00:3900
SON DAKİKA TWİTTER HABERLERİ

Son Dakika Twitter Haberleri

  Sosyal Medya, E-ticaret Satışlarını Artırıyor

  Sosyal Medya, E-ticaret Satışlarını Artırıyor

  Shareaholic firması tarafından gerçekleştirilen bir araştırmaya göre e-ticaret sitelerine ait genel trafiğin %30'unun sosyal medya platformlarından geliyor. (Dün 18:01)

   

  Tü, Tübitak'ın Desteklerinden Daha Fazla Yararlanacak

  Tü, Tübitak'ın Desteklerinden Daha Fazla Yararlanacak

  Trakya Üniversitesinin (TÜ), Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu - Araştırma ve Destekleme Başkanlığı (TÜBİTAK - ARDEB) desteklerinden daha etkin faydalanması için hazırlanan proje tanıtıldı. (Dün 16:41)

   

  Tü, Tübitak'ın Desteklerinden Daha Fazla Yararlanacak

  Trakya Üniversitesinin desteklerden daha fazla pay alması için "TÜBİTAK ARDEB Destekli Proje Üretme Kapasitesinin Artırılması Projesi" hazırlandı Rektör Prof. Dr. Yörük: "Ana hedef, proje üretme kapasitesinin arttırılmasıdır" (Dün 15:56)

   

  Mısır Sınırında İsrail Askerine Ateş Açıldı'

  Mısır Sınırında İsrail Askerine Ateş Açıldı"

  Ordu Sözcüsü Lerner: "Mısır sınırından açılan ateşte 2 asker yaralandı" (Dün 15:46)

   

  Manisa Valisi Bektaş Köylüleri Kelepçeleten Şirketi Savundu

  Manisa’nın Soma ilçesi Yırca köyünde, Kolin Şirketler Grubu tarafından kurulacak termik santral sebebiyle yaşanan tartışmalar devam ederken Vali Erdoğan Bektaş, Twitter üzerinden şirketi savundu. (Dün 15:34)

   

  Fazıl Say'a 'Sansür' İddiaları - Kültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşarı Dursun

  Fazıl Say'a "Sansür" İddiaları - Kültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşarı Dursun

  Fazıl Say'a "sansür" iddiaları-Kültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşarı Haluk Dursun: -"(Bakanlığın Fazıl Say'a sansür uyguladığı iddiası) Sanatçımız Fazıl Say, Kültür ve Turizm Bakanlığının çok takdir ettiği, daha önce birçok eserini sahnelediği ve bundan sonra da eserlerini sahnelemeye devam edeceği bir sanatçıdır"ANKARA (AA) - ŞENAY ÜNAL - TUĞBA ÖZGÜR DURMAZ - Kültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşarı Haluk Dursun, Bakanlığın sanatçı Fazıl Say'a sansür uyguladığı ve Cumhurbaşkanlığı Senfoni (Dün 15:24)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.10.2014 00:39:56. #1.12#