SON DAKİKA ZERRİN TEKİNDOR HABERLERİ

Son Dakika Zerrin Tekindor Haberleri

11:16
Gamze Saraçoğlu 10.Yılını İlk "Haute Couture" Defilesi İle Kutladı Gamze Saraçoğlu 10. Yılını ilk haute couture koleksiyonunu sunduğu defile ile kutladı.
Gamze Saraçoğlu 10.Yılını İlk 'Haute Couture' Defilesi İle Kutladı
14:52
Haluk Bilginer Öfkesini Çalgıcılardan Çıkardı Ünlü oyuncu efkar dağıtmaya gittiği Asmalımescit'teki barın önünde bir ara hava almak için dışarı çıktığında sokak çalgıcılarıyla birbirine girdi.
Haluk Bilginer Öfkesini Çalgıcılardan Çıkardı
09:39
Gizem Karaca eski partneri Şükrü Özyıldız'ı sahnede izledi Güzel Köylü dizisinin güzeli Gizem Karaca, önceki akşam Trump Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi.
Gizem Karaca eski partneri Şükrü Özyıldız'ı sahnede izledi
12:39
Vizyona Giren Filmlerden Sizin İçin Seçtiklerimiz! Bayram öncesi vizyona giren filmlerden sizin için derlediklerimiz!1.Pek YakındaBazı yasa dışı işler ve korsan CD işi yapan Zafer, eğer bu işlerden vazgeçmez ise ailesini kaybedecektir.
Vizyona Giren Filmlerden Sizin İçin Seçtiklerimiz!
09:20
Pek Yakında' ve 4 Yeni Film Sinemalarda Sinemalarda bu hafta 5 yeni film vizyona girdi.
Pek Yakında' ve 4 Yeni Film Sinemalarda
00:32
Pek Yakında" Filminin Galası Yapıldı Senaristliğini ve yönetmenliğini Cem Yılmaz'ın üstlendiği "Pek Yakında" filminin galası Kanyon'da yapıldı.
13:51
Kurt Seyit ve Şura Erken Final Yapıyor Bu sezon Mürüvvet rolüyle Fahriye Evcen'in de ekibe katıldığı 'Kurt Seyit ve Şura' dizisi reytinglerde yine istediği seviyeye ulaşamayınca erken final yapma kararı aldı.
12:27
'Kurt Seyit ve Şura'yı, Fahriye Evcen de Kurtaramadı Bu sezon Mürüvvet rolüyle Fahriye Evcen'in de ekibe katıldığı 'Kurt Seyit ve Şura' dizisi reytinglerde yine istediği seviyeye ulaşamayınca erken final yapma kararı aldı.
'Kurt Seyit ve Şura'yı, Fahriye Evcen de Kurtaramadı
08:17
Kurt Seyit'e Soğuk Duş Kurt Seyit ve Şura' Fahriye Evcen takviyesine rağmen reytinglerde 23'üncü sıraya düştü.
Kurt Seyit'e Soğuk Duş
14:04
'Kurt Seyit ve Şura İstanbul' Bu Akşam Başlıyor! Kıvanç Tatlıtuğ, Farah Zeynep Abdullah ve Fahriye Evcen'in rol aldığı Kurt Seyit ve Şura İstanbul'un ikinci sezonunda müthiş bir aşk fırtınası ekranlara gelecek.
'Kurt Seyit ve Şura İstanbul' Bu Akşam Başlıyor!
10:44
"PEK YAKINDA" 2 Ekim'de Sinemalarda... CEM YILMAZ'ın merakla beklenen filmi PEK YAKINDA'nın fragmanı yayınlandı!
'PEK YAKINDA' 2 Ekim'de Sinemalarda...
15:36
Kıvanç Tatlıtuğ'un Fotoğrafları New York'un En Ünlü Müzesinde Sergileniyor Arap sanatçı Shuruq Harb'ın, Tatlıtuğ'un fotoğraflarını kullanarak yaptığı 'eseri' New York'un en ünlü müzesinde sergilenmeye başlandı.
Kıvanç Tatlıtuğ'un Fotoğrafları New York'un En Ünlü Müzesinde Sergileniyor
10:56
Kurt Seyit Şura'da Aynı Oyuncu Farklı Bir Rolle 2. Kez Ekibe Katıldı Zerrin Tekindor yeni sezonda kadroya Mürvet yani Murka karakteriyle katılan Fahriye Evcen'in annesi Emine olarak 'Kurt Seyit ve Şura'da tekrar rol alacak.
Kurt Seyit Şura'da Aynı Oyuncu Farklı Bir Rolle 2. Kez Ekibe Katıldı
09:03
Yeni Türk Filmleri Görücüye Çıkıyor Gişede büyük bütçeli rakiplerini geride bırakan Türk sineması, gelecek günlerde yeni yapımlarla seyirciyi sinema salonlarına çekmeye hazırlanıyor.
Yeni Türk Filmleri Görücüye Çıkıyor
11:59
Pepsi'den "PEK Yakında"da Rol Alma Fırsatı Cem Yılmaz'ın Yeni Filmi 'Pek Yakında'da Rol Almak İsteyen Kimler Var?
Pepsi'den 'PEK Yakında'da Rol Alma Fırsatı
11:50
Cem Yılmaz, Yeni Filmi 'Pek Yakında'nın Fragmanını Twitter'da Paylaştı Ünlü komedyen Cem Yılmaz, yeni filmi Pek Yakında'nın ilk fragmanını Twitter hasabından paylaştı.
Cem Yılmaz, Yeni Filmi 'Pek Yakında'nın Fragmanını Twitter'da Paylaştı
14:11
Ünlülerden 'Her Gün Bir Film' Çağrısı! Sinema yazarı Cem Altınsaray Twitter'den yaptığı 'Her gün bir film izleyin' çağrısına video çekti.
Ünlülerden 'Her Gün Bir Film' Çağrısı!
14:14
75 Tl'lik Alışverişe Tiyatro Bileti Hediye! Trump Alışveriş Merkezi mağazalarından en az 75 TL'lik alışveriş yapanlar, Trump Kültür ve Gösteri Merkezi'nde sahnelenen ve sezonun en çok ilgi gören tiyatro oyunlarına hediye bilet kazanıyor.
75 Tl'lik Alışverişe Tiyatro Bileti Hediye!
14:37
Afife Tiyatro Ödülleri Sahiplerini Buldu 18'inci Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri, düzenlenen törenle sahiplerini buldu.
Afife Tiyatro Ödülleri Sahiplerini Buldu
14:02
Afife Tiyatro Ödülleri Verildi 18. Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri, Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen görkemli gecede sahiplerini buldu.
Afife Tiyatro Ödülleri Verildi
12:06
Afife Tiyatro Ödülleri" Sahiplerini Buldu 18. Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen törenle sahiplerini verildi "Muhsin Ertuğrul Özel Ödülü" Münir Özkul'a, "Cevat Fehmi Başkut Özel Ödülü" Ahmet Sami Özbudak'a, "Yapı Kredi Özel Ödülü" Prof. Dr. Zehra İpşiroğlu'na sunuldu "Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu" ödülü Zerrin Tekindor ve "Yılın En Başarılı Erkek Oyuncusu" ödülü Tardu Flordun'a takdim edildi.
11:51
Afife Tiyatro Ödülleri Sahiplerini Buldu Haber-kamera: İdris TİFTİKÇİ / İstanbul DHA Haliç Kongre Merkezi'nde dün düzenlenen törene, sanat ve iş dünyasından çok sayıda davetli katıldı.
Afife Tiyatro Ödülleri Sahiplerini Buldu
03:32
Afife Tiyatro Ödülleri Sahiplerini Buldu Haber-kamera: İdris TİFTİKÇİ / İstanbul DHA Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen törene, sanat ve iş dünyasından çok sayıda davetli katıldı.
Afife Tiyatro Ödülleri Sahiplerini Buldu
03:31
Afife Tiyatro Ödülleri Sahiplerini Buldu 18'inci Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri, düzenlenen törenle sahiplerini buldu.
Afife Tiyatro Ödülleri Sahiplerini Buldu
03:10
18. Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri Sahiplerini Buldu 18. Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri, Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen görkemli gecede sahiplerini buldu.
18. Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri Sahiplerini Buldu
17:30
19. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri Adayları Belli Oldu Türkiye'de tiyatro ve sinema dallarında ödül veren tek organizasyon olan "Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri"nin bu yıl 19.su gerçekleşiyor.
19. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri Adayları Belli Oldu
15:57
Desıgn Soul, Yeni Sayısıyla Tüm Mobil Cihazlarda Renkli içerik denildiğinde akla ilk gelen dijital dergi Filli Boya Design Soul, yine dopdolu içeriğiyle bahara merhaba diyor.
Desıgn Soul, Yeni Sayısıyla Tüm Mobil Cihazlarda
08:33
18. Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri Adayları Açıklandı Tiyatro alanında Türkiye'nin en prestijli ve uzun soluklu ödülü olarak görülen Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri'nin 2014 adayları açıklandı.
01:05
18'inci Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri Adayları Açıklandı 18'inci Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri'nin adayları açıklandı.
01:02
18'inci Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri Adayları Açıklandı Haber-kamera: Mehmet AKTARAN / İstanbul DHA Adayların açıklanmasıyla ilgili Rahmi Koç Müzesi Erdoğan Gönül Galerisi'nde basın toplantısı düzenlendi.
18'inci Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri Adayları Açıklandı
00:00
Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödüllerinin Adayları 18. Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödüllerinin adayları açıklandı.
Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödüllerinin Adayları
23:46
18. Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri Bu yıl 18'incisi verilecek ödüllerin adayları açıklandı Muhsin Ertuğrul Özel Ödülü'ne Münir Özkul, Cevat Fehmi Başkut Özel Ödülü'ne Ahmet Sami Özbudak, Yapı Kredi Özel Ödülü'ne ise Prof. Dr. Zehra İpşiroğlu layık görüldü.
18. Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri
13:02
27 Mart Dünya Tiyatro Günü 1962'den beri her yıl tiyatroya emek veren bir sanatçının hazırladığı "Dünya Tiyatro Günü Bildirisi" yayımlandı Bı yılki bildiriyi hazırlayan Güney Afrikalı tiyatro ve opera yönetmeni Bailey: "Bu dünyada güçler eşit değil. Değişik egemenlik düzenleri tek ulusun, tek ırkın, tek cinsin, tek cinsel tercihin, tek dinin, tek ideolojinin, tek kültürel çerçevenin ötekilere üstün olduğuna hepimizi inandırma çabasında.
15:50
Enka Kültür Sanat Buluşmaları'nda "Kim Korkar Hain Kurttan?" ENKA Kültür Sanat, Oyun Atölyesi'nin yeni oyunu "Kim Korkar Hain Kurttan?"ı ağırladı.
Enka Kültür Sanat Buluşmaları'nda 'Kim Korkar Hain Kurttan?'
11:15
Jorge Cardoso 11 Şubat'ta Akbank Sanat'ta Cenk Karaferya, 11 Şubat'ta Zorlu Center'da sahne alacak Arjantinli sanatçı Jorge Cardoso, 11 Şubat'ta Akbank Sanat'ta sahne alacak.
Jorge Cardoso 11 Şubat'ta Akbank Sanat'ta
11:08
Enka Kültür Sanat Buluşmaları'ndan, Salı Suareleri 26. Yıl ENKA Kültür Sanat Buluşmaları'nda her Salı, tiyatro gecesi var.
Enka Kültür Sanat Buluşmaları'ndan, Salı Suareleri
18:03
Haluk Bilginer Ayakta Uyudu Sevgilisi Zerrin Tekindor'la eğlenen Haluk Bilginer, VIP aracına binerken uyumak üzereydi.
Haluk Bilginer Ayakta Uyudu
06:03
Oğul Tekindor Yönetti, Anne Oynadı, Baba İzledi Oyun Atölyesinin yeni oyunu Kim Korkar Hain Kurttan, sezona hızlı bir giriş yaptı.
Oğul Tekindor Yönetti, Anne Oynadı, Baba İzledi
15:03
Eski Eşiyle Sevgilisi Aynı Karede Birbirlerinden köşe bucak kaçan Çetin Tekindor ile Haluk Bilginer sonunda bir araya geldi.
06:03
Biletleri Kapışıldı! Oyun Atölyesi'nin 2013-14 sezonundaki üçüncü yeni oyunu 'Kim Korkar Hain Kurttan', izleyiciyle buluştu.
06:03
Haluk Bilginer ve Zuhal Olcay, Beyoğlu'nda Pişti Oldu Asmalımescit'te bir partiye sevgilisi Zerrin Tekindor ile katılan Haluk Bilginer, eski eşi Zuhal Olcay'la karşılaşınca ayaküstü sohbet etti.
Haluk Bilginer ve Zuhal Olcay, Beyoğlu'nda Pişti Oldu
06:03
"Tatlı Bir Rüya Görerek Uykumda Ölmek İsterim" Oyuncu Şükrü Özyıldız, "Tatlı bir rüya görürken uykuda ölmek isterim." dedi.
'Tatlı Bir Rüya Görerek Uykumda Ölmek İsterim'
11:35
Devlet Tiyatroları'nda Yıllardır Oyuncu, Yönetmen ve Dekoratör Olarak Emek Veren Beş Önemli İsmin... Yıllardır oyuncu, yönetmen ya da dekoratör olarak belleklerimizde yer etmiş olan sanatçıların 'Sahneden Fırçaya' adlı sergisinde Sumru Yavrucuk, Ayşe Tunaboylu, Sermin Hürmeriç ve Banu Noyan da sanatçı dostlarını yalnız bırakmadı.
Devlet Tiyatroları'nda Yıllardır Oyuncu, Yönetmen ve Dekoratör Olarak Emek Veren Beş Önemli İsmin...
09:02
30'uncu Yaşını Boğaz'ın Ortasında Kutladı Yakında 'Kurt Seyd & Shura' Dizisiyle Ekrana Dönmeye Hazırlanan Kıvanç Tatlıtuğ, Önceki Gece...
30'uncu Yaşını Boğaz'ın Ortasında Kutladı
12:03
Haluk Bilginer ve Zerrin Tekindor'un Akşam Yemeği Keyfi Ünlü oyuncu Zerrin Tekindor ve Haluk Bilginer, önceki akşam Etiler'de birlikte görüntülendiler.
Haluk Bilginer ve Zerrin Tekindor'un Akşam Yemeği Keyfi
06:02
Haluk Bilginer'in Cesur Sahneleri Dillere Düşecek Ekim'de izleyici ile buluşacak 'Nehir' isimli tiyatro oyununda, ünlü oyuncu Haluk Bilginer ile Canan Ergüder'in cesur sahneleri yer alacak.
Haluk Bilginer'in Cesur Sahneleri Dillere Düşecek
07:07
Kuzey Güney'de sürpriz final Kuzey kimi vurdu? Kanal D'nin iki sezondur ekranlarda olan başrolünde Kıvanç Tatlıyuğ'un oynadığı dizisi Kuzey Güney veda etti.
Kuzey Güney'de sürpriz final Kuzey kimi vurdu?
14:15
Tarkan 4,5 Milyon Dolara Ev Aldı Amerika'nın yanı sıra sık sık İngiltere'ye giden Tarkan, otelde kalmaktan sıkıldığı için İngiltere'de ev sahibi olmaya karar verdi.
Tarkan 4,5 Milyon Dolara Ev Aldı
12:30
Kuzey Güney'de Gülten Hanım,hıdırellez Dileği Tuttu, Sosyal Medya Yıkıldı! Kanal D’nin, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Buğra Gülsoy ve Öykü Karayel’in paylaştıkları sevilen dizisi “Kuzey Güney”de Gülten Hanım’ın (Zerrin Tekindor) Hıdırellez dileği tuttuğu sahne, sosyal medyada gündem yarattı.
Kuzey Güney'de Gülten Hanım,hıdırellez Dileği Tuttu, Sosyal Medya Yıkıldı!
06:03
Geceye Damga Vuran Espri Antalya Televizyon Ödülleri töreninde, İşler Güçler dizisinin oyuncularından Murat Cemcir, gündemdeki milli içki konusuna atıfta bulundu.
Geceye Damga Vuran Espri
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 10:43:03. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ZERRİN TEKİNDOR HABERLERİ
[Hata Bildir]