Reytinglerde Müge Anlı ile yarışmaya hazırlanan Didem Arslan, rakibinin "kardeşim" dediği ismi transfer etti

Show TV'de sunmaya hazırlandığı "Vazgeçme" adlı programla reytinglerde Müge Anlı ile Tatlı Sert'e rakip olmaya hazırlanan Didem Arslan Öztürk, Müge Anlı'nın "kardeşim" dediği Kebriye Koç'u ekibine dahil etti.

Habertürk TV'de sunduğu tartışma programları ile tanınan Didem Arslan Öztürk, Show TV'de sunmaya hazırlandığı Vazgeçme adlı realite programı ile ATV ekranlarının reyting rekortmeni Müge Anlı ile Tatlı Sert programına rakip olmaya hazırlanıyor.

Didem Arslan'ın Vazgeçme programı için deneyimli bir ekip kurulurken ekipte, Müge Anlı'nın eski çalışanları olan ve kendisine çok yakın isimlerinden bazılarının yer alacağı kulislerde konuşuluyor.

MÜGE ANLI'NIN "KARDEŞİM" DEDİĞİ İSMİ EKİBİNE DAHİL ETTİ

Yeniçağ'ın haberine göre; Nisan ayında sözleşmelerinin bitimine 3 ay kala işten çıkartılan ve Didem Arslan'ın ekibine katılacak isimler arasında Müge Anlı'nın kendisine çok yakın olan, programının taşıyıcısı ve 'kardeşim' dediği bir Kebriye Koç da bulunuyor.

"VAZGEÇME'DEN GAZETECİLİĞE DEVAM"

Öte yandan Didem Arslan Yılmaz, programıyla ilgili Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Yepyeni bir heyecanla sizlerle birlikte Show TV ekranlarında olacağım. Gerçeklerin peşinden gitmeye ve Vazgeçme'den gazetecilik yapmaya devam" dedi.

28 Temmuz 2020 Salı 21:51
YORUMLAR (69)
  • Suzen : Didem Hn okumuş hırslı sınırlı grupları bir arada çok iyi yönetiyordu Müge Hn efsane ama vazgeçmeyiz umarım saatleri çakışma ikisinde izleriz
  • Manzura Abdullayeva : Müge Anlı ablacim Turkmenistandan sizi destekleyorus herzaman sizin arkanızdayız
  • : Yol yakınken gel vazgeç bu yoldan didemmm
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika