23:3700
SON DAKİKA ZEYTİNBURNU HABERLERİ

Son Dakika Zeytinburnu Haberleri

  MHP Genel Başkan Yardımcısı Adan Açıklaması

  MHP Genel Başkan Yardımcısı Adan Açıklaması

  "Önümüzde bir seçim var. Bu seçim, vurgunun, talanın öncüsüyle, bölücü iradeye teslim olmuşla, bir Anadolu çocuğunun, milli değerlere sarılmış Ekmeleddin İhsanoğlu'nun arasında geçecek" (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Araç Altında Kalan Minik Kız Hayatını Kaybetti

  Araç Altında Kalan Minik Kız Hayatını Kaybetti

  Zeytinburnu'nda evinin önünde oynadığı sırada bir aracın altında kalan 7 yaşındaki Esma Nur, hayatını kaybetti. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  Gümrük ve Ticaret Bakanı Yazıcı Açıklaması

  Gümrük ve Ticaret Bakanı Yazıcı Açıklaması

  "İşletmelerin açılış, kapanış ve faaliyetlerine yönelik işlemlerin tek merkezden yapılacağı elektronik platform PERBİS'in uygulanmasıyla, kamuoyunda merdiven altı olarak tabir edilen ruhsatsız iş yerleri, vatandaşların denetimine açılacak" "Vatandaşlarımız, ikamet ettikleri muhitlerdeki iş yerlerinin. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  Merdiven Altı İşletmeleri Vatandaş Denetleyebilecek

  Merdiven Altı İşletmeleri Vatandaş Denetleyebilecek

  Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, merdiven altı işletmelerin vatandaşın denetimine açıldığını açıkladı. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  Merdiven Altı İşletmeler Vatandaşın Denetimine Açılıyor"

  Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, işletmelerin açılış, kapanış ve faaliyetlerine yönelik işlemlerin tek merkezden yapılacağı bir elektronik platform olan “Perakende Bilgi Sistemi”nin (PERBİS) uygulamaya alınmasıyla birlikte, kamuoyunda merdiven altı olarak tabir edilen ruhsatsız iş yerlerinin artık vatandaşların denetimine açılacağını bildirdi. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  Bakan Yazıcı: Perbis ile Ruhsatsız İşyerleri Vatandaşların Denetimine Açık Olacak

  Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, işletmelerin açılış, kapanış ve faaliyetlerine yönelik işlemlerin tek merkezden yapılacağı bir elektronik platform olan "Perakende Bilgi Sistemi"nin (PERBİS) uygulamaya alınmasıyla birlikte, kamuoyunda merdiven altı olarak tabir edilen ruhsatsız işyerlerinin artık vatandaşların denetimine açılacağını bildirdi. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  Cumhurbaşkanlığı Seçimine Doğru

  Cumhurbaşkanı adayı İhsanoğlu: "(İsrail'in Gazze saldırıları) Bu lanetli saldırının bir an evvel durdurulması için herkesin elinden geleni yapması lazım. Bu zalim ve gaddar saldırının durdurulması sırf ateşli ifadelerle, heyecanlı nutuklarla olmuyor" "Gazze'de bu büyük saldırılara uğrayan kardeşlerimize. (20 Temmuz 2014 Pazar )

   

  İhsanoğlu, Menderes ve Özal'ın Kabirlerini Ziyaretinde Duygulandı

  İhsanoğlu, Menderes ve Özal'ın Kabirlerini Ziyaretinde Duygulandı

  Cumhurbaşkanı adayı Prof. Dr. Ekmeleddin İhsanoğlu, merhum Başbakan Adnan Menderes ve 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal’ın mezarlarını ziyaret ederken duygulu anlar yaşadı. (20 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Öztaylan, AK Parti İstanbul 2.bölge Koordinatörlüğüne Getirildi

  Öztaylan, AK Parti İstanbul 2.bölge Koordinatörlüğüne Getirildi

  Ak Parti Balıkesir Milletvekili Mehmet Cemal Öztaylan, partisinin İstanbul 2. Bölge koordinatörlüğüne getirildi. (19 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
25.07.2014 23:37:06. #1.12#