13:3200
SON DAKİKA AFYON HABERLERİ

Son Dakika Afyon Haberleri

   

  Uşak Sportif'de Kamp Bitti

  Basketbolda 3 kulvarda mücadele edeceği yeni sezona hazırlanan Uşak Sportif, Afyonkarahisar'daki 13 günlük kampı tamamladı. (Bugün 13:07)

   

  Binlerce Yıllık Tarihin Bıraktığı Hazine "Frig Vadisi"

  Bir kısmının Kütahya il sınırları içerisinde bulunan ve Porsuk Barajı yanındaki Frig Vadisi'ndeki, küçük kiliseler, mezarlıklar ve barınma yerleri olarak zamanında kullanılan mağaralar, görüntüsüyle yoğun ilgi çekiyor Kütahya Müze Müdürü Türktüzün: "Ovacık, İnli, Ahmetoluğu Çiftliği, Fındık, Söğüt, Armutlu, Sökmen, Sofça köyleri ile Sabuncupınar beldesinde geniş bir alana yayılmış mağara, mezar ve şapel kalıntılarını barındırmaktadır. (Bugün 12:37)

   

  Yıldızlar Güreş Ligi Müsabakaları Başladı

  Yıldızlar Güreş Ligi Müsabakaları Başladı

  Türk güreşinin altyapısının kuvvetlendirilmesi amacıyla kurulan 2. Güreş Ligi’nde mindere çıkan yıldız güreşçiler, takımlarına puan kazandırabilmek için Türkiye’nin farklı şehirlerinde boy gösterdi. (Bugün 12:05)

   

  Yurtta Hava Durumu - İSTANBUL HAVA DURUMU (31.08.2014)

  Yurtta Hava Durumu - İSTANBUL HAVA DURUMU (31.08.2014)

  Yurtta hava durumu - İstanbul'da hava durumu, meteroloji genel müdürlüğü tahmin raporları İstanbul için bugün hava durumu nasıl olacak diyor? İstanbul için 7 günlük hava durumu için tıklayın. (Bugün 11:01)

   

  Yurtta Hava Durumu

  Yapılan son değerlendirmelere göre, yurdun kuzey ve iç kesimlerinin parçalı yer yer çok bulutlu, Göller Yöresi, Bilecik, Kütahya, Afyonkarahisar, Bolu, Trabzon, Rize, Artvin, Kars, Ardahan ve Iğdır çevreleri ile Denizli’nin doğu, Konya’nın batı kesimlerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. (Bugün 10:55)

   

  Afyonkarahisar Kent Protokolünden Yaralı Filistinlilere Ziyaret

  Afyonkarahisar Kent Protokolünden Yaralı Filistinlilere Ziyaret

  Afyonkarahisar kent protokolü, İsrail'in Gazze'ye gerçekleştirdiği saldırılarda yaralanan ve tedavi edilmek üzere kente getirilen Filistinlileri ziyaret etti. (Dün 22:52)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
31.08.2014 13:32:03. #1.13#