10:4100
SON DAKİKA UĞUR IŞILAK HABERLERİ

Son Dakika Uğur Işılak Haberleri


UĞUR IŞILAK

Uğur Işılak (11 Kasım 1971,Neviges) Türk halk müziği sanatçısı, besteci ve sunucu.
1971 yılında Almanya'nın Neviges şehrinde dünyaya gelen Uğur Işılak aslen Şereflikoçhisarlıdır. Küçük yaşlarda müziğe ve şiire ilgi duymaya başladı. Ağabeyinden bağlama dersleri aldı. Bu arada 12 yaşındayken... Devamı

  Gençlik Merkezi Günleri" Başlıyor

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen program, 18 Kasım'da Ankara'da başlayacak. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Gençler Ankara'da Buluşuyor

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından ilk kez düzenlenen “Gençlik Merkezi Günleri”, 18 Kasım’da Ankara’da başlıyor. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Gençler Başkentte Buluşacak

  Gençlik Merkezi Günleri, 18 20 Kasım tarihlerinde Ankara'da düzenlenecek Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: "Gençlik Merkezi Günleri'nin amacı ülkenin dört bir yanından gelen gençleri birbiriyle tanıştırıp kaynaştırmak" (11 Kasım 2014 Salı )

   

  Tecrübe Konuşuyor Projesi

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen projenin Amasya ve Uşak ayağı gerçekleşti. (02 Kasım 2014 Pazar )

   

  Tecrübe Konuşuyor' Projesi Uşak ve Manisa'da Gerçekleşti

  Tecrübe Konuşuyor' Projesi Uşak ve Manisa'da Gerçekleşti

  Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın düzenlediği ’Tecrübe Konuşuyor’ projesinin Amasya ve Uşak ayağı gerçekleşti. (02 Kasım 2014 Pazar )

   

  Milli Güreşçi Rıza Kayaalp'e Meydan Okudu, 1,5 Saniyede Yenildi

  Dünya ve Avrupa şampiyonu milli güreşçi Rıza Kayaalp, Tecrübe Konuşuyor' projesi kapsamında Amasya'da düzenlenen programda seyirciler arasında bulunan bir öğrencinin isteği üzerine sahnede bilek güreşi yaptı. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Rıza Kayaalp: 'Yaşım Kadar Madalyam Var'

  Rıza Kayaalp: "Yaşım Kadar Madalyam Var"

  Milli güreşçi Rıza Kayaalp, katıldığı panelde öğrencilerle bir araya geldiGençlik ve Spor Bakanlığı’nın düzenlediği ‘Tecrübe Konuşuyor’ adlı projenin ikinci durağında Amasya’da beraberinde ses sanatçısı Uğur Işılak ile birlikte üniversite öğrencileriyle buluşan milli güreşçi Rıza Kayaalp, olimpiyat şampiyonluğunu hedeflediğini belirterek, "Güreşe başladığımda çok büyük hayallerim vardı. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Tecrübe Konuşuyor'un İkinci Durağı Amasya Oldu

  Tecrübe Konuşuyor'un İkinci Durağı Amasya Oldu

  Proje kapsamındaki ikinci etkinlik, milli güreşçi Rıza Kayaalp ve sanatçı Uğur Işılak'ın katılımıyla Amasya'da gerçekleştirildi. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Rıza Kayaalp ve Uğur Işılak Gençlerle Buluşacak

  Rıza Kayaalp ve Uğur Işılak Gençlerle Buluşacak

  Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın yeni uygulamaya başladığı ’Tecrübe Konuşuyor’ projesi kapsamında milli güreşçi Rıza Kayaalp ve ses sanatçısı Uğur Işılak, Amasyalı gençlerle bir araya gelecek. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Tecrübe Konuşuyor"Un İkinci Durağı Amasya

  Proje kapsamında ikinci etkinlik, milli güreşçi Rıza Kayaalp ve sanatçı Uğur Işılak'ın katılımıyla Amasya'da gerçekleştirilecek. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  13. Kapadokya Yemek Festivali

  - Nevşehir'in Göreme beldesindeki festivalde, yemek yarışmaları düzenlendi, aşçılar şekil verdikleri bal kabağı ve karpuzları sergilediNEVŞEHİR (AA) - Nevşehir'in Göreme beldesinde, Türkiye Aşçılar Federasyonu, Kapadokya Meslek Yüksek Okulu ve Kapadokya Aşçılar Derneği'nin işbirliğiyle "Kapadokya Yemek Festivali" düzenlendi. (11 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  13. Kapadokya Yemek Festivali

  Nevşehir'in Göreme beldesindeki festivalde, yemek yarışmaları düzenlendi, aşçılar şekil verdikleri bal kabağı ve karpuzları sergiledi. (11 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Göreme'de Yemek Festivali Düzenlenecek

  Göreme'de Yemek Festivali Düzenlenecek

  Bu yıl 13'ncüsü düzenlenecek Kapadokya Geleneksel Yemek Festivali 10 11 Ekim tarihinde düzenlenecek. (29 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Okuldaki 'Dombra'lı Zile Velilerden Tepki

  Okuldaki 'Dombra'lı Zile Velilerden Tepki

  Kayseri'deki Hacı Sami Boydak İlkokulu ve Ortaokulu'nda çalınan zilin melodisinin 'Dombra' şarkısı olarak seçilmesi, bazı velilerin tepkisine neden oldu. (29 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Aydıncık Soğan Kültür ve Sanat Fesivali Düzenlendi

  Aydıncık Soğan Kültür ve Sanat Fesivali Düzenlendi

  Yozgat’ın Aydıncık ilçesinde ’Aydıncık Soğan Kültür ve Sanat Festivali’ ile ’Kazankaya Kanyon Festivali’ ismiyle gerçekleştirilen iki ayrı etkinlik bu yıl ’15. Uluslararası Aydıncık Kültür, Turizm ve Kazankaya Kanyon Festivali’ ismi altında yapıldı. (28 Eylül 2014 Pazar )

   

  Aydıncık'ta İki Festival Birleştirilerek Gerçekleştirildi

  Aydıncık'ta İki Festival Birleştirilerek Gerçekleştirildi

  Yozgat'ın Aydıncık ilçesinde 'Aydıncık Soğan Kültür ve Sanat Festivali' ve 'Kazankaya Kanyon Festivali' bu yıl '15. Uluslararası Aydıncık Kültür, Turizm ve Kazankaya Kanyon Festivali' ismi altında yapıldı. (28 Eylül 2014 Pazar )

   

  Aydıncık Kültür, Turizm ve Kazankaya Kanyonu Festivali Başladı

  Aydıncık ilçesinde 15'incisi düzenlenen Kültür, Turizm ve Kazankaya Kanyonu Festivali başladı. (28 Eylül 2014 Pazar )

   

  Kültür Platformu Açılıyor

  Kültür Platformu Açılıyor

  Sultanbeyli Belediyesi düzenlediği etkinliklerle kültür sanat camiasında dikkatleri üzerine çekiyor. (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Gençlerle Geçen Yaz 2014' - Bakan Kılıç

  Gençlerle Geçen Yaz 2014" - Bakan Kılıç

  "Gençlerle Geçen Yaz 2014"- Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: "Türkiye Cumhuriyeti Devleti kadar şu anda spora yatırım yapan başka bir ülke yok" "ANKARA (AA) - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, spora yapılan yatırımlara dikkati çekerek, "Türkiye Cumhuriyeti Devleti kadar şu anda spora yatırım yapan başka bir ülke yok" dedi. (24 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Gençlerle Geçen Yaz 2014"

  Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: "Türkiye Cumhuriyeti Devleti kadar şu anda spora yatırım yapan başka bir ülke yok" " (24 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Suşehri'nde Şehr-İ Su Kültür ve Sanat Festivali Yapıldı

  Suşehri'nde Şehr-İ Su Kültür ve Sanat Festivali Yapıldı

  Suşehri ilçesinde Şehr-i Su Kültür ve Sanat Festivali yapıldı. (16 Eylül 2014 Salı )

   

  Türk Yıldızları Nefes Kesti

  Konya 3. Ana Jet Üssü'nde görev yapan Türk Hava Kuvvetleri'ne bağlı akrobasi timi Türk Yıldızları'nın gösterisi nefes kesti. (15 Eylül 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
20.12.2014 10:41:22. #1.12#