SON DAKİKA ÜNAL COŞKUN HABERLERİ

Son Dakika Ünal Coşkun Haberleri


ÜNAL COŞKUN

1970'te dünyaya geldi. Uludağ Üniversitesi'nde ekonomi okudu. Kaymakamlık yaptı. Evli. ... Devamı

16:33
Engel Biziz' Projesi Sona Erdi Bartın Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından yürütülen ’Engel Biziz’ projesinin kapanış töreni yapıldı.
Engel Biziz' Projesi Sona Erdi
11:48
Bayram: "Toprağa Çok Gübre Vermek Çevre Kirliliğine Neden Olabilir" Bartın’da çiftçilere yönelik verilen konferansta konuşan Bartın Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Abdulsetter Bayram, “Toprağa çok gübre vermek, bilinçsiz ve fazla girdi kullanımı masraf artışının yanında toprak, çevre, doğal denge, bitki ve insan sağlığı açısından sakınca arz etmektedir” dedi.
Bayram: 'Toprağa Çok Gübre Vermek Çevre Kirliliğine Neden Olabilir'
13:50
Bayram: Bilinçsiz Zirai İlaç Kullanımı Sakıncalı Bartın il gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Abdulsetter Bayram, bilinçsiz ve aşırı zirai ilaç kullanımının insan sağlığı, çevre ve doğal denge açısından sakıncalı olduğunu söyledi.
Bayram: Bilinçsiz Zirai İlaç Kullanımı Sakıncalı
17:40
Bartın'da Banyoda Düşerek Ölen Gazi Toprağa Verildi Bartın’da evinin banyosunda düşerek hayatını kaybeden gazi, son yolculuğuna uğurlandı.
Bartın'da Banyoda Düşerek Ölen Gazi Toprağa Verildi
20:05
Vali Azizoğlu: "Limanların Kapasitesini Artıracağız" Bartın Valisi Seyfettin Azizoğlu 2015 yılının ilk kaymakamlar ve il idare şube başkanları toplantısında, Bartın Limanı ve Amasra Limanı hakkında önemli açıklamalarda bulundu.
Vali Azizoğlu: 'Limanların Kapasitesini Artıracağız'
15:14
Bartın'da Sarıkamış Şehitleri Anıldı Sarıkamış Şehitleri 100. yılında Bartın’da düzenlenen anma yürüyüşü etkinliği ile anıldı.
Bartın'da Sarıkamış Şehitleri Anıldı
18:29
Ulucami'de Acılar Bir Oldu Sivas'ın Divriği ilçesindeki tarihi Ulucami bugün 2 acıya birden şahitlik etti.
Ulucami'de Acılar Bir Oldu
17:43
24 Kasım Öğretmenler Günü Sakarya, Zonguldak, Bartın, Karabük, Bolu, Düzce, Çankırı, Kastamonu ve Kocaeli'nde tören düzenlendi.
17:11
Uyuşturucu ve Tütün Kurul Toplantıları Yapıldı Bartın Halk Sağlığı Müdürlüğü koordinasyonunda, Uyuşturucu İl Koordinasyon Kurulu ve İl Tütün Kontrol Kurulu toplantıları Bartın Valiliğinde yapıldı.
Uyuşturucu ve Tütün Kurul Toplantıları Yapıldı
15:43
Bartın SGK Müdürlüğü'nde Tuvalet Skandalı SGK Müdürlüğü'nde çalışan lise öğrencisinin, kadınlar tuvaletinde yandaki odaya açılan pencereden cep telefonu ile görüntüsünü çeken temizlik görevlisi işten çıkarıldı.
Bartın SGK Müdürlüğü'nde Tuvalet Skandalı
15:41
Sgk Kadınlar Tuvaletinde Görüntü Soruşturması Bartın Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Müdürlüğü kadınlar tuvaletinde 18 yaşındaki stajer öğrencinin, yandaki odaya açılan küçük pencereden cep telefonu ile görüntüsünü çektiği iddia edilen temizlik görevlisi 35 yaşındaki T.K.'nın işine son verildi.
Sgk Kadınlar Tuvaletinde Görüntü Soruşturması
15:45
Denizli Süper Liginin Kuraları Çekildi Denizli'de Süper Amatör Ligi ve 1. Amatör Kümenin kuraları çekildi.
Denizli Süper Liginin Kuraları Çekildi
12:26
Askf'de Feyyaz Ceşen Güven Tazeledi Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu 13. Olağan Genel Kurulu’nda Feyyaz Ceşen üçüncü kez başkanlığa seçildi.
Askf'de Feyyaz Ceşen Güven Tazeledi
17:40
Engelliler Haftası Etkinliği Engelsiz Bartın Üniversitesi Koordinatörlüğü tarafından Engelliler Haftası etkinliği düzenlendi.
Engelliler Haftası Etkinliği
12:27
Tema Vakfı'ndan Bartın'da Doğa Yürüyüşü Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı (TEMA), Bartın’da ‘Doğayı Kucaklamak’ adı altında doğa yürüyüşü düzenledi.
Tema Vakfı'ndan Bartın'da Doğa Yürüyüşü
11:04
Jandarma Genel Komutanı Yörük, Vali Çınar'ı Ziyaret Etti Jandarma Genel Komutanlığına bağlı birimleri denetlemek üzere Bartın’a gelen Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Servet Yörük, Vali Ali Çınar’ı ziyaret etti.
Jandarma Genel Komutanı Yörük, Vali Çınar'ı Ziyaret Etti
14:04
Vali Çınar Yeni Gençlik Merkezinde İncelemerde Bulundu Bartın Valisi Ali Çınar, yeni yapılan gençlik merkezinde incelemelerde bulundu.
16:14
"Atatürk Yol Koşusu" Yapıldı Bartın'da, "Atatürk Yol Koşusu" yapıldı.
'Atatürk Yol Koşusu' Yapıldı
11:54
Amasra'da Taekwando Bölge Şampiyonası'nın Açılışı Yapıldı Taekwando Minikler Bölge Şampiyonası Bartın'ın Amasra ilçesinde gerçekleştirildi.
Bu yıl hizmete açılan Amasra Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilen şampiyonanın açılışını AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç yaptı.
Amasra'da Taekwando Bölge Şampiyonası'nın Açılışı Yapıldı
18:46
Muharrem Ayı Bartın'da aşure dağıtıldı
Muharrem Ayı
11:06
Bartın Gençlik Merkezi Aşure Dağıttı Bartın Gençlik Merkezi tarafından Ömertepesi Spor Salonunun bahçesinde aşure dağıtımı yapıldı.
Bartın Gençlik Merkezi tarafından bu yıl 3.'sü düzenlenen geleneksel aşure günü etkinliği kapsamında Ömertepesi Spor Salonunun Bahçesinde dua...
Bartın Gençlik Merkezi Aşure Dağıttı
19:36
Bartın'da Amatör Spor Haftası Start Aldı Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü ve Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nun hazırladığı 30 Eylül-6 Ekim 2013 Amatör Spor Haftası Bartın'da eğlenceli spor faaliyetleri ile start aldı.
Bartın'da Amatör Spor Haftası Start Aldı
19:27
Kartal'dan Vali Yardımcılarına Ziyaret Bartın İl Genel Meclisi Başkanı Ali Kartal, vali yardımcıları Osman Altın ve Ünal Coşkun'a ziyaretinde bulundu.
15:25
BAKİAD, Vali Yardımcılarını Ziyaret Etti Bartın Aktif İşadamları Derneği Yönetim Kurulu üyeleri, göreve yeni başlayan vali yardımcıları Ünal Coşkun ve Osman Altın'ı ziyaret etti.
BAKİAD, Vali Yardımcılarını Ziyaret Etti
14:15
Bakiad'tan Vali Yardımcılarına Ziyaret Bartın Aktif İşadamları Derneği (BAKİAD) Başkanı Birol Dikyurt, Vali Yardımcıları Ünal Coşkun ve Osman Altın ziyaret etti.
16:41
Bartın'da 2 Vali Yardımcısı ve 2 Kaymakamın Görev Yeri Değişti İçişleri Bakanlığınca hazırlanan ve Resmi Gazete'de yayımlanan kararnameyle ile birlikte Bartın'da 2 vali yardımcısı ve 2 kaymakamın görev yerleri değişti.
Bartın'da 2 Vali Yardımcısı ve 2 Kaymakamın Görev Yeri Değişti
10:10
Azerbaycan'ın 95. Kuruluş Yıl Dönümü Kutlandı Kars'ta, Azerbaycan Demokratik Cumhuriyeti'nin kuruluşunun 95.yıl dönümü, düzenlenen 'Cumhuriyet Günü' etkinliğiyle kutlandı.
15:38
Kars'ta Tarım ve İnsan Fotoğraf Sergisi Kars'ta 4.Tarım ve İnsan Ulusal Fotoğraf Yarışması'nda derece elde eden fotoğraflar sergileniyor.
Kars'ta Tarım ve İnsan Fotoğraf Sergisi
11:46
Kars'ta '4. Tarım ve İnsan' Temalı Fotoğraf Sergisi Açıldı Kars İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'nce 'Tarım ve İnsan' temalı fotoğraf sergisi açıldı.
Kars'ta '4. Tarım ve İnsan' Temalı Fotoğraf Sergisi Açıldı
11:45
4. Tarım ve İnsan Ulusal Fotoğraf Yarışması Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ile Eğitim Yayım ve Yayınlar Dairesi tarafından düzenlenen 4.Tarım ve İnsan Ulusal Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren fotoğraflar, Kars'ta sergilendi.
4. Tarım ve İnsan Ulusal Fotoğraf Yarışması
11:38
'Her Yönüyle Kars' Fotoğraf Sergisi Kars Kafkas Üniversitesi'nde öğreciler 'Her Yönüyle Kars' fotoğraf sergisiyle serhat şehrinin tanıtımına el attı.
'Her Yönüyle Kars' Fotoğraf Sergisi
17:38
Kars'ta Üniversite Öğrencilerinden Fotoğraf Sergisi sergisi açıldı.fotoğraf sergisine Vali Yardımcısı Ünal Coşkun, Belediye Başkan Vekili İsmet Yılmaz, Rektör Prof.Dr.Sami Özcan, Rektör Yardımcısı Prof.Dr.Mitat Şahin ile çok sayıda akademik-idari personel ve öğrenciler katıldı.
Kars'ta Üniversite Öğrencilerinden Fotoğraf Sergisi
16:30
"Her Yönüyle Kars" Fotoğraf Sergisi Kafkas Üniversitesi (KAÜ) Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü'nden 2 öğrenci tarafından "Her Yönüyle Kars" konulu fotoğraf sergisi açıldı.
14:30
Kars'ta Nevruz Kutlamaları Kars'ta nevruz düzenlenen etkinliklerle kutlandı.
16:01
Kars'ta Kadın Çiftçiler Yarıştı "Kadın Çiftçiler Yarışıyor Bilgi ve Proje Yarışması" 8 kadın çiftçinin rekabetine sahne oldu.
18:20
Kars'ta Tıp Bayramı Kafkas Üniversitesi (KAÜ) Tıp Fakültesi Konferans Salonu'nda 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle program düzenlendi.
Kars'ta Tıp Bayramı
14:06
Beyaz Altın Kaz Tüyünün Avrupa'ya İlk İhracatı Gerçekleştirildi Kars'ta beyaz altın olarak değerlendirilen kaz tüyünün Avrupa'ya ilk ihracatı gerçekleştirildi.
Beyaz Altın Kaz Tüyünün Avrupa'ya İlk İhracatı Gerçekleştirildi
00:20
Hocalı'da Hayatını Kaybedenler Kars'ta Anıldı Azerbaycan Kars Başkonsolosu Ayhan Süleymanov, Hocalı'da 613 Azerbaycan Türk'ünün Ermeniler tarafından vahşice katledildiğini söyledi.
19:10
Kars Valisi Eyüp Tepe, Kaymakamlarla Bir Araya Geldi Kars Valisi Eyüp Tepe, ilçe kaymakamlarıyla bir araya geldi.
17:43
Kars Valisi Tepe, İlçe Kaymakamlarıyla Bir Araya Geldi Kars Valisi Eyüp Tepe, 6 ilçe kaymakamı ile yeni toplantı salonda bir araya geldi.
Kars Valisi Tepe, İlçe Kaymakamlarıyla Bir Araya Geldi
17:38
Kars'ta 'Aile Okul Projesi' Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı Kars Valisi Eyüp Tepe, Yeni valilik Makamında ilçe kaymakamlarıyla bir araya geldi.
Kars'ta 'Aile Okul Projesi' Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı
13:46
Doğu'da Karne Sevinci Erzurum, Ardahan, Iğdır, Ağrı ve Kars'ta düzenlenen törenle, öğrenciler karne sevincini yaşadı.
Doğu'da Karne Sevinci
12:39
Kars'ta 70 Bin Öğrenci Karne Aldı Türkiye genelinde olduğu gibi Kars'ta da ilk ve ortaöğretim kurumlarında öğrenim gören 70 bin öğrenci karne aldı.
Kars'ta 70 Bin Öğrenci Karne Aldı
23:39
Kars'taki Trafik Kazası Kars'ta memur ve işçileri taşıyan özel halk otobüsünün bir otomobil ile çarpışması sonucu yaralananların kimlikleri belli oldu.
21:54
Memurları Taşıyan Midibüs Kaza Yaptı: 33 Yaralı Kars'ın Selim İlçesi'nden il merkezine memur taşıyan midibüs, buzlu ve kaygan yolda önündeki otomobile çarptıktan sonra kontroldan çıkarak devrildi.
Memurları Taşıyan Midibüs Kaza Yaptı: 33 Yaralı
21:26
Kars'ta Trafik Kazası: 1'i Ağır 12 Yaralı Kars'ta meydana gelen trafik kazasında 1'i ağır 12 kişi yaralandı.
Kars'ta Trafik Kazası: 1'i Ağır 12 Yaralı
12:59
Kars'ta 1 Yılda 4 Bin 105 Ameliyat Kafkas Üniversitesi (KAÜ) Sağlık Araştırma Uygulama Merkezi'nde 1 yılda 4 bin 105 ameliyat yapıldı.
18:20
Dünya Engelliler Günü Dolayısıyla 75.Yıl Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi'nde Tören... onlarında toplumda bizimle beraber olduğunun hiç ama hiç unutulmaması gerektiğini belirtti.3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla 75.Yıl Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi'nde program düzenlendi.bazıları tarafından ise sadece bir gün...
Dünya Engelliler Günü Dolayısıyla 75.Yıl Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi'nde Tören...
17:48
Kars'ta Aile Hekimliği Kura Çekimi Yapıldı Kars'ta aile hekimliği 8.ek yerleştirmeleri için kura çekimi yapıldı.
10:05
Kars'ta Aile Hekimliği Kuraları Çekildi Kars İl Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından İl Sağlık Müdürlüğü Sosyal Tesisler Konferans Salonu'nda Aile Hekimliği 8.Ek yerleştirme kuraları çekildi.
Kars'ta Aile Hekimliği Kuraları Çekildi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 22:15:49. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ÜNAL COŞKUN HABERLERİ
[Hata Bildir]