13:1200
SON DAKİKA VEYSEL EROĞLU HABERLERİ

Son Dakika Veysel Eroğlu Haberleri


VEYSEL EROĞLU

Veysel Eroğlu, 18 Ağustos 1948'de Afyonkarahisar Şuhut'ta doğdu. Babasının adı İbrahim, annesinin adı Emine'dir. Öğretim Üyesi; İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi ve İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü'nü bitirdi. Doktorasını İTÜ'de tamamladı. Hollanda Delft'de... Devamı

   

  Bertür Vadisi Koruma Altına Alınacak

  Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Cudi ve Gabar dağlarının eteğinde yer alan Bertür Vadisinin "korunan alan" statüsüne alınması için çalışma başlattı. (Bugün 12:23)

   

  Afyonkarahisar'da Protokol Bayramın İkinci Günü Bayramlaşacak

  Afyonkarahisar'da protokol bayramlaşma töreni Kurban Bayramının ikinci günü yapılacak. (Bugün 12:10)

   

  Bakan Veysel Eroğlu'nun Malatya Ziyareti

  Bakan Veysel Eroğlu'nun Malatya Ziyareti

  Orman ve Su İşleri Bakanlığı tarafından, CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba’nın, Orman ve Su İşleri Bakanı, Veysel Eroğlu’nun Malatya’daki açıklamalarına yönelik iddialarını çekememezlik olarak değerlendirilerek, “Malatya’ya yapılan hizmetleri ve Sayın Milletvekilimizin açıklamalarının takdirini Malatya’nın kadirşinas ve vefakar halkına bırakıyoruz” “denildi.Veli Ağbaba’nın, Bakan Eroğlu’nun Malatya’da yeni şeyler söylemediği, daha önceki yıllarda verdiği müjdeleri tekrar müjdelediği, bazı (Bugün 09:36)

   

  Muhtar Dernekleri Vali Süleyman Kamçı'yı Ziyaret Etti

  Muhtar Dernekleri Vali Süleyman Kamçı'yı Ziyaret Etti

  Malatya Valisi Süleyman Kamçı, Malatya Muhtarlar Derneği, Kayısı Kent Muhtarlar Derneği ve Akçadağ Muhtarlar Derneği Başkanı ve yönetim kurulu üyelerini kabul etti. (Dün 16:39)

   

  CHP'li Nazlıaka'dan Ankara'nın Şebeke Suyu Açıklaması

  CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, Ankara’nın şebeke suyuna yönelik Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’e eleştirilerde bulundu. (Dün 16:24)

   

  Muhtarlardan Vali Kamçı'ya Ziyaret

  Türkiye Muhtarlar Derneği Malatya Şube Başkanı Mustafa Eren, Kayısı Kent Muhtarlar Derneği Başkanı Erdal Yağlıcı ve Akçadağ Muhtarlar Derneği Başkanı Eyüp Gönültaş, Malatya Valisi Süleyman Kamçı'yı ziyaret etti. (Dün 16:03)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.10.2014 13:12:37. #1.12#