SON DAKİKA VEYSEL EROĞLU HABERLERİ

Son Dakika Veysel Eroğlu Haberleri

 • 15:20 Bakan Eroğlu, Bilecik'te Bakan Eroğlu, Bilecik'te Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, DSİ tesisleri toplu temel atma ve orman köylülerine kullandırılan gelir getirici tür Orköy Kredi Sertifikaları dağıtım törenine katılmak için Bilecik'e geldi.
 • 13:47 Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu Açıklaması Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, 22 Mayıs'ta yapılacak AK Parti Olağanüstü Kongresi'ne ilişkin, "Sayın Başbakanımız açıklama yaptı.
 • 13:37 Bakan Eroğlu 18 Tesisin Açılış ve Temel Atma Töreni İçin Bilecik'te Bakan Eroğlu 18 Tesisin Açılış ve Temel Atma Töreni İçin Bilecik'te Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, 18 tesisin açılışı ve temel atma törenine katılmak için geldiği Bilecik’te, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun kongre ve başkanlık için aday olmama kararı ile ilgili soruları yanıtsız bırakarak, “Ben Ankara’dan ayrıldım. Gündemimiz Bilecik, Başkanımız gerekli açıklamayı yaptı” dedi.
 • 12:24 Malatya Darende Günpınar Şelalesi'ne Tabiat Parkı Müjdesi Malatya Darende Günpınar Şelalesi'ne Tabiat Parkı Müjdesi Darende ilçesine 10 kilometre uzaklıkta bulunan Günpınar Şelalesinin tabiat parkı yapılması için girişimler başladı.
 • 10:47 Atatürk Barajı'nın Ekonomiye Katkısı 23 Yılda 40 Milyar Lirayı Aştı Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, Atatürk Barajı'nın işletmeye alınmasından bu yana geçen 23 yılda milli ekonomiye katkısının 40 milyar lirayı aştığını bildirdi.
 • 13:51 Antalya'daki Orman Köylülerine 16,7 Milyon Liralık Katkı Orman ve Su İşleri Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen projelerle 2003'ten buyana Antalya'daki orman köylülerine 16 milyon 700 bin lira kredi desteği sağlandığı bildirildi.
 • 13:44 Orman Köylülerine Kredi Desteği Orman ve Su İşleri Bakanlığınca son 13 yılda Amasya'daki orman köylülerine 17,4 milyon, Antalya'dakilere ise 16,7 milyon lira kredi desteği sağlandı.
 • 12:19 Atatürk Barajı'nın Ekonomiye Katkısı 40 Milyar Lirayı Aştı Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Atatürk Barajı'nın işletmeye alınmasından bu yana geçen 23 yılda milli ekonomiye katkısının 40 milyar lirayı aştığını bildirdi.
 • 11:48 Atatürk Barajı'ndan Ülke Ekonomisine Büyük Katkı Atatürk Barajı'ndan Ülke Ekonomisine Büyük Katkı Orman ve Su İşleri Bakanlığı Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü tarafından işletmeye alınan Atatürk Barajı ülke ekonomisine büyük katkı veriyor.
 • 12:57 Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu Bilecik'e Geliyor Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, bir takım ziyaretlerde bulunmak üzere yarın Bilecik’e geliyor.
 • 11:11 Ormanların Koruyucu Muhafızları Kırmızı Karıncalar İş Başında Orman ve Su İşleri Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü (OGM) 6 milyon kırmızı karıncayı, Isparta'da ormanları koruması için zararlı böceklerin yoğun olduğu bölgelere nakletti.
 • 10:22 Bakan Veysel Eroğlu: Fidanların Boyu 150 Santimetreye Ulaştı Bakan Veysel Eroğlu: Fidanların Boyu 150 Santimetreye Ulaştı Orman ve Su İşleri Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü (OGM) tarafından, Simav’da dikilen fidanların boyu 150 santimetreye kadar ulaştı.
 • 16:27 Denizli ve Muğla'da Trüf Aşılı Fidan Üretimi Orman ve Su İşleri Bakanlığınca, Denizli ve Muğla Orman Bölge Müdürlüklerindeki fidanlıklarda yürütülen pilot uygulama kapsamında trüf aşılı bin 200 fidan üretildi.
 • 14:27 Orman ve Su İşleri Bakanlığından Orman Köylülerine Destek Orman ve Su İşleri Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğünce (OGM), Adıyaman'da yaşayan orman köylüsü ailelere 2003 yılından bu yana 6,6 milyon lira kredi desteği verildiği bildirildi.
 • 14:02 Ahmetli Kelebek Barajı'nda Çalışmalar Devam Ediyor Orman ve Su İşleri Bakanlığı Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü tarafından Manisa'da inşa edilen Ahmetli Kelebek Barajı'nda gövde dolgusuna başlandı.
 • 12:58 Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu Açıklaması Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, HDP milletvekillerinin Meclis'te terör örgütünün marşlarını söylemesinin kabul edilemez olduğunu belirterek, "Devlet, terör örgütüne, buradaki temsilcilerine müsaade etmez. Demokrasi var, adam gibi bu ülkenin kanununa, nizamına uygun olarak gelsinler çalışsınlar, ona kimse bir şey demiyor.
 • 12:55 Bakan Eroğlu, Çankırı İçin İmzayı Attı Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Yapraklı Yukarıöz Göleti Sulaması projesi için gerekli kamulaştırma olurunu imzaladı.
 • 12:05 Miraç Kandili Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Miracın özünde her türlü kötülükten arınma, insanlığın yararına değerler üretme, fedakarlık, paylaşma, sorumluluk, zamanın önemini kavrama ve ilahi emirlere teslimiyet göstererek, tertemiz bir kulluğa ve yüce mertebelere erişme vardır.
 • 11:22 Bakan Eroğlu'ndan "Miraç Kandili" Mesajı Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, bu gece idrak edeceğimiz Miraç Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
 • 20:36 Bakan Eroğlu: "Barajlar ve Hidroelektrik Santraller Türkiye İçin Zarurettir" Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, barajlar ve hidroelektrik santrallerin Türkiye için bir zaruret olduğunu ifade ederek, “Biz 563 tane baraj ve hidroelektrik santral yaptık. Bu gerçekten büyük bir başarıdır.
 • 19:32 Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu Hakkındaki Gensoru Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Türkiye'de mevsimlere ve bölgelere göre yağış durumu çok değiştiği için barajların ve hidroelektrik santrallarının yapılması bir mecburiyettir" dedi.
 • 19:05 Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu Hakkındaki Gensoru Önergesi Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Başkanı, AK Parti İstanbul Milletvekili Erol Kaya, dünyada en çok tesis yapan, tesis açan Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu hakkında gensoru önergesi verildiğini belirterek, "Eroğlu, İstanbul'un su sorununu çözdüğü gibi bir başka şeyi de yaptı; hiç oy alamadığımız adalara denizin altından su götürdü.
 • 18:33 TBMM'de Bakan Eroğlu Hakkındaki Gensoru Reddedildi TBMM Genel Kurulu’nda Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu hakkındaki gensoru önergesi kabul edilmedi.
 • 18:28 Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu Hakkındaki Gensoru Önergesi TBMM Genel Kurulu'nda, HDP'nin, "başta hidroelektrik santraller olmak üzere Cerattepe, Yeşil Yol, Kuzey Marmara Otoyolu ve diğer büyük projelerle ekolojik yıkım gerçekleştirildiği ve bu yıkımda sorumluluğu bulunduğu" iddiasıyla Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu hakkında verdiği Gensoru önergesinin görüşmeleri sürüyor.
 • 17:06 Başkan Dinç, Şehit Cenazesi ile İlgili Haberler İçin Suç Duyurusunda Bulunacak Başkan Dinç, Şehit Cenazesi ile İlgili Haberler İçin Suç Duyurusunda Bulunacak Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun programı nedeniyle aynı gün defnedilecek şehit cenazesinin 'bekletildiği' yönünde basında yer alan haberlere tepki gösterdi.
 • 09:52 Çankırı Valiliği: Sözcü Gazetesinin Haberi Gerçeği Yansıtmıyor Çankırı Valiliği, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun, 'Çankırı'da doğum günü kutlaması yapmak için şehit cenazesini ertelettiğine' yönelik haberlerin gerçeği yansıtmadığını bildirdi.
 • 22:46 Orman ve Su İşleri Bakanlığı'ndan Yalanlama Orman ve Su İşleri Bakanlığı, bir gazetede yayımlanan, Veysel Eroğlu’nun doğum günü kutlaması dolayısıyla şehit cenazesini beklettiği yönündeki haberini yalanladı.
 • 20:29 Çankırı Belediye Başkanı Dinç Açıklaması Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, "Öksüz ve engelli bir gencimiz için düzenlenen bu etkinliğe engelli gencin ricasını kırmayıp katılan Sayın Bakanımız Veysel Eroğlu ve oradakiler için yapılan bu haksız haber ve sosyal medyada yapılan yorumlar en hafif deyim ile insafsızlıktır" ifadelerini kullandı.
 • 19:04 Orman ve Su İşleri Bakanlığı Açıklaması Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun, "Çankırı'da doğum günü kutlaması yapmak için şehit cenazesini ertelettiğine" yönelik haberin gerçeği yansıtmadığı bildirildi.
 • 10:26 TBMM'de Bu Hafta Meclisin bu haftaki en önemli gündemi, dokunulmazlıklarla ilgili anayasa değişikliği teklifi olacak.
 • 23:06 Eroğlu: Eroğlu: "Türkiye'yi 21. Asırda Dünyanın Küresel Gücü Yapacağız" GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Çankırı'da temel atma ve açılış töreni Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun konuşması Temel atma ve açılış töreninden görüntüler Çankırı'da temel atma ve açılış töreni Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: "Birlik ve beraberliğimizi daha da güçlendireceğiz ve Türkiye'yi 21. asırda dünyanın küresel gücü yapacağız" "(Terör örgütü PKK) Bunlar millet düşmanı. Oradaki vatandaşların, Kürt kardeşlerimizin de düşmanı. En çok onlara zarar veriyorlar.
 • 19:43 Şehit Astsubay Uyanık Son Yolculuğuna Uğurlandı Şehit Astsubay Uyanık Son Yolculuğuna Uğurlandı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Şehidin yakınlarının tabuta sarılarak göz yaşı dökmesi Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun şehidin yakınlarına taziyede bulunması Şehidin cenaze namazının kılınması Şehit için dua edilmesi, helallik alınması Şehidin tabutunun omuzlarda taşınması Şehit astsubay Uyanık son yolculuğuna uğurlandı Şırnak'ta terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonda şehit olan Jandarma Astsubay Serdal Uyanık"ın cenazesi Çankırı'da toprağa verildi Cenaze törenine Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu da katıldı Şırnak'ta terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonda şehit düşen Jandarma Astsubay Serdal Uyanık'ın (31) cenazesi memleketi Çankırı'da defnedildi.
 • 17:00 Çankırı'ya 77 Milyonluk Yatırım Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, çeşitli yatırımların açılış ve temel atma törenine katılmak için Çankırı’ya geldi.
 • 14:19 Bakan Espiriyle Bakan Espiriyle "Başımıza İş Aldık Dedi", Dinleyenler Gerçek Sandı Ortam Buz Kesti Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Kıbrıs'a su götürdük ama başımıza da iş açtık." dedi. Salondakiler espiriyi biraz geç anlayınca kısa bir sessizlik yaşandı.
 • 13:47 Çankırı - Bakan Eroğlu: Terörle Mücadelede Her Zamankinden Daha Güçlüyüz Çankırı - Bakan Eroğlu: Terörle Mücadelede Her Zamankinden Daha Güçlüyüz Bakan Eroğlu: Terörle mücadelede her zamankinden daha güçlüyüzORMAN ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, geçmişte terörle mücadelede istihbaratı bilgilerin dış kaynaklardan alındığını belirterek, "Artık kendimize ait insansız hava araçları ile istihbarat sağlıyoruz.
 • 18:08 Veysel Eroğlu, 15 Tesisin Temel Atma ve Açılışı İçin Çankırı'ya Geliyor Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 77 milyon lira tutarı olan 15 tesisin toplu temel atma ve açılış töreni için yarın Çankırı'ya gelecek.
 • 17:27 Çankırı'ya 77 Milyon Liralık 15 Tesis Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu yarın Çankırı'da, 77 milyon lira yatırım bedelli 15 tesisin toplu temel atma ve açılış törenine katılacak.
 • 13:39 Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu Açıklaması Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Ödemiş Ovası'nın su sorununun Beydağ Barajı ile çözüleceğini belirterek, bu baraj sayesinde 196 bin 500 dekar zirai arazinin modern sulama şebekesi ile sulanacağını bildirdi.
 • 10:32 Kop Tamamlandığında 11 Milyon Dekar Alan Suya Kavuşacak Kop Tamamlandığında 11 Milyon Dekar Alan Suya Kavuşacak Konya Kapalı Havzası ülkemizin en az yağış alan yerleri arasında bulunuyor.
 • 10:11 Kop Tamamlandığında 11 Milyon Dekar Alan Suya Kavuşacak Kop Tamamlandığında 11 Milyon Dekar Alan Suya Kavuşacak Orman ve Su İşleri Bakanlığı Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen ve ülkemizin en büyük ikinci sulama yatırımı olan Konya Ovası Projesi'nde (KOP) çalışmalar bütün hızıyla devam ediyor.
 • 00:51 Kolluk Gözetim Komisyonu Kuruluyor TBMM Genel Kurulunda, Kolluk Gözetim Komisyonu Kurulması Hakkında Kanun Tasarısı'nın ilk 3 maddesi kabul edildi.
 • 23:30 Kolluk Gözetim Komisyonu Kuruluyor Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Bursa'daki terör saldırısına ilişkin, "İntihar bombacısı olduğu düşünülen bir bayan söz konusu. Sadece bu öldü.
 • 17:19 Siverek Bakanları Protesto Eden Çiftçi: Sorunları Dile Getirmek İstedim Siverek Bakanları Protesto Eden Çiftçi: Sorunları Dile Getirmek İstedim Bakanları protesto eden çiftçi: Sorunları dile getirmek istedimŞanlıurfa'da, dün bakanlar Faruk Çelik, Berat Albayrak ve Veysel Eroğlu'nun toplantı yaptığı salonda "İçim yanıyor, pamuklarım yanıyor" diye bağırınca yaka paça gözaltına alınan çiftçi Cevher Türk serbest bırakıldı.
 • 17:00 Bakanları Protesto Eden Çiftçi: Sorunları Dile Getirmek İstedim Bakanları Protesto Eden Çiftçi: Sorunları Dile Getirmek İstedim Şanlıurfa'da, dün bakanlar Faruk Çelik, Berat Albayrak ve Veysel Eroğlu'nun toplantı yaptığı salonda "İçim yanıyor, pamuklarım yanıyor" diye bağırınca yaka paça gözaltına alınan çiftçi Cevher Türk serbest bırakıldı.
 • 16:52 Bakan Eroğlu, 'Ulusal Heyelan Sempozyumu' Açılışına Katıldı Bakan Eroğlu, 'Ulusal Heyelan Sempozyumu' Açılışına Katıldı Orman ve Su İşleri Bakanlığı tarafından düzenlenen 'Ulusal Heyelan Sempozyumu' açılışı yapıldı.
 • 13:31 Ulusal Heyelan Sempozyumu" Başladı Orman ve Su İşleri Bakanlığı tarafından düzenlenen "Ulusal Heyelan Sempozyumu" başladı.
 • 12:45 Ulusal Heyelan Sempozyumu Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, “Heyelanların, depremlerin en büyük sebebi uygun olmayan yerde, çürük seminde, çürük binalar kurmak.
 • 12:41 Adana'da Hizmete Açılan Aşağı Seyhan Sulaması Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Adana'da yaptırılan Aşağı Seyhan Sulaması tesisi sayesinde ekonomiye yıllık 77 milyon lira katkı sağlandığını belirtti.
 • 12:35 Bakan Eroğlu - Ulusal Heyelan Sempozyumu Bakan Eroğlu - Ulusal Heyelan Sempozyumu GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun konuşması ANKARA - Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Ulusal Heyelan Sempozyumu'nda konuştu.
 • 11:12 Tarımsal sulamada ödemeler dekar başına olacak Tarımsal sulamada ödemeler dekar başına olacak Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, çiftçilerin enerji ve sulamadaki sorunlarının çözümüne ilişkin "Üreticilerimizle tarımsal sulamada ödemelerin dekar başına olması konusunda mutabakat sağladık" dedi.