Yıldız Asyalı'nın mutluluğu 30 gün sürdü! Düğün yaptığı sevgilisinden "Şiddet gördüm" diyerek ayrıldı

29 Haziran'da yönetmen Kerem Saka ile düğün yapan oyuncu Yıldız Asyalı, sevgilisinden şiddet gördüğünü belirterek önceki gün evlerini ayırdı. Ayrılık sonrası konuşan oyuncu "Kerem beni sürükleyerek evden attı" diyerek herkesi şaşkına çevirdi.

Hayat Bilgisi dizisiyle geniş bir hayran kitlesine ulaşan oyuncu Yıldız Asyalı, 29 Haziran'da bir süredir birlikte olduğu yönetmen Kerem Saka ile Bodrum'da bir düğün yaptı. Nikah kıymadan sadece düğün yapan Asyalı'nın mutluluğu kısa sürdü.

"BENİ SÜRÜKLEYEREK EVDEN ATTI"

Düğünden 30 gün sonra ayrılık kararı alan oyuncu, biten ilişkisi hakkında 2. Sayfa'ya yaptığı özel açıklamada "Havyan barınağından bir köpek sahiplendim. Kerem'in bana verdiği 1000 lira ile nakliye ücretini ödeyerek köpeğime kavuştum. Kerem buna çok kızdı ve beni sürükleyerek evden attı" dedi.

"NİKAHIMIZ YOK SADECE DÜĞÜN YAPTIK"

Resmi nikahının olmadığını belirten oyuncu sözlerine "Bu olaydan sonra benim için Kerem sayfası kapandı, bitti. Zaten resmi nikahımız yok, sadece düğün yapmıştık" diyerek devam etti.

GÖZYAŞLARI İÇİNDE VİDEO ÇEKTİ

Bunların yanı sıra Asyalı'nın gözyaşları içinde çektiği videosu da sosyal medyada gündem oldu. Asyalı, hayvan barınagˆından sahiplendigˆi K-9 ko¨pegˆinin ''as¸ıya go¨tu¨recegˆiz'' denilerek kendisinden alındıgˆını so¨yledi. ''Ko¨pegˆimi geri istiyorum'' çağrısında bulunan Asyalı, paylaştığı videoda go¨zyas¸larını tutamayarak "Ona zarar vereni mahvedeceğim!" dedi.

02 Ağustos 2020 Pazar 07:25
YORUMLAR (31)
  • Kemal çebi : Keşke nikah kiysaydin kızım belki biraz para alirdin
  • Ccc : Nikah Yok düğün yaptık şuna bir açıklama getirin plz
  • Zynp : Ya ne tatlı aklı başında bir kızdı bir zamanlar !
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika