SON DAKİKA EĞİTİM HABERLERİ

Son Dakika Eğitim Haberleri

 • 18 Nisan 2019 14:48 BİLSEM Sınav Sonuçları Ne Zaman, Saat Kaçta Açıklanacak? BİLSEM Sınav Sonuçları Ne Zaman, Saat Kaçta Açıklanacak? BİLSEM sınav sonuçları merakla bekleniyor. 2018-2019 BİLSEM öğrenci seçme ve yerleştirme takvimine göre 29 Mart'ta açıklanması beklenen grup tarama uygulama sonuçları yoğun katılım nedeniyle ertelendi. MEB, yaptığı açıklama ile BİLSEM sınav sonuçları için tarih verdi. Peki BİLSEM sınav sonuçları ne zaman, saat kaçta açıklanacak, nasıl sorgulanacak?
 • 18 Nisan 2019 01:48 Bakan Ziya Selçuk'tan Tatil Açıklaması: Bölgelere Göre Tatil Olabilir Bakan Ziya Selçuk'tan Tatil Açıklaması: Bölgelere Göre Tatil Olabilir Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, okulların tatil programlarında yapılması planlanan değişikliklere ilişkin bölgelere göre tatilin söz konusu olabileceğini belirtti. Selçuk, "Tatillerin düzenlemesi, araya küçük tatiller koymakla ilgili bir açıklamamız olacak." dedi.
 • 17 Nisan 2019 11:50 AÖF Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? (ANADOLUM eKampüs Sistemi) AÖF Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? (ANADOLUM eKampüs Sistemi) AÖF sınav sonuçları için öğrencilerin meraklı bekleyişi sürüyor. Geçtiğimiz hafta, 13-14 Nisan'da Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi bahar dönemi ara sınavı yapıldı. ANADOLUM eKampüs Sistemi üzerinden dün AÖF soru ve cevapları öğrencilerin erişimine açıldı. Peki AÖF sınav sonuçları ne zaman belli olacak? İşte üniversitenin verdiği tarih...
 • 16 Nisan 2019 13:49 2019 YDS Sonuçları Ne Zaman Belli Olacak? ÖSYM YDS Sonuç Sorgula! 2019 YDS Sonuçları Ne Zaman Belli Olacak? ÖSYM YDS Sonuç Sorgula! Yabancı Dil Sınavı, 2019-YDS/1, 24 Mart Pazar günü ÖSYM tarafından yapılmıştı. Sınava girenler, YDS sonrası sonuçların açıklanmasını beklemeye başladılar. ÖSYM, resmi sitesi üzerinden YDS sonuç tarihini açıkladı. Peki yabancı dil sınavı, YDS, ne zaman açıklanacak?
 • 15 Nisan 2019 17:00 AÖF soru ve cevapları 2019 yayınlandı! Sonuçlar Ne Zaman? AÖF soru ve cevapları 2019 yayınlandı! Sonuçlar Ne Zaman? AÖF soru ve cevapları yayınlandı. Anadolu Üniversitesi AÖF bahar dönemi ara sınavı 13-14 Nisan'da yapılmıştı. Sınav sonrasında öğrenciler, kaç puan aldıklarını hesaplamak istiyor ve cevap anahtarının yayınlanmasını bekliyorlardı. Peki AÖF soru ve cevapları erişim nereden sağlanıyor? AÖF sınav sonuçları ne zaman belli olacak? İşte detaylar...
 • 15 Nisan 2019 10:38 MSÜ Sınav Sonuçları Ne Zaman Belli Olacak? (ÖSYM Sınav Sonuç Takvimi) MSÜ Sınav Sonuçları Ne Zaman Belli Olacak? (ÖSYM Sınav Sonuç Takvimi) MSÜ sınav sonuçları için gözler ÖSYM'de. 7 Nisan Pazar günü yapılan sınav sonrasında Milli Savunma Üniversitesi adayları, MSÜ sınav sonuçlarını beklemeye başladılar. Yüzde onluk kısmının adayların erişimine açıldığı MSÜ soru cevap anahtarına erişim için verilen süre dolmak üzere. Peki MSÜ sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?
 • 15 Nisan 2019 10:22 AÖF Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? (AÖF Sınavı Soru Ve Cevapları) AÖF Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? (AÖF Sınavı Soru Ve Cevapları) AÖF sınav sonuçları ne zaman belli olacak? Hafta sonu Açık Öğretim Fakültesi ara sınavına giren öğrenciler, AÖF soruları, cevapları ve sonuçlarının açıklanmasını bekliyor. Sınava giren öğrenciler, soruların zorluğunda şikayet ederken notlarını hesaplamak için gözler Anadolu Üniversitesi'nde. Peki AÖF sınav soruları cevapları yayınlandı mı?
 • 13 Nisan 2019 08:25 AÖF Sınavı Soru Ve Cevapları Ne Zaman Yayınlanacak? AÖF Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? AÖF Sınavı Soru Ve Cevapları Ne Zaman Yayınlanacak? AÖF Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? AÖF Bahar Dönemi ara sınavı, 13 ve 14 Nisan günleri yapılacak. Anadolu Üniversite Açık öğretim fakültesi öğrencileri, sınavdan sonra AÖF soru cevapları ile kaç doğruları var görmek için araştırmaya başlayacak. Peki AÖF soru cevap anahtarı ne zaman yayınlanacak? AÖF sınav sonuçları ne zaman belli olacak? İşte detaylar...
 • 11 Nisan 2019 10:01 Swap Nedir? Swap Nedir? Değiştirmek ya da takas etmek anlamına gelen swap, finans dünyasında iki tarafın finansal araçlarını takas ettiği sözleşmeye deniyor.
 • 09 Nisan 2019 11:01 Trüf Mantarı Nedir? Fiyatı 3 Bin Euroyu Buluyor Trüf Mantarı Nedir? Fiyatı 3 Bin Euroyu Buluyor Fiyatı 3 bin euroyu bulan trüf mantarı son yıllarda Türkiye'de rağbet görüyor.
 • 09 Nisan 2019 09:38 AÖF Sınav Giriş Belgesi Sorgulama: AÖF Sınav Giriş Yerleri! AÖF Sınav Giriş Belgesi Sorgulama: AÖF Sınav Giriş Yerleri! AÖF sınav giriş yerleri açıklandı. Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi sınav giriş belgesi öğrencilerin erişimine açıldı. 13-14 Nisan'da yapılacak sınavına girecek öğrenciler, öğrenci girişi ile AÖF sınav giriş belgesini sorgulayabiliyorlar. İşte AÖF sınav giriş belgesi sorgulama ve sınava dair detaylar...
 • 08 Nisan 2019 11:29 24. POMEM Başvuru Şartları Belli Oldu! İşte POMEM Başvuru Kılavuzu 24. POMEM Başvuru Şartları Belli Oldu! İşte POMEM Başvuru Kılavuzu 24. dönem POMEM başvuru şartları açıklandı.Geçtiğimiz hafta yapılan duyuru ile toplam 300 kadın polis memuru alınacağı açıklanmıştı. Polis olmak isteyen adaylar, POMEM başvuru şartları, başvuru tarihi ve sınav tarihlerini merak ediyor. İşte POMEM başvuru kılavuzu, başvuru şartları, başvuru tarihleri...
 • 08 Nisan 2019 10:58 LGS Başvurusu Nasıl Yapılır? 2019 LGS Başvuru Kılavuzu LGS Başvurusu Nasıl Yapılır? 2019 LGS Başvuru Kılavuzu LGS başvuru nasıl yapılır merak ediliyor. MEB tarafından geçen hafta yapılan duyuru ile LGS başvurusu, 3 Nisan'da başlamıştı. 2019 Liseye Geçis Sınavı başvurusu ne zaman sona erecek? Son gün nedir? LGS başvurusu nasıl yapılır? 2019 LGS başvuru kılavuzu ve detayları haberimizde.
 • 08 Nisan 2019 10:17 2019 MSÜ Sınav Soruları Ve Cevap Anahtarı Yayınladı! MSÜ Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? 2019 MSÜ Sınav Soruları Ve Cevap Anahtarı Yayınladı! MSÜ Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? MSÜ sınav soruları ve cevap anahtarı ÖSYM tarafından yayınlandı. Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday belirleme sınavı, ÖSYM tarafından 7 Nisan Pazar günü yapılmıştı. Adaylar, MSÜ sınav soruları ve cevap anahtarının yayınlanmasını bekliyorlardı. Soruları yayınlanan MSÜ sınav sonuçları ne zaman ilan edilecek? İşte cevap anahtarı, detaylar
 • 06 Nisan 2019 16:35 MSÜ Sınavı Saat Kaçta? MSÜ Sınavı İçin Gerekli Belgeler Nelerdir? MSÜ Sınavı Saat Kaçta? MSÜ Sınavı İçin Gerekli Belgeler Nelerdir? MSÜ sınavı saat kaçta, sınav için hangi belgeler gerekiyor merak ediliyor. MSÜ yani Milli Savunma Üniversitesi askeri öğrenci aday belirleme sınavına girecek adayları sınav telaşı sarmış durumda. MSÜ sınavı saati, MSÜ sınav giriş belgesi ve sınav için gerekli belgeler detayları ile haberimizde.
 • 04 Nisan 2019 14:40 24. POMEM başvuru şartları belli oldu mu? POMEM sınav tarihi açıklandı mı? 24. POMEM başvuru şartları belli oldu mu? POMEM sınav tarihi açıklandı mı? Polis Akademisi tarafından 24. POMEM sınav duyurusu, polis adayı binlerce genci heyecanlandırdı. EGM tarafından yapılan açıklamada yeni oluşturulan Güven Masası için 2500 lisans mezunu kadın memur alınacağı söylenmişti. İlave olarak 500 önlisans kadın memur alınacağı açıklandı. Peki POMEM başvuru şartları, başvuru ve sınav tarihi belli oldu mu?
 • 04 Nisan 2019 10:51 AÖL Açık Lise Sınav Yerleri Açıklandı! AÖL Sınav Giriş Belgesi AÖL Açık Lise Sınav Yerleri Açıklandı! AÖL Sınav Giriş Belgesi AÖL sınav giriş yerleri belli oldu. Açık lise öğrencileri tarafından merakla beklenen AÖL 2. dönem sınav yerleri MEB tarafından açıklandı. 6 Nisan Cumartesi - 7 Nisan Pazar günü yapılacak AÖL sınav giriş belgesi için öğrencilerin sisteme giriş yapmaları gerekmektedir. AÖL sınav giriş belgesi sorgulama ve sınav saatleri detayları ile haberimizde.
 • 03 Nisan 2019 11:33 Bir Yaz Kampının Çocuklarınıza Kazandıracağı 7 Özellik Bir Yaz Kampının Çocuklarınıza Kazandıracağı 7 Özellik Türkiye'nin öncü kamp & okul dışı eğitim kurumu Geleceğin Yıldızları, yaz kampının faydalarını 7 maddede sıralıyor.
 • 03 Nisan 2019 10:34 AÖF Sınav Giriş Yerleri Belli Oldu! AÖF Sınav Giriş Belgesi Sorgula! AÖF Sınav Giriş Yerleri Belli Oldu! AÖF Sınav Giriş Belgesi Sorgula! AÖF sınav giriş yerleri açıklandı. Anadolu Üniversite, önümüzdeki günlerde yapılacak AÖF vize sınavı giriş belgelerini adayların erişimine açtı. Resmi Twitter sayfasından yaptığı açıklama ile öğrencilerin "AÖF sınav giriş yerleri" sorgulamasını ve AÖF sınav giriş belgesini nasıl görebileceklerini duyurdu. İşte AÖF sınav giriş belgesi detayları...
 • 02 Nisan 2019 16:25 AÖF Sınav Giriş Belgesi Açıklandı Mı? AÖF Sınav Giriş Yerleri Belli Oldu Mu? AÖF Sınav Giriş Belgesi Açıklandı Mı? AÖF Sınav Giriş Yerleri Belli Oldu Mu? AÖF sınav giriş yerleri açıklandı mı merak ediliyor. Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi bahar dönemi ara sınavı için öğrenciler, AÖF sınav giriş belgesi yayınlanmasını bekliyorlar. Peki AÖF sınav giriş yerleri açıklandı mı? AÖF sınav giriş belgesi yayınlandı mı? AÖF sınav giriş belgesi sorgulama ekranı ve detaylar haberimizde.
 • 02 Nisan 2019 10:44 AÖL Açık Lise Sınav Yerleri Açıklandı Mı? (Sınav Giriş Belgesi) AÖL Açık Lise Sınav Yerleri Açıklandı Mı? (Sınav Giriş Belgesi) Açık Öğretim Lisesi öğrencileri, AÖL sınav giriş yerleri belli oldu mu, AÖL sınav giriş belgesi yayınlandı mı merak ediyorlar. AÖL öğrencileri, girecekleri 2. dönem sınavı için geriye saymaya başladılar. Peki AÖL sınavı ne zaman? Sınav giriş yerleri belli oldu mu? İşte detaylar...
 • 29 Mart 2019 13:34 Dijital Dönüşümün Dünya Liderleri İstanbul'da Bir Araya Geliyor  Dijital Dönüşümün Dünya Liderleri İstanbul'da Bir Araya Geliyor  Worldwide Partnerships London tarafından 9 Nisan 2019 tarihinde düzenlenecek olan IoT EurAsia, sanayiden finansa, enerjiden sağlığa, kamudan ulaşıma kadar geniş yelpazedeki sektörlerde dönüşümün nasıl gerçekleşebileceğini, dünyada değişimde rol oynayan liderlerin gözünden değerlendirecek.
 • 29 Mart 2019 09:43 BİLSEM Sınav Sonuçları Saat Kaçta Açıklanacak? BİLSEM Sınav Sonuçları Saat Kaçta Açıklanacak? BİLSEM sınav sonuçları saat kaçta açıklanacak merakla bekleniyor. 24 Mart'ta yapılan BİLSEM sınavı sonuçlarının açıklanma günü bugün. Gözler MEB sınav sonuç sayfasına çevrildi. Peki BİLSEM sınav sonuçları açıklandı mı? BİLSEM grup tarama uygulaması sonuçlarını sorgulamak ve detaylı bilgileri görmek için sayfamıza bakabilirsiniz.
 • 28 Mart 2019 13:43 1 Nisan Pazartesi Okullar Tatil Olacak Mı? (Resmi Tatiller Takvimi 2019) 1 Nisan Pazartesi Okullar Tatil Olacak Mı? (Resmi Tatiller Takvimi 2019) 1 Nisan'da okullar tatil mi merak ediliyor. 31 Mart'da yapılacak yerel seçime az bir süre kala öğrenciler ve veliler bu sorunun cevabını araştırıyorlar. Yerel seçimde oy kullanımı sonrasında yoğun geçecek sayım nedeniyle okulların tatil edilmesi gündeme geldi. Peki 1 Nisan'da okullar tatil olacak mı? İşte detaylar...
 • 28 Mart 2019 11:55 YÖKDİL Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? 2019 YÖKDİL Sınav Sonucu Sorgula! YÖKDİL Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? 2019 YÖKDİL Sınav Sonucu Sorgula! YÖKDİL sınav sonuçları merakla bekleniyor. 10 Mart'ta uygulanan YÖKDİL sınavı sonrasında adaylar, sınav sonuçlarının yayınlanacağı günü beklemeye başladılar. Peki YÖKDİL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? YÖKDİL sınav sonuçları nasıl öğrenilir, nasıl itiraz edilir? İşte detaylar...
 • 28 Mart 2019 10:42 ALES Geç Başvuru Nasıl Yapılır? ALES Geç Başvuru 2019 Tarihi ALES Geç Başvuru Nasıl Yapılır? ALES Geç Başvuru 2019 Tarihi ALES geç başvuru günü geldi. 5 Mayıs'ta yapılacak ALES için geç başvuru günü bugün. 5-13 Mart'ta başvurularını yapamayanlar bugün yapılması gereken 2019 ALES Geç Başvuru nasıl yapılır, ödeme nasıl yapılacak merak ediliyor. İşte ALES geç başvuru işlemlerinin detayları...
 • 26 Mart 2019 18:01 Nobel Edebiyat Ödülü'nü Reddeden Yazarlar Nobel Edebiyat Ödülü'nü Reddeden Yazarlar Edebiyat alanında verilen dünyanın en prestijli ödülü sayılan, Nobel Edebiyat Ödülü'nü bugüne kadar iki önemli yazar geri çevirdi.
 • 25 Mart 2019 10:24 E-okul Veli Bilgilendirme Sistemi Girişi Nasıl Yapılır? E-okul Veli Bilgilendirme Sistemi Girişi Nasıl Yapılır? E-okul sistemi, öğrencilerin ve veliler tarafından sıkça kullanılan faydalı bir sistemdir. E-okul nasıl açılmıyor, e okul neden giriş yapılamıyor soruları bazen gündeme gelebiliyor. Dün sisteme girmeye çalışan veliler ve öğrenciler, e-okul'a ve VBS'ye giremeyince nedenini araştırmaya başladılar. Peki e-okul VBS girişi nasıl yapılır? İşte detaylar..
 • 22 Mart 2019 13:01 Askere Gidecekler İçin Rütbeleri Anlattık Askere Gidecekler İçin Rütbeleri Anlattık Askere yeni gidecekler için ast-üst sıralamasını anlattık.
 • 22 Mart 2019 09:58 20 Bin Öğretmen Ataması Branş Dağılımı: Başvuru Şartları Nedir? Başvuru Nasıl Yapılır? 20 Bin Öğretmen Ataması Branş Dağılımı: Başvuru Şartları Nedir? Başvuru Nasıl Yapılır? 20 bin öğretmen ataması branş dağılımı açılımı, dün MEB tarafından açıklandı. Öğretmen ataması için bekleyen adayların merakla beklediği branş dağımı Milli Eğitim Bakanlığı tarafından açıklandı. Buna göre hangi branşa kaç tane sözleşmeli öğretmen ataması yapılacak, şartları nedir, başvurular nasıl yapılacak belli oldu. İşte detaylar...
 • 22 Mart 2019 09:01 Tablolara Anlamsız Bakışlar Atmaya Son Verin: Kübizm Nedir? Tablolara Anlamsız Bakışlar Atmaya Son Verin: Kübizm Nedir? Kübizm denilince aklına küçük geometrik şekillerden daha fazlasını getirmek isteyenler için kısacık bir açıklama hazırladık.
 • 21 Mart 2019 15:14 2019 TUS Sonuçları ÖSYM Sınav Sonuç Sayfasında! Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı Sonuçları Sorgula! 2019 TUS Sonuçları ÖSYM Sınav Sonuç Sayfasında! Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı Sonuçları Sorgula! 2019 TUS sonuçları ÖSYM tarafından açıklandı. 24 Şubat'ta yapılan Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı sonuçları merakla bekleniyordu. TUS sonuçları ve soru-cevapları adayların erişimine açıldı. 2019 TUS sonuçları nasıl öğrenilir? ÖSYM sınav sonuç sorgulama sayfası ve TUS sonuçları detayları haberimizde.
 • 21 Mart 2019 11:01 Stockholm Sendromu Nedir? Stockholm Sendromu Nedir? Stokholm sendromu, rehinenin kendisini rehin alan kişiyle olası diyalog sürecinde oluşan, duygusal anlamda sempati ve empati oluşması olarak özetlenebilecek psikolojik durumu anlatan durumdur.
 • 19 Mart 2019 13:58 ÖSYM YKS Geç Başvuru Nasıl Yapılır? YKS Geç Başvuru Ücreti Ne Kadar? ÖSYM YKS Geç Başvuru Nasıl Yapılır? YKS Geç Başvuru Ücreti Ne Kadar? YKS geç başvuru bugün! ÖSYM tarafından daha önce duyurulan YSK geç başvurusu, bugün gün sonuna kadar yapılabilecek. Peki YKS geç başvuru nasıl yapılır? YKS geç başvuru nereden yapılır? YKS geç başvuru ücreti ne kadar? ÖSYM kartlı ödeme sistemi ve YKS geç başvuru hakkında detaylı bilgiler haberimizde.
 • 18 Mart 2019 09:58 2019 Bekçi Alımı Başvuruları Başladı! İşte Bekçi Alımı Başvuru Şartları Ve Başvuru Formu 2019 Bekçi Alımı Başvuruları Başladı! İşte Bekçi Alımı Başvuru Şartları Ve Başvuru Formu Bekçi alımı başvuruları bugün başladı. Bekçi alımı başvuru formu ve başvuru şartları, Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından Polis Akademisi resmi sitesinde yayınlandı. Peki kaç bekçi alınacak? 2019 bekçi alımı şartları nedir? İşte bekçi alımı başvuru formu ve istenilen şartlar...
 • 18 Mart 2019 09:28 Beykent Üniversitesi, Haberler.com Ceo'su Sümeyra Teymur'u Ağırladı Beykent Üniversitesi, Haberler.com Ceo'su Sümeyra Teymur'u Ağırladı Haberler.com CEO'su Sümeyra Teymur, 14 Mart Perşembe günü Beykent Üniversitesi Ayazağa Kampüsü'nde Beykentli öğrencilerle bir araya geldi.
 • 13 Mart 2019 08:48 23. Dönem POMEM Mülakat Sonuçları Sorgula: Polis Akademisi POMEM Sınav Sonuçlarını Açıkladı! 23. Dönem POMEM Mülakat Sonuçları Sorgula: Polis Akademisi POMEM Sınav Sonuçlarını Açıkladı! 23. Dönem POMEM mülakat sınavı sonuçları Polis Akademisi tarafından açıklandı. Daha önce yazılı sınava girip başarılı olan adaylar POMEM mülakat sınavına girmişti. Dün akşam saatlerinde açıklanan 23. Dönem POMEM sözlü mülakat sınavı sonuçları sorgulama sayfası haberimizde.
 • 12 Mart 2019 10:46 2019 Bursluluk Sınavı Ne Zaman? Bursluluk Sınavı Başvuru Şartları Nedir, Nereden Yapılır? 2019 Bursluluk Sınavı Ne Zaman? Bursluluk Sınavı Başvuru Şartları Nedir, Nereden Yapılır? Bursluluk Sınavı başvuru kılavuzu MEB tarafından yayınlandı. Peki 2019 İOKBS bursluluk sınavı şartları nedir, bursluluk sınavı ne zaman? Başvuru kılavuzu ve bursluluk sınavına dair merak edilenler tüm detayları ile haberimizde..
 • 06 Mart 2019 12:01 Not Sistemini Bulan Öğretmen- William Farish Not Sistemini Bulan Öğretmen- William Farish Eğitim tarihinde ilk not veren öğretmenin kim olduğunu merak ediyor musunuz? 1700'lü yıllara dayanan not sisteminin mucidi, kimyager William Farish.
 • 28 Şubat 2019 09:30 Bakanlık Tekli Eğitime Geçişte Çalışmalarını Hızlandırdı, 40 Bin Yeni Derslik Geliyor Bakanlık Tekli Eğitime Geçişte Çalışmalarını Hızlandırdı, 40 Bin Yeni Derslik Geliyor Milli Eğitim Bakanlığı, ikili eğitimin ortadan kaldırılması için çalışmalarını yoğunlaştırdı. 2021 yılında tamamı devreye girmek üzere 2 bin okul öncesi, 38 bin ilköğretim olmak üzere 40 bin yeni derslik inşa edilecek. Derslikler için 1 milyar 941 milyon 844 TL kaynak ayrıldı.
 • 28 Şubat 2019 07:51 Ağrı ve Elazığ'da Eğitime Kar Engeli! Okullar 1 Gün Tatil Edildi Ağrı ve Elazığ'da Eğitime Kar Engeli! Okullar 1 Gün Tatil Edildi Kar yağışının etkili olduğu Ağrı kent merkezi ve bağlı köyler ile Elazığ'da eğitim öğretime 1 gün süreyle, bugün ara verildi. Ağrı Valiliği kamu kuruluşlarında çalışan hamile ve engelli personelin de izinli sayılacağını açıkladı.
 • 25 Şubat 2019 16:36 MEB'in İlk Kez Yapacağı Müdür ve Müdür Yardımcılığı Sınavının Tarihi Belli Oldu MEB'in İlk Kez Yapacağı Müdür ve Müdür Yardımcılığı Sınavının Tarihi Belli Oldu Milli Eğitim Bakanlığının gerçekleştireceği Müdür ve Müdür Yardımcılığı sınavının tarihi belli oldu. ÖSYM tarafından gerçekleştirilecek olan sınavın tarihi 21 Nisan olarak açıklandı.
 • 25 Şubat 2019 12:45 Bakan Selçuk Sinyali Verdi! Eğitim Sisteminde Köklü Değişiklikler Olacak Bakan Selçuk Sinyali Verdi! Eğitim Sisteminde Köklü Değişiklikler Olacak Eğitim sisteminde köklü değişiklikler olacağının sinyalini veren Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "Oyunun ortasında ya da içinde kuralı değiştirmeden ilerlemeye gayret ediyoruz. Birkaç ay içerisinde yapmak istediklerimizi anlatacağız" dedi.
 • 25 Şubat 2019 12:41 Rektör Şahin Ortaokul Öğrencisinin Talebini Boş Çevirmedi Ortaokul öğrencisinin gönderdiği yardım talebi mektubuna Aksaray Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin'den destek geldi.
 • 25 Şubat 2019 11:02 5 İmam Hatip Ortaokulu, 5 İmam Hatip Ortaokulu, "Öğrenci Yok" Gerekçesiyle Kapatıldı Milli Eğitim Bakanlığı, Batman, Bursa, Kocaeli ve Şanlıurfa'daki beş imam hatip ortaokulunu, "Öğrenci yok" gerekçesiyle kapattı.
 • 24 Şubat 2019 20:59 Vali Yerlikaya'nın Tatil Tweetini Gören Öğrenciler, Yorumlarıyla Kırdı Geçirdi Vali Yerlikaya'nın Tatil Tweetini Gören Öğrenciler, Yorumlarıyla Kırdı Geçirdi İstanbul Valisi Ali Yerlikaya'ya, kar nedeniyle okullarda eğitime bir gün süreyle ara verileceğini sosyal medya hesabından duyurmasının ardından öğrenciler tweet atarak teşekkür etti. Bazı öğrencilerin tweetleri kahkaha attırdı.
 • 24 Şubat 2019 18:05 Vali Yerlikaya Duyurdu! İstanbul'da Okullar Yarın Tatil Vali Yerlikaya Duyurdu! İstanbul'da Okullar Yarın Tatil Kar yağışı nedeniye İstanbul'da yarın okullar tatil edildi. İstanbul Valisi Ali Yerlikaya sosyal medya hesabından açıklama yaparak, "Kar yağışının devam etmesi nedeniyle, temel eğitim ve ortaöğretim kurumlarımızdaki eğitime bir gün süreyle ara verdik." dedi.
 • 24 Şubat 2019 13:07 Sakarya'da Ebelere Yönelik Eğitim Verildi Sakarya'da Ebelere Yönelik Eğitim Verildi Sakarya'da üçüncüsü düzenlenen ebelere yönelik doğum hizmetlerinin güçlendirilmesinde güncel yaklaşımlar eğitimi çalışması sona erdi.
 • 22 Şubat 2019 13:05 Gelibolu'da İtfaiyecilere Eğitim Gelibolu Belediyesi itfaiye ekiplerine yönelik meslek içi eğitim verildi.
 • 22 Şubat 2019 09:29 Kırklareli'nden Kısa Kısa Kırklareli Cumhuriyet Başsavcısı Gökhan Kapağan, Kırklareli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bülent Şengörür'ü ziyaret etti.