SON DAKİKA VEYSEL EROĞLU HABERLERİ

Son Dakika Veysel Eroğlu Haberleri

 • 13:28Yeni Kabinenin Analizi! En Genç Bakan Kılıç, En Yaşlı GönülYeni Kabinenin Analizi! En Genç Bakan Kılıç, En Yaşlı GönülTürkiye'nin ilk seçim hükümeti kabinesinde 6 siyaset bilimci, 5 mühendis, 4 ekonomist, 2 avukat yer aldı. Kabinenin en genç bakanı Çağatay Kılıç, en yaşlısı ise Vecdi Gönül oldu.
 • 11:46Orman Toprakları HaritalanıyorOrman ve Su İşleri Bakanlığı tarafından yapılan yazılı açıklamada, Orman topraklarının fiziksel ve kimyasal özelliklerinin saklanması için veri bankasının kurulduğunun belirtildiği açıklamada, "Toprak Veri Tabanı Projesi" ile ormanlık alanlardaki toprağın fiziksel ve kimyasal özelliklerini haritalayarak ve kurulan veri bankasında bu özellikler saklanıyor" Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, toprağın bir ülkenin tabii zenginlikleri arasında önemli bir yere sahip olduğunu belirterek, "Ülkelerin sosyo-ekonomik gelişmelerinin temeli, tabii kaynaklarının zenginliğine ve bu kaynakları kullanım politikalarına bağlıdır.
 • 11:38Orman Toprakları İçin Veri BankasıOrman topraklarının fiziksel ve kimyasal özelliklerinin saklanması için veri bankası kurulduğu bildirildi.
 • 16:20Veysel Eroğlu Gazetecilerin Sorularını YanıtladıVeysel Eroğlu Gazetecilerin Sorularını YanıtladıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun açıklamaları - "Sadece bizim bakanlığımız 52 iş makinesini oraya (Hopa) sevk etti, açılmayan yolları açtık. AFAD ve sağlık kuruluşları oradaydı.
 • 16:11Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'ndan '3 Dönem Kuralı' ile İlgili Esprili AçıklamaOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'ndan '3 Dönem Kuralı' ile İlgili Esprili AçıklamaOrman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, gazetecilerin “Erken seçimde 3 dönem kuralına takılacak mısınız” sorusuna esprili bir dille yanıt vererek, “Arkadaşlar bana torpil yapacak” dedi.
 • 15:36Bakan Eroğlu: Erken Seçim Değil, Yeniden SeçimBakan Eroğlu: Erken Seçim Değil, Yeniden SeçimOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, AK Parti'deki üçüncü dönem kuralına ilişkin, "Biz bu seçime 'Erken seçim' demiyoruz.
 • 15:36Büyük Taarruz'un 93. Yıl DönümüBüyük Taarruz'un 93. Yıl DönümüGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Törenden detaylar -Taarruz bisiklet turundan görüntüler-Bakan Veysel Eroğlu'nun konuşmasından detay-Saygı duruşu ve İstiklal Marşı Büyük Taarruz'un 93. yıl dönümü- Kocatepe'deki Başkomutan Mustafa Kemal Anıtı'nda tören gerçekleştirildi- Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: - "Biz bir ve beraber olduğumuz sürece Allah'ın izniyle hiç kimse bu topraklarda kirli oyunlarını sahneye koyup muvaffak olamayacaktır.
 • 15:19Bakan Eroğlu'ndan Hopa'daki Sel Felaketiyle İlgili AçıklamaBakan Eroğlu'ndan Hopa'daki Sel Felaketiyle İlgili AçıklamaOrman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Hopa’da yaşanan sel felaketini Nuh Tufanı’na benzeterek, “Hopa’da yaşananın çok büyük bir afetti.
 • 12:15Büyük Taarruz ve Zafer Haftası'nın 93. Yıl DönümüBüyük Taarruz ve Zafer Haftası'nın 93. Yıl DönümüOrman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Büyük Taarruz’un Türk tarihindeki önemine vurgu yaparak, “Bu zafer sadece askeri bir zafer değil, aynı zamanda aziz milletimizin onca yokluk ve yoksulluk içerisinde eşsiz bir iman ve kararlılıkla verdiği mücadelenin büyük bir zaferidir” dedi.
 • 10:19Binlerce Kişi Zafer İçin YürüdüBinlerce Kişi Zafer İçin YürüdüBüyük Taarruz'un 93'üncü yıldönümü kutlamaları kapsamında düzenlenen Zafer Yolu Yürüyüşü, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun katıldığı törenle yapıldı.
 • 02:54Eroğlu: Eroğlu: "Son Silah Toprağa Gömülünceye Kadar Bu Mücadele Devam Edecektir"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Büyük Taarruz'un 93. yıl dönümü- Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nu karşılayanlar- Bakan Eroğlu'nun vatandaşlarla tokalaşması- Bakan Eroğlu'nun kortej yürüyüşüne katıması- Bakan Eroğlu'nun konuşması Büyük Taarruz'un 93. yıl dönümü- Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: - "Kahraman polis ve askerimiz, bu kalleşlere en ağır şekilde cevap veriyorlar ve vermeye devam edeceklerdir.
 • 00:58Zafer Haftası'nın 92. Yıldönümü ve Büyük Taarruz Kutlamaları Bakan Eroğlu'nun Katılımı ile BaşladıZafer Haftası'nın 92. Yıldönümü ve Büyük Taarruz Kutlamaları Bakan Eroğlu'nun Katılımı ile BaşladıOrman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, terörle mücadele konusuna değinerek, “Son terörist etkisiz hale getirilinceye kadar, son silah toprağa gömülünce kadar bu mücadele devam edecek” dedi.
 • 19:18Eroğlu: Eroğlu: "İlk Etapta Yaraların Sarılması İçin 10 Milyon Lira Gönderildi"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Artvin'deki sel ve heyelan- Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun açıklamaları Artvin'deki sel ve heyelan- Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: - "Sayın Başbakanımız bu konuyu sürekli takip ediyor.
 • 15:31Düzeltme - Hopa'daki Selde Hayatını Kaybeden 3 Kişi Toprağa Verildi"Artvin'in Hopa ilçesinde meydana gelen sel felaketinde hayatını kaybeden 8 kişiden 3'ü toprağa verildi" haberinin sonunda Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ve Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un cenazeye katılmadığı ifade edilmişti.
 • 13:55Hopa'da Bakan Eroğlu'na ProtestoHopa'da Bakan Eroğlu'na ProtestoEroğlu, Hopa Kaymakamlığı'na girerken bir grup tarafından "Çevik kuvvetler yığılacağına, arama kurtarma ekibi yığılsaydı bu kadar ölüm olmazdı." şeklinde protesto edildi.
 • 13:40Bakan Eroğlu: "3 Kişi Kayıp"Artvin’in Hopa ilçesinde yaşanan sel ve heyelan felaketi bölgesinde incelemelerde bulunan Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "8 vatandaşımız hayatını kaybetti.
 • 04:21Eroğlu: Muhtemelen 9 Hayatı Kaybettik, 6 Saatte 4 Aylık Yağış OlduEroğlu: Muhtemelen 9 Hayatı Kaybettik, 6 Saatte 4 Aylık Yağış OlduOrman Bakanı Veysel Eroğlu, gece geç saatlerde sel ve heyelan felaketinin yaşandığı Hopa'ya geldi. Bakan sözleriyle felaketin boyutunu gözler önüne serdi.
 • 16:26Bakan Eroğlu "Zafer Haftası" Etkinlikleri KatılacakOrman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun “Büyük Taarruz ve Zafer Haftası Kutlama” etkinlikleri kapsamında yarın kutlama etkinliklerinin yapılacağı memleketi Afyonkarahisar’a geleceği belirtildi.
 • 10:54Bakan Eroğlu: Bakan Eroğlu: "Yüz Yıllık Rüya Mavi Tüneli Gerçeğe Dönüştürdük"Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Türkiye’nin ilk sulama projesi ve GAP’tan sonra en büyük sulama yatırımı olma özelliğini taşıyan Konya Ovası Projesi (KOP) kapsamında önemli projeleri bir bir hayata geçirdiklerini belirterek, “Konya Kapalı Havzası’na can suyu getiren Mavi Tünel Projesi’ni, yani yüz yıllık rüyayı gerçeğe dönüştürdük. Projenin diğer ayağını oluşturan tesislerde ise çalışmalarımız hızla devam ediyor” dedi.
 • 17:37Bakan Eroğlu, KKTC Bakanı Sennaroğlu ile GörüştüOrman ve Şu İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, KKTC Su Temini Projesi'nin ada için hayati öneme sahip bir proje olduğunu belirterek, "Yaklaşık 1,6 milyar lira harcadık ancak Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti için, oradaki kardeşlerimiz için ne yapılsa azdır.
 • 17:09Veysel Eroğlu - Önder Sennaroğlu GörüşmesiVeysel Eroğlu - Önder Sennaroğlu GörüşmesiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Veysel Eroğlu'nun konuşması- Önder Sennaroğlu'nun konuşması ANKARA - Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, KKTC Tarım, Doğal Kaynaklar ve Gıda Bakanı Önder Sennaroğlu ile bir araya geldi.
 • 12:36Bakan Eroğlu, Pakistan Pencap Hükümeti Maden ve Mineral Bakanı Khanile ile GörüştüOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, son 12 yılda hidroelektrik santrallerinin kapasitesini arttırdıklarını belirterek, “26 milyar kilovat saat olan üretimi biz 85 milyar kilovata çıkardık” dedi.
 • 12:32Bakan Eroğlu, Pakistanlı Bakan Khan'ı Kabul EttiOrman ve Şu İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Türkiye'nin dünyada hidroelektrik santralleri konusunda ilk üçe girdiğini belirterek, "Hükümetimiz döneminde hidroelektrik santrallerinin kapasitesini arttırdık" dedi.
 • 00:02Gündem Özeti/ 20 Ağustos 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde, Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar'ı ayrı ayrı kabul edecek.
 • 12:16Milli ve Tabiat Parklarına Yeni PlanOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Milli parklar ve tabiat parklarının çehresini değiştirmek maksadıyla uygulamaya koyacağımız bu gelişme planları aynı zamanda tabii zenginliklerimizi önemli bir cazibe merkezine dönüştürecek" ifadesini kullandı.
 • 13:11Kan Bağışı Yapanlar Adına 2 Milyon Fidan DikildiOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Kan bağışının önemini geniş halk kitlelerine duyurarak, gönüllü kan bağışı ve ağaçlandırma konularında kamuoyunun dikkatini çekerek, toplumda farkındalık oluşturmak istiyoruz" ifadesini kullandı.
 • 14:04Göcek Koylarının 'Usulsüz' İhalesi Meclis Gündemine TaşındıGöcek Koylarının 'Usulsüz' İhalesi Meclis Gündemine TaşındıCHP Muğla Milletvekili Demir, Dalaman-Göcek koylarının usulsüz olarak kiralandığını belirterek, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’na soru önergesi verdi.
 • 10:55Silvan Barajı'nda İnşaat DurduSilvan Barajı'nda İnşaat DurduOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, yaşanan terör saldırıları nedeniyle Silvan Barajı inşaatına malzeme ikmali yapılamadığını söyledi.
 • 15:49Türkiye'den Kıbrıs'a Döşenen Su Hattı Rumları Rahatsız EttiTürkiye'den Kıbrıs'a Döşenen Su Hattı Rumları Rahatsız EttiTürkiye'den KKTC'ye su temin projesinin deniz geçişi aşamasının tamamlanması, Rum basınında geniş yer buldu. Rumlar projeyi " göbek bağı" olarak yorumladı.
 • 20:01Akıncı: Akıncı: "Bir Barış Projesi Haline Dönüşebilir"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı- Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, KKTC'de- Eroğlu, KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı ile görüştü- Bakan Eroğlu: - "Mükemmel bir içme suyu arıtma tesisi yaptırdık, bu dünyanın en ileri içme suyu arıtma tesisi olacak"- KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı: - "Gelecekte doğalgaz Türkiye üzerinden Avrupa'ya giderken, Anadolu'dan gelen sudan da diğer toplum yararlanabilir.
 • 19:31Eroğlu: Eroğlu: "Mükemmel Bir İçme Suyu Arıtma Tesisi Yaptırıyoruz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun KKTC Cumhurbaşkanığı'na gelişi - Eroğlu'nun Cumhurbaşkanı Akıncıile görüşmesi ve açıklamarı Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, KKTC'de- Eroğlu, KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı ile görüştü- Bakan Eroğlu: - "Mükemmel bir içme suyu arıtma tesisi yaptırdık, bu dünyanın en ileri içme suyu arıtma tesisi olacak"- KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı: - "Gelecekte doğalgaz Türkiye üzerinden Avrupa'ya giderken, Anadolu'dan gelen sudan da diğer toplum yararlanabilir.
 • 19:10KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı, Veysel Eroğlu'nu Kabul EttiKKTC Cumhurbaşkanı Akıncı, Veysel Eroğlu'nu Kabul EttiKKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Su Temini Projesi’nin denizdeki son aşaması için KKTC’ye gelen Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’nu kabul etti.
 • 19:09Bakan Eroğlu: "Suyun Yönetimi Acil Sonlandırılmalı"Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Su Temini Projesi’nin deniz geçişinin tamamlanması dolayısıyla günübirliğine geldiği KKTC’de asrın projesi olarak bilinen su boru hattının döşenmesinin son aşamasına gelinmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, suyun yönetimi konusunun çok acil sonlandırılması gerektiğini kaydetti.
 • 18:31Bakan Eroğlu: "Zor İşti Ama Başardık"Su Temini Projesi’nin denizdeki son aşaması için KKTC’ye gelen Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, “Kolay zannediyorduk. Adalara su götürürken denizin tabanına boruları döşeyerek gittik. Fakat burada 1439 metre derinlik vardı.
 • 15:33Göcek Koylarının Kiralanması Meclise TaşındıGöcek Koylarının Kiralanması Meclise TaşındıCHP Muğla Milletvekili Nurettin Demir, Dalaman-Göcek koylarının usulsüz kiralandığı gerekçesiyle, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu tarafından cevaplanması istemiyle yazılı soru önergesi verdi.
 • 15:28Eroğlu: Eroğlu: "Müzakerelerin Çözüme Ulaşmasını Arzu Ediyoruz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Veysel Eroğlu'nun basın mensuplarının sorularını cevaplandırması "Müzakerelerin çözüme ulaşmasını arzu ediyoruz"- Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: - "Müzakerelerin devam etmesini ve çözüme ulaşmasını arzu ediyoruz"- Adaya gelecek su müzakerelere olumlu yansıyacak.
 • 13:20KKTC Su Temin Projesinde Son Parçanın Montaj EdildiKKTC Su Temin Projesi’ndeki isale hattının son 500 metrelik kısmı Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’nun katıldığı törenle monte edildi.
 • 10:12Göcek Koylarının Kiralanması TBMM GündemindeCHP Muğla Milletvekili Nurettin Demir, Dalaman-Göcek koylarının usulsüz kiralanması hakkında, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu tarafından cevaplanması talabiyle yazılı bir soru önergesi verdi.
 • 00:03Gündem Özeti/ 7 Ağustos 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, TBMM Başkanı İsmet Yılmaz'a veda ziyaretinde bulunacak.
 • 10:55Kılıçdaroğlu'ndan Bakan Eroğlu'na Başsağlığı TelefonuCHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, annesini kaybeden Orman ve Su işleri Bakanı Veysel Eroğlu’nu arayarak başsağlığı diledi.
 • 10:52Kılıçdaroğlu Bakan Eroğlu'na Başsağlığı DilediCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, annesi vefat eden Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'na başsağlığı diledi.
 • 19:10Bakan Eroğlu, Annesini Son Yolculuğuna UğurladıBakan Eroğlu, Annesini Son Yolculuğuna UğurladıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, vefat eden 90 yaşındaki annesi Emine Eroğlu, Şuhut Asri Mezarlığı'nda toprağa verildi.
 • 17:55Afyon - Bakan Eroğlu'nun Acı GünüAfyon - Bakan Eroğlu'nun Acı GünüBakan Eroğlu'nun acı günü (ek) BAKAN EROĞLU'NUN ANNESİ TOPRAĞA VERİLDİ Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun vefat eden annesi Emine Eroğlu'nun cenazesi camiye götürülmeden önce evinde helallik alındı ve dua edildi.
 • 17:24Bakan Eroğlu: Bakan Eroğlu: "Gerçekten Çok İyi Bir Anneydi, Benim Her Şeyimle İlgilenirdi"Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, dün gece vefat eden annesi Emine Eroğlu ile ilgili olarak, “Gerçekten çok iyi bir anneydi.
 • 17:15Bakan Eroğlu'nun Acı GünüBakan Eroğlu'nun Acı GünüBakan Eroğlu'nun taziyeleri kabulü- Cenaze töreninden görüntüler- Veysel Eroğlu açıklama - Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun annesi Emine Eroğlu'nun cenazesi, Afyonkarahisar'ın Şuhut ilçesinde toprağa verildi Ankara'da tedavi gördüğü hastanede 90 yaşında vefat eden Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun annesi Emine Eroğlu'nun cenazesi, Afyonkarahisar'ın Şuhut ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.
 • 16:26Bakan Eroğluy'nun Acı GünüBakan Eroğluy'nun Acı GünüOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’nun dün gece vefat annesi Emine Eroğlu’nun cenazesi, Afyonkarahisar’ın Şuhut ilçesinde toprağa verildi.
 • 14:41Eroğlu'na Kur'an Öğrendiği Caminin Neden Kapatıldığını Soran Gurbetçi KonuştuEroğlu'na Kur'an Öğrendiği Caminin Neden Kapatıldığını Soran Gurbetçi KonuştuKütahya'da ortaokul ve lise yıllarında Kur’an-ı Kerim öğrendiği 36 yıllık Hüda Rabbim Camii’nin neden kapatıldığını Orman Bakanı Veysel Eroğlu’na soran gurbetçi Mevlüt Dönmez, o anı anlattı.
 • 13:25Bakan Eroğlu'nun Acı GünüBakan Eroğlu'nun Acı GünüOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’nun dün gece vefat eden annesi Emine Eroğlu’nun cenazesi, memleketi Afyonkarahisar’ın Şuhut ilçesine getirildi.
 • 09:55Afyon - Bakan Eroğlu?nun Acı GünüAfyon - Bakan Eroğlu?nun Acı GünüBakan Eroğlu'nun acı günü*- ORMAN ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun annesi Emine Eroğlu, Ankara'da vefat etti.
 • 09:18Bakan Eroğlu'nun Acı GünüBakan Eroğlu'nun Acı GünüOrman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun annesi Emine Eroğlu dün gece hayatını kaybetti.