SON DAKİKA YENİFAKILI HABERLERİ

Son Dakika Yenifakılı Haberleri

13:02
Ziraat Oda Başkanlarından Şeker Kurumu Ziyareti Kayseri Şeker’in 2015-2016 Kampanya dönemine ilişkin bin 400 ton şeker kotasının düşürülmesi ile ilgili olarak başlattığı hak arayışına Ziraat odalarından tam destek geldi.
Ziraat Oda Başkanlarından Şeker Kurumu Ziyareti
20:32
"AK Parti ile Hem Türkiye Hem Yozgat Gelişti" AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, nasıl 12 yılda Türkiye AK Parti ile değişmiş ve gelişmişse, Yozgat'ın da AK Parti ile birlikte geliştiğini söyledi.
'AK Parti ile Hem Türkiye Hem Yozgat Gelişti'
16:55
Yozgat'ta Bin 639 Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi Yozgat'ın Yenifakılı ve Sorgun ilçelerinde emniyet güçleri, bin 639 paket kaçak sigara ele geçirdi.
15:28
Yozgat'ta Besiciye Damızlık Koç Dağıtıldı Yozgat’ta Akkaraman ırkı damızlık koyun sayısını ve verimliliği artırmak amacıyla hazırlanan proje kapsamında, 100 ile 200 baş arasında koyun sahibi 11 besiciye damızlık koç dağıtımı yapıldı.
Yozgat'ta Besiciye Damızlık Koç Dağıtıldı
15:00
Yozgat'ta 11 Besiciye Damızlık Koç Dağıtıldı Yozgat'ta Akkaraman ırkı damızlık koyun sayısını artırmak amacıyla hazırlanan proje kapsamında, 100 ila 200 baş arasında koyun sahibi 11 besiciye damızlık koç dağıtımı yapıldı.
Yozgat'ta 11 Besiciye Damızlık Koç Dağıtıldı
16:40
Yozgat, İlçelerdeki Hastanelerini Modernleştiriyor Yozgat'ın Kadışehri ilçesinden sonra Yenifakılı ilçesi de modern hastanesine kavuşuyor.
Yozgat, İlçelerdeki Hastanelerini Modernleştiriyor
19:15
Akdağmadeni Filiz Yılmaz Okul Öncesi Eğitim Birimi Törenle Açıldı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın himayesinde kurulan Toplumsal Gelişim Merkezi Eğitim ve Sosyal Dayanışma Derneği (TOGEMDER) Hayırsever İşadamı Ziya Yılmaz’ın desteğiyle yapılan Akdağmadeni Filiz Yılmaz Okul Öncesi Eğitim birimi açılışı düzenlenen törenle açıldı.
Akdağmadeni Filiz Yılmaz Okul Öncesi Eğitim Birimi Törenle Açıldı
17:55
Adalet Bakanı Bozdağ, Yozgat'ta Bozdağ, Akdağmadeni ilçesinde Filiz Yılmaz Anaokulu'nun açılış törenine katıldı.
Adalet Bakanı Bozdağ, Yozgat'ta
14:54
Pancar Hasat Bayramı Başladı Şeker pancarı hasat döneminin başlaması ile ürünlerini fabrikaya teslim etmeye başlayan pancar üreticileri için Kurban Bayramı sonrası adeta şeker pancarı bayram günleri yaşanmaya başladı.
Pancar Hasat Bayramı Başladı
11:14
Jandarma Narkotik Köpekle Trende Huzur Denetimi Yaptı Yozgat İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler Bitlis’ten Ankara’ya gitmekte olan 51331 Sefer Sayılı Vangölü Ekspres yolcu treninde narkotik köpeklerle birlikte huzur denetimi yaptı.
Jandarma Narkotik Köpekle Trende Huzur Denetimi Yaptı
11:08
Jandarma Yolcu Treninde Huzur Denetimi Yaptı Yozgat İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Bitlis'ten Ankara'ya gitmekte olan 51531 sefer sayılı Vangölü Ekspres yolcu treninde huzur denetimi yaptı.
Jandarma Yolcu Treninde Huzur Denetimi Yaptı
09:41
İçişleri Bakanlığına Ait Atama Kararları Yayımlandı İçişleri Bakanlığı'na ait vali yardımcılıkları, kaymakamlık ve bazı kurumlarda yapılan atama kararları, Resmi Gazetede yayımlandı.
İçişleri Bakanlığına Ait Atama Kararları Yayımlandı
09:29
Bazı İllerin Vali Yardımcısı Sayısı Değişti Resmi Gazete'de yayımlanan tebliğle, mülki idare amirleri için ilçe sınıfını düzenleyen cetvel ile bazı illerin vali yardımcısı sayılarında değişiklik yapıldı.
Bazı İllerin Vali Yardımcısı Sayısı Değişti
23:52
Yozgat'ta Trafik Kazası: 4 Yaralı Yozgat Boğazlıyan'da meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı.
Yozgat'ta Trafik Kazası: 4 Yaralı
13:43
Yozgat'ta Bıçaklı Kavga: 1 Ölü Yukarı Boğazlıyan mahallesinde tartışma kavgaya dönüştü 1 kişi öldü.
Yozgat'ta Bıçaklı Kavga: 1 Ölü
14:44
Adalet Bakanı Bozdağ - Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu ile ilgili, "Ne diyor, 'ben siyasetin dışındayım. Siyasetin üstündeyim.' Şu Yenifakılı'da siyasetin dışında kim var. Siyasetin dışında kim varsa onlardan oy alacak galiba. Yani herhalde gökte uçan kuşlar oy vermeyecek" dedi.
Adalet Bakanı Bozdağ -
13:47
Cumhurbaşkanı Seçimine Doğru Adalet Bakanı Bozdağ: "Ne diyor, 'ben MHP’li değilim. Ben CHP’li de değilim.' Sen nesin o zaman, AK Partili de değilsin.
Cumhurbaşkanı Seçimine Doğru
11:15
Kaymakam Kaya, Yol Yapım Çalışmalarını İnceledi Yenifakılı Kaymakamı Selami Kaya, İl Özel İdaresi tarafından köy yollarında sürdürülen çalışmaları yerinde inceledi.
Kaymakam Kaya, Yol Yapım Çalışmalarını İnceledi
12:15
Yenifakılı'da İhtiyaç Sahibi Ailelere Gıda Yardımı Yenifakılı Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV), ramazan ayı dolayısıyla ilçedeki ihtiyaç sahibi 387 aileye gıda yardımı yaptı.
Yenifakılı'da İhtiyaç Sahibi Ailelere Gıda Yardımı
09:43
Bereket Ekspresi ile Bozok Bereket Kervanı, Yerköy'de 6 Bin Kişiyi İftar Yemeğinde Buluşturdu Bayrampaşa Belediyesi, Yozgat Valiliği ve Yozgat Belediyesi, Yerköy ilçesinde 6 bin kişiye iftar yemeği verdi.
Bereket Ekspresi ile Bozok Bereket Kervanı, Yerköy'de 6 Bin Kişiyi İftar Yemeğinde Buluşturdu
23:38
Yozgat'ta 6 Bin Kişiye İftar Verildi İstanbul Bayrampaşa Belediyesi, Yozgat Valiliği ve Yozgat Belediyesi, Yerköy ilçesinde 6 bin kişiye iftar verdi.
Yozgat'ta 6 Bin Kişiye İftar Verildi
17:37
Bozok Bereket Kervanı Yozgat ve İlçelerinde İftar Verecek Yozgat Valiliği ve Yozgat Belediye Başkanlığı işbirliği ile hazırlanan “Bozok Bereket Kervanı, ‘Gönül sofrasında sizlerle‘ sloganıyla Yozgatlılar arasında gönül köprüsü kurmak için yola çıkıyor.
Bozok Bereket Kervanı Yozgat ve İlçelerinde İftar Verecek
17:30
Bozok Bereket Kervanı "Gönül Sofrasında Sizlerle" Sloganıyla Yola Çıkıyor Yozgat Valiliği ve Yozgat Belediye Başkanlığı işbirliği ile hazırlanan “Bozok Bereket Kervanı, ‘Gönül sofrasında sizlerle‘ sloganıyla Yozgatlılar arasında gönül köprüsü kurmak için yola çıkıyor.
Bozok Bereket Kervanı 'Gönül Sofrasında Sizlerle' Sloganıyla Yola Çıkıyor
18:19
Yenifakılı'da, 2.etap TOKİ Çekilişi Yapıldı? Yenifakılı Belediyesi tarafından alt gelir grubuna yönelik olarak TOKİ tarafından yaptırılan 2.etap 161 konutun sahipleri çekilen kurayla bellirlendi.
Yenifakılı'da, 2.etap TOKİ Çekilişi Yapıldı?
15:17
Hami-Yet Çocuklarının Karne Hediyesi Bisiklet Yozgat Valiliği tarafından hayata geçirilen Koruyucu Yetim Destek (Hami Yet) Projesi kapsamında, Yenifakılı ilçesinde babasını kaybetmiş başarılı öğrencilere bisiklet hediye edildi.
Hami-Yet Çocuklarının Karne Hediyesi Bisiklet
17:07
Barınma Sorunum Yok, Okuyorum Projesi Yenifakılı Kaymakamlığı tarafından yürütülen "Barınma Sorunum Yok, Okuyorum Projesi" kapsamında yaptırılacak 120 kişilik erkek öğrenci yurdunun inşaatına başlandı.
11:38
Okuyarak Madalya Kazandılar Yozgat'ın Yenifakılı İlçesi'nde çocuklara kitap okuma alışkanlığını kazandırmak amacıyla hazırlanan 'Okuyorum, Anlıyorum, Anlatıyorum' adı verilen proje kapsamında düzenlenen yarışmada en fazla kitap okuyan öğrencilere madalya ve başarı belgeleri törenle dağıtıldı.
16:25
Yenifakılı'da Başarılı Öğrenciler Piknikle Ödüllendirildi Yenifakılı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, SODES Projesi çerçevesinde gerçekleştirilen Deneme Sınavında dereceye giren öğrencileri piknikle ödüllendirdi.
Yenifakılı'da Başarılı Öğrenciler Piknikle Ödüllendirildi
15:14
Başarılı Öğrencilere Çanakkale Gezisi Yenifakılı’da "SODES Yenifakılı Etüd Merkezi Projesi’ kapsamında 45 öğrenciye Çanakkale gezisi düzenlendi.
16:44
Başbakan Erdoğan Kayseri'de Erdoğan, toplu açılış töreninde konuştu: (1) "Meclis açılırken bir gayesi vardı; Meclis milli iradenin merkezi olacak.
14:20
Yozgat'ta "Kutlu Doğum Haftası" Etkinlikleri Aydıncık, Boğazlıyan, Sarıkaya, Saraykent ve Yenifakılı ilçelerinde "Kutlu Doğum Haftası" etkinlikleri devam ediyor.
Yozgat'ta 'Kutlu Doğum Haftası' Etkinlikleri
14:53
Sınvada Başarı Gösteren Öğrenciler Sinameyla Ödüllendirildi Yenifakılı ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü, SODES projesi kapsamında, ortaöğretim ve lise öğrencilerini sinemaya götürdü.
12:22
2014 Yerel Seçim Sonuçları Yenifakılı Kaymakamı Selami Kaya, Belediye Başkanı Yalçın Karadavut'a, hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
15:08
Bozdağ: Anayasa Mahkemesi Çizilen Sınırları Aştı Adalet Bakanı Bozdağ, Anayasa Mahkemesi'nin, Twitter konusunda verdiği kararın yanlış olduğunu ve sınırları aştığını ifade etti.
Bozdağ: Anayasa Mahkemesi Çizilen Sınırları Aştı
14:54
Bozdağ Anayasa Mahkemesi Çizilen Sınırları Aşmıştır Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Anayasa Mahkemesi'nin Tiwitter konusunda verdiği kararın yanlış olduğunu düşündüğünü söyledi.
Bozdağ Anayasa Mahkemesi Çizilen Sınırları Aşmıştır
14:37
Bozdağ: Ergenekon Davası'nın Gerekçeli Kararı Fevkalade Uzun Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Ergenekon Davası'nın gerekçeli kararı konusunda, "Bu gerekçeli karar fevkalade uzun bir karar. Türk adli tarihi içerisinde bu kadar uzun gerekçeli bir karar var mı bilmiyorum.
Bozdağ: Ergenekon Davası'nın Gerekçeli Kararı Fevkalade Uzun
11:23
Yenifakılı Belediye Başkanı Karadavut Mazbatasını Aldı AK Parti'den Yenifakılı Belediye Başkanlığına seçilen Yalçın Karadavut, mazbatasını aldı.
17:28
Kaymakam'dan Teşekkür Plaketi Yenifakılı Kaymakamı Selami Kaya, eski belediye başkanlarına teşekkür plaketi takdim etti.
16:19
2014 Yerel Seçim Sonuçları Yozgat Belediye Başkanlığına, resmi olmayan sonuçlara göre, AK Parti adayı Kazım Arslan seçildi 13 ilçe belediye başkanlığından 12'sini AK Parti, 1'ini MHP'li aday kazandı.
03:51
Yozgat'ın İlçelerinde Kim Kazandı? Resmi olmayan sonuçlara göre Yozgat'da belli olan ilçe belediye başkanlıklarının 12'sini AK Parti, 1'ini MHP aldı.
Yozgat'ın İlçelerinde Kim Kazandı?
22:01
Yozgat'ta AK Parti 13 İlçe Belediye Başkanlığını Kazandı Yapılan yerel seçimlerde kesin olmayan sonuçlara göre AK Parti Yozgat'ta 13 ilçenin belediye başkanlığını kazandı.
16:58
AK Parti Yenifakılı Belediye Başkan Adayı Yalçın Karadavut Açıklaması AK Parti Yozgat’ın Yenifakılı İlçe Belediye Başkan Adayı Yalçın Karadavut, Yenifakılı’yı çamurdan kurtarıp, modern bir ilçe yapacaklarını söyledi.
AK Parti Yenifakılı Belediye Başkan Adayı Yalçın Karadavut Açıklaması
16:14
Bozdağ Türkiye Sıkıntıya Girse Zil Takıp Oynayacak Hainler Var Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, 'Türkiye'nin geleceğini karatmak isteyen alçaklara, hainlere meydanı asla bırakmayız. Türkiye Allah göstermesin bir sıkıntıya girse, zil takıp oynayacak hainler var. Ak Parti kaybetsin de Türkiye isterse savaşa girsin, Türkiye'de isterse yüzlerce, binlerce insan birbirinin karşısına dikilsin, bunların umurunda değil dedi.
Bozdağ Türkiye Sıkıntıya Girse Zil Takıp Oynayacak Hainler Var
15:23
Bozdağ: Türkiye Sıkıntıya Girse Zil Takıp Oynayacak Hainler Var Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Türkiye'nin geleceğini karatmak isteyen alçaklara, hainlere meydanı asla bırakmayız. Türkiye Allah göstermesin bir sıkıntıya girse, zil takıp oynayacak hainler var. AK Parti kaybetsin de Türkiye isterse savaşa girsin, Türkiye'de isterse yüzlerce, binlerce insan birbirinin karşısına dikilsin, bunların umurunda değil" dedi.
14:58
Bakan Bozdağ: Medya Ses Kaydını Yayınlamak Suretiyle İhanete İştirak Ediyor Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, internette yayınlanan ses kaydıyla ilgili, "Bu görüşmeleri kayda alan alçaklara sesleniyorum.
Bakan Bozdağ: Medya Ses Kaydını Yayınlamak Suretiyle İhanete İştirak Ediyor
14:06
Bekir Bozdağ : ''Hem kayda almak, hem bunu yayınlamak ihanettir" - Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, güvenlik toplantısının illegal dinlenmesine ilişkin, "Bu istişareleri, bu görüşmeleri kayda alan alçaklara sesleniyorum.
Bekir Bozdağ : ''Hem kayda almak, hem bunu yayınlamak ihanettir' -
13:55
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ Açıklaması Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’nun yaptığı toplantının ses kayıtlarını servis edenlere seslenerek, “Bu bir ihanettir, bu devlete, bu millete ihanettir.
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ Açıklaması
13:34
Adalet Bakanı Bozdağ, Yozgat'ta Bozdağ: "(Güvenlik toplantısının illegal dinlenmesi) Bu istişareleri, bu görüşmeleri kayda alan alçaklara sesleniyorum.
19:07
Yenifakılı Imam Hatip Ortaokulu, Bilgisayarlarına Kavuştu Yozgat Valisi Abdulkadir Yazıcı, Yenifakılı ilçesinde Şehit Cuma Karadavut Imam Hatip Ortaokulu için Il Özel Idaresi’nce alının 10 adet bilgisayarı öğrencilerin kullanımına sundu.
Yenifakılı Imam Hatip Ortaokulu, Bilgisayarlarına Kavuştu
18:47
Yozgat Tkdk 19 Proje ile Sözleşme Daha İmzaladı Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Yozgat İl Koordinatörlüğüne, 11’inci çağrı döneminde sunulan 111 porjeden 19’uyla daha sözleşme imzalandı.
Yozgat Tkdk 19 Proje ile Sözleşme Daha İmzaladı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 01:13:10. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA YENİFAKILI HABERLERİ
[Hata Bildir]