Son dakika İstanbul Emniyet Müdürlüğü haberleri, İstanbul Emniyet Müdürlüğü son dakika, son dakika İstanbul Emniyet Müdürlüğü

Son Dakika İstanbul Emniyet Müdürlüğü Haberleri

 • Pendik'te Baba ve Engelli Oğluna Silahlı Saldırı: Şüpheli Yakalandı
  12:02 Pendik'te Baba ve Engelli Oğluna Silahlı Saldırı: Şüpheli Yakalandı

  Pendik Kavakpınar Mahallesi'nde yaşanan olayda, işe giden baba ve engelli oğlu silahlı saldırıya uğradı. İhbar üzerine harekete geçen İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri, şüpheli şahsı yakalayarak gözaltına aldı.

 • Bağcılar'da Uyuşturucu Kuryesi ve Paketleme Şüphelisi Yakalandı
  11:38 Bağcılar'da Uyuşturucu Kuryesi ve Paketleme Şüphelisi Yakalandı

  Bağcılar'da uyuşturucu kuryesi olduğu tespit edilen şüpheli, tekstil atölyesine düzenlenen operasyonla gözaltına alındı. Operasyonda 72 gram skunk maddesi, uyuşturucu paketlemede kullanılan malzemeler ve nakit para ele geçirildi. İki şüpheli tutuklandı.

 • İstanbul'da sahte reçeteyle milyonluk vurgun: Aralarında doktor ve eczacıların da bulunduğu 18 kişi tutuklandı
  11:30 İstanbul'da sahte reçeteyle milyonluk vurgun: Aralarında doktor ve eczacıların da bulunduğu 18 kişi tutuklandı

  İstanbul ve Düzce'de yapılan operasyonlarda, bir eczacı kalfasının liderliğini yaptığı sahte reçete düzenleyen çete çökertildi. Çetenin 5 milyon liralık vurgun yaptığı tespit edilirken, 39 şüpheliden 18'i tutuklandı. Sahte reçetelerde belirtilen ilaçlar eczacı kalfalarının çalıştığı eczanelerden temin edilerek, SGK'ya fatura edildi. Kayıt dışı duruma düşen ilaçlar ise yurtdışına satıldı. Operasyon sonucunda 3 doktor ve eczacılar da dahil olmak üzere 18 kişi tutuklandı.

 • Büyükçekmece'de drift yaptığı görüntüleri sosyal medyadan paylaşan sürücü yakalandı
  11:14 Büyükçekmece'de drift yaptığı görüntüleri sosyal medyadan paylaşan sürücü yakalandı

  İstanbul Büyükçekmece'de aracıyla drift yaparak görüntülerini sosyal medyada paylaşan sürücü, polis ekipleri tarafından yakalandı. Sürücüye 32 bin 233 TL idari para cezası uygulandı ve aracı 60 gün süreyle trafikten men edildi. Ayrıca sürücünün ehliyetine el konuldu.

 • Büyükçekmece'de drift yapan sürücü yakalandı
  10:44 Büyükçekmece'de drift yapan sürücü yakalandı

  Büyükçekmece'de aracıyla drift yaparak sosyal medyada paylaşan sürücü polis ekipleri tarafından yakalandı. Gözaltına alınan şahsa 32 bin 233 TL idari para cezası uygulandı. Araç ise 60 gün süreyle trafikten men edildi.

 • İstanbul ve Düzce'de Sahte Reçete Çetesi Çökertildi
  10:33 İstanbul ve Düzce'de Sahte Reçete Çetesi Çökertildi

  İstanbul ve Düzce'de yapılan operasyonlarda, bir eczacı kalfasının liderliğinde sahte reçete düzenleyen çete çökertildi. Çetenin 5 milyon liralık vurgun yaptığı tespit edilirken, 39 şüpheliden 18'i tutuklandı.

 • Sarıyer'de Aracında Uyuşturucu Bulunan Şüpheli Tutuklandı
  21:43 Sarıyer'de Aracında Uyuşturucu Bulunan Şüpheli Tutuklandı

  İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından Sarıyer'de gerçekleştirilen asayiş uygulamasında durdurulan araçta yapılan aramada, dolmalık biber ve su matarasının içine gizlenmiş uyuşturucu madde ele geçirildi. Şüpheli, uyuşturucu madde imal ve ticareti suçundan tutuklandı.

 • Pendik'te Usulsüz Çakar Kullanan Araç Sürücüsüne ve Sahibine 12 Bin 878 TL Cezası
  20:35 Pendik'te Usulsüz Çakar Kullanan Araç Sürücüsüne ve Sahibine 12 Bin 878 TL Cezası

  Pendik'te gerçekleştirilen denetimlerde çakar kullanarak seyir halinde olan bir araç sürücüsüne ve sahibine 12 bin 878 TL para cezası kesildi. İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan kontrollerde, araçta bulunan usulsüz çakar tertibatı da söküldü.

 • Beylikdüzü'nde birbirlerini sıkıştırarak ilerleyen ve camdan sarkarak tartışan 2 sürücü yakalandı
  19:09 Beylikdüzü'nde birbirlerini sıkıştırarak ilerleyen ve camdan sarkarak tartışan 2 sürücü yakalandı

  İstanbul Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, Beylikdüzü D-100 Güney Yol Hasırcılar Mevkii üzerinde birbirlerini sıkıştırarak ilerleyen ve camdan sarkarak tartışan 2 sürücüyü yakaladı. Sürücülere toplam 7 bin 152 lira para cezası uygulanırken, haklarında adli işlem başlatıldı.

 • Beylikdüzü'nde Trafik Güvenliğini Tehlikeye Düşüren Sürücülere Ceza Kesildi
  18:55 Beylikdüzü'nde Trafik Güvenliğini Tehlikeye Düşüren Sürücülere Ceza Kesildi

  Beylikdüzü'nde, trafik güvenliğini tehlikeye düşürecek şekilde araç kullandığı belirlenen iki sürücüye 7 bin 152 lira ceza kesildi. İstanbul Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şubesi ekipleri, sosyal medyada paylaşılan görüntüler üzerine çalışma başlatarak sürücülerin kimliklerini tespit etti. Sürücülere toplamda 7 bin 152 lira para cezası uygulanırken, ayrıca trafik güvenliğini tehlikeye sokmak suçundan adli işlem başlatıldı.

 • Ümraniye'de Beton Mikserine 16 Bin 571 Lira Ceza
  18:21 Ümraniye'de Beton Mikserine 16 Bin 571 Lira Ceza

  Ümraniye'de sıvı beton yükünü kara yoluna dökerek ilerleyen bir beton mikserinin sürücüsüne 16 bin 571 lira ceza kesildi. İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri, sosyal medyada paylaşılan görüntüler üzerine çalışma başlatarak sürücüyü tespit etti. Sürücüye, aşırı yük taşıma, yükü kara yoluna saçma, plaka değiştirme ve saygısızca araç kullanma gibi suçlardan ceza uygulandı.

 • Güngören'de emniyet şeridi ihlali yapan taksiciye 6 bin 439 lira ceza
  17:53 Güngören'de emniyet şeridi ihlali yapan taksiciye 6 bin 439 lira ceza

  Güngören'de emniyet şeridini ihlal eden bir taksinin şoförüne, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şubesi ekipleri tarafından 6 bin 439 lira para cezası uygulandı. Sosyal medyada paylaşılan görüntüler üzerine harekete geçen ekipler, plaka bilgilerinden taksiciyi tespit etti ve cezai işlem uyguladı. Sürücüye, emniyet şeritlerini kullanmanın sadece belirli durumlar için geçerli olduğunu hatırlatan kanun maddesi gereği ceza kesildi.

 • Beylikdüzü'nde Tehlikeli Trafik Kavgası: Sürücülere Cezai İşlem Uygulandı
  17:44 Beylikdüzü'nde Tehlikeli Trafik Kavgası: Sürücülere Cezai İşlem Uygulandı

  Beylikdüzü D-100 Güney Yol Hasırcılar mevkii üzerinde birbirlerini sıkıştırarak ilerleyen ve camdan sarkarak tartışan 2 sürücü polis ekipleri tarafından yakalandı. Sürücülere toplam 7 bin 152 lira para cezası uygulanırken, haklarında adli işlem başlatıldı.

 • İstanbul Kağıthane'de Uyuşturucu Ticareti Yapan Zanlı Tutuklandı
  10:17 İstanbul Kağıthane'de Uyuşturucu Ticareti Yapan Zanlı Tutuklandı

  İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Kağıthane ilçesinde sokak satıcılarına uyuşturucu temin edildiği bilgisine ulaştı. Yapılan çalışmalar sonucunda S.D'nin uyuşturucu sattığı tespit edildi ve Şişli'deki ikametine operasyon düzenlendi. Evde yapılan aramalarda 1 kilo 5 gram metamfetamin ele geçirildi. Gözaltına alınan şüpheli, adliyeye sevk edildikten sonra tutuklandı.

 • İstanbul'da uyuşturucu temini yaptığı tespit edilen 1 şüpheli tutuklandı
  10:14 İstanbul'da uyuşturucu temini yaptığı tespit edilen 1 şüpheli tutuklandı

  İstanbul'da yapılan çalışmalarda uyuşturucu temin eden ve satıcılara ulaştıran 1 şüpheli tespit edildi. Şüpheli polis ekipleri tarafından yakalanarak tutuklandı. İkamette yapılan aramada ise 1 kilo 5 gram metamfetamin maddesi ele geçirildi.

 • Kağıthane'de Narkotik Operasyonunda 1 Şüpheli Tutuklandı
  09:57 Kağıthane'de Narkotik Operasyonunda 1 Şüpheli Tutuklandı

  Kağıthane'de yapılan narkotik operasyonda uyuşturucu temin eden ve satıcılara ulaştıran 1 şüpheli yakalandı. Şüpheli tutuklandı ve cezaevine gönderildi. Operasyonda 1 kilo 5 gram metamfetamin ele geçirildi.

 • FETÖ'nün KPSS çalışma evlerine yönelik operasyonunda İstanbul'da 18 şüpheli yakalandı
  23 Şub FETÖ'nün KPSS çalışma evlerine yönelik operasyonunda İstanbul'da 18 şüpheli yakalandı

  FETÖ'nün KPSS çalışma evlerine yönelik düzenlenen 'Kıskaç-8' operasyonunun İstanbul detaylarına ulaşıldı. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Terör ve Örgütlü Suçlar Soruşturma Bürosu tarafından yürütülen soruşturmada, 2014'teki KPSS'ye hazırlanan örgüt üyelerinin bulunduğu çalışma evlerinin tespit edildiği belirlendi. İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen operasyonda, 18 şüpheli gözaltına alındı.

 • İstanbul'da FETÖ'ye yönelik operasyonda 18 şüpheli yakalandı
  23 Şub İstanbul'da FETÖ'ye yönelik operasyonda 18 şüpheli yakalandı

  İstanbul merkezli 9 ilde gerçekleştirilen operasyonda, kamu kurum ve kuruluşlarına sızma amacıyla 'Özel Evler' olarak adlandırılan adreslerde 2013-2014 yıllarında yapılan KPSS sınavına hazırlandıkları belirlenen 18 şüpheli yakalandı. Operasyonlarda 8'i aktif kamu personeli olan tüm şüpheliler gözaltına alındı.

 • Türk Escobar'ın Suç Örgütüne Operasyon: Silahlar, Lüks Saatler ve Altınlar Sergilendi
  23 Şub Türk Escobar'ın Suç Örgütüne Operasyon: Silahlar, Lüks Saatler ve Altınlar Sergilendi

  Türkiye ve uluslararası alanda uyuşturucu madde ticaretinde faaliyet gösteren Ürfi Çetinkaya'nın yönettiği suç örgütüne yönelik düzenlenen operasyonda ele geçirilenler İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde sergilendi. Operasyonda çok sayıda silah, lüks saat ve altın setleri bulundu.

 • İstanbul'da Huzur Uygulaması: Araçlar Didik Didik Arandı
  22 Şub İstanbul'da Huzur Uygulaması: Araçlar Didik Didik Arandı

  İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından kent genelinde yapılan huzur uygulamasında araçlar didik didik arandı ve sürücülerin belgeleri kontrol edildi. Denetimlere çeşitli birimlerin yanı sıra Özel Harekat ekipleri de katıldı. Ayrıca İstiklal Caddesi'nde de denetim noktası kuruldu ve yayalara yönelik kontroller yapıldı.

 • Çatalca'da kayıp ihbarı üzerine öldürülen kişiyle ilgili 5 şüpheli gözaltına alındı
  22 Şub Çatalca'da kayıp ihbarı üzerine öldürülen kişiyle ilgili 5 şüpheli gözaltına alındı

  İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri, kayıp ihbarı üzerine çalışma yürüttüğü Mehmet Berberoğlu'nun öldürüldüğünü tespit etti. Şüphelilerden K.Ç. ve M.A. yakalanırken, olayı gizledikleri belirlenen K.Ç'nin annesi, kız kardeşi ve eşi de gözaltına alındı. Berberoğlu'nun cesedi ise Çatalca'da bir dere yatağında bulunarak Adli Tıp Kurumu'na götürüldü.

 • Kağıthane'de şüphelinin üzerinden uyuşturucu çıktı, kıskıvrak yakalanan torbacı tutuklandı
  22 Şub Kağıthane'de şüphelinin üzerinden uyuşturucu çıktı, kıskıvrak yakalanan torbacı tutuklandı

  Kağıthane'de polis ekipleri tarafından şüphe üzerine durdurulan bir şahsın üzerinde az miktarda uyuşturucu madde bulundu. Ekipler bulunan uyuşturucu maddenin satıcısının peşine düşünce torbacı kıskıvrak yakaladı. Üzerinden ve evinden bir miktar uyuşturucu bulunan torbacı sevk edildiği adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 • Kağıthane'de Uyuşturucu Operasyonu: Torbacı Yakalandı
  22 Şub Kağıthane'de Uyuşturucu Operasyonu: Torbacı Yakalandı

  Kağıthane'de polis ekipleri tarafından durdurulan bir şahsın üzerinde uyuşturucu madde bulundu. Bulunan maddeyi satan torbacı da yakalandı. Torbacının evinde yapılan aramalarda ise daha fazla uyuşturucu madde ele geçirildi. Şüpheli tutuklandı.

 • Beylikdüzü'nde Abart Egzoz Kullanan Motosiklet Sürücüsüne Yüksek Cezai İşlem
  22 Şub Beylikdüzü'nde Abart Egzoz Kullanan Motosiklet Sürücüsüne Yüksek Cezai İşlem

  Beylikdüzü'nde abart egzoz kullandığı gerekçesiyle polis tarafından dur ihtarına uymayan ve kaçan motosiklet sürücüsüne 33 bin 246 lira para cezası kesildi. Şüphelinin sürücü belgesine ise 2 ay süreyle el konuldu.

 • Avukat Feyza Altun Hakkında İddianame Düzenlendi
  22 Şub Avukat Feyza Altun Hakkında İddianame Düzenlendi

  İstanbul'da sosyal medyadan yaptığı paylaşım nedeniyle gözaltına alındıktan sonra adli kontrol şartıyla serbest kalan avukat Feyza Altun hakkında 'halkı kin ve düşmanlığa alenen tahrik etme' suçundan 3 yıla kadar hapis cezası istemiyle iddianame düzenlendi. İddianamede, Altun'un şeriatla ilgili yaptığı paylaşımın binlerce kullanıcının tepkisine yol açtığı ve kamu güvenliği açısından tehlike oluşturduğu belirtildi. Altun'un suçlamaları kabul etmediği ve serbest bırakılması talebiyle adli kontrol şartıyla serbest bırakıldığı ifade edildi.

 • MİT Operasyonuyla Casusluk Faaliyeti Yapan 10 Kişi Yakalandı
  22 Şub MİT Operasyonuyla Casusluk Faaliyeti Yapan 10 Kişi Yakalandı

  Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) İstihbarata Karşı Koyma Başkanlığı (İKK) ve İstanbul Bölge Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen ortak operasyonda, dış istihbarat servisleri adına casusluk faaliyeti yaptığı deşifre edilen 10 kişi yakalandı. Operasyonlarda Fransız İstihbarat Servisi ve Çin istihbarat servisleriyle ilişkili olduğu tespit edilen şüphelilerin, bilgi topladıkları kişiler ve kuruluşlar hakkında bilgileri aktardığı belirlendi. Operasyonda dijital materyal, para ve silahlar da ele geçirildi.

 • Küfürlü şeriat paylaşımı yapan Feyza Altun hakkında istenen ceza belli oldu
  22 Şub Küfürlü şeriat paylaşımı yapan Feyza Altun hakkında istenen ceza belli oldu

  Küfürlü şeriat paylaşımı nedeniyle gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan avukat Feyza Altun hakkında 3 yıla kadar hapis cezası istemiyle iddianame düzenlendi.

 • Türkiye'de casusluk yapan 10 şüpheli kıskıvrak yakalandı
  22 Şub Türkiye'de casusluk yapan 10 şüpheli kıskıvrak yakalandı

  İçişleri Bakanlığı, Türkiye'de casusluk faaliyetleri kapsamında elde ettikleri bilgi ve belgeleri Fransa ve Çin istihbarat servislerine aktardıkları belirlenen 10 şüphelinin yakalandığını bildirdi. Şüpheliler arasında kendini sözde aktivist ve gazeteci olarak tanıtan Ahmed Katie de bulunuyor. Katie'nin, Türkiye'deki siyasi partilerle irtibat kurmaya çalıştığı ve Türk devlet yetkililerinden sözde tehditler aldığını ileri sürdüğü belirlendi. Ayrıca, Katie'nin Fransız istihbaratının direktifleriyle Türkiye'deki faaliyetlerini Halep Dostları Topluluğu yöneticileri üzerinden ilettiği tespit edildi. Çin istihbarat birimine bilgi aktaran 7 şüpheliye de operasyon düzenlendi ve çok sayıda dijital materyal ile para ve silah ele geçirildi.

 • Fatih'te Tramvay Durağında Kadının Cep Telefonunu Çalan Kapkaççı Yakalandı
  22 Şub Fatih'te Tramvay Durağında Kadının Cep Telefonunu Çalan Kapkaççı Yakalandı

  Çemberlitaş tramvay durağında bekleyen bir kadının elinden cep telefonunu çalan şüpheli, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Turizm Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yakalandı. Kısa süren kovalamaca sonucunda yakalanan şüpheli, çalınan telefonu sahibine teslim edildi. A.H. adlı şüpheli, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi ve adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Olay, güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

 • İstanbul'da Huzur Uygulaması: Araçlar Didik Didik Arandı
  21 Şub İstanbul'da Huzur Uygulaması: Araçlar Didik Didik Arandı

  İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından kent genelinde huzur uygulaması gerçekleştirildi. Denetimlerde araçlar durdurularak, sürücülerin belgeleri kontrol edildi ve narkotik köpeği ile araçlar arandı.

 • İstanbul'da trafik güvenliği tehlikeye atan taksi sürücüsü yakalandı
  21 Şub İstanbul'da trafik güvenliği tehlikeye atan taksi sürücüsü yakalandı

  İstanbul'da trafik güvenliği tehlikeye atarak yayalara ayrılan kaldırımdan ilerleyen taksi sürücüsü, çeşitli suçlardan toplamda 2 bin 70 TL idari para cezası kesilerek yakalandı. Ayrıca, sürücü hakkında adli işlem başlatıldı.

 • Şahinler çetesine yeni operasyon: Çete lideri yatak odasındaki gizli bölmede böyle yakalandı
  21 Şub Şahinler çetesine yeni operasyon: Çete lideri yatak odasındaki gizli bölmede böyle yakalandı

  İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen operasyonda, Şahinler çetesinin ayrı bir çetesinin lideri olan Hasan Akdeniz, Üsküdar'daki evinde yatak odasındaki gizli bölmede yakalandı. Operasyon sonucunda 1 adet ruhsatsız tabanca ve 91 adet farklı çaplarda fişek ele geçirildi.

 • Fatih'te yankesicilik yaparak turistin cep telefonunu çalan şüpheli suçüstü yakalandı
  21 Şub Fatih'te yankesicilik yaparak turistin cep telefonunu çalan şüpheli suçüstü yakalandı

  İstanbul Emniyet Müdürlüğü Turizm Şube Müdürlüğü ekipleri, Sultanahmet'te bir turistin cep telefonunun çalındığını fark ederek harekete geçti. Şüpheli V.A. gözaltına alınırken, cep telefonu sahibine teslim edildi. Şüpheli adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

 • Şahinler Grubu lideri Hasan Akdeniz, evinde yakalandı
  21 Şub Şahinler Grubu lideri Hasan Akdeniz, evinde yakalandı

  İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından yürütülen operasyonda, Şahinler Grubu'nun içerisindeki ayrı çetenin lideri olan Hasan Akdeniz, Üsküdar'daki evinde yatak odasındaki gizli bölmede yakalandı. Operasyonda, ruhsatsız bir tabanca ve 91 adet farklı çaplarda fişek ele geçirildi.

 • Gezi Davası sanıklarının adli kontrol tedbirleri kaldırıldı
  21 Şub Gezi Davası sanıklarının adli kontrol tedbirleri kaldırıldı

  Gezi Davası dosyası kapsamında 18'er yıl hapis cezası verilen Mücella Yapıcı, Ali Hakan Altınay ve Yiğit Ali Ekmekçi'nin yeniden yargılandıkları davanın duruşmasında mahkeme, sanıklar hakkındaki adli kontrol tedbirlerinin kaldırılmasına hükmetti. Yargıtay'ın bozma ilamına uyulmasına karar veren mahkeme, sanıkların yurtdışı çıkış yasağı adli kontrol şartını da kaldırdı.

 • Gezi Davası'nda adli kontrol kararları kaldırıldı
  21 Şub Gezi Davası'nda adli kontrol kararları kaldırıldı

  Gezi Davası'nda yeniden yargılanan Mücella Yapıcı, Ali Hakan Altınay ve Yiğit Ali Ekmekçi hakkında, Yargıtay'ın bozma kararına uyularak adli kontrol kararları kaldırıldı. Yapıcı, Altınay ve Ekmekçi'nin eylemleri, 'toplantı ve gösteri yürüyüşleri kanununa muhalefet' kapsamında değerlendirilecek.

 • Avukat Feyza Altun'un serbest bırakılmasına itiraz reddedildi
  21 Şub Avukat Feyza Altun'un serbest bırakılmasına itiraz reddedildi

  Beykoz Cumhuriyet Başsavcılığı, Avukat Feyza Altun'un serbest bırakılmasına itiraz etti ancak mahkeme itirazı reddetti. Altun, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı ve haftada iki gün karakola imza verecek.

 • Eyüpsultan'da Torbacılara Operasyon: 87,58 Gram Uyuşturucu Ele Geçirildi
  21 Şub Eyüpsultan'da Torbacılara Operasyon: 87,58 Gram Uyuşturucu Ele Geçirildi

  İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube ekipleri Eyüpsultan'da torbacı olarak tabir edilen uyuşturucu satıcılarına yönelik operasyon düzenledi. Operasyonda, H.K. isimli şüpheli şahıs yakalanarak gözaltına alındı. Adreste yapılan aramada 87,58 gram narkotik madde, 489 adet klipsli paket, 3 adet hassas terazi, 2 adet cep telefonu, 1 adet ruhsatsız tabanca ve 940 lira ele geçirildi. H.K., çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 • İstanbul'da terör propagandası yapan 2 kişi gözaltına alındı
  20 Şub İstanbul'da terör propagandası yapan 2 kişi gözaltına alındı

  İstanbul'da sosyal medyada terör propagandası yaptığı belirlenen 2 kişi, DEM Parti Esenyurt İlçe Başkanlığı binasına düzenlenen operasyonda gözaltına alındı. İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan aramalarda yasaklı yayınlar, gazeteler ve terörist başı Abdullah Öcalan'ın fotoğraf ve posterleri ele geçirildi. Şüpheliler tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 • Kadıköy'de İETT otobüsünde yer verme tartışması: Bir kadın darbedildi
  20 Şub Kadıköy'de İETT otobüsünde yer verme tartışması: Bir kadın darbedildi

  Kadıköy'de İETT otobüsünde yer verme meselesi nedeniyle çıkan tartışmada bir kadını darbeden kişi gözaltına alındı. İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri, R.D. isimli kadının şikayeti üzerine çalışma başlattı. Yapılan araştırmada, M.B. isimli erkeğin kadını darp ettiği tespit edildi ve M.B. kasten yaralama suçundan adli işlem yapıldı.

 • İstanbul merkezli 6 ilde gerçekleştirilen operasyonda gözaltına alınanlardan 42'si tutuklandı
  20 Şub İstanbul merkezli 6 ilde gerçekleştirilen operasyonda gözaltına alınanlardan 42'si tutuklandı

  İstanbul merkezli 6 ilde düzenlenen liderliğini Ferhat Delen'in yaptığı organize suç örgütüne yönelik yapılan operasyonda gözaltına alınan 54 şüpheliden 42'si tutuklandı. Operasyon sonucunda 23 ruhsatsız tabanca, 1 av tüfeği, 3 çelik yelek ve çok sayıda fişek ele geçirildi.

 • Avukat Feyza Altun, şeriat paylaşımı nedeniyle tutuklanma istemiyle karşı karşıya
  20 Şub Avukat Feyza Altun, şeriat paylaşımı nedeniyle tutuklanma istemiyle karşı karşıya

  İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından gözaltına alınan Avukat Feyza Altun, şeriat paylaşımı nedeniyle tutuklanma istemiyle karşı karşıya kaldı. Altun'un savcılık ifadesinin ardından tutuklanma istendi ve sulh hukuk hakimliği tarafından adli kontrol ile serbest bırakılmasına ve yurt dışına çıkış yasağı konulmasına karar verildi. Ancak Beykoz Cumhuriyet Başsavcılığı, bu karara itiraz etti.

 • İstanbul'da düzenlenen operasyonda 54 şüpheliden 42'si tutuklandı
  20 Şub İstanbul'da düzenlenen operasyonda 54 şüpheliden 42'si tutuklandı

  İstanbul merkezli 6 ilde düzenlenen liderliğini Ferhat Delen'in yaptığı organize suç örgütüne yönelik yapılan operasyonda gözaltına alınan 54 şüpheliden 42'si tutuklandı. Operasyonda, silahlar ve mühimmat da ele geçirildi.

 • İstanbul'da Çin istihbaratına bilgi aktardıkları iddiasıyla 6 kişi gözaltına alındı
  20 Şub İstanbul'da Çin istihbaratına bilgi aktardıkları iddiasıyla 6 kişi gözaltına alındı

  Türkiye'de yaşayan Sincan Uygur Özerk Bölgesi kökenli kişiler ve dernekler hakkında bilgi topladıkları tespit edilen 7 şüphelinin, Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) Başkanlığı tarafından Çin istihbaratıyla paylaşılan bilgileri aktardıkları iddiasıyla gözaltına alındığı bildirildi. İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından düzenlenen operasyonda 6 şüpheli yakalanırken, 1 şüphelinin arama çalışmaları ise devam ediyor.

 • Sosyal medyada 'şeriat' paylaşımı nedeniyle gözaltına alınan Feyza Altun serbest bırakıldı
  20 Şub Sosyal medyada 'şeriat' paylaşımı nedeniyle gözaltına alınan Feyza Altun serbest bırakıldı

  Sosyal medyadaki 'şeriat' paylaşımı nedeniyle gözaltına alınan Feyza Altun serbest bırakıldı. Altun, Türkiye'nin laik bir ülke olduğunu vurgulayarak, kadın haklarını geriletme düşüncesine karşı olduğunu belirtti. Altun'un avukatları, tehdit mesajları nedeniyle polis koruması talep edecek.

 • Avukat Feyza Altun, şeriat paylaşımı nedeniyle gözaltına alındı
  20 Şub Avukat Feyza Altun, şeriat paylaşımı nedeniyle gözaltına alındı

  Sosyal medya hesabından yaptığı 'şeriat'la ilgili bir paylaşım nedeniyle gözaltına alınan avukat Feyza Altun, tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edildi. Ancak Sulh Hukuk Hakimliği, Altun'un adli kontrolle serbest bırakılmasına karar verdi.

 • Avukat Feyza Altun, Şeriat Paylaşımı Nedeniyle Tutuklama Talebiyle Hakimliğe Sevk Edildi
  20 Şub Avukat Feyza Altun, Şeriat Paylaşımı Nedeniyle Tutuklama Talebiyle Hakimliğe Sevk Edildi

  Sosyal medya hesabından yaptığı şeriat paylaşımı gerekçe gösterilerek gözaltına alınan avukat Feyza Altun, ifadesinin ardından tutuklama talebiyle Sulh Ceza Hakimliği'ne sevk edildi. Altun, 'Halkı kin ve düşmanlığa tahrik etme' suçlamasıyla soruşturma başlatılmış ve tutuklama istemiyle Sulh Ceza Hakimliği'ne sevk edilmiştir.

 • Avukat Feyza Altun serbest bırakıldı
  20 Şub Avukat Feyza Altun serbest bırakıldı

  Küfürlü şeriat paylaşımı sonrası, ''halkı kin ve düşmanlığa tahrik etme'' suçlamasıyla gözaltına alınan Avukat Feyza Altun adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

 • İstanbul merkezli operasyonda 10 şüpheliden 2'si tutuklandı
  19 Şub İstanbul merkezli operasyonda 10 şüpheliden 2'si tutuklandı

  İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi tarafından FETÖ/PDY'ye yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 10 şüpheliden 2'si tutuklandı. Operasyonda, örgüt içerisinde faaliyet yürüten mahrem sorumluların tespit edildiği ve bu kişilerin örgüte ait ders çalışma evlerine yerleştirildiği belirlendi. 8 şüpheli ise adli kontrol şartı ve yurt dışı çıkış yasağı ile serbest bırakıldı.

 • Avukat Feyza Altun, sosyal medya paylaşımı nedeniyle gözaltına alındı
  19 Şub Avukat Feyza Altun, sosyal medya paylaşımı nedeniyle gözaltına alındı

  Sosyal medya üzerinden yaptığı bir paylaşım nedeniyle soruşturma başlatılan Avukat Feyza Altun, savcılık gözetiminde evinde arama yapıldıktan sonra gözaltına alındı. Altun, İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.

 • Avukat Feyza Altun'un emniyete götürüldüğü anlar! Parmağını sallaya sallaya seslendi
  19 Şub Avukat Feyza Altun'un emniyete götürüldüğü anlar! Parmağını sallaya sallaya seslendi

  Sosyal medyada yaptığı şeriatla ilgili paylaşımın ardından 'halkı kin ve düşmanlığa tahrik etme' suçlamasıyla gözaltına alınan avukat Feyza Altun, emniyet kapısındaki gazetecilerin sorularına "Türkiye şeriatle yönetilmedi. Hiçbir zaman da şeriatle yönetilmeyecek" karşılığını verdi.

 • Kağıthane'de park halindeki araçların plakalarını çalan hırsız yakalandı
  19 Şub Kağıthane'de park halindeki araçların plakalarını çalan hırsız yakalandı

  Kağıthane'de park halindeki araçların plakalarını çalan bir hırsız, polis ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı. Güvenlik kameralarına yansıyan anlarda hırsızın araçların plakalarını çaldığı görülüyor. Şüpheli, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 • İstanbul'da DEAŞ terör örgütüne para gönderen 7 şüpheli yakalandı
  19 Şub İstanbul'da DEAŞ terör örgütüne para gönderen 7 şüpheli yakalandı

  İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, DEAŞ terör örgütüne finans sağlayan 8 şüphelinin adreslerini tespit ederek operasyon düzenledi. Operasyonda 7 şüpheli yakalanarak gözaltına alındı ve çok sayıda dijital materyal ele geçirildi.

 • İstanbul'da IŞİD'a finansman sağlayan 7 kişi gözaltına alındı
  19 Şub İstanbul'da IŞİD'a finansman sağlayan 7 kişi gözaltına alındı

  İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, IŞİD terör örgütü ile bağlantılı kişilere, örgüt içerisinde faaliyet göstermekteyken PKK/KCK/PYD terör örgütü tarafından yakalanan ve Hol Kampı'nda tutulan kadınlara, infak adı altında finans sağlamak amacıyla para toplayarak gönderdikleri belirlenen 8 şüphelinin yakalanmasına yönelik İstanbul'da operasyon düzenledi. Operasyonlarda 7 şüpheli gözaltına alınırken, adreslerinde yapılan aramalarda ise çok sayıda dijital materyale el konuldu. Şüpheliler hakkındaki işlemler devam ediyor.

 • Beyoğlu'nda değnekçilik yapan şahıs suçüstü yakalandı
  18 Şub Beyoğlu'nda değnekçilik yapan şahıs suçüstü yakalandı

  İstanbul Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, Beyoğlu ilçesinde değnekçilik yapan bir şahsı suçüstü yakaladı. Şahıs, park alanlarına araç park eden sürücülerden para alıyordu. Hakkında adli işlem başlatıldı.

 • Beyoğlu'nda Değnekçilik Yapan Şahıs Polis Tarafından Yakalandı
  18 Şub Beyoğlu'nda Değnekçilik Yapan Şahıs Polis Tarafından Yakalandı

  İstanbul Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, Beyoğlu ilçesinde bir şahsın araç park eden sürücülerden para aldığını tespit etti. Değnekçilik yapan şahıs, polis ekipleri tarafından suçüstü yakalandı ve hakkında adli işlem başlatıldı.

 • Tuzla'da yapılan narkotik denetiminde çok miktarda uyuşturucu ele geçirildi
  18 Şub Tuzla'da yapılan narkotik denetiminde çok miktarda uyuşturucu ele geçirildi

  İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Tuzla'da gerçekleştirdikleri narkotik denetiminde şüphe üzerine durdurulan A.L. isimli şahsın üzerinde ve evinde yapılan aramada çok miktarda uyuşturucu madde ve farklı ülkelere ait nakit para ele geçirdi. Gözaltına alınan şüpheli tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 • Maltepe'de Hırsızlık Yapan Şüpheli Bakırköy'de Yakalandı
  18 Şub Maltepe'de Hırsızlık Yapan Şüpheli Bakırköy'de Yakalandı

  İstanbul Maltepe'de bir apartmana girerek hırsızlık yapan şüpheli polis ekiplerince Bakırköy'de yakalandı. Şüpheli, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri, hırsızlık olaylarının ardından inceleme başlattı ve güvenlik kameralarını inceleyerek şüphelinin kimlik bilgilerini tespit etti. Şüphelinin daha önce de 42 farklı suçtan kaydının olduğu belirlendi.

 • Maltepe'de Ayakkabı ve Jeneratör Çalan Hırsız Yakalandı
  18 Şub Maltepe'de Ayakkabı ve Jeneratör Çalan Hırsız Yakalandı

  Maltepe'de girdiği binada hem katları dolaşıp ayakkabı çalan hem de jeneratör çalan hırsız, İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yakalandı. Şahıs tutuklanarak cezaevine gönderildi. İncelemeler sonucunda şahsın daha önce de benzer suçlardan kaydının olduğu tespit edildi.

 • Kartal'da Tehlikeli Sürüş Yapan 3 Minibüs Şoförüne Ceza
  18 Şub Kartal'da Tehlikeli Sürüş Yapan 3 Minibüs Şoförüne Ceza

  Kartal'da seyir halindeyken trafiği tehlikeye düşüren 3 minibüs şoförüne 8 bin 658 lira ceza kesildi. İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri, sosyal medyada yayılan videoda tehlikeli sürüş anlarına ait minibüslerin plaka bilgilerini tespit ederek sürücüleri gözaltına aldı. Sürücülere Karayolları Trafik Kanunu'na göre toplamda 8 bin 658 TL ceza uygulandı.

 • Tuzla'da Uyuşturucu Operasyonu: Şahsın Üzerinde ve Evinde Uyuşturucu ve Nakit Para Ele Geçirildi
  18 Şub Tuzla'da Uyuşturucu Operasyonu: Şahsın Üzerinde ve Evinde Uyuşturucu ve Nakit Para Ele Geçirildi

  İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Tuzla'da gerçekleştirdikleri operasyonda şüphe üzerine durdurulan bir şahsın üzerinde ve evinde çok miktarda uyuşturucu madde ve farklı ülkelere ait nakit para buldu. Şahıs tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 • İstanbul'da kaçak sigara üretimi operasyonu: 4 şüpheli gözaltına alındı
  18 Şub İstanbul'da kaçak sigara üretimi operasyonu: 4 şüpheli gözaltına alındı

  İstanbul Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Esenyurt ve Bağcılar'da kaçak sigara üretimi yapılan adreslere operasyon düzenledi. Operasyonda 4 şüpheli gözaltına alındı. İş yerlerinde yapılan aramalarda ise milyonlarca lira değerinde kaçak sigara malzemeleri ele geçirildi.

 • Esenyurt'ta Börekçiye Saldıran Şüpheli Yakalandı
  17 Şub Esenyurt'ta Börekçiye Saldıran Şüpheli Yakalandı

  Esenyurt'ta çalıştığı börekçiden parasını alamayan ve iş yerini basarak dükkan sahibini bıçaklayan şüpheli, polis tarafından yakalandı. Olayın ardından yaralanan dükkan sahibi hastaneye kaldırılırken, soruşturma devam ediyor.

 • Avcılar'da Kaldırımda Seyreden Araca 2 Bin 70 TL Cezai İşlem Uygulandı
  17 Şub Avcılar'da Kaldırımda Seyreden Araca 2 Bin 70 TL Cezai İşlem Uygulandı

  İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri, sosyal medyada paylaşılan bir video üzerine Avcılar'da kaldırımda seyreden aracın sürücüsünü tespit etti. Sürücüye, trafik kurallarına uymamaktan ve saygısızca araç kullanmaktan toplam 2 bin 70 TL idari para cezası kesildi. Ayrıca sürücü hakkında trafik güvenliğini tehlikeye sokmak suçundan adli işlem başlatıldı.

 • Beyoğlu'nda değnekçilik yapan 2 şahıs yakalandı
  17 Şub Beyoğlu'nda değnekçilik yapan 2 şahıs yakalandı

  İstanbul Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü tarafından yapılan denetimlerde, Beyoğlu Tarlabaşı Bulvarı çevresinde değnekçilik yapan M.Ö. ve S.K. isimli 2 şahıs yakalandı. Yakalanan şahıslar hakkında adli işlem başlatıldı.

 • Beyoğlu Tarlabaşı Bulvarı'nda Değnekçilik Yapan 2 Kişi Yakalandı
  17 Şub Beyoğlu Tarlabaşı Bulvarı'nda Değnekçilik Yapan 2 Kişi Yakalandı

  İstanbul Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü tarafından yapılan denetimlerde, Tarlabaşı Bulvarı çevresinde park etmek isteyen araç sürücülerinden usulsüz ücret talep eden 2 şüpheli yakalandı. Yakalanan şahıslar hakkında adli işlem başlatıldı.

 • İstanbul'da NARKOGÜÇ-50 Operasyonunda 461 Kilo Uyuşturucu ve 1 Milyon 936 Bin Hap Ele Geçirildi
  17 Şub İstanbul'da NARKOGÜÇ-50 Operasyonunda 461 Kilo Uyuşturucu ve 1 Milyon 936 Bin Hap Ele Geçirildi

  İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, İstanbul'da düzenlenen 'NARKOGÜÇ-50' operasyonunda 461 kilo uyuşturucu madde ve 1 milyon 936 bin uyuşturucu hap ele geçirildiğini, konuyla ilgili 167 kişinin tutuklandığını açıkladı. Operasyon kapsamında ayrıca 10 adet ruhsatsız tabanca, 3 adet av tüfeği, çok miktarda döviz ve 657 bin TL'ye el konuldu. İçişleri Bakanı, ülkeyi zehir tacirlerinden ve sokak satıcılarından temizlemeye kararlı olduklarını belirtti.

 • İstanbul Kağıthane'de Uyuşturucu Operasyonu: 3 Tutuklama
  17 Şub İstanbul Kağıthane'de Uyuşturucu Operasyonu: 3 Tutuklama

  İstanbul Kağıthane'de bir eve düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 2 kilogram marihuana, 8 kök Hint keneviri, 11 gram kokain, 1 pompalı tüfek, 7 fişek, 2 şarjör, 3 cep telefonu ve 7 bin 200 lira ele geçirildi. Operasyonda gözaltına alınan 3 şüpheli tutuklandı.

 • İstanbul merkezli operasyonda 21 şüpheliden 3'ü tutuklandı
  17 Şub İstanbul merkezli operasyonda 21 şüpheliden 3'ü tutuklandı

  İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi tarafından gerçekleştirilen operasyonda, terör örgütü PKK/KCK'ya yönelik faaliyetlerde bulunduğu tespit edilen 21 şüpheliden 3'ü tutuklandı. Operasyon kapsamında İstanbul'un 13 ilçesi ile Batman ve Diyarbakır'da 27 ayrı adrese baskın düzenlendi ve şüpheliler gözaltına alındı. Şüphelilerden 18'i serbest bırakılırken, 1'i adli kontrol şartıyla tutuksuz yargılanacak.

 • İstanbul'da PKK/KCK ile bağlantılı 21 şüpheli yakalandı
  16 Şub İstanbul'da PKK/KCK ile bağlantılı 21 şüpheli yakalandı

  İstanbul polisi tarafından düzenlenen operasyonla, terör örgütü PKK/KCK ile bağlantılı olduğu belirlenen ve sosyal medyada terör propagandası yaptığı tespit edilen 27 şüpheliden 21'i İstanbul, Batman ve Diyarbakır illerinde yakalandı. Operasyon sonucunda 3 şüpheli tutuklandı.

 • Sarıyer'de değnekçi operasyonu: 4 gözaltı
  16 Şub Sarıyer'de değnekçi operasyonu: 4 gözaltı

  İstanbul Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü tarafından Sarıyer'de yapılan denetimlerde, araçlarını park etmeye çalışan sürücülerden ücret talep eden değnekçilere yönelik operasyon düzenlendi. Operasyonda 4 kişi gözaltına alındı ve adli işlem başlatıldı.

 • Sarıyer'de Değnekçilere Operasyon: 4 Gözaltı
  16 Şub Sarıyer'de Değnekçilere Operasyon: 4 Gözaltı

  Sarıyer'de araçlarını park etmeye çalışan sürücülerden ücret talep eden değnekçilere yönelik yapılan denetimlerde 4 kişi gözaltına alındı. Polis merkezine götürülen kişiler hakkında adli işlem başlatıldı.

 • Zeytinburnu'nda Uyuşturucu İmalathanesi Operasyonu: 1 Gözaltı
  16 Şub Zeytinburnu'nda Uyuşturucu İmalathanesi Operasyonu: 1 Gözaltı

  Zeytinburnu'nda yapılan baskında, özel düzenekle kurulmuş sera usulü havalandırmalı uyuşturucu imalathanesi ortaya çıkarıldı. İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri, iki adreste yapılan baskında 8 kilo 340 gram Hint keneviri, 2 kilo 665 gram kurutulmuş Hint keneviri, silah ve uyuşturucu üretiminde kullanılan malzemeler ele geçirdi. Operasyonda 1 kişi gözaltına alındı.

 • İstanbul merkezli 6 ilde FETÖ operasyonu: 10 gözaltı
  16 Şub İstanbul merkezli 6 ilde FETÖ operasyonu: 10 gözaltı

  İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, FETÖ'nün faaliyetlerinin deşifre edilmesine yönelik çalışma yürüttü. Operasyonda, 5'i İstanbul'da olmak üzere toplam 10 şüpheli gözaltına alındı.

 • Maltepe'de Sahte İçki İmalatı Yapan Şüpheli Gözaltına Alındı
  15 Şub Maltepe'de Sahte İçki İmalatı Yapan Şüpheli Gözaltına Alındı

  İstanbul Maltepe'de bulunan bir iş yerinde sahte içki imal ettiği ihbarı üzerine harekete geçen İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri, şüpheli A.K'yi gözaltına aldı. Yapılan aramalarda çok sayıda alkol şişesi, etil alkol ve kaçak sigara ele geçirildi. Şüphelinin daha önce 'kasten yaralama' suçundan kaydı olduğu belirlendi.

 • İstanbul'da 'Huzur İstanbul' Denetimi Yapıldı
  14 Şub İstanbul'da 'Huzur İstanbul' Denetimi Yapıldı

  İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından il genelinde 'Huzur İstanbul' denetimi gerçekleştirildi. Denetimde araçlar tek tek aranırken sürücü ve yolculara GBT kontrolü yapıldı. Denetime Asayiş Şube Müdürlüğü personeli, İlçe Emniyet Müdürlükleri, Önleyici Hizmetler, Trafik Denetleme, Havacılık, Narkotik Suçlarla Mücadele şubeleri ve Özel Harekat ekipleri katıldı.

 • İstanbul'da 'Huzur İstanbul' denetimi yapıldı
  14 Şub İstanbul'da 'Huzur İstanbul' denetimi yapıldı

  İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından il genelinde 'Huzur İstanbul' denetimi yapıldı. Denetimde araçlar tek tek aranırken sürücü ve yolculara GBT yapıldı. Denetime Asayiş Şube Müdürlüğü personeliyle, İlçe Emniyet Müdürlükleri, Önleyici Hizmetler, Trafik Denetleme, Havacılık, Narkotik Suçlarla Mücadele şubeleri ve Özel Harekat ekipleri katıldı.

 • Esenyurt'ta Sahte Polis Asayiş Uygulamasında Yakalanan Şahıs Tutuklandı
  14 Şub Esenyurt'ta Sahte Polis Asayiş Uygulamasında Yakalanan Şahıs Tutuklandı

  Esenyurt'ta gerçekleştirilen asayiş uygulamasında sahte polis olduğu ortaya çıkan bir şahıs yakalandı. Şahsın üzerinden ruhsatsız tabanca bulunurken, evinde yapılan aramada ise silahlar, fişekler, muşta, jop ve sahte polis yeleği ele geçirildi. Tutuklanan şahıs adli makamlara sevk edildi.

 • Avcılar'da Kaldırımda Giden Otomobilin Sürücüsüne Cezai İşlem
  14 Şub Avcılar'da Kaldırımda Giden Otomobilin Sürücüsüne Cezai İşlem

  Avcılar'da bir otomobilin kaldırımda ilerlediği görüntüler sosyal medyada paylaşıldı. İstanbul Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, otomobilin plakasından sürücünün kimliğini tespit etti ve sürücüye bin 380 lira para cezası kesildi. Ayrıca, sürücü hakkında 'Trafik güvenliğini tehlikeye düşürmek' suçundan adli işlem başlatıldı.

 • Avcılar'da Kaldırımda Giden Otomobilin Sürücüsüne Cezai İşlem Uygulandı
  14 Şub Avcılar'da Kaldırımda Giden Otomobilin Sürücüsüne Cezai İşlem Uygulandı

  Avcılar'da bir otomobilin kaldırımda seyir halinde olduğu anlar, cep telefonu kamerasına yansıdı. Görüntülerin sosyal medyada paylaşılmasının ardından Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, otomobilin plakasından sürücünün kimliğini tespit etti. Sürücüye, trafik kurallarına uymamaktan dolayı bin 380 lira para cezası kesildi ve ayrıca adli işlem başlatıldı.

Advertisement