01:3700
SON DAKİKA TÜRKOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Türkoğlu Haberleri

   

  Batı Karadeniz'de Fındığın Kilogramı 11 Liraya Çıktı

  Batı Karadeniz'de Fındığın Kilogramı 11 Liraya Çıktı

  Alaplı Ziraat Odası Başkanı Türkoğlu: "Doğu Karadeniz’de don nedeniyle fındık bahçelerinin yüzde 60’nın zarar görmesi, fiyatların yükselmesine neden oldu" "Batı Karadeniz'de 50 55 randıman fındığın kilogramı, 10 ile 11 lira arasında değişiyor" (Dün 16:05)

   

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Türkoğlu, Elbistan, Afşin, Pazarcık ve Andırın ilçelerinde törenlerle kutlandı. (23 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Polisler Vatandaşın "Mahalle Arkadaşı" Oldu

  Malatya Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü'nde görevli 20 mahalle polisi, 10 semtte ziyaretler yapıp vatandaşlarla kaynaşıyor Vatandaşların sorunlarını dinleyip çözüm önerileri sunan mahalle polisleri, çocukları kötü alışkanlıklardan uzak tutmak için çaba sarf ediyor İl Emniyet. (23 Nisan 2014 Çarşamba )

   

 

  'Gerçek Sezon Başlıyor"

  Los Angeles Clippers'la zorlu bir play-off sezonuna hazırlanan Hidayet Türkoğlu, tecrübesiyle takımına yardımcı olmak istediğini söyledi. (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

  2 Saldırgan Sınıfa Girdi Öğretmeni Darp Etti

  2 Saldırgan Sınıfa Girdi Öğretmeni Darp Etti

  Bursa'da, bir ortaokulda çocukların taş attığını öne süren 2 şüpheli genç, okul koridorlarından sınıfa kadar girip, çocukları darp etmek istedi. (17 Nisan 2014 Perşembe )

   

Manşet Haberleri