Son dakika Habertürk haberleri, Habertürk son dakika, son dakika Habertürk

Son Dakika Habertürk Haberleri

 • Lütfü Savaş, Özgür Özel'in masaya koyduğu anketlere kendi yaptırdığı anketlerle karşılık vermiş
  21 Şub Lütfü Savaş, Özgür Özel'in masaya koyduğu anketlere kendi yaptırdığı anketlerle karşılık vermiş

  Adaylığının devamına karar verilen Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş yapılan anketlerde açık ara önde olduğunu söyledi. Savaş, CHP lideri Özel'le yaptığı görüşmenin detaylarını da anlatarak "Ben kendi iki anketimi çıkarınca o da buna karşılık dört anket çıkardı. O anketlerde büyükşehirde önde olmak ile birlikte bazı ilçelerde düşüş görünüyordu, benim elimdeki sonuçlarla uyumlu değildi" diye konuştu.

 • İstanbul'daki medya kurumlarının yöneticileri AA'nın 'Yılın Kareleri' oylamasına katıldı
  16 Şub İstanbul'daki medya kurumlarının yöneticileri AA'nın 'Yılın Kareleri' oylamasına katıldı

  İstanbul'daki bazı medya kurumlarının yöneticileri, Anadolu Ajansının (AA) gözünden 2023'e damga vuran olaylara ait fotoğrafların yer aldığı 'Yılın Kareleri' oylamasına katıldı. Genel yayın yönetmenleri, AA foto muhabirleri ile muhabirlerinin 2023 yılı boyunca yurt içi ve dışında çektiği, 'Haber', 'Çevre-Yaşam' ve 'Spor' ile bu yıla özel eklenen 'Deprem: Umut' ve 'Gazze: Kanıt' kategorilerindeki toplam 147 fotoğrafı inceledi.

 • CHP'den istifa eden Gürsel Tekin'den İmamoğlu'nu kızdıracak sözler: Bunlar değişimci değil çürümüş adamlar
  15 Şub CHP'den istifa eden Gürsel Tekin'den İmamoğlu'nu kızdıracak sözler: Bunlar değişimci değil çürümüş adamlar

  CHP'den istifa eden Gürsel Tekin katıldığı canlı yayında isim vermeden İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile ilgili zehir zemberek ifadeler kullandı. ''İstanbul'da mevcut İBB Başkanına destek olacak mısınız?'' sorusuna Tekin, ''Bunlar değişimci değil çürümüş adamlar. Onlara ne destek olacağım.'' ifadelerini kullandı.

 • Erzincan'daki altın madeni faciası sonrası siyanür alarmı: Fırat Nehri'ne karışırsa tüm yaşam biter
  13 Şub Erzincan'daki altın madeni faciası sonrası siyanür alarmı: Fırat Nehri'ne karışırsa tüm yaşam biter

  Erzincan'ın İliç ilçesindeki altın madeninde meydana gelen toprak kaymasının ardından Yer Bilimci Prof. Dr. Süleyman Pampal, hayati bir uyarıda bulundu. Altın madenindeki toprağın işlenmesi için zehirli siyanürlü madde ve kimyasal kullanıldığını söyleyen Pampal, ''Üst üste yığılmış bir dağ gibi bir yığın olmuş. Bu mevki Fırat Nehrine de 700-800 metre mesafede, çok yakın. Fırat'a karışması demek bütün yaşamın bitmesi demek. Fırat'a ulaşması acilen önlenmelidir. O vadinin önü kapatılmalıdır.'' dedi.

 • Haber sunucusu Veyis Ateş hakkında nüfuz ticareti davası açıldı
  12 Şub Haber sunucusu Veyis Ateş hakkında nüfuz ticareti davası açıldı

  Haber sunucusu Veyis Ateş hakkında kara aklamakla suçlanan iş insanı Sezgin Baran Korkmaz'la olan ilişkisi iddiasıyla nüfuz ticareti davası açıldığı Gazeteci İsmail Saymaz tarafından duyuruldu. Ateş, davayı doğrularken durumu, 'Haksız itham ve iftirayı' anlatmak için 'fırsat' olarak yorumladı.

 • TBMM Başkanı Kurtulmuş: Can Atalay'ın milletvekilliğinin düşürülmesi işlemi tamamen teamüllere uygun
  09 Şub TBMM Başkanı Kurtulmuş: Can Atalay'ın milletvekilliğinin düşürülmesi işlemi tamamen teamüllere uygun

  TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Can Atalay'ın milletvekilliğinin düşürülmesi işleminin tamamıyla teamüllere uygun bir işlem olduğunu belirtti. Kurtulmuş, CHP'nin iptal istemiyle AYM'ye başvurusuna ilişkin olarak ise "Bu işlemde bir usul hatası yoktur. Bu, bir milletvekilliğinin düşürülmesi değil, milletvekilliğinin düşmesidir. Anayasa Mahkemesi ne karar verecek, göreceğiz" diye konuştu.

 • Kilise saldırganının Interpol tarafından 190 ülkede arandığı ortaya çıktı
  05 Şub Kilise saldırganının Interpol tarafından 190 ülkede arandığı ortaya çıktı

  28 Ocak günü İstanbul Sarıyer'deki Santa Maria Kilisesi'ne düzenlenen silahlı saldırıda hayatını kaybeden saldırganın, terör örgütü DEAŞ'ın İstanbul Atatürk Havalimanı'nda düzenlediği bombalı saldırının şüphelilerinden biri olduğu ve Interpol tarafından 190 ülkeden aranan bir kişi olduğu ortaya çıktı. Saldırganın daha önce de İstanbul Atatürk Havalimanı saldırısında yer aldığı belirtildi.

 • Murat Kurum, Kanal İstanbul'u neden es geçti? Yakın çevresinden açıklama var
  26 Oca Murat Kurum, Kanal İstanbul'u neden es geçti? Yakın çevresinden açıklama var

  Cumhur İttifakı'nın İBB adayı Murat Kurum dün vaatlerini açıkladı. 2 buçuk saat süren sunumda tartışmalara neden olan Kanal İstanbul projesinden bahsedilmemesi dikkat çekti. Kurum'un yakın çevresi bu konuya, "Öncelikli bir konu değil, daha önce açıklandığı için yeni bir vaat olarak sunulamazdı" sözleriyle açıklık getirdi.

 • Meloni'ye İstanbul ziyaretinde eşlik eden Prof. Dr. İlber Ortaylı: Afrikalı göçmenler bize gelecekmiş
  23 Oca Meloni'ye İstanbul ziyaretinde eşlik eden Prof. Dr. İlber Ortaylı: Afrikalı göçmenler bize gelecekmiş

  Cumhurbaşkanı Erdoğan ile İtalya Başbakanı Giorgia Meloni arasındaki görüşmede Afrikalı göçmenlerin ele alındığı iddiası kamuoyunda geniş yankı uyandırdı. Meloni'ye İstanbul ziyaretinde eşlik eden Prof. Dr. İlber Ortaylı da iddiaları doğrularken, katıldığı canlı yayında Afrikalı göçmenlerin Türkiye'ye getirilmek istendiğini anlattı. Ortaylı, "Çiğ et yiyen, sokaklarda işeyen, çıplak gezen kesim var, İnşallah onları göndermezler" dedi.

 • Re-Pie Portföy'ün Pazarlama ve Kurumsal İletişimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Aslı Öztürk oldu
  15 Oca Re-Pie Portföy'ün Pazarlama ve Kurumsal İletişimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Aslı Öztürk oldu

  Portföy yönetim şirketi Re-Pie Portföy'ün büyüme yolculuğunda pazarlama ve iletişim stratejilerinin belirlenip uygulanmasına liderlik edecek olan Aslı Öztürk, Pazarlama ve Kurumsal İletişimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı. Öztürk, şirketin bağlı ortaklıklarıyla fonlarının pazarlama ve kurumsal iletişim süreçlerini de yönetecek. Daha önce İz İletişim'de danışmanlık yapan Öztürk, Türkiye'de lider şirketlere iletişim hizmetleri sunmuş ve prestijli markaların itibar yönetimi, pazarlama ve kurumsal iletişim stratejilerini yönetmiştir.

 • Boey'in Sivas deplasmanına götürülmemesinin nedeni bambaşka çıktı
  10 Oca Boey'in Sivas deplasmanına götürülmemesinin nedeni bambaşka çıktı

  Galatasaray'ın yıldızı Sacha Boey, Fransız futbol devi Paris Saint-Germain'e transfer oluyor. Sarı-kırmızılı kulüp, 23 yaşındaki sağ bek için Fransız deviyle her konuda anlaşmaya vardı. İki kulüp, 20-21 milyon Euro civarında bir bedel karşılığında anlaşma sağladı.

 • İzmir Büyükşehir Belediyesi Barış Selçuk Gazetecilik Ödülleri sahiplerini buldu
  10 Oca İzmir Büyükşehir Belediyesi Barış Selçuk Gazetecilik Ödülleri sahiplerini buldu

  İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği Barış Selçuk Gazetecilik Ödülleri törenle sahiplerini buldu. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, törende yaptığı konuşmada basın özgürlüğünün önemine vurgu yaparak, gazetecilerin harami düzenin karşısında durmaya devam edeceğini söyledi. Ödül törenine birçok gazeteci ve jüri üyesi katıldı.

 • Eleştirirken baltayı taşa vurdu! CHP'li Murat Emir'den öğretmenleri küçümseyen ima
  10 Oca Eleştirirken baltayı taşa vurdu! CHP'li Murat Emir'den öğretmenleri küçümseyen ima

  CHP Ankara Milletvekili Murat Emir, katıldığı canlı yayında Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz'u asıl mesleği üzerinden eleştirdi. Konuklara "Biliyor musunuz mesleği ne, öğretmenlik" diyen Emir'in bu tavrı tepki çekti.

 • Süper Kupa finali nerede oynanacak? Ali Koç 2 şehrimizin adını verdi
  06 Oca Süper Kupa finali nerede oynanacak? Ali Koç 2 şehrimizin adını verdi

  Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, canlı yayında iptal edilen Süper Kupa finalinin nerede oynanacağı hakkında da bilgi verdi. Koç, "Federasyonumuz nerede karar verirse bu maçı oynarız. Büyük ihtimalle, konuşmalara bakılırsa Samsun veya Ankara deniyor. Nerede söylenirse orada oynarız" ifadelerini kullandı.

 • Ali Koç'tan çok konuşulacak sözler: Polisler soyunma odasını bastı
  06 Oca Ali Koç'tan çok konuşulacak sözler: Polisler soyunma odasını bastı

  Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, ertelenen Süper Kupa maçıyla çarpıcı değerlendirmelerde bulundu. Polislerin soyunma odasını bastığını ifade eden Koç, ''Normalde soyunma odasına kimse giremez. Polisler girip Yurtta sulh cihanda sulh ve Ne mutlu Türküm diyene yazılı pankartlara el koydu'' dedi.

 • Ali Koç, canlı yayında aday olmayacağını açıkladı: Ben başındayken Fenerbahçe şampiyon olamaz
  05 Oca Ali Koç, canlı yayında aday olmayacağını açıkladı: Ben başındayken Fenerbahçe şampiyon olamaz

  Süper Kupa finalinin iptaliyle ilgili canlı yayında açıklamalarda bulunan Ali Koç, Fenerbahçe'nin sportif başarısı hakkında da konuştu. Koç, ''Ben bu kulübün başındayken Fenerbahçe hiç bir zaman şampiyon olamaz'' dedi.

 • Ali Koç, Süper Kupa finali ile ilgili sessizliğini bozdu: Sorumluluk net Federasyon'da
  05 Oca Ali Koç, Süper Kupa finali ile ilgili sessizliğini bozdu: Sorumluluk net Federasyon'da

  Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Suudi Arabistan'daki iptal olan Süper Kupa finali hakkında ilk kez konuştu. TFF'nin süreci yönetemediğini belirten Koç, "Ömer Çelik Bey çok güzel konuşmuş. 'Burada planlama hatası yapılmış' demiş. Sonuna kadar haklı. Belki de hiç planlama yapılmamış. Sorumluluk net olarak Federasyon'da" dedi.

 • AK Parti Sözcüsü: 'Tek vatan, tek millet, tek devlet, tek bayrak' ilkesi dışındaki yönetim modellerini doğru bulmuyoruz
  05 Oca AK Parti Sözcüsü: 'Tek vatan, tek millet, tek devlet, tek bayrak' ilkesi dışındaki yönetim modellerini doğru bulmuyoruz

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Cumhur İttifakı açısından esas olan 'Tek vatan, tek millet, tek devlet, tek bayrak' ilkesini vurgulayarak, federasyon ve yerel yönetim tartışmalarını eleştirdi. Çelik, ayrıca İstanbul adayının pazar günü açıklanacağını, ekonomideki türbülansın geçici olduğunu ve Türkiye'nin ulusal egemenliğini koruyacağını belirtti.

 • AK Parti Sözcüsü Çelik, canlı yayında gündemi değerlendirdi: (1)
  05 Oca AK Parti Sözcüsü Çelik, canlı yayında gündemi değerlendirdi: (1)

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Türkiye'de yeni bir Anayasa yapılmadığı sürece devlet organları arasında çelişkilerin ortaya çıkması mukadderdir.

 • İstanbul'da bir şahıs, içinde çocukların olduğu okul servisini kaçırdı
  04 Oca İstanbul'da bir şahıs, içinde çocukların olduğu okul servisini kaçırdı

  İstanbul'da bir şahıs okul servisinin şoförünü "Lastik patlak bakar mısınız?" diyerek araçtan indirdi. Boşluktan yararlanıp servisi kaçıran şahıs bir süre sonra çocukları yol kenarında indirdi. Ekipler saatler sonra aracı park halinde bulurken kaçan şahıs her yerde aranıyor.

 • Dilmen anlattı! Erdoğan'ın 'Neden Suudi Arabistan?' sorusuna Büyükekşi bu yanıtı vermiş
  31 Ara Dilmen anlattı! Erdoğan'ın "Neden Suudi Arabistan?" sorusuna Büyükekşi bu yanıtı vermiş

  Riyad'daki Süper Kupa krizi öncesi Cumhurbaşkanı Erdoğan ve TFF Başkanı Büyükekşi ile bir yemekte karşılaştığını belirten Rıdvan Dilmen, iki isim arasındaki ilginç diyaloğu katıldığı canlı yayında anlattı. Erdoğan'ın Büyükekşi'ye "Türkiye varken neden Suudi Arabistan'da oynuyorsunuz?" diye sorduğunu belirten Dilmen, Büyükekşi'nin "Ben kulüplere sordum. 4 milyon dolar para var, kazanan ve kaybeden şu kadar alacak dedim. Kulüp başkanları da kabul ettiler" yanıtını verdiğini söyledi.

 • Suudi Arabistan'da Süper Kupa finali Atatürk pankartları nedeniyle iptal edildi
  30 Ara Suudi Arabistan'da Süper Kupa finali Atatürk pankartları nedeniyle iptal edildi

  Suudi Arabistan’da Galatasaray ve Fenerbahçe arasında oynanması beklenen Süper Kupa finalinin gerçekleşmemesi, yabancı basında da yer aldı.

 • Asgari ücretteki 2 liranın sırrı ortaya çıktı
  28 Ara Asgari ücretteki 2 liranın sırrı ortaya çıktı

  Asgari ücretin 17 bin 2 lira olarak belirlenmesinin ardından 2 liralık küsurat tartışma konusu oldu. Herkes neden ''17 bin değil de 17 bin 2'' diye sorarken, 2 liranın sırrı ortaya çıktı. Asgari ücretin SGK prim ödemeleri nedeniyle günlük ücret üzerinden belirlenmesi sebebiyle rakamın küsuratlı çıktığı öğrenildi.

 • Nuri Bilge Ceylan'dan Zeki Demirkubuz'a: Kendine şimdiden bir YouTube kanalı açsın
  27 Ara Nuri Bilge Ceylan'dan Zeki Demirkubuz'a: Kendine şimdiden bir YouTube kanalı açsın

  Yıllardır küs olduğu Zeki Demirkubuz'un "Susacak, dişini sıkacak ve bir daha tek kelime etmeyecek. Ederse, Youtube kanalı açarım, her gün düzenli yayın yaparım" sözleri sonrası sessizliğini bozan Nuri Bilge Ceylan "Cevap vermeyeyim diyorum ama üslup karşısında ne yazık ki mümkün değil. Kendine şimdiden bir YouTube kanalı açsın" dedi.

 • Nuri Bilge Ceylan ile yıllardır konuşmayan Zeki Demirkubuz, sessizliğini bozdu: Susmazsa, her gün yayın açar konuşurum
  27 Ara Nuri Bilge Ceylan ile yıllardır konuşmayan Zeki Demirkubuz, sessizliğini bozdu: Susmazsa, her gün yayın açar konuşurum

  Yönetmen Zeki Demirkubuz, 2006 yılından beri konuşmadığı meslektaşı Nuri Bilge Ceylan'la ilgili ilk kez konuştu. Ceylan ile bahsedildiği gibi yakın arkadaş olmadığını söyleyen Demirkubuz, ''Benimle niye konuşmadığını bilmiyorum. Susacak, dişini sıkacak ve bir daha tek kelime etmeyecek. Ederse, Youtube kanalı açarım, her gün düzenli yayın yaparım'' dedi.

 • Burhanettin Bulut: 'İletişim Başkanlığı Seçimde AKP'nin Propaganda Bölgesinin Yönetimini Almış Durumda ve Parayı da Çoğunlukla Orada Kullanıyor'
  22 Ara Burhanettin Bulut: "İletişim Başkanlığı Seçimde AKP'nin Propaganda Bölgesinin Yönetimini Almış Durumda ve Parayı da Çoğunlukla Orada Kullanıyor"

  CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Adana Milletvekili Burhanettin Bulut, TBMM Genel Kurulu’nda; “2019 yılında bütçesi 344 milyondu İletişim Başkanlığı’nın. Geçen yıl 1,6 milyara, bu yıl 2024 yılında ise 4 milyar 126 milyona çıkartılmış durumda. İletişim Başkanlığı seçimde AKP'nin propaganda bölgesinin yönetimini ele almış durumda ve parayı da çoğunlukla orada kullanıyor. Çok maaşlı bu arkadaşımız Fahrettin Altun, PKK militanlarını televizyona çıkarttı, sahte videolar yayınladı. Terör örgütü üyeleriyle röportaj yaptı ve AKP Grubu’nda birçok videonun yayınlanmasında bu arkadaşımız görevli oldu ve bu arkadaşımıza şu an, 2024 yılında 4 milyar 126 milyon lira teslim edilmiş durumda” dedi.

 • Dilan Polat cezaevine astroloğunu çağırıp sordu: Ne zaman çıkarım?
  21 Ara Dilan Polat cezaevine astroloğunu çağırıp sordu: Ne zaman çıkarım?

  Cezaevinde tutuklu bulunan Dilan Polat, son olarak ziyaretçisi ile gündem oldu. Astroloğunu hapishaneye çağırarak ''Ne zaman çıkarım'' diye soran Polat, ''Şubat-mart ayı gibi'' cevabını aldı.

 • 5 milyon çalışan emeklinin beklediği ikramiye tarihi netleşti
  20 Ara 5 milyon çalışan emeklinin beklediği ikramiye tarihi netleşti

  TBMM'de bütçe görüşmeleri devam ederken, çalışan emeklilere 5 bin TL ikramiye ödenmesine ilişkin tarih de belli oldu. Önümüzdeki çarşamba günü yasalaşacak olan düzenlemeyle, 28-29 Aralık tarihlerinde 5 milyona yakın çalışan emekli, 5 bin TL'lik ikramiyelerini almış olacak.

 • Sigara fiyatlarına yılbaşı zammı!: Paket Başına 42,96 Lira ÖTV
  18 Ara Sigara fiyatlarına yılbaşı zammı!: Paket Başına 42,96 Lira ÖTV

  Yılbaşında bir paket sigaradan alınan ÖTV tutarının 42,96 olacağı tahmin ediliyor. Yüzde 20'ye yükselen KDV de dikkate alındığında üretici hiçbir maliyeti yansıtmadan satış yaparsa en ucuz sigaranın 51,5 liraya olacağı tahmin ediliyor.

 • Ankaragücü Başkanı Faruk Koca: Benim atmış olduğum tokat kırığa sebebiyet vermez
  12 Ara Ankaragücü Başkanı Faruk Koca: Benim atmış olduğum tokat kırığa sebebiyet vermez

  Çaykur Rizespor maçının ardından sahaya girerek hakem Halil Umut Meler'e yumruk atan ve çıkarıldığı mahkemede beraberindeki 2 kişiyle birlikte tutuklanan Ankaragücü Başkanı Faruk Koca'nın mahkemedeki ifadesi ortaya çıktı. Koca'nın ''Bu olay hakemin yanlış kararlarından dolayı gelişti. Amacım sözlü tepki göstermekti, tokat attım. Benim atmış olduğum tokat kırığa sebebiyet vermez'' dediği öğrenildi.

 • Hangi adaları kapsayacak, ücreti ne kadar olacak? İşte Yunan adalarına kapıda vize uygulamasının detayları
  09 Ara Hangi adaları kapsayacak, ücreti ne kadar olacak? İşte Yunan adalarına kapıda vize uygulamasının detayları

  Yunan adalarını ziyaret edecek Türkiye vatandaşlarına tüm yıl boyunca 7 gün vize muafiyetinin detayları belli oldu. Vize ücretinin 60 euro olacağı öğrenilirken, uygulamanın hangi adaları kapsayacağı da ortaya çıktı. İşte 7 günlük vize muafiyetinin detayları...

 • Futbol dünyasında vurgun yapan Seçil Erzan ve suç ortağının yeni görüntüleri ortaya çıktı
  07 Ara Futbol dünyasında vurgun yapan Seçil Erzan ve suç ortağının yeni görüntüleri ortaya çıktı

  Futbol dünyasından ünlü isimlerin de aralarında olduğu kişileri dolandıran banka müdürü Seçil Erzan ve para alan diğer şüpheli Nazlı Can'ın yeni görüntüleri yayınlandı. Görüntülerde Seçil Erzan'ın, kuyumcu olan iş insanı Ömer Kahraman ile görüntülü konuşması yer aldı. Ayrıca Erzan tarafından Ömer Kahraman'a para almak için gönderilen Nazlı Can'ın, dolar balyalarıyla poz verdiği anlar da kameraya yansıdı.

 • Futbol dünyasına milyarlık vurgun yapan Seçil Erzan'ın maaşı MASAK raporunda
  06 Ara Futbol dünyasına milyarlık vurgun yapan Seçil Erzan'ın maaşı MASAK raporunda

  Futbol dünyasının da aralarında olduğu kişileri 'Yüksek karlı gizli fon' vaadiyle dolandıran banka şube müdürü Seçil Erzan hakkında hazırlanan MASAK raporu ortaya çıktı. Raporda 75 bin lira aylık maaşı olan Erzan'ın, Aralık 2022'de Çorlu'da güncel değeri yaklaşık 7 milyon 500 bin lira olan bir arsa satın aldığı ve 21 gün sonra bu arsayı elden çıkardığı belirtildi.

 • Fatih Terim fonu davasından yeni detay! İşte Seçil Erzan'ın olayın patlak verdiği gün en son aradığı kişi
  02 Ara Fatih Terim fonu davasından yeni detay! İşte Seçil Erzan'ın olayın patlak verdiği gün en son aradığı kişi

  Ünlü futbolcuların adının geçtiği "Yüksek karlı gizli fon" davasında, Seçil Erzan'ın cep telefonu kayıtları incelendi. Olayın patlak verdiği gün birçok kişiden mesaj aldığı ortaya çıkan Erzan'ın eski sevgilisi olduğu iddia edilen Nuri Köşkdere ile defalarca görüştüğü ortaya çıktı.

 • Kimi ne kadar çarptı? Seçil Erzan'ın evinden çıkan listede hepsi kalem kalem not edilmiş
  02 Ara Kimi ne kadar çarptı? Seçil Erzan'ın evinden çıkan listede hepsi kalem kalem not edilmiş

  Türkiye'yi sarsan milyon dolarlık dolandırıcılık davasında, Seçil Erzan'ın yakalama dosyasında kimlerden kaç para aldığı, ne kadar ödediği ve kalan borçların ne kadar olduğuna dair iki liste ortaya çıktı. Soruşturma dosyasında yer alan biri dolar diğeri TL olarak alınan liste de Fatih Terim'in ve şoförünün isimleri de yer alıyor.

 • Ünlü futbolcuların karıştığı 'yüksek kârlı gizli fon' skandalı için bakanlık devrede
  28 Kas Ünlü futbolcuların karıştığı "yüksek kârlı gizli fon" skandalı için bakanlık devrede

  Eski banka müdürü Seçil Erzan'ın "yüksek kârlı gizli fon" adı altında futbol camiasından birçok ismi dolandırmasının yankıları sürerken devreye Gençlik ve Spor Bakanlığı da girdi.

 • Eskişehir Şehir Tiyatroları Basın Mensuplarını Ağırladı
  27 Kas Eskişehir Şehir Tiyatroları Basın Mensuplarını Ağırladı

  Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları, 2023-2024 tiyatro sezonunda sahnelediği oyunlarına basın mensuplarını davet etti. Basın galasına yerel ve ulusal basın kuruluşlarından gazeteciler ve eleştirmenler katıldı. Şehir Tiyatroları, beğeni toplayan oyunlarıyla sezon sonuna kadar izleyicileriyle buluşmaya devam edecek.

 • Telefondan birlikte çektirdikleri fotoğraflar çıktı! İşte Seçil Erzan'ın Fatih Terim sorusuna cevabı
  25 Kas Telefondan birlikte çektirdikleri fotoğraflar çıktı! İşte Seçil Erzan'ın Fatih Terim sorusuna cevabı

  İstanbul'da bir bankanın şube müdürü olan Seçil Erzan'ın futbol dünyasının ünlü isimlerini dolandırdığı iddiasıyla açılan davada, Fatih Terim ile ilgili savcılık ifadesi ortaya çıktı. Erzan ifadesinde Terim'in finansal danışmanı olduğunu ve hesaplarında usulsüzlük yapmadığını belirtti. Dosyadaki bir diğer şüpheli Nazlı Can'ın telefonundan ise Seçil Erzan'ın kendisine yolladığı Fatih Terim ile çekildiği fotoğraflar ortaya çıktı.

 • Jorge Jesus kararından döndü! Fenerbahçe'yi şikayet etmeyecek
  24 Kas Jorge Jesus kararından döndü! Fenerbahçe'yi şikayet etmeyecek

  Türkiye Kupası şampiyonluğunu kazanmasından doğan alacağının ödenmediği gerekçesiyle Fenerbahçe'yi FIFA'ya şikayet etmeye hazırlanan Jorge Jesus, kararından döndü. Sarı-lacivertliler, eski hocasıyla olan anlaşmazlığı çözüme ulaştırdı.

 • Utku Çakırözer, RTÜK'ün 11 Aylık Ceza Karnesini Açıkladı: '11 Ayda 7 Kanala 49 Yaptırım, 22 Milyon Lira Ceza'
  24 Kas Utku Çakırözer, RTÜK'ün 11 Aylık Ceza Karnesini Açıkladı: "11 Ayda 7 Kanala 49 Yaptırım, 22 Milyon Lira Ceza"

  CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, TBMM Genel Kurulu’nda RTÜK’ün 2023 yılında kestiği cezaların tablosunu açıkladı. Çakırözer, “Yılın ilk 11 ayında Halk TV, FOX, TELE 1, Habertürk, Flash Haber, KRT ve TV5'e toplam 49 yaptırım uygulandı. Verilen ceza tutarı tam 22 milyon lirayı geçti. RTÜK'ün görevi sarayın, iktidarın sopalığını yapmak değildir, kendini mahkeme yerine koymak hiç değildir. RTÜK'ün görevi televizyon kanallarını, medyayı karartmak değil, yaşatmaktır, özgürlüğünü korumaktır” dedi.

 • Milyonlarca dolarını kaptırdıktan sonra 'Karıma ne diyeeğim?' diyen Arda Turan'ın eşi sessizliğini bozdu
  24 Kas Milyonlarca dolarını kaptırdıktan sonra "Karıma ne diyeeğim?" diyen Arda Turan'ın eşi sessizliğini bozdu

  İstanbul'da bir bankanın müdürü Seçil Erzan ve beraberindeki 6 sanık aralarında Arda Turan, Emre Belözoğlu ve Muslera gibi isimleri dolandırmak suçlamasıyla hakim karşısına çıktı. 7.5 milyon dolarını kaptıran Arda Turan'ın mahkemeye delil olarak sunduğu banka müdürüyle olan konuşma kaydında, ''Seçil ben ne yapacağım? Karıma şimdi ne diyeceğim?'' dediği görülmüştü. Turan'ın eşi Aslıhan Doğan sessizliğini bozarken, ''Konu yargıda, benim konuşmam hiç doğru olmaz. Bana bunları sormayın olur mu?'' dedi.

 • Uluslararası Suç ve Ceza Film Festivali Ödülleri Sahiplerini Buldu
  23 Kas Uluslararası Suç ve Ceza Film Festivali Ödülleri Sahiplerini Buldu

  Bu yıl 13'üncü kez düzenlenen Uluslararası Suç ve Ceza Film Festivali'nin ödülleri sahiplerine takdim edildi. Festivalde En İyi Uzun Metrajlı Film ödülü 'Fani Dizeler'e, Habertürk Seyirci Ödülü ise 'Yeşil Hudut'a verildi.

 • Tutuklu Engin Polat dahil erkek şüpheliler, başka cezaevlerine sevk edildi
  16 Kas Tutuklu Engin Polat dahil erkek şüpheliler, başka cezaevlerine sevk edildi

  Kara para ve vergi kaçakçılığı soruşturmasıyla yapılan operasyonda tutuklanan Engin Polat, Can Doğu ve Alper Kürşat Polat'ın da olduğu erkek şüpheliler başka cezaevlerine sevk edildi. Erkek tutukluların sevk edilmesiyle beraber Marmara Cezaevi'nde Dilan Polat, kız kardeşi Sıla Doğu kaldı.

 • İYİ Parti'den istifa edip AK Parti'ye geçen Hatipoğlu: Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı olmak istiyorum
  15 Kas İYİ Parti'den istifa edip AK Parti'ye geçen Hatipoğlu: Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı olmak istiyorum

  İYİ Parti'den istifa ederek AK Parti'ye katılan Eskişehir Milletvekili Nebi Hatipoğlu katıldığı televizyon programında AK Parti'nin Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı adayı olmak istediğini açıkladı. Hatipoğlu, ''Aday olma ihtimalim var. Tabii ki ben de isterim ama karar sayın Cumhurbaşkanımızda. Yılmaz hocamız sağ olsun Eskişehir'i bir marka yaptı ama zamana yenilme gibi bir şey var'' ifadelerini kullandı.

 • CHP Genel Başkanı Özel, Partinin Yeni Myk'sını Açıkladı: 'Biz Türkiye'yi Yönetseydik, Böyle Yönetecektik. Bundan Sonra Böyle Yönetmeye Talibiz. Bize...
  11 Kas CHP Genel Başkanı Özel, Partinin Yeni Myk'sını Açıkladı: "Biz Türkiye'yi Yönetseydik, Böyle Yönetecektik. Bundan Sonra Böyle Yönetmeye Talibiz. Bize...

  CHP Genel Başkanı Özgür Özel, CHP’nin yeni “Parti Yönetimi Yapılanmasını” ve Merkez Yürütme Kurulu üyelerini açıkladı. Özel, “Tam 24 üyeden oluşan bir Merkez Yönetim Kurulu listesi göreceksiniz. Bugüne kadarkine göre mevcudu çok fazla. Bugün bizim anahtar listemizde olmayan 8 arkadaşımız var, PM’de. O 8 arkadaşımızdan 4’ünü görevlendirmiş durumdayız” dedi. Özel, MYK’nın iki kompartımandan oluştuğunu söyledi, gölge kabinedeki Genel Başkan Yardımcılarının hangi bakanlıklardan sorumlu olduğunu anlattı. Özel, yeni parti yöneticilerini açıklarken; “Biz Türkiye’yi yönetseydik, böyle yönetecektik. Bundan sonra böyle yönetmeye talibiz. Bize güvenin, bize inanın” dedi.

 • Bülent Emrah Parlak ile evli rol arkadaşı Elit Andaç Çam dudak dudağa
  30 Eki Bülent Emrah Parlak ile evli rol arkadaşı Elit Andaç Çam dudak dudağa

  Bülent Emrah Parlak, önceki gece oyuncu Aziz İnan'la boşanma aşamasındaki Leyla ile Mecnun Değil oyunundaki rol arkadaşı Elit Andaç Çam ile öpüşürken görüntülendi.

 • Antalyalı Gazeteci Seyhan Kurtman Hayatını Kaybetti
  26 Eki Antalyalı Gazeteci Seyhan Kurtman Hayatını Kaybetti

  Antalyalı gazeteci Seyhan Kurtman, rahatsızlığı nedeniyle tedavi gördüğü hastanede vefat etti. Kurtman'ın cenazesi yarın Antalya'da defnedilecek.

 • Anayasa Mahkemesi'nden ek gösterge kararı! Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yetkisi iptal edildi
  26 Eki Anayasa Mahkemesi'nden ek gösterge kararı! Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yetkisi iptal edildi

  Anayasa Mahkemesi, memurların ek göstergesini yeniden düzenleyen kanunla ilgili dikkat çeken bir karara imza attı. AYM, emekli aylıklarında etkili olan tazminat yansıtma oranlarını üç katına kadar artırma konusunda Cumhurbaşkanı'na yetki veren maddeyi iptal etti.

 • Chery, Türkiye'de üretim için harekete geçti
  24 Eki Chery, Türkiye'de üretim için harekete geçti

  Dünyanın önde gelen otomobil üreticilerinden Chery, Türkiye'de üretim için bakanlıklarla görüşmelere başladığını açıkladı. Chery'nin Türkiye'deki faaliyetlerini bir üst seviyeye taşıması için ilk olarak bir Ar-Ge merkeziyle işe başlanması bekleniyor. Ardından fabrika yatırımının geleceği belirtilirken, burada yapılacak yatırımın oldukça büyük olacağı vurgulanıyor.

 • Teoman: 'Beklediğimden çok daha fazla kişi yeni albümümü sevdi'
  22 Eki Teoman: 'Beklediğimden çok daha fazla kişi yeni albümümü sevdi'

  55 yaşındaki şarkıcı Teoman, basın mensuplarının sorularını yanıtlarken samimi açıklamalarda bulundu. Teoman, yeni albümü hakkında beklediğinden çok daha fazla kişinin beğendiğini söyleyerek şaşkınlığını dile getirdi. Albümünü küçük bir kitle ve kendisi için yapmış olduğunu belirten Teoman, gençlerin kısa şarkıları sevdiğini ancak kendisinin albümünde 13 dakikalık şarkılar olduğunu ifade etti. Ayrıca Teoman, yaşlanma ve ölüm korkusu hakkında da espri yaparak düşüncelerini paylaştı. Teoman, 12 yıllık arkadaşlığın ardından 2012'de fotoğrafçı Ayşe Kaya ile evlenmiş ancak 2015'te anlaşmalı olarak boşanmıştı.

 • İsrail'de canlı yayın sırasında Mehmet Akif Ersoy'a saldırı
  22 Eki İsrail'de canlı yayın sırasında Mehmet Akif Ersoy'a saldırı

  İsrail'de canlı yayın yapan Mehmet Akif Ersoy ve kameramanı öfkeli bir grubun saldırısına uğradı. Ersoy'a ''Gidin, defolun buradan'' diye bağıran İsrailliler, kamerayı almaya çalıştı. Fanatiklerin müdahalesiyle yayın kesildi.

 • Metin Akpınar'ın ikiz kızlarına aylık 10'ar bin TL destek olduğu ortaya çıktı
  18 Eki Metin Akpınar'ın ikiz kızlarına aylık 10'ar bin TL destek olduğu ortaya çıktı

  Metin Akpınar'ın evlilik dışı birlikteliğinden dünyaya gelen ikiz kızlarından Duygu Nebioğlu, uzun yıllar sanatçının kendilerine maddi ve manevi destek olmadığını her ay gönderilen parayla sadece sokaktaki hayvanları besleyebildiğini ileri sürdü. Söylemlerin ardından Akpınar'ın kızlarına aylık 10'ar bin lira gönderdiği ortaya çıktı.

 • Gazze sınırındaki Sderot kentinden yayın yapan Türk gazetecilerin bulunduğu noktaya füze düştü
  17 Eki Gazze sınırındaki Sderot kentinden yayın yapan Türk gazetecilerin bulunduğu noktaya füze düştü

  Gazze Şeridi'ne yakın noktada bulunan İsrail'in Sderot kentinde görev yapan Türk gazetecilerin bulunduğu noktaya füze düştü. Füzenin düşme anı ve sonrasında yaşanan panik anları ise kameralara yansıdı.

 • Hamas'ın yurt dışı sorumlusu Halid Meşal, İsrail'e yapılan saldırıyı televizyondan öğrendi
  14 Eki Hamas'ın yurt dışı sorumlusu Halid Meşal, İsrail'e yapılan saldırıyı televizyondan öğrendi

  Hamas'ın yurt dışı sorumlusu Halid Meşal, Habertürk TV'de yaptığı açıklamada, Hamas'ın İsrail'e gerçekleştirdiği saldırıyı televizyondan öğrendiğini belirtti. Meşal, saldırının İsrail'in Mescid-i Aksa'daki politikalarının bir sonucu olduğunu savundu ve uluslararası toplumun İsrail'e dur demesini istedi.

 • Hamas'tan Türkiye'ye çağrı: İsrail'e müdahale etmelisiniz
  14 Eki Hamas'tan Türkiye'ye çağrı: İsrail'e müdahale etmelisiniz

  Hamas'ın siyasi liderlerinden Halid Meşal'den Türkiye'ye dikkat çeken bir çağrı geldi. Türkiye'nin İsrail'e müdahale etmesi gerektiğini belirten Meşal, ''Türkiye'ye saygım büyük. Türkiye İsrail'in cinayetlerine 'dur' demeli'' şeklinde konuştu.

 • Ünlü İsim Akpınar, Kızları Hakkında İlk Kez Konuştu
  13 Eki Ünlü İsim Akpınar, Kızları Hakkında İlk Kez Konuştu

  Ünlü isim Akpınar, uzun süredir gündemde olan kızlarıyla ilgili olarak açıklama yaptı. Akpınar, çocuklarının çektiği acılardan dolayı üzgün olduğunu ve halktan özür dilediğini belirtti. Ayrıca eşini üzdüğü için de özür dilediğini ifade etti. Akpınar, kızlarının biyolojik ailelerini bulmak istemesi üzerine ilişkilerini sürdürmeye çalıştıklarını ve resmi olarak bağlarını 2023 yılında kavuşturduklarını söyledi.

 • Sunucunun Kudüs hassasiyeti canlı yayına damga vurdu
  12 Eki Sunucunun Kudüs hassasiyeti canlı yayına damga vurdu

  Ulusal bir televizyon kanalında, bir gazetecinin Kudüs'ten canlı yayınla İstanbul'daki stüdyoya bağlandığı esnada, ekranın altındaki bantta Kudüs'ün İsrail kenti olarak anılması sunucunun dikkatinden kaçmadı. Canlı yayında teknik ekibi uyaran sunucu, banttaki ibarenin kaldırılmasını isteyerek, ''İsrail'in Kudüs kenti diye bir kent yok.'' dedi.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Sayı itibarıyla ticaret hayatımızın çoğunluğunu temsil eden esnaf, tüccar, KOBİ'lerimizi agresif ticaret hamleleri karşısında...
  11 Eki Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Sayı itibarıyla ticaret hayatımızın çoğunluğunu temsil eden esnaf, tüccar, KOBİ'lerimizi agresif ticaret hamleleri karşısında...

  Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Sayı itibarıyla ticaret hayatımızın çoğunluğunu temsil eden esnaf, tüccar, KOBİ'lerimizi agresif ticaret hamleleri karşısında koruyacağız."

 • Koç Holding Medya İlişkileri Departmanı'nın yönetimine Meltem Ersoy Ağu getirildi
  09 Eki Koç Holding Medya İlişkileri Departmanı'nın yönetimine Meltem Ersoy Ağu getirildi

  Koç Holding, Kurumsal İletişim ve Dış İlişkiler Direktörlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Medya İlişkileri Departmanı'nın yönetimine Meltem Ersoy Ağu atandı. Ağu, Ekim 2023 itibarıyla Koç Holding'de Medya İlişkilerinden Sorumlu Yönetici olarak görev yapacak. Yeni görevinde medya iletişimi çalışmalarının yanı sıra stratejik iletişim, itibar yönetimi ve kriz iletişiminden sorumlu olacak. Meltem Ersoy Ağu, gazetecilik kariyerine Hürriyet gazetesinde başlamış ve daha sonra Sabah ve Habertürk gazetelerinde çalışmıştır. Daha sonra ING Türkiye'de Dış İletişim Müdürü olarak görev yapmış olan Ağu, İngilizce ve Fransızca bilmektedir.

 • Özgür Özel'e Sezgin Tanrıkulu'nun TSK'yla ilgili infial yaratan sözleri soruldu: Linç edecek bir şey göremiyorum
  27 Eyl Özgür Özel'e Sezgin Tanrıkulu'nun TSK'yla ilgili infial yaratan sözleri soruldu: Linç edecek bir şey göremiyorum

  CHP'de Kılıçdaroğlu'nun koltuğuna talip olan CHP Grup Başkanı Özgür Özel'e katıldığı bir canlı yayında CHP milletvekili Sezgin Tanrıkulu'nun ''Türk Silahlı kuvvetleri, 15 köylüyü helikopterden attı. Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi de bunu doğruladı'' sözleri soruldu. Özel, ''Vaka 1982 yılında söyleniyor. AİHM bunu tescil etmiş, Türkiye tazminat ödemiş. Ben burada Sezgin Tanrıkulu'nu linç edecek bir şey göremiyorum'' dedi.

 • CHP Grup Başkanı Özgür Özel: İktidarı değiştirmek için CHP'yi değiştirme zaruriyeti ortaya çıktı
  27 Eyl CHP Grup Başkanı Özgür Özel: İktidarı değiştirmek için CHP'yi değiştirme zaruriyeti ortaya çıktı

  CHP'de genel başkanlık için Kılıçdaroğlu ile yarışacak olan CHP Grup Başkanı Özgür Özel, katıldığı canlı yayında, ''İktidarı değiştirmek için CHP'yi değiştirme zaruriyeti ortaya çıktı'' dedi.

 • Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, canlı yayında gündemi değerlendirdi: (2)
  16 Eyl Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, canlı yayında gündemi değerlendirdi: (2)

  Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "Zor zamanda iyi yönetilen ülkeler ön plana çıkabilirler.

 • Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, canlı yayında gündemi değerlendirdi: (1)
  16 Eyl Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, canlı yayında gündemi değerlendirdi: (1)

  Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "Güven veren, sağlıklı bir ortam oluşturduğunuz zaman hem enflasyonu düşürmeniz hem de büyümeyi sürdürmeniz mümkün. Bunu tarihte yaptık biz, ikisi aynı anda iyileşebiliyor.

 • Yeşilçam'ın unutulmaz güzeli Harika Avcı, tedaviyi reddediyor
  16 Eyl Yeşilçam'ın unutulmaz güzeli Harika Avcı, tedaviyi reddediyor

  Yeşilçam'ın unutulmaz güzellerinden Harika Avcı, siroz teşhisi konulmasına rağmen tedavi olmayı reddederek evinden çıkmama kararı aldı. Zor günler geçiren sanatçı, kimseyle görüşmek istemiyor ve tedaviyi kabul etmiyor.

 • Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz: Gelir seviyesine göre vergilendirme öngörüyoruz
  15 Eyl Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz: Gelir seviyesine göre vergilendirme öngörüyoruz

  Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, katıldığı canlı yayında yaptığı açıklamada, vergi reformu üzerinde çalıştıklarını ve gelir seviyesine göre vergi alınmasını hedeflediklerini belirtti. Yılmaz, "Sosyal adalet açısından doğrudan vergilerin payının artması gerektiğine inanıyorum. Bu da düşük gelirli kesimlere daha az sorumluluk yüklenmesi anlamına geliyor" ifadelerini kullandı.

 • Sirozla mücadele eden Harika Avcı, tedaviyi reddediyor
  15 Eyl Sirozla mücadele eden Harika Avcı, tedaviyi reddediyor

  Yeşilçam'ın unutulmaz güzellerinden Harika Avcı, siroz teşhisi konulmasına rağmen tedavi olmayı reddederek evinden çıkmama kararı aldı.

 • Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, canlı yayında soruları yanıtladı Açıklaması
  11 Eyl Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, canlı yayında soruları yanıtladı Açıklaması

  Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, "Depremden etkilenenler açısından baktığımızda 936 okulumuz ya yıkılmış ya ağır hasarlı ya da orta hasarlı olup gerekli tetkikleri yapım aşamasında, derslik olarak baktığımızda da 11 bin 728 dersliğimiz, yani 936 okulun açılımı bu. Şimdi burada ciddi tedbirler aldık.

 • Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, bir dönem daha devam etmek istiyor
  07 Eyl Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, bir dönem daha devam etmek istiyor

  Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, 31 Mart 2024'te yapılacak yerel seçimlere ilişkin açıklamalarda bulundu. Taşdelen, partisinin ve genel başkanının uygun görmesi halinde bir dönem daha görevde kalmak istediğini belirtti.

 • Togg kredilerinde faiz oranları yükseltildi
  31 Ağu Togg kredilerinde faiz oranları yükseltildi

  Merkez Bankası'nın politika faizini 750 baz puan artırmasının ardından tüketici kredilerinde faiz oranları artırıldı. Bu durum, kamu bankalarının yerli otomobil Togg için uyguladığı faiz oranlarına da yansıdı. Togg'a özel olarak kullandırılan yüzde 0.99 faiz oranı, yüzde 1.59'a çıktı.

 • CHP Medya, Planlama ve Sosyal Medya Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Eren Erdem, Habertürk ve Doğuş Yayın grubunun Ankara temsilciliklerini ziyaret etti
  24 Ağu CHP Medya, Planlama ve Sosyal Medya Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Eren Erdem, Habertürk ve Doğuş Yayın grubunun Ankara temsilciliklerini ziyaret etti

  CHP Medya, Planlama ve Sosyal Medya Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Eren Erdem, Habertürk ve Doğuş Yayın grubunun Ankara temsilciliklerini ziyaret etti. Erdem, 'CHP olarak, yerel seçim sürecine girerken basınla ilişkilerini yeniden düzenlemeye, bu ilişkileri tazelemeye kararlıyız. Bu anlamda basında çalışan arkadaşlarımızı ziyaret edecek, hem onların sorunlarını dinleyecek, hem de partimizi anlatacağız' dedi.

 • Günlerdir hastanede yatan Erden Timur'un zatürre başlangıcı tedavisi gördüğü ortaya çıktı
  24 Ağu Günlerdir hastanede yatan Erden Timur'un zatürre başlangıcı tedavisi gördüğü ortaya çıktı

  Ünlü gazeteci Fatih Altaylı, günlerdir hastanede yatan Galatasaray Sportif AŞ Başkan Vekili Erden Timur'un zatürre başlangıcı sebebiyle tedavi gördüğünü yazdı.

 • CHP'den Babacan'ın 'Tek başına seçim kazanamazlar' çıkışına zehir zemberek yanıt
  23 Ağu CHP'den Babacan'ın "Tek başına seçim kazanamazlar" çıkışına zehir zemberek yanıt

  CHP Grup Başkanvekili Gökhan Günaydın, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'ın "CHP tek başına seçim kazanamaz" şeklindeki sözlerine yanıt verdi. Günaydın, "Yüzde 2'lik olup olmadığı belli olmayan insanların atıp tutmalarına çok aldırmamak lazım" dedi.

 • Ali Babacan: 6 partinin uyum içinde ülkeyi yönetebileceği güvenini halkın çoğunluğuna veremedik
  18 Ağu Ali Babacan: 6 partinin uyum içinde ülkeyi yönetebileceği güvenini halkın çoğunluğuna veremedik

  Seçimlerde Millet İttifakı çatısı altında yer alan DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'dan aylar sonra dikkat çeken bir itiraf geldi. Katıldığı canlı yayında Babacan, "Biz 6 partinin uyum içinde ülkeyi yönetebileceği güvenini halkın çoğunluğuna veremedik. Maalesef o güveni oluşturamadık. Yazılı taahhütlerimizin ortak dilini oluşturamadık." dedi.

 • Münevver Karabulut'un katilinin mezarının açılma talebi reddedildi
  12 Ağu Münevver Karabulut'un katilinin mezarının açılma talebi reddedildi

  İstanbul Bahçeşehir'de 14 yıl önce katledilen Münevver Karabulut'un katili Cem Garipoğlu'nun mezarının açılması için yapılan başvuru Adalet Bakanlığı tarafından reddedildi.

 • Prof. Dr. Naci Görür: İstanbul depremi 7,2 ila 7,6 büyüklüğünde olacak
  06 Ağu Prof. Dr. Naci Görür: İstanbul depremi 7,2 ila 7,6 büyüklüğünde olacak

  Yer bilimci Prof. Dr. Naci Görür, olası İstanbul depreminin büyüklüğünü ve etkilerini açıkladı. Görür'e göre, deprem öncelikle Kumburgaz Fayı'nda olacak ve 7,2 ila 7,6 büyüklüğünde olacak. Bu deprem, 6 Şubat'taki depremden daha büyük zararlar verecek ve 2,5 milyon insan risk altında olacak. Görür, İstanbul'un depreme hazır olmadığını ve hükümet ile belediyenin işbirliği olmadan bu sorunun çözülemeyeceğini belirtti.

 • CHP'li Sarıgül: Özgür Özel meydana çıkmak istiyorsa net bir şekilde söylemeli
  04 Ağu CHP'li Sarıgül: Özgür Özel meydana çıkmak istiyorsa net bir şekilde söylemeli

  CHP Erzincan Milletvekili Mustafa Sarıgül, katıldığı canlı yayında partisindeki değişim tartışmalarıyla ilgili konuştu. Genel Başkanlığa aday olanların mevcut görevinden istifa etmesi gerektiğini savunan Sarıgül, CHP Grup Başkanı Özgür Özel'e seslenerek, "Özgür Özel şu anda grup başkanımız, meydana çıkmak istiyorsa net bir şekilde söylemesi lazım. Bir yere adaysanız bulunduğunuz makamı kullanamazsınız." ifadelerini kullandı.

 • 2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin ve Sevgilisinin Romantik Anları
  29 Tem 2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin ve Sevgilisinin Romantik Anları

  Türkiye güzeli seçilen Şevval Şahin ve sevgilisi Murat Kazancıoğlu, Yalıkavak'ta tatil yapıyor. Şahin, sıcaktan bunalınca sevgilisiyle birlikte Bodrum'un serin sularına girdi. Aşıklar, romantik anlar yaşadı. Tatilden kareler haberde yer alıyor.

 • Rafet El Roman, Sevgilisiyle Bodrum'da Tatilde
  29 Tem Rafet El Roman, Sevgilisiyle Bodrum'da Tatilde

  Ünlü şarkıcı Rafet El Roman, Tuğba Altıntop ile evliliğinden olan çocuklarıyla birlikte Bodrum'da tatil yapıyor. Uzun süredir aşk yaşadığı sevgilisi Yasemin ile birlikte Turgutreis'te konaklayan çift, objektiflere yansıdı. Özel bir locada vakit geçiren çift, güneşin tadını çıkardı.

 • 2018'de Türkiye güzeli seçilen Şevval Şahin, sevgilisiyle dudak dudağa
  29 Tem 2018'de Türkiye güzeli seçilen Şevval Şahin, sevgilisiyle dudak dudağa

  2018 yılında Türkiye güzeli seçilen Şevval Şahin, sevgilisiyle birlikte Yalıkavak'ta tatil yapıyor. Şahin ve sevgilisi, Bodrum'un serin sularında romantik anlar yaşadı. Tatilden kareler ise neşeli anları gözler önüne seriyor.

 • Kılıçdaroğlu'nun İstifa Etmesi ve Genel Kurul Talebi CHP'de Gündemde
  28 Tem Kılıçdaroğlu'nun İstifa Etmesi ve Genel Kurul Talebi CHP'de Gündemde

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun istifa etmesi ve genel kurula gitmesi gerektiğini belirten bir açıklama yapıldı. Ayrıca, parti içindeki hukuki süreçlerin siyasete zarar vermemesi gerektiği vurgulandı.

Advertisement