20:4000
SON DAKİKA TWİTTER HABERLERİ

Son Dakika Twitter Haberleri

  Rektöre Twitter Fenomeni Ödülü

  Rektöre Twitter Fenomeni Ödülü

  Sakarya Üniversitesi Öğrenci Kulüplerinin ortaklaşa düzenlediği programda SAÜ Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas’a “Yılın Twitter Fenomeni” ödülü verildi. (Bugün 15:58)

   

  Siber Saldırılar Kendilerini Şifreliyor

  SSL güvenli iletişim için çoğunlukla tercih edilen yöntem olmakla beraber, yakın zamanlarda siber suçluların giderek daha çok tercih ettiği bir teknoloji olmaya başladı. (Bugün 15:35)

   

  Alman Basınında, 'Operasyonlar Önceden Ayarlanmış' Tepkisi

  Almanya Federal Dışişleri Bakanlığı tarafından desteklenen ve İslam dünyasıyla diyalogları geliştirmek amacıyla kurulan “Köprü” isimli haber sitesinde yer alan bir haberde de Hizmet Hareketi'ne yönelik hukuk dışı operasyonlar eleştirildi. (Bugün 15:05)

   

  Instagram Sahte Takipçileri Sildi

  Instagram Sahte Takipçileri Sildi

  Popüler fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram geçtiğimiz günlerde yaptığı duyuruyu hayata geçirdi ve sahte takipçileri sildi. (Bugün 13:27)

   

  Kaya Çilingiroğlu: Rıdvan Dilmen, Türk Futbolunun Virüsüdür

  Kaya Çilingiroğlu: Rıdvan Dilmen, Türk Futbolunun Virüsüdür

  Çilingiroğlu, Erciyesspor-Fenerbahçe maçındaki pozisyon için net penaltı diyen Dilmen'e "Türk futbolunun virüsüdür, Güntekin Onay adamın kralı, yanındaki tas kebap" dedi. (Bugün 12:33)

   

  Bilgi Teknolojileri %11-15 Arası Büyüme Bekliyor

  Bilgi Teknolojileri %11-15 Arası Büyüme Bekliyor

  TÜBİSAD, Bilgi ve İletişim Teknolojileri Sektörünün 2014 yılını değerlendirdi ve 2015 yılı tahminini açıkladı. (Bugün 11:03)

   

  İsrail'den Gazze'ye Hava Saldırısı

  İsrail savaş uçakları, Gazze’nin güneyinde bulunan Han Yunus kentindeki boş bir araziye 2 hava saldırısı düzenledi. (Bugün 01:53)

   

  Ekrem Dumanlı: Göz Yaşı Döken Çalışanlar İçimi Burktu

  Özgür medyayı hedef alan 14 Aralık operasyonunda gözaltına alındıktan 6 gün sonra serbest bırakılan Zaman Gazetesi Genel Yayın Müdürü Ekrem Dumanlı, gözaltına alındığı gün en çok etkilendiği olayın çalışanların kendisini göz yaşları içinde uğurlamaları olduğunu söyledi. (Dün 23:26)

   

  Kasım Ayının En Çok Saldırı Alan İkinci Ülkesi: Türkiye

  Kasım Ayının En Çok Saldırı Alan İkinci Ülkesi: Türkiye

  Kasım Ayının En Çok Saldırı Alan İkinci Ülkesi: TÜRKİYE Trend Micro'nun tüm dünyada gerçekleşen veri güvenliği tehditlerini takip ettiği Smart Protection Network'ten yapılan açıklamaya göre siber suçlular geçtiğimiz üç ay içerisinde özellikle İspanya, Fransa, Türkiye, İtalya ve İngiltere gibi ülkelere aralıksız olarak saldırılar yaptı. (Dün 22:52)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
20.12.2014 20:40:08. #1.12#