SON DAKİKA UĞUR IŞILAK HABERLERİ

Son Dakika Uğur Işılak Haberleri


UĞUR IŞILAK

Uğur Işılak (11 Kasım 1971,Neviges) Türk halk müziği sanatçısı, besteci ve sunucu.
1971 yılında Almanya'nın Neviges şehrinde dünyaya gelen Uğur Işılak aslen Şereflikoçhisarlıdır. Küçük yaşlarda müziğe ve şiire ilgi duymaya başladı. Ağabeyinden bağlama dersleri aldı. Bu arada 12 yaşındayken... Devamı

01:24
Kılıç: "Farklılıklarımızın Zenginlik Olduğunu Haykıracağız" Sarıkamış şehitleri anılıyor- Sarıkamış Harekatı'nın 100. yılı anma etkinlikleri kapsamında, "Sarıkamış'ın Koca Yürekli Kahraman Çocukları" tanıtım filminin gösterimi yapıldı- Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: "Farklılıklarımızın zenginlik olduğunu haykıracağız. Farklılıklarımız ayrılık vesilesi değildir, birliktelik vesilesidir" Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Farklılıklarımızın zenginlik olduğunu haykıracağız. Farklılıklarımız ayrılık vesilesi değildir, birliktelik vesilesidir"
Kılıç: 'Farklılıklarımızın Zenginlik Olduğunu Haykıracağız'
23:05
Sarıkamış Şehitleri Anılıyor Sarıkamış Harekatının 100. yılı anma etkinlikleri kapsamında, "Sarıkamış'ın Koca Yürekli Kahraman Çocukları" tanıtım filminin gösterimi yapıldı.
17:32
20 Bini Aşkın Genç Sarıkamış'ta Şehitler İçin Yürüyecek Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın koordinesinde hayata geçirilen Sarıkamış Şehitlerini Anma Yürüyüşü’ne 81 ilden 20 binin üzerinde genç katılarak ecdadını anacak.
23:04
Milli Şair' Mehmet Akif Ersoy Başakşehir'de Anıldı Milli Şair Mehmet Akif Ersoy, ölümünün 78’inci yıl dönümünde Başakşehir Belediyesi tarafından organize edilen Mehmet Akif Ersoy söyleşisi ve Uğur Işılak konserinde anıldı.
Milli Şair' Mehmet Akif Ersoy Başakşehir'de Anıldı
22:53
Milli Şair' Mehmet Akif Ersoy Başakşehir'de Anıldı Milli Şair Mehmet Akif Ersoy, ölümünün 78’inci yıl dönümünde Başakşehir Belediyesi tarafından organize edilen Mehmet Akif Ersoy söyleşisi ve Uğur Işılak konserinde anıldı.
Milli Şair' Mehmet Akif Ersoy Başakşehir'de Anıldı
15:46
"Kiziroğlu Mustafa Bey" Davutoğlu'na Uyarlandı Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu için hazırlanan şarkı, ilk kez Konya 5. Olağan İl Kongresinde seslendirildi.
14:50
Uğur Işılak "Kanka" Gönüllüleri Arasına Katıldı Güngören Erdem Beyazıt Kültür Merkezi’nde konser veren ünlü sanatçı Uğur Işılak, Güngören Belediyesi Kan Kardeşliği Kulübü (KANKA) gönüllüleri arasına katıldı.
Uğur Işılak 'Kanka' Gönüllüleri Arasına Katıldı
02:02
Kahramanmaraş'ta Kitap ve Kültür Fuarı Gerçekleştirildi Anadolu’nun en büyük kitap fuarı olmaya aday gösterilen 1. Kitap ve Kültür Fuarı, kitap severlerin büyük katılımıyla gerçekleşti.
Kahramanmaraş'ta Kitap ve Kültür Fuarı Gerçekleştirildi
01:46
Kahramanmaraş'ta Kitap ve Kültür Fuarı Gerçekleştirildi Anadolu’nun en büyük kitap fuarı olmaya aday gösterilen 1. Kitap ve Kültür Fuarı, kitap severlerin büyük katılımıyla gerçekleşti.
Kahramanmaraş'ta Kitap ve Kültür Fuarı Gerçekleştirildi
15:17
Anadolu'nun En Büyük Kitap Fuarı Kahramanlar Şehrinde Açılıyor! Şiirin başkenti, şairler ve yazarlar kenti Kahramanmaraş Anadolu'nun en büyük kitap fuarını 12 Aralık'ta kitap dostlarına açıyor.
22:53
Kazakistan Milli Günü Kutlandı Kazakistan Milli Günü, düzenlenen resepsiyonla kutlandı.
21:43
11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e Onur Madalyası Kazakistan'ın Milli Günü resepsiyonuna katılan Abdullah Gül'e Kazakistan-Türkiye ilişkilerinin gelişmesine sağladıkları katkılarından dolayı onur madalyası takdim edildi.
11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e Onur Madalyası
12:06
Gençlik Merkezi Günleri" Başlıyor Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen program, 18 Kasım'da Ankara'da başlayacak.
11:45
Gençler Ankara'da Buluşuyor Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından ilk kez düzenlenen “Gençlik Merkezi Günleri”, 18 Kasım’da Ankara’da başlıyor.
12:49
Gençler Başkentte Buluşacak Gençlik Merkezi Günleri, 18 20 Kasım tarihlerinde Ankara'da düzenlenecek Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: "Gençlik Merkezi Günleri'nin amacı ülkenin dört bir yanından gelen gençleri birbiriyle tanıştırıp kaynaştırmak"
15:36
Tecrübe Konuşuyor Projesi Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen projenin Amasya ve Uşak ayağı gerçekleşti.
13:37
Tecrübe Konuşuyor' Projesi Uşak ve Manisa'da Gerçekleşti Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın düzenlediği ’Tecrübe Konuşuyor’ projesinin Amasya ve Uşak ayağı gerçekleşti.
Tecrübe Konuşuyor' Projesi Uşak ve Manisa'da Gerçekleşti
11:39
Milli Güreşçi Rıza Kayaalp'e Meydan Okudu, 1,5 Saniyede Yenildi Dünya ve Avrupa şampiyonu milli güreşçi Rıza Kayaalp, Tecrübe Konuşuyor' projesi kapsamında Amasya'da düzenlenen programda seyirciler arasında bulunan bir öğrencinin isteği üzerine sahnede bilek güreşi yaptı.
23:57
Rıza Kayaalp: "Yaşım Kadar Madalyam Var" Milli güreşçi Rıza Kayaalp, katıldığı panelde öğrencilerle bir araya geldiGençlik ve Spor Bakanlığı’nın düzenlediği ‘Tecrübe Konuşuyor’ adlı projenin ikinci durağında Amasya’da beraberinde ses sanatçısı Uğur Işılak ile birlikte üniversite öğrencileriyle buluşan milli güreşçi Rıza Kayaalp, olimpiyat şampiyonluğunu hedeflediğini belirterek, "Güreşe başladığımda çok büyük hayallerim vardı.
Rıza Kayaalp: 'Yaşım Kadar Madalyam Var'
22:37
Tecrübe Konuşuyor'un İkinci Durağı Amasya Oldu Proje kapsamındaki ikinci etkinlik, milli güreşçi Rıza Kayaalp ve sanatçı Uğur Işılak'ın katılımıyla Amasya'da gerçekleştirildi.
Tecrübe Konuşuyor'un İkinci Durağı Amasya Oldu
13:14
Rıza Kayaalp ve Uğur Işılak Gençlerle Buluşacak Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın yeni uygulamaya başladığı ’Tecrübe Konuşuyor’ projesi kapsamında milli güreşçi Rıza Kayaalp ve ses sanatçısı Uğur Işılak, Amasyalı gençlerle bir araya gelecek.
Rıza Kayaalp ve Uğur Işılak Gençlerle Buluşacak
13:14
Tecrübe Konuşuyor"Un İkinci Durağı Amasya Proje kapsamında ikinci etkinlik, milli güreşçi Rıza Kayaalp ve sanatçı Uğur Işılak'ın katılımıyla Amasya'da gerçekleştirilecek.
15:31
13. Kapadokya Yemek Festivali - Nevşehir'in Göreme beldesindeki festivalde, yemek yarışmaları düzenlendi, aşçılar şekil verdikleri bal kabağı ve karpuzları sergilediNEVŞEHİR (AA) - Nevşehir'in Göreme beldesinde, Türkiye Aşçılar Federasyonu, Kapadokya Meslek Yüksek Okulu ve Kapadokya Aşçılar Derneği'nin işbirliğiyle "Kapadokya Yemek Festivali" düzenlendi.
14:40
13. Kapadokya Yemek Festivali Nevşehir'in Göreme beldesindeki festivalde, yemek yarışmaları düzenlendi, aşçılar şekil verdikleri bal kabağı ve karpuzları sergiledi.
18:01
Göreme'de Yemek Festivali Düzenlenecek Bu yıl 13'ncüsü düzenlenecek Kapadokya Geleneksel Yemek Festivali 10 11 Ekim tarihinde düzenlenecek.
Göreme'de Yemek Festivali Düzenlenecek
13:25
Okuldaki 'Dombra'lı Zile Velilerden Tepki Kayseri'deki Hacı Sami Boydak İlkokulu ve Ortaokulu'nda çalınan zilin melodisinin 'Dombra' şarkısı olarak seçilmesi, bazı velilerin tepkisine neden oldu.
Okuldaki 'Dombra'lı Zile Velilerden Tepki
17:53
Aydıncık Soğan Kültür ve Sanat Fesivali Düzenlendi Yozgat’ın Aydıncık ilçesinde ’Aydıncık Soğan Kültür ve Sanat Festivali’ ile ’Kazankaya Kanyon Festivali’ ismiyle gerçekleştirilen iki ayrı etkinlik bu yıl ’15. Uluslararası Aydıncık Kültür, Turizm ve Kazankaya Kanyon Festivali’ ismi altında yapıldı.
Aydıncık Soğan Kültür ve Sanat Fesivali Düzenlendi
15:08
Aydıncık'ta İki Festival Birleştirilerek Gerçekleştirildi Yozgat'ın Aydıncık ilçesinde 'Aydıncık Soğan Kültür ve Sanat Festivali' ve 'Kazankaya Kanyon Festivali' bu yıl '15. Uluslararası Aydıncık Kültür, Turizm ve Kazankaya Kanyon Festivali' ismi altında yapıldı.
Aydıncık'ta İki Festival Birleştirilerek Gerçekleştirildi
10:12
Aydıncık Kültür, Turizm ve Kazankaya Kanyonu Festivali Başladı Aydıncık ilçesinde 15'incisi düzenlenen Kültür, Turizm ve Kazankaya Kanyonu Festivali başladı.
13:58
Kültür Platformu Açılıyor Sultanbeyli Belediyesi düzenlediği etkinliklerle kültür sanat camiasında dikkatleri üzerine çekiyor.
Kültür Platformu Açılıyor
18:06
Gençlerle Geçen Yaz 2014" - Bakan Kılıç "Gençlerle Geçen Yaz 2014"- Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: "Türkiye Cumhuriyeti Devleti kadar şu anda spora yatırım yapan başka bir ülke yok" "ANKARA (AA) - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, spora yapılan yatırımlara dikkati çekerek, "Türkiye Cumhuriyeti Devleti kadar şu anda spora yatırım yapan başka bir ülke yok" dedi.
Gençlerle Geçen Yaz 2014' - Bakan Kılıç
17:08
Gençlerle Geçen Yaz 2014" Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: "Türkiye Cumhuriyeti Devleti kadar şu anda spora yatırım yapan başka bir ülke yok" "
10:53
Suşehri'nde Şehr-İ Su Kültür ve Sanat Festivali Yapıldı Suşehri ilçesinde Şehr-i Su Kültür ve Sanat Festivali yapıldı.
Suşehri'nde Şehr-İ Su Kültür ve Sanat Festivali Yapıldı
10:54
Türk Yıldızları Nefes Kesti Konya 3. Ana Jet Üssü'nde görev yapan Türk Hava Kuvvetleri'ne bağlı akrobasi timi Türk Yıldızları'nın gösterisi nefes kesti.
21:17
Türk Yıldızları'nın Gösterisi Büyüledi Konya'da Büyükşehir Belediyesi'nin organize ettiği Türk Yıldızları gösterisi ve sanatçı Uğur Işılak konseri büyük beğeni topladı.
Türk Yıldızları'nın Gösterisi Büyüledi
19:11
Konya'da Türk Yıldızları'nın Gösterisi Nefes Kesti Konya'da gösteri yapan Türk Hava Kuvvetleri'ne bağlı akrobasi timi Türk Yıldızları, izleyenlerin nefeslerini kesti.
Konya'da Türk Yıldızları'nın Gösterisi Nefes Kesti
18:39
Türk Yıldızları Konyalılarla Buluştu Konya’da, Türk Yıldızları gösterisiyle beğeni topladı.
Türk Yıldızları Konyalılarla Buluştu
18:05
Türk Yıldızları Konyalıları Büyüledi Konya 3. Ana Jet Üssü'nde görev yapan Türk Yıldızları'nın solo ve takım olarak sergilediği hareketler izleyenleri adeta büyüledi.
14:07
Suşehri 5. Şehr-i Su Kültür ve Sanat Festivali Festivalde, sanatçı Uğur Işılak konser verdi.
09:13
5'inci Şehr-İ Su Kültür ve Sanat Festivali Yapılacak Şehr-i Su Kültür ve Sanat Festivali’nin ilçe stadyumunda yapılacağı bildirildi.
5'inci Şehr-İ Su Kültür ve Sanat Festivali Yapılacak
13:48
Sivas'tan Kısa Kısa Cumhuriyet Üniversitesi yerleşkesinde 2012 2013 döneminde eğitime başlayan Suşehri Sağlık Yüksekokulunun, yeni eğitim döneminde ilçedeki kendi binasında eğitim vermeye başlayacağı bildirildi.
10:15
Sındırgı Uğur Işılak Konseri İle Şenlendi Balıkesir'in Sındırgı ilçesinde 16. Uluslararası Yağcıbedir Halı Kültür ve Sanat Günleri, Uğur Işılak konseri ile son buldu.
21:38
Uğur Işılak Sındırgı'da Konser Verdi Balıkesir’in Sındırgı ilçesinde 16. Uluslararası Yağcıbedir Halı Kültür ve Sanat Günleri, Uğur Işılak konseri ile son buldu.
Uğur Işılak Sındırgı'da Konser Verdi
17:10
Uğur Işılak Dombıra ile Coşturdu Kütahyanın Simav ilçesinde bu yıl 82.’si düzenlenen Simav Ticaret ve Turizm Panayırın’nda Pelin Kadıoğlu ve Uğur Işılak sahne aldı.
Uğur Işılak Dombıra ile Coşturdu
09:08
Uşak'ta Kurtuluş Haftasına Konser ile Veda Edildi Uşak Belediyesi Kurtuluş Haftası etkinlikleri muhteşem bir konser ile sona erdi.
Uşak'ta Kurtuluş Haftasına Konser ile Veda Edildi
00:19
Görüntülü Haber) 1 Çankaya Köşkü'nde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Ev Sahipliğinde İlk Resepsiyon... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolasıyla Çankaya Köşkü'nde resepsiyon verdi.
Görüntülü Haber) 1 Çankaya Köşkü'nde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Ev Sahipliğinde İlk Resepsiyon...
23:40
Çankaya Köşkünde Erdoğan'ın Ev Sahipliğinde İlk Resepsiyon Gerçekleşti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolasıyla Çankaya Köşkünde resepsiyon verdi.
19:39
15 Bin Genç Dumlupınar'da Buluştu Gençlik ve Spor Bakanı, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla Kütahya Dumlupınar'da düzenlenen törene ve 15 bin gencin yürüyüşüyle gerçekleştirilen etkinliğe katıldı.
15 Bin Genç Dumlupınar'da Buluştu
17:55
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Açıklaması "Arnavutluk, Japonya, Letonya, Suudi Arabistan, Malta ve Myanmar'da, dünyanın 34 ülkesinde 78 şehitliğimiz var. Bunun ne anlama geldiğini ve manasının ne olduğunu iyi anlamanız lazım. 'Bugün komşularımızla, oradaki sıkıntılarla neden ilgiliyiz, neden bu kadar içindeyiz' diye soranların cevabı işte bu şehitliklerde gizlidir" "Gençler, İstiklal Marşı'nın ilk sözünü unutmayın, 'Korkma'. Sizler hiçbir zaman korkmayacaksınız, her zaman ecdadınızın ve geçmişinizin gücünü içinizde hissedeceksiniz.
13:09
Kütahya Simav'da Panayır Hareketliliği Kütahya Simav'da "Turizm ve Ticaret Panayırı" düzenlenen görkemli bir törenin ardından dün saat 18.00'de başladı.
Kütahya Simav'da Panayır Hareketliliği
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 01:00:29. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA UĞUR IŞILAK HABERLERİ
[Hata Bildir]