SON DAKİKA VEYSEL EROĞLU HABERLERİ

Son Dakika Veysel Eroğlu Haberleri


VEYSEL EROĞLU

Veysel Eroğlu, 18 Ağustos 1948'de Afyonkarahisar Şuhut'ta doğdu. Babasının adı İbrahim, annesinin adı Emine'dir. Öğretim Üyesi; İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi ve İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü'nü bitirdi. Doktorasını İTÜ'de tamamladı. Hollanda Delft'de... Devamı

14:56
AK Parti Giresun Milletvekili Tatlı, Vali Karahan'ı Ziyaret Etti AK Parti Giresun Milletvekili Adem Tatlı, Vali Hasan Karahan'ı ziyaret etti.
14:40
Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu Açıklaması "2015 yılını sulama tesislerinde hamle yılı ilan ettik" "Bu yıl 2 milyon dekar münbit zirai araziyi suya kavuşturacağız. Böylece ülkemizde ekonomik olarak sulanabilir 85 milyon dekar zirai alanın 63 milyon dekarı sulamaya açılmış olacak"
14:15
DSİ Genel Müdürü Özkaldı Açıklaması "Hükümetimizin büyük desteğiyle son yıllarda, inşa edilmesi çok zor olan hatta 'yapılması mümkün değil' denilen pek çok projeyi aziz milletimizin hizmetine sunduk"
DSİ Genel Müdürü Özkaldı Açıklaması
10:44
KKTC'nin Geciken Suyu TBMM Gündeminde CHP İzmir Milletvekili Dr. Aytun Çıray, Türkiye’den KKTC’ye su taşıyacak projedeki gecikmeyi Meclis gündemine taşıdı.
KKTC'nin Geciken Suyu TBMM Gündeminde
13:40
Ocaklar Kapansın Kampanyası Antalya’nın Konyaaltı ilçesi sınırları içindeki bir mermer ocağı ile dört taş ocağının kapatılması talebiyle imza kampanyası başlatıldı.
Ocaklar Kapansın Kampanyası
08:51
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkan Yardımcısı Tutumlu Açıklaması "Bu partiye üye olan veya üye olmayarak gönül veren herkesin bu partinin başarısında payı olduğuna inanıyoruz"
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkan Yardımcısı Tutumlu Açıklaması
17:58
Şiran Yeşilbağ Göleti ve Sulama Projesi Şiran ilçesine yapılacak Yeşilbağ Göleti ve Sulama Projesi'nin kamulaştırma olurunun Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu tarafından imzalandığı bildirildi.
16:14
Başkan Gürkan, Bazı Mahalle Muhtarları ile Biraraya Geldi Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, bazı mahalle muhtarları ile bir araya geldi.
Başkan Gürkan, Bazı Mahalle Muhtarları ile Biraraya Geldi
13:45
Başbakan Davutoğlu 1 Şubat'ta Afyonkarahisar'a Geliyor AK Parti Afyonkarahisar İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Tutumlu, Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun 1 Şubat’ta gerçekleştirilecek AK Parti İl Kongresine katılmak üzere kente geleceğini kaydetti.
Başbakan Davutoğlu 1 Şubat'ta Afyonkarahisar'a Geliyor
16:27
Orman ve Su İşleri Bakanlığından Cibuti'ye Destek Su temin çalışmalarında kullanılmak üzere sondaj makinesi, kompresör, damper, dozer ve çeşitli ekipmanlar Cibutili yetkililere teslim edildi.
13:38
Çığ Tehlike Haritaları" Oluşturulacak Orman ve Su İşleri Bakanlığınca hazırlanacak haritalarla, çığ tehlikesi olan bölgeler belirlenecek ve bu bölgelerin yerleşime açılması durumunda haritalar göz önünde bulundurularak tedbir alınacak.
Çığ Tehlike Haritaları' Oluşturulacak
11:44
Çığ Tehlikesine Karşı Haritalar Oluşturuyor Çölleşme ve Erozyonla Mücadele Genel Müdürlüğü "Çığ Tehlike Haritaları" oluşturuyor.
Çığ Tehlikesine Karşı Haritalar Oluşturuyor
23:50
Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkiye'ye Geldi Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkiye'ye geldi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Somali'deki temaslarının ardından saat 22.45'te özel uçakla Ankara'ya geldi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkiye'ye Geldi
23:24
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara'ya Geldi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Somali’deki temaslarını tamamlayarak yurda döndü.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara'ya Geldi
23:00
Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkiye'ye Geldi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Somali'deki temaslarının ardından saat 22.45'te özel uçakla Ankara'ya geldi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkiye'ye Geldi
18:41
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Somali'den Ayrıldı Resmi temaslar kapsamında Afrika Boynuzu ülkelerine gerçekleştirdiği ziyaretlerin son durağı Somali’de bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, görüşmelerin ardından bu ülkeden ayrıldı.
17:16
Cumhurbaşkanı Erdoğan Somali'den Ayrıldı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Somali'deki temaslarının ardından bu ülkeden ayrıldı.
11:44
Cumhurbaşkanı Erdoğan Somali'de Resmi temaslar kapsamında Afrika Boynuzu ülkelerini ziyaret eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Somali'nin başkenti Mogadişu'da resmi törenle karşılandı.
11:41
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Somali'de Erdoğan, Mogadişu Havalimanı'nın yeni terminal binasını hizmete açtı Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bu terminal binasının havalimanının gerçekten çok çok sıkıntılar çekmiş olan Somalimize hayırlar getirmesini Allah'tan temenni ediyorum"
11:16
Cumhurbaşkanı Erdoğan Somali'ye Geldi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Afrika Boynuzu ülkeleri ziyareti kapsamında Somali'nin başkenti Mogadişu'ya geldi.
08:34
Cumhurbaşkanı Erdoğan Cibuti'den Ayrıldı Erdoğan'ı havalimanından, Cibuti Cumhurbaşkanı İsmail Ömer Guelleh uğurladı.
12:47
Erdoğan Cibuti'de Resmi Törenle Karşılandı (2) Erdoğan Cibuti'de resmi törenle karşılandıCumhurbaşkanı Erdoğan, Afrika Boynuzu ziyaretinin ikinci durağı Cibuti'de, Cumhurbaşkanı İsmail Ömer Guelleh tarafından törenle karşılandı.
Erdoğan Cibuti'de Resmi Törenle Karşılandı (2)
12:25
Göle Dönen Gürsu Ovası, Mecliste Gündeme Geliyor Yoğun yağışlar ve kar suları ile göle dönen Bursa'nın Gürsu Karahıdır köyündeki çevre felaketi, başta TBMM olmak üzere belediye meclislerinde gündeme getiriliyor.
Göle Dönen Gürsu Ovası, Mecliste Gündeme Geliyor
10:17
Erdoğan, Cibuti'de Resmi Törenle Karşılandı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Afrika Boynuzu ziyaretinin ikinci durağı Cibuti'de, Cumhurbaşkanı İsmail Ömer Guelleh tarafından törenle karşılandı.
Erdoğan, Cibuti'de Resmi Törenle Karşılandı
10:16
Cumhurbaşkanı Erdoğan Cibuti'de Resmi Törenle Karşılandı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı, Afrika Boynuzu ziyaretinin ikinci durağı Cibuti'de, Cumhurbaşkanı İsmail Ömer Guelleh törenle karşıladı.
20:18
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cibuti'ye Geldi Cumhurbaşkanı Erdoğan Cibuti'ye geldi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Suudi Arabistan Kralı Abdullah bin Abdulaziz'in cenaze töreni için gittiği Riyad'dan, Afrika Boynuzu ülkeleri ziyaretinin ikinci durağı olan Cibuti'ye geldi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cibuti'ye Geldi
19:11
Cumhurbaşkanı Erdoğan Cibuti'ye Geldi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Suudi Arabistan Kralı Abdullah bin Abdulaziz'in cenaze töreni için gittiği Riyad'dan, Afrika Boynuzu ülkeleri ziyaretinin ikinci durağı olan Cibuti'ye geldi.
13:55
Ayhan, Birlikler İle Dedaş Sorununu Meclis'e Taşıdı HDP'li vekil İbrahim Ayhan, bölgedeki enerji sorununa çözüm bulunmadığı takdirde tarım potansiyelinin düşeceğini belirtti.
Ayhan, Birlikler İle Dedaş Sorununu Meclis'e Taşıdı
13:12
Bakan Eroğlu'ndan Manisa'ya 5 Tesis Müjdesi Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Manisa’da inşa edilecek 5 adet gölet ve sulama projesinin kamulaştırmalarının yapılabilmesi için gerekli olurları imzaladı.
13:01
KKTC Su Temin Projesi KKTC'ye su sağlayacak proje kapsamında Türkiye tarafında yapımı tamamlanan Alaköprü Barajı'nda, 26 Ocak'ta su tutulmasına başlanacak.
10:48
KKTC Su Temin Projesinde Önemli Bir Eşik Daha Aşılıyor Orman ve Su İşleri Bakanlığı Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü tarafından inşa edilen ve dünyada ilk kez uygulan deniz boru hattı ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne (KKTC) su sağlayacak KKTC Su Temin Projesi’nde önemli bir eşik daha aşılıyor.
21:38
Cumhurbaşkanı Erdoğan Etiyopya'da Erdoğan, Addis Ababa Milli Sarayı'nda onuruna verilen resmi akşam yemeğine katıldı.
11:38
Cumhurbaşkanı Erdoğan Etiyopya'da Askeri Törenle Karşılandı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Etiyopya Başbakanı Hailemariam Desalegn tarafından resmi törenle karşılandı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Etiyopya'da Askeri Törenle Karşılandı
11:30
Cumhurbaşkanı Erdoğan Etiyopya'da Erdoğan, Etiyopya Başbakanı Desalegn tarafından askeri törenle karşılandı.
11:12
Etiyopya'da Erdoğan'ı Karşılama Töreninde Tören Kıtası Didik Didik Arandı Etiyopya Başbakanı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı resmi törenle karşıladı. Tören öncesi bando ve tören kıtası didik didik arandı.
Etiyopya'da Erdoğan'ı Karşılama Töreninde Tören Kıtası Didik Didik Arandı
21:13
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Etiyopya'ya Gitti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Afrika Boynuzu ülkelerini kapsayan resmi ziyaretinin ilk durağı olan Etiyopya'nın başkenti Addis Ababa'ya gitti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Etiyopya'ya Gitti
20:23
Cumhurbaşkanı Erdoğan Etiyopya'ya Geldi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Afrika Boynuzu ülkelerini kapsayan resmi ziyaretinin ilk durağı olan Etiyopya'nın başkenti Addis Ababa'ya geldi.
15:28
Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıklaması "Türkiye, bugün kalkınma ve insani yardımlarıyla, 42 farklı destinasyona uçan THY ile, 3 bin 100 Afrikalı öğrenciye sunduğu burs imkanıyla kıtanın en güvenilir ortakları arasında yerini almıştır"
14:26
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Yüce Divan Kararına İlk Yorum Erdoğan, 4 eski bakanın Yüce Divan'a gönderilmemesi kararıyla ilgili "276 neden çıkmadı, bana onu sormanızı isterdim. Hayırlı olsun demek yeterlidir." dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Yüce Divan Kararına İlk Yorum
02:44
Yüce Divan Oylamasında AK Parti Beklenenden Fazla Fire Verdi Dört eski bakanla ilgili Meclis'teki Yüce Divan oylamasında AK Parti beklenenin üzerinde fire verdi. AK Parti, Çağlayan'da 38, Güler'de 43, Bağış'ta 48 oy kaybetti.
Yüce Divan Oylamasında AK Parti Beklenenden Fazla Fire Verdi
23:45
Ekonomi Eski Bakanı Çağlayan, Yüce Divana Sevkedilmedi Ekonomi eski Bakanı Zafer Çağlayan'ın Yüce Divana sevk edilmesi kabul edilmedi.
Ekonomi Eski Bakanı Çağlayan, Yüce Divana Sevkedilmedi
23:10
TBMM Genel Kurulu'nda Mükerrer Oy Tartışması Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu'nda 17/25 Aralık yolsuzluk ve rüşvet soruşturması kapsamında Ekonomi eski Bakanı Mehmet Zafer Çağlayan, İçişleri eski Bakanı Muammer Güler, Avrupa Birliği eski Bakanı Egemen Bağış ile Çevre ve Şehircilik eski Bakanı Erdoğan Bayraktar için Yüce Divan oylaması yapılıyor.
TBMM Genel Kurulu'nda Mükerrer Oy Tartışması
22:53
Meclis'te Yüce Divan Oylaması CHP Grup Başkanvekili Hamzaçebi:"Rapor Genel Kurul tarafından kabul edilmemiştir, irade bu yöndedir"
22:39
Gizli Oylamada 'Vekalet' Krizi Gizli oylamada 'vekalet' krizi TBMM Genel Kurulu'nda eski eski bakan Zafer Çağlayan hakkında yapılan Yüce Divan oylaması sırasında 'vekalet' krizi çıktı.
Gizli Oylamada 'Vekalet' Krizi
22:37
Zafer Çağlayan'ın Oylamasında Vekalet Krizi TBMM Genel Kurulunda Ekonomi eski Bakanı Zafer Çağlayan hakkında Yüce Divana gönderilip gönderilmeyeceği hakkında yapılan gizli oylama sırasında vekalet krizi çıktı.
21:51
Meclis'te Yüce Divan Oylaması Eski Ekonomi Bakanı Çağlayan'ın Yüce Divan'a sevki kabul edilmedi 517 milletvekilinin katıldığı gizli oylamada 242 kabul, 264 ret oyu çıkarken, 7 milletvekili çekimser kaldı, 1 oy boş çıktı, 3 oy da geçersiz sayıldı.
21:41
Zafer Çağlayan, Yüce Divan'a Gitmeyecek Eski dört bakanın Yüce Divan'a gönderilip gönderilmemesine ilişkin Meclis'te ilk oylama Zafer Çağlayan'la ilgili yapıldı. Zafer Çağlayan Yüce Divan'a gönderilmedi.
Zafer Çağlayan, Yüce Divan'a Gitmeyecek
10:44
Bakan Eroğlu'ndan Eskişehir ve Polatlı'ya Baraj Müjdesi Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun, Eskişehir’de inşa edilecek Yukarısakarya Gökpınar Barajı projesinin kamulaştırmalarının yapılabilmesi için gerekli oluru aynı gün imzaladığı bildirildi.
Bakan Eroğlu'ndan Eskişehir ve Polatlı'ya Baraj Müjdesi
15:37
Hasretle Beklenen Adalı Barajı Hayata Geçiriliyor Bigadiç/İlyaslar Mahallesi mevkiine 2015 yılı bütçesinde oluru çıkan 2015A010260 Proje Nolu Bigadiç Adalı Barajının projesi 143.744 TL.'ye ihale ediliyor.
20:35
Başbakan Davutoğlu, İstanbul'a Gitti Başbakan Ahmet Davutoğlu, özel uçak "ANA" ile İstanbul'a gitti.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 06:52:56. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA VEYSEL EROĞLU HABERLERİ
[Hata Bildir]