını kurabiliyor Muhammed Mustafa: "Yediğimiz her kaşık yemekte Türk halkının yardımı var" (10 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Türkoğlu'nda Kadın Girişimcilere "Hayırlı Olsun" Ziyareti

  Türkoğlu Kaymakamlığı'nca kurulan Kadın Akademisi üyeleri, Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Vakfı (SYDV) aracılığıyla desteklenen kadın girişimcilere ait iş yerlerine "hayırlı olsun" ziyaretinde bulundular. (09 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  İnşaattan Düşen İşçi Feci Şekilde Can Verdi

  İnşaattan Düşen İşçi Feci Şekilde Can Verdi

  Antalya'nın Manavgat ilçesinde, çalıştığı inşaatın asansör boşluğuna düşen işçi hayatını kaybetti. (08 Temmuz 2014 Salı )

   

  Teknolojide 'Rol Model' Olan Yedaş'tan Bir Hamle Daha

  Teknolojide "Rol Model" Olan Yedaş'tan Bir Hamle Daha

  YEDAŞ, 360 derece lazer tarama ve ölçüm teknolojisiyle tüm bölgenin dağıtım şebekesinin tomografisini çekmeye hazırlanıyor. (08 Temmuz 2014 Salı )

   

  Yeni Teknik Heyet Tanıtıldı

  Yeni Teknik Heyet Tanıtıldı

  Bayburt Grup Özel İdare Gençlikspor bir basın toplantısı düzenleyerek yeni sezonda anlaşmaya vardığı teknik heyeti tanıttı. (08 Temmuz 2014 Salı )

   

  Bayburt Grup Özel İdare, Teknik Direktör Türkoğlu ile Anlaştı

  Bayburt Grup Özel İdare, Teknik Direktör Türkoğlu ile Anlaştı

  Spor Toto 3. Lige yükselen Bayburt Grup Özel İdare Gençlik ve Spor Kulübü, teknik direktör Nevzat Türkoğlu ile anlaştı. (08 Temmuz 2014 Salı )

   

  Boğazliyan Hem, Açık Öğretim Lisesine Kayıt Yenileme Uyarısı Yaptı

  Yozgat'ın Boğazlıyan ilçesi Halk Eğitim Merkezi (HEM) Müdürlüğü, açık öğretim lisesine kayıt yenileme yaptıracak öğrencilerin başvurusunun başladığını duyurdu. (08 Temmuz 2014 Salı )

   

  Sözleşmeli Büro Personeli Yerleştirme Sonuçları

  T.C. SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Birim Adı: İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Atama Şube Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Atama Servisi İrtibat : Telefon:(312) 207 84 28-29 Faks: (312) 207 81 44 Adres : Ziyabey Cad. No:6 06510 Balgat / ANKARA 657 SAYILI KANUNUN 4/B MADDESİNE GÖRE SÖZLEŞMELİ BÜRO PERSONELİ YERLEŞTİRME SONUÇLARINA İLİŞKİN DUYURU 1- KPSS puan sırası esas alınarak asıl ve yedek olarak yerleşmeye hak kazananlar ekte gösterilmiştir. (07 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Türkoğlu Belediyesi iftar ve sahur programı düzenledi -

  Türkoğlu Belediyesi iftar ve sahur programı düzenledi -

  Türkoğlu'nda ilçe protokolü, belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve sivil toplum kuruluşları belediye tarafından düzenlenen iftar ve sahur programında bir araya geldi. (05 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Türkoğlu Belediyesi İftar ve Sahur Programı Düzenledi

  Türkoğlu Belediyesi İftar ve Sahur Programı Düzenledi

  İlçe protokolü, belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve sivil toplum kuruluşları belediye tarafından düzenlenen iftar ve sahur programında bir araya geldi. (05 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
26.07.2014 18:10:39. #1.13#