04:4300
SON DAKİKA VEYSEL EROĞLU HABERLERİ

Son Dakika Veysel Eroğlu Haberleri


VEYSEL EROĞLU

Veysel Eroğlu, 18 Ağustos 1948'de Afyonkarahisar Şuhut'ta doğdu. Babasının adı İbrahim, annesinin adı Emine'dir. Öğretim Üyesi; İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi ve İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü'nü bitirdi. Doktorasını İTÜ'de tamamladı. Hollanda Delft'de... Devamı

  Bakan Eroğlu: 'İlk Defa Yabancılara Borcunu Ödeyen Hükümet Biziz'

  Bakan Eroğlu: "İlk Defa Yabancılara Borcunu Ödeyen Hükümet Biziz"

  Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, Zonguldak'ta- Bakan Eroğlu: -"İlk defa yabancılara borcunu ödeyen hükümet biziz. 23,5 milyar dolarlık borcun tamamı ödendi. (Dün 18:30)

   

  Bakan Eroğlu Zonguldak'ta

  Bakan Eroğlu Zonguldak'ta

  Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Türkiye’nin 70 sente muhtaç iken bugün IMF’ye 5 milyar dolar borç veren büyük bir ülke haline geldiğini ve bundan da herkesin gurur duyması gerektiğini söyledi. (Dün 18:22)

   

  Bakan Eroğlu: Türkiye'nin Yükselişini Hazmedemeyenler Var

  Bakan Eroğlu: Türkiye'nin Yükselişini Hazmedemeyenler Var

  Orman ve Su İşleri Bakanı Prof.Dr. Veysel Eroğlu, Türkiye'nin son 12 yılda istikrarı yakaladığını belirterek, "Vatandaş bunun kıymetini biliyor ama Türkiye'nin bu muazzam yükselişini hazmedemeyenler var. Türkiye'nin önünü kesmek için pek çok hamle yapıldı ama Allah'ın izniyle liderlerimizin dik duruşuyla bütün bu engeller aşıldı" dedi. (Dün 16:56)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
24.11.2014 04:43:28. #1.12#