Son dakika Kadın haberleri, Kadın son dakika, son dakika Kadın

Son Dakika Kadın Haberleri

Son dakika Kadın haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son kadın haberleri anında burada.

 • 01.12.2020 15:33 Tesettür takım için en güzel eşarp seçimi nasıl yapılır? Tesettür takım için en güzel eşarp seçimi nasıl yapılır?

  Tesettür takım seçimi tek başına yeterli bir kombinleme değildir. Kombini tamamlamak için tesettür takım üstüne en güzel eşarbı seçmemiz gerekiyor. Peki tesettür takım ve elbise için en iyi eşarbı nasıl seçeriz? Nelere dikkat etmeliyiz? Hep birlikte öğrenelim.

 • 01.12.2020 15:29 Tesettür triko elbise seçimi vücut tipine göre nasıl yapılır? Tesettür triko elbise seçimi vücut tipine göre nasıl yapılır?

  Tesettür giyimde bu sezonun en göze çarpan parçası triko elbiselerdir. Özellikle tesettür giyim için en ideal elbise türlerindendir. Çünkü triko elbiseler kullanışlı ve şık olabileceği gibi sıcak da tutmaktadır. Bu bakımdan triko tercihi çok yapılıyor.

 • 30.11.2020 11:20 Tesettür takım giyiminde dikkat edilmesi gereken noktalar Tesettür takım giyiminde dikkat edilmesi gereken noktalar

  Tesettür giyimde sadece tek bir parça değil birçok parça yer almaktadır. Tesettür giyimde yer alan ürünleri tunik, gömlek, eşarp, pantolon, etek vb. ürünler şeklinde sıralayabiliriz. Tesettür takım kıyafetlerinde dikkat edilmesi gereken noktalar vardır.

 • 30.11.2020 11:16 Tesettür elbise seçimi ve kombini nasıl yapılır? Tesettür elbise seçimi ve kombini nasıl yapılır?

  Tesettür giyimin en önemli parçası tesettür elbisedir. Tesettür elbiseler özel davetlerde, nişanlarda, kınalarda giyilebildiği gibi normal günlük yaşamda da giyilebilir. Elbise hariç diğer parçalar bu tesettür elbiselere uyarlanabilir.

 • 27.11.2020 11:53 Giyim sektöründe tüm renklerin olumlu ve olumsuz anlamları! Giyim sektöründe tüm renklerin olumlu ve olumsuz anlamları!

  Renklerin bir anlamı olduğunu biliyor muydunuz? Her rengin kendinize özel olumlu ve olumsuz anlamları vardır. Hatta bazı kişiler bu anlamlara göre kıyafet giyimi yaparlar. Örneğin iş görüşmesine giderken farklı bir renk giyim tercihi yaparken, özel davetlerde ise farklı renkte giyimler tercih ederler.

 • 27.11.2020 11:45 Tesettür nişan elbisesi nasıl seçilir? Doğru elbise seçimi nasıl yapılır? Tesettür nişan elbisesi nasıl seçilir? Doğru elbise seçimi nasıl yapılır?

  Tesettür giyimde en çok zorlanılan konulardan birisi nişan elbisesi seçimidir. Tesettür hanımlar nişan elbisesi seçiminde çok kararsız kalabiliyorlar. Bu bakımdan sizler için en güzel elbise seçimi nasıl yapılır onu anlatacağız. Ek olarak doğru elbise seçimi nasıl yapılır onu da göstereceğiz.

 • 27.11.2020 11:37 Tesettür giyim hazır bone şal nasıl takılır? En güzel bone şal modelleri nelerdir? Tesettür giyim hazır bone şal nasıl takılır? En güzel bone şal modelleri nelerdir?

  Tesettür giyimde birbirinden güzel hazır bone şal modelleri mevcuttur. En çok tercih edilen modeller arasında düz renkli, desensiz ve düz şal tasarımında olan modeller vardır.

 • 26.11.2020 12:32 Yeni sonbahar sezonunun tesettür giyim favori rengi hangisidir? Yeni sonbahar sezonunun tesettür giyim favori rengi hangisidir?

  Tesettür giyimde yeni sezon sonbahar ürünleri raflarda yerini aldı. Yeni sonbahar sezonuyla birlikte moda olacak yeni renkler de merak edilmeye başlandı. Başörtüsü, tesettür ferace, tesettür elbise ve diğer tesettür giyimlerde ayrı ayrı renkler moda. Şimdi hep birlikte bu renkleri nasıl kombinleyebiliriz, hangi renk hangi renge uyumludur bakalım

 • 26.11.2020 12:23 En şık tesettür trençkot modelleri tavsiyeleri En şık tesettür trençkot modelleri tavsiyeleri

  Tesettür giyimde şık bir görüntü sağlamak isterseniz trençkotlar tam size göre. Harika tesettür trençkotlarla çok iyi kombinlemeler yapabilirsiniz. Fakat trençkot seçerken kararsız kalabilirsiniz. İşte kararsızlığınıza çözüm için birbirinden güzel öneriler!

 • 25.11.2020 12:05 Tesettür giyimde fazla kiloları saklamanın yöntemleri nelerdir? Tesettür giyimde fazla kiloları saklamanın yöntemleri nelerdir?

  Her giyimde olduğu gibi tesettür giyimde de kıyafetler için kilo problemi yaşanabiliyor. Tesettürlü hanımlar fazla kilolarını saklamak için bazı yollar araştırıyor. Sizler için en iyi kilo saklama yöntemlerini araştırdık.

 • 25.11.2020 11:58 Tesettür giyimde en beğenilen tulum modelleri Tesettür giyimde en beğenilen tulum modelleri

  Tesettür giyimde son yıllarda tulumlara gelen yenilikler ve güzel tasarımlar kombinleme noktasında tesettürlü hanımların tercihi olmaktadır. Bu bağlamda tesettür giyim modasında tulumlar her ortamda, davette, düğün ve nişanlarda şık bir görünüm vermektedir. Her yıl olduğu gibi bu yıl da moda olan tulum modelleri mevcuttur.

 • 25.11.2020 11:51 2020 Sezonu beli kuşaklı tesettür elbiseler ve renk seçenekleri 2020 Sezonu beli kuşaklı tesettür elbiseler ve renk seçenekleri

  2020 yeni sezonun tesettür modasını takip eden kadınlar yeni tasarımlı tesettür giyimleri araştırıyor. Yeni sezon tesettür elbiseler arasında beli kuşaklı tesettür elbise modelleri de bulunmaktadır. Özellikle 2020 sonbahar modasına uygun desenleriyle beli kuşaklı tesettür elbiseler birçok kadının beğenisini toplamaktadır.

 • 25.11.2020 11:45 Şal nasıl bağlanır? Şal bağlama tekniği nedir? Şal nasıl bağlanır? Şal bağlama tekniği nedir?

  Tesettür giyimde bayanların son dönemlerde en çok tercih ettiği başörtü modellerinden birisi şaldır. Şal daha çok gençler tarafından tercih edilmektedir. Günlük giyimde, düğün, kına, nişan gibi özel davetlerde tesettür kıyafetlerin üstüne birbirinden şık ve güzel şallar giyebilirsiniz. Ayrıca bu şal modellerini farklı şekillerde bağlayabilirsiniz.

 • 24.11.2020 11:52 Kış aylarında giyilebilecek en güzel tesettür kaban modelleri Kış aylarında giyilebilecek en güzel tesettür kaban modelleri

  Tesettür dış giyimde kabanlar kış mevsimlerinin vazgeçilmez ürünlerindendir. Kabanlar ve montlar soğuk havalara karşı bizleri oldukça korumaktadır. Bu bakımdan sonbahar ve kış mevsimlerinde dış giyim olarak kabanlar tercih edilir.

 • 23.11.2020 11:52 Yeni moda tesettür tunik modelleri Yeni moda tesettür tunik modelleri

  Tesettür giyimin en önemli parçalarından birisi tesettür tuniklerdir. Tesettür giyimde yazlık ve rahat kumaşlı tunikler bu sene oldukça rağbet görmüştür. Henüz ülkemizde bazı bölgelerde havalar tam soğumadığı için bazı kesimlerde yazlık tunikler giyilmeye devam ediyor.

 • 23.11.2020 11:45 Tesettür dış giyim nedir? Tesettür dış giyim kombinleme Tesettür dış giyim nedir? Tesettür dış giyim kombinleme

  Tesettür giyimin en önemli parçalardan birisi tesettür dış giyimidir. Tesettür dış giyim çoğunlukla uzun ve önü kapanabilen dış kıyafetlerdir. Bu ürünler ferace, pardösü vb. gibi modellerdir. Bunlara ek olarak dış giyimde kimono ve trençkot modelleri de mevcuttur. Ayrıca dış giyime hırka, ceket ve benzeri model ve tasarımlar da dahildir.

 • 23.11.2020 11:17 Tesettürlü giyim için en iyi elbise modelleri Tesettürlü giyim için en iyi elbise modelleri

  Tesettür giyimde seçilecek olan kıyafetler gidilen davete göre, mekana göre, zamana göre farklı değerlendirilmektedir. Seçilecek olan kıyafetlerin kullanışlı, rahat ve kolay temizlenebilir olması önemlidir. Sizler için en iyi tesettür elbise modellerini inceledik ve derledik.

 • 23.11.2020 11:03 Büyük beden tesettür kıyafet seçimi nasıl yapılır? Büyük beden tesettür kıyafet seçimi nasıl yapılır?

  Önceden büyük beden tesettür elbise, ceket, abiye ve benzeri tesettür kıyafet bulmak zor olabiliyordu. Lakin günümüzde artık her bedene uyumlu tesettür kıyafetler üretilmektedir. Özellikle QRAS gibi online tesettür giyim üzerine satış yapan sitelerde her bedenden kıyafete ulaşmak mümkündür.

 • 20.11.2020 11:24 Tesettür abiye seçimi nasıl yapılır? Tesettür abiye kombin tavsiyeleri Tesettür abiye seçimi nasıl yapılır? Tesettür abiye kombin tavsiyeleri

  Tesettürlü kadınlar özel günlerde, düğün, nişan, kına vb. gibi özel davetlerde kıyafet olarak tesettür abiyeleri tercih ederler. Tesettür abiyelerde seçim yaparken davetlere göre, kullanım yerine göre, kullanacak olan kişiye göre seçilmelidir. Tesettür giyimde abiyeler birçok envai çeşide göre tasarlanmış ve modellenmiştir.

 • 18.11.2020 11:36 Ferace modelleri nelerdir? Neden feraceler tercih edilmelidir? Ferace hakkında bilgiler Ferace modelleri nelerdir? Neden feraceler tercih edilmelidir? Ferace hakkında bilgiler

  Ferace, Osmanlı Devleti'nde anadolu bölgelerinde yaşayan kadınların çarfaştan evvel giydikleri üstlüklere verilen isimdir. Feraceler bol ve rahat olduğundan kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilir. Feracenin birçok modeli mevcuttur. Ayrıca renk seçimleri de bir hayli fazladır.

 • 18.11.2020 11:31 Birbirinden güzel tesettür kot kumaş ferace modelleri Birbirinden güzel tesettür kot kumaş ferace modelleri

  En beğenilen kumaşların başında kot kumaşlar geliyor. Kot kumaşlardan harika feraceler tasarlanabiliyor. Kadınların ilgiyle takip ettiği tesettür giyimde 2020 yılının son zamanlarına doğru kot kumaşlar moda olmaya aday gösteriliyor.

 • 18.11.2020 11:20 2020 Sonbahar sezonunun en özel tesettür abiye modelleri 2020 Sonbahar sezonunun en özel tesettür abiye modelleri

  Düğün, nişan, kına ve benzeri özel günler için en tercih edilen tesettür giyimlerden birisi abiyedir. Abiye modelleri her sezon modaya uyumlu şekilde vitrinlerde yerini alıyor.

 • 17.11.2020 16:37 Kış geliyor! Dolaplarınızda kazaklarınıza yer açın! Kış geliyor! Dolaplarınızda kazaklarınıza yer açın!

  Kış ayı bir kesim için oldukça sevilen bir kesim için ise pek de sevilmeyen boğucu bir dönemdir. Ama her ne olursa olsun kış ayı hem tüm moda dünyası için hem de tesettür giyim adına oldukça önemli bir zaman dilimi. Kabanların ortaya çıktığı, berelerin ve kazakların giyilmeye başlandığı bu zaman dilimi moda üreticileri için oldukça iştah kabartıcı

 • 17.11.2020 16:31 Tesettür yelekler çok gözde Tesettür yelekler çok gözde

  Tesettür giyim kendi içinde pek çok seçeneğe ayrılıyor. Örtünme isteği ve ihtiyacının çok daha geniş olduğu tesettür giyim modasında dış giyim modası da bu şekilde ilerliyor. Bunların başını da ceketler ve kabanlar çekiyor. En mühimi de yelekler.

 • 17.11.2020 16:25 Yeni Sezon Abiye Modellerini Kucaklayın Yeni Sezon Abiye Modellerini Kucaklayın

  Abiyeler her sezon var olan ve her sezonda kendini yenileyen oldukça özel parçalardır. Durum böyle olunca da her türlü moda sektörü kendini bu yeni model abiyelere göre şekillendirir.

 • 13.11.2020 09:40 Tesettür giyimin vazgeçilmez kumaşları hangileridir? Tesettür giyimin vazgeçilmez kumaşları hangileridir?

  Tesettür giyim kendi içinde pek çok seçeneğe ayrılmış ve dalları oldukça geniş olan bir giyim çeşidi. Hal böyle olunca da ürün çeşitliliği oldukça geniş olabiliyor. Bu noktada en yaygın ve en çok araştırılan konusu ise kumaşlar oluyor.

 • 13.11.2020 09:18 Tesettür giyimde de iddialı kombinler olabilir Tesettür giyimde de iddialı kombinler olabilir

  Tesettür giyim denildiğinde genelde daha sakin ve tek çizgide gibi ilerleyen ürünlere ve kıyafetlere yer açılır. Ancak durum pek de öyle değildir. Tesettür giyimi tercih etmiş kadınlarda pek tabii iddialı ve dikkat çeken kombinleri tercih edebilirler.

 • 11.11.2020 15:31 Tesettür Giyimde Şal Ve Eşarpların Yeri Tesettür Giyimde Şal Ve Eşarpların Yeri

  Şallar ve eşarplar tesettür giyimin adeta bel kemikleridir. Bu parçalar normal giyimerde de kullanılacağı gibi tesettür giyim için de oldukça mühim. Bu yazımızda tesettür giyimin en önemli parçaları saydığımız şalları ve eşarpları tanıyacağız.

 • 11.11.2020 15:25 Tunikleri Kombinlemesi Çok Kolay Tunikleri Kombinlemesi Çok Kolay

  Tunikler pek çok noktada oldukça kolay kombinlenebilen ve tesettür giyimi tercih etmiş kişilere oldukça ciddi kolaylıklar sağlayan hem üreticilerin hem de tüketicilerin son yıllardaki baş tacıdır.

 • 10.11.2020 15:15 Tesettür Giyimin Olmazsa Olmazları Nelerdir? Tesettür Giyimin Olmazsa Olmazları Nelerdir?

  Tesettür giyim bazı noktalarıyla normal giyim kategorisine göre oldukça değişkenlik gösterebiliyor. Örneğin kumaşlar ve bu kumaşların kullanımı söz konusu tesettür giyim olunca oldukça farklılık gösterebiliyor.

 • 10.11.2020 15:09 Trençkot ve tesettür giyim ilişkisi nasıl? Trençkot ve tesettür giyim ilişkisi nasıl?

  Trençkot hem tesettür giyim adına hem de diğer giyim türlerinde oldukça sevilen ve dikkat çeken bir parça olarak karşımıza çıkıyor. Bu sevilen parça pek çok kıyafet ile oldukça uyumlu. Bir jean ve bir kazak ile ya da bir gömlek ile.

 • 09.11.2020 09:12 Denim şıklığını yakalayın Denim şıklığını yakalayın

  Denim tesettür giyimde oldukça önemli bir yerde. Hal böyle olunca üreticilerde bunun için pek çok seçenek sunuyor Denim tulumlardan denim ceketlere denim gömleklere kadar seçenekler oldukça geniş.

 • 09.11.2020 09:07 Tesettür giyimde aksesuarların yeri nasıldır? Tesettür giyimde aksesuarların yeri nasıldır?

  Tesettür giyim kendi içinde çizgilerini belirlerken bazı moda kuralları da devreye giriyor. Herkes kendi kararlarını verirken özellikle pek çok sektör üreticisi ve moda yazarlar aksesuarların tesettür giyim ile oldukça dikkat çeken kombinler yaratılabileceğinden eminler.

 • 06.11.2020 10:35 Tulum şıklığını yakalayın Tulum şıklığını yakalayın

  Tulumlar tesettür giyim modasında hem üreticiler tarafından hem de tüketicilerden gelen yoğun isteklerle oldukça dikkat çeken bir hale geldi. Giyimi kolay kombini ise daha da kolay olan tulumları yakından tanımaya ne dersiniz?

 • 06.11.2020 10:28 Pamuklu Şalların Kullanımı Pamuklu Şalların Kullanımı

  Şal ve eşarp kullanımı tesettür giyimde oldukça dikkat çeken ve pek çok çeşidi olabilen parçalar. Özellikle renkli şallar çokça tercih edilip günlük kıyafet kullanımında hep bir adım önce. Peki, en doğru şallar hangi kumaşlardan olmalı?

 • 05.11.2020 13:43 Tesettür giyimde abiye modellerinin yeri Tesettür giyimde abiye modellerinin yeri

  Tesettür giyim kendi içinde pek çok seçenek sunan oldukça geniş bir alan. Bu alanlardan en önemlisi ise tesettür abiye modelleri. Pek çok seçeneği olan tesettür abiye giyim özellikle son yıllarda oldukça ön planda.

 • 05.11.2020 13:37 Uzun elbiselere şans Verin Uzun elbiselere şans Verin

  Uzun elbiseler hem yaz ayları için hem de kış ayları için tesettür giyimi tercih etmiş kadınların dolaplarının demirbaşlarıdır. Bu elbiseler her mevsim kolay kombinlenir ve oldukça harika kombinler ile size yardımcı olur.

 • 04.11.2020 09:23 Tesettür giyimde bone kullanımı nasıl olmalı? Tesettür giyimde bone kullanımı nasıl olmalı?

  Boneler tesettür giyim için oldukça önemli bir noktada. Eşarplar ve şallarınızın içine takacağınız bone hem saçlarınızın görünmesini engellemek gibi bir görev üstlenir hem de şalın ya da eşarbın kaymasını engeller. Tesettür giyimli kadınla bu sorunlarının ne denli ciddi problemler olduğunu çok daha iyi anlayacaktır.

 • 04.11.2020 09:17 Hırka ve süveterlerin mevsimi Hırka ve süveterlerin mevsimi

  Tesettür giyim kendi içinde pek çok çeşide ayrılan bir giyim çeşidi. Hal böyle olunca çokça kombin ve nasıl giyerim soruları muhafazakar giyimi tercih etmiş kadınlar arasında soruluyor. Bazı parçalar ise hem düşünmeden bize şıklık vaad ediyor hem de soğuk kış günlerinde bize sıcaklık veriyor.

 • 03.11.2020 09:10 Tesettür Giyimde Pijamaların Rahatlığını Yakalayın Tesettür Giyimde Pijamaların Rahatlığını Yakalayın

  Tesettür giyim kendi içinde birçok seçeneğe ayrılan ve her türlü giyim için sizleri rahat ettirebilen bir giyim tarzına dönüştü. Bu sebeple artı tesettür giyim ürünü bulmak çok da zor değil. Bu sebeple siz de tesettür giyim adına birçok çeşit bulmak artık çok kolay.

 • 03.11.2020 09:05 Tesettür Giyimde Baskılı Tişörtler Tesettür Giyimde Baskılı Tişörtler

  Tesettür giyim kendi içinde pek çok seçeneğe evrilebiliyor. Durum böyle olunca da giyim seçenekleri günden güne artıyor. Özellikle kendi giyim tarzlarını kendileri oluşturmuş muhafazakar giyimi tercih etmiş hanımlar son dönemlerde oldukça farklı seçenekler arasında kaybolabiliyor.

 • 02.11.2020 09:15 Tesettür Giyimde Favori Kumaşlar Neler? Tesettür Giyimde Favori Kumaşlar Neler?

  Tesettür giyimi tercih etmiş hanımlar bazı zamanlarda ağır uzun ve tek parça olan kıyafetlerden bunalabilirler. Durum böyle olunca da farklı alternatifli kıyafetlere yönelirler. Bu alternatiflerin en başında kumaş değişikliğine gitmek var.

 • 02.11.2020 09:10 Tesettür Giyimde Bu Yılın Modası Nedir? Tesettür Giyimde Bu Yılın Modası Nedir?

  Tesettür giyim kendi içinde oldukça değişkenlik gösteren bir alan. Aynı şekilde modanın kendisi de öyle. Bir kez trend olan bazen uzun yıllar trend olmayabiliyor. Ya da tam tersi.

 • 28.10.2020 09:19 Tesettür Giyimde Fazla Kiloları Kamufle Etme Yolları Nelerdir? Tesettür Giyimde Fazla Kiloları Kamufle Etme Yolları Nelerdir?

  Tesettür giyim kendi içinde birçok çizgiye ayrılan bir giyim türü olarak karşımıza çıkıyor. Durum böyle olunca da plus size giyim ve hamile giyimde oldukça dikkat çeken seçenekler haline geliyor.

 • 28.10.2020 09:09 Tesettür Giyimin Göz Bebekleri Uzun Elbiseler Tesettür Giyimin Göz Bebekleri Uzun Elbiseler

  Elbise bir kadın için her daim en önem arz eden parçalardan birisidir. Özellikle dolabınızda bulunacak koyu renkli bir elbise sizi oldukça rahat ettirecektir. Kombinlemesi kolay ve her daim şık duran bu uzun elbise modellerini gelin hep beraber tanıyalım.

 • 27.10.2020 08:58 Tulum İle Gününüzü Kolaylaştırın Tulum İle Gününüzü Kolaylaştırın

  Tulumlar tesettür giyimde oldukça önemli bir yer kaplıyor. Hem giyiminin kolaylığı hem de kombin konusunda bize sağladığı rahatlık ile birçok noktada tulumlar öne çıkıyor. Gelin tulumların bu kolaylıklarını birlikte keşfedelim.

 • 27.10.2020 08:50 Tesettür Giyimde İddialı Kombinlere De Yer Açın Tesettür Giyimde İddialı Kombinlere De Yer Açın

  Tesettür giyim kendi içinde oldukça farklı dallara ve çizgilere ayrılabilen bir giyim stili. Herkesin kendi belirlediği alanları ve doğruları olduğunu varsayarsak oldukça farklı tesettür giyim çeşidiyle karşılaşmak oldukça olası. Bu sebeple tesettür giyim kendi içinde birçok alana yayılmış bir giyim stili olarak karşımıza çıkıyor.

 • 26.10.2020 10:51 Tesettür giyimde sonbahar stili Tesettür giyimde sonbahar stili

  Tesettür giyim her mevsim kendi içinde oldukça çeşitlere ayrılan bir giyim stili. Durum böyle olunca mevsimlere göre giyinmek ve tarzınızı mevsimlere göre yenilemek mecburi hale geliyor.

 • 26.10.2020 10:45 Tesettür Giyimde Hamile Giyim Modası Tesettür Giyimde Hamile Giyim Modası

  Tesettür giyim kendi içinde oldukça çeşitlere ayrılan bir giyim tarzı. Dış giyim, mevsimsel giyim, abiye giyim ve daha birçoğu, tesettür giyim üreticileri için oldukça çeşitlere ayrılabilen bir tarz, bunun yanında hamile giyim içinde bu sektör oldukça geniş.

 • 23.10.2020 14:37 Glutensiz beslenmek zorunda mıyız? Glutensiz beslenmek zorunda mıyız?

  Genel yaşam standardınızı bozmadan, sıkılmadan diyet yapmayı herkes ister. Ama içinde diyet geçen kelimeler, popüler diyetler her geçen gün artıyor. Sağlıklı beslenmeyi öğrenebilsek bu kadar diyet ile uğraşmayacağız diye düşünüyorum.