16:3000
SON DAKİKA AKDAĞMADENİ HABERLERİ

Son Dakika Akdağmadeni Haberleri

  Akdağmadeni'nde Patates Hasadı Tamamlandı

  Akdağmadeni'nde Patates Hasadı Tamamlandı

  Yozgat’ın Akdağmadeni ilçesinde patates hasadı tamamlandı. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Akdağmadeni, Açık Hava Müzesi Gibi

  Akdağmadeni, Açık Hava Müzesi Gibi

  Yozgat'ın Akdağmadeni ilçesinde bulunan 14 tescilli tarihi yapıdan önemli bölümü restore ettirilerek turizme kazandırıldı. (08 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Yozgat'tan Avrupa Ülkelerine ve ABD'ye Kapari İhracatı

  Yozgat'ın Akdağmadeni ilçesinde faaliyet gösteren bir firma, İtalya, İspanya, Almanya ve ABD'ye ilaç ve kozmetik sektöründe kullanılan kapari adlı bitkiden ihraç ediyor. (06 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Adalet Bakanı Bozdağ Açıklaması

  "(Ankara Sivas YHT Hattı çalışmaları) Yozgat sınırları içerisinde ve Kırıkkale hattında bulunan çalışmalarda sona yaklaşıldı ve rayları döşeme aşamasına gelindi ancak diğer aşamalar bitmediği için YHT hattını belki 2016 yılının sonu gibi faaliyete geçirebileceğiz" (04 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Turizm Acente Temsilcileri Yozgat'ın İlçelerini Gezdi

  Turizm Acente Temsilcileri Yozgat'ın İlçelerini Gezdi

  Yozgat Dernekler Federasyonu tarafından hayata geçirilen tur operatörleri ve acentelerine yönelik tanıtım projesi kapsamında Yozgat’a gelen temsilciler ilçeleri ziyaret ederek tarihi turistik mekanları inceledi. (29 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Turizm Acente Temsilcileri Akdağmadeni İlçesini Gezdi

  Turizm Acente Temsilcileri Akdağmadeni İlçesini Gezdi

  Yozgat Dernekler Federasyonu tarafından hayata geçirilen Tur Operatörleri ve Acentelerine Tanıtım Projesi kapsamında Akdağmadeni’ ne gelen 50 kişilik grup Kaymakam Ahmet Yıldız ve İlçe Belediye Başkanı Suphi Daştan ile birlikte Akdağmadeni’nin tarihi ve doğal güzelliklerini gezdi. (29 Eylül 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
24.10.2014 16:30:53. #1.12#