23:3700
SON DAKİKA ZEYTİNBURNU HABERLERİ

Son Dakika Zeytinburnu Haberleri

   

  Bodrum'da 6 Mülteci Tedbir Amaçlı Karantina Altına Alındı

  Bodrum'da 6 Mülteci Tedbir Amaçlı Karantina Altına Alındı

  Bodrum'da, şişme botla Yunanistan'ın İstanköy Adası'na geçmeye çalışırken yakalanan 4'ü Afganistan 2'si Pakistan uyruklu 6 kaçak göçmen son günlerde yaygın olan bulaşıcı hastalıklar nedeniyle tedbir amaçlı karantinaya alındı. (Bugün 22:12)

   

  Zeytinburnu'nda Bazı Yollar Trafiğe Kapatılacak

  Zentinburnu'nda yarın yapılacak olan 6. Cumhuriyet Koşusu kapsamında bazı yollar trafiğe kapatılacak. (Bugün 16:35)

   

  Safiye Erol Anılacak

  Zeytinburnu Belediyesi vefatının 50. Yılı münasebetiyle Türk Edebiyatının münevver isimlerinden Safiye Erol 'u anacak. (Bugün 13:04)

   

  Sare Davutoğlu: Okullar ve Yurtların Molotoflu Saldırılara Maruz Kalması Son Derece Üzücü

  Sare Davutoğlu: Okullar ve Yurtların Molotoflu Saldırılara Maruz Kalması Son Derece Üzücü

  Der ile Avrupa Eğitim Vakfı işbirliğinde gerçekleştirilecek "Temiz Sınıf, Sağlıklı Gelecek" projesinin tanıtım toplantısında konuşan Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun eşi Sare Davutoğlu, Türkiye'de yaşanan güzelliklere ve gelişmelere rağmen yürekleri yakan olayların da yaşandığını söyledi. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Temiz Sınıf, Sağlıklı Gelecek' Projesi

  Temiz Sınıf, Sağlıklı Gelecek" Projesi

  TOGEM DER ile Avrupa Eğitim Vakfı işbirliğinde gerçekleştirilecek projede, İstanbul ve Siirt'te okul öncesi eğitim veren sınıflarda fiziksel güvenlik ve hijyen koşullarını iyileştirerek, çocukların daha sağlıklı ve etkili eğitim alması hedefleniyor Başbakan Davutoğlu'nun eşi Sare Davutoğlu: "Bir anne, bir hekim, bu ülkenin bir vatandaşı olarak beni yüreğimden yaralayan bir hadise ise son dönemde maalesef yaşanan olaylarda çocuklarımızın şiddete maruz, şiddete aracı, şiddete muhatap kılınması. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Türkiye Olimpian Derneği Genel Kurulu Yapıldı

  Türkiye Olimpian Derneği Genel Kurulu Yapıldı

  Türkiye Olimpian Derneği genel kurulu, bugün Olimpiyat Evinde yapıldı. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  İsmail Kara: Siz Hangi Halifelikten Bahsediyorsunuz?

  Prof. Dr. İsmail Kara, Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi'nde gerçekleşen Çağdaş İslam Düşüncesi seminerinin bu yılki ilk bölümünde çağdaş İslam düşüncesinde sık sık tartışma konusu olan "Halifelik" konusuna değindi. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Haydar Ergülen, Acılı Kuşak Sairi Ahmed Arif'i Anlatacak

  Şair Haydar Ergülen, Şairin Yaşamı söyleşi dizisinde her ay Türk şiirine etki eden bir şairi anlatmaya devam ediyor. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  107. Mushaf'ını Yazarken Vefat Eden Hattat

  Zeytinburnu'nun Ebedi Sakinleri söyleşi dizisi ile her ay Merkezefendi Mezarlığı'nda kabri bulunan tarihe mal olmuş önemli şahsiyetleri yâd edecek, kitaplaştırarak tarihe kaydedecek. (21 Ekim 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
25.10.2014 23:37:49. #1.12#