07:2100
SON DAKİKA AKSEKİ HABERLERİ

Son Dakika Akseki Haberleri

  Akseki Belediye Başkanı Uysal'a Ziyaret

  Akseki Kaymakamı Murat Beşikci ve Cumhuriyet Savcısı Kenan Şahin, Akseki Belediye Başkanı Mustafa İsmet Uysal’ı ziyaret etti. (15 Nisan 2014 Salı )

   

  Düğmeli Evler, Aslına Uygun Restore Ediliyor

  Akseki ilçesinde bulunan ve mimari tarzından dolayı "Düğmeli evler" denilen tarihi evlerin aslına uygun restore edilme çalışmaları sürüyor. (14 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Antalya Kelebek Cenneti

  Antalya Kelebek Cenneti

  Türkiye'de varlığı bilinen yaklaşık 410 kelebek türünün 183'ü Antalya bölgesinde yaşıyor. (14 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Akseki'de "Milli ve Manevi Değerleri Koruma Projesi" Başlatıldı

  Cevizli İlk ve Ortaokulunda başlatılan "Milli ve Manevi Değerleri Koruma Projesi" düzenlenen toplantıyla tanıtıldı Türkçe'ye sahip çıkmanın da amaçlandığı proje kapsamında üzerinde özlü sözlerin yazılı olduğu 112 tişört bastırılarak öğrencilere dağıtıldı. (11 Nisan 2014 Cuma )

   

  Antalya Arıcılıkta İlerliyor

  Antalya Arıcılıkta İlerliyor

  Coğrafya ve iklim yapısı nedeniyle arıcılığa oldukça elverişli olan Antalya, bu alanda zirveye ilerliyor. (11 Nisan 2014 Cuma )

   

  Dünya Çocukları Akseki'de Buluşacak

  Uluslararası Antalya Çocuk Festivali kapsamında 10 ülkeden 229 çocuk, Akseki ilçesine gelecek. (10 Nisan 2014 Perşembe )

   

 

  2014 Yerel Seçim Sonuçları

  2014 Yerel Seçim Sonuçları

  Resmi olmayan sonuçlara Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığını kazanan Menderes Türel, ile AB Bakanı Çavuşoğlu, AK Parti İl Başkanlığı önünde partililerle bir araya geldi Türel: "Antalya, Yörük ateşini yaktı. (31 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Kekik Yağı Ailelerin Geçim Kaynağı

  Kekik Yağı Ailelerin Geçim Kaynağı

  Torosların tepelerinden toplanan kekiğin doğal yöntemlerle elde edilen yağı, yüksek rakımlı köylerde yaşayan aileler için ekmek kapısı haline geldi. (31 Mart 2014 Pazartesi )

   

Manşet Haberleri