Hindistan'da korkunç vinç kazası anı kameralara yansıdı: 9 ölü 1 yaralı

Hindistan'da bir tersanede devrilen vinç nedeniyle 9 kişi yaşamını yitirdi, 1 kişi ise ağır yaralandı. Vincin düşüş anı ise olayın vahametini gözler önüne serdi.

Hindistan'ın Andhra Pradesh eyaletine bağlı liman kenti Visakhapatnam'da kentindeki bir tersanede yer alan vinç devrildi. Polis tarafından yapılan açıklamada en az 9 kişinin hayatını kaybetti. Vincin devrildiği sırada 12 işçi, olay yerinde bulundu. Kazanın işçilerin vinçte çalışma yürüttüğü sırada meydana geldi.

EMNİYET MÜDÜRÜ AÇIKLAMA YAPTI

Visakhapatnam Emniyet Müdürü RK Meena, kamuya ait Hindustan Shipyard Limited şirketinin işlettiği limandaki kazada hayatını kaybeden işçilerden 4'ünün tersaneye bağlı çalıştığını, 5 işçinin ise sözleşmeli olduğununu kaydetti.

TEST YÜKLEMESİYLE İLGİLİ HATA

Ulusal basında yer alan habere göre kaza, vincin test yüklemesi sırasında meydana geldi. Kazada, 1 işçi de ağır yaralandı. Vincin devrilişini kaydeden 8 saniyelik video sosyal medyada yer aldı.

Kaynak: İHA
01 Ağustos 2020 Cumartesi 16:02
YORUMLAR (23)
  • ateist : helal olsun deist kardeşim
  • DEİST. : rappçi DENEN SÖZDE DİNCİ ,SENİN GİBİLER İNSANLARA DİNİN VE DİNCİLERİN NE KADAR ZALİM VE ACIMASIZ OLDUĞUNU GÖSTERİYOR. TİTREYİN DİN BEZİRGANLARI ,SORGULAYAN ,YALANA ,HURAFEYE ,SAKALLI KEÇİLERE PAYE VERMEYEN AYDINLANMIŞ YENİ BİR KUŞAK GELİYOR. GÜNEŞİN DOĞUŞU İLE YOK OLAN KARANLIK GİBİ HEPİNİZİN SONU BELKİ YARIN ,BELKİ YARINDAN DA YAKIN.
  • Mesut gibi öküz olmayın : İnsanların acılarına duyarlı olamayan,insan kılığına girmiş eşekler yorumlar kısmında da kendini gösteriyor.
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika