SON DAKİKA VEYSEL EROĞLU HABERLERİ

Son Dakika Veysel Eroğlu Haberleri

 • 17:57Bakan Zeybekci, Konferans Salonu Açılışında Menderes İçin Fatiha Okuttu (2)Bakan Zeybekci, Konferans Salonu Açılışında Menderes İçin Fatiha Okuttu (2)Kanala İLK SU VERİLMESİ TÖRENİNE KATILDI Orman Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun 2012'de temelini attığı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın geçen Şubat ayı son Denizli ziyaretinde resmi açılışını gerçekleştiği Yenicekent İletim Kanalı Projesi'nde, Cindere Barajı'ndan iletim kanalına ilk su törenle akıtıldı.
 • 21:08Bakan Eroğlu: Bakan Eroğlu: "Dişe Diş Mücadele Ettik"İZMİR (İHA) – Orman ve Su İşleri Bakanı ve AK Parti İzmir Milletvekili Adayı Veysel Eroğlu, zor işler yaptıklarını ifade ederek, “Karşınızda büyük güçler var, hortumladığı paralarla servetine servet katan büyük güçler var, medya dahi var. Biz bunlarla dişe diş, büyük bir cesaretle mücadele ettik” dedi.
 • 02:31Foça'da Lise Açılışı YaptıFoça'da Lise Açılışı YaptıBakan Eroğlu Kura çekip köylülere 49 yıllığına parsel parsel dağıtıyoruz - (2) İzmir Orman Bölge Müdürlüğü'nün Kemalpaşa Karaorman Deposu'nda düzenlediği yangın söndürme tatbikatına katılan Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu; lise açılışı için Foça'ya geldi.
 • 19:48Bakan Eroğlu: Kura Çekip Köylülere 49 Yıllığına Parsel Parsel Dağıtıyoruz (2)Bakan Eroğlu: Kura Çekip Köylülere 49 Yıllığına Parsel Parsel Dağıtıyoruz (2)Foça'da LİSE AÇILIŞI YAPTI İzmir Orman Bölge Müdürlüğü'nün Kemalpaşa Karaorman Deposu'nda düzenlediği yangın söndürme tatbikatına katılan Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu; lise açılışı için Foça'ya geldi.
 • 16:17İzmir Bakan Eroğlu,?kura Çekip Köylülere 49 Yıllığına Parsel Parsel Dağıtıyoruzİzmir Bakan Eroğlu,?kura Çekip Köylülere 49 Yıllığına Parsel Parsel Dağıtıyoruz"Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, İzmir Orman Bölge Müdürlüğü tarafından Kemalpaşa Karaorman Deposu'nda düzenlenen yangın söndürme tatbikatına katıldı.
 • 15:24Bakan Eroğlu: Kura Çekip Köylülere 49 Yıllığına Parsel Parsel DağıtıyoruzBakan Eroğlu: Kura Çekip Köylülere 49 Yıllığına Parsel Parsel DağıtıyoruzOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, İzmir Orman Bölge Müdürlüğü tarafından Kemalpaşa Karaorman Deposu'nda düzenlenen yangın söndürme tatbikatına katıldı.
 • 22:02Manisa - Bakan Eroğlu Soma'daManisa - Bakan Eroğlu Soma'daBakan Eroğlu Soma'da (ek) KIRKAĞAÇ'TA AÇILIŞ GERÇEKLEŞTİRDİ Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Soma'daki ilkokul ve anaokulu açılış töreninin ardından Kırkağaç'a geldi.
 • 21:03Bakan Eroğlu Soma'da (3)Bakan Eroğlu Soma'da (3)Kırkağaç'ta AÇILIŞ GERÇEKLEŞTİRDİ Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Soma'daki ilkokul ve anaokulu açılış töreninin ardından Kırkağaç'a geldi.
 • 19:27Bakan Eroğlu Soma'da (2)Bakan Eroğlu Soma'da (2)Demirören İLKOKUL VE ANAOKULU AÇILIŞINA KATILDI AK Parti İzmir milletvekili adayı Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Demirören Şirketler Grubu tarafından maden faciasıyla sarsılan Soma'ya kazandırılan ilkokul ve anaokulunun açılış törenine katıldı.
 • 19:18Bakan Eroğlu, Akhisar'ı Ziyaret EttiBakan Eroğlu, Akhisar'ı Ziyaret EttiOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Manisa temasları kapsamında Akhisar ilçesini ziyaret etti.
 • 18:11Bakan Eroğlu Kırkağaç'taBakan Eroğlu Kırkağaç'taOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Kırkağaç kavununu çok sevdiğini belirterek, "Kafamız çalışıyorsa Kırkağaç kavunundandır" dedi.
 • 17:50Bakan Eroğlu: İstikrarın Devamı ŞartBakan Eroğlu: İstikrarın Devamı ŞartOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Manisa'nın Soma ilçesine seçim çalışması için geldi.
 • 17:49Bakan Eroğlu Soma'daBakan Eroğlu Soma'daAk Parti İzmir milletvekili adayı Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, seçim çalışmaları kapsamında maden faciasıyla sarsılan Manisa'nın Sama İlçesi'ni ziyaret etti.
 • 17:44Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu AçıklamasıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu AçıklamasıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, bir dizi açılış ve ziyaretlerde bulunmak üzere Manisa’nın Soma ilçesinde temaslarda bulundu.
 • 13:26Hizmet İhracatı Strateji Çalıştayı - Veysel EroğluHizmet İhracatı Strateji Çalıştayı - Veysel EroğluGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Salondan detaylar- Veysel Eroğlu'nun konuşması- Ekonomi Bakan Yardımcısı Adnan Yıldırım'ın konuşması Hizmet İhracatı Strateji Çalıştayı- Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: - "Hizmet ihracatında 50 milyar dolarlık bir potansiyeli yakalamış bulunuyoruz ama 2023 hedefimiz 150 milyar dolar.
 • 11:08Başbakan İzmir'e Büyük Paketle GelecekBaşbakan İzmir'e Büyük Paketle GelecekOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun yarın yapacağı İzmir mitinginin muhteşem geçeceğini, 500 bin kişiye davetiye gönderildiğini belirterek, “Başbakanımız çok büyük paketle geliyor.
 • 09:43Başbakanlık Ofisi Hazırlıkları TamamlandıBaşbakanlık Ofisi Hazırlıkları TamamlandıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun açacağı İzmir’deki Başbakanlık Ofisinde tüm hazırlıkların tamamlandığını belirterek, “Başbakanlığın bütün hizmetleri Ankara’dan ziyade burada yapılacak.
 • 00:07Eroğlu: Eroğlu: "Türkiye'deki İstikrarı Nasıl Bozacaklarının Hesabını Yapıyorlar"Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Türkiye'nin son dönemdeki yükselişini hazmedemeyenlerin 7 Haziran'da Türkiye'deki istikrarı nasıl bozacaklarının hesabını yaptıklarını söyledi.
 • 00:27Bakan Eroğlu: Bakan Eroğlu: "Serbest Turizm Ticaret Bölgesi' Projemiz Var"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bakan Eroğlu'nun üyeler ile selamlaşması- Bakan Eroğlu'nun konuşması ve plaket alması -"Küçük Menderes Deltası'nda 7 büyük baraj ve 6 gölet yapıyoruz.
 • 23:12Eroğlu, Karabağlar Seçim Koordinasyon Merkezinin Açılışını YaptıEroğlu, Karabağlar Seçim Koordinasyon Merkezinin Açılışını YaptıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bakan Eroğlu'nun seçim koordinasyon merkezinin açılışını yapması- Bakan Eroğlu'nun partililere konuşma yapması - Eroğlu'nun esnaf ziyareti - Bakan Eroğlu: - "7 Haziran seçimleri, 2023 ve 2071 hedefiyle küresel bir güç olmak isteyenler ile Türkiye'nin önünü kesmek isteyenlerin bir seçimidir.
 • 16:08Gül Verdi, Türkü Söyledi, Balon UçurduGül Verdi, Türkü Söyledi, Balon UçurduAk Parti İzmir milletvekili adayı Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, vapurda yolculara kırmızı gül dağıttı.
 • 19:44Sevgi Yolu'nda Bakan Eroğlu'na Sevgi SeliSevgi Yolu'nda Bakan Eroğlu'na Sevgi SeliOrman ve Su İşleri Bakanı ve İzmir Milletvekili Adayı Veysel Eroğlu, seçim çalışmaları kapsamında İzmir’in Bayraklı ilçesinde ziyaret ettiği Sevgi Yolu’nda esnafın yoğun ilgisi ve sevgisi ile karşılaştı.
 • 17:24Eroğlu: Eroğlu: "Kılıçdaroğlu Cevap Verecekse Projelerimizi Tartışalım"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Veysel Eroğlu'nun gelişi- Kucağına çocuk alıp sevmesi- Halkoyunu ekiplerinin gösterisi- Vatandaş detayı- Eroğlu'nun konuşması- Bakan Eroğlu ebru yaparken- Eroğlu vatandaşlarla sohbet ederken- Eroğlu soruları yanıtladı Orman ve Su İşler Bakanı Eroğlu: - "Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun 24 Mayıs'ta açılışını yapacağı Başbakanlık Ofisi, İzmir'in sorunlarının çözülmesini hızlandıracak"İZMİR (AA) – Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Başbakan Ahmet Davutoğlu, 24 Mayıs'ta Gündoğdu Meydanı'nda yapacağı miting günü Başbakanlık Ofisi'ni açacak.
 • 17:18İzmir - Eroğlu: Hdp de Doğu'da Vatandaşa Baskı Yapmasınİzmir - Eroğlu: Hdp de Doğu'da Vatandaşa Baskı YapmasınEroğlu: HDP de Doğu'da vatandaşa baskı yapmasın ORMAN ve Su İşleri Bakanı, AK Parti izmir milletvekili adayı Veysel Eroğlu, Adana, Tekirdağ ve Mersin'de HDP'nin seçim bürolarına saldırıyı doğru bulmadığını ifade ederken HDP'nin de Doğu Güneydoğu'da bölgesinde vatandaşa baskı yaptığını öne sürdü.
 • 16:41Bakan Eroğlu'ndan Gençlere Stat, Emekliye Konut Sözü (2)Bakan Eroğlu'ndan Gençlere Stat, Emekliye Konut Sözü (2)Hdp, VATANDAŞI KORKUTMAKTAN VAZGEÇMELİ Orman ve Su İşleri Bakanı, AK Parti izmir milletvekili adayı Veysel Eroğlu, Adana, Tekirdağ ve Mersin'de HDP'nin seçim bürolarına saldırıyı doğru bulmadığını ifade ederken, HDP'nin de Doğu ve Güneydoğu'da bölgesinde vatandaşa baskı yaptığını öne sürdü.
 • 15:57Bakan Eroğlu'dan Hdp'ye Saldırı Açıklaması AçıklamasıAdana ve Mersin’de HDP il başkanlıklarının bulunduğu binalardaki patlamayla ilgili konuşan Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, “HDP’nin ölülere bile oy verdirttiğini biz çok iyi biliyoruz.
 • 15:26Eroğlu: Eroğlu: "İzmir Dünyanın İmrendiği Şehir Olacak"AK Parti İzmir Milletvekili Adayı, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, İzmir’i ihracat üssü yapacaklarını ifade etti.
 • 12:43Bakan Eroğlu'ndan Gençlere Stat, Emekliye Konut SözüBakan Eroğlu'ndan Gençlere Stat, Emekliye Konut SözüOrman ve Su İşleri Bakanı, İzmir Milletvekili adayı Veysel Eroğlu, Alsancak Kordon'da seçim ofisi açtı.
 • 21:02Bakan Eroğlu İstanbul- İzmir Otoyolu'nu İncelediBakan Eroğlu İstanbul- İzmir Otoyolu'nu İncelediOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, yapımı devam eden İstanbul- İzmir Otoyolu'nda incelemelerde bulundu.
 • 14:51Veysel Eroğlu: Diyanete Dil Uzatanın Dilini, Bu Millet KeserVeysel Eroğlu: Diyanete Dil Uzatanın Dilini, Bu Millet KeserSeçimler öncesinde Belçika, siyasetçileri ağırlamaya devam ediyor.
 • 23:49Bakan Veysel Eroğlu, Belçika'da Türklere Seslendi Kömür Çıkarmak İçin Buraya Gelen Türkler Şimdi...Bakan Veysel Eroğlu, Belçika'da Türklere Seslendi Kömür Çıkarmak İçin Buraya Gelen Türkler Şimdi...Dha DIŞ HABER­- Bakan Veysel Eroğlu, Belçika'da Türklere seslendi Kömür çıkarmak için buraya gelen Türkler şimdi siyasette, iş dünyasında Belçika'da bulunan Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Houthalen Belediyesini ve Limburg bölgesindeki Houthalen Diyanet Eğitim Merkezini ziyaret ederek, bir takım temaslarda bulundu.
 • 23:39Bakan Veysel Eroğlu, Belçika'da Türklere Seslendi: Bakan Veysel Eroğlu, Belçika'da Türklere Seslendi: "Kömür Çıkarmak İçin Buraya Gelen Türkler Şimdi...Belçika'da bulunan Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Houthalen Belediyesini ve Limburg bölgesindeki Houthalen Diyanet Eğitim Merkezini ziyaret ederek, bir takım temaslarda bulundu.
 • 12:08Gökyüzünün Gökyüzünün "Sondaj" BalonlarıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Meteoroloji istasyonundaki çalışmalar, - Meteoroloji balonunun hazırlanması ve havaya bırakılması, - Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ile röportaj, Gökyüzünün "sondaj" balonları- Günlük hayatta birçok planlamaya yön veren hava durumu tahminlerinin oluşturulmasında, her gün Türkiye'nin 8 noktasından aynı saatte gökyüzüne bırakılan meteoroloji balonları önemli rol oynuyor- Gökyüzüne adeta "sondaj" yapan balonlar, 11 kilometrelik atmosferin her bir katmanından sıcaklık, nem, basınç, rüzgar hızı ve yönüne ilişkin verileri tahmin merkezlerine ulaştırıyor- Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: "Tahminlerde isabet oranı yüzde 90'ın üzerine çıktı.
 • 21:28Karareis Barajı Temel Atma Töreni - EroğluKarareis Barajı Temel Atma Töreni - EroğluBakan Veysel Eroğlu Protokolde otururken Protokolde oturanların detayıVatandaş detaylarıBakan Eroğlu'nun konuşmasıBarajın tamamlanma süresi için pazarlıkTemel atma Karareis Barajı Temel Atma Töreni- Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: "Lafla peynir gemisi yürümez, onlar konuşur, biz yaparız"- Eroğlu, 3 yıl olan baraj inşaatının tamamlanma süresini müteahhit firma yetkilisi ile pazarlık yaparak 23 aya indirdi Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, muhalefet partilerini eleştirerek, "Lafla peynir gemisi yürümez, onlar konuşur, biz yaparız" dedi.
 • 19:45Bakan Eroğlu'nun Müteahhitle Baraj PazarlığıBakan Eroğlu'nun Müteahhitle Baraj PazarlığıDevlet Su İşleri (DSİ) ile Orman ve Su İşleri Bakanlığı'nın ortak projesiyle yapılan Çeşme Karareis Barajı'nın temel atma törenini katılan Orman Su İşleri Bakanı, Ak Parti İzmir milletvekili adayı Veysel Eroğlu, sözleşme süresi 3 yıl olan barajın 23 ayda bitirilmesi için katılan vatandaşların desteğiyle firma müteahhitiyle pazarlık yaptı.
 • 19:20Afyon - Bakan Eroğlu: KKTC Su Temin Projesi Temmuzda TamamlanacakAfyon - Bakan Eroğlu: KKTC Su Temin Projesi Temmuzda TamamlanacakBakan Eroğlu: KKTC Su Temin Projesi temmuzda tamamlanacak Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Kıbrıs'a su götüren KKTC Su Temin Projesi'nin temmuz ayında tamamlanacağını açıkladı.
 • 18:58Sandıklı - Bakan Eroğlu: KKTC Su Temin Projesi Temmuzda TamamlanacakSandıklı - Bakan Eroğlu: KKTC Su Temin Projesi Temmuzda TamamlanacakBakan Eroğlu: KKTC Su Temin Projesi temmuzda tamamlanacak (ek) 'SSK'YI BATIRDI, İFLAS ETTİRDİ' Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Sandıklı'daki programı kapsamında ilçe merkezinde halka seslendi.
 • 17:37Bakan Eroğlu'nun Afyonkarahisar'daki Seçim ÇalışmalarıBakan Eroğlu'nun Afyonkarahisar'daki Seçim ÇalışmalarıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yüklenerek, “Düzlükteki muazzam bir kurum olan SSK’yı batırdı, iflas ettirdi.
 • 16:50Bakan Eroğlu: KKTC Su Temin Projesi Temmuzda TamamlanacakBakan Eroğlu: KKTC Su Temin Projesi Temmuzda TamamlanacakOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Kıbrıs'a su götüren KKTC Su Temin Projesi'nin temmuz ayında tamamlanacağını açıkladı.
 • 18:28Bakan Eroğlu Akü Onkoloji ve Hemotoloji Hastanesi Temel Atma Törenie KatıldıBakan Eroğlu Akü Onkoloji ve Hemotoloji Hastanesi Temel Atma Törenie KatıldıOrman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, AK Parti iktidarı ile birlikte Türkiye’de önemli bir dönüşüm sağlandığını kaydederek, “Sağlıktaki dönüşüm dünyaya örnek oldu.
 • 15:39Bakan Eroğlu: Onların Döneminde Bir Antibiyotik Kaç LiraymışBakan Eroğlu: Onların Döneminde Bir Antibiyotik Kaç LiraymışOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, muhalefet partilerine seçim vaatleri üzerinden yüklendi.
 • 13:43Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu Afyonkarahisar'daOrman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu Afyonkarahisar'daOrman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, muhalefet partilerinin seçim vaatlerine değinerek, “Onlar konuşur biz yaparız farkımız bu, yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır.
 • 19:56Bakan Eroğlu: "İstanbul'da Şuanda Yüzde 95 Barajlarımız Dolu, Hiçbir Problem Yok"Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Türkiye genelinde, özellikle de İstanbul’da su sıkıntısı olmayacağını belirterek, “İstanbul’da şuanda yüzde 95 barajlarımız dolu. Çoğu barajlar taştı.
 • 19:28Arınç ve Eroğlu, Cami Temeli AttıBaşbakan Yardımcısı Bülent Arınç ile Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, bir dernek tarafından Ulus Rüzgarlı Sokak'ta yaptırılacak Fetih Camisinin temelini attı.
 • 18:44Bakan Eroğlu: "Hes'ler Son Derece Çevreci"Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, “HES’ler son derece çevreci. Yani vatandaş sanıyor ki bu HES’ler suyu yutuyor.
 • 18:27Arınç ve Eroğlu, Cami Temeli AttıArınç ve Eroğlu, Cami Temeli AttıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın gelişi - Vatandaşlar ile selamlaşması - Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın konuşması - Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun konuşması- Dua yapılması - Arınç'ın temel atma açılışını yapması - Temeli atılan camiden görüntüler Arınç ve Eroğlu, cami temeli attı- Başbakan Yardımcısı Arınç ile Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, Ulus Rüzgarlı Sokak'ta bir dernek tarafından yaptırılacak Fetih Camisinin temelini attı Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ile Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, bir dernek tarafından Ulus Rüzgarlı Sokak'ta yaptırılacak Fetih Camisinin temelini attı.
 • 16:09Başbakan Yardımcısı Arınç ve Bakan Eroğlu Rüzgarlı Camii Temel Atma Törenine KatıldıBaşbakan Yardımcısı Bülent Arınç, “Bir cami inşaatına başlarsanız bitmemesi mümkün değil. Allah hayrını veriyor, hayır sahipleri ortaya çıkıyor.
 • 16:04Vakıflar Haftası Açılış TöreniOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, vakıfların mutlaka geliri olması gerketiğini belirterek, "Bir enerji firması, şirketi kurmak şeklinde bir teklif var. Bu konuda biz de her türlü desteği veririz, yardımcı oluruz" dedi.
 • 12:09Arınç: 3 Dönemliklerin Halinden Anlasa Anlasa Vakıflar Bankası AnlarBaşbakan Yardımcısı Bülent Arınç, siyaseten son dönemi olduğunu belirterek, "3 dönemliklerin halinden anlasa anlasa Vakıflar Bankası anlar diye düşünüyorum.
 • 12:41Bakan Eroğlu, İzmir'de Sivil Toplum Kuruluşlarıyla Bir Araya GeldiOrman ve Su İşleri Bakanı Prof.Dr. Veysel Eroğlu, İzmir’de faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarıyla (STK) bir araya gelerek onların eleştiri ve tavsiyelerini dinledi.