05:0300
SON DAKİKA VEYSEL EROĞLU HABERLERİ

Son Dakika Veysel Eroğlu Haberleri


VEYSEL EROĞLU

Veysel Eroğlu, 18 Ağustos 1948'de Afyonkarahisar Şuhut'ta doğdu. Babasının adı İbrahim, annesinin adı Emine'dir. Öğretim Üyesi; İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi ve İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü'nü bitirdi. Doktorasını İTÜ'de tamamladı. Hollanda Delft'de... Devamı

   

  Burdur İnsuyu Mağarası'nda Acil Durum

  Burdur İnsuyu Mağarası'nda Acil Durum

  Orman ve Su İşleri Bakanlığı 6'ncı Bölge Müdürlüğü, Burdur İnsuyu Mağarası ekosisteminin korunması amacıyla 'acil durum' koduyla risk eylem planı çalışması başlattı. (Dün 13:42)

   

  Yaban Hayatını Araştırma Çalışmalarına Yeterli Destek Verilmiyor'

  Yaban Hayatını Araştırma Çalışmalarına Yeterli Destek Verilmiyor"

  KuzeyDoğa Derneği Başkanı Şekercioğlu: "Önem taşıyan yaban hayatı sorunlarını araştırmak için bize verilen devlet desteği ne yazık ki yeterli gelmiyor" "Masraflarımızın yüzde 90'ı yurt dışı doğa koruma ve bilimsel araştırma fonlarından geliyor ancak taşıma suyla değirmen dönmez" (Dün 11:23)

   

  İnsuyu Mağarası'nda Acil Durum (2)

  İnsuyu Mağarası'nda Acil Durum (2)

  Yılmaztürk: GÖLLERİN ESKİ HALİNE GELMESİ İÇİN ÇALIŞILACAK Doğa Koruma ve Milli Parklar 6'ncı Bölge Müdürü Adnan Yılmaztürk, suyu çekilen mağaranın yok olma tehlikesiyle karşı karşıya olduğunu belirtirken, 8.5 kilometre uzunluğuyla Türkiye'nin en büyük mağarası olduğunu, ancak 700 metresinin turizme açık olduğunu aktardı. (Dün 11:23)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.12.2014 05:03:51. #1.13#