Son dakika Kadın haberleri, Kadın son dakika, son dakika Kadın

Son Dakika Kadın Haberleri

Son dakika Kadın haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son kadın haberleri anında burada.

 • Dün 14:37 Glutensiz beslenmek zorunda mıyız? Glutensiz beslenmek zorunda mıyız?

  Genel yaşam standardınızı bozmadan, sıkılmadan diyet yapmayı herkes ister. Ama içinde diyet geçen kelimeler, popüler diyetler her geçen gün artıyor. Sağlıklı beslenmeyi öğrenebilsek bu kadar diyet ile uğraşmayacağız diye düşünüyorum.

 • Dün 09:05 Tesettür giyimde favori dış giyim parçaları nelerdir? Tesettür giyimde favori dış giyim parçaları nelerdir?

  Dış giyim sektörü kendi içinde oldukça geniş bir alan. Birçok çeşidi, rengi ve şekli olabilen dış giyim parçaları konusunda tesettür giyim ise çok çok daha özenli. Havaların soğumasıyla da oldukça trendleşen bazı dış giyim parçalarının ayrıntılarını sizin için toparladık.

 • Dün 08:54 Tesettür Giyimde Gelinliklerin Yeri Nasıl? Tesettür Giyimde Gelinliklerin Yeri Nasıl?

  Düğünler bir genç kızın kendini en özel hissettiği günlerden birisidir. Her ayrıntısının özenle düşünüldüğü bu günlerde bazı detaylar ise çok çok daha önemlidir. Bunun başında gelinlikler gelir.

 • 22.10.2020 11:39 Çorap Modasının Yeni Trendi: Desenli Çorap Modelleri Çorap Modasının Yeni Trendi: Desenli Çorap Modelleri

  Desenleri çorap modelleri dünyasına merhaba demek ister misiniz? Ayaklarınızı yerden kesen ve enerjik kombinler oluşturmanızı sağlayan çoraplar ile har adımınızda daha özgür ve daha canlı olacaksınız. İşte özgür seçimler yapacağınız ONE TWO SOCK'un çorap dünyası…

 • 22.10.2020 11:23 Sıra dışı renkli çorap kombini nasıl yapılır? Sıra dışı renkli çorap kombini nasıl yapılır?

  Yeni dönemin giyim trendi renkli çorap modası erkek giyime yön veriyor. Günlük giyime sportif detaylar katan renkli erkek çorapları ONE TWO SOCK'ın özel tasarı renkli erkek çorabı ve renkli çorap kadın tasarımları ile yeni boyuta geçiyor. İşte renkli çorap kombinleri yapmanın püf noktaları ve renkli çorap modelleri…

 • 22.10.2020 11:16 Ayaklarınızı Yerden Kesen Çorap Modelleri Ayaklarınızı Yerden Kesen Çorap Modelleri

  Renkli tasarımları ve hassas yapısı ile ayağınıza hayat veren ONE TWO SOCK, desenli çorap modelleri ile ayaklarınızı yerden kesiyor. Çorap anlayışınız kökten değiştirecek olan desenli çoraplar, canlı ve renkli çorap dünyası ile sizi özgürlüğe davet ediyor.

 • 22.10.2020 09:11 Tesettür Giyimde Nasıl Hatalar Yapmamalıyız? Tesettür Giyimde Nasıl Hatalar Yapmamalıyız?

  Tesettür giyim hem yeni örtünenler için hem de örtünmeye yeni heveslenenler için bazı noktalarıyla bir tabu haline gelebiliyor. Günlük kombinlerinize eşarplarında eklenmesi ile bazen kombin konusunda kafalarınız karışabilir ve birtakım hatalara düşebilirsiniz. Bu noktada size rehberlik edebilecek bir yazı hazırladık.

 • 22.10.2020 09:08 Tesettür Giyimde Eşofmanın Yeri Nasıl? Tesettür Giyimde Eşofmanın Yeri Nasıl?

  Tesettür giyim kendi içinde bazı kuralları olan bir giyim tarzı. Hal böyle olunca da hem gündelik giysilerde hem de abiye giyimde farklı kurallar devreye giriyor. Bunlardan en öne çıkanı ve son yılların en popüler modelleri eşofman takımlar.

 • 21.10.2020 08:50 Tesettür Giyimde Aksesuarın Yeri Nasıl? Tesettür Giyimde Aksesuarın Yeri Nasıl?

  Tesettür giyim oldukça hususi bir mevzudur. Kişinin kendi çizgilerini kendi belirmesi en doğru olandır. Durum böyle olunca muhafazakar giyim tercih etmiş kadınlar genelde belli kalıplara girmek zorunda hissetmemelidirler.

 • 21.10.2020 08:42 Tesettür Giyimin Temel Parçaları Nelerdir? Tesettür Giyimin Temel Parçaları Nelerdir?

  Tesettür giyim kendi içinde yıldan yıla değişen hususi bir anlayışa sahip. Hal böyle olunca bu giyim tazının da temel diyebileceğimiz parçaları değişkenlik gösterebiliyor. Ama siz yine de her zaman dolabınızda bulunması gereken temel kıyafetleri belirleyin.

 • 20.10.2020 09:12 Yeni Sezon Tesettür Giyim Parçalarda Ne Gibi Yenilikler Var? Yeni Sezon Tesettür Giyim Parçalarda Ne Gibi Yenilikler Var?

  Tesettür giyim her giyim türünde olduğu gibi yıldan yıla ve sezondan sezon farklılık gösterebilen bir giyim çeşidi. Her sektör üreticilerinin ve moda bilirlerinin hazırladığı ve büyük markaların da beğenimize sunduğu farklı farklı kumaşlar ve çeşitler değişiklik gösteriyor.

 • 20.10.2020 08:50 Kış ayına en yakışan tesettür giyim parçaları nelerdir? Kış ayına en yakışan tesettür giyim parçaları nelerdir?

  Soğuk hava severlerin büyük bir heyecanla beklediği aylara girdik. Soğukların kedisini iyiden iyiye hissettirdiği ve kalın parçaları gün yüzüne çıktığı bu zamanlarda tesettür giyim markaların da vitrinlerini ve profillerini değiştirmeye başladı. Peki tesettür giyimin favori kış parçaları neler?

 • 19.10.2020 08:48 Bu Yılın Tesettür Modasında Neler Var? Bu Yılın Tesettür Modasında Neler Var?

  Tesettür giyim her sene kendi için devir daim olan bir alan. Bir süre öncesine kadar çok daha bakir olan tesettür giyim, artık birçok çeşitle karşınızda. Özellikle son on yılda üreticiler tesettür giyimdeki açıkları çok daha iyi anlayıp buraya yönelmeye başladı.

 • 19.10.2020 08:38 Tesettür Giyimde Mevsime Göre Doğru Kumaş Seçimi Nasıl Olmalı? Tesettür Giyimde Mevsime Göre Doğru Kumaş Seçimi Nasıl Olmalı?

  Kumaş seçimi tesettür giyimde oldukça önemli bir konu. Özellikle söz konusu yaz ayları olduğunda tesettür giyimi tercih etmiş hanımefendiler için kumaş konusu da oldukça hassas ve önemli oluyor. Peki doğru mevsime doğru kumaş nasıl olmalı?

 • 18.10.2020 14:40 "Bilim Kadınları İçin" programı kapsamında 6 Türk bilim kadınına 75 bin TL destek

  L'Oréal Türkiye ile UNESO'nun ortaklaşa düzenlediği "Bilim Kadınları İçin" programı kapsamında, 2020 yılında ödül alan Türk bilim kadınlarını belirledi. 6 Türk bilim kadını, kapsamlı ve gelecek vadeden ilham verici çalışmalarıyla ödüle layık görülürken 75 bin TL destek almaya hak kazandı.

 • 16.10.2020 09:10 Tesettür Giyimin Çizgileri Nasıl Olmalı? Tesettür Giyimin Çizgileri Nasıl Olmalı?

  Tesettür giyim son yıllarda artık kendi içinde oldukça ciddi bir evrim geçirdi. Sektör üreticileri tesettür giyimdeki tüketimi ve açığı bildikleri ve fark ettikleri için oldukça ciddi bir üretime girdiler. Renk renk çeşit çeşit ürünlere ulaşmak artık bir tık uzağınızda.

 • 16.10.2020 09:05 Tesettür Giyimde Abiye Modelleri Nasıl? Tesettür Giyimde Abiye Modelleri Nasıl?

  Tesettür giyim kendi içinde oldukça geniş bir dünya bu sebeple de seçenekleriniz oldukça bol. Özellikle de değerli günleriniz için artık ne giyeceğim derdi ortadan kalktı. Özellikle son yıllarda internetin ve internet alışverişinin genişlemesiyle tesettür giyimi tercih eden kadınlar seçenek konusunda oldukça rahat.

 • 16.10.2020 09:00 Yazlık Tesettür Elbiseler Nasıl Olmalı? Yazlık Tesettür Elbiseler Nasıl Olmalı?

  Tesettürü tercih etmiş kadınlar elbise konusunda ne kadar hassas ve ayrıntıcı olsa da söz konusu yaz elbiselerine gelince çok çok daha hassas davranabilirler. Çünkü yaz için üretilen elbiseler rahat ve ferah olmaları için genelde oldukça ince bir kumaştan yapılır. Hal böyle olunca seçilecek kumaşın türü bazen modelden de öne geçebiliyor.

 • 15.10.2020 09:17 Yeni Sezon Tesettür Giyimde En Çok Tercih Edilen Renkler Neler? Yeni Sezon Tesettür Giyimde En Çok Tercih Edilen Renkler Neler?

  Renk bahsi söz konusu muhafazakar giyim olunca oldukça hassastır. Çünkü tesettür giyimi tercih etmiş kadınlar için renk dengesi oldukça önem taşır. Fazla patlak renkler ya da sade renkler, dikkat çeken tek renkler ya da uçuk açık renkler. Hepsi kullanıma hazır ve sizi bekliyor.

 • 15.10.2020 09:12 Tesettür Giyimde Eşofman Takım Kullanımı Nasıl Olmalı? Tesettür Giyimde Eşofman Takım Kullanımı Nasıl Olmalı?

  Tesettür giyim birçok noktada standart kadın giyim ile örtüşüyor. Ancak bazı noktalarda haklı olarak ayrışma var. Bunun başında eşofman kullanımı geliyor. Genel olarak daha takım halde satılan eşofman takımlar tesettür severlerin hem günlük favorisi hem de adeta kurtarıcısı.

 • 15.10.2020 09:08 Ferace Alışverişi Ve Kullanımı Nasıl Olmalı? Ferace Alışverişi Ve Kullanımı Nasıl Olmalı?

  Ferace muhafazakar giyimi tercih eden kadınlar için adeta kurtarıcı niteliği taşıyor. Altına ne giydiğinizin bir önemi kalmadan şıklığı yakalamak kolaylaşıyor. Özellikle son yıllarda feracelerin çeşitleri ve modelleri oldukça arttı. Peki, en doğru ve güzel ferace kullanımı nasıl olmalı?

 • 13.10.2020 13:38 Global LoveMark Mücevher Tasarımcısı Janset Kılıçtaş Global LoveMark Mücevher Tasarımcısı Janset Kılıçtaş

  Globalleşerek büyüyen Türk markaları ile gerçekleştirdiğimiz #GlobalLoveMark özel röportajlarımız Mücevher Tasarımcısı Janset Kılıçtaş ile devam ediyor.

 • 13.10.2020 08:54 Kapalı Abiye Modellerinde Son Yılların Modası Nedir? Kapalı Abiye Modellerinde Son Yılların Modası Nedir?

  Abiye giyim her zaman oldukça dikkat çeken bir alan. Son yıllarda ölçülü giyim üreticileri abiye giyime oldukça yatırım yapıyorlar. Durumun böyle olmasından alıcılar oldukça memnun gözüküyor.

 • 13.10.2020 08:48 Tesettür Takım Nedir Ve Nasıl Kombinlenir? Tesettür Takım Nedir Ve Nasıl Kombinlenir?

  Son birkaç yılın en çok tercih edilen muhafazakar giyim parçalarının başında tesettür takımlar geliyor. Tesettür takımlar ister penye bir kumaş ile günlük üretilsin isterse de daha özenli bir kumaş ile çok daha şık bir şekilde üretilsin. Her daim dikkat çeken ve son yılların star parçalarından.

 • 12.10.2020 09:59 Tesettür Giyimde Aksesuarın Yeri Nasıl? Tesettür Giyimde Aksesuarın Yeri Nasıl?

  Tesettür giyim son yıllarda kendi içinde ciddi evrim geçirdi. Çok uzun yıllardır örtünme kültürü tüm dünyada var olsa da son zamanlarda bu sektör oldukça gelişti ve ciddi yatırımlar almaya başladı. Pek tabi bunun yanında da diğer sektörler bu durumdan nasibini aldı. Başta da aksesuar dünyası.

 • 12.10.2020 09:51 Tesettür Giyimde Nasıl Ceketler Tercih Etmeliyiz? Tesettür Giyimde Nasıl Ceketler Tercih Etmeliyiz?

  Ceket her türlü giyim sektöründe oldukça önemli bir parça. Hem kadın giyimde hem erkek giyimde hem de çocuk giyimde ceketlerin yeri ayrıdır. Ceket sadece tek bir giyim sektörü için değil herkes için önem teşkil eden bir parça.

 • 12.10.2020 09:45 Elbise Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz? Elbise Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

  Elbise giymek muhafazakar giyim sektöründe oldukça önem taşıyan ve sektörde üretici konumunda olanlar için de oldukça değerli bir parça. Tesettür giyimi benimsemiş kadınlar için elbiseler uzun yada daha bilekten pileli ya da düz hiç fark etmez, her zaman önemli her zaman değerli.

 • 09.10.2020 13:53 Ölçülü Giyimde Dikkat Edilmesi Gerekenler Ölçülü Giyimde Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Ölçülü giyim sektörü son yıllarda oldukça gelişme göstermiş ve önümüzdeki yıllarda da kendi içinde farklı dallara ayrılarak daha da gelişeceğine inanılan oldukça büyük ve tekstil konusunda iddialı bir sektör. Biz de Qras olarak sizin için en yeni trendlerin de yer aldığı bir ölçülü giyinme rehberi hazırladık.

 • 09.10.2020 13:44 Tesettür Sektöründe Dış Giyim Modası Nasıl İlerliyor? Tesettür Sektöründe Dış Giyim Modası Nasıl İlerliyor?

  Dış giyim tesettür sektörünün mihenk taşlarından. Muhafazakar giyimi tercih eden kadınların dolaplarını süsleyen ilk ürünler genellikle dış giyim ürünleri oluyor. Hal böyle olunca da dış giyim kendi içerisinde büyük bir imparatorluk oluşturdu.

 • 09.10.2020 11:52 Muhafazakar Giyimde Moda Nasıl İlerliyor? Muhafazakar Giyimde Moda Nasıl İlerliyor?

  Muhafazakar giyim, ölçülü giyim ya da tesettür giyim. Adına ne derseniz deyin. Muhafazakar giyim kendi kumaş türleriyle kendi bakış açısı ve kendi tanınmış isimleriyle artık hayatlarımızın bir parçası.

 • 09.10.2020 11:16 Tesettür Giyimde Trençkotun Yeri Nasıl? Tesettür Giyimde Trençkotun Yeri Nasıl?

  Trençkot sadece tesettür giyimi tercih etmiş kadınlar için değil her türlü giyim türünde kadınların baş tacı. Özellikle mevsim geçişlerinde gerçek bir süper kahraman bir kurtarıcı gibi imdada yetişen trençkotlar genelde sütlü kahve tercih edilse de, artık renk renk trençkot bulmak çok kolay.

 • 08.10.2020 13:50 Aralıklı oruç diyeti nedir? Aralıklı oruç diyeti nedir?

  Son zamanlarda adını sıklıkla duyduğumuz bir beslenme biçimi "Aralıklı Oruç". Geçtiğimiz yıl haftada iki gün ben de bu beslenme şeklini denedim. Zaman zaman da yapmaya devam ediyorum.

 • 08.10.2020 12:26 Kadavradan rahim nakliyle çocuk sahibi olan anne, bebeğini kucağına alıp mutluluğunu paylaştı Kadavradan rahim nakliyle çocuk sahibi olan anne, bebeğini kucağına alıp mutluluğunu paylaştı

  Antalya'da 10 yıl önce dünyadaki ilk kadavradan rahim naklinin ardından geçtiğimiz 4 Haziran'da annelik sevinci yaşayan kadın, bebeğiyle evinde geçirdiği anların görüntülerini paylaştı.

 • 08.10.2020 11:40 Yüz Tipine Göre Nasıl Eşarp Bağlanır? Yüz Tipine Göre Nasıl Eşarp Bağlanır?

  Eşarp bağlamak bazı zamanlarda oldukça zor olabiliyor. Özellikle kendi yüz tipinizi tanımadığınızda eşarplarınızı bağlamak çok zor olabilir. Bu noktada eşarplarınızı ve başta yüz tipini belirlemek oldukça önem taşıyor.

 • 07.10.2020 14:18 Minimal Giyimde Nelere Dikkat Etmeliyiz? Minimal Giyimde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

  Minimal Giyimde Nelere Dikkat Etmeliyiz? Minimal Giyimde Nelere Dikkat Etmeliyiz? Minimal giyim denildiğinde aklımıza neler geliyor? Öncelikle bunu anlamalı ve beynimize bunu açıklamalıyız. Minimal giyim gerçekten minik giyinmek demek midir? Yoksa küçük ve sade parçalarla şıklığı yakalamak mıdır? Bugün bunu tartışıyor olacağız.

 • 06.10.2020 08:59 Eşarp Seçiminde Ten Renk Uyumu Eşarp Seçiminde Ten Renk Uyumu

  Eşarp seçimi muhafazakar giyimi tercih etmiş kadınlar için oldukça önemli bir konu. Şekli kumaşı yüz tipiniz eşarbı bağlama tipiniz hepsi eşarbın görünüşünde oldukça önem taşıyor. Ancak bir nokta var ki eşarp seçiminde oldukça önemli. O da eşarbın rengi.

 • 03.10.2020 17:08 Uzman Diyetisyen Zehra Bora'dan cinselliği artıran 6 besin Uzman Diyetisyen Zehra Bora'dan cinselliği artıran 6 besin

  Uzman Diyetisten Zehra Bora, cinsel hayatı monotonlaşmış ve kötü giden çiftlerin en çok merak ettiği konulardan birisi olan cinsel gücü artıran besinleri paylaştı. Beslenme alışkanlıklarımızda bir takım değişiklikler yaparak, cinsel gücü ve libidoyu artırabilmenin mümkün olduğuna dikkat çeken Bora, cinselliği artıran mucizevi 6 besini açıkladı.

 • 02.10.2020 08:44 Tesettür tulumun şıklığına şans vermeyi denediniz mi? Tesettür tulumun şıklığına şans vermeyi denediniz mi?

  Muhafazakar giyimde artık çeşit bulmak çok da zor değil. Özellikle son yıllarda bazı parçalar oldukça popüler. Bunların başında tesettür tulumlar geliyor. Tesettür tulumlar kolay giyimi ve kombinlenişiyle tüm kadınların baştacı konumda.

 • 01.10.2020 09:39 Muhafazakâr Giyimde Nasıl Nikah Elbiseleri Tercih Etmeliyiz? Muhafazakâr Giyimde Nasıl Nikah Elbiseleri Tercih Etmeliyiz?

  Nikâhlar her birimiz için oldukça özel ve güzel günlerdir. Hatta bazı zamanlar olur ki düğünden bile daha çok kafa yorulur. Misafirler, nikâh yeri, saati, tarihi… Ama her şeyden daha önemli bir detay var ki gelinin elbisesi. Yani nikâh elbisesi. Hele de karşımızda ölçülü giyimi tercih etmiş bir gelin varsa o zaman üzerine düşünecek de artıyor.

 • 30.09.2020 09:39 Neden Pamuklu Şalları Tercih Etmeliyiz? Neden Pamuklu Şalları Tercih Etmeliyiz?

  Moda sektörü sürekli bir devir daim içinde. Özellikle ölçülü giyim alanında son yıllarda seçenekler oldukça çeşitlenmiş durumda. Çizgilerini muhafazakâr giyime göre belirlemiş kadınlar en konforlu ve rahat giyim tarzını şıklıkla birleştirme gayesinde. Hal böyle olunca en isabetli kumaş türü pamuklu kumaşlar dikkat çekiyor.

 • 29.09.2020 11:26 En Güzel Kombinlerinizi Deri Çanta Modelleri İle Özgürleştirmeye Ne Dersiniz? En Güzel Kombinlerinizi Deri Çanta Modelleri İle Özgürleştirmeye Ne Dersiniz?

  Çantalar her kombinde biraz da olsa kendi bağımsızlığını ilan eder. Hem bir tamamlayıcı hem de tek başına bir yıldızdır çantalar. Neyle giydiğiniz, neyin üzerine ne taktığınız çantalarda oldukça önemlidir. Üstelik çanta sadece bir aksesuar değildir. Öyle ki çanta dediğimiz aksesuarların bile kendi aksesuarları vardır. Tüyler, küçük fularlar...

 • 29.09.2020 11:06 Şıklığın Başka Bir Anahtarı Tesettür Tunikler Şıklığın Başka Bir Anahtarı Tesettür Tunikler

  Muhafazakâr giyimin en çok tercih ettiği parçalardan birisi de tunikler. Renk renk ve çeşit çeşit bulabileceğiniz tunikler ölçülü giyim sektörünün de yaygınlık göstermesiyle oldukça talep görmeye başladı. Peki, bu doğru kombinlendiğinde oldukça tarz duran tunikleri nasıl ve ne şekilde giymek doğru olur.

 • 29.09.2020 11:00 Tesettür Giyimde Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar Tesettür Giyimde Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar

  Örtünme isteği ya da örtünme düşüncesi herkesin kendi hür iradesidir. Tesettür giyim kendi çizgilerinizi kendinizim belirleyeceği bir alandır. Tam bu noktada giyeceğiniz elbisenin kullanacağınız şalın ve yapacağınız eşarp modelinin kararı tamamen sizin özgür iradenize, beğenilerinize, arz ve taleplerinize kalmış oluyor.

 • 29.09.2020 10:51 Keten Kumaş, Pamuklu Kumaş, Saten Kumaş… Ölçülü Giyim Sektöründe Hepsinin Yeri Ayrı Keten Kumaş, Pamuklu Kumaş, Saten Kumaş… Ölçülü Giyim Sektöründe Hepsinin Yeri Ayrı

  Kumaş nihayetinde ipliklerin dokunmasıyla elde edilir. Bu ipliklerse farklı farklı yollarla elde edilebilir. Temel ihtiyacımız olan giyinme dürtüsü yüzyıllardır süre gelen bir durum. Tabii bu artık bambaşka bir olaya evirildi ve hepimizin az ya da çok ilgisi olduğu moda sektörü ortaya çıktı. Kumaş deyip geçmemek lazım.

 • 29.09.2020 10:38 İster Sade İster İhtişamlı, Güzelliğinizi Gözler Önüne Seren Abiye Tesettür Giyimin Püf Noktaları İster Sade İster İhtişamlı, Güzelliğinizi Gözler Önüne Seren Abiye Tesettür Giyimin Püf Noktaları

  Tesettür giyim son yıllarda oldukça dikkat çeken ve kadınların tercihlerinde oldukça üst sıralara tırmanmaya başladı. Renk seçiminden kullanılan kumaşın türüne, yine o kumaşın cinsinden kıyafetin dikişine kadar birçok önemli noktanın olduğu tesettür giyim seçenekleri, artık eskisi kadar kısıtlı da değil. Tek bir tıkla binlerce seçenek bulunabiliyor

 • 29.09.2020 10:21 İpek Şal İle Şıklığınıza Şıklık Katın İpek Şal İle Şıklığınıza Şıklık Katın

  Kullanımı apayrı bir meziyet istese de tesettürlü her kadının baş tacıdır ipek şallar. Öyle zamanlar vardır ki bazen temizliği için kuru temizlemeye bile güvenemezsiniz ancak başımızda, omzumuzda, kolumuzda renkleriyle öyle ahenkle dans eder ki her zaman dolabımızda özel yerleri vardır bu şalların. Duruşları ve şekilleri ile bu şallar hep özel.

 • 21.09.2020 17:02 Tesla Slim'den spora vakit bulamayanlara müjdeli haber! Tesla Slim'den spora vakit bulamayanlara müjdeli haber!

  Zayıflama ve Kozmoloji Uzmanı Meltem Şarkışlalı'nın İstanbul'da Şişli ve Ataşehir'deki şubelerinde hizmete sunduğu Tesla Slim, hiç efor sarf etmeden sadece 20 dakikada 20 bin adet mekik etkisi yaratıyor.

 • 17.09.2020 08:51 Güzellik merkezinde lazer işlemi yaptıran genç kızın kolu yandı Güzellik merkezinde lazer işlemi yaptıran genç kızın kolu yandı

  Diyarbakır'da bir ay önce gittiği güzellik merkezinde her iki koluna da lazer işlemi yaptıran 22 yaşındaki Dilara Turhan'ın sol kolunda morluklar oluştu. Çevresinin kendine zarar verdiğini düşünmesi üzerine sosyal hayata katılamayan genç kadın güzellik merkezinden şikayetçi olarak mağduriyetinin giderilmesini istedi.

 • 14.09.2020 13:15 Bu sözleşme çok başka! Bu sözleşme çok başka!

  Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan, toplumun temel taşı olan aile kurumunun güçlenmesi için evlilik niyet sözleşmesinin hayata geçirilmesini tavsiye etti.

 • 31.08.2020 14:19 Diyetisyen İrem Kapancı ile aralıklı oruç Diyetisyen İrem Kapancı ile aralıklı oruç

  IK-FORM Beslenme ve Diyet Danışmanlığı Kurucusu Diyetisyen İrem Kapancı ile aralıklı oruç olarak bilinen intermittent fasting'i konuştuk. Bu yöntem ile birçok ünlü ismi zayıflatan Kapancı, bu tekniğin hem sağlık hem de kilo verme amaçlı kullanılabileceğini ekliyor.