SON DAKİKA VEYSEL EROĞLU HABERLERİ

Son Dakika Veysel Eroğlu Haberleri

 • 10:31Darbecileri Engellemek İsterken Şehit Olan Kahraman Kazanlılar İçin Şehitler Ormanı KurulacakDarbecileri Engellemek İsterken Şehit Olan Kahraman Kazanlılar İçin Şehitler Ormanı KurulacakOrman ve Su İşleri Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü (OGM), 15 Temmuz akşamı hain darbe girişimi sırasında vatan hainlerinin üs olarak kullandıkları yerlerden birisi olan 4’üncü Ana Jet Üs Komutanlığı’nda jetlerin uçuşunu engellemek isterken şehit olan Kazanlılar için şehitler ormanı tesis edecek.
 • 17:01Orman ve Su İşleri Bakanlığından Orman Köylülerine DestekOrman ve Su İşleri Bakanlığınca, Konya'daki orman köylülerine 2003 yılından bu yana 19 milyon lira kredi desteği verildi.
 • 15:57Bakan Eroğlu'nun Programı İptal EdildiOrman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun Afyonkarahisar programının “Bakanlar Kurulu” toplantısı nedeniyle iptal edildiği duyuruldu.
 • 12:02Bakan Eroğlu Eskişehir İçin İmzayı AttıOrman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Eskişehir’de inşa edilecek Merkez Gündüzler Barajı Sulaması projesi için gerekli kamulaştırma olurunu imzaladı.
 • 11:18Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu Eskişehir İçin İmzayı AttıOrman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu Eskişehir İçin İmzayı AttıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Eskişehir'de inşa edilecek Merkez Gündüzler Barajı Sulaması projesi için gerekli kamulaştırma olurunu imzaladı.
 • 12:49Bakan Eroğlu: "Basının Demokratik Hayatın Vazgeçilmez Bir Unsuru Olduğunu 15 Temmuz Gecesi Bir Kez...Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, özgür basının demokratik hayatın vazgeçilmez bir unsuru olduğunu ifade ederek, “15 Temmuz gecesi hain darbe girişiminde bunu bir kez daha anladık” dedi.
 • 12:2724 Temmuz Basın BayramıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, 15 Temmuz'daki FETÖ'nün darbe girişiminin, milli değerlere saygılı özgür basının demokrasinin en büyük güvencesi olduğunu gösterdiğini belirtti.
 • 11:51Bakan Eroğlu: Özgür Basın, Demokrasimizin En Büyük GüvencesidirOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Basın Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, "Milli değerlere saygılı özgür basın, demokrasimizin en büyük güvencesidir" dedi.
 • 09:51Bakan Eroğlu: Darbe Olduğunu Köprüden Kontrollü Geçerken AnladımBakan Eroğlu: Darbe Olduğunu Köprüden Kontrollü Geçerken AnladımOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, darbe girişimini İstanbul'da kontrollü olarak kapatıldığı dakikalarda geçtiği Boğaziçi Köprüsü'nün kapatıldığını görünce anladığını söyledi.
 • 00:25Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu AçıklamasıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "FETÖ, 15 Temmuz'da bu milletin tarihinin en alçak darbe teşebbüsünü yaptı.
 • 01:08Türkiye, Cibuti'de Baraj YapacakTürkiye, Cibuti'de Baraj YapacakGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu ve Cibuti Tarım, Su, Balıkçılık, Hayvancılık ve Deniz Kaynakları Bakanı Muhammed Ahmed Awaleh'ın yerlerine oturmaları Bakan Eroğlu'nun açıklamaları Bakan Awaleh'ın açıklamaları Karşılıklı imzaların atılması ve hediyelerin verilmesi Türkiye, Cibuti'de baraj yapacak Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatıyla Cibuti'de P-17 bölgesine baraj inşa edeceklerini bildirdi Cibuti Tarım, Su, Balıkçılık, Hayvancılık ve Deniz Kaynakları Bakanı Awaleh: "Baraj için size çok teşekkür ediyorum, çünkü 30 yıldır bekleyen, hiç kimsenin el atmadığı bir çalışmadan bahsediyoruz" Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla Cibuti'de P-17 bölgesine baraj inşa edeceklerini bildirdi.
 • 18:58Türkiye, Cibuti'de Baraj YapacakOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla Cibuti'de P-17 bölgesine baraj inşa edeceklerini bildirdi.
 • 18:03Bakan Eroğlu, İtalya'nın Ankara Büyükelçisi Mattiolo'yu Kabul EttiBakan Eroğlu, İtalya'nın Ankara Büyükelçisi Mattiolo'yu Kabul EttiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Bakan Eroğlu'nun İtalya'nın Ankara Büyükelçisi Mattiolo ile görüşmesi Bakan Eroğlu'nun İtalyan Büyükelçi Mattiolo'ya hediye takdim etmesi İtalyan Büyükelçi Mattiolo'nun Bakan Eroğlu'na hediye takdim etmesi Bakan Eroğlu'nun kabulü Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: "(OHAL kararı alınması) Sıkıyönetim gibi anlaşılmaması lazım. Özellikle millete karşı OHAL uygulanmıyor, bazı devletin unsurlarına karşı uygulanacak.
 • 17:47Kamuda Görevden AlmalarOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, FETÖ'nün darbe girişiminin ardından başlayan görevden almalarla ilgili, "İnceliyoruz, belli bir ihanet varsa gereğini yapacağız. Biz bu arada yaşın yanında kurunun da yanmasını istemiyoruz.
 • 17:35Eroğlu: Eroğlu: "(Ohal Kararı Alınması) Sıkıyönetim Gibi Anlaşılmaması Lazım"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun konuşması Bakan Eroğlu'nun kabulü Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: "(OHAL kararı alınması) Sıkıyönetim gibi anlaşılmaması lazım. Özellikle millete karşı OHAL uygulanmıyor, bazı devletin unsurlarına karşı uygulanacak.
 • 15:44Bakan Eroğlu'nun KabulüOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Türkiye'de 3 ay süreyle Olağanüstü Hal (OHAL) kararı alınmasıyla ilgili, "Sıkıyönetim gibi anlaşılmaması lazım. Özellikle millete karşı OHAL uygulanmıyor, bazı devletin unsurlarına karşı uygulanacak.
 • 15:31İtalyan Büyükelçisi Luigi Mattiolo, Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu'nu Ziyaret EttiOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, OHAL konusuyla ilgili "Sürecin sıkıyönetim gibi anlaşılmaması lazım, özellikle millete karşı OHAL uygulanmıyor, devletin bazı unsurlarına karşı uygulanacak" dedi.
 • 09:24Cihan Haber Ajansı GündemiTBMM Genel Kurulu'nda, Bakanlar Kurulu tarafından ilan edilen ve Resmi Gazete'de yayımlanan olağanüstü hal ile ilgili Başbakanlık tezkeresi görüşülecek.
 • 00:02Gündem Özeti/ 21 Temmuz 2016Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 19201- Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) başarısızlıkla sonuçlanan darbe girişiminin ardından yaşanan gelişmeler ile yurt içi ve yurt dışındaki tepkiler izleniyor.
 • 17:00İnegöl'den Bilecik Belediyesi Sokak Hayvanları Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi'ne Ziyaretİnegöl'den Bilecik Belediyesi Sokak Hayvanları Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi'ne ZiyaretBilecik’in komşu ilçesi İnegöl Belediyesi’nden bir heyet, Bilecik Belediyesi Sokak Hayvanları Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.
 • 14:47Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu AçıklamasıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin, "Milletimiz artık demokrasiye aşıktır, polisle birlikte cuntacılara karşı en şiddetli şekilde karşı koymuştur.
 • 01:36Bakan Eroğlu, Yaralıları Ziyaret Etti (1)Bakan Eroğlu, Yaralıları Ziyaret Etti (1)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun FETÖ'nün darbe girişimi sırasında yaralanarak, Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alınan yaralıları ziyaret etmesi Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin, "Bu mesele AK Parti meselesi değil, devletin bekası ve milletin selameti açısından önemliydi.
 • 01:07Bakan Eroğlu, Yaralıları Ziyaret Etti (2)Bakan Eroğlu, Yaralıları Ziyaret Etti (2)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun yaralıları ziyaretinin ardından açıklama yapması -Başhekimin açıklamaları -Eroğlu'nun hastaneden ayrılması Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin, "Bu mesele AK Parti meselesi değil, devletin bekası ve milletin selameti açısından önemliydi.
 • 23:12Bakan Eroğlu, Yaralıları Ziyaret EttiOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin, "Bu mesele AK Parti meselesi değil, devletin bekası ve milletin selameti açısından önemliydi.
 • 12:11Akıncı Kışlası'nın Önü İş Makineleri İle Kapatılmış!Akıncı Kışlası'nın Önü İş Makineleri İle Kapatılmış!DSİ ve OGM bünyesinde bulunan iş makineleri, darbe girişiminin yapıldığı 15 Temmuz gecesi General Eşref Akıncı Kışlası'nın girişine yığılarak kışladan giriş çıkışlar engellenmiş.
 • 10:53Orman ve Su İşleri Bakanlığından Millete Darbeye İş Makineli EngelOrman ve Su İşleri Bakanlığından Millete Darbeye İş Makineli EngelOrman ve Su İşleri Bakanlığı’na bağlı Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü ile Orman Genel Müdürlüğü (OGM) bünyesinde bulunan iş makineleri 15 Temmuz gecesi General Eşref Akıncı Kışlası’nın girişine yığılarak kışladan giriş çıkışlar engellendi.
 • 02:09Fetö'nün Darbe GirişimiOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, FETÖ mensuplarının darbe girişimine ilişkin, "Artık bu tip girişimleri aklından geçirenler şunu çok iyi anladı; milletimiz demokrasiyi özümsemiştir ve demokrasiye zeval getirecek her türlü hareketin karşısında duracaktır.
 • 13:10Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu AçıklamasıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Fransa'daki terör saldırısıyla ilgili, "Dünyanın iyi terörist, kötü terörist diye bakmadan bunlarla mücadele etmesi lazım, biz de bu mücadele için hazırız." dedi.
 • 11:54Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu AçıklamasıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, “Biz terörün her türlüsüne karşıyız. Eli kanlı örgütlerle mücadeleyi biz yapıyoruz” dedi.
 • 13:52Orman ve Su İşleri Bakanlığı'ndan Orman Köylülerine DestekOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, özellikle bozuk orman alanlarında gelir getirici türde ağaçlandırma yaparak ek istihdam alanları aracılığıyla orman köylülerinin gelirlerini arttırmayı hedeflediklerini bildirdi.
 • 18:38Bakan Eroğlu'na Kırkpınar DavetiBakan Eroğlu'na Kırkpınar DavetiEdirne Belediye Başkanlığı tarafından bu yıl 18-24 Temmuz tarihlerinde düzenlenecek olan Kırkpınar Yağlı Güreşleri Festivali’ne Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu davet edildi.
 • 17:50Ramazan Bayramı Tatilinde Kızılcahamam'a Ziyaretçi AkınıRamazan Bayramı tatilinde Ankara Kızılcahamam’daki milli park ve tabiat parklarına ziyaretçi akını yaşandı.
 • 16:53Bakan Eroğlu Kırkpınar Yağlı Güreşleri'ne Davet EdildiOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, 655. Kırkpınar Yağlı Güreşleri'ne davet edildi.
 • 13:09Orman ve Su İşleri Bakanlığından Kocaeli'de Ki Orman Köylülerine 10,3 Milyon TL KatkıOrman ve Su İşleri Bakanlığından Kocaeli'de Ki Orman Köylülerine 10,3 Milyon TL KatkıOrman ve Su İşleri Bakanlığı, Kocaeli’de ki orman köylülerine 2003 yılından bu yana 10,3 milyon TL kredi desteği verdi.
 • 12:48Kocaeli'deki Orman Köylülerine 10,3 Milyon Liralık DestekOrman ve Su İşleri Bakanlığınca Kocaeli'deki orman köylülerine 2003'ten itibaren 10,3 milyon liralık kredi desteği verildi.
 • 11:56Bayramda Milli Park ve Tabiat Parklarına Ziyaretçi AkınıOrman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü (DKMP) korumasındaki milli park ve tabiat parklarını, Ramazan Bayramı'nda 734 bin 246 kişi ziyaret etti.
 • 11:52Milli Parklar'a Ziyaretçi AkınıRamazan Bayramı tatilinde milli park ve tabiat parklarına ziyaretçi akını yaşandı.
 • 10:52Bayramda Milli Parklar ve Tabiat Parklarına Ziyaretçi AkınıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, “Ülke genelindeki 178 farklı korunan alanlarımızda toplam 734 bin 246 kişiyi ağırladık.
 • 17:37AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı Basın ToplantısıAK Parti Afyonkarahisar İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Tutumlu, basın toplantısı düzenledi.
 • 17:26Mardinlileri, Gap Sulama Kanallarının Heyecanı SardıMardinlileri, Gap Sulama Kanallarının Heyecanı SardıAtatürk Baraj Gölü'ndeki suyun Mardin Ovası'na ulaştırılması için çalışmaların hızlandırılması Mardin'de büyük sevinç ve heyecanla karşılandı.
 • 15:50Orman ve Su İşleri Bakanlığı'ndan Orman Köylülerine Dev DestekOrman ve Su İşleri Bakanlığı, Kastamonu’da orman köylülerine 22,4 milyon TL kredi desteği sağladı.
 • 14:37Orman ve Su İşleri Bakanlığından Orman Köylülerine DestekOrman ve Su İşleri Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğünce (OGM) Kastamonu'daki orman köylülerine 2003 yılından bu yana 22,4 milyon lira kredi desteğinde bulunuldu.
 • 13:07İnsansız Yangın Gözetleme Kuleleri ile Yangınlar Anında Tespit EdilecekOrman ve Su İşleri Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü (OGM) hayata geçirdiği insansız yangın gözetleme kuleleri ile ormanları etkin bir şekilde kontrol altına almayı hedefliyor.
 • 12:36Ormanlar İnsansız Yangın Gözetleme Kuleleriyle KorunacakOrman ve Su İşleri Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğünce (OGM) oluşturulan insansız yangın gözetleme kuleleriyle ormanların etkin olarak kontrol altına alınması hedefleniyor.
 • 14:51Acar: Dinar'ı Sulayacak Proje Güzel Ama VerimsizAcar: Dinar'ı Sulayacak Proje Güzel Ama VerimsizAfyonkarahisar İl Genel Meclisi MHP Dinar Üyesi İbrahim Acar, Dinar Saz Arazileri Kapalı Sistem Sulaması'nın teori de çok güzel pratikte verimsiz olduğunu söyledi.
 • 22:44Eroğlu: Eroğlu: "Sinop'tan Mersin'e Kadar Her Yere Su Götürdük"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun gelişi ve tokalaşması Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun açıklamaları Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun haşhaş kıran işçileri ziyaret etmesi Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: "Sinop'tan Mersin'e kadar her yere su götürdük. Bu kardeşiniz İstanbul hariç tam 41 milyon vatandaşa 2050-60 yılına kadar yetecek suyu ilave olarak getirdi" Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, birçok şehrin içme suyu sorununun çözüldüğünü belirterek, "Sinop'tan Mersin'e kadar her yere su götürdük. Bu kardeşiniz İstanbul hariç tam 41 milyon vatandaşa 2050-60 yılına kadar yetecek suyu ilave olarak getirdi.
 • 19:37Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu AçıklamasıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, birçok şehrin içme suyu sorununun çözüldüğünü belirterek, "Sinop'tan Mersin'e kadar her yere su götürdük. Bu kardeşiniz İstanbul hariç tam 41 milyon vatandaşa 2050-60 yılına kadar yetecek suyu ilave olarak getirdi.
 • 18:38Bakan Eroğlu: Cibuti'de Baraj YapılacakBakan Eroğlu: Cibuti'de Baraj YapılacakOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, kendisinin de gençliğinde bir kez tehlikeli bir gölete yüzmek için gittiğini, suyun balçık haline geldiğini görünce vazgeçtiğini ifade etti.
 • 17:11Afyonkarahisar Bakan Eroğlu Gençlerimiz, Çocuklar Allah Aşkına Bilmedikleri Sulara GirmesinlerAfyonkarahisar Bakan Eroğlu Gençlerimiz, Çocuklar Allah Aşkına Bilmedikleri Sulara GirmesinlerBakan Eroğlu: Gençlerimiz, çocuklar Allah aşkına bilmedikleri sulara girmesinlerORMAN ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Gençlerimiz, çocuklar Allah aşkına bilmedikleri sulara girmesinler" dedi.
 • 15:47Bakan Eroğlu: Gençlerimiz, Çocuklar Allah Aşkına Bilmedikleri Sulara GirmesinlerBakan Eroğlu: Gençlerimiz, Çocuklar Allah Aşkına Bilmedikleri Sulara GirmesinlerOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Gençlerimiz, çocuklar Allah aşkına bilmedikleri sulara girmesinler" dedi.