SON DAKİKA AKDAĞMADENİ HABERLERİ

Son Dakika Akdağmadeni Haberleri

12:30
Yozgat'ta Tarihi Yapılar Restore Ediliyor Yozgat'ta, 172 kültür varlığı ile 60 özel mülkiyetteki sivil mimari yapının restoresine yönelik çalışmalar sürüyor.
Yozgat'ta Tarihi Yapılar Restore Ediliyor
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
18:11
Coşkun: Gazeteciler, Görev Yaptıkları Şehrin Gelişmesine de Katkı Sağlar Yozgat Kahveciler ve Lokantacılar Odası Başkanı Eyüp Coşkun, zor ve meşakketli bir görev yapan gazetecilerin, şehrin gelişimine önemli katkı sağladığını söyledi.
Coşkun: Gazeteciler, Görev Yaptıkları Şehrin Gelişmesine de Katkı Sağlar
14:34
Yozgat Kahveciler ve Lokantacılar Odası 10 Ocak Gazeteciler Gününü Kutladı Yozgat Kahveciler ve Lokantacılar Odası, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle Yozgat’ta görev yapan gazetecilere bir araya gelip gazetecilerin gününü kutladı.
Yozgat Kahveciler ve Lokantacılar Odası 10 Ocak Gazeteciler Gününü Kutladı
11:18
Akdağmadeni Emniyet Müdürü Şen'den Gazetecilere Ziyaret Yozgat’ın Akdağmadeni İlçe Emniyet Müdürü Cemil Şen, ilçede görev yapan gazetecileri ziyaret ederek, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.
Akdağmadeni Emniyet Müdürü Şen'den Gazetecilere Ziyaret
15:30
Yozgat'ta Yabani Hayvanlar İçin Doğaya Yem Bırakıldı Yozgat’ta, Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü yabani hayvanlar için doğaya yem bıraktı.
Yozgat'ta Yabani Hayvanlar İçin Doğaya Yem Bırakıldı
14:35
Karla Kaplı Araziye Yaban Hayvanları İçin Yiyecek Bırakıldı Yozgat'ta yoğun kar yağışından dolayı yiyecek bulmakta güçlük çeken yaban hayvanları için Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü ekipleri doğaya yiyecek bıraktı.
Karla Kaplı Araziye Yaban Hayvanları İçin Yiyecek Bırakıldı
13:13
Akdağmadeni Kent Meydanı Projesi Akdağmadeni Belediyesi tarafından yaptırılan Kent Meydanı Projesi kapsımında yıkılacak iş yerlerinin tapuları sahipleri tarafından belediyeye devredildi.
15:27
Yozgat'ta Güreş Turnuvası Akdağmadeni Anadolu İmam Hatip Lisesi il birincisi oldu.
Yozgat'ta Güreş Turnuvası
08:58
Karayollarında Durum Kar ve tipi nedeniyle ülke genelinde bazı yollar ulaşıma kapalı bulunuyor.
Karayollarında Durum
19:06
Yurtta Kış Erzincan ve Kırşehir il genelinde, Yozgat il merkezi ve 7 ilçede eğitime yarın ara verildi.
18:57
Yurtta Kış Türkiye'yi etkisi altına alan soğuk ve yağışlı hava nedeniyle yurt genelinde yaklaşık 7 bin köy yoluyla bazı şehirlerarası karayolları ulaşıma kapandı.
17:33
Yozgat'ta Okullar Yarın Tatil Yozgat Merkez, Akdağmadeni, Boğazlıyan, Saraykent, Sorgun, Yerköy ilçelerinde okullar bir gün daha tatil edildi.
17:04
Yozgat'ta Okullar Perşembe Günü Tatil Edildi Tüm yurt genelinde etkili olan kar yağışı ve tipi Yozgat’ta da etkisini sürdürüyor.
14:12
Yozgat'ta 65 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı Yozgat'ta kar yağışı ve tipi nedeniyle 65 köy yolu ulaşıma kapandı.
Yozgat'ta 65 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı
12:28
Yurtta Kış Sivas'ta 921, Tunceli'de 251, Tokat'ta 233, Kırıkkale'de 163, Malatya'da 136, Elazığ'da 110, Kırşehir'de 77 ve Yozgat'ta 65 yerleşim birimine ulaşım sağlanamıyor Ekipler, kapalı yolları açmak için yoğun çaba sarf ediyor.
Yurtta Kış
11:04
Yozgat'ta 65 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı Yozgat'ta kar yağışı ve tipi nedeniyle 65 köy yolu ulaşıma kapandı.
Yozgat'ta 65 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı
16:25
Akdağmadeni İtfaiyesine Araç Takviyesi Yozgat'ın Akdağmadeni Belediye İtfaiye Müdürlüğüne alınan yeni itfaiye aracı hizmete başladı.
Akdağmadeni İtfaiyesine Araç Takviyesi
16:32
Akdağmadeni İlçesinde Çobanlar Sertifikalandı Yozgat’ın Akdağmadeni ilçesinde düzenlenen “Sürü Yönetimi” kursunu tamamlayan çobanlar sertifikalarını aldı.
Akdağmadeni İlçesinde Çobanlar Sertifikalandı
18:07
Akdağmadeni Akşemseddin Meslek Lisesinin AB Projesi Kabul Edildi Akdağmadeni Akşemseddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından hazırlanan “Gelişen ve Değişen Muhasebe Uygulamaları Çerçevesinde Avrupa’da Paket Program Stajı” adlı Avrupa Birliği projesi kabul edildi.
Akdağmadeni Akşemseddin Meslek Lisesinin AB Projesi Kabul Edildi
16:05
Akdağmadeni İlçe Emniyet Müdürü Şen, Muhtarlarla Buluştu Akdağmadeni İlçe Emniyet Müdürü Cemil Şen, merkezde görev yapan mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.
Akdağmadeni İlçe Emniyet Müdürü Şen, Muhtarlarla Buluştu
15:43
Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Akkiraz Açıklaması "Eğer mutluluk, saadet istiyorsak tek adres Saadet Partisi'dir"
16:05
Akdağmadeni Kaymakamlığından Öğrencilere Giysi Yardımı Yozgat’ın Akdağmadeni Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ve Akdağmadeni Milli Eğitim Müdürlüğü girişimleriyle özel bir giyim firmasından temin edilen giysiler 3 bin öğrenciye dağıtıldı.
Akdağmadeni Kaymakamlığından Öğrencilere Giysi Yardımı
17:39
Akdağmadeni'de Bir Okula 20 Bilgisayar Yardımı Yozgat Türk Telekom Müdürlüğü ile Yapımcı ve Sunucu Acun Ilıcalı, Akdağmadeni Atatürk İlkokuluna 20 bilgisayar hediye etti.
Akdağmadeni'de Bir Okula 20 Bilgisayar Yardımı
15:05
Akdağmadeni'nde Okula Bilgisayar Yardımı Yozgat Türk Telekom Müdürlüğü ile yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı, Akdağmadeni Atatürk İlkokuluna 20 bilgisayar hediye etti.
Akdağmadeni'nde Okula Bilgisayar Yardımı
14:11
Akdağmadeni Ziraat Odası Başkanı Elmalı'dan Çiftçilere Çks Uyarısı Akdağmadeni Ziraat Odası Başkanı Eyyup Elmalı, 2015 üretim yılına ait desteklemelere ilişkin başvuru süresinin 31 Aralık 2014 tarihinde sona ereceğini hatırlatarak, desteklemelerden yararlanmak isteyen çiftçilerin mağdur olmamaları için başvurularını yapmaları uyarısında bulundu.
Akdağmadeni Ziraat Odası Başkanı Elmalı'dan Çiftçilere Çks Uyarısı
20:32
"AK Parti ile Hem Türkiye Hem Yozgat Gelişti" AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, nasıl 12 yılda Türkiye AK Parti ile değişmiş ve gelişmişse, Yozgat'ın da AK Parti ile birlikte geliştiğini söyledi.
'AK Parti ile Hem Türkiye Hem Yozgat Gelişti'
19:25
MHP Genel Başkan Yardımcısı Durmaz MHP Genel Başkan Yardımcısı Durmaz: - "AK Parti döneminde ihale mevzuatı 164 kez değiştirilmiştir.
MHP Genel Başkan Yardımcısı Durmaz
16:08
MHP Genel Başkan Yardımcısı Durmaz Açıklaması "AK Parti döneminde ihale mevzuatı 164 kez değiştirilmiştir.
11:48
İki Çocuk Çaldıkları Minibüsle Kaza Yaptı Yozgat'ın Akdağmadeni ilçesinde, 2 çocuk çaldıkları minibüsle gezerken çarptıkları otomobilin sürücüsünün yaralanmasına neden oldu.
15:30
Orköy'den Orman Köylülerine Süt Sığırcılığı Kredisi Akdağmadeni Orman Orman İşletme Müdürlüğü tarafından orman köylerinde yaşayan 29 aileye 58 adet Orköy süt sığırcılığı kapsamında süt ineği kredisi verildi.
13:41
Akdağmadeni Orman İşletme Fidanlığı Bölgenin Fidan İhtiyacını Karşılıyor Yozgat’ın Akdağmadeni ilçesinde kurulu bulunan Orman Fidanlığında bu yıl 7 bin 728 adet fidan üretimi gerçekleştirildi.
Akdağmadeni Orman İşletme Fidanlığı Bölgenin Fidan İhtiyacını Karşılıyor
11:03
Öğretmenler Tanıtım Filmi İçin Kamera Karşısına Geçti Yozgat'ın Akdağmadeni ilçesinde görev yapan bir grup öğretmen, ilçenin tanıtımı için "Simurg" adlı uzun metrajlı komedi filmi çekti Akdağmadeni Kaymakamı Yıldız: "Öğretmenlerimizi, Akdağmadeni'ndeki tarihi eserlere vurgu yaptıkları, senaryo ve kurgusunu kendileri yapıp filmi hazırladıkları için tebrik.
15:51
Adalet Bakan Yardımcısı Kaynak Yozgat'ta Adalet Bakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Yozgat'ta AK Parti Akdağmadeni İlçe Başkanı Önder Gürel'in babasının cenaze törenine katıldı.
Adalet Bakan Yardımcısı Kaynak Yozgat'ta
15:36
Adalet Bakan Yardımcısı Kaynak, Yozgat'ta Kaynak, AK Parti Akdağmadeni İlçe Başkanı Gürel'in babasının cenaze törenine katıldı.
13:26
Yozgat'ta Felçli Buzağıya Yürüteçli Destek Yozgat'ın Akdağmadeni ilçesinde, arka ayakları sakat olan buzağı için yürüteç yapıldı.
12:47
Yozgat'ta Felçli Buzağıya Yürüteçli Destek Yozgat'ın Akdağmadeni ilçesinde, arka ayakları sakat olan buzağı için yürüteç yapıldı.
13:08
Akdağmadeni'nde 120 Yaşlıya Evde Bakım Hizmeti Başlatıldı Yozgat'ın Akdağmadeni ilçesinde 120 yaşlı vatandaşa evde bakım hizmeti verilmeye başlandı.
12:58
Akdağmadeni İlçesinde Yaşlılara Evde Bakım Hizmeti Yozgat’ın Akdağmadeni ilçesinde yaşlılara evde bakım hizmeti verilmeye başladı.
Akdağmadeni İlçesinde Yaşlılara Evde Bakım Hizmeti
14:18
Akdağmadeni'nde Öğrencilerden Şiir Dinletisi Akdağmadeni İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü kültürel etkinlikler kapsamında şiir dinletisi programı düzenledi.
Akdağmadeni'nde Öğrencilerden Şiir Dinletisi
12:54
Yozgat'a Mevsimin İlk Karı Yağdı Yozgat'ta etkili olan sağanak yerini kara bıraktı.
16:23
Rektör Uçar: Bü Sağlık Alanında da Gelişimini Sürdürüyor Yozgat Bozok Üniversitesi (BÜ) Rektörü Prof. Dr. Tamer Uçar, Bozok Üniversitesi'nin her alanda görülen hızlı gelişim ve değişimlerinin sağlık alanında da devam ettiğini söyledi.
Rektör Uçar: Bü Sağlık Alanında da Gelişimini Sürdürüyor
19:15
Akdağmadeni Filiz Yılmaz Okul Öncesi Eğitim Birimi Törenle Açıldı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın himayesinde kurulan Toplumsal Gelişim Merkezi Eğitim ve Sosyal Dayanışma Derneği (TOGEMDER) Hayırsever İşadamı Ziya Yılmaz’ın desteğiyle yapılan Akdağmadeni Filiz Yılmaz Okul Öncesi Eğitim birimi açılışı düzenlenen törenle açıldı.
Akdağmadeni Filiz Yılmaz Okul Öncesi Eğitim Birimi Törenle Açıldı
18:53
Adalet Bakanı Bozdağ Açıklaması "Türkiye, bölgesinde olan olaylara gözü, kulağı kapalı yaklaşan, aklını çalıştırmadan, bilgisini ve tecrübesini kullanmadan yaklaşan bir ülke değildir"
Adalet Bakanı Bozdağ Açıklaması
17:55
Adalet Bakanı Bozdağ, Yozgat'ta Bozdağ, Akdağmadeni ilçesinde Filiz Yılmaz Anaokulu'nun açılış törenine katıldı.
Adalet Bakanı Bozdağ, Yozgat'ta
11:35
Akdağmadeni'nde Öğrenciler Yararına Kermes Akdağmadeni Kurs ve Okul Talebelerine Yardım Derneği, ihtiyaç sahibi öğrenciler yararına kermes düzenledi.
Akdağmadeni'nde Öğrenciler Yararına Kermes
09:58
Köy Muhtarları "Sakin Şehirleri" Gezdi Akdağmadeni Muhtarlar Derneği tarafından hazırlanan proje kapsamında, mahalle ve köy muhtarları "sakin şehirleri" gezdi.
15:53
Akdağmadeni'nde Aşure Dağıtıldı Akdağmadeni Müftülüğü, Muharrem ayı dolayısıyla 500 kişiye aşure dağıttı.
Akdağmadeni'nde Aşure Dağıtıldı
17:49
Akdağmadeni'nde Tekke Mesire Alanı İnşaatı Devam Ediyor Yozgat’ın Akdağmadeni Belediyesi tarafından 200 dönüm üzerine yapılan Tekke Mesire Alanı Projesi, Seyrantepe Mahallesi Parkı ve Yeni Hastane yol düzenleme çalışmaları devam ediyor.
14:04
Yozgat'ta 500 Kilo Kaçak Et Ele Geçirildi Yozgat’ın Akdağmadeni İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından 500 kilogram kaçak et ele geçirildi.
Yozgat'ta 500 Kilo Kaçak Et Ele Geçirildi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 02.02.2015 02:15:46. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA AKDAĞMADENİ HABERLERİ
[Hata Bildir]