SON DAKİKA TUZLA HABERLERİ

Son Dakika Tuzla Haberleri

 • 12:05Türkiye Bulut Teknolojileri Üssü'ne Uluslararası OnayVodafone Türkiye Bulut Teknolojileri Üssü, veri merkezi sektöründe tasarım standartlarını belirleyen ve tüm dünyada geçerliliği olan "TIER 3 Sertifikası"nı almaya hak kazandı.
 • 11:19Müthiş projelerin sahibinden süper arabaMüthiş projelerin sahibinden süper arabaMüthiş projelerin sahibinden süper araba. Hücum botu tasarımları sahibinden spor araba projesi. Bir çok ülkeye hücum botu tasarlayan proje sahibinden yerli spor araba projesi hayata geçiriliyor. Proje sahibi otomobil sektörünün en büyüklerinden Ford ile üretim için anlaştı.
 • 10:41Tuzla Marina Projesi'ndeki Yunus Parkı İçin İmza KampanyasıTuzla Marina Projesi'ndeki Yunus Parkı İçin İmza KampanyasıTuzla ViaPort Marina ve AVM Projesi'nin ikinci etabında yapılması planlanan yunus parkı, hayvanat bahçesi ve tematik akvaryumun acilen iptal edilmesi talebiyle Change.org sitesinde imza kampanyası başlattı.
 • 09:49İstanbul'da Elektrik KesintisiAtaşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kartal, Sancaktepe, Pendik, Sultanbeyli, Tuzla, Üsküdar, Kadıköy ve Ümraniye'nin bazı mahallelerinde 9 Temmuz'da elektrik kesintisi yapılacak.
 • 12:41CHP Milletvekili Yarkadaş CHP Milletvekili Yarkadaş "Kampı Hemen Halka Verin"İstanbul Tuzla'da bulunan Kamp Armen'in Ermeni yurttaşlara geri verilmesi için yürüyüş düzenlendi.
 • 11:10Müthiş projelerin sahibinden süper arabaMüthiş projelerin sahibinden süper arabaMüthiş projelerin sahibinden süper araba. Hücum botu tasarımları sahibinden spor araba projesi. Bir çok ülkeye hücum botu tasarlayan proje sahibinden yerli spor araba projesi hayata geçiriliyor. Proje sahibi otomobil sektörünün en büyüklerinden Ford ile üretim için anlaştı.
 • 11:09CHP Milletvekili Yarkadaş CHP Milletvekili Yarkadaş "Kampı Hemen Halka Verin"İstanbul Tuzla'da bulunan Kamp Armen'in Ermeni yurttaşlara geri verilmesi için yürüyüş düzenlendi.
 • 11:06Dr. Ekber Onuk kimdir? Onuk'un süper projesiDr. Ekber Onuk kimdir? Onuk'un süper projesiDr. Ekber Onuk kimdir? Onuk'un süper projesi. Kazada hayatını kaybeden oğlu Kaan'ın çizimini yaptığı Sazan adlı spor otomobili geliştiren baba Dr. Ekber Onuk, bir hayali gerçekleştirdi.
 • 10:47İşte Türk Spor Otomobili Sazanİşte Türk Spor Otomobili Sazan7 ülkenin deniz kuvvetlerinde görev yapan, hücum botları tasarladıktan sonra bir kazada hayatını kaybeden Kaan Onuk'un otomobil hayali de gerçek oluyor.
 • 09:27İstanbul'da Elektrik KesintisiAtaşehir, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Tuzla ve Üsküdar'ın bazı mahallelerinde 8 Temmuz'da elektrik kesintisi yapılacak.
 • 07:53Tamamen Yerli Otomobil 'Sazan' Seri Üretime GeçiyorTamamen Yerli Otomobil 'Sazan' Seri Üretime GeçiyorKazada hayatını kaybeden oğlu Kaan'ın çizimini yaptığı Sazan adlı spor otomobili geliştiren baba Dr. Ekber Onuk, bir hayali gerçekleştirdi.
 • 19:13Türk Kızılayı Varna Şubesinden Eskişehir Şubesine ZiyaretTürk Kızılayı Varna Şubesinden Eskişehir Şubesine ZiyaretTürk Kızılayı Bulgaristan Kızılhaçı Varna Şubesi, Eskişehir Şubesini ziyarette bulundu.
 • 17:23Çanakkale'de 3 Günde 117 Kaçak Göçmen YakalandıÇanakkale’de, Yunanistan’ın Midilli Adası’na yasa dışı yollarla geçmeye çalışan 117 kaçak göçmen yakalandı.
 • 14:27Spor Yorumcusu Adnan Aybaba İflas EttiSpor Yorumcusu Adnan Aybaba İflas EttiAdnan Aybaba'nın mali sıkıntıda olduğu şirketi Rode Petrol Kimya iflas erteleme talebi ile mahkemenin yolunu tuttu ancak icra takipleri iki kişiyi kayyum olarak atadı.
 • 12:41Çanakkale'de 85 Kaçak YakalandıÇanakkale'de 85 Kaçak YakalandıÇanakkale'de jandarma ekiplerinin düzenlediği operasyonlarda, yasadışı yollardan yurtdışına çıkış hazırlığı yapan, çeşitli ülkelerden toplam 85 kaçak yakalandı.
 • 10:27Çanakkale'de 85 Kaçak YakalandıÇanakkale'nin Ayvacık ilçesinde 85 kaçak yakalandı.
 • 23:38Tuzla Belediyesi'nden Yetim Çocuklara İftarTuzla Belediyesi'nden Yetim Çocuklara İftarGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Çocuklar için gösteri detayları- İftardan detaylar- Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı'nın açıklaması- Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Fahri Başkanı Fatma Yazıcı'nın açıklaması - Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı'nın 20. Geleneksel Yetimler Haftası İftarı'na 500 yetim çocuk ve yakınları katıldı- Belediye Başkanı Yazıcı: - "Gönül Elleri Çarşısı'ndaki Yetimler Komisyonu vasıtasıyla yetimlerle ilgili çalışmalarımızı ve organizasyonumuzu sürdürüyoruz.
 • 23:15Tuzla Belediyesi'nden 20. Geleneksel Yetimler Haftası İftarıHer yıl ramazan ayının bir haftasını Yetimler Haftası ilan eden Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı'nın 20. Geleneksel Yetimler Haftası iftarına 500 yetim çocuk ve yakınları katıldı.
 • 19:14Süleyman Demirel İçin 81 İlde Mevlit OkutulacakDokuzuncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel için Türkiye'nin 81 ilinde ve ilçelerinde yarın (cuma) mevlit okutulacak.
 • 16:28Sosyal Bilimler Üniversitesi'nin Kampüs Hayatı Çok RenkliTürkiye'nin ilk Sosyal Bilimler Üniversitesi olan Süleyman Şah Üniversitesi eğitim hayatına büyük ideallerle devam ediyor.
 • 16:10Evora İstanbul 50.000 'den Fazla Kişiye Ev Sahipliği Yapacak!Tuzla ilçesinde devasa bir proje Evora İstanbul. Hayallerinizde kurduğunuz o kusursuz şehri, muhteşem evi Evora İstanbul sizin için gerçekleştiriyor.
 • 11:05Futbol: UEFA Bölgeler Kupası Finalleriİrlanda Cumhuriyeti'nde düzenlenen UEFA Bölgeler Kupası Finalleri'nde Ankara Bölge Karması, A Grubu'ndaki son maçında Çek Cumhuriyeti temsilcisi South Moravia'yı 4-2 mağlup ederek, üçüncü oldu.
 • 19:08Tuzla'da Hep Birlikte Madde Bağımlılığına Hayır Projesi"Tuzla Belediyesi ve Tuzla Kaymakamlığı öncülüğünde başlatılan, "Tuzla'da Hep Birlikte Madde Bağımlılığına Hayır Projesi" devam ediyor.
 • 11:13Madde Bağımlılığıyla Mücadele SeferberliğiTuzla Belediyesi ve Tuzla Kaymakamlığı öncülüğünde, gönüllülük esasıyla sürdürülen “Tuzla’da Hep Birlikte Madde Bağımlılığına Hayır” projesinde Tuzla Belediyesi personeli eğitiliyor.
 • 13:58Srebrenitsa Soykırımı'nın 20. YılıSrebrenitsa Soykırımı'nın 20. YılıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Organizasyon kurulunun toplantısından detaylar ve açıklamalar, - Çamil Durakoviç ile röportaj, - Hatica Mehmedoviç ile röportaj, - Munira Subaşiç ile röportaj, Srebrenitsa Soykırımı'nın 20. yılı- Avrupa'da, İkinci Dünya Savaşı'nın ardından yaşanan en büyük insanlık trajedisi olarak kabul edilen Srebrenitsa'daki soykırımın 20. yılında, 135 kurbanın cenazesi toprağa verilecek Avrupa'da, İkinci Dünya Savaşı'nın ardından yaşanan en büyük insanlık trajedisi olarak kabul edilen ve 8 bin 372 Boşnak erkeğin katledildiği Srebrenitsa'daki soykırımın 20. yılında, Potoçari Anıt Mezarlığı'nda 135 kurbanın cenazesi toprağa verilecek.
 • 13:17Srebrenitsa Soykırımı'nın 20. YılıAvrupa'da, İkinci Dünya Savaşı'nın ardından yaşanan en büyük insanlık trajedisi olarak kabul edilen ve 8 bin 372 Boşnak erkeğin katledildiği Srebrenitsa'daki soykırımın 20. yılında, Potoçari Anıt Mezarlığı'nda 135 kurbanın cenazesi toprağa verilecek.
 • 09:27İstanbul'da Elektrik KesintisiAtaşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik ve Tuzla'nın bazı mahallelerinde 2 Temmuz'da elektrik kesintisi yapılacak.
 • 20:13Çanakkale'de 14 Kaçak Göçmen YakalandıÇanakkale'de 14 Kaçak Göçmen YakalandıÇanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı Tuzla köyünde yasa dışı yollardan Yunanistan’ın Midilli Adası’na geçiş yapmak isteyen 14 kaçak göçmen yakalandı.
 • 18:17Çanakkale'de 14 Kaçak YakalandıAyvacık ilçesinde, yasa dışı yollardan Yunanistan'ın Midilli Adası'na geçmek isteyen 14 kaçak yakalandı.
 • 16:38Tuzla'daki Ermeni Çocuk Kampı'nın DurumuTuzla'daki Ermeni Çocuk Kampı'nın DurumuGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Avukat Eren Keskin'in açıklamaları İnsan Hakları Derneği, kampın bulunduğu arazinin Gedikpaşa Ermeni Protestan Kilisesi Vakfı'na iade edilmesi için Avrupa Konseyi ve Avrupa Parlamentosu'na birer mektup göndereceklerini bildirdi.
 • 15:57Tuzla'daki Ermeni Çocuk Kampı'nın Durumuİnsan Hakları Derneği, Tuzla'daki Ermeni Çocuk Kampı'nın bulunduğu arazinin Gedikpaşa Ermeni Protestan Kilisesi Vakfı'na iade edilmesi için Avrupa Konseyi ve Avrupa Parlamentosu'na mektup göndereceklerini bildirdi.
 • 15:53İhd, İhd, "Kamp Armen"İ Avrupa Parlementosu ve Avrupa Konseyi'ne TaşıdıHaber-Kamera: Enver ALAS - İSTANBUL/ DHA İnsan Hakları Derneği (İHD), Tuzla'daki Ermeni Yetimhanesi 'Kamp Armen'in Ermeni toplumuna iadesini sağlamak amacıyla Avrupa Konseyi (AK) ve Avrupa Parlamentosu (AP) nezdinde girişim başlattı.
 • 15:50İhd, İhd, "Kamp Armen"İ Avrupa Parlamentosu ve Avrupa Konseyi'ne Taşıdıİnsan hakları Derneği (İHD), Tuzla'daki Ermeni Yetimhanesi 'Kamp Armen'in Ermeni toplumuna iadesini sağlamak amacıyla Avrupa Konseyi (AK) ve Avrupa Parlamentosu (AP) nezdinde girişim başlattı.
 • 15:02İhd, Kamp Armen Yetimhanesini Avrupa Parlamentosu'na Taşıyorİhd, Kamp Armen Yetimhanesini Avrupa Parlamentosu'na Taşıyorİnsan Hakları Derneği (İHD), Tuzla’da yıkımı devam eden Ermeni yetimhanesi Kamp Armen ile ilgili Avrupa Konseyi (AK) ve Avrupa Parlamentosu (AP) nezdinde girişim başlattı.
 • 10:11İstanbul'da Elektrik KesintisiAtaşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kartal, Tuzla, Pendik ve Kadıköy'ün bazı mahallelerinde 1 Temmuz günü elektrik kesintisi yapılacak.
 • 09:57Deprem Bahanesiyle 'Risk Rantı' VurgunuDeprem Bahanesiyle 'Risk Rantı' VurgunuKentsel dönüşüm projesi sadece firmalara yaradı. Birinci derece riskli bölgelerde çalışma yapılmazken görece olarak daha güvenli alanlarda konut projelesi üretiliyor.
 • 09:27Cihan Haber Ajansı Gündemi- Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda MGK toplantısı yapılacak, akşam Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan MGK üyelerine iftar verecek.
 • 13:55Sofralarının Vazgeçilmezi Sofralarının Vazgeçilmezi "Yaprağın" Hasadı BaşladıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bağdan görüntü- Bağda yaprak toplayanlar- Yaprakların bidona doldurulması- Salamuraya bırakılan yaprakların görüntüsü - Röportajlar Erbaa ilçesinde üretilen ve sofraların vazgeçilmez lezzetleri arasında yer alan Tokat asma yaprağının hasadına başladı.
 • 11:39Sofraların Vazgeçilmezi Yaprağın Hasadı BaşladıTokat'ın Erbaa ilçesinde üretilen ve sofraların vazgeçilmez lezzetleri arasında yer alan Tokat asma yaprağının hasadı başladı.
 • 10:30İstanbul'da Elektrik KesintisiAnadolu Yakası'ndaki Ataşehir, Beykoz, Pendik, Kadıköy, Kartal, Sultanbeyli, Tuzla ve Üsküdar'ın bazı mahallelerinde 30 Haziran'da elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 14:37İhd, Kamp Armen'i Avrupa Konseyi'ne Taşıyorİnsan Hakları Derneği (İHD), Tuzla’da yıkımı devam eden Ermeni yetimhanesi Kamp Armen için Avrupa Konseyi ve Avrupa Parlamentosu nezdinde girişimde bulunacaklarını duyurdu.
 • 10:15İstanbul'da Elektrik Kesintisiİstanbul Anadolu Yakası'nda bazı ilçelerde 29 Haziran Pazartesi günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 00:54Tuzla'daki Ermeni Çocuk Kampı'nın DurumuKamp Armen Dayanışması, Tuzla'daki Ermeni Çocuk Kampı'nın bulunduğu arazinin Gedikpaşa Ermeni Protestan Kilisesi Vakfı'na iade edilmemesini Beyoğlu'nda protesto etti.
 • 23:34Futbol: UEFA Bölgeler Kupası Finalleriİrlanda Cumhuriyeti'nde düzenlenen UEFA Bölgeler Kupası Finalleri'nde Ankara Bölge Karması, ilk maçında ev sahibi ülkenin Eastern Region takımına 2-0 mağlup oldu.
 • 22:05Kamp Armen İçin Yürüdüler...Kamp Armen İçin Yürüdüler...Hdp İstanbul Milletvekili Garo Paylan 52 gündür direniyoruz ama 100 yıldır adalet bekliyoruz Haber Murat DELİKLİTAŞ - Kamera Özgür EREN İstanbul DHA Nor Zartonk ve Kamp Armen Dayanışması üyesi bir grup, Kamp Armen Yetimhanesi'nin iadesi için Taksim Tünel'den Galatasaray Lisesi önüne kadar yürüyüş yaptı.
 • 22:00Fotoğraf) Fotoğraf) "Kamp Armen" İçin Yürüdüler..."nor Zartonk ve Kamp Armen Dayanışması" üyesi bir grup, Kamp Armen Yetimhanesi'nin iadesi için Taksim Tünel'den Galatasaray Lisesi önüne kadar yürüyüş yaptı.
 • 16:04Hububatta Dolu ZararıHavza Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Hüsamettin İlhan 25 - 26 Mayıs ve 17 Haziran tarihlerinde yağan dolu nedeni ile Havza'ya bağlı 11 mahallede ekili alanlarda hasar oluştuğunu ve hasar tespit çalışmalarının devam ettiğini belirtti.
 • 12:07Dky İnşaat'tan Ramazan İndirimiDky İnşaat'tan Ramazan İndirimiİbrahim Dumankaya Holding bünyesinde bulunan DKY inşaat, Lokum Evler ve DKY Kartal projeleri için Ramazan ayında yüzde 3 indirime gidiyor.
 • 10:04İstanbul'da Pazar Günü 9 İlçede Elektrik Kesintisiİstanbul'da Pazar Günü 9 İlçede Elektrik Kesintisiİstanbul'un Beykoz, Sancaktepe, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Sultanbeyli, Tuzla, Üsküdar ve Ümraniye ilçelerine 28 Haziran Pazar günü elektrik verilemeyecek.
 • 17:09Gökçeada 1 Feribotu Yeniden Sefere BaşladıGökçeada 1 Feribotu Yeniden Sefere Başladı19 Nisan’da Gökçeada’da karaya oturan ‘Gökçeada 1’ feribotu, yapılan tamiratın ardından 2 ay sonra yeniden sefer döndü.