Son dakika Mehmet Muş haberleri, Mehmet Muş son dakika, son dakika Mehmet Muş

Son Dakika Mehmet Muş Haberleri

 • TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Mehmet Muş, 2023'e damga vuran fotoğrafları oyladı
  17 Oca TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Mehmet Muş, 2023'e damga vuran fotoğrafları oyladı

  TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti Samsun Milletvekili Mehmet Muş, Anadolu Ajansının (AA) gözünden 2023'e damga vuran olaylara ait fotoğrafların yer aldığı 'Yılın Kareleri' oylamasına katıldı. Muş, AA muhabirleri ve foto muhabirlerinin yurt içinde ve dışında 2023 yılı boyunca çektiği fotoğrafları inceleyerek, farklı kategorilerdeki fotoğrafları oyladı. Muş, seçtiği fotoğrafların anlamlarını ve önemini paylaşarak, AA'yı başarılı çalışmalarından dolayı tebrik etti.

 • AK Parti Samsun Milletvekili Mehmet Muş, Samsun Şehir Hastanesi'nde incelemelerde bulundu
  03 Ara AK Parti Samsun Milletvekili Mehmet Muş, Samsun Şehir Hastanesi'nde incelemelerde bulundu

  AK Parti Samsun Milletvekili ve TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Mehmet Muş, Samsun Şehir Hastanesi'nin inşaatını inceleyerek, hastanenin tamamlanması için çalışmaların hızlandırılması gerektiğini belirtti.

 • TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu, 2024 yılı bütçelerini görüşmeye başladı
  24 Kas TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu, 2024 yılı bütçelerini görüşmeye başladı

  TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu, Cumhurbaşkanlığı ve bağlı kuruluşların 2024 yılı bütçeleri üzerinde görüşmelere başladı. Komisyon, çeşitli kurumların bütçelerini ve raporlarını ele alacak.

 • TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığının 2024 yılı bütçesi görüşülmeye başlandı
  23 Kas TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığının 2024 yılı bütçesi görüşülmeye başlandı

  TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığının 2024 yılı bütçesinin görüşmelerine başladı. Komisyon, AK Parti Samsun Milletvekili Mehmet Muş başkanlığında toplandı. Bakanlığın yanı sıra Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu, Karayolları Genel Müdürlüğü, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğünün bütçe, kesin hesap ve Sayıştay raporları ile Havaalanı İşletme ve Havacılık Endüstrileri AŞ'nin Sayıştay raporu görüşülecek. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, bakanlığının 2024 yılı bütçesine ilişkin sunumuna başladı.

 • TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda Dışişleri Bakanlığı'nın 2024 yılı bütçesi görüşülmeye başlandı
  20 Kas TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda Dışişleri Bakanlığı'nın 2024 yılı bütçesi görüşülmeye başlandı

  AK Parti Samsun Milletvekili Mehmet Muş başkanlığında toplanan komisyonda Dışişleri Bakanlığı'nın 2024 yılı bütçesi, Avrupa Birliği Başkanlığı, Türk Akreditasyon Kurumu bütçeleri ve Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığının Sayıştay raporu görüşülecek. Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, bakanlığının bütçe sunumuna başladı.

 • TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda Sağlık Bakanlığının 2024 yılı bütçesi görüşülüyor
  09 Kas TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda Sağlık Bakanlığının 2024 yılı bütçesi görüşülüyor

  AK Parti Samsun Milletvekili Mehmet Muş başkanlığında toplanan Komisyonda Sağlık Bakanlığının 2024 yılı bütçesinin yanı sıra Türkiye Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğü, Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu, Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı, Sağlık Bilim ve Teknolojileri Anonim Şirketinin bütçe, kesin hesap ve Sayıştay raporları görüşülecek. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Bakanlığının bütçesine ilişkin sunum yapıyor.

 • TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın 2024 bütçesi görüşülmeye başlandı
  07 Kas TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın 2024 bütçesi görüşülmeye başlandı

  TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın 2024 yılı bütçesini görüşmek üzere toplandı. Komisyonda, bakanlık yanı sıra diğer kurumların bütçe, kesin hesap ve raporları ele alınacak. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, bakanlığının bütçesinin sunumuna başladı.

 • TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu, 2024 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Teklifi ve 2022 Yılı Merkezi Yönetim Kesin Hesap Kanunu Teklifi'ni görüşmeye başladı
  26 Eki TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu, 2024 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Teklifi ve 2022 Yılı Merkezi Yönetim Kesin Hesap Kanunu Teklifi'ni görüşmeye başladı

  TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz'ın katılımıyla AK Parti Samsun Milletvekili Mehmet Muş başkanlığında toplandı. Komisyon, 2024 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Teklifi, 2022 Yılı Merkezi Yönetim Kesin Hesap Kanunu Teklifi ve Sayıştay raporları üzerinde görüşmelere başladı.

 • TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu, 12. Kalkınma Planı'nı görüşmeye başladı
  23 Eki TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu, 12. Kalkınma Planı'nı görüşmeye başladı

  TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz'ın katılımıyla 12. Kalkınma Planı'nı görüşmek üzere toplandı. Komisyon başkanı Mehmet Muş, planın bölümlerinin ayrı günlerde görüşüleceğini belirtti. CHP İzmir Milletvekili Rahmi Aşkın Türeli, planın uzun vadeli hedeflerini talep etti. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz ise planın 2053 perspektifini ortaya koyduğunu ve detaylı bir doküman olmadığını ifade etti.

 • TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu, 2024 yılı bütçesini görüşmeye başladı
  20 Eki TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu, 2024 yılı bütçesini görüşmeye başladı

  TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu, AK Parti Samsun Milletvekili Mehmet Muş başkanlığında 2024 yılı bütçesinin görüşmelerine başladı. Muş, bütçe müzakerelerinin bir aylık bir sürede gerçekleştirileceğini ve toplam 226 Sayıştay raporunun ele alınacağını belirtti. Komisyon, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz'ın sunumunun ardından ara verecek ve kamu kurum ve kuruluşlarının bütçe görüşmelerini 24 Kasım Cuma günü tamamlayacak.

 • Konutların Turizm Amaçlı Kiralanmasına İlişkin Kanun Teklifi Görüşmeleri Başladı
  12 Eki Konutların Turizm Amaçlı Kiralanmasına İlişkin Kanun Teklifi Görüşmeleri Başladı

  Meclis Plan ve Bütçe Komisyonunda, AK Parti milletvekillerinin imzasını taşıyan Konutların Turizm Amaçlı Kiralanmasına ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'nin görüşmeleri başladı. CHP İzmir Milletvekili Rahmi Aşkın Türeli, torba yasa olarak nitelendirdiği bu yasama sisteminin yanlış olduğunu savundu. Komisyon Başkanı Muş ise teklifin görüşmelerine başlanması konusunda bir tereddüt bulunmadığını belirtti.

 • AK Parti Samsun Milletvekili Mehmet Muş, Kızılırmak Deltası'nda İnceleme Gerçekleştirdi
  20 Tem AK Parti Samsun Milletvekili Mehmet Muş, Kızılırmak Deltası'nda İnceleme Gerçekleştirdi

  AK Parti Samsun Milletvekili ve TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Mehmet Muş, UNESCO Dünya Mirası geçici listesinde bulunan Kızılırmak Deltası hakkında bilgi aldı. Muş, bölgenin doğal yaşam açısından önemini vurgulayarak, bu değerlerin korunması ve sahiplenilmesi gerektiğini belirtti. Ziyarete Samsun Valisi, AK Parti milletvekilleri ve diğer ilgililer de katıldı.

 • TBMM Genel Kurulu'nda, memur ve emekli zamlarına ilişkin teklifin görüşmeleri başladı
  13 Tem TBMM Genel Kurulu'nda, memur ve emekli zamlarına ilişkin teklifin görüşmeleri başladı

  TBMM Genel Kurulu'nda, memur maaşı ve emekli aylıklarının artırılmasını içeren, '6 Şubat 2023 Tarihinde Meydana Gelen Depremlerin Yol Açtığı Ekonomik Kayıpların Telafisi İçin Ek Motorlu Taşıtlar Vergisi İhdası ile Bazı Kanunlarda ve 375 Sayılı Kanun Hükmünde Kararnamede Değişiklik...

 • TBMM Genel Kurulu'nda, memur ve emekli zamlarına ilişkin teklifin görüşmeleri başladı
  12 Tem TBMM Genel Kurulu'nda, memur ve emekli zamlarına ilişkin teklifin görüşmeleri başladı

  GÖRÜŞMELER DEVAM EDİYORTBMM Genel Kurulu'nda, memur maaşı ve emekli aylıklarının artırılmasını içeren, '6 Şubat 2023 Tarihinde Meydana Gelen Depremlerin Yol Açtığı Ekonomik Kayıpların Telafisi İçin Ek Motorlu Taşıtlar Vergisi İhdası ile Bazı Kanunlarda ve 375 Sayılı Kanun Hükmünde...

 • TBMM Genel Kurulu'nda, memur ve emekli zamlarına ilişkin teklifin görüşmeleri başladı (2)
  12 Tem TBMM Genel Kurulu'nda, memur ve emekli zamlarına ilişkin teklifin görüşmeleri başladı (2)

  GÖRÜŞMELER DEVAM EDİYORTBMM Genel Kurulu'nda, memur maaşı ve emekli aylıklarının artırılmasını içeren, '6 Şubat 2023 Tarihinde Meydana Gelen Depremlerin Yol Açtığı Ekonomik Kayıpların Telafisi İçin Ek Motorlu Taşıtlar Vergisi İhdası ile Bazı Kanunlarda ve 375 Sayılı Kanun Hükmünde...

 • 2023 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu ile Bağlı Cetvellerinde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi Kabul Edildi
  11 Tem 2023 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu ile Bağlı Cetvellerinde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi Kabul Edildi

  TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu, 2023 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu ile Bağlı Cetvellerinde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'ni kabul etti. Komisyon başkanı Mehmet Muş'u tebrik eden CHP Grup Başkanı Özgür Özel, kanun teklifinin 4 madde üzerinde yapılan 5 saatlik görüşmeler sonucunda kabul edildiğini belirtti.

 • TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Mehmet Muş, e-ticaret düzenlemesi aleyhine haber yapması karşılığında para aldığı iddiasıyla ilgili soruşturma istedi
  15 Haz TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Mehmet Muş, e-ticaret düzenlemesi aleyhine haber yapması karşılığında para aldığı iddiasıyla ilgili soruşturma istedi

  AK Parti Samsun Milletvekili Mehmet Muş, bir gazetenin, Meclis'te kabul edilen e-ticaret düzenlemesi aleyhine haber yapması karşılığında bir e-ticaret şirketinden para aldığı iddiasına ilişkin soruşturma başlatılmasını istedi. Muş, hukuk devleti olduğumuzu vurgulayarak, bu iddiaların ciddi olduğunu ve yargısal süreçlerin başlatılması gerektiğini belirtti.

 • Ticaret Bakanı Bolat, Mehmet Muş'tan görevi devraldı
  04 Haz Ticaret Bakanı Bolat, Mehmet Muş'tan görevi devraldı

  Ömer Bolat, Ticaret Bakanlığı görevini Mehmet Muş'tan devraldı. Bolat, Türkiye'nin ihracatını artırarak cari açığı iyileştirmek ve döviz rezervlerini artırmak istediklerini belirtti. Ayrıca, aşırı fiyat artışlarını kaldırmaya odaklanacaklarını ve fiyat istikrarını sağlamak öncelikleri olduğunu söyledi.

 • Yeni Ticaret Bakanı Ömer Bolat görevi devraldı! Selefini aracına kadar uğurladı
  04 Haz Yeni Ticaret Bakanı Ömer Bolat görevi devraldı! Selefini aracına kadar uğurladı

  Yeni kabinede Ticaret Bakanı olan Ömer Bolat, görevi Mehmet Muş'tan devraldı. Bolat, "Mal ve hizmetler ihracatımızı sürekli büyüterek cari açığımızı iyileştirmek ve döviz rezervlerini artırmak istiyoruz" dedi. Bakan Bolat, devir teslim töreni sonrası Muş'u aracına kadar uğurladı.

 • Ömer Bolat, Ticaret Bakanlığı görevini devraldı
  04 Haz Ömer Bolat, Ticaret Bakanlığı görevini devraldı

  Ömer Bolat, Ticaret Bakanlığı görevini Mehmet Muş'tan devraldı. Bolat, Muş'a teşekkür ederek, üretim ve ticareti artırmak, ihracatı büyütmek ve hizmetler ihracatını da önemsemek gibi hedefleri olduğunu belirtti. Muş da Bolat'ın kendilerinden aldığı bayrağı daha iyi seviyelere getireceğini söyledi.

 • Ticaret Bakanlığına Ömer Bolat atandı
  04 Haz Ticaret Bakanlığına Ömer Bolat atandı

  Ömer Bolat, Ticaret Bakanlığına atandı ve görevi Mehmet Muş'tan devraldı. Bolat, devir teslim töreninde yaptığı konuşmada, halkın satın alma gücünün korunması ve fiyat istikrarının sağlanması öncelikleri arasında olduğunu belirtti. Bolat ayrıca, Türkiye'nin ihracatının artırılması ve Covid-19 salgınının olumsuz etkilerinin ortadan kaldırılması için çalışacaklarını söyledi.

 • Ticaret Bakanlığı'nda Devir Teslim: Ömer Bolat, Görevi Mehmet Muş'tan Devraldı
  04 Haz Ticaret Bakanlığı'nda Devir Teslim: Ömer Bolat, Görevi Mehmet Muş'tan Devraldı

  Ticaret Bakanlığına atanan Ömer Bolat, düzenlenen devir teslim töreni ile görevi Mehmet Muş'tan devraldı. Bakan Bolat, halkın satın alma gücünün korunması ve fiyat istikrarının sağlanması konusunda odaklanacaklarını belirtti. Ayrıca, Türkiye'nin ihracatının artırılması ve Covid-19 salgınının olumsuz etkilerinin ortadan kaldırılması hedefleri de vurgulandı.

 • GÜNDEM
  04 Haz GÜNDEM

  Gündemimizin, Ticaret Bakanlığına getirilen Ömer Bolat'ın, görevi törenle Mehmet Muş'tan devralmasına ilişkin maddesi, kaynağından iptal edilmiştir.

 • TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: Seçimleri geride bırakma, daha huzurlu bir Türkiye için çalışma zamanı
  30 May TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: Seçimleri geride bırakma, daha huzurlu bir Türkiye için çalışma zamanı

  TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Türkiye'nin seçim sürecini sükunetle tamamladığını belirterek, "Artık seçimleri geride bırakma, dengeleri yerine oturtma, daha huzurlu, daha mutlu ve daha müreffeh bir Türkiye için hep birlikte çok çalışma zamanıdır." dedi.

 • Ticaret Bakanı Muş: Mayıs ayında ihracattaki artış seyrinin devam ettiğini görüyoruz
  30 May Ticaret Bakanı Muş: Mayıs ayında ihracattaki artış seyrinin devam ettiğini görüyoruz

  Ticaret Bakanı Mehmet Muş, mayıs ayında ihracattaki artış seyrinin devam ettiğini belirterek, "İki gün sonra rakamlar tamamen netleşecektir ama ilk veriler bize yüzde 10'un üzerinde artış ve en yüksek mayıs ayı ihracatına ulaşılacağını göstermektedir." dedi.

 • Samsun Erdoğan'ın zaferini kutladı
  28 May Samsun Erdoğan'ın zaferini kutladı

  Samsun'da vatandaşlar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim zaferini kutladı. Erdoğan, Türkiye'nin 13. Cumhurbaşkanı oldu. Ticaret Bakanı Mehmet Muş, partililerle birlikte konvoy eşliğinde kutlamaların yapılacağı Cumhuriyet Meydanı'na geçti.

 • Ticaret Bakanı Mehmet Muş: Türkiye'yi kuşatmak isteyenler artık rahat uyku uyuyamayacaklar
  28 May Ticaret Bakanı Mehmet Muş: Türkiye'yi kuşatmak isteyenler artık rahat uyku uyuyamayacaklar

  Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Cumhurbaşkanı Seçimi sonrası Samsun'da Cumhur İttifakı seçmenleriyle bir araya geldi. Muş, Türkiye'nin büyümesi, zenginleşmesi ve refahının artması için çalışacaklarını söyledi.

 • Ticaret Bakanı Muş: Bugün Türkiye'nin tamamı kazandı
  28 May Ticaret Bakanı Muş: Bugün Türkiye'nin tamamı kazandı

  Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim zaferini kutlamak için yaptığı konuşmada, Türkiye'nin tamamının kazandığını söyledi. Muş, Türkiye'yi büyütmeye, zenginleştirmeye, refahını arttırmaya, muasır medeniyetler seviyesine çıkarmak için çalışacaklarını belirtti.

 • Ticaret Bakanı Mehmet Muş: Seçim sonuçları daha kısa sürede belli olacak
  28 May Ticaret Bakanı Mehmet Muş: Seçim sonuçları daha kısa sürede belli olacak

  Ticaret Bakanı ve AK Parti Samsun Milletvekili Mehmet Muş, oy kullandığı Ticaret ve Sanayi Odası Ortaokulu'nda açıklamalarda bulundu. Muş, seçim sonuçlarının daha kısa sürede belli olacağını söyledi ve milletin iradesinin tecelli edeceğine inandığını belirtti.

 • Ticaret Bakanı Muş, oyunu Samsun'da kullandı
  28 May Ticaret Bakanı Muş, oyunu Samsun'da kullandı

  Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Cumhurbaşkanı Seçimi'nin ikinci turu için oyunu Samsun'da kullandı. Muş, seçimlerin ülke için hayırlı olması temennisinde bulundu.

 • Ticaret Bakanı Muş: Türkiye'de araç artık bir ihtiyaç
  25 May Ticaret Bakanı Muş: Türkiye'de araç artık bir ihtiyaç

  Ticaret Bakanı Mehmet Muş, araç piyasasının yakın zamanda dengeye oturacağını belirterek, Türkiye'de araç artık bir ihtiyaç. Ticaret Bakanlığı'nın otomotiv bayilerine uyguladığı idari para cezaları hakkında da açıklamalarda bulundu.

 • Bakan Muş: 'Bayiler liste fiyatı üzerinde fiyat talep etmişler'
  25 May Bakan Muş: "Bayiler liste fiyatı üzerinde fiyat talep etmişler"

  Ticaret Bakanı Mehmet Muş, liste fiyatının üzerinde ücret talep eden otomobil bayilerine kesilen cezayı değerlendirdi. Ayrıca Bakan Muş, gazetecilerin kendisine yöneltilen sorulara cevap verdi ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun açıklamalarına yanıt verdi.

 • Ticaret Bakanı Muş'tan otomobil bayilerine ceza açıklaması
  25 May Ticaret Bakanı Muş'tan otomobil bayilerine ceza açıklaması

  Ticaret Bakanı Mehmet Muş, otomobil bayilerine uygulanan stokçuluk cezası hakkında açıklamalarda bulundu. Ayrıca cumhurbaşkanlığı seçimleri ve Türkiye'nin demokratik olgunluğu hakkında da konuşan Muş, kurallara uymanın önemine dikkat çekti.

 • Ticaret Bakanı Muş: Liste fiyatının üzerinde ücret talep eden bayilere ceza kesildi
  25 May Ticaret Bakanı Muş: Liste fiyatının üzerinde ücret talep eden bayilere ceza kesildi

  Ticaret Bakanı Mehmet Muş, otomobil bayilerine liste fiyatının üzerinde ücret talep etmek ve aksesuar adı altında ilave fatura kesmek gibi ihlallerde bulunan 3 bayiye yaklaşık 17 milyon lira para cezası kesildiğini açıkladı. Muş ayrıca Samsun'da basın mensupları ile bir araya gelerek gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

 • Ticaret Bakanı Mehmet Muş Samsun'da Kitap Kafe ve Kütüphane Projelerini İnceledi
  21 May Ticaret Bakanı Mehmet Muş Samsun'da Kitap Kafe ve Kütüphane Projelerini İnceledi

  Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Samsun'da yapımı süren kitap kafe ve kütüphane projelerini inceledi. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'in de eşlik ettiği incelemede Bakan Muş, projelerin Samsun'a değer katacağını ifade etti.

 • Samsun'da 19 Mayıs kutlamaları: 'Fener alayı' yürüyüşü düzenlendi
  18 May Samsun'da 19 Mayıs kutlamaları: 'Fener alayı' yürüyüşü düzenlendi

  Samsun'da 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında 'fener alayı' yürüyüşü düzenlendi. Ticaret Bakanı Mehmet Muş'un da katıldığı yürüyüşte konuşan Muş, 'Bugünü unutmayacağız, bunu nesilden nesile sürdüreceğiz' dedi.

 • Samsun'da 19 Mayıs etkinlikleri kapsamında 'fener alayı' yürüyüşü düzenlendi
  18 May Samsun'da 19 Mayıs etkinlikleri kapsamında 'fener alayı' yürüyüşü düzenlendi

  Samsun'da 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında 'fener alayı' yürüyüşü düzenlendi. Etkinliği katılan Ticaret Bakanı Mehmet Muş, 'Bugünü unutmayacağız, bunu nesilden nesile sürdüreceğiz' dedi.

 • Bakan Muş'un sandığından Erdoğan çıktı
  14 May Bakan Muş'un sandığından Erdoğan çıktı

  TİCARET Bakanı Mehmet Muş'un Samsun'da oy kullandığı sandıktan Recep Tayyip Erdoğan'a 177 oy çıkarken, Millet İttifakı'nın Adayı Kemal Kılıçdaroğlu'na 72 oy çıktı.

 • Ticaret Bakanı Mehmet Muş Samsun'da oy kullandı
  14 May Ticaret Bakanı Mehmet Muş Samsun'da oy kullandı

  Ticaret Bakanı Mehmet Muş, seçim bölgesi Samsun'da oy kullandıktan sonra yaptığı açıklamada, büyük bir katılım olduğunu ve vatandaşların ilgisinin olumlu olduğunu belirtti. Muş, Türkiye'nin 2023-2028 dönemini kapsayacak yönetimin bu sandıklardan çıkacak milli irade ile belirleneceğini söyledi.

 • Ticaret Bakanı Mehmet Muş, oy kullanma işlemini gerçekleştirdi
  14 May Ticaret Bakanı Mehmet Muş, oy kullanma işlemini gerçekleştirdi

  Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Türkiye'nin 2023-2028 dönemini kapsayacak yönetimin bu sandıklardan çıkacağını belirterek oy kullanma işlemini gerçekleştirdi. Seçime katılım oranının yüksek olduğunu ifade eden Muş, kampanya sürecinin olgunluk içerisinde geçtiğini söyledi.

 • Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Samsun'da konuştu Açıklaması
  12 May Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Samsun'da konuştu Açıklaması

  Ticaret Bakanı Mehmet Muş, "Toplum mühendislikleri, siyaseti dizayn etme, milletten kopuk, millete rağmen iş yapma, hiçbir zaman bu topraklarda işe yaramadı.

 • Ticaret Bakanı Muş: Toplum mühendislikleri hiçbir zaman işe yaramadı
  12 May Ticaret Bakanı Muş: Toplum mühendislikleri hiçbir zaman işe yaramadı

  Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Havza ilçesinde yaptığı açıklamada, toplum mühendisliklerinin siyaseti dizayn etme ve milletten kopuk iş yapma gibi yöntemlerinin hiçbir zaman işe yaramadığını belirtti. Bakan Muş, ülke için yapılan çalışmaların sekteye uğratılmadan 2028 yılına kadar devam edeceğini de ifade etti.

 • Ticaret Bakanı Muş'tan Muharrem İnce açıklaması: Biz kendi işimize bakıyoruz
  11 May Ticaret Bakanı Muş'tan Muharrem İnce açıklaması: Biz kendi işimize bakıyoruz

  Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Muharrem İnce'nin cumhurbaşkanı adaylığından çekilmesine ilişkin yaptığı değerlendirmede, 'Ne oldu ne bitti bilemiyorum ama biz kendi işlerimize bakıyoruz. Milletimizle kurduğumuz diyaloğa bakıyoruz. Biz kamuoyu yoklamalarında rahatız. Rahat olmayanlar siyasal mühendisliğe ihtiyaç duyar' dedi. Ayrıca, Türkiye'nin en önemli probleminin cari açık olduğunu söyledi.

 • Ticaret Bakanı Muş, Muharrem İnce'nin adaylıktan çekilmesi hakkında konuştu
  11 May Ticaret Bakanı Muş, Muharrem İnce'nin adaylıktan çekilmesi hakkında konuştu

  Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Samsun'da basın mensuplarıyla bir araya gelerek Muharrem İnce'nin adaylıktan çekilmesi hakkında açıklamalarda bulundu. Muş, siyasal mühendislik işlerinin içinde olmadıklarını ve üretim altyapısını güçlendirmek istediklerini belirtti. Ayrıca, doların seçimden sonra artacağı iddialarının gerçeği yansıtmadığını söyledi.

 • Ticaret Bakanı Mehmet Muş Samsun'da ziyaretler gerçekleştirdi
  10 May Ticaret Bakanı Mehmet Muş Samsun'da ziyaretler gerçekleştirdi

  Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Samsun'un 19 Mayıs ve Alaçam ilçelerinde ziyaretler gerçekleştirdi. Samsun Üniversitesi'nde incelemelerde bulunan Muş, turizm ve tarım konularında güzel çalışmalar yapacaklarını söyledi.

 • Ticaret Bakanı Muş, Terme'de OSB alanları ve galericiler sitesi için aksiyon aldı
  10 May Ticaret Bakanı Muş, Terme'de OSB alanları ve galericiler sitesi için aksiyon aldı

  Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, Ticaret Bakanı Mehmet Muş'un ilçede yapılacak OSB alanları, galericiler sitesi ve öğretmenevi için kısa sürede aksiyon almasından dolayı teşekkür etti. Bakan Muş, Terme'de yapımı planlanan Sera OSB Alanı, Karma OSB Alanı, Galericiler Sitesi ve Terme Öğretmenevi ile ilgili önemli aksiyonlar alarak müjdeli haberler verdi.

 • Ticaret Bakanı Mehmet Muş Çarşamba Ticaret Borsasını Ziyaret Etti
  09 May Ticaret Bakanı Mehmet Muş Çarşamba Ticaret Borsasını Ziyaret Etti

  Ticaret Bakanı Mehmet Muş ve AK Parti heyeti, Çarşamba Ticaret Borsası'na ziyaret gerçekleştirdi. Bakan Muş, Çarşamba Ovası'nın tarım için önemine dikkat çekerek ilçeye yatırım davetinde bulundu. Ziyarette, Çarşamba'nın üretim gücüne güç katacak projeler hakkında değerlendirmelerde bulunuldu.

 • Ticaret Bakanı Mehmet Muş: Muhalefet olsun ki bizleri zorlasın
  09 May Ticaret Bakanı Mehmet Muş: Muhalefet olsun ki bizleri zorlasın

  Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Samsun'da sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve iş insanlarıyla bir araya geldi. Muş, Türkiye'nin daha da güçlenebilmesi için Cumhur İttifakı'nın sandıklardan başarıyla çıkması gerektiğini vurguladı. Ayrıca, muhalefetin Türkiye'nin menfaatleri doğrultusunda ilkeli şekilde görevini icra etmesi gerektiğini belirtti.

 • Ticaret Bakanı Muş, Terme'de iş insanları ve STK temsilcileriyle buluştu
  09 May Ticaret Bakanı Muş, Terme'de iş insanları ve STK temsilcileriyle buluştu

  Ticaret Bakanı ve AK Parti Samsun milletvekili adayı Mehmet Muş, Terme ilçesinde yapılacak çalışmalara katkı sağlayacaklarını söyleyerek, "İlçemizin ilerlemesi ve gelişmesi için çalışmalar yapacağız" diye konuştu.

 • Samsun TSO Tahkim ve Arabuluculuk Merkezi hizmete açıldı
  09 May Samsun TSO Tahkim ve Arabuluculuk Merkezi hizmete açıldı

  İş, ticari, tüketici ve kira uyuşmazlıklarında Samsun iş dünyasına hizmet sunması amacıyla kurulan "Samsun TSO Tahkim ve Arabuluculuk Merkezi" düzenlenen törenle hizmete girdi.

 • Ticaret Bakanı Muş, Samsun'un Terme ilçesinde iş insanları ve STK temsilcileriyle buluştu
  09 May Ticaret Bakanı Muş, Samsun'un Terme ilçesinde iş insanları ve STK temsilcileriyle buluştu

  Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Samsun'un Terme ilçesinde iş insanları ve STK temsilcileriyle bir araya geldi. Muş, kentin gelişimi ve ilerlemesine katkı sağlayacak çalışmaları bulunduğunu söyledi ve Terme'nin gelişimine destek olacaklarını belirtti. Ayrıca, Terme'nin milletvekili olduğunu ifade etti.

 • TRT yayını kesti! TFF Başkanı Büyükekşi Bakan Muş'un statta olduğunu söyleyince taraftar yuhaladı
  07 May TRT yayını kesti! TFF Başkanı Büyükekşi Bakan Muş'un statta olduğunu söyleyince taraftar yuhaladı

  Samsunspor'un 19 Mayıs Stadyumu'nda gerçekleştirdiği şampiyonluk kutlamasında TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, statta bulunan Ticaret Bakanı Mehmet Muş'u anons edince tribünlerden ıslık ve yuhalama sesleri yükseldi. TRT, o esnada yayını kesti.

 • Ticaret Bakanı Mehmet Muş, muhalefetin siyaset anlayışına son vereceğiz dedi
  07 May Ticaret Bakanı Mehmet Muş, muhalefetin siyaset anlayışına son vereceğiz dedi

  Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Akbelen Mahallesi Geleneksel Hıdırellez Buluşması'nda yaptığı konuşmada, 14 Mayıs'ta yapılacak seçimlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ilk turda seçileceğini ifade ederek, muhalefetin sıkıntılı siyaset anlayışına son vereceklerini söyledi.

 • Ticaret Bakanı Mehmet Muş: Güçlü bir Meclis istiyoruz
  06 May Ticaret Bakanı Mehmet Muş: Güçlü bir Meclis istiyoruz

  Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Samsun'da yaptığı konuşmalarda insanların yaşam standartlarını yükseltmeyi hedeflediklerini belirtti ve güçlü bir Meclis istediklerini vurguladı. Ayrıca, Türkiye'nin güneydoğusunun bölünmek istendiğini dile getirdi ve HDP ile PKK arasındaki ilişkinin siyaseti etkilediğini söyledi. Muş, seçimler için destek istedi ve eğitimin önemine değindi.

 • Mangala şampiyonları ödülünü Bakan Muştan aldı
  06 May Mangala şampiyonları ödülünü Bakan Muştan aldı

  Canik Belediyesi Mangala Turnuvasında dereceye giren öğrenciler ödüllerini Ticaret Bakanı Mehmet Muşun elinden aldılar. Bakan Muş, gençlere verilen önemi vurgulayarak, zeka oyunlarının gençlerin gelişimi için önemli olduğunu belirtti. Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı ise gençlerin teknolojik şahlanışı sürdüreceğini söyledi.

 • Ticaret Bakanı Mehmet Muş: Tecrübe önemli bir birikimdir
  06 May Ticaret Bakanı Mehmet Muş: Tecrübe önemli bir birikimdir

  Ticaret Bakanı Mehmet Muş, seçim öncesinde yaptığı konuşmada ülke yönetiminde tecrübenin önemine vurgu yaptı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 20 yıllık birikimiyle memleketi yönetebilecek bir aday olduğunu belirtti. Ayrıca, terör örgütlerinin kaynaklarının kesilmesi gerektiğini ve Türkiye'nin Güneydoğu'sunun bu amaçla hedeflendiğini söyledi.

 • Bakan Muştan evlenecek Roman vatandaşlara müjde
  06 May Bakan Muştan evlenecek Roman vatandaşlara müjde

  Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Samsun'da Roman vatandaşlarla buluştuğu toplantıda düğün salonu fiyatlarını düşürerek Romanlar arasında sevinç yarattı. Roman vatandaşlar, Bakan Muş'un müjdesinin ardından Recep Tayyip Erdoğan sloganları atarak oynamaya başladılar.

 • Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Roman vatandaşlarla buluştu
  06 May Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Roman vatandaşlarla buluştu

  Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Samsun'da Roman vatandaşlarla buluştu ve düğün salonunun fiyatını günlük 3 bin 750 TL'den bin TL'ye düşürdü. Romanlar sevinçten göbek atıp Recep Tayyip Erdoğan sloganları attılar.

 • Samsunsporun altyapı tesisleri sorununu çözen imza
  05 May Samsunsporun altyapı tesisleri sorununu çözen imza

  Samsunsporun altyapı tesisleri sorunu bugün atılan imzalar ile çözüldü. Altyapı tesislerinin bulunduğu alan 20 yıllığına Samsunspora ücretsiz tahsis edildi. Ticaret Bakanı Mehmet Muş, önümüzdeki 20 yılla alakalı konunun kapanmış olduğunu belirtti. Protokol imza törenine Samsunspor İcra Kurulu Üyeleri ve AK Parti Samsun Milletvekili de katıldı.

 • Samsunspor'a 20 yıllığına spor tesisi tahsis edildi
  05 May Samsunspor'a 20 yıllığına spor tesisi tahsis edildi

  Samsun Büyükşehir Belediyesi, Mustafa Kemal Erkanat Spor Tesisleri'ni Yılport Samsunspor'a 20 yıllığına bedelsiz olarak tahsis etti. Ticaret Bakanı Mehmet Muş da tesislerin genç oyuncu yetiştirip Türk futboluna katkı sağlayacağını belirtti.

 • BAKAN MUŞ ERDOĞAN GİTSİN BİR ŞEKİLDE BAKARIZ YOLUMUZA DEMEKLE MEMLEKET İDARE EDİLMİYOR
  05 May BAKAN MUŞ ERDOĞAN GİTSİN BİR ŞEKİLDE BAKARIZ YOLUMUZA DEMEKLE MEMLEKET İDARE EDİLMİYOR

  TİCARET Bakanı Mehmet Muş, 'Sadece Erdoğan karşıtlığı üzerinden ittifak oluşturup, Erdoğan gitsin biz bir şekilde bakarız yolumuza demekle memleket idare edilmiyor.

 • Samsun'daki Gazi Müzesi, Bakan Muş'un Televizyon Yayını Nedeniyle Ziyarete Kapatıldı.
  05 May Samsun'daki Gazi Müzesi, Bakan Muş'un Televizyon Yayını Nedeniyle Ziyarete Kapatıldı.

  Samsun’daki Gazi Müzesi, AKP’nin bu ilden milletvekili adayı gösterdiği Sanayi ve Ticaret Bakanı Mehmet Muş’un konuk olduğu televizyon yayını nedeniyle ziyarete kapatıldı. Bu duruma tepki gösteren CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel, "Samsun’da devletin bütün imkanlarını seçim propagandası için kullanan, daha bundan birkaç gün önce DSİ’ye çöken turist bakan, AKP’nin birinci sıra adayı Mehmet Muş, mahiyeti ve A Haber ile birlikte, hepimizin ortak değeri, milli mücadelemizin sembolü Ata’mızın 1919’da kaldığı Gazi Müzesi’ne çökmüş” dedi.

 • Ticaret Bakanı: Türkiye petrol üretiminde yüzde 25'e ulaştı
  05 May Ticaret Bakanı: Türkiye petrol üretiminde yüzde 25'e ulaştı

  Ticaret Bakanı Mehmet Muş, son bulunan petrol kuyusunun ardından Türkiye'nin günlük petrol üretiminin yüzde 25'i kadar üretim yapabilecek kapasiteye geldiğini açıkladı. Ayrıca, Muş konuşmasında Millet İttifakı'na yüklenirken, HDP'nin desteklediği bir cumhurbaşkanının tezkere gönderemeyeceğini belirtti.

 • Ticaret Bakanı: Türkiye günlük petrol üretiminde yüzde 25 kapasiteye ulaştı
  05 May Ticaret Bakanı: Türkiye günlük petrol üretiminde yüzde 25 kapasiteye ulaştı

  Ticaret Bakanı Mehmet Muş, son bulunan petrol kuyusunun ardından Türkiye'nin günlük petrol üretiminin yüzde 25'i kadar üretim yapabilecek kapasiteye geldiğini açıkladı. Ayrıca, konuşmasında Millet İttifakı'na yüklenen Muş, HDP'nin desteklediği bir cumhurbaşkanının tezkere gönderemeyeceğini belirtti.

 • Ticaret Bakanı Mehmet Muş'tan Erdoğan karşıtı ittifak eleştirisi
  05 May Ticaret Bakanı Mehmet Muş'tan Erdoğan karşıtı ittifak eleştirisi

  Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Samsun'da düzenlenen bir programa katılarak Erdoğan karşıtı ittifak eleştirisi yaptı ve Türkiye'nin petrol üretimindeki artışa dair açıklamalarda bulundu.

 • Ticaret Bakanı Mehmet Muş Samsun mitinginde konuştu Açıklaması
  04 May Ticaret Bakanı Mehmet Muş Samsun mitinginde konuştu Açıklaması

  Ticaret Bakanı Mehmet Muş, "Bunlar tek tek karşımıza çıktılar, tek tek yenilip gittiler.

 • CHP Samsun İl Başkanı Türkel, AKP Milletvekili Adayı Muş'un DSİ Misafirhanesinde Kalmasına Tepki Gösterdi
  03 May CHP Samsun İl Başkanı Türkel, AKP Milletvekili Adayı Muş'un DSİ Misafirhanesinde Kalmasına Tepki Gösterdi

  CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel, AKP Samsun birinci sıra milletvekili adayı Ticaret Bakanı Mehmet Muş'un DSİ misafirhanesinde kalarak seçim çalışmaları yapmasına tepki gösterdi. Türkel, Muş'un misafirhaneden ayrılmasını istedi.

 • Bakan Muş: 'Tekkeköy Devlet Hastanesi 2024'te hizmete girecek'
  02 May Bakan Muş: "Tekkeköy Devlet Hastanesi 2024'te hizmete girecek"

  Bakan Muş: "Tekkeköy Devlet Hastanesi 2024'te hizmete girecek" Ticaret Bakanı Mehmet Muş, 2018 yılında yapımına başlanan, zamanla zemininde problemlerden dolayı inşaatı durdurulan 250 yataklı Tekkeköy Devlet Hastanesi'ni 2024 yılında hizmete almayı planladıklarını açıkladı.

 • Ticaret Bakanı Mehmet Muş: Tekkeköy Devlet Hastanesi 2024 yılında hizmete açılacak
  02 May Ticaret Bakanı Mehmet Muş: Tekkeköy Devlet Hastanesi 2024 yılında hizmete açılacak

  Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Samsun'un Tekkeköy ilçesinde yapımı süren Devlet Hastanesi'nin 2024 yılında tamamlanarak hizmete alınacağını açıkladı. Bakan Muş, hastane inşaatının yüzde 80'inin eylül ayına kadar tamamlanacağını ve ikmal ihalesine çıkılacağını belirtti. Ayrıca, süreçleri hızlandırarak hastanenin tefrişatı ile beraber 2024 yılı içerisinde hizmete alınacağını planladıklarını söyledi.

 • Ticaret Bakanı Muş: Türkiye petrol ve doğalgazda dışa bağımlıdır
  01 May Ticaret Bakanı Muş: Türkiye petrol ve doğalgazda dışa bağımlıdır

  Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Türkiye'nin petrol ve doğalgazda dışa bağımlı olduğunu belirterek, Karadeniz gazının üretim aşamasına geçildiğini ve yavaş yavaş orayı geliştireceklerini söyledi. Ayrıca, Samsun'da şoförlerle bir araya gelen Bakan Muş, enerjiye olan bağlılığın Türkiye'nin en temel meselesi olduğunu vurguladı ve şoförlerin taleplerini dinlediklerini söyledi.

 • Türkiye ile Azerbaycan arasında 'Tercihli Ticaret Anlaşması' imzalandı
  29 Nis Türkiye ile Azerbaycan arasında 'Tercihli Ticaret Anlaşması' imzalandı

  Türkiye ile Azerbaycan arasında 'Tercihli Ticaret Anlaşması' imzalandı Bakan Muş: "15 milyar dolar ticaret hacmi hedefine ulaşma yolunda önemli bir adım" Ticaret Bakanı Mehmet Muş ile Azerbaycan Ekonomi Bakanı Mikayıl Cabbarov, Samsun'da Türkiye-Azerbaycan Tercihli Ticaret Antlaşması'nı imzaladı.

 • Türkiye ile Azerbaycan arasında tercihli ticaret anlaşması genişletildi
  29 Nis Türkiye ile Azerbaycan arasında tercihli ticaret anlaşması genişletildi

  Türkiye ile Azerbaycan arasında yapılan Tercihli Ticaret Anlaşması'nın kapsamının genişletilmesi için protokol imzalandı. Ticaret Bakanı Mehmet Muş, protokolün oluşturacağı ilave ticaret hacminin, Cumhurbaşkanlarımızın belirlediği 15 milyar dolar ticaret hacmine ulaşma hedefi yolunda önemli bir adım olduğunu söyledi.

 • Türkiye-Azerbaycan Tercihli Ticaret Antlaşması imzalandı
  29 Nis Türkiye-Azerbaycan Tercihli Ticaret Antlaşması imzalandı

  Ticaret Bakanı Mehmet Muş ile Azerbaycan Ekonomi Bakanı Mikayıl Cabbarov arasında "Türkiye-Azerbaycan Tercihli Ticaret Anlaşması" imzalandı.

 • Bakan Mahmut Özer: 'Kadınların okullaşma oranı erkekleri geçti'
  29 Nis Bakan Mahmut Özer: "Kadınların okullaşma oranı erkekleri geçti"

  Bakan Mahmut Özer: "Kadınların okullaşma oranı erkekleri geçti" Ticaret Bakanı Mehmet Muş: "1,6 milyar dolarlık ihracatı yukarı çekmek istiyoruz" Samsun Olgunlaşma Enstitüsü Kültür Sanat Merkezi binasını iki bakan açtı Milli Eğitim Bakanı ve AK Parti Ordu 1.

 • Milli Eğitim Bakanı Özer: Türkiye son 20 yılda eğitimde devrimsel bir dönüşüme tanıklık etti
  29 Nis Milli Eğitim Bakanı Özer: Türkiye son 20 yılda eğitimde devrimsel bir dönüşüme tanıklık etti

  Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Samsun Olgunlaşma Enstitüsü Kültür ve Sanat Merkezi açılışında yaptığı konuşmada Türkiye'nin son 20 yılda eğitimde devrimsel bir dönüşüme tanıklık ettiğini belirtti. Ticaret Bakanı Mehmet Muş da Samsun'un bölgenin en büyük ve Türkiye'nin de sayılı şehirlerinden biri olduğunu vurguladı.

 • Bakanlar Özer ve Muş, Samsun Olgunlaşma Enstitüsü ve Sanat Merkezi'nin açılışına katıldı
  29 Nis Bakanlar Özer ve Muş, Samsun Olgunlaşma Enstitüsü ve Sanat Merkezi'nin açılışına katıldı

  Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer ve Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Samsun Olgunlaşma Enstitüsü ve Sanat Merkezi'nin açılışına katıldı.

 • Bakan Muş: 'İhracatta istatiksel bir döneme geçiyoruz'
  28 Nis Bakan Muş: "İhracatta istatiksel bir döneme geçiyoruz"

  SAMSUN (İHA) – Ticaret Bakanı Mehmet Muş, "Samsun'un 1,3 milyar dolarlık bir ihracatı var. 2024 yılından itibaren istatiksel bir döneme geçiyoruz.

 • Ticaret Bakanı Mehmet Muş: 'Turizmde aldığımız pay, çok ciddi rakamlara ulaştı'
  28 Nis Ticaret Bakanı Mehmet Muş: 'Turizmde aldığımız pay, çok ciddi rakamlara ulaştı'

  Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Covid-19 pandemisi nedeniyle Türkiye'nin 2023 turizm hedeflerinin sekteye uğradığını belirterek, Samsun'da yapacakları İhracat ve Yatırım Zirvesi'nde Türkiye'nin en büyük sanayi şirketlerinin yöneticilerine Samsun'u tanıtacaklarını söyledi.

 • AK Parti'li Karaaslan, Samsun'da kadın seçmenlerle buluştu Açıklaması
  28 Nis AK Parti'li Karaaslan, Samsun'da kadın seçmenlerle buluştu Açıklaması

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, "Sayın Ticaret Bakanımız Mehmet Muş'un gelişiyle Samsun için inşallah çok fırsatlar dolu, başka bir dönem inşa ediliyor.

 • Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Samsun'da yatırım ve ihracat zirvesi düzenleyecek
  28 Nis Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Samsun'da yatırım ve ihracat zirvesi düzenleyecek

  Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Samsun'da gazetecilerle bir araya gelerek 8 Mayıs'ta Samsun Yatırım ve İhracat Zirvesi düzenleyeceklerini açıkladı. Zirveye Türkiye'nin önde gelen sanayicilerini ve iş dünyasını davet edeceklerini belirten Muş, ayrıca Samsun'un turizm ve tarım potansiyelini artırmak için çalışacaklarını söyledi.

Advertisement