SON DAKİKA ULUKIŞLA HABERLERİ

Son Dakika Ulukışla Haberleri

20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
10:12
AK Parti Kırşehir Milletvekili Çalışkan Açıklaması "Yerköy Kırşehir Aksaray Ulukışla Hızlı Tren Projesi'nin etüt ve proje işleri bu yıl içinde hızla tamamlanacak ve mümkün olan en kısa zamanda yapım ihalesine çıkılacaktır"
AK Parti Kırşehir Milletvekili Çalışkan Açıklaması
08:33
Ulukışla Milli Eğitim Müdüründen Teog Başarısına Ödül TEOG sınavında 120 sorunun tamamını doğru cevaplayarak Türkiye birincisi olan Hasangazi ortaokulu öğrencisi Kübra Tozoğlu’na tebrikler ve ödüller geliyor.
Ulukışla Milli Eğitim Müdüründen Teog Başarısına Ödül
14:59
TEOG Türkiye Birincisi Niğde Ulukışla'dan Niğde'nin Ulukışla İlçesi Hasangazi Ortaokulu 8. sınıf öğrencisi Kübra Tozoğlu, TEOG 1'inci sınavında, 120 sorunun tamamını doğru cevaplayarak Türkiye birincisi oldu.
TEOG Türkiye Birincisi Niğde Ulukışla'dan
09:08
Yolcu Otobüsü ile Kamyon Çarpıştı: 7 Yaralı Adana-Ankara otobanı Çeleme viyadüğünde yolcu otobüsü ve kamyonun çarpışması sonucu 7 kişi yaralandı.
Yolcu Otobüsü ile Kamyon Çarpıştı: 7 Yaralı
08:48
Yolcu Otobüsüyle Kamyon Çarpıştı: 7 Yaralı Adana-Ankara otobanı Çeleme viyadüğünde yolcu otobüsü ve kamyonun çarpışması sonucu 7 kişi yaralandı.
Yolcu Otobüsüyle Kamyon Çarpıştı: 7 Yaralı
17:44
Niğde Kamu Hastaneleri Birliği'nin Çalışmaları Genel Sekreter Bayraktar: "Yerinde çözüm ve müdahale ihtiyacını azaltmak için elimizden geleni yapacağız"
08:26
Kayseri'de Kolej Öğrencileri Sarıkamş'ı Andı Kayseri'de TED Koleji öğrencileri, Sarıkamış Harekatının 100. yıl dönümünde Şiirlerle Sarıkamış Şehitlerini Anma programı düzenledi.
Kayseri'de Kolej Öğrencileri Sarıkamş'ı Andı
11:26
Aksaray Ziraat Odası Başkanı Koçak, Çiftçi ve Delegelerle Buluştu Aksaray'da bölge bölge gezerek çiftçilerle bir araya gelen Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak, Ekecik Bölgesindeki çiftçi ve delegelerle buluştu.
Aksaray Ziraat Odası Başkanı Koçak, Çiftçi ve Delegelerle Buluştu
13:57
Elvan: "Türkiye'yi Bir Ucundan Bir Ucuna Otoyolla Bağlamayı Hedefliyoruz" Bakan Elvan, AA Editör Masası'na konuk oldu: (4)- "3. havalimanını öyle ya da böyle gerçekleştireceğiz; vatandaşlarımız bundan emin olsun. Bizim için önemli olan milli iradedir, milletimizin talebidir"-"Çukurova Havaalanı'nı çok önemsiyoruz.
Elvan: 'Türkiye'yi Bir Ucundan Bir Ucuna Otoyolla Bağlamayı Hedefliyoruz'
13:17
Elvan: "3. Havalimanını Öyle ya da Böyle Gerçekleştireceğiz" Bakan Elvan, AA Editör Masası'na konuk oldu: (4)- "3. havalimanını öyle ya da böyle gerçekleştireceğiz; vatandaşlarımız bundan emin olsun. Bizim için önemli olan milli iradedir, milletimizin talebidir"-"Çukurova Havaalanı'nı çok önemsiyoruz.
Elvan: '3. Havalimanını Öyle ya da Böyle Gerçekleştireceğiz'
17:15
IŞİD'cilerin Katliam İddianamesi Kabul Edildi Niğde'de 1 polis memuru ile 1 astsubayı şehit edip, gasp ettikleri kamyon şoförünü öldüren IŞİD terör örgütü üyesi 3 kişi hakkındaki iddianame kabul edildi.
IŞİD'cilerin Katliam İddianamesi Kabul Edildi
16:49
Işid Militanları Hakkında 3'er Kez Ağırlaştırılmış Müebbet Hapis Cezası İsteniyor Geçen yıl 20 Mart’ta meydana gelen olayda bir polis memuru ile bir astsubayı şehit eden ve bir kamyon şoförünü öldüren 3 IŞİD militanı, 3’er kez ağırlaştırılmış ömür boyu hapis istemiyle 12 Ocak 2015 tarihinde yargılanacak.
Işid Militanları Hakkında 3'er Kez Ağırlaştırılmış Müebbet Hapis Cezası İsteniyor
22:07
2015 Yılı Bütçesi Genel Kurul'da Dışişleri Bakanlığı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Kalkınma Bakanlığı, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ile bağlı kuruluşların bütçeleri kabul edildi Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: "Devletin her bir kuruşu önemlidir.
14:12
Ulukışla'da İnsan Hakları Günü Kutlandı Niğde’nin Ulukışla ilçesinde Demokrasi ve İnsan Hakları Haftası kutlandı.
Ulukışla'da İnsan Hakları Günü Kutlandı
15:23
Bakan Elvan: "Biz de Masa Başı Siyaset Olmaz" Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, “Biz de masa başı siyaseti olmaz saha siyaseti olur, biz de salon siyaseti olmaz meydan siyaseti olur.
Bakan Elvan: 'Biz de Masa Başı Siyaset Olmaz'
14:41
Bakan Elvan: "Bizde Salon Siyaseti Olmaz, Meydan Siyaseti Olur" Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, salon siyaseti yapmadıklarını belirterek, "Bize masa başı siyaseti olmaz, saha siyaseti olur.
Bakan Elvan: 'Bizde Salon Siyaseti Olmaz, Meydan Siyaseti Olur'
14:39
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan, Konya'da Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan, Konya'da: - "Bu millet ulaşımdan, özellikle ana yollardan çok çekti.
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan, Konya'da
13:08
Bakan Elvan: Bizde Salon Siyaseti Olmaz Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, 'Salon siyaseti' yapmadıklarını belirterek, "Bizde 'Masa başı siyaseti' olmaz, 'Saha siyaseti' olur.
Bakan Elvan: Bizde Salon Siyaseti Olmaz
12:47
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan, Konya'da Açıklaması "Bu millet ulaşımdan, özellikle ana yollardan çok çekti.
18:22
Niğde'de Ele Geçen Teröristler Işid'cı Çıktı 2 Niğdenin Ulukışla İlçesi'nde 1 polis memuru ile 1 astsubayı şehit edip, gasp ettikleri kamyon şoförünü öldüren Irak Şam İslam Devleti (IŞİD) terör örgütü üyesi Alman vatandaşı Benjamin Xu, İsviçre vatandaşı Çendrim Ramadani ile Makedonyalı Muhammed Zakiri hakkında 3'er kez ağırlaştırılmış ömür boyu hapis istemiyle yargılanması için iddianame hazırlandı.
Niğde'de Ele Geçen Teröristler Işid'cı Çıktı 2
17:36
Niğde'de Ele Geçen Teröristler Işid'cı Çıktı Niğdenin Ulukışla İlçesi'nde 1 polis memuru ile 1 astsubayı şehit edip, gasp ettikleri kamyon şoförünü öldüren Irak Şam İslam Devleti (IŞİD) terör örgütü üyesi Alman vatandaşı Benjamin Xu, İsviçre vatandaşı Çendrim Ramadani ile Makedonyalı Muhammed Zakiri hakkında 3'er kez ağırlaştırılmış ömür boyu hapis istemiyle yargılanması için iddianame hazırlandı.
Niğde'de Ele Geçen Teröristler Işid'cı Çıktı
11:21
Niğde'deki IŞİD'çiler İstanbul'u Kana Bulayacaktı Ulukışla ilçesinde, 1 astsubay ve 1 polisin şehit olması, 1 vatandaşın ölümü ile sonuçlanan saldırının sanıklarının asıl hedefinin İstanbul olduğu ortaya çıktı.
Niğde'deki IŞİD'çiler İstanbul'u Kana Bulayacaktı
18:45
Niğde'de Kar Yağışı Etkili Oldu Niğde'de kar yağışı etkili oldu- Çocuklar, kartopu oynamanın keyfini çıkardıNİĞDE (AA) - Niğde'de kar yağışı etkili oldu.
01:23
Ulukışla - Pozantı Karayolu Ulaşıma Kapandı Adana'nın Pozantı ilçesiyle Niğde'nin Ulukışla ilçesi arasındaki E-90 karayolu, yağışla kayganlaşan yolda devrilen TIR'lar sebebiyle ulaşıma kapandı.
Ulukışla - Pozantı Karayolu Ulaşıma Kapandı
23:58
Ulukışla'da 13 Bin 840 Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi Niğde'nin Ulukışla ilçesinde polis, yaptığı yol kontrollerinde 3 kilo esrar maddesi, 13 bin 840 paket kaçak sigara ele geçirdi.
Ulukışla'da 13 Bin 840 Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi
09:25
Ulukışla'da Öğretmenler Günü Kutlandı 24 Kasım Öğretmenler Günü Ulukışla’da düzenlenen çeşitli etkinliklerle ve coşkuyla kutlandı.
Ulukışla'da Öğretmenler Günü Kutlandı
21:35
Davutoğlu: "En Büyük Zenginlik, İnsan Zenginliği" Başbakan Davutoğlu, Erzincan'da- Davutoğlu: (2)-"Halkına güvenen, halkıyla birlikte hareket eden bir siyasi yapıdan daha zengin hiçbir şey olamaz. Kendi halkını hareket ettirebilecek güce ulaşmış devletlerin ve onlarla bütünleşmiş devletlerin yapabileceği mucizeler; çok büyük doğal kaynaklara sahip ülkelerden çok daha fazladır"-"Eğer dünyada bir gün adalet olacaksa ve Erzincan'da gördüğümüz bu huzur ortamı, Türkiye ve diğer yerlere yayılacaksa burada bu ekonomik adaletsizliklerin giderilmesi
Davutoğlu: 'En Büyük Zenginlik, İnsan Zenginliği'
21:30
Başbakan Davutoğlu, Erzincan'da Davutoğlu: (2) "Halkına güvenen, halkıyla birlikte hareket eden bir siyasi yapıdan daha zengin hiçbir şey olamaz. Kendi halkını hareket ettirebilecek güce ulaşmış devletlerin ve onlarla bütünleşmiş devletlerin yapabileceği mucizeler; çok büyük doğal kaynaklara sahip ülkelerden çok daha fazladır" "Eğer.
21:25
Davutoğlu: "Her Şehrimizin Yükselen Türkiye'de Kendisine Bir Rol Biçmesi Lazım" ERZİNCAN (AA) - Başbakan Ahmet Davutoğlu, Erzincan'da Kule Park Sosyal Tesisleri'nde sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle akşam yemeğinde bir araya geldi.
Davutoğlu: 'Her Şehrimizin Yükselen Türkiye'de Kendisine Bir Rol Biçmesi Lazım'
13:04
Türkiye'nin Geleceği "Demir Ağlarla" İnşa Ediliyor TCDD Genel Müdürü Karaman: "YHT'lerde günlük ortalama 15 bin civarında yolcu taşıyoruz.
04:22
2015 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonu'nda Adalet Bakanı Bozdağ: "Türkiye'de bugün itibarıyla 16 IŞİD terör örgütü üyesi, örgüt adına faaliyette bulundukları gerekçesiyle tutuklu" "(17 Aralık soruşturması) Adli tıp montaj ya da kurgu olup olmadığına dair inceleme yapmıyor.
2015 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonu'nda
16:05
Niğde'de Demir Yoluna Bağlanan Eşeği Makinist Kurtardı Niğde'de, raylara bağlanarak ölüme terk edilen eşek, makinistin duyarlılığı sayesinde kurtuldu.
Niğde'de Demir Yoluna Bağlanan Eşeği Makinist Kurtardı
09:25
Ulukışla'ya Yeni Milli Eğitim Müdürü Yaklaşık iki aydır boş bulunan Niğde Ulukışla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne 17 yıldır Ulukışla’da öğretmenlik ve okul müdürlüğü görevlerinde bulunan, Ulukışla’yı yakından tanıyan Aslan İsmail Yürük atandı.
Ulukışla'ya Yeni Milli Eğitim Müdürü
09:23
Niğde Valisi Kılıç, Ulukışla'da Niğde Valisi Necmeddin Kılıç İl İdare Kurulunu Ulukışla’da toplayarak değerlendirme toplantısı düzenledi.
Niğde Valisi Kılıç, Ulukışla'da
16:33
İsmihan Nineden "Atatürk" Şiiri ve "Andımız" İsmihan ninenin "Atatürk" adlı şiirine yoğun ilgi- Niğde'nin Ulukışla ilçesinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı töreninde "Atatürk" adlı şiiri ve "Andımız"ı okuyan 84 yaşındaki İsmihan Meydan'ın görüntüleri, sosyal medyada yoğun ilgi görüyorNİĞDE (AA) - Niğde'nin Ulukışla ilçesinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı töreninde "Atatürk" adlı şiiri ve "Andımız"ı okuyan 84 yaşındaki İsmihan Meydan'ın görüntüleri, sosyal medyada yoğun ilgi görüyor.
İsmihan Nineden 'Atatürk' Şiiri ve 'Andımız'
17:16
Kaymakam Atar, Öğrencilerle Bir Araya Geldi Ulukışla Kaymakamı Ferhat Atar, öğrencilerle bir araya geldi.
16:02
Bakan Elvan Mersin'de Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, 10 Ekim 2014 tarihi itibariyle İran TIR’larından mütekabiliyet çerçevesinde para almaya başladıklarını belirterek, "Onlar ne alıyorsa biz de onu alıyoruz.
Bakan Elvan Mersin'de
16:01
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan Mersin'de Açıklaması (İran'a giriş yapan tırlardan akaryakıt fiyat farkı adı altında ücret tahsil edilmesi) "Biz tabiki sorunun çözülmesini istiyoruz.
15:18
Bakan Elvan: İran Mütekabiliyet Anlaşmasına Uymalı Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Türk TIR'larının İran'dan geçişi sırasında yaşanan sorunla ilgili olarak; İran'ın mütekabiliyet anlaşmasına uyması gerektiğini belirtti.
Bakan Elvan: İran Mütekabiliyet Anlaşmasına Uymalı
08:50
Engeller Köprü ile Aşıldı Niğde’nin Ulukışla ilçesi Koçak köyünde Niğde İl Özel İdaresi tarafından yaptırılan köprü, engelli kardeşlerin umudu oldu.
Engeller Köprü ile Aşıldı
19:48
Arızalanan Otobüsteki 50 Yolcunun Saatlerce Bekletildiği İddiası Arızalanan otobüsteki 50 yolcunun saatlerce bekletildiği iddiası- Gaziantep'den İstanbul'a giden bir yolcu otobüsünün Niğde'de arızalanması üzerine 49'u yabancı uyruklu 50 kişinin yaklaşık 8 saat bekletildiği ileri sürüldüNİĞDE (AA) - Gaziantep'den İstanbul'a giden bir yolcu otobüsünün Niğde'de arızalanması üzerine 49'u yabancı uyruklu 50 kişinin yaklaşık 8 saat bekletildiği iddia edildi.
Arızalanan Otobüsteki 50 Yolcunun Saatlerce Bekletildiği İddiası
19:18
Arızalanan Otobüsteki 50 Yolcunun Saatlerce Bekletildiği İddiası Gaziantep'den İstanbul'a giden bir yolcu otobüsünün Niğde'de arızalanması üzerine 49'u yabancı uyruklu 50 kişinin yaklaşık 8 saat bekletildiği ileri sürüldü.
15:09
Niğde ve İlçelerine İnsansız Meteoroloji Sistemi Kuruldu Niğde Meteoroloji Müdürlüğü Niğde'nin tüm ilçelerine kurduğu İnsansız Otomatik Meteorolojik Gözlem İstasyonu sayesinde hava durumunu anlık takip edilebilecek.
Niğde ve İlçelerine İnsansız Meteoroloji Sistemi Kuruldu
14:06
Başbakan Davutoğlu, Kırşehir'de Davutoğlu: (3) "Esnafın her bir meselesine sahip çıkacağız. Onun için bir yasa hazırlığı içindeyiz Perakende Yasası ile ilgili. Buradan esnaf geleneğinin sürmesi bakımından bütün ilgili taraflara bir kez daha seslenmek istiyorum; kesinlikle esnafımızı AVM'lere, alışveriş merkezlerine kurban etmeyeceğiz.
14:03
MHP'li Türkkan, 2.5 Ay Önce 'Takas Olacak Mı?' Diye Adalet Bakanı'na Sordu MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, 20 Mart 2014 tarihinde Niğde Ulukışla’da bir polis, bir asker, bir de sivil vatandaşı şehit eden 3 IŞİD mensubunun durumunu TBMM gündemine taşımıştı.
13:39
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan Açıklaması "Adana Mersin koridorundaki 67 kilometrelik hatta, 3. ve 4. yolun yapımına ilişkin proje çalışmaları tamamlandı, 2017'de bitirilmesini hedefliyoruz.
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan Açıklaması
18:35
Kahramanmaraş'a Hızlı Tren Projesi AK Parti Grup Başkanvekili Ünal: "50 yıllık ihmal edilmiş raylı sistemler konusunda Türkiye'yi çağ atlatmış ve bugüne kadar verdiği tüm sözleri tutmuş olan AK Parti, asılsız iddiaların hedefi olamaz"
Kahramanmaraş'a Hızlı Tren Projesi
10:56
Bakan Elvan Karaman'da Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Karaman'da düzenlenen Balkan Ülkeleri Posta Dağıtıcıları Yürüyüş Yarışması'nın Türkiye finaline katıldı.
Bakan Elvan Karaman'da
14:33
Bakan Elvan: Bizim Sırrımız, Halkla Kenetlenmemiz Karaman'da düzenlenen Posta Dağıtıcıları Yürüyüş Yarışması Türkiye Finalleri'ne, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan katıldı.
Bakan Elvan: Bizim Sırrımız, Halkla Kenetlenmemiz
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 14:26:09. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ULUKIŞLA HABERLERİ
[Hata Bildir]