00:5500
SON DAKİKA AFGAN HABERLERİ

Son Dakika Afgan Haberleri

  Afganistan'da Yolsuzluk İddiaları

  Afganistan'da Yolsuzluk İddiaları

  Afganistan Başsavcılığı, yolsuzluk ve görevini kötüye kullanmakla suçlanan 5 eski bakanının dosyalarını, yeniden incelenmek üzere Yargıtay’a gönderdi. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Afgan Vatandaşına, Cinsel İstismardan Hapis Cezası

  Kastamonu’da kaçak işçi olarak çalışan Afganistan vatandaşı bir kişi, cinsel istimrar suçundan 5 yıl hapis cezasına çarptırıldı. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Afgan Lider Gani'den, Tacikistan'a 'Elektrik' Teşekkürü

  Afganistan Cumhurbaşkanı Eşref Gani, Tacikistan'ın Kabil Büyükelçisi Şarofiddin İmamov'u kabul etti. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Ege Denizi'nde Kaçak Göçmen Operasyonları

  Ege Denizi'nde Kaçak Göçmen Operasyonları

  Operasyonlarda 33 kaçak göçmen kurtarıldı. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Afganistan'da Uyuşturucu ile Mücadele

  Afganistan'da Uyuşturucu ile Mücadele

  Afganistan’ın İmarı için ABD’nin Özel Müfettişi: “ABD, uyuşturucu ile mücadele için 7,6 milyar dolar harcadı ancak uyuşturucu üretimi arttı” Afgan yetkililer, “ABD sadece 150 milyon dolar harcadı" Uzmanlar, Taliban’ın kendi döneminde uyuşturucu ekimi ve üretimine izin vermediğini, şimdi ise çiftçilere zorla uyuşturucu ektirdiğini bildiriyor. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Sığınmacı Afgan Çiftin Düğünü

  Sığınmacı Afgan Çiftin Düğünü

  Yaklaşık 4 yıl önce yasa dışı yollardan yurda giriş yapan Afgan Ali Muhammedi ile Nahit Muhammedi, sığınmacı statüsü alarak yaşamaya başladıkları Van’da kendi örf ve ananelerine göre düğün yaparak dünyaevine girdi. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
24.10.2014 00:55:02. #1.12#