SON DAKİKA AHMET GENÇ HABERLERİ

Son Dakika Ahmet Genç Haberleri


... Devamı

18:40
Saraç Müsiad Kongresine Katıldı AK Partili siyasetçi Cihan Saraç, MÜSİAD Sakarya Şubesi’nin 16. Olağan Genel Kurulu’na katıldı.
Saraç Müsiad Kongresine Katıldı
09:15
Ağrılı Minik Tenisçilerden Bir Başarı Daha Ağrılı minik tenisçiler Mehmet Semih Aslan ve Habib Anak, katıldıkları turnuvada şampiyon oldular.
Ağrılı Minik Tenisçilerden Bir Başarı Daha
14:07
3.sigortacılık Zirvesi"Nin 10 Ocak'ta Afyonkarahisar'da Gerçekleştirilecek Afyon Sigorta Acenteleri Derneği (AFSAD) Başkanı Bekir Özerdem, “3.Sigortacılık Zirvesi”nin 10 Ocak’ta Afyonkarahisar’da gerçekleştirileceğini belirtti.
3.sigortacılık Zirvesi'Nin 10 Ocak'ta Afyonkarahisar'da Gerçekleştirilecek
09:45
Ağrı'lı Minik Tenisçilerden Bir Başarı Daha Ağrı'lı Minik Tenisçiler Mehmet Semih Aslan ve Habib Anak katıldıkları Tenis Turnuvasında şampiyon oldular.
04:03
Yıldırım, Türkiye'deki Yapılanmaları Deşifre Edeceğiz İHH İnsani Yardım Vakfı Genel Başkanı Bülent Yıldırım, Gaziantep İHH Başkanlığı tarafından düzenlenen Kudüs ve Etekleri adlı programa katılarak Türkiye’de birçok yapının arkasında Siyonistlerin olduğunu ve bu yapılanmaların hepsini deşifre edeceklerini söyledi.
Yıldırım, Türkiye'deki Yapılanmaları Deşifre Edeceğiz
01:53
Yıldırım, Türkiye'deki Yapılanmaları Deşifre Edeceğiz İHH İnsani Yardım Vakfı Genel Başkanı Yıldırım, Türkiye'de birçok yapının arkasında Siyonistlerin olduğunu ve bu yapılanmaların hepsini deşifre edeceklerini söyledi.
Yıldırım, Türkiye'deki Yapılanmaları Deşifre Edeceğiz
09:49
Milletvekili Çelebi'den Dagc'ye Ziyaret AK Parti Ağrı Milletvekili ve Erzurum Koordinatör Milletvekili Ekrem Çelebi, Doğu Anadolu Gazeteciler Cemiyeti’ne (DAGC) nezaket ziyaretinde bulundu.
Milletvekili Çelebi'den Dagc'ye Ziyaret
10:46
Eyüp Belediyesi'nden İstanbullulara Armağan Eyüp Belediyesi, "Tarihten Günümüze Bir Masal Denizi Haliç" belgeselini çektirerek İstanbullulara muhteşem bir kültür hizmeti sundu.
Eyüp Belediyesi'nden İstanbullulara Armağan
16:09
Gazetecilerden Milli Eğitim Müdürü Dursun'a Ziyaret İhlas Haber Ajansı ve Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Ağrı İl Temsilcisi ve Genç Anadolu Gazetesi ile Hayat Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ahmet Genç ve Anadolu Basın Yayın Birliği Başkanı Ali Rıza Aydemir, İl Milli Eğitim Müdürü Hatem Dursun’u ziyaret ettiler.
Gazetecilerden Milli Eğitim Müdürü Dursun'a Ziyaret
19:59
Ala: '25 Aralık Paralel Darbe Girişimi' Ala, '25 Aralık efendim paralel darbe girişimi. Kardeşim derdin ne. Devletin mekanizmaları var. Ne biriktiriyorsun da sonra oraya getiriyorsun. Neyin peşindesin, ne elde edeceksin.
Ala: '25 Aralık Paralel Darbe Girişimi'
16:14
Çsgb İş Başmüfettişi Kotan'dan Genç'e Ziyaret Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı (ÇSGB) İş Başmüfettişi Orhan Kotan, İhlas Haber Ajansı (İHA) Ağrı İl Temsilcisi Ahmet Genç’i ziyaret etti.
Çsgb İş Başmüfettişi Kotan'dan Genç'e Ziyaret
11:37
Taraklı Termal, Müsiad Fuarında Dikkatleri Üzerine Çekti MÜSİAD 15. Uluslararası Fuarı'nın 6. Holl'ünde açtığı Taraklı evlerini andıran standıyla yerli ve yabancı işadamlarının ilgi odağı olan Taraklı Termal Tatil Köyü; satış ve tanıtımda büyük ilgi gördü.
Taraklı Termal, Müsiad Fuarında Dikkatleri Üzerine Çekti
10:25
MÜSİAD'ın Fuarı Kapılarını Açtı 15. MÜSİAD Uluslararası Fuarı'na Sakarya'dan 12 Firma katıldı
MÜSİAD'ın Fuarı Kapılarını Açtı
16:01
Türkiye Sigorta Acenteleri Zirvesi Trabzon'da Başladı Türkiye Sigorta Acenteleri Zirvesi Trabzon’da başladı.
Türkiye Sigorta Acenteleri Zirvesi Trabzon'da Başladı
21:41
Hm Sigortacılık Genel Müdürü Genç: "Kaza Tespit Tutanağında Dijitaline Geçiyoruz" Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürü Genç: - "(Kaza tespit tutanağı) Artık dijitaline geçiyoruz, kağıdını bıraktık. Toplum ikna olmuş, sektör ikna olmuş, bunu memnuniyetle görüyorum"ANTALYA (AA) - Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürü Ahmet Genç, kaza tespit tutanağına ilişkin, "Artık dijitaline geçiyoruz, kağıdını bıraktık. Toplum ikna olmuş, sektör ikna olmuş, bunu memnuniyetle görüyorum" dedi.
Hm Sigortacılık Genel Müdürü Genç: 'Kaza Tespit Tutanağında Dijitaline Geçiyoruz'
17:41
Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürü Genç Açıklaması "(Kaza tespit tutanağı) Artık dijitaline geçiyoruz, kağıdını bıraktık. Toplum ikna olmuş, sektör ikna olmuş, bunu memnuniyetle görüyorum"
09:32
Vali Yardımcıların İade-İ Ziyaret Ağrı Vali yardımcıları Rıza Gençoğlu ve Erkan Kalender; ilçe kaymakamları, kurum müdürleri ve sivil toplum kuruluşlarına iade-i ziyarete devam ediyor.
Vali Yardımcıların İade-İ Ziyaret
12:55
Sigortacılık Sektörünün Geleceği Btso'da Konuşuldu Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO), 41. Meslek Komitesi tarafından düzenlenen Sigorta Acenteleri Genişletilmiş Sektör Analiz Toplantısı’nda, sigorta acentelerini bir araya getirdi.
Sigortacılık Sektörünün Geleceği Btso'da Konuşuldu
08:34
TOBB'dan Sigorta Acenteleri Çalıştayı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Hazine Müsteşarlığı Sigorta Acenteleri Genel Müdürlüğü işbirliğinde "Sigorta Acenteleri Çalıştayı" düzenlendi.
TOBB'dan Sigorta Acenteleri Çalıştayı
12:25
Küresel Finansın Kalbi 2 Gün Boyunca İstanbul'da Attı Küresel finansın kalbi "Yenilikçi Finans" ana temasıyla 15 16 Eylül tarihlerinde düzenlenen 5. İstanbul Finans Zirvesi'nde (IFS) iki gün boyunca İstanbul'da attı.
19:00
5. İstanbul Finans Zirvesi Sona Erdi Bu yıl 5. si düzenlenen ve 2 gün süren İstanbul Finans Zirvesi sona erdi.
08:42
İstanbul Finans Zirvesi'nin İlk Günü Tamamlandı Zirvenin ikinci gününe Başbakan Yardımcısı Ali Babacan ile Maliye Bakanı Mehmet Şimşek de katılacak
18:40
İstanbul Finans Zirvesi'nin İlk Günü Tamamlandı Zirvenin ikinci gününe Başbakan Yardımcısı Ali Babacan ile Maliye Bakanı Mehmet Şimşek de katılacak.
13:43
Bodrum'daki Cinayete 4 Tutuklama Bodrum'da, iki otomobille önünü kesen kişilerin silahlı saldırısı sonucu yaşamını yitiren yat kaptanı 44 yaşındaki Mehmet Ecim'in öldürülmesiyle ilgili gözaltına alınıp adliyeye sevk edilen 1'i kadın 5 kişiden 4'ü tutuklandı.
Bodrum'daki Cinayete 4 Tutuklama
10:46
5. İstanbul Finans Zirvesi Başladı Anadolu Ajansının global iletişim ortağı olduğu ve küresel finansın liderlerini buluşturan 5. İstanbul Finans Zirvesi başladı.
09:59
5. İstanbul Finans Zirvesi Başladı Anadolu Ajansı'nın global iletişim ortağı olduğu ve küresel finansın liderlerini buluşturan "5. İstanbul Finans Zirvesi" başladı.
18:05
Bodrum'daki Kanlı Saldırının Şüphelileri Adliyede Bodrum'da, yat kaptanı Mehmet Ecim'in otomobilinde öldürülmesi olayına karışan ve insan kaçakçılığı organizatörü oldukları ileri sürülen 5 şüpheli adliyeye sevk edildi.
Bodrum'daki Kanlı Saldırının Şüphelileri Adliyede
10:41
Küresel Finansın Liderleri Yarın İstanbul'da Bir Araya Gelecek Anadolu Ajansı'nın global iletişim ortağı olduğu ve küresel finansın liderlerini buluşturacak "5. İstanbul Finans Zirvesi" yarın İstanbul'da başlayacak Zirvenin bu yılki konuşmacıları arasında, Gelişen Pazarlarda 20 Küresel Düşünce Lideri’nden biri olarak seçilen İngiliz MRL Corporation Yönetim Kurulu Başkanı Cornelia Meyer, Bahreyn Uluslararası Yatırım Bankası Üst Yöneticisi (CEO) Aabed Al Zeera da bulunacak Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ile TCMB Başkanı Erdem
19:16
Bodrum'da Bir Otomobilde Ölü Bulunan Kişinin Kimliği Tespit Edildi Bodrum'da 2 otomobille önünü kesen kişilerce öldürülen ve üzerinden Ahmet Genç ismine düzenlenen sahte kimlik çıkan kişinin kaptan Mehmet Ecim olduğu saptandı.
Bodrum'da Bir Otomobilde Ölü Bulunan Kişinin Kimliği Tespit Edildi
18:19
Bodrum'da Silahlı Saldırıya Uğrayan Kaptanı 3 Suriyeli Öldürmüş Bodrum'da kiralık lüks bir araç içerisinde ölü olarak bulunan kişinin Ahmet Genç değil, kaptan Mehmet Ecim olduğu belirlendi.
Bodrum'da Silahlı Saldırıya Uğrayan Kaptanı 3 Suriyeli Öldürmüş
17:18
Bodrum'daki Silahlı Saldırı Silahlı saldırıda öldüğü açıklanan kişinin hayatta olduğu ve kimliğini kiraladığı araçta unuttuğu için karışıklık yaşandığı belirtildi Saldırıda hayatını kaybeden kişinin kimliğinin belirlenmesi amacıyla çalışma başlatıldı.
17:02
Bodrum'da Silahlı Saldırı: 1 Ölü Muğla’nın Bodrum ilçesinde bir kişi, lüks aracının içinde silahla öldürüldü.
Bodrum'da Silahlı Saldırı: 1 Ölü
14:12
Otomobilde Öldürüldü Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde, otomobilinin önü kesilen 44 yaşındaki Ahmet Genç, iki ayrı otomobilden inen kişilerin silahlı saldırında yaşamını yitirdi.
13:50
Bodrum'da Silahlı Saldırı: 1 Ölü Muğla’nın Bodrum ilçesinde bir kişi, lüks aracının içinde silahla öldürüldü.
Bodrum'da Silahlı Saldırı: 1 Ölü
11:45
Bodrum'da Silahlı Saldırı: 1 Ölü Bodrum'da bir kişi, otomobilinde uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti. Polis, zanlıları bulmak için çalışma başlattı.
Bodrum'da Silahlı Saldırı: 1 Ölü
11:28
Bodrum'da Silahlı Saldırı: 1 Ölü Bodrum'da bir kişi, otomobilinde uğradığı silahlı saldırı sonucu yaşamını yitirdi.
Bodrum'da Silahlı Saldırı: 1 Ölü
12:19
Başkan Çoban Yumurta Üreticileri Birliği Üyelerini Ağırladı Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay, Afyonkarahisar Yumurta Üreticileri Birliği Başkanı Sait Evrenkaya ve beraberindeki heyet, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ı makamında ziyaret etti.
Başkan Çoban Yumurta Üreticileri Birliği Üyelerini Ağırladı
09:34
Gazetecilerden Diyadin Kaymakamı Çiçek'e Ziyaret Ağrı Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Aleattin Aslan ve beraberindeki heyet, Diyadin Kaymakamı Hasan Çiçek’i ziyaret etti.
Gazetecilerden Diyadin Kaymakamı Çiçek'e Ziyaret
12:29
Küresel Finansın Liderleri İstanbul'da Buluşacak İstanbul Finans Zirvesi'nin (IFS) bu yılki konuşmacıları arasında, Gelişen Pazarlarda 20 Küresel Düşünce Lideri’nden biri olarak seçilen İngiliz MRL Corporation Yönetim Kurulu Başkanı Cornelia Meyer, Bahreyn Uluslararası Yatırım Bankası CEO'su Aabed Al Zeera da bulunacak Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ile TCMB Başkanı Erdem Başçı'nın katılımının da beklendiği zirvede, yerli ve yabancı finans piyasalarının önde gelen temsilcileri çeşitli sunumlar gerçekleştirecek.
11:01
Minik Güreşçiler Er Meydanına Çıktı Bilecik Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğün açmış olduğu Yaz Spor Okulları, güreş müsabakaları ile son buldu.
Minik Güreşçiler Er Meydanına Çıktı
14:27
Sigorta Sektörü Yol Haritası İçin Bir Araya Geldi Ege Bölgesi Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkan Yardımcısı Ender Yorgancılar, TOBB Sigorta Eksperleri İcra Komitesi’nin Sigorta Eksperliği Yönetmeliğinin yenilenmesi konusunda hazırlıklara başladığını belirterek, TOBB nezdinde örgütlenen sigorta eksperlerinin, Birliğin gücü ve katkıları ile çok daha iyi yerlere ulaşacağını söyledi.
Sigorta Sektörü Yol Haritası İçin Bir Araya Geldi
09:52
Sigorta Sektörü İzmir'de Bir Araya Geldi İzmir'de düzenlenen TOBB Sigorta Eksperleri İstişare Toplantısı'nda, sektörün gelecekteki yol haritası konuşuldu.
10:14
Küresel Ekonominin Liderleri İstanbul'da Buluşacak İstanbul Finans Zirvesi, 15-16 Eylül tarihlerinde İstanbul'da gerçekleştirilecek.
Küresel Ekonominin Liderleri İstanbul'da Buluşacak
22:58
Ağrı'da Stk'lardan İsrail'e Kınama Ağrı’daki bazı sivil toplum kuruluşlarının (STK) temsilcileri, İsrail’in Gazze’ye saldırılarını kınadı.
Ağrı'da Stk'lardan İsrail'e Kınama
18:40
Malatyaspor Kamu Davasında Mahkeme, Kararını Açıkladı Malatyaspor’da, ‘Dernekler Kanununa Muhalefet, Hizmet Nedeniyle Güveni Kötüye Kullanma’ iddiasıyla ilgili olarak açılan kamu davasında, mahkeme kararını açıkladı.
Malatyaspor Kamu Davasında Mahkeme, Kararını Açıkladı
18:50
Mudanya'da Tartışmalı Plaj Kaldırıldı Bursa’nın Mudanya ilçesinde, balıkçı barınağı yanındaki özel plaj kaldırıldı.
Mudanya'da Tartışmalı Plaj Kaldırıldı
16:49
Gazeteciler Konfederasyonu 1. Genel Kurul Toplantısı Yaklaşık 20 bin gazeteci, 73 cemiyet ve 8 federasyonun oluşturduğu Gazeteciler Konfederasyonu genel başkanlığına Nuri Kolaylı seçildi Kolaylı: "Eline kalem geçiren, gazeteci olduğu iddiasıyla iş takibine girişiyor.
13:53
Gerze'de Karne Heyecanı Gerze Gazi Mustafa Kemal İlkokul Ortaokulunda karne töreni yapıldı.
Gerze'de Karne Heyecanı
13:12
Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü İkinci Mezunlarını Verdi Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi (AİÇÜ) Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı (TDE) Bölümü ikinci mezunlarını verdi.
Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü İkinci Mezunlarını Verdi
12:13
Gerze Hem'den Yıl Sonu Sergisi Gerze Sahil Caddesi'nde Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünün yıl sonu sergisi açıldı.
Gerze Hem'den Yıl Sonu Sergisi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 02.02.2015 03:47:34. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA AHMET GENÇ HABERLERİ
[Hata Bildir]