SON DAKİKA VEYSEL EROĞLU HABERLERİ

Son Dakika Veysel Eroğlu Haberleri

 • 03:39Bakanlar Eroğlu ve Ramazanoğlu Denizli'deGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Denizli Büyükşehir Belediyesi ile Hayrat İnsani Yardım Derneğinin kampanyası kapsamında Bayırbucak Türkmenlerine gönderilecek yardımların taşındığı tırlardan detay Bakan Eroğlu ile Ramazanoğlu'nun katıldığı törende Kur'an-ı Kerim okunması Bakan Eroğlu ile Ramazanoğlu'nun konuşmaları Dua yapılması, tırların uğurlanması Bakan Eroğlu ile Ramazanoğlu'nun cam horoz heykeli önünde fotoğraf çekimi Bakan Eroğlu ile Ramazanoğlu'nun Denizli Büyükşehir Belediyesini ziyaret Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ın Bakan Eroğlu'na cam vazo hediye etmesi Bakan Eroğlu'nun konuşması, şeref defterini imzalası Bakanlar Eroğlu ve Ramazanoğlu Denizli'de Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: "Türkiye çok daha güçleniyor ve 21. asra inşallah mührümüzü vuracağız. Yeterki birlik, beraberlik ve kardeşliğimizi muhafaza edelim" Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ramazanoğlu: "Bu coğrafyanın kaderi kan ve gözyaşı olamaz" Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Türkiye çok daha güçleniyor ve 21. asra inşallah mührümüzü vuracağız. Yeterki birlik, beraberlik ve kardeşliğimizi muhafaza edelim" dedi.
 • 23:09Eroğlu: Eroğlu: "Denizli'ye Yatırımları AK Parti Hükümetleri Hatırlattı"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Bakanlar Eroğlu ve Ramazanoğlu'nun Denizli Valiliğinde şeref defterini imzalaması ve toplu fotoğraf çekimi Valilik makamında Vali Şükrü Kocatepe'nin bakanlara hediye vermesi Basın toplantısında bakanların açıklama yapması Eroğlu'nun soruyu cevaplandırması Bakanlar Eroğlu ve Ramazanoğlu Denizli'de Bakan Eroğlu: "Denizli'ye yatırımları AK Parti hükümetleri hatırlattı" Bakan Ramazanoğlu: "(Ailelere ücretsiz internet projesi) Bu çalışma Türkiye'nin önünde devrim olan, ön açıcı olan bir çalışma olacak" Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, AK Parti hükümetlerinden önce Denizli'nin yatırımlar açısından unutulmuş bir il olduğunu belirterek, "Denizli'ye yatırımları AK Parti hükümetleri hatırlattı" dedi.
 • 21:50Denizli - Türkmenlere Yardım Tır'larını Bakanlar UğurladıDenizli - Türkmenlere Yardım Tır'larını Bakanlar UğurladıTürkmenlere yardım TIR'larını bakanlar uğurladı Denizli'ye gelen Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Dr. Sema Ramazanoğlu, Hayrat İnsani Yardım Derneği'nin düzenlediği Suriye'deki Bayırbucak Türkmenlerine ulaştırılmak üzere yardım TIR'ları uğurlama törenine katıldı.
 • 21:43Bayırbucak Türkmenleri Yardım Tırı'na İki Bakanlı UğurlamaBayırbucak Türkmenleri Yardım Tırı'na İki Bakanlı UğurlamaDenizli Büyükşehir Belediyesi ve Hayrat İnsani Yardım Derneği’nin Suriye’deki Bayırbucak Türkmenleri için topladığı yardımlar, 12 TIR’la bölgeye gönderildi.
 • 21:40Türkmenlere Yardım Tır'larını Bakanlar UğurladıTürkmenlere Yardım Tır'larını Bakanlar UğurladıDenizli'ye gelen Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Dr. Sema Ramazanoğlu, Hayrat İnsani Yardım Derneği'nin düzenlediği Suriye'deki Bayırbucak Türkmenlerine ulaştırılmak üzere yardım TIR'ları uğurlama törenine katıldı.
 • 21:29Bakanlar Eroğlu ve Ramazanoğlu Denizli'deOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Türkiye çok daha güçleniyor ve 21. asra inşallah mührümüzü vuracağız. Yeterki birlik, beraberlik ve kardeşliğimizi muhafaza edelim" dedi.
 • 20:03Bakanlar Eroğlu ve Ramazanoğlu Denizli'deOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, AK Parti hükümetlerinden önce Denizli'nin yatırımlar açısından unutulmuş bir il olduğunu belirterek, "Denizli'ye yatırımları AK Parti hükümetleri hatırlattı" dedi.
 • 19:39Eroğlu: Bizimle Uğraşan O Devletler Yakında Tarih Sahnesinden Silinir (2)Eroğlu: Bizimle Uğraşan O Devletler Yakında Tarih Sahnesinden Silinir (2)İki BAKAN YAYLADA KARTOPU OYNADI Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu ile Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, toplu temel atma ve açılış törnenin ardından Bağbayı Yaylası'nda incelemelerde bulundu.
 • 19:14Bakan Eroğlu: Yassıada'da Ağaç Kesimi Fotoğrafını Ben Görmedim Ama SahtedirBakan Eroğlu: Yassıada'da Ağaç Kesimi Fotoğrafını Ben Görmedim Ama SahtedirOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Yassıada'nın imara açılmasından sonra basına yansıyan fotoğrafı görmediğini ancak sahte olduğunu öne sürdü.
 • 18:31Bakan Eroğlu'dan 'Yassıada' TepkisiBakan Eroğlu'dan 'Yassıada' TepkisiOrman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Yassıada’da ağaçların kesildiği iddiasıyla ilgili olarak, “Aydın’da caminin yakınında muhteşem bir yeşillik vardı.
 • 17:15Denizli'de Çifte Bakanlı Temel Atma ve Toplu Açılış TöreniDenizli'de Çifte Bakanlı Temel Atma ve Toplu Açılış TöreniDenizli'de çifte bakanlı temel atma ve toplu açılış töreni BAKAN EROĞLU, "BİZİMLE UĞRAŞAN DEVLETLER YAKINDA TARİH SAHNESİNDEN SİLİNİR" Denizli'de temel atma, toplu açılış ve sertifika dağıtım törenine katılan Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Türkiye'yle uğraşan ülkelerin tarih sahnesinden silineceğini söyledi.
 • 16:43Bakan Eroğlu ve Ramazanoğlu Denizli'deOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Türkiye'nin bahtı açık, yıldızı parlak şekilde 21. yüzyıla bu milletin mührünü vuracağını söyledi.
 • 16:39Eroğlu: Bizimle Uğraşan O Devletler Yakında Tarih Sahnesinden SilinirEroğlu: Bizimle Uğraşan O Devletler Yakında Tarih Sahnesinden SilinirOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Türkiye ile uğraşan ülkelerin tarih sahnesinden silineceğini ileri sürerek, "Bazı ülkeler PKK terör örgütünü üzerimize sürerek bir şey yapacaklarını sanmasınlar.
 • 21:24Muğla'da Törene KatıldıMuğla'da Törene KatıldıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Aydın'daki programın ardından 38 milyon lira tutarındaki 16 adet projenin temel atma ve açılışı için Muğla'nın Menteşe İlçesi'ne geldi.
 • 20:20Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu AçıklamasıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Muğla'da doğa, yayla ve tabiat turizmini harekete geçirmek için çalışma başlattık. Çünkü doğa turizmine zengin turistler geliyor ve daha çok onlar tercih ediyor" dedi.
 • 19:08Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu Muğla'da AçıklamasıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Ülkemize caka satan ülkeler yakın zamanda tarih sahnesinden silinecek.
 • 18:22Aydın Bakan Eroğlu'dan 'Yassıada' YanıtıAydın Bakan Eroğlu'dan 'Yassıada' YanıtıBakan Eroğlu'dan 'Yassıada' yanıtı ORMAN ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Yassıada'da ağaç katliamı yapıldığı iddiasını yanıtladı.
 • 17:52Bakan Eroğlu'dan 'Yassıada' Yanıtı (2)Bakan Eroğlu'dan 'Yassıada' Yanıtı (2)Muğla'da TÖRENE KATILDI Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Aydın'daki programın ardından 38 milyon lira tutarındaki 16 adet projenin temel atma ve açılışı için Muğla'nın Menteşe İlçesi'ne geldi.
 • 15:16Bakan Eroğlu'dan 'Yassıada' YanıtıBakan Eroğlu'dan 'Yassıada' YanıtıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Yassıada'da ağaç katliamı yapıldığı iddiasını yanıtladı.
 • 14:46Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu Aydın'daOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, terör olaylarına ilişkin akıllara "neden bu çabuk halledilmiyor?
 • 13:33Bakan Eroğlu, Aydın'a 61 Milyonluk Yatırım KazandırdıBakan Eroğlu, Aydın'a 61 Milyonluk Yatırım KazandırdıAydın’da 61 milyon TL’lik beş yatırımın temel atma ve açılış törenini gerçekleştiren Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, “Biz söz verirken, vatandaş ve millet bizden noter senedi istemez. Başkalarının noter senedine inanılmaz ama milletimiz bizim sözümüze inanır” dedi.
 • 13:08Bakan Eroğlu: Yassıada'da Ağaç Mağaç YokBakan Eroğlu: Yassıada'da Ağaç Mağaç YokYassıada’nın imara açılmasından sonra basına yansıyan fotoğraf sorulan Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, “Orada ağaç mağaç yok.” dedi.
 • 13:03Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu Aydın'daOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Türkiye bal üretiminde dünyada 6'ncı sıradan 2'nci sıraya yükseldi, bu da bizim verdiğimiz destek sayesinde oluştu" dedi.
 • 11:55Eroğlu: Eroğlu: "Bizde Rant Falan Yok, Rant Eski Türkiye'de Vardı"Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Yassı Ada’da ağaçların rant için kesildiği iddialarına tepki göstererek, “Merak etmeyin, bizde rant falan yok. Rant olsaydı, zaten bunlar yapılamazdı.
 • 10:16Orman ve Su İşleri Bakanlığı'ndan Aydın'a YatırımOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, 13 milyon lira tutarındaki 10 yatırımın temel atma töreni için Aydın'a gelecek.
 • 15:52Yunuslar Göleti'nin Kamulaştırma İşlemleri BaşladıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun Kütahya'nın Gediz ilçesi Yunuslar Göleti alanının kamulaştırma işlemleri için hazırlanan oluru imzaladığı bildirildi.
 • 12:32Çamur Göleti Proje Yapım İhalesi GerçekleştirildiOrman ve Su İşleri Bakanlığı Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü tarafından Gümüşhane'nin Kelkit ilçesinde inşa edilecek Çamur Göleti'nin yapım ihalesi gerçekleştirildi.
 • 14:33Sivas Çağlayan Göleti TamamlandıOrman ve Su İşleri Bakanlığı Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü tarafından Sivas'ta inşa edilen Çağlayan Göleti'nin tamamlandığı bildirildi.
 • 11:21Kaçak Avcılara 7,5 Milyon Lira Ceza KesildiOrman ve Su İşleri Bakanlığınca, geçen yıl kaçak avcılara 7,5 milyon lira ceza kesildi.
 • 11:03Orman ve Su İşleri Bakanlığı Kaçak Avcılara Göz AçtırmıyorÜlkedeki av ve yaban hayatı kaynaklarını, yaşam alanları ile birlikte korumak için çalışmalarını sürdüren Orman ve Su İşleri Bakanlığı, kaçak avcılara göz açtırmıyor.
 • 15:32Korgun Yolkaya Göleti'nin Kamulaştırma İşlemlerine BaşlanıyorOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’nun talimatlarıyla Korgun Yolkaya Göleti’nin kamulaştırma işlemlerine başlanıyor.
 • 14:222 Şubat Dünya Sulak Alanlar GünüOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, 2015 yılında başlattıkları Ulusal Sulak Alan Envanteri Projesi ile ülkedeki sulak alanları il il, bölge bölge belirlediklerini belirterek, "Elde edilen ilk verilere göre ülkemiz topraklarının yüzde 2,30'u doğal sulak alanlardan oluşmaktadır" ifadesini kullandı.
 • 13:26Çandarlı'ya İçme Suyu ProjesiDevlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü tarafından İzmir'de inşa edilen Dikili Çandarlı Göleti'nde mutlu sona ulaşıldı.
 • 21:54Eroğlu: Eroğlu: "Bütün 2b Arazilerinin Tapusunu Çıkardık"Görüntü Dökümü: Bakanlar Eroğlu ile Sarı'nın valilik ziyaretinden detaylar -Valilik şeref defterinin imzalanması ve fotoğraf çekimi Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı'nın konuşması Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun konuşması Bakanlar Eroğlu ile Sarı'nın AK Parti İl Başkanlığına gelişi ve partililer ile selamlaşması Bakan Eroğlu ve Sarı, Adana'da Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: "Adana'ya son 13 yılda yapılan yatırımlar bizden önceki 60-70 yılda yapılandan daha fazladır" "(2B arazileri ile ilgili) 3 yıllık ve 24 saatlik yoğun bir çalışma yaptık. Bütün 2B arazilerinin tapusunu çıkardık.
 • 20:23Eroğlu: Eroğlu: "76 Şehrin Şu Anda Suyu Var. Ta Ki 2050-2060 Yılına Kadar"Görüntü Dökümü: Temel atma törenine katılanlardan detaylar Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun konuşması -Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı Bakanlar Eroğlu ve Sarı, Adana'da Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: "Başbakanımız, 'Adana merkez olmak üzere, Akdeniz Bölgesi ile alakalı büyük bir gelişim projesi hazırlayın' dedi.
 • 20:18Sarı: Sarı: "Çukurova'nın Tarımda, Sanayide, Ekonomide Devleşmesi İçin Çalışacağız"Görüntü Dökümü: Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı'nın kürsüye çıkışı Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı'nın konuşması Temel atma töreninden detay Bakanlar Eroğlu ve Sarı, Adana'da Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: "Başbakanımız, 'Adana merkez olmak üzere, Akdeniz Bölgesi ile alakalı büyük bir gelişim projesi hazırlayın' dedi.
 • 20:01Bakan Eroğlu ve Sarı, Adana'daOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, 2B arazileri ile ilgili yoğun bir çalışmanın ardından, bütün 2B arazilerinin tapusunu çıkardıklarını belirterek, "Şu ana kadar yüzde 80'i çözülmüş durumda" dedi.
 • 19:59Orman ve Su İşleri Bakanı EroğluOrman ve Su İşleri Bakanı EroğluGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: AK Parti Şehitkamil İlçesi Danışma Kurulu Toplantısı Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun konuşması Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: "Hükümet kurulur kurulmaz, 'millete sözümüz var bunları yerine getirmeliyiz' dedik.
 • 15:21Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu AçıklamasıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, seçim vaadlerini hatırlatarak, "Hükümet kurulur kurulmaz, 'millete sözümüz var bunları yerine getirmeliyiz' dedik.
 • 14:54Gaziantep Başbakan Yardımcısı Şimşek: Terör Örgütü Kürt Halkına Zulüm YapıyorGaziantep Başbakan Yardımcısı Şimşek: Terör Örgütü Kürt Halkına Zulüm YapıyorBaşbakan Yardımcısı Şimşek: Terör örgütü Kürt halkına zulüm yapıyor EKONOMİDEN Sorumlu Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, terör örgütünün Kürt halkına zulüm yaptığını söyleyerek, 'Terörle mücadele hiçbir dönemde olmadığı gibi güçlü bir şekilde gidiyor ve kararlı bir şekilde sonuna kadar sürecek' dedi.
 • 14:40Başbakan Yardımcısı Şimşek'ten Teröre TepkiBaşbakan Yardımcısı Şimşek'ten Teröre TepkiBakan Veysel Eroğlu ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Gaziantep’te yapılacak olan 320 milyon TL değerinde 8 tesisin toplu temel atma törenini gerçekleştirdi.
 • 11:39Eroğlu: Eroğlu: "Biz İnşallah 2019 Yılı Sonu İtibariyle Gap ile Alakalı Tüm Çalışmaları Tamamlamış Olacağız"Görüntü Dökümü: Ziyaretten detay görüntüler Bakan Eroğlu'nun açıklamaları Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: "Biz inşallah 2019 yılı sonu itibariyle GAP ile alakalı tüm çalışmaları tamamlamış olacağız" "GAP'ta enerjinin yüzde 73'ünü tamamladık, içme suyuyla ilgili problemleri büyük ölçüde çözdük" Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, 2019 yılı sonu itibariyle GAP ile alakaları tüm çalışmaları tamamlayacaklarını belirterek, "GAP'ta enerjinin yüzde 73'ünü tamamladık, içme suyuyla ilgili problemleri büyük ölçüde çözdük" dedi.
 • 11:08Gaziantep'e Meteoroloji Radarı KurulacakGaziantep'e Meteoroloji Radarı KurulacakOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’i ziyareti esnasında, bölgeye kurulacak meteoroloji radarı ile dünyanın her yerinden bu bölgenin hava durumunun öğrenilebileceğini ifade etti.
 • 11:04Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu AçıklamasıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, 2019 yılı sonu itibariyle GAP ile alakaları tüm çalışmaları tamamlayacaklarını belirterek, "GAP'ta enerjinin yüzde 73'ünü tamamladık, içme suyuyla ilgili problemleri büyük ölçüde çözdük" dedi.
 • 23:08Eroğlu: 'Türkiye Cumhuriyeti İlelebet Ayakta Kalacak ve Daha da Büyüyecektir'Eroğlu: 'Türkiye Cumhuriyeti İlelebet Ayakta Kalacak ve Daha da Büyüyecektir'GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Toplantıdan görüntüler Dinleyicilerden görüntüler Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun açıklamaları Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: "Endişe etmeyin, bu terör belasını da sonlandıracağız. Hükümetimiz ve devletimiz, kararlı. Son terörist etkisiz hale gelene kadar bu mücadele sürecektir.
 • 22:33İşitme Engelli Gençten Bakan Eroğlu'na Sürprizİşitme Engelli Gençten Bakan Eroğlu'na SürprizCumhurbaşkanı, Başbakan ve bakanların resimlerini çizerek gündeme gelen işitme engelli Sedat Taş, Bakan Veysel Eroğlu’na sürpriz yaptı.
 • 22:08Bakan Eroğlu: Bakan Eroğlu: "Son Terörist Etkisiz Hale Getirilene Kadar Mücadele Devam Edecektir"Orman ve Su İşleri, Bakanı Veysel Eroğlu, terörle mücadeleyle ilgili, “İnşallah bu terör belasını da sonlandıracağız. Devletimiz kararlı, hükümetimiz kararlıdır.
 • 21:34Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu AçıklamasıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, son terörist etkisiz hale gelene kadar terörle mücadelenin süreceğine işaret ederek "Türkmendağı'nda, orada burada zulmeden ülkelerin kendisi parçalanıp yok olup gidecektir ama Türkiye Cumhuriyeti ilelebet ayakta kalacak ve daha da büyüyecektir" dedi.
 • 18:46Bakan Eroğlu: Gap Projesi 2019'da BitecekOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Güneydoğu Anadolu Projesi’ni (GAP) 2019 da bitirmeyi hedeflediklerini söyledi.
 • 18:22Eroğlu: Eroğlu: "2019 Yılı Sonunda Gap ile İlgili Projelerin Bitmesi Talimatı Verildi"Görüntü Dökümü: Bakan Eroğlu'nun valiliğe gelişi Bakan Eroğlu'nun valilik şeref defterini imzalaması Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük'ün Bakan Eroğlu'na tablo vermesi Bakan Eroğlu'nun konuşması Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: "Terör örgütü, Güneydoğu'daki projeleri engellemeye çalışıyor ama Allah'ın izniyle yapacağız. Çünkü buradaki insanlar bizim kardeşlerimiz ve onları PKK'nın zulmüne mahkum etmeyeceğiz" "GAP, sulama projeleri tamamlandığında gıda ve bunu dünyaya ihraç bir merkez olacaktır, bunu da inşallah gerçekleştireceğiz" Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Terör örgütü, Güneydoğu'daki projeleri engellemeye çalışıyor ama Allah'ın izniyle yapacağız. Çünkü buradaki insanlar bizim kardeşlerimiz ve onları PKK'nın zulmüne mahkum etmeyeceğiz" dedi.