17:3200
SON DAKİKA VEYSEL EROĞLU HABERLERİ

Son Dakika Veysel Eroğlu Haberleri


VEYSEL EROĞLU

Veysel Eroğlu, 18 Ağustos 1948'de Afyonkarahisar Şuhut'ta doğdu. Babasının adı İbrahim, annesinin adı Emine'dir. Öğretim Üyesi; İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi ve İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü'nü bitirdi. Doktorasını İTÜ'de tamamladı. Hollanda Delft'de... Devamı

  Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu Açıklaması

  Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, "Birinci Cihan Harbi’nden önce ve sonra, burada Zeve’de, tamamen o zamanki Rusların, İngilizlerin, Fransızların desteği ile Ermeni çeteleri kaç bin kişi katletti. (Bugün 15:57)

   

  "Vatandaş Huzur İklimine Susamış"

  Bakan Eroğlu, "Çözüm sürecinde bunu gördük ama İslam düşmanı, Kürt düşmanı, Türk düşmanı olan milletler, ülkeler, özellikle Türkiye üzerinde oyun oynamak istiyor." dedi. (Bugün 15:51)

   

  Eroğlu - Van'ın İçme Suyu

  Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu Van'da- Bakan Eroğlu: "Van'da çok büyük bir ağaçlandırma seferberliği başlatıyoruz. (Bugün 15:31)

   

  Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu Van'da

  Bakan Eroğlu: "Bunlar barıştan yanayız diyorlar ama alakası yok. Bunlar tamamen hain, din düşmanı, İslam düşmanı, vatan ve millet düşmanı insanlar" "Vatandaş huzur iklimine susamış. (Bugün 14:13)

   

  Bakan Eroğlu, Van'da Yapılan Yatırımları Anlattı

  Bakan Eroğlu, Van'da Yapılan Yatırımları Anlattı

  Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Van'da yaptığı konuşmada, gösterilerde okulların yakılmasına değinerek, "Milli Eğitim Bakanlığı vatandaşların çocuklarının rahat ortamlarda okuması için okullar yapıyor, ama vandallar bunları yakıp, yıkıyor" dedi. (Bugün 13:42)

   

  Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu Van'da

  Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu Van'da

  Bakan Eroğlu: "Van'da çok büyük bir ağaçlandırma seferberliği başlatıyoruz. (Bugün 13:13)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
25.10.2014 17:32:31. #1.11#