Son dakika Binali Yıldırım haberleri, Binali Yıldırım son dakika, son dakika Binali Yıldırım

Son Dakika Binali Yıldırım Haberleri

Son dakika Binali Yıldırım haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son binali yıldırım haberleri anında burada.


 • 15.09.2023 15 Eyl 22:14 AK Partili Yıldırım teknolojinin çocuklar üzerindeki olumsuz etkilerine dikkat çekti AK Partili Yıldırım teknolojinin çocuklar üzerindeki olumsuz etkilerine dikkat çekti

  Kastamonu'da "81 İl 81 Kızılay Anaokulu Projesi" çerçevesinde inşa edilen anaokulunun açılış töreninde konuşan AK Parti Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım, çocukların teknolojinin olumsuz etkilerinden uzak tutulması gerektiğine dikkat çekerek, "Ne yazık ki teknolojiye, dijitalleşmeye...

 • 15.09.2023 15 Eyl 21:42 Binali Yıldırım ve Ailesinin Katkılarıyla Safizer Mehmet Karaman Kızılay Anaokulu Açıldı Binali Yıldırım ve Ailesinin Katkılarıyla Safizer Mehmet Karaman Kızılay Anaokulu Açıldı

  AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, Semiha Yıldırım himayesinde Kızılay tarafından başlatılan '81 il 81 anaokulu projesi' kapsamında yapılan Safizer Mehmet Karaman Kızılay Anaokulu'nun açılışını gerçekleştirdi. Yıldırım, gençlerin en iyi şekilde eğitim almasının hedeflendiğini belirterek, son 20 yılda eğitim alt yapısında önemli adımlar atıldığını ve okulların ihtiyaçlarının karşılandığını söyledi. Kızılay Genel Başkanı Fatma Meriç Yılmaz ise projenin önemine vurgu yaparak, 60 anaokulunu tamamladıklarını ve 9 bin 600 öğrencinin eğitim gördüğünü ifade etti.

 • 15.09.2023 15 Eyl 17:09 Binali Yıldırım: Ülkemizi Türkiye'nin Yüzyılı yapmak boynumuzun borcudur Binali Yıldırım: Ülkemizi Türkiye'nin Yüzyılı yapmak boynumuzun borcudur

  AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, Kastamonu'da yaptığı konuşmada, ülkenin gelişimi için var güçleriyle çalışacaklarını belirtti. Yıldırım, ayrıca eğitimde yapılan yatırımlara da değinerek, Türkiye'nin artık eski Türkiye olmadığını vurguladı.

 • 14.09.2023 14 Eyl 02:26 Binali Yıldırım: 'Yeni yüzyıl Türkiye'nin yüzyılı olacaktır' Binali Yıldırım: "Yeni yüzyıl Türkiye'nin yüzyılı olacaktır"

  AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım İzmir'deki temasları kapsamında Kınık Belediye Başkanlığı'nı ziyaret etti.

 • 13.09.2023 13 Eyl 20:58 Binali Yıldırım: Türk dünyasının yüzyılı bu yüzyıldır Binali Yıldırım: Türk dünyasının yüzyılı bu yüzyıldır

  AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, İzmir'deki ziyaretleri sırasında yaptığı konuşmada, Türk Devletleri Teşkilatı'nın Aksakallar Konseyi Başkanı olarak Türk dünyasının yüzyılı olarak bu yüzyılı işaret etti. Yıldırım, Türkiye'nin yanı sıra tüm Türk dünyasının bu yüzyılda ihtişamlı günler yaşayacağını belirtti.

 • 13.09.2023 13 Eyl 15:20 Binali Yıldırım, İzmir Valisi ve Emniyet Müdürü'nü ziyaret etti Binali Yıldırım, İzmir Valisi ve Emniyet Müdürü'nü ziyaret etti

  AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, İzmir Valisi Süleyman Elban ve İzmir Emniyet Müdürü Celal Sel'e ziyarette bulundu. Yıldırım, İzmir programı kapsamında Valilik binasında şeref defterini imzaladı. Ziyaretler sırasında Yıldırım'a AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı ve partinin İl Kadın Kolları Başkanı Dilek Yıldız Büyükdağ eşlik etti. Ziyaretler basına kapalı gerçekleşti.

 • 13.09.2023 13 Eyl 14:45 Binali Yıldırım İzmir'e geldi Binali Yıldırım İzmir'e geldi

  AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, İzmir programı kapsamında İzmir Valisi Süleyman Elban'ı ziyaret etti. Yıldırım, Kınık ilçesinde belediye ziyareti, açılış töreni ve sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya gelecek. Ayrıca Kurtuluş Günü programında fener alayı, kortej yürüyüşü ve Hakan Altun konserinde yer alacak.

 • 13.09.2023 13 Eyl 14:42 Binali Yıldırım İzmir'e geldi, İzmir Valisi'ni ziyaret etti Binali Yıldırım İzmir'e geldi, İzmir Valisi'ni ziyaret etti

  AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, İzmir programı kapsamında İzmir Valisi Süleyman Elban'ı makamında ziyaret etti. Yıldırım, İzmir'deki temaslarına devam ederek Kınık ilçesindeki programlara katılacak.

 • 13.09.2023 13 Eyl 14:27 Binali Yıldırım İzmir'e ziyaret için geldi Binali Yıldırım İzmir'e ziyaret için geldi

  AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, İzmir'e bir dizi programa katılmak için geldi. İlk olarak İzmir Valisi Süleyman Elban'ı ziyaret eden Yıldırım, daha sonra Kınık ilçesindeki programlara devam edecek. Kınık'ta belediye ziyareti, açılış töreni ve STK temsilcileri ile muhtarlarla bir araya gelme gibi etkinliklere katılacak olan Yıldırım, son olarak Kurtuluş Günü programına katılacak.

 • 12.09.2023 12 Eyl 19:58 Çorum Belediye Başkanı KKTC'ye gitti Çorum Belediye Başkanı KKTC'ye gitti

  Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ve heyeti, KKTC'ye giderek Beyarmudu Belediyesi ile kardeş şehir protokolü imzalamak üzere buluştu. Başkan Aşgın, eski başbakan ve AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım ile bir araya gelerek kardeşlik sürecini ve ortak hedefleri istişare etti. Ayrıca, KKTC İçişleri Bakanı Dursun Oğuz'u ziyaret eden heyet, MHP Kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş'in doğduğu evi de ziyaret etti.

 • 07.09.2023 07 Eyl 18:19 Bakan Özhaseki ve Yıldırım'ın katılımıyla Erzincan'da temel atma, açılış, tapu ve anahtar teslim töreni gerçekleşti Bakan Özhaseki ve Yıldırım'ın katılımıyla Erzincan'da temel atma, açılış, tapu ve anahtar teslim töreni gerçekleşti

  Erzincan'da Kızılay-Hocabey'de Toplu Konut ve Kamu Ortaklığı İdaresi Başkanlığınca yapılan konutların temel atma, açılış, tapu ve anahtar teslim töreni, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki ile AK Parti Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım'ın katılımıyla gerçekleşti.

 • 07.09.2023 07 Eyl 18:19 BAKAN ÖZHASEKİ VE BİNALİ YILDIRIM TOPLU TEMEL ATMA, AÇILIŞ, TAPU VE ANAHTAR TESLİM TÖRENİNE KATILDI BAKAN ÖZHASEKİ VE BİNALİ YILDIRIM TOPLU TEMEL ATMA, AÇILIŞ, TAPU VE ANAHTAR TESLİM TÖRENİNE KATILDI

  Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki ile AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, Erzincan'da Kızılay - Hocabey'de Toplu Konut ve Kamu Ortaklığı İdaresi Başkanlığınca yapılan konutların temel atma, açılış, tapu ve anahtar teslim törenine katıldı.

 • 06.09.2023 06 Eyl 12:56 Bakan Özhaseki ve Binali Yıldırım Erzincan'a geliyor Bakan Özhaseki ve Binali Yıldırım Erzincan'a geliyor

  Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki ile AK Parti Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım, Erzincan'da temel atma ve açılış programlarına katılacak.

 • 03.09.2023 03 Eyl 23:32 Binali Yıldırım, Ali Sabancı ve Vuslat Doğan Sabancı'yı hastanede ziyaret etti Binali Yıldırım, Ali Sabancı ve Vuslat Doğan Sabancı'yı hastanede ziyaret etti

  AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, Yunanistan'da deniz kazası geçiren Ali Sabancı ile eşi Vuslat Doğan Sabancı'yı İstanbul'da tedavi gördükleri hastanede ziyaret etti.

 • 03.09.2023 03 Eyl 14:09 Binali Yıldırım, Ali Sabancı ve Vuslat Doğan Sabancı'yı hastanede ziyaret etti Binali Yıldırım, Ali Sabancı ve Vuslat Doğan Sabancı'yı hastanede ziyaret etti

  Eski Meclis Başkanı Binali Yıldırım, Yunanistan'ın Leros Adasında tekne kazası geçiren Ali Sabancı ve Vuslat Doğan Sabancı'nın İstanbul'da tedavi gördükleri hastanede ziyaret etti.

 • 03.09.2023 03 Eyl 14:00 Binali Yıldırım, Ali Sabancı ve eşini hastanede ziyaret etti Binali Yıldırım, Ali Sabancı ve eşini hastanede ziyaret etti

  AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, Yunanistan'da deniz kazası geçiren Ali Sabancı ile eşi Vuslat Doğan Sabancı'yı İstanbul'da tedavi gördükleri hastanede ziyaret etti.

 • 25.08.2023 25 Ağu 23:07 Binali Yıldırım'a benzeyen 68 yaşındaki Zekeriya Yetkin üniversiteli oldu Binali Yıldırım'a benzeyen 68 yaşındaki Zekeriya Yetkin üniversiteli oldu

  İzmir'de matbaacılık işi yapan 68 yaşındaki Zekeriya Yetkin, Bartın Üniversitesi Sanat Tarihi Bölümü'nü kazanarak üniversiteye başladı. Yetkin, çocuklarının desteğiyle bu başarıyı elde ettiğini belirtti.

 • 22.08.2023 22 Ağu 23:48 Binali Yıldırım: Meclis açılır açılmaz çalışma yapılacak ve emekli maaşında ciddi bir iyileştirme olacak Binali Yıldırım: Meclis açılır açılmaz çalışma yapılacak ve emekli maaşında ciddi bir iyileştirme olacak

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın emekli maaşlarına zam sinyalinin ardından canlı yayına katılan AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım'dan da konuyla ilgili heyecan yaratan bir açıklama geldi. "Emekli maaşında ciddi bir iyileştirme olacak" diyen Yıldırım, "Meclis açılır açılmaz emekli maaşı çalışması yapılacak" ifadelerini kullandı.

 • 22.08.2023 22 Ağu 17:10 Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Erdöl, görevi Prof. Dr. Aydın'a devretti Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Erdöl, görevi Prof. Dr. Aydın'a devretti

  Sağlık Bilimleri Üniversitesi'nde (SBÜ) Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Kemalettin Aydın, görevi Prof. Dr. Cevdet Erdöl'den törenle devraldı.

 • 15.08.2023 15 Ağu 17:45 Binali Yıldırım: Yüksek enflasyon var ama üretenler mutlaka karşılığını alıyor (2) Binali Yıldırım: Yüksek enflasyon var ama üretenler mutlaka karşılığını alıyor (2)

  'BU MUTLULUKLARIN EN BÜYÜĞÜDÜR'AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, Erdem Beyazıt Kültür Merkezi'nde Kepez İlçe Teşkilatı ile bir araya geldi.

 • 15.08.2023 15 Ağu 17:23 AK Parti Başkan Vekili Binali Yıldırım: 'Yapamadıklarımızı yeni yüzyılda yapacağız' AK Parti Başkan Vekili Binali Yıldırım: "Yapamadıklarımızı yeni yüzyılda yapacağız"

  ANTALYA (İHA) – AK Parti 2023 Şehir Buluşmaları'na katılan AK Parti Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım, Türkiye'nin dünyanın 10 büyük ekonomisi arasına girmiş bir ülke olduğunu dile getirerek, "Yapamadıklarımızı yeni yüzyılda yapacağız" dedi.

 • 15.08.2023 15 Ağu 15:51 Binali Yıldırım: '2025'te enflasyon tek haneli olacak' Binali Yıldırım: "2025'te enflasyon tek haneli olacak"

  ANTALYA (İHA) – AK Parti 2023 Şehir Buluşmaları'na katılan AK Parti Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım, "Önümüzdeki senenin ortalarında enflasyonda gözle görülür bir düşüşe şahit olacağız ve 2025'te tek haneli olacak.

 • 15.08.2023 15 Ağu 15:31 Binali Yıldırım: 'Enflasyon olsa bile ürün para ediyor' Binali Yıldırım: 'Enflasyon olsa bile ürün para ediyor'

  AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, "Yüksek enflasyon diye bir sorunumuz var, bunun da en büyük mağduru sabit gelirli insanlardır.

 • 15.07.2023 15 Tem 22:31 Binali Yıldırım, 15 Temmuz Şehitler Makamı ve Hafıza 15 Temmuz Müzesi'ni ziyaret etti Binali Yıldırım, 15 Temmuz Şehitler Makamı ve Hafıza 15 Temmuz Müzesi'ni ziyaret etti

  AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, 15 Temmuz Şehitler Makamı ve Hafıza 15 Temmuz Müzesi'ni ziyaret etti. Yıldırım, müzede darbe girişimini anlatan kısa film gösterimini izledi ve hatıra fotoğrafı çektirdi. Daha sonra şehitler için dua okuyan Yıldırım, vatandaşlarla sohbet etti ve fotoğraf çektirdi.

 • 09.07.2023 09 Tem 15:16 Binali Yıldırım İstanbul'da Anjiyo Oldu Binali Yıldırım İstanbul'da Anjiyo Oldu

  AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, İstanbul'da rutin kontrol için özel bir hastaneye gitti. Yapılan tetkikler sonucunda bir damarının tıkalı olduğu tespit edildi ve stent takıldı. Yıldırım'ın sağlık durumu iyi olup bugün taburcu edileceği belirtildi. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu da geçmiş olsun dileklerini iletti.

 • 09.07.2023 09 Tem 13:40 Sağlık Bakanı: Binali Yıldırım'ın sağlık sorunu yok Sağlık Bakanı: Binali Yıldırım'ın sağlık sorunu yok

  Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım'ın sağlık durumu hakkında yapılan haberlerin doğru olmadığını açıkladı. Bakan Koca, Yıldırım'ın rutin sağlık kontrollerinin tamamlandığını ve önemli bir sağlık sorunu olmadığını belirtti.

 • 09.07.2023 09 Tem 13:20 Sağlık Bakanı Koca, Binali Yıldırım'ın sağlık durumunu açıkladı: Önemli bir sağlık sorunu bulunmamaktadır Sağlık Bakanı Koca, Binali Yıldırım'ın sağlık durumunu açıkladı: Önemli bir sağlık sorunu bulunmamaktadır

  AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, İstanbul'da rutin kontroller için gittiği hastanede, bir damarının tıkalı olduğu tespit edilince anjiyo oldu. Yıldırım'a stent de takıldı.

 • 02.07.2023 02 Tem 20:47 Binali Yıldırım: Haksız yere insanları katledenler dinden uzak Binali Yıldırım: Haksız yere insanları katledenler dinden uzak

  AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, Erzincan'da açılışı yapılan Çakıroğlu Camisi ve Kur'an Kursu'nun açılışında yaptığı konuşmada, haksız yere insanları katledenlerin, kutsallara hakaret edenlerin dinden, diyanetten ve Allah korkusundan uzak olduklarını söyledi. Yıldırım, okul öncesi çocuklara dini eğitim verilmesinin önemine vurgu yaparak, bu şekilde yetişen nesillerin insanlığın karşı karşıya olduğu sorunları çözebileceğini belirtti. Açılış programına Erzincan Belediye Başkanı, 3. Ordu Kurmay Başkanı, AK Parti Erzincan Milletvekili ve diğer kamu kurumlarının temsilcileri katıldı.

 • 01.07.2023 01 Tem 18:39 Binali Yıldırım ve Ailesi Tarafından Yapılan Cami ve Külliye Açıldı Binali Yıldırım ve Ailesi Tarafından Yapılan Cami ve Külliye Açıldı

  AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım ve ailesi tarafından Erzincan'ın Refahiye ilçesinde yapılan Yıldırım Ailesi Cami ve Külliyesi'nin açılışı gerçekleştirildi. Cami, kuran kursu, millet bahçesi ve yönetim binasıyla birlikte 300 günde tamamlandı. Açılış programına birçok önemli isim katıldı.

 • 15.06.2023 15 Haz 16:14 AK Parti Genel Başkanvekili Yıldırım: 'Karabağ'daki Ermenilerin artık Azerbaycan'a ait oldukları gerçeğini görme zamanı gelmiştir' AK Parti Genel Başkanvekili Yıldırım: 'Karabağ'daki Ermenilerin artık Azerbaycan'a ait oldukları gerçeğini görme zamanı gelmiştir'

  AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, Azerbaycan'da düzenlenen Şuşa Beyannamesi'nin ikinci yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen uluslararası konferansta yaptığı konuşmada, Karabağ bölgesinde yaşayan Ermenilerin artık kendilerinin Ermenistan'a değil Azerbaycan'a ait oldukları gerçeğini görme zamanının geldiğini belirtti. Yıldırım, Zengezur Koridoru'nun bir an önce açılması gerektiğini de vurguladı.

 • 15.06.2023 15 Haz 13:53 Binali Yıldırım: Karabağ'daki Ermeniler Azerbaycan'a ait Binali Yıldırım: Karabağ'daki Ermeniler Azerbaycan'a ait

  AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, Azerbaycan'ın Şuşa şehrinde düzenlenen uluslararası konferansta yaptığı konuşmada, Karabağ bölgesinde yaşayan Ermenilerin artık kendilerinin Ermenistan'a değil Azerbaycan'a ait olduklarını söyledi. Yıldırım, Zengezur Koridoru'nun bir an önce açılması gerektiğini belirterek, bölgenin huzura, kalkınmaya ve refaha ihtiyacı olduğunu vurguladı.

 • 15.06.2023 15 Haz 12:38 Binali Yıldırım: Huzura kurşun sıkma yönünde gayretler devam ederse en büyük kaybedeni Ermenistan olur Binali Yıldırım: Huzura kurşun sıkma yönünde gayretler devam ederse en büyük kaybedeni Ermenistan olur

  Türk Devletleri Teşkilatı (TDT) Aksakallar Konseyi Başkanı ve AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, Laçın'daki sınır kontrol noktasına ateş açılmasıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Yıldırım, Ermenistan'ın normalleşme sürecine girmesi gerektiğini belirterek, huzura, barışa kurşun sıkma yönünde gayretler devam ederse en büyük kaybedenin Ermenistan olacağını söyledi. Ayrıca, Azerbaycan'ın Laçın Koridoru'nu açtığını ve Zengezur Koridoru'nun da bir an önce açılması gerektiğini vurguladı.

 • 15.06.2023 15 Haz 01:32 Aliyev, Binali Yıldırım'ı kabul etti Aliyev, Binali Yıldırım'ı kabul etti

  Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım'ı başkent Bakü'de ağırladı.

 • 14.06.2023 14 Haz 21:14 Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Binali Yıldırım'ı Kabul Etti Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Binali Yıldırım'ı Kabul Etti

  AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile görüştü. Azerbaycan Cumhurbaşkanlığı tarafından yapılan açıklamada, Cumhurbaşkanı Aliyev'in Azerbaycan'da AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım'ı kabul ettiği ifade edildi. Görüşmeye Bursa Milletvekili ve AK Parti Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkanvekili Efkan Ala ile Türkiye-Azerbaycan Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanı Şamil Ayrım da katıldı.

 • 14.06.2023 14 Haz 11:54 Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Binali Yıldırım'ı Kabul Etti Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Binali Yıldırım'ı Kabul Etti

  AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile görüştü. Aliyev, Türkiye'deki seçimlerde Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti'nin zafer kazanması dolayısıyla tebriklerini Yıldırım'a iletti. Görüşmede, iki ülke arasındaki müttefikliğin çeşitli alanlarda ve yönlerde gelişmesi için ilgili bakanlıklara çalışmaların istikrarlı bir hızla yürütülmesi yönünde talimat verildiği belirtildi. Ayrıca, Türk Devletleri Teşkilatı çerçevesinde işbirliğinin daha da genişletilmesinin önemi vurgulandı.

 • 10.06.2023 10 Haz 23:01 24. Merkezefendi Geleneksel Tıp Festivali Başladı 24. Merkezefendi Geleneksel Tıp Festivali Başladı

  Zeytinburnu Belediyesi tarafından düzenlenen 24. Merkezefendi Geleneksel Tıp Festivali, açılış töreniyle başladı. AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, tarihimizden ve sanatımızdan uzaklaşmamızın yanlış olduğunu belirterek, Türkiye'nin geleceğe emin adımlarla ilerlediğini söyledi. Festival çeşitli etkinliklerle 18 Haziran'a kadar devam edecek.

 • 10.06.2023 10 Haz 22:01 Binali Yıldırım: Artık seçim değil, memleket meselelerini konuşacağız Binali Yıldırım: Artık seçim değil, memleket meselelerini konuşacağız

  AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, Zeytinburnu Belediyesince düzenlenen 24. Merkezefendi Geleneksel Tıp Festivali'nin açılışında yaptığı konuşmada, seçimlerin tamamlandığını ve bundan sonra projelere odaklanacaklarını belirterek, '5 yıl boyunca artık seçim değil geçimi konuşacağız. Memleket meselelerini konuşacağız. İnsanlarımızın hayallerini gerçeğe dönüştürecek projeleri, işleri yapmaya odaklanacağız.' dedi.

 • 06.06.2023 06 Haz 10:47 Binali Yıldırım milletvekili oldu mu? Binali Yıldırım kabinede var mı, görevi ne? Binali Yıldırım milletvekili oldu mu? Binali Yıldırım kabinede var mı, görevi ne?

  Binali Yıldırım (d. 20 Aralık 1955, Sivas), Türk siyasetçi ve mühendis, Türkiye'nin 27. ve son başbakanı, 28. Türkiye Büyük Millet Meclisi başkanı ve AK Parti'nin üçüncü Genel Başkanıdır. Vatandaşlar ise arama motorlarında Binali Yıldırım milletvekili oldu mu? Binali Yıldırım kabinede var mı, görevi ne? sorularına yanıt arıyor.

 • 05.06.2023 05 Haz 17:41 Binali Yıldırım: Türkiye'de 57 Havaalanına Ulaştık Binali Yıldırım: Türkiye'de 57 Havaalanına Ulaştık

  AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği'nin yıllık genel toplantısı ve Dünya Hava Taşımacılığı Zirvesi'nde yaptığı konuşmada, Türkiye'de 27 yeni havaalanı ve var olan havaalanlarıyla beraber 57 tane havaalanına ulaştıklarını belirtti. Yeni İstanbul Havaalanı'nın dünyanın en büyük havaalanlarından biri olacağını söyleyen Yıldırım, havacılık sektörünün Türkiye ekonomisine 1 milyon istihdam sağladığını ve yıllık gelirinin yaklaşık 950 milyar TL olduğunu ifade etti.

 • 05.06.2023 05 Haz 17:38 AK Parti Genel Başkanvekili Yıldırım: Havacılık sektörü dünya çapında kilit sektörlerden biri AK Parti Genel Başkanvekili Yıldırım: Havacılık sektörü dünya çapında kilit sektörlerden biri

  AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, havacılık sektörünün dünya çapında ülkeleri ve insanları birbirine bağlayan kilit sektörlerden biri olduğunu belirterek, sektörün bölgesel ve küresel barış ve refaha katkıda bulunduğunu söyledi. Yıldırım ayrıca pandemi sonrası sektörün yaşadığı zorluklara ve yeni sorunlara değindi.

 • 05.06.2023 05 Haz 17:30 Binali Yıldırım: İstanbul Havaalanı tamamlandığında dünyanın en büyüğü olacak Binali Yıldırım: İstanbul Havaalanı tamamlandığında dünyanın en büyüğü olacak

  AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği'nin (IATA) yıllık genel toplantısı ve Dünya Hava Taşımacılığı Zirvesi'nin açılışında konuştu. Yıldırım, Türkiye'nin havacılık sektöründeki gelişmeleri ve İstanbul Havaalanı'nın önemini vurguladı. Yeni havaalanının tamamlandığında dünyanın en büyük havaalanlarından biri olacağını belirtti.

 • 05.06.2023 05 Haz 17:17 Binali Yıldırım: Havacılık sektörü bölgesel ve küresel barış ve refaha katkıda bulunuyor Binali Yıldırım: Havacılık sektörü bölgesel ve küresel barış ve refaha katkıda bulunuyor

  AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, İstanbul'da düzenlenen IATA Genel Kurulu ve Dünya Hava Taşımacılığı Zirvesi Açılış Toplantısı'na katılarak havacılık sektörünün dünya çapında ülkeleri ve insanları birbirine bağlayan kilit sektörlerden biri olduğunu belirtti. Yıldırım, pandemi sonrası havacılık sektörünün yaşadığı zorluklara da değinerek, nitelikli firmaların sektörden ayrılmak zorunda kaldığını söyledi.

 • 31.05.2023 31 May 15:54 Erkam Yıldırım'ın şikayetiyle Muhammed Yakut hakkında iddianame hazırlandı! İşte yöneltilen suçlama ve istenen ceza Erkam Yıldırım'ın şikayetiyle Muhammed Yakut hakkında iddianame hazırlandı! İşte yöneltilen suçlama ve istenen ceza

  Muhammed Yakut hakkında, AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım'ın oğlu Erkam Yıldırım'a yönelik ifadeleri nedeniyle "zincirleme şekilde hakaret" ve "iftira" suçundan 8 yıl 1 aya kadar hapis cezası istemiyle iddianame hazırlandı.

 • 28.05.2023 28 May 21:47 Binali Yıldırım: 'Kemal Bey, yüze vurur ifadesi, yine ka-zan-dık bir tanesi' Binali Yıldırım: 'Kemal Bey, yüze vurur ifadesi, yine ka-zan-dık bir tanesi'

  AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu'na göndermede bulunarak, 'Kemal Bey, yüze vurur ifadesi, yine ka-zan-dık bir tanesi nokta' dedi.

 • 28.05.2023 28 May 13:52 Binali Yıldırım'ın eşine yönelik sözleri salonda kahkaha tufanı kopardı: Ne oldu hanım karar veremedin mi? Binali Yıldırım'ın eşine yönelik sözleri salonda kahkaha tufanı kopardı: Ne oldu hanım karar veremedin mi?

  AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım Cumhurbaşkanlığı seçimi 2'nci turda oyunu Tuzla'da eşi ve torunu ile birlikte kullandı. Yıldırım'ın oyunu kullandıktan sonra kabinden 30 saniye geç çıkan eşi Semiha Yıldırım'a "Ne oldu hanım karar veremedin mi?" diye sorması sınıfta kahkahaya neden oldu.

 • 28.05.2023 28 May 13:29 Binali Yıldırım Tuzla'da oy kullandı Binali Yıldırım Tuzla'da oy kullandı

  AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, Cumhurbaşkanlığı seçimi 2'nci turda Tuzla'da bulunan Emlak Konut Cemil Meriç İlkokul ve Ortaokulu'nda oyunu kullandı.

 • 28.05.2023 28 May 13:15 Binali Yıldırım Tuzla'da oy kullandı Binali Yıldırım Tuzla'da oy kullandı

  AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, Cumhurbaşkanlığı seçimi 2'nci turda oyunu Tuzla'da Emlak Konut Cemil Meriç İlkokul ve Ortaokulu'nda kullandı.

 • 28.05.2023 28 May 13:14 Binali Yıldırım oy kullandı Binali Yıldırım oy kullandı

  AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimi için oy kullanmak üzere Tuzla'da bulunan Emlak Konut Cemil Meriç İlkokul ve Ortaokulu'na geldi.

 • 27.05.2023 27 May 01:17 Binali Yıldırım: 'Terör örgütlerini gıdıklayanlar var' Binali Yıldırım: 'Terör örgütlerini gıdıklayanlar var'

  AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, Türkiye'nin kazanımlarını hazmedemeyenler olduğunu belirterek, 'Terör örgütlerini gıdıklayanlar var. Bir yandan FETÖ, bir yandan bölücü PKK örgütü. Durup dururken cumhurbaşkanlığı seçimine taraf oldular.' dedi.

 • 26.05.2023 26 May 22:03 AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım Esenyurt'ta partililerle buluştu AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım Esenyurt'ta partililerle buluştu

  AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, Esenyurt'ta partililerle bir araya geldi. Yıldırım, "bu ülkede milletin dertleriyle dertli olmazsanız hiçbir şey yapamazsınız...

Advertisement