SON DAKİKA VAKFIKEBİR HABERLERİ

Son Dakika Vakfıkebir Haberleri

09:14
Kivi Fındıktan Fazla Kazandırıyor Trabzon’da “Kivi Üretimini Geliştirme Projesi“ kapsamında kivi üretiminin yaygınlaştırılması sağlandığı belirtildi.
Kivi Fındıktan Fazla Kazandırıyor
13:10
Sivil Gözetimin Geliştirilmesi Projesi Hız Kesmiyor "İç Güvenlik Sektörünün Sivil Gözetiminin Geliştirilmesi Projesi-Aşama 2" kapsamında önemli çalışmalar hayata geçiriliyor.
Sivil Gözetimin Geliştirilmesi Projesi Hız Kesmiyor
15:15
Forum Trabzon Hatıra Ormanı İçin İlk Fidanlar Toprakla Buluştu Karadeniz Bölgesi’nin en büyük alışveriş ve yaşam merkezlerinden biri olan Forum Trabzon, gelecek nesillere daha güzel bir dünya bırakmak için anlamlı bir sosyal sorumluluk projesine imza attı.
Forum Trabzon Hatıra Ormanı İçin İlk Fidanlar Toprakla Buluştu
14:46
AK Parti Vakfıkebir İlçe Başkanlığına İskenderoğlu Seçildi AK Parti Vakfıkebir İlçe Başkanlığına Enver İskenderoğlu yeniden seçildi.
13:28
AK Parti İlçe Kongreleri Devam Ediyor AK Parti Trabzon ilçe kongreleri Vakfıkebir ile devam ederken, tek liste ile gidilen kongrede mevcut başkan Enver İskenderoğlu yeniden ilçe başkanlığına seçildi.
AK Parti İlçe Kongreleri Devam Ediyor
09:47
Üzülmez, Kartepeliyi Dinlemeye Devam Ediyor Cuma günleri gerçekleştirdiği "Kartepe'yi Dinliyoruz" projesi adı altındaki mahalle gezilerinin bu haftaki durağı ise Uzuntarla oldu.
13:38
Yaklaşık 20 Gündür Kapalı Olan Tonya Yolunu Açma Çalışmaları Sürüyor Heyelan nedeniyle yaklaşık 20 gündür ulaşıma kapalı olan Tonya-Vakfıkebir karayolunun yarın tek şeritten kontrollü olarak ulaşıma açılması bekleniyor.
11:48
Heyelandan Zarar Gören Tonya-Vakfıkebir Karayolu Tek Şeritten Ulaşıma Açılacak Heyelandan dolayı yaklaşık 3 hafta önce ulaşıma kapanan Tonya-Vakfıkebir karayolunda ulaşımın yarın tek şeritten ulaşıma açılacağı belirtildi.
Heyelandan Zarar Gören Tonya-Vakfıkebir Karayolu Tek Şeritten Ulaşıma Açılacak
14:23
Öğrencilere Yeni Yurtlar Geliyor Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yapı İşleri Genel Müdürlüğünce 21 yurdun inşaatı sürdürülüyor.
12:45
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yurt İnşaatı Projelerine Devam Ediyor Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, öğrenci yurt inşaatlarına ara vermeden devam edildiğini bildirdi.
13:33
AK Parti Trabzon'da İl ve İlçe Kongre Tarihleri Belli Oldu AK Parti Trabzon Teşkilatı’nda il ve ilçe kongre tarihleri belli oldu.
16:59
AK Parti Trabzon Teşkilatında Delege Seçimleri AK Parti Trabzon’da yapacağı İl ve ilçe kongreleri öncesi 18 ilçe delege seçimi için sandık başına gitti.
AK Parti Trabzon Teşkilatında Delege Seçimleri
16:57
Trabzon'da Sel Felaketinin Yaraları Sarılıyor Trabzon'un bazı ilçelerinde meydana gelen selin ve heyelanların tahrip ettiği yol, köprü ve diğer altyapı tesislerinde onarım çalışmaları devam ediyor.
12:14
Trabzon'daki Sağanak Kentte dün başlayıp gece saatlerine kadar süren sağanak sebebiyle bazı ilçelerde heyelan ve su taşkınlarına sebep oldu.
18:00
Trabzon'da Yağış Hayatı Olumsuz Etkiliyor Trabzon’un ilçelerinde yoğun sağanak yağış nedeniyle meydana gelen toprak kaymalarını yerinde inceleyen Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu, “Eksiksiz olarak iş başındayız. Mal zararı yerine konur, Allah’a (c.c.) çok şükür can kaybı yok” dedi.
Trabzon'da Yağış Hayatı Olumsuz Etkiliyor
16:08
Aesob Yönetiminden Kaymakam Arısoy'a Ziyaret Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Abdullah Sevimçok ve yönetimi, son Kaymakamlar Kararnamesi ile Muratpaşa Kaymakamlığına atanan Kaymakam Sedat Sırrı Arısoy’u makamında ziyaret etti.
Aesob Yönetiminden Kaymakam Arısoy'a Ziyaret
18:12
Hayırsever İş Adamı Vakfıkebir'e İmam Hatip Ortaokulu Yaptıracak Hayırsever iş adamı Kaan Osman, Trabzon Vakfıkebir'de imam hatip ortaokulu yaptıracak.
15:39
Trabzon Büyükşehir Belediyesinden Öğrencilere Yardım Trabzon Büyükşehir Belediyesi, içerisinde bir öğrencinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak malzeme olan okul paketlerini ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıttı.
Trabzon Büyükşehir Belediyesinden Öğrencilere Yardım
14:57
Büyükşehir Belediyesi Yardımlarını Öğrencilere Teslim Etti Trabzon Büyükşehir Belediyesi, 2014-2015 eğitim-öğretim yılı başında okul ihtiyaçlarını karşılayamayan öğrencilerin imdadına yetişti.
Büyükşehir Belediyesi Yardımlarını Öğrencilere Teslim Etti
09:12
Diyarbakır'a Trabzonlu Vali Son Valiler kararnamesiyle Samsun Valisi Hüseyin Aksoy, Mustafa Cahit Kıraç'ın yerine Diyarbakır'a Vali olarak atandı.
Diyarbakır'a Trabzonlu Vali
09:02
Diyarbakır'ın Yeni Valisi Hüseyin Aksoy Samsun Valisi Hüseyin Aksoy, Mustafa Cahit Kıraç’ın yerine Diyarbakır’a Vali olarak atandı.
Diyarbakır'ın Yeni Valisi Hüseyin Aksoy
16:05
Trabzon Büyükşehir Belediyesi İhtiyaçlı Öğrencileri Unutmadı Trabzon Büyükşehir Belediyesi okul ihtiyaçlarını karşılayamayan öğrencilere yardımda bulunmak için çalışmalarını tamamladı.
Trabzon Büyükşehir Belediyesi İhtiyaçlı Öğrencileri Unutmadı
17:27
Fiskobirlik Yönetim Kurulu Başkanı Bayraktar'tan Borç Açıklaması Fiskobirlik Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Bayraktar, peşin fiyattan fındık alımı yaptıklarını ve 2006 yılından kalan borçlarını da Ekim sonu veya Kasım ortası itibariyle tamamen ödeyeceklerini söyledi.
Fiskobirlik Yönetim Kurulu Başkanı Bayraktar'tan Borç Açıklaması
10:59
Menteşe Yaylası'nı Kışın Habercisi Vargitler Süsledi Trabzon'un Vakfıkebir ilçesine bağlı Menteşe Yaylası'nı, kışın habercisi vargit çiçekleri süslüyor.
Menteşe Yaylası'nı Kışın Habercisi Vargitler Süsledi
09:41
İçişleri Bakanlığına Ait Atama Kararları Yayımlandı İçişleri Bakanlığı'na ait vali yardımcılıkları, kaymakamlık ve bazı kurumlarda yapılan atama kararları, Resmi Gazetede yayımlandı.
İçişleri Bakanlığına Ait Atama Kararları Yayımlandı
20:05
Trabzon'da Elektrik Kesintisi Uygulanacak Trabzon'da il merkezi ile Vakfıkebir ve Çarşıbaşı ilçelerindeki bazı mahallelerde elektrik kesintisi uygulanacağı bildirildi.
Trabzon'da Elektrik Kesintisi Uygulanacak
18:24
Trabzon'da Trafik Kazası: 5 Yaralı Trabzon’un Vakfıkebir ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 5 kişi yaralandı.
Trabzon'da Trafik Kazası: 5 Yaralı
17:54
Trabzon'da Denize Giren Genç Boğuldu Vakfıkebir ilçesinde denize giren kişi boğuldu.
Trabzon'da Denize Giren Genç Boğuldu
16:25
Tatilini Geçirdiği Memleketinde Boğuldu Trabzon'un Vakfıkebir İlçesi'nde denize giren 16 yaşındaki Muhammet Akdoğan, boğularak hayatını kaybetti.
Tatilini Geçirdiği Memleketinde Boğuldu
15:34
Trabzon'da Deniz Yine Can Aldı Trabzon'un Vakfıkebir ilçesinde bir genç denizde boğularak hayatını kaybetti.
Trabzon'da Deniz Yine Can Aldı
22:22
"Ekmek İçin İstikrar, İstikrar İçin Recep Tayyip Erdoğan" Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Trabzon'da, "Ekmek için istikrar, istikrar için Recep Tayyip Erdoğan, peki Ekmeleddin, onu da emekli edin." dedi.
'Ekmek İçin İstikrar, İstikrar İçin Recep Tayyip Erdoğan'
19:28
Trabzon'da Elektrik Kesintisi Uygulanacak Trabzon'un Vakfıkebir ve Yomra ilçesinde bazı kesimlerde elektrik kesintisi uygulanacak.
Trabzon'da Elektrik Kesintisi Uygulanacak
18:56
Bakanı Işık: Ekmek İçin İstikrar, İstikrar İçin Erdoğan Bakan Işık, Vakfıkebir'de kendisine ekmek hediye edilmesi üzerine, ''Ekmek için istikrar, istikrar için Recep Tayyip Erdoğan, peki Ekmeleddin, onu da emekli edin." dedi.
Bakanı Işık: Ekmek İçin İstikrar, İstikrar İçin Erdoğan
18:12
Bakan Işık 'Paralel Yapıyı' Yeniçeri Ocağına Benzetti (2) Ekmeleddin'i EMEKLİ EDİN Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu ve Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç'i ziyaretinin ardından Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Rektörü Prof. Dr. Süleyman Baykal'la birlikte Teknopark'ta incelemelerde bulundu.
Bakan Işık 'Paralel Yapıyı' Yeniçeri Ocağına Benzetti (2)
17:05
Bakan Işık'a Plaket Yerine Vakfıkebir Ekmeği Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Trabzon gezisi kapsamında ekmeği ile ünlü Vakfıkebir ilçesini ziyaret etti.
Bakan Işık'a Plaket Yerine Vakfıkebir Ekmeği
16:56
Vakfıkebir İmam-Hatip Lisesi Mezunları Pilav Gününde Bir Araya Gelerek Hasret Giderdi Trabzon’un Vakfıkebir İmam-Hatip Lisesi’nin mezun ve mensupları, 10. pilav gününde bir araya gelerek hasret giderdiler.
Vakfıkebir İmam-Hatip Lisesi Mezunları Pilav Gününde Bir Araya Gelerek Hasret Giderdi
12:01
Trabzon Belediye Başkanı, Henüz Evinde İftar Yapmaya Fırsat Bulamadı Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, ramazanda yoğun iftar programları nedeniyle evinde iftar yapma imkanı bulamadı.
Trabzon Belediye Başkanı, Henüz Evinde İftar Yapmaya Fırsat Bulamadı
17:42
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Trabzon'da Kılıçdaroğlu: "Habire sabah akşam konuşuyor.
17:39
Sabah Akşam Boş Konuşuyorsun, Kürecik'teki Radar Üssünü Kapatacaksın' CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın sabah akşam boş konuştuğunu ifade etti.
Sabah Akşam Boş Konuşuyorsun, Kürecik'teki Radar Üssünü Kapatacaksın'
17:09
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Trabzon'da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Trabzon’un Vakfıkebir ve Beşikdüzü ilçelerinde halka hitap ederek Cumhurbaşkanı çatı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu için oy istedi.
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Trabzon'da
16:43
Kılıçdaroğlu: Ortadoğu Bataklığını Kurutmak İstiyorsak Ekmeleddin Beye İhtiyacımız Var Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Ortadoğu bataklığında Müslüman Müslüman kanı döküyor.
Kılıçdaroğlu: Ortadoğu Bataklığını Kurutmak İstiyorsak Ekmeleddin Beye İhtiyacımız Var
09:02
Gündem / 24 Temmuz 2014
14:49
Kemal Kılıçdaroğlu Trabzon'a Geliyor Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 24 Temmuz Perşembe günü Trabzon'a geliyor.
Kemal Kılıçdaroğlu Trabzon'a Geliyor
11:38
Vali Öz, Vakfıkebir İlçesindeki Süt Fabrikalarını İnceledi Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, Vakfıkebir ilçesindeki 2 süt fabrikasını inceledi.
Vali Öz, Vakfıkebir İlçesindeki Süt Fabrikalarını İnceledi
11:14
Üst Düzey Yöneticilikten İmamlığa Uzun yıllar uluslararası firmalarda hukuk müşavirliği ve üst düzey yöneticilik yapan Nuri Aydın, yut dışındaki tüm işlerini bırakarak imamlık yapmaya başladı.
18:15
Trabzon'da Elektrik Kesintisi Trabzon'da, il merkezinin yanı sıra Araklı, Çarşıbaşı ve Vakfıkebir ilçelerindeki bazı mahallelerde elektrik kesintisi uygulanacağı bildirildi.
17:12
Üniversiteliyi Öldüren Sürücüyü Yakalayanlar Ayın Polisi Seçildi Samsun'da kaldırımda otobüs bekleyen üniversite öğrencisine çarparak ölümüne sebep olup kaçan, kimliği belirsiz sürücüyü yakalayıp adalete teslim eden 1'i komiser yardımcısı 3 polis, Samsun'da 2014 Haziran ayı polisi seçildi.
Üniversiteliyi Öldüren Sürücüyü Yakalayanlar Ayın Polisi Seçildi
16:50
Filenin Fidanları Amway ile Trabzon'da Yeşeriyor Türkiye genelinde 40 bin çocuğa ulaşmayı hedefleyen projenin İstanbul'dan sonraki ilk ayağı Trabzon oldu.
Filenin Fidanları Amway ile Trabzon'da Yeşeriyor
11:00
Trabzon Büyükşehir Belediyesi'nin İftar Programları Sürüyor Trabzon Büyükşehir Belediyesi’nin iftar programları kapsamında Vakfıkebir’de yaklaşık bin 200 kişiye iftar yemeği verildi.
Trabzon Büyükşehir Belediyesi'nin İftar Programları Sürüyor
10:34
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu Açıklaması "Ramazan barıştır, kardeşliktir, kucaklaşmaktır, kırgınlıkların ve dargınlıkların ortadan kaldırılmasıdır"
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu Açıklaması
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 14:25:36. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA VAKFIKEBİR HABERLERİ
[Hata Bildir]