SON DAKİKA AFYON HABERLERİ

Son Dakika Afyon Haberleri

 • 00:28Orman ve Su İşleri Bakanı EroğluOrman ve Su İşleri Bakanı EroğluGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Eroğlu'nun konuşması- Vatandaşlarla selamlaşması "Milliyetçilik, geçmiş dönemlerde olduğu gibi IMF'ye yalvarıp el pençe divan durmak değil, başı dik, göğüsünü kabartarak IMF'ye olan borcu ödemek, hatta onlara 5 milyar dolar protokolü yapmaktır" Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Milliyetçilik, geçmiş dönemlerde olduğu gibi IMF'ye yalvarıp el pençe divan durmak değil, başı dik, göğüsünü kabartarak IMF'ye olan borcu ödemek, hatta onlara 5 milyar dolar protokolü yapmaktır" dedi.
 • 00:17Bakan Eroğlu: 8 Haziran İçin Hava Kararlı İstikrardan Yana (2)Bakan Eroğlu: 8 Haziran İçin Hava Kararlı İstikrardan Yana (2)Bakan EROĞLU İLÇELERİ ZİYARET ETTİ Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar'ın Şuhut, Çay ve Sultandağı ilçelerini ziyaret etti.
 • 23:10Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu AçıklamasıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Milliyetçilik, geçmiş dönemlerde olduğu gibi IMF'ye yalvarıp el pençe divan durmak değil, başı dik, göğüsünü kabartarak IMF'ye olan borcu ödemek, hatta onlara 5 milyar dolar protokolü yapmaktır" dedi.
 • 21:18Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu AçıklamasıOrman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu AçıklamasıBakan Eroğlu'nun Şuk-hut'a gelişi- İlçede selamlama turu- Bakan soru-cevap - "Eski Türkiye'de 45 dakikada bir orman yangınına müdahale edilirken, biz bunu 16 dakikaya indirdik.
 • 20:46Afyonkarahisar Bakan Veysel Eroğlu 8 Haziran İçin Hava Kararlı İstikrardan YanaAfyonkarahisar Bakan Veysel Eroğlu 8 Haziran İçin Hava Kararlı İstikrardan YanaBakan Veysel Eroğlu 8 Haziran için hava kararlı istikrardan yana ORMAN ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, 8 Haziran'da hava durumu, siyasi hava iyi. Millet istikrardan yana tavır koyuyor.
 • 20:39Afyonkarahisar'da Uyuşturucu OperasyonuAfyonkarahisar'da bir kamyonda yapılan aramada, 78 kilogram esrar ele geçirildi.
 • 20:25Ekonomi Bakanı Zeybekci AçıklamasıEkonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Ege Gelişim Projesi (EGEGEP) çerçevesinde hayata geçirilecek projelerle Denizli'nin cazibesini daha da artıracağını ileri sürdü.
 • 20:20Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu AçıklamasıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Eski Türkiye'de 45 dakikada bir orman yangınına müdahale edilirken, biz bunu 16 dakikaya indirdik.
 • 19:38Bakan Eroğlu: 8 Haziran İçin Hava Kararlı İstikrardan YanaBakan Eroğlu: 8 Haziran İçin Hava Kararlı İstikrardan YanaOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "8 Haziran'da hava durumu, siyasi hava iyi. Millet istikrardan yana tavır koyuyor.
 • 19:32CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na Yönelik İddialarıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın avukatı Ali Özkaya, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na yönelik iddialarına ilişkin, "Özellikle mahkeme uygun görürse ihtiyaç duyarsa mahallinde de keşif yapılmak üzere bunların gerçek olmadığını, iftira olduğunun tespit edilmesini ve 100 bin liralık manevi tazminat ile ayrıca da davalı Kemal Kılıçdaroğlu'nun kınanmasını talep ediyorum" dedi.
 • 18:58Bir Saat Yağan Sağanak Yağmur Hayatı Felç EttiBir Saat Yağan Sağanak Yağmur Hayatı Felç EttiAfyonkarahisar’ın Bayat ilçesinde bir saat boyunca yağan sağanak yağmur sel baskınlarına neden oldu.
 • 18:55Bakan Eroğlu, 8 Haziran'daki Hava Durumuyla İlgili Konuştu AçıklamasıBakan Eroğlu, 8 Haziran'daki Hava Durumuyla İlgili Konuştu AçıklamasıOrman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 8 Haziran’daki hava durumu ile ilgili tahminde bulunarak, “Kararlı, istikrarlı bir hava olacak inşallah. Güneşli bir hava olacak, bütün Türkiye ışıl ışıl parlayacak inşallah” dedi.
 • 18:14Borsa'da Gün Sonunda Oluşan Hisse Senedi Değerleri (1)Borsa İstanbul (BIST)’da bugün 1. ve 2. seans itibari ile işlem gören hisse senetlerinin önceki (dün) kapanış fiyatları, günlük en yüksek, en düşük, kapanış, ağırlıklı ortalama fiyatları, işlem adetleri ve değişim oranları şöyle:Endeks KoduDünkü KapanışEn DüşükEn Yüksek1.Seans2.SeansKapanışİşlem Hacmiİşlem.
 • 17:59Erdoğan'ın Avukatı Özkaya: 100 Bin Liralık Tazminat Davası AçtıkErdoğan'ın Avukatı Özkaya: 100 Bin Liralık Tazminat Davası AçtıkCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın avukatı Ali Özkaya, 'altın kaplama klozet' tartışmasına ilişkin CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında 100 bin liralık manevi tazminat davası açtıklarını söyledi.
 • 17:58Borsada Günlük İşlemler (1)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 16:42Kadın Girişimci Kosgeb Destekleriyle İş Hayatına BaşladıKadın Girişimci Kosgeb Destekleriyle İş Hayatına BaşladıAfyonkarahisar’ın Emirdağ İlçe Kaymakamlığı ile Ticaret ve Sanayi Odası tarafından ortaklaşa düzenlenen Girişimcilik Programı kapsamında eğitimini başarıyla tamamlayarak sertifikasını alan Özgül Özkan isimli kadın girişimci iş yerini yapılan törenle açtı.
 • 16:38Zehir Tacirlerinin Planını Zehir Tacirlerinin Planını "Narkotik Köpekler" BozduAfyonkarahisar’da polis tarafından yapılan ve narkotik köpeklerinin de kullanıldığı operasyonda yaklaşık 8 kilogram esrar ele geçirdi.
 • 16:32AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Akif Özkaldı Sandıklı İlçesini Ziyaret EttiAK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Akif Özkaldı Sandıklı İlçesini Ziyaret EttiAK Parti Afyonkarahisar Milletvekili adayı Akif Özkaldı, seçim çalışmaları kapsamında gittiği Sandıklı ilçesinde, bölgeye önemli yatırımlar yapıldığını hatırlatarak “DSİ tarafından 2003 yılından bu güne kadar 126 Milyon 119 Bin 119 TL tutarında yatırım ve hizmet yapıldı” diye konuştu.
 • 16:31Erzurum Cami Sayısıyla Doğu'da Lider İlErzurum Cami Sayısıyla Doğu'da Lider İlDiyanet işleri Başkanlığı Din İstatistikleri 2014 sonuçları açıklandı.
 • 16:16Türkiye'nin İç Bölgelerinde Sağanak Yağışlar Bir Hafta Boyunca Etkili OlacakYerel gök gürültülü sağanak yağışların iç bölgelerde bir hafta süresince etkili olması bekleniyor.
 • 16:13"Altın Klozet" Tartışması Mahkemeye TaşındıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın avukatı Ali Özkaya, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun gündeme getirdiği ‘altın klozet’ tartışmaları ile ilgili olarak dava açtıklarını kaydederek, “Cumhurbaşkanının kişilik haklarını ihlal ettiği gerekçesi ile 100 bin liralık manevi tazminat davası açtık” dedi.
 • 15:05Türkiye Bugün Doğu Akdeniz'den Gelen Sistemin Etkisine GirecekMeteoroloji Genel Müdürlüğü, yapılan son meteorolojik analiz ve değerlendirmelere göre Türkiye’nin bugün Doğu Akdeniz üzerinden gelen sistemin etkisine gireceğini bildirdi.
 • 14:48Yağışlar İç Bölgelerde Devam EdecekYerel gök gürültülü sağanaklar, iç bölgelerde bir hafta boyunca devam edecek.
 • 14:41Kayıkçı: Halk, Yandaşlarını Zengin Eden AKP'den BıktıKayıkçı: Halk, Yandaşlarını Zengin Eden AKP'den BıktıCHP Afyonkarahisar milletvekili Av. Burcu Kayıkçı, halkın 'sadece yandaşlarını zengin etmekle meşgul olan' AKP iktidarından bıktığını savundu.
 • 13:57Hava Harp Okulu'nda Ahlat TanıtıldıHava Harp Okulu'nda Ahlat TanıtıldıBitlis’in Ahlat Kaymakamı Bülent Tekbıyıkoğlu, İstanbul Hava Harp Okulu’nda Ahlat’ı tanıttı.
 • 13:50Bolvadin'e Doğalgaz Getirilmesi İçin Çalışmalar Devam EdiyorAfyonkarahisar’ın Bolvadin İlçe Belediye Başkanı Fatih Kayacan ilçeye doğalgaz getirilmesi için gerekn bütün çalışmaların titizlikle devam ettiğini kaydetti.
 • 13:08Yozgat Şehir Hastanesi YatırımıRönesans Holding Yönetim Kurulu Başkanı İpek Ilıcak Kayaalp, Yozgat Şehir Hastanesi projesinin yatırım maliyetinin 139 milyon avro olduğunu, bunun yaklaşık 111 milyon avroluk kısmının Japon Sumitomo Mitsui Banking Corp (SMBC) ve Bank of Tokyo Mitsubishi (BTMU) ile Alman Siemens ve İtalyan İntesa'dan temin edileceğini söyledi.
 • 13:03Borsada Birinci Seans Kapanış (1)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugünkü birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 12:48Afyon'da İlk 10'a Giren İşadamlarına Teşekkür BelgesiAfyon'da İlk 10'a Giren İşadamlarına Teşekkür BelgesiAfyonkarahisar’da ilk 10’a giren gelir ve kurumlar vergisi mükelleflerine teşekkür belgesi verildi.
 • 11:42Uyuşturucu Satıcılarının Korkulu Rüyası: NarkotimlerUyuşturucu Satıcılarının Korkulu Rüyası: NarkotimlerGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Narkotim ekiplerinin operasyon görüntüleri Uyuşturucu satıcılarının korkulu rüyası: Narkotimler- Uyuşturucu satıcılarına nefes aldırmayan narkotimlerin 5 ayda gerçekleştirdiği 5 bin 742 operasyonda 8 bin 779 şüpheli gözaltına alınırken, yaklaşık 21 ton uyuşturucuya el konuldu- Yakalanan uyuşturucu satıcılarından bin 708'i tutuklanarak cezaevine gönderildi- Kurulduğu 11 Aralık 2014'ten itibaren 11 ilde pilot olarak uygulanan narkotim projesi, 29 ile genişletildi SERTAÇ BULUR - Uyuşturucuyla etkin mücadele kapsamında göreve başlayan narkotimler, sokaktaki uyuşturucu satıcılarının korkulu rüyası olmaya devam ediyor.
 • 11:37Koah Hastası Babanın 'Şahadiyenur' Çağrısı Karşılık BulduKoah Hastası Babanın 'Şahadiyenur' Çağrısı Karşılık BulduAfyonkarahisar'da KOAH hastası Tahir Ocak'ın lösemi hastası kızı 13 yaşındaki Şahadiyenur Ocak'ın tedavisi için yaptığı yardım çağrısı karşılık buldu.
 • 11:07Türkiye Dağ Koşusu Şampiyonasına 296 Sporcu KatıldıTürkiye Dağ Koşusu Şampiyonasına 296 Sporcu KatıldıTürkiye Dağ Koşusu Şampiyonası, Murat Dağının 1450'nci metresinde bulunan Kıcıroğlu Yaylası ile 1850 rakımlı Sarıçiçek Yaylası arasındaki parkurda gerçekleştirildi.
 • 10:55CHP'li Çıray: Başbakan 'Bu Tır'lar Yok' DiyemediSilah taşıyan TIR’larla ilgili soru önergesine cevap verilmeyen CHP İzmir Milletvekili ve PM Üyesi Aytun Çıray, “Meclis İç Tüzüğü'ne ve Anayasa'ya aykırı olarak, sorularıma ne Başbakanlık’tan ne de BİMER’den cevap geldi.
 • 09:01Gündem/ 2 Haziran 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhuriyet Meydanı'nda Karslılarla bir araya gelecek.
 • 08:53Meteoroloji'den 4 İle Sağanak Yağış UyarısıMeteoroloji'den 4 İle Sağanak Yağış UyarısıMeteoroloji; Bolu, Afyon, Denizli ve Muğla'da yerel olarak sağanak yağış beklendiğini açıklayıp olumsuz durumlara karşı uyardı.
 • 00:04Gündem Özeti/ 2 Haziran 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisince düzenlenen Adıyaman mitingi, İstanbul 2. bölgede halkla buluşma programı ve Mersin mitinginde halka hitap edecek.
 • 21:29Avrupa ve Dünya Dağ Koşusu Milli Takım Seçmeleri Murat Dağı'nda YapıldıAvrupa ve Dünya Dağ Koşusu Milli Takım Seçmeleri Murat Dağı'nda YapıldıDördüncü Avrupa ve Dünya Dağ Koşusu Milli Takım seçmeleri Kütahya’nın Gediz İlçesine bağlı Termal Turizm Merkezi Muratdağı’nda yapıldı.
 • 20:05Milli Eğitim Bakanı AvcıMilli Eğitim Bakanı AvcıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Milli Eğitim Bakanı Avcı'nın kürsü konuşması- Avcı'nın Askerlik Şubesi binasındaki "Medeniyet" başlıklı sergiyi gezmesi- Avcı'nın vatandaşlara bizzat yemek ikramı yapması - "Eskişehir'in adını bütün Türk dünyasında bilinir hale getirmeye çalıştık. Şimdi onun semerelerini, cazibe merkezlerimizi de tanıtarak alacağız" Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, "Eskişehir'in adını bütün Türk dünyasında bilinir hale getirmeye çalıştık. Şimdi onun semerelerini, cazibe merkezlerimizi de tanıtarak alacağız" dedi.
 • 18:23Afyonkarahisar'da Kaçak Sigara SevkiyatıAfyonkarahisar'ın Çay ilçesinde iki araçta yapılan aramada 13 bin 894 paket kaçak sigara ele geçirildi.
 • 18:19Borsa'da Gün Sonunda Oluşan Hisse Senedi Değerleri (1)Borsa İstanbul (BIST)’da bugün 1. ve 2. seans itibari ile işlem gören hisse senetlerinin önceki (dün) kapanış fiyatları, günlük en yüksek, en düşük, kapanış, ağırlıklı ortalama fiyatları, işlem adetleri ve değişim oranları şöyle:Endeks KoduDünkü KapanışEn DüşükEn Yüksek1.Seans2.SeansKapanışİşlem Hacmiİşlem.
 • 18:17Genel Seçimlere DoğruAK Parti Afyonkarahisar milletvekili adayı Ali Özkaya, seçim çalışmaları kapsamında Sandıklı ve Sinanpaşa ilçelerini ziyaret etti.
 • 18:16Samsun'daki Doktora Silahlı SaldırıSamsun Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Hastanesinde görev yapan Opr. Dr. Kamil Furtun'un silahlı saldırıda öldürülmesi, Afyonkarahisar'da protesto edildi.
 • 18:03Milli Eğitim Bakanı Avcı AçıklamasıMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, "Eskişehir'in adını bütün Türk dünyasında bilinir hale getirmeye çalıştık. Şimdi onun semerelerini, cazibe merkezlerimizi de tanıtarak alacağız" dedi.
 • 18:00Afyonkarahisar Emniyetinden Kaçakçılara DarbeAfyonkarahisar Emniyetinden Kaçakçılara DarbeAfyonkarahisar’da Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından yapılan operasyonlarda 13 bin 894 paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildiği bildirildi.
 • 17:58Borsada Günlük İşlemler (1)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 17:57Afyon Kocatepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Deri Kanseri Taraması YapıyorAfyon Kocatepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Deri Kanseri Taraması YapıyorAfyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Tıp Fakültesi tarafından “Uluslararası Euromelanoma” projesi kapsamında Deri ve Zührevi Hastalıklar Polikliniği’ne başvuran hastalarda deri kanseri taraması yapıldı.
 • 17:56Manavgat Meslek Yüksekokulu'ndan Köy Okullarına YardımAkdeniz Üniversitesi Manavgat Meslek Yüksekokulu, her yıl yaptığı "Köy Okullarına Yardım Kampanyası"nın bu yıl üçüncüsünü gerçekleştirdi.
 • 17:02Operasyon İddiasına Parti Temsilcileri ve İş Dünyasından TepkiAralarında yargı, medya mensupları ve polislerinde bulunduğu 200 kişiye seçimler öncesinde algı operasyonu yapılarak gözaltına alınacağı ve Zaman, Bugün, Taraf ve STV yayın organlarına el konulacağı iddialarına siyasi parti temsilcilerinden ve iş dünyasından tepki geldi.
 • 16:54Bolu'da Uyuşturucu OperasyonuTem otoyolunun Bolu geçişinde durdurulan bir otobüste yapılan aramada, otobüste yolcu olarak bulunan kadının üzerinden 130 gram afyon sakızı çıktı.
 • 16:15Afyonkarahisar En Yüksek 2 Dağdan Getirilen Taşlar Akut Yararına SatıldıAfyonkarahisar En Yüksek 2 Dağdan Getirilen Taşlar Akut Yararına SatıldıAfyonkarahisar'da Arama Kurtarma Derneği (AKUT) tarafından düzenlenen yardım gecesinde, Avrupa ile Türkiye'nin en yüksek iki dağının zirvesinden getirilen taşlar açık artırmayla satışa çıkarıldı.