SON DAKİKA ZONGULDAK VALİLİĞİ HABERLERİ

Son Dakika Zonguldak Valiliği Haberleri

 • 14:111 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj BayramıZonguldak'ta 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı kutlandı.
 • 12:521 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı 90’ncı yıldönümünde Zonguldak Valiliği önünde çelenk töreni düzenlendi.
 • 15:38Sandıkta Sakladığı 150 Bin Liralık Altını ÇalındıZonguldak merkeze bağlı Ayvatlar köyünde yaşayan N.E.’nin evinde sandıkta sakladığı yaklaşık 150 bin TL değerindeki altını çalındı.
 • 09:42Emekliye Toplu Konut MüjdesiZonguldak’ın Çaydeğirmeni beldesinde emekliler için 324 dairenin ihalesi önümüzdeki günlerde yapılacak.
 • 19:00Zonguldak'ın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 95. YılıZonguldak'ın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 95. YılıZonguldak’ın Düşman İşgalinden Kurtuluşu ve Uzunmehmet’i Anma Günü etkinlikleri kapsamında kortej yürüyüşü düzenlendi.
 • 13:12Zonguldak'ın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 95. YılıZonguldak'ın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 95. YılıZonguldak’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 95. yılı törenle kutlandı.
 • 12:10Zonguldak Tüplü Fındık Üretimini Başarı ile TamamladıOrman ve Su İşleri Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü (OGM), Zonguldak 2016 yılı fidan üretim programında bulunan tüplü fındık üretimini başarı ile tamamladı.
 • 17:36Valilik Sıcak Hava UyarısıZonguldak Valiliği Kuzey Afrika üzerinden gelen ve bir hafta etkili olacak olan sıcak hava dalgası nedeni ile oluşabilecek güneş çarpması konusunda vatandaşları uyardı.
 • 15:11Jandarma Teşkilatının 177. Kuruluş Yıldönümü KutlandıJandarma Teşkilatının 177. Kuruluş Yıldönümü KutlandıZonguldak’ta, Jandarma Teşkilatı’nın 177. Kuruluş yıldönümü nedeniyle Zonguldak Valiliği önünde tören düzenlendi.
 • 23:07Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: "Orman Köyleri Bizim İçin Hasım Değil, Hısımdır"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Tören öncesi detaylar Bakan Veysel Eroğlu'nun konuşması Toplu açılış töreni Bakan Eroğlu'na kuzu hediye edilmesi İftardan görüntü Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: "Eskiden ormanlara girmek yasaktı.
 • 21:25Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu AçıklamasıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Eskiden ormanlara girmek yasaktı.
 • 16:41Okul ve Çevre Temizliği" Konu Şiir YarışmasıZonguldak'ta düzenlenen "Okul ve çevre temizliği" konulu şiir yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi.
 • 13:25Gökküşağım Olur Musun?" Projesi Öğrencileri ÖdüllendirdiZonguldak Valiliği İl Dernekler Müdürlüğü koordinesinde İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İl Halk Sağlığı Müdürlüğü, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ile Kantin İşletmecileri Esnaf Derneği tarafından organize edilen “Gökkuşağım Olur musun?” adlı proje kapsamında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.
 • 17:49Halk Sağlığı Müdürlüğü Yeni Araçları TanıttıHalk Sağlığı Müdürlüğü Yeni Araçları TanıttıZonguldak’ta Halk Sağlığı Müdürlüğünce evde bakım hizmetleri kapsamında hizmete alınan araçların tanıtımı yapıldı.
 • 15:59Zonguldak'ta Teneke Tavuk Kebabı FestivaliZonguldak'ta Teneke Tavuk Kebabı FestivaliZonguldak'ta Teneke Tavuk Kebabı FestivaliZONGULDAK'ta, '4'üncü Ulusal Teneke Tavuk Kebabı ve Kültür Festivali' düzenlendi.
 • 14:52Zonguldak'ta Teneke Tavuk Kebabı FestivaliZonguldak'ta Teneke Tavuk Kebabı FestivaliZonguldak'ta, '4'üncü Ulusal Teneke Tavuk Kebabı ve Kültür Festivali' düzenlendi.
 • 10:10Ramazan Sofraları Binlerce Kişiyi Misafir EdecekSakarya, Bolu, Kocaeli, Karabük, Düzce, Bartın ve Zonguldak'ta ramazan hazırlıklarını tamamlayan belediyeler ve sivil toplum örgütleri, kurulacak çadırlarda binlerce kişiye iftar verecek.
 • 10:02Ramazan Sofraları Binlerce Kişiyi Misafir EdecekSakarya, Bolu, Kocaeli, Karabük, Düzce, Bartın ve Zonguldak'ta ramazan hazırlıklarını tamamlayan belediyeler ve sivil toplum örgütleri, kurulacak çadırlarda binlerce kişiye iftar verecek.
 • 15:14Beü, Avrupa Üniversiteler Birliği Kurumsal Değerlendirme Sürecini Başarıyla TamamladıBeü, Avrupa Üniversiteler Birliği Kurumsal Değerlendirme Sürecini Başarıyla TamamladıBülent Ecevit Üniversitesi Avrupa Üniversiteler Birliği Kurumsal Değerlendirme Sürecini başarıyla tamamladı.
 • 14:43Zonguldak'taki Bakımevlerine 49 Kişi AlınacakZonguldak'taki bakım evleri için personel istihdam edileceği bildirildi.
 • 17:58Maden İşçilerinin Maaş Eylemine Son VermesiZonguldak'ın Kilimli ilçesinde, "Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY)" yönelik soruşturma kapsamında, örgüte finansal destek sağlandığı gerekçesiyle kayyum atanan özel maden şirketinde çalışan ve ocaktan çıkmama eylemini sürdüren işçilerin yanı sıra diğer maden şirketinde çalışan toplam 259 kişiye, sosyal yardım ile alacaklarının bir kısmı ödendi.
 • 18:55Zonguldak'ta Maden İşçilerinin Eylemi 10'uncu Gününe Girdi (2)Zonguldak'ta Maden İşçilerinin Eylemi 10'uncu Gününe Girdi (2)Kayyum 53 İŞÇİYE 1750 LİRA ÖDEME YAPTIKayyum heyeti, saat 18.30'a kadar 53 işçiye Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfınca 750'şer lira ve alacaklarının bir kısmı olan 1000'er lirayı ödediklerini açıkladılar.
 • 18:05Grafikli - Zonguldak'taki Maden İşçilerinin Maaş EylemiZonguldak'ın Kilimli ilçesinde "Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY)" yönelik soruşturma kapsamında, örgüte finansal destek sağlandığı gerekçesiyle kayyum atanan özel maden şirketinde çalışan ve ocaktan çıkmama eylemi yapan yaklaşık 100 işçiden 51'i alacaklarının bir kısmının ödenmesi dolayısıyla eylemini sonlandırdı.
 • 12:01Valilikten Çifte StandartZonguldak’ta maden işçilerinin eylemine ilişkin Valilik makamından görüş almak isteyen İhlas Haber Ajansı’na çifte standart uygulandı.
 • 23:19Zonguldak'ta Maden İşçilerinin Eylemi 9'uncu Gününde (3)Kayyum, 9 İŞÇİYE ÖDEME YAPTIMaden ocağında çalışan 9 işçiye kayyum tarafından sosyal yardım ile alacaklarının bir kısmı ödendi.
 • 22:20Zonguldak'taki Maden İşçilerinin Maaş EylemiZonguldak'ın Kilimli ilçesinde "Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY)" yönelik soruşturma kapsamında, örgüte finansal destek sağlandığı gerekçesiyle kayyum atanan özel maden şirketinde çalışan ve ocaktan çıkmama eylemini sürdüren işçilerden 9'una, sosyal yardım ile alacaklarının bir kısmı verildi.
 • 21:08İl Emniyet Müdürü, Madencilerle Görüştüİl Emniyet Müdürü, Madencilerle GörüştüZonguldak'ta maden işçilerinin eylemi 9'uncu gününde (2)İL EMNİYET MÜDÜRÜ, MADENCİLERLE GÖRÜŞTÜZonguldak İl Emniyet Müdürü Osman Ak, maden ocağına girerek işçilerle görüştü.
 • 20:25Maden İşçilerinin Maaş Eylemi - ZonguldakMaden İşçilerinin Maaş Eylemi - ZonguldakGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Zonguldak Valisi Ali Kaban'ın açıklamaları Eylem yapan işçilere su ve yiyeceklerin verilmesi - Vali Kaban: "İddia olunduğu üzere içerideki işgalcilere şekerli su ve su takviyesi yapılmadığı hususları tümüyle manipülasyondan ibarettir" "Eylemin başından itibaren özellikle sağlıklarının hiç bir şekilde sıkıntıya uğramaması için İl Emniyet Müdürü Osman Ak olmak üzere emniyet teşkilatımız gayret sarf etmektedir.
 • 19:55Maden İşçilerinin Yerin Altındaki Açlık Grevi 10'uncu GünündeMaden İşçilerinin Yerin Altındaki Açlık Grevi 10'uncu GünündeZonguldak'ın Kilimli ilçesinde şirketlerine kayyum atandıktan sonra maaşlarını alamayan madencilerin başlattığı açlık grevi 10 gündür sürüyor.
 • 18:54Açlık Grevindeki Madencilerin Eylemi 10. GünündeAçlık Grevindeki Madencilerin Eylemi 10. GünündeZonguldak Valisi Ali Kaban, Kilimli ilçesinde Paralel Devlet Yapılanması iddiasıyla yürütülen soruşturma kapsamında, örgüte finansal destek sağlandığı gerekçesiyle kayyum atanan özel maden şirketinde çalışan ve eylem yapan işçilerle ilgili "İddia olunduğu üzere içerideki işgalcilere şekerli su ve su takviyesi yapılmadığı hususları tümüyle manipülasyondan ibarettir" dedi.
 • 17:51Zonguldak'taki Maden İşçilerinin Maaş EylemiZonguldak Valisi Ali Kaban, Kilimli ilçesinde Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında, örgüte finansal destek sağlandığı gerekçesiyle kayyum atanan özel maden şirketinde çalışan ve eylem yapan işçilerle ilgili "İddia olunduğu üzere içerideki işgalcilere şekerli su ve su takviyesi yapılmadığı hususları tümüyle manipülasyondan ibarettir" dedi.
 • 17:17Zonguldak'taki Maden İşçilerinin Maaş EylemiBaşbakan Binali Yıldırım, Zonguldak'ta maaşlarını alamadıkları gerekçesiyle eylem yapan bir grup işçinin sorununun çözülmesi için Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay'ı aradı.
 • 13:20Zonguldak'taki Maden İşçilerinin Maaş EylemiZonguldak Valiliği, Kilimli ilçesinde, "Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması"na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında, örgüte finansal destek sağlandığı gerekçesiyle kayyum atanan özel maden şirketinde çalışan ve ocaktan çıkmama eylemi yapan işçilere, Ramazan ayı dolayısıyla Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) aracılığıyla biner lira yardım yapılacağı bildirildi.
 • 20:18Zonguldak'taki Maden İşçilerinin Maaş EylemiZonguldak Valiliği, Kilimli ilçesinde, "Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması"na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında, örgüte finansal destek sağlandığı gerekçesiyle kayyum atanan özel maden şirketinde çalışan ve ocaktan çıkmama eylemi yapan işçilerin eylemlerini sonlandırmaları durumunda alacaklarının ödeneceğini bildirdi.
 • 18:29Maden İşçilerinin Maaş EylemiMaden İşçilerinin Maaş EylemiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: İşçileri bekleyen yakınlarından görüntü CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba'nın açıklamaları Zonguldak'taki maden işçilerinin maaş eylemi CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba ve bazı milletvekilleri, FETÖ/PDY'ye yönelik soruşturma kapsamında örgüte finansal destek sağlandığı gerekçesiyle kayyum atanan ve önceki dönemden kalan alacakları ödenmediği iddiasıyla ocaktan çıkmama eylemi yapan maden şirketinin çalışanlarını ziyaret etti Ağbaba: "Biz buraya bir sorunu çözmeye geldik.
 • 17:35Zonguldak Valiliği'nden Provokasyon UyarısıZonguldak Valiliği, Zonguldak’ta FETÖ/PDY’ye yönelik soruşturmaya ilişkin provokasyon uyarısında bulundu.
 • 23:22Beü Her Yıl Engellileri Üniversite ile BuluşturuyorBülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ), Türkiye’de bir ilk olarak gerçekleştirdiği Engelsiz Üniversite Eğitimi’nin 4.’sünü Farabi Kampüsünde düzenliyor.
 • 17:02TOKİ Zonguldak Basın Sitesi Ön Talep Başvuruları Teslim EdildiTOKİ Zonguldak Basın Sitesi Ön Talep Başvuruları Teslim EdildiZonguldak Valiliği aracılığı ile Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti (ZGC) projesi olan medya mensuplarını konut sahibi yapma TOKİ Zonguldak Basın Sitesi için Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’na ön talep başvuruları teslim edildi.
 • 13:52Zonguldak'ta Kariyer Günü DüzenlenecekZonguldak'ta Kariyer Günü DüzenlenecekZonguldak’ta "İnsan Kaynakları ve Kariyer Günleri" programı düzenlenecek.
 • 17:35Zonguldak Terör Gazisi Ek Gelir İçin Erik SatıyorZonguldak Terör Gazisi Ek Gelir İçin Erik SatıyorTerör gazisi ek gelir için erik satıyorZonguldak'ta oturan terör gazisi 45 yaşındaki Hasan Özdemir, bahçesinde yetişen erikleri satarak aile batçesine katkı sağlıyor.
 • 13:30Terör Gazisi Ek Gelir İçin Erik SatıyorTerör Gazisi Ek Gelir İçin Erik SatıyorZonguldak'ta oturan terör gazisi 45 yaşındaki Hasan Özdemir, bahçesinde yetişen erikleri satarak aile batçesine katkı sağlıyor.
 • 23:21Zonguldak Kömürspor'a Coşkulu KarşılamaZonguldak Kömürspor'a Coşkulu KarşılamaGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Şampiyonluk kutlamalarından görüntüler Zonguldak Kömürspor Başkanı Süleyman Caner'in röportajı Zonguldak Kömürspor'a coşkulu karşılama Spor Toto 3. Lig play-off final karşılaşmasında Kızılcabölükspor'u yenerek Spor Toto 2. Lig'e yükselen Zonguldak Kömürspor'un teknik heyet ve futbolcularına, kentte büyük sevgi gösterilerinde bulunuldu Spor Toto 3. Lig play-off final karşılaşmasında Kızılcabölükspor'u 2-1 yenerek 10 yıl aradan sonra Spor Toto 2. Lig'e yükselen Zonguldak Kömürspor'un teknik heyet ve futbolcuları, kentte coşkuyla karşılandı.
 • 23:00Zonguldak Kömürspor'a Coşkulu KarşılamaKızılcabölükspor'u 2-1 yenerek 10 yıl aradan sonra Spor Toto 2. Lig'e yükselen Zonguldak Kömürspor'un teknik heyet ve futbolcuları, kentte coşkuyla karşılandı.
 • 18:19Harmankaya Şelaleleri'ne Yürüyüş DüzenlendiHarmankaya Şelaleleri'ne Yürüyüş Düzenlendi19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Zonguldak Valiliği ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Herkes İçin Spor İl Temsilciliği, Harmankaya Şelalelerine doğa yürüyüşü düzenledi.
 • 12:5514 Mayıs Eczacılık Günü14 Mayıs Eczacılık Günü14 Mayıs Bilimsel Eczacılık Günü kapsamında 17. Bölge Zonguldak-Bartın Eczacı Odası tarafından Atatürk Anıtı önüne çelenk bırakıldı.
 • 17:24Zonguldak Valiliği 19 Mayıs Gençlik Haftası Kapsamında Harmankaya Şelalerine Doğa Yürüyüşü...Zonguldak Valiliği 19 Mayıs Gençlik Haftası Kapsamında Harmankaya Şelalerine Doğa Yürüyüşü...Zonguldak Valiliği tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Zonguldak Herkes için Spor İl Temsilciliği ile birlikte Harmankaya Şelalerine doğa yürüyüşü gerçekleştirilecek.
 • 13:15Trafik Haftası Törenle KutlandıTrafik Haftası Törenle KutlandıHer yıl 7-13 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Karayolları ve Trafik Güvenliği Haftası Zonguldak’ta Valilik binası önünde gerçekleştirilen törenle kutlandı.
 • 18:22Zonguldak'ta Milli Gaz Maskesi ÜretimZonguldak'ta Milli Gaz Maskesi ÜretimZonguldak'ta faaliyet gösteren iş güvenliği imalat şirketi, tam yüz ve yarım yüz gaz maskesi ile tekrar kullanılabilen toz maskesi üretti.
 • 17:38Biliyorum EngelsizimBiliyorum Engelsizim" Projesi TamamlandıZonguldak Valiliği Koordinasyonunda Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği tarafından yürütülen Aile ve sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından (EDES) programı kapsamında finanse edilen “Biliyorum Engelsizim “ projesinin kapanış etkinliği sona erdi.
 • 15:15Türkiye'nin İlk Yerli ve Milli Gaz Maskesi Zonguldak'ta ÜretilecekTürkiye'nin İlk Yerli ve Milli Gaz Maskesi Zonguldak'ta ÜretilecekZonguldak'ta MFA isimli firma, Türkiye'nin ilk yerli ve milli gaz maskesinin üretimine başlayacak.