Beyoğlu'nda "değnekçilik" yapan 7 kişi gözaltına alındı

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, "Korsan otoparkçılık, değnekçilik" yaptıkları belirlenen kişilere yönelik olarak düzenlenen operasyonlarda 7 şahsın gözaltına alındığı bildirildi. Değnekçilerin ayrıca araç sahiplerini üstü kapalı tehdit ettikleri belirlendi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nden korsan otoparkçılık yapan ve değnekçilik yapanlara ilişkin yazılı bir açıklama yapıldı.

Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü görevlilerince, korsan otoparkçılık ve değnekçilikle ilgili çalışmalar yapıldığı kaydedilen açıklamada bu kapsamda Beyoğlu'ndaki çeşitli adreslerde değnekçilik yaptığı tespit edilen Ömer B., İbrahim D., Murat Ü., Fahrettin Ç., Muzaffer K., Erdi Ö. ve Murat B.'nin yakalanarak gözaltına alındığı kaydedildi.

ARAÇ SAHİPLERİNİ ÜSTÜ KAPALI TEHDİT ETMİŞLER

Açıklamada, şüphelilerin makbuz veya herhangi bir belge vermeden aracını park etmek isteyen vatandaşlardan 10 TL park ücreti istedikleri, ücret vermek istemeyen vatandaşları araçlarına zarar gelebilme ihtimali olduğunu beyan ederek üstü kapalı tehdit ettikleri tespit edilen şüphelilere adli işlem yapıldığı aktarıldı.

Kaynak: DHA
04 Ağustos 2020 Salı 16:41
YORUMLAR (18)
  • Angaralı : Eee taksimde oflu babanın yegenini bıçakladı değnekçiler bu operasyonda değnekçileri kollamaz ,değnekçiler nanayı yedi of dan
  • halilibo : bunu bilmeyen varmı bu şahsiyetler yıllar yıllar önceden beri var devlet deynekçilerle başa çıkamıyor ama herkes bılırkı bu deynekcı dedıklerı ınsanlar arabanın basına hemen yanasır gunduz ıspark olan yerler mesaı bıtımınde deynekcılere devredılıyor ve para vermezsen aklın arabada kalıyor ya zarar verırlerse dıye hatta ve hatta bu ıste ölümle sonuclanan gecmıste orneklerı bile vardır bu işi yapan ınsanları tehdıt edenlerı gasptan yargılıycan vercen bır kacına 15yıl bıdaha cesaret edebılıyorlarmı
  • MI6 emeklisi : Lumpenler
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika