09:5900
SON DAKİKA TWİTTER HABERLERİ

Son Dakika Twitter Haberleri

  Twitter Türkiye'de Ofis Açmayabilir

  Türkiye'de bulunan Twitter'ın küresel politikalarından sorumlu başkan yardımcısı Colin Crowell, Türkiye'de ofis açma konusunda kararsız kaldıklarını, hükümetle bir anlaşmaya varamadıklarını ve yasakların düşündürücü olduğunu açıkladı. (Dün 17:15)

   

  Doğu Perinçek ve Veli Küçük 'Nöbet Çadırı'nda

  Doğu Perinçek ve Veli Küçük "Nöbet Çadırı"nda

  Balyoz ve Ergenekon davalarında yargılanan sanıklara destek vermek amacıyla kurulan nöbet çadırını, Doğu Perinçek ve Veli Küçük ziyaret etti. (Dün 17:00)

   

  Doğu Perinçek ve Veli Küçük Nöbet Çadırında

  Doğu Perinçek ve Veli Küçük Nöbet Çadırında

  Balyoz ve Ergenekon davalarında yargılanan sanıklara destek vermek amacıyla Silivri Cezaevi yakınında kurulan nöbet çadırını, Ergenekon Davası'ndan geçen ay tahliye edilen İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek ve emekli tuğgeneral Veli Küçük ziyaret etti. (Dün 16:59)

   

  CodeCampIstanbul Başlıyor!

  CodeCampIstanbul Başlıyor!

  CodeCampIstanbul, tecrübesini arttırmak isteyen yazılımcılara kapılarını açıyor. (Dün 16:47)

   

  Kamu Başdenetçisi Ömeroğlu - Zekeriya Öz ile görüşmesi -

  Kamu Başdenetçisi Ömeroğlu - Zekeriya Öz ile görüşmesi -

  Kamu Başdenetçisi Nihat Ömeroğlu, kurumlarının herhangi bir konuda harekete geçebilmesi için şikayet mekanizmasının çalışması gerektiğini belirterek, "Biz, şikayet olmadan da resen harekete geçebilme ve gerektiğinde yüksek mahkemeye gidebilme yetkisi istiyoruz" dedi. (Dün 16:39)

   

  Çarşı Grubu Fenerbahçe Derbisine Girmeyecek

  Beşiktaş'ın taraftar grubu Çarşı, Fenerbahçe ile oynanacak derbiye e-bilet uygulaması nedeniyle gitmeyeceklerini açıkladı. (Dün 16:29)

   

  Kamu Başdenetçisi Ömeroğlu: 'Yeterli ilgiyi göremedik' -

  Kamu Başdenetçisi Ömeroğlu: "Yeterli ilgiyi göremedik" -

  Kamu Başdenetçisi Nihat Ömeroğlu, kurumlarının herhangi bir konuda harekete geçebilmesi için şikayet mekanizmasının çalışması gerektiğini belirterek, "Biz, şikayet olmadan da resen harekete geçebilme ve gerektiğinde yüksek mahkemeye gidebilme yetkisi istiyoruz" dedi. (Dün 16:03)

   

  Fransa Parlamento Heyetinin TBMM Temasları

  Fransa Parlamento Heyetinin TBMM Temasları

  Temasları çerçevesinde TBMM Başkanvekili Bahçekapılı'nın kabul ettiği heyet, AB Uyum Komisyonu Başkanı Tekelioğlu, AB KPK Eşbaşkanı Demirkıran ve Türkiye Fransa Parlamentolararası Dostluk Grubu Başkanı Gülpınar ile görüştü Bahçekapılı: "Diliyorum ki bundan sonra da Türkiye Fransa ilişkileri geçmişte. (Dün 15:39)

   

  HTC One M7, Sense 6'ya Yakında Kavuşuyor

  HTC One M7, Sense 6'ya Yakında Kavuşuyor

  Daha önce sızan güncelleme planlarında çıkan Sense 6 için resmi açıklama geldi. (Dün 15:33)

   

 

Manşet Haberleri