02:1400
SON DAKİKA YEŞİLYURT HABERLERİ

Son Dakika Yeşilyurt Haberleri

  Karapınar'da Asfalt Yol İsteği

  KONYA (AA) Karapınar'daki Yeşilyurt ve Fatih Mahallesi sakinleri, mahalle sınırları içinde 2 kilometre uzunluğundaki yolun asfaltlanmasını istiyor. (24 Ağustos 2014 Pazar )

   

  AK Parti Erzurum İl Başkanlığı'ndan Kongre Açıklaması

  AK Parti Erzurum İl Başkanlığı'ndan Kongre Açıklaması

  Ak Parti Erzurum İl Başkanı Fatih Yeşilyurt, 27 Ağustos’ta Ankara’da yapılacak olan olağanüstü kurultayı ile ilgili basın açıklaması yaptı. (24 Ağustos 2014 Pazar )

   

  AK Parti Olağanüstü Kurultayına Doğru

  AK Parti Olağanüstü Kurultayına Doğru

  AK Parti Erzurum il Başkanı Yeşilyurt: "AK Parti, birliğiyle, beraberliğiyle, davasıyla, sevdasıyla ve aziz milletiyle bu yolda yürümeye devam edecektir" "Dünya'da ülkemizi saygın, etkili ve güçlü bir konuma getirdik" (23 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Havuz Başında Ice Bucket Etkinliğine Yoğun İlgi

  Havuz Başında Ice Bucket Etkinliğine Yoğun İlgi

  Bodrum'da ALS hastalığı için farkındalık yaratmak amacıyla Ice Bucket Challenge etkinliği düzenleyen Forever Club Otelin meydan okumasına yanıt gecikmedi. (23 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri

 • Karabükspor, Saint-Etienne'ye 4-3 Yenildi

  Karabükspor, Saint-Etienne'ye 4-3 Yenildi UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcimiz Karabükspor, normal süresi ve uzatmaları 1-0 yenik tamamladıkları maçta penaltılarla Saint-Etienne'ye elendi.

 • Sosyal Medyanın Yeni Fenomeni: Laf Ebesi Çaycı

  Sosyal Medyanın Yeni Fenomeni: Laf Ebesi Çaycı Sahilde seyyar çay satışı yapan çocuk ile müşterisi arasındaki komik diyalog müşteri tarafından kaydedildi. Sempatikliği ve hazır cevaplarıyla dikkat çeken çaycı çocuk sosyal medyanın yeni fenomeni oldu.

 • Gül Çiftinin Yeni Yuvası Çekmeköy Oldu

  Gül Çiftinin Yeni Yuvası Çekmeköy Oldu Devir teslim töreninin ardından Çankaya Köşkü'nden ayrılan Gül çiftinin İstanbul'da ikamet edeceği adres belli oldu. Gül çifti Çekmeköy'de bir villada oturacak.

[Hata Bildir]
29.08.2014 02:14:28. #1.12#