SON DAKİKA AHMET GENÇ HABERLERİ

Son Dakika Ahmet Genç Haberleri

 • 16:46Rumeli Balkan'larda Bayramda Yine YoğunduSakarya Rumeli Balkan Kültür ve Dayanışma Derneği Yöneticileri ve üyeleri, hem birbirleriyle bayramlaştı, hem misafirlerini ağırladı.
 • 14:58Canik Muhtarlar Derneği'nden AçıklamaCanik Muhtarlar Derneği'nden AçıklamaCanik Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Genç, geçen yıllarda ücretsiz olarak kırsal bölgelerden şehirdeki ortaöğretim kurumlarına taşınan öğrencilerin taşıma ücretlerine son verilmesinin büyük bir mağduriyet oluşturacağını söyledi.
 • 17:50Girişimci Adayları Sertifikalarını Satso'da AldıGirişimci Adayları Sertifikalarını Satso'da AldıGirişimci adayları için, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) ve Sakarya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü arasındaki protokol gereği eğitimler devam ediyor.
 • 14:33Müsiad, Yedirenk'i Konuk EttiMüsiad, Yedirenk'i Konuk EttiYedirenk Uluslarası Öğrenci Derneği Yönetim Kurulu üyeleri, Mehmet Ali Akman Başkanlığında, MÜSİAD Sakarya Şubesi'ni ziyarete ederek, çalışmaları hakkında bilgi verdi.
 • 23:59Lassa Yılın En Sağlamları" Belli OlduLassa ve Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) iş birliğiyle gerçekleştiren "Lassa Yılın En Sağlamları" ödülleri sahiplerini bulurken, organizasyonda Barcelona'nın yeni transferi milli oyuncu Arda Turan da Lassa ile sponsorluk anlaşması imzaladı.
 • 23:52Lassa Yılın En Sağlamları' Ödül Töreni Yapıldı - 2Lassa Yılın En Sağlamları' Ödül Töreni Yapıldı - 2'Lassa Yılın En Sağlamları' ödül töreni yapıldı 'Yılın En Sağlam Transferi' ödülünü Arda Turan aldı Arda'dan eski hocalarına vefa Arda 2 yıl boyunca Lassa'nın uluslararası marka elçisi oldu 34 haftalık lig boyunca kullanılan 169 bin oyun 18 binini alan Gökhan Töre, "Haftanın en Sağlamı" ödülünü aldı Lassa desteği ile Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) üyeleri tarafından belirlenen 'Lassa Yılın En Sağlamları' ödülleri sahiplerini buldu.
 • 23:52Lassa Yılın En SağlamlarıLassa Yılın En Sağlamları" Ödül Töreni YapıldıHaber: Mustafa AKIN - Kamera: Boğaçhan ÖZER/ İstanbul DHA Lassa desteği ile Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) üyeleri tarafından belirlenen "Lassa Yılın En Sağlamları" ödülleri sahiplerini buldu.
 • 23:52Lassa Yılın En Sağlamları Ödül Töreni YapıldıLassa Yılın En Sağlamları Ödül Töreni YapıldıLassa desteği ile Türkiye Spor Yazarları Derneği üyelerinin belirlediği Lassa Yılın En Sağlamları ödülleri sahiplerini buldu.
 • 23:49Ligin Ligin "En Sağlamları" Belli OlduGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - FC Barcelona'nın yıldız oyuncusu Arda Turan'ın törene katılması- "Lassa Yılın En Sağlamları" ödüllerinin törenle sahiplerine verilmesi - Arda Turan'ın Lassa ile sponsporluk anlaşması imzalaması Lassa ve Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) işbirliğiyle gerçekleştiren "Lassa Yılın En Sağlamları" ödülleri sahiplerini bulurken, organizasyonda Barcelona'nın yeni transferi milli oyuncu Arda Turan da Lassa ile sponsporluk anlaşması imzaladı.
 • 23:44Lassa Yılın En Sağlamları Ödül Töreni YapıldıLassa Yılın En Sağlamları Ödül Töreni YapıldıLassa desteği ile Türkiye Spor Yazarları Derneği üyelerinin belirlediği Lassa Yılın En Sağlamları ödülleri sahiplerini buldu.
 • 23:08Lassa Yılın En Sağlamları Ödül Töreni YapıldıLassa Yılın En Sağlamları Ödül Töreni YapıldıLassa desteği ile Türkiye Spor Yazarları Derneği üyelerinin belirlediği Lassa Yılın En Sağlamları ödülleri sahiplerini buldu.
 • 13:46Sigorta ve G-20 Hedefleri TartışıldıSigorta ve G-20 Hedefleri TartışıldıTürkiye Sigorta Birliği ve Küresel Sigorta Birlikleri Federasyonunun G-20 kapsamında düzenlediği konferansta sigortacılığın küresel hedefleri masaya yatırıldı.
 • 13:21Sigorta ve G-20 Hedefleri" KonferansıHazine Müsteşar Yardımcısı Dr. Ahmet Genç, "Yatırımcılar nezdinde bilançoda sınırlı bir durum olsa bile, küresel sigorta piyasalarına yatırım yapma eğiliminin olduğunu görüyoruz" dedi.
 • 09:53İş Dünyası Müsiad'ın Bayramlaşmasında Buluştu MÜSİAD Sakarya Şubesi, bayramlaşma programı, ilk günü derneğin hizmet binasında gerçekleşti.
 • 19:48Satso Bayramlaşmasında Dayanışma Ruhu VardıSatso Bayramlaşmasında Dayanışma Ruhu VardıSakarya Ticaret ve Sanayi Odası geleneksel bayramlaşma töreni, Oda Hizmet Binası bahçesinde gerçekleştirildi.
 • 11:35Park Halinde Freni Boşalan Otobüs Kanala UçtuPark Halinde Freni Boşalan Otobüs Kanala UçtuÇankırı merkezde Çankırı Belediyesi özel halk otobüsü, park halinde iken freninin boşalması sonucu su kanalına düştü.
 • 15:40Depreme Dayanıklı Bina Tasarımı YarışmasıDoğal Afet Sigortaları Kurumu'nun düzenlediği (DASK) "Depreme Dayanıklı Bina Tasarımı Yarışması"nda ön elemeyi geçen takımların bina modeli maketleri, üç aşamalı deprem testinden geçti.
 • 14:22Maket Binalar Deprem Testine Zor DayandıMaket Binalar Deprem Testine Zor DayandıDoğal Afet Sigortaları Kurumu’nun (DASK) bu yıl ‘Dünya sallansın, sen sağlam dur’ sloganıyla 2.'sini düzenlediği Depreme Dayanıklı Bina Tasarımı Yarışması nefesleri kesti.
 • 13:43Dask Sallıyor, Binası Sağlam Kalan Üniversite KazanıyorDASK tarafından ikincisi düzenlenen Depreme Dayanıklı Bina Tasarımı Yarışması'nın finali için Türkiye'nin dört bir yanından 155 üniversite öğrencisi ve danışman öğretim üyesi İstanbul'da buluştu.
 • 16:36Candan, Dostlarını İftar'da AğırladıSapanca Onis Otel Yönetim Kurulu Başkanı Sami Candan; Mübarek Ramazan ayı nedeniyle, yakın dostlarını Onis Otel'de İftar Programında ağırladı.
 • 13:49Bireysel Emeklilik 5 Milyon 400 Bin Katılımcıya Ulaştı'Bireysel Emeklilik 5 Milyon 400 Bin Katılımcıya Ulaştı'Hazine Müsteşar Yardımcısı Ahmet Genç, Türkiye’deki bireysel emekliliğin önemine vurgu yaparak, "Bireysel emeklilikte en son 5 milyon 400 bin katılımcıya ulaştık. Uzun vadeli bir fon olması nedeniyle Türkiye için hayati taşıyan 41 milyar TL’lik bir fon var." dedi.
 • 13:42Sigorta Acenteleri Bilgilendirme ve İstişare ToplantısıHazine Müsteşar Yardımcısı Ahmet Genç, maden kazalarıyla ilgili ferdi kaza sigortasının yürürlüğe girdiğini hatırlatarak, sigorta acentelerine "Hazine'nin kapısına lütfen 'filanca komisyon kırıyor' diyerek gelmeyin.
 • 13:24Sigorta Acenteleri İstişare Toplantısı DüzenlendiHazine Müşteşar Yardımcısı Ahmet Genç, “Kasko ve trafikle ilgili olarak, kaskoda 2013 yılında bir değişiklik oldu.
 • 16:56Canik'te Temel Atma ve AçılışCanik'te Temel Atma ve AçılışCanik Belediyesi’nce Gölalan ve İmamlar Mahallelerindeki camilerde yapılan çevre düzenlemeleri düzenlenen törenle açıldı.
 • 21:38Gediz'de İntiharGediz'de İntiharKütahya’nın Gediz ilçesinde bir kişi silahla intihar etti.
 • 19:25Tabancayla İntihar EttiTabancayla İntihar EttiKütahya'nın Gediz İlçesi'nde, 61 yaşındaki Ahmet Genç, tabancayla intihar etti.
 • 16:02Genç: Genç: "Medeniyetimizi Yeniden İnşa Ediyoruz"Canik Belediye Başkanı Osman Genç, camilerin tıpkı eskiden olduğu gibi ibadetin yanı sıra eğitim ve insanların bir araya gelip hasbihal edebilecekleri yerler haline dönüştürülmesi gerektiğini belirterek, “Yaptığımız bütün bu düzenlemeler, bu amaca hizmet etmektedir.
 • 15:53MÜSİAD'da Üyelerarası İstişare ve Dayanışma ToplantısıMÜSİAD Sakarya Şubesi, Sakarya'da bir ilki gerçekleştirerek, üyelerinin birbirleriyle istişare ederek dayanışmasını sağladı.
 • 18:01Canik'te Gençler Koruma AltındaCanik'te Gençler Koruma AltındaCanik Belediyesi, gençleri zararlı alışkanlıklardan ve madde bağımlılığından kurtarmak için örnek bir çalışma başlattı.
 • 15:46Ferizli ve Kaynarca Mahallelerinde Su SevinciFerizli ve Kaynarca Mahallelerinde Su SevinciSakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi’nin (SASKİ) Ferizli ile Kaynarca’ya bağlı 14 mahallenin su problemine kesin çözüm getirecek yatırımları devreye alındı.
 • 15:41Canik'ten Camilere Çevre DüzenlemesiCanik'ten Camilere Çevre Düzenlemesiİlçeye yeni katılan mahallelerde okullarda çevre düzenlemesi ve tadilatlar yapan Canik Belediyesi, halkın buluşma noktası camilerde de önemli hizmetlere imza atıyor.
 • 13:11Öğrenci Servisleri ve Personel Taşıyıcıları Derneği KurulduÖğrenci Servisleri ve Personel Taşıyıcıları Derneği KurulduAdıyaman Öğrenci Servisleri ve Personel Taşıyıcıları Derneği gerçekleştirilen tören ile açıldı.
 • 20:31Sigorta Haftası BaşladıBaşbakanlık Hazine Müsteşarı Yardımcısı ve SEGEM Yönetim Komitesi Başkanı Ahmet Genç, son 10 yılda sigortacılık sektöründe güveni tesis etmek ve kurumsal altyapıyı geliştirmek anlamında önemli adımlar attıklarını belirterek, "2014-2018 dönemlerini kapsayan stratejik plan kapsamında sigorta sektörünün büyümesini harekete geçirmek, sigorta bilincini ve finansal bilinci artırmak amacıyla çalışmalarımız devam ediyor" dedi "Sigortacılık Sektöründe Yeni Gelişmeler" başlıklı IV. Ulusal Sigorta Sempozyumu ile başlayan Sigorta Haftası kapsamında, 25-31 Mayıs tarihlerinde çeşitli etkinlikler düzenlenecek.
 • 16:20Sigorta Sektöründe Prim Üretimi Yüzde 13 Arttı'Sigorta Sektöründe Prim Üretimi Yüzde 13 Arttı'Hazine Müsteşarlığı Müsteşar Yardımcısı ve Sigortacılık Eğitim Merkezi (SEGEM) Yönetim Komitesi Başkanı Ahmet Genç, sigorta sektöründe prim üretiminin 2015’in ilk 3 ayında yüzde 13 büyüdüğünü bildirdi.
 • 17:51Canik'ten Türk Kızılayı'na Yeni BinaCanik'ten Türk Kızılayı'na Yeni BinaCanik Belediyesi tarafından yapılarak Türk Kızılayı Canik Şubesi’ne tahsis edilen bina, düzenlenen törenle hizmete açıldı.
 • 21:17Güllüce: Güllüce: "Türkiye'ye Daha Büyük Göçler Geleceği Gibi Bir Endişeyi de Taşıyorum"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - İmza töreninden detaylar- Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce'nin konuşması- JICA Başkanı Akihiko Tanaka'nın konuşması .Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce: - "Suriye'de rejimden endişe eden, her şeyini kaybedeceğini düşünen o korkaklığın getireceği reaksiyondan, saldırıların çok daha fazla olacağını ve savunmasız çok sayıda insanın Türkiye'ye daha büyük göçler halinde geleceği gibi bir endişeyi de taşıyorum" Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, "Suriye'de rejimden endişe eden, her şeyini kaybedeceğini düşünen o korkaklığın getireceği reaksiyondan, saldırıların çok daha fazla olacağını ve savunmasız çok sayıda insanın Türkiye'ye daha büyük göçler halinde geleceği gibi bir endişeyi de taşıyorum" dedi.
 • 18:48Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce AçıklamasıÇevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, "Suriye'de rejimden endişe eden, her şeyini kaybedeceğini düşünen o korkaklığın getireceği reaksiyondan, saldırıların çok daha fazla olacağını ve savunmasız çok sayıda insanın Türkiye'ye daha büyük göçler halinde geleceği gibi bir endişeyi de taşıyorum" dedi.
 • 17:09Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Jıca ile Kredi Anlaşması İmzaladıÇevre ve Şehircilik Bakanlığı, Jıca ile Kredi Anlaşması İmzaladıÇevre ve Şehircilik Bakanlığı, Hazine Müsteşarlığı, İlbank A.Ş. ve Japonya Uluslararası İşbirliği Ajansı (JICA) arasında Suriyeliler’in yaşadığı belediyeler için 375 milyon dolarlık kredi anlaşması imzalandı.
 • 16:32Müsiad Sakarya Basını İle Bir Araya GeldiMüsiad Sakarya Basını İle Bir Araya GeldiMÜSİAD Sakarya Şubesi, gündeme ilişkin konuları Sakarya Medyasına değerlendirdi
 • 16:20Müsiad'ın 23. Genel Kurulu'na KatıldıMüsiad'ın 23. Genel Kurulu'na KatıldıMÜSİAD Sakarya Şubesi; "Türkiye'nin yeni gücü" sloganı ile 23. Genel Kurulu'nu gerçekleştiren MÜSİAD Genel Merkezi'nin Haliç Kongre Merkezi'ndeki programına, 81 kişilik üyesiyle birlikte katılarak, hazır bulundu.
 • 16:31Başkan Genç: Başkan Genç: "Samsun'un Başkanlık Sistemine Geçişte Öncülük Yapacağını Düşünüyorum"Samsun’un milli mücadele kimliğinin yanında bir demokrasi şehri olduğunu söyleyen Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "Samsun, hükümetimizin 2023 hedeflerinin mihenk taşı olan 7 Haziran Genel Seçimleri’nde gerekli desteği vererek, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurulmasına vesile olan Samsun’un, başkanlık sistemine geçişte öncülük yapacağını düşünüyorum" dedi.
 • 12:52Urfa Ve İlçelerinde 23 Nisan Çocuk BayramıUrfa Ve İlçelerinde 23 Nisan Çocuk Bayramı23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Şanlıurfa il merkezi ve ilçelerde düzenlenen etkinliklerle kutlandı.
 • 18:522023 Hedefinde Raylı Sistem ve Ulaşımdaki Yeri Paneli"Müstakil Sanayici İşadamları Derneği (MÜSİAD) Otomotiv Sektör Kurulu Başkanı Talha Özay Uluğ, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın geçen hafta Sakarya'yı ziyaretinde kentin otomotiv ihtisas bölgesi olacağını açıklamasının herkesi heyecanlandırdığını ve yeni hedeflere ufuk açtığını söyledi.
 • 18:27Canik Seçim Startını VerdiCanik Seçim Startını Verdi7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak genel seçimler yaklaşırken, Canik ilçesinde seçim çalışmaları hızlı başladı.
 • 14:38Sakarya, Raylı Sistem Yatırımlarında Öncü Şehir Olma YolundaMÜSİAD Sakarya Şubesi; 18 Nisan günü saatlerinde SATSO'da düzenlenecek olan panelin konusu "2023 Hedefinde Raylı Sistem ve Ulaşımdaki Yeri" olacak.
 • 14:32Samsun'da Trafik Kazası: 8 YaralıSamsun'da Trafik Kazası: 8 YaralıSamsun’da dolmuş minibüs ile kamyonetin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 8 kişi yaralandı.
 • 12:02Ahmet Genç Güven TazelediAhmet Genç Güven TazelediKütahya Pancar Ekicileri Kooperatifi’nin 63. Olağan Genel Kurulu, Dumlupınar Stadyumu’nda gerçekleştirildi.
 • 17:10Sakarya Abhaz Derneği MÜSİAD'taGENÇ: "Biz Sakarya'yı başka bir ilde anlatırken, övgüyle anlatıyoruz. Burada farklı kültürden insanlar, hiçbir çatışma yapmadan kardeşçe yaşamaktadır."
 • 14:48Teknoloji ve Sektör BuluştuTeknoloji ve Sektör BuluştuSakarya Üniversitesi Teknoloji Fakültesi tarafından düzenlenen ‘Sektörle Buluşma Günleri’ devam ediyor.
 • 17:082014 yılının performans birincisi olduAGDAŞ 2014 firma performansında birincisi Lonca Doğalgaz'ı ödüllendirdi