SON DAKİKA AKYAZI HABERLERİ

Son Dakika Akyazı Haberleri

 • 22:08 Kuzuluk Tabiat ve Orman Park Törenle Açıldı Kuzuluk Tabiat ve Orman Park Törenle Açıldı Akyazı Belediyesi tarafından yaptırılan Kuzuluk Tabiat ve Orman Park gerçekleşen törenle açıldı.
 • 21:53 Muharrem Usta: Muharrem Usta: "Kulübümüzü Birlikte Ayağa Kaldıracağız" Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, camianın önde gelenleriyle bir araya geldiği gecede yaptığı açıklamada bordo-mavili kulübü birlikte ayağa kaldıracaklarını söyledi.
 • 21:28 Trabzonspor Camiası Yemekte Bir Araya Geldi Trabzonspor Kulübü Başkanı Muharrem Usta, teknik direktör Ersun Yanal ve yönetim kurulu üyeleri, eski başkanlar, yöneticiler, cumhuriyet başsavcısı ve belediye başkanlarıyla Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde düzenlenen yemekte bir araya geldi.
 • 21:24 Trabzonspor Kulübü Başkanı Usta: Büyük Markalar Düştüğü Yerden Ders Alarak Kalkar Trabzonspor Kulübü Başkanı Usta: Büyük Markalar Düştüğü Yerden Ders Alarak Kalkar Trabzonspor başkanı Muharrem Usta, kulübün mevcut durumunun kendilerini üzdüğünü belirterek, "Böyle bir markanın buralarda olmaması lazım. Büyük markalar, düştüğü yerden hatalardan ders alarak kalkar" dedi.
 • 19:56 Sakarya - Akyazı'da İki Katlı Ev Yanarak Kullanılmaz Hale Geldi. Sakarya - Akyazı'da İki Katlı Ev Yanarak Kullanılmaz Hale Geldi. Akyazı'da iki katlı ev yanarak kullanılmaz hale geldi.
 • 19:21 Akyazı'da 2 Katlı Ev, Yangında Kullanılmaz Hale Geldi Akyazı'da 2 Katlı Ev, Yangında Kullanılmaz Hale Geldi Sakarya'nın Akyazı İlçesi'nde sobadan çıktığı tahmin edilen yangında 2 katlı ev kullanılmaz hale geldi.
 • 16:54 Trabzonspor, Ersun Yanal ile Sözleşme İmzaladı (1) Trabzonspor, Ersun Yanal ile Sözleşme İmzaladı (1) GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : İmza töreninden detaylar Törene katılanlardan detaylar Muharrem Usta ile Ersun Yanal'ın detay görüntüsü Ersun Yanal'ın konuşması TRABZON - Trabzonspor, anlaşmaya vardığı teknik direktör Ersun Yanal ile Akyazı Stadı'da 2 yıllık sözleşme imzaladı.
 • 16:29 Trabzonspor Teknik Direktörü Yanal: Trabzonspor Teknik Direktörü Yanal: "Şimdi Çalışma Zamanı" Trabzonspor teknik direktörü Ersun Yanal, yapımı süren Akyazı Spor ve Kültür Kompleksi'nde düzenlenen törenle 2 yıllık sözleşmeye imza atarken, "Şimdi çok söz değil çalışma zamanı" dedi.
 • 16:26 Trabzonspor, Ersun Yanal ile Sözleşme İmzaladı (2) Trabzonspor, Ersun Yanal ile Sözleşme İmzaladı (2) GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Komplekste devam eden inşaat Ersun Yanal ve beraberindekilerin kompleksi gezmeleri Muharrem Usta ile Ersun Yanal'ın detay görüntüsü Muharrem Usta'nın konuşması TRABZON - Trabzonspor, anlaşmaya vardığı teknik direktör Ersun Yanal ile Akyazı Stadı'da 2 yıllık sözleşme imzaladı.
 • 15:59 Trabzonspor, Ersun Yanal ile Sözleşme İmzaladı Trabzonspor, anlaşmaya vardığı teknik direktör Ersun Yanal ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.
 • 15:54 Ersun Yanal, İmzayı Akyazı Spor Kompleksi'nde Attı Ersun Yanal, İmzayı Akyazı Spor Kompleksi'nde Attı Trabzonspor’un yeni Teknik Direktörü Ersun Yanal, Başkan Muharrem Usta’nın katıldığı törende kendisini bordo-mavili renklere bağlayan iki yıllık resmi sözleşmeyi Akyazı Spor ve Kültür Kompleksi’nde düzenlenen törenle imzaladı.
 • 15:19 Ersun Yanal Resmen Trabzonspor'un Hocası Spor Toto Süper Lig 2015-2016 sezonunun tamamlanmasının ardından Ersun Yanal'la teknik direktör görüşmelerine başlayan Trabzonspor, tecrübeli çalıştırıcıyla anlaşmayı imzaladı.
 • 12:51 Kadir Has'ta Kürekler Yine Boşa Çekilmedi Kadir Has'ta Kürekler Yine Boşa Çekilmedi Kadir Has Üniversitesi Kürek Takımı, Türkiye Kürek Federasyonu'nun düzenlediği Gençlik ve Spor Bayramı Kupası'nda takım halinde şampiyon oldu.
 • 12:45 Muharrem Usta ve Ersun Yanal Trabzon'a Geldi Muharrem Usta ve Ersun Yanal Trabzon'a Geldi Trabzonspor Başkanı, daha önce 2 yıllık anlaştığı Ersun Yanal'la Trabzon'a geldi.
 • 12:14 Sakarya'da Trafik Kazası: 2 Yaralı Sakarya'nın Akyazı ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.
 • 10:29 Süpermoto Sezonu Kenan Sofuoğlu Pisti'nde Açılacak Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) tarafından düzenlenen Süpermoto Türkiye Şampiyonası'nda sezon Akyazı'da açılacak.
 • 23:01 Başbakan Yıldırım: 'Hükümetin Temel Önceliği Olan Üretim, Daha Nitelikli Özel Sektör Yatırımlarıyla... Başbakan Yıldırım: 'Hükümetin Temel Önceliği Olan Üretim, Daha Nitelikli Özel Sektör Yatırımlarıyla... GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : 65. Hükümet programı AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım Başbakan Yıldırım, 65. Hükümet programını sundu AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Yıldırım: (4) "Bu dönemde ekonomi alanında bir yandan makro ekonomik istikrar ve kazanımları güçlendirirken, bir yandan da sektörel dönüşümlere odaklanmak suretiyle, büyüme potansiyelini daha yukarıya çekeceğiz" "Merkez Bankası'nın, fiyat istikrarını sağlamak için uygulayacağı para politikası araçlarını doğrudan kendisinin belirlemesi, esas olmaya devam edecektir" "Doğu ve Güneydoğu başta olmak üzere, ülkemizin yatırım açığı bulunan bölgelerinde yeni bir programla devlet eliyle, özel sektör iş birliğiyle yatırımlar hayata geçirilecek, istihdam alanı oluşturulacak.
 • 21:14 Başbakan Yıldırım, 65. Hükümet Programını Sundu AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, "Ekonomi alanında bir yandan makro ekonomik istikrar ve kazanımları güçlendirirken, bir yandan da sektörel dönüşümlere odaklanmak suretiyle büyüme potansiyelini daha yukarıya çekeceğiz.
 • 20:32 65. Hükümetin Ekonomi Programında Güneydoğu'ya İstihdam Müjdesi 65. Hükümetin Ekonomi Programında Güneydoğu'ya İstihdam Müjdesi Yıldırım, "Doğu ve Güneydoğu başta olmak üzere, ülkemizin yatırım açığı bulunan bölgelerinde yeni bir programla devlet eliyle özel sektör işbirliğiyle yatırımlar hayata geçirilecek" dedi.
 • 17:50 Dünya Obezite Gününde Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü Dünya Obezite Gününde Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü Akyazı Belediyesi ve İlçe Sağlık Müdürlüğü işbirliğinde, 22 Mayıs Dünya Obezite Günü nedeniyle sağlıklı yaşam yürüyüşü düzenlendi.
 • 20:34 Sakarya Beyin Kanaması Geçiren Öğrenci Yaşamını Yitirdi Sakarya Beyin Kanaması Geçiren Öğrenci Yaşamını Yitirdi Beyin kanaması geçiren öğrenci yaşamını yitirdiSakarya'nın Akyazı İlçesi'nde bir hafta önce geçirdiği beyin kanaması sonucu kaldırıldığı hastanenin yoğun bakım ünitesinde tedavi gören 10 yaşındaki Umut Ali İnce yaşamını yitirdi.
 • 19:14 Okulda Beyin Kanaması Geçiren Öğrenci Öldü Okulda Beyin Kanaması Geçiren Öğrenci Öldü Sakarya'da 1 hafta önce okulunda geçirdiği beyin kanaması sonucu kaldırıldığı hastanenin yoğun bakım ünitesinde tedavi gören 10 yaşındaki Umut Ali İnce yaşamını yitirdi.
 • 16:35 Akyazı'da Son 10 Yılda 21 Bin Ton Esrar Ele Geçirildi Sakarya’nın Akyazı ilçesinde son 10 yılda yapılan operasyonlarda toplam 21 bin ton esrar ele geçirildi.
 • 15:16 Sakarya'da Kaza: 4 Yaralı Sakarya’nın Akyazı ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 4 kişi hafif şekilde yaralandı.
 • 11:47 Muharrem Usta: Avni Aker de Bizimle Geliyor Spor Toto Süper Lig 2015 - 2016 Hasan Doğan Sezonu'nda umduğunu bulamayan ve sezonu tarihinin en kötü sıralaması olan 40 puanla 12. sırada tamamlayan Trabzonspor'da yeni stat heyecanı başladı.
 • 11:31 Sakarya'da Ezan İki Defa Okundu Sakarya’nın Akyazı ilçesinde bulunan bir camide, müezzin akşam ezanını erken okudu.
 • 11:18 Trabzonspor Başkanı Usta: Trabzonspor Başkanı Usta: "Bugün Ayağa Kalkma Vakti" Trabzonspor Kulübü Başkanı Muharrem Usta, "Bugün hep beraber ayağa kalkma vaktidir.
 • 10:59 Trabzonspor Kulübü Başkanı Usta Açıklaması Trabzonspor Kulübü Başkanı Muharrem Usta, camianın omuz omuza önce yeni stadına sonra yeni bir geleceğe yürüyeceğini ifade etti.
 • 10:17 Usta: "Akyazı'ya Avni Aker'de Bizimle Geliyor" Trabzonspor Kulübü Başkanı Muharrem Usta, Akyazı Spor ve Kültür Kompleksi’ne taşınırken, Avni Aker’i arkalarında bırakarak gitmeyeceklerini, aksine Avni Aker’de biriktirdikleri ne varsa onları da alıp gideceklerini söyledi.
 • 01:48 Akyazı'da Akşam Ezanı Erken Okundu İddiası Akyazı'da Akşam Ezanı Erken Okundu İddiası Sakarya'nın Akyazı ilçesi Baraka Cami'nde Pazar günü, akşam ezanının 15 dakika erken okunduğu iddiasıyla cemaat camii imamını müftülüğe şikayet etti.
 • 18:00 Dünya Motosiklet Şampiyonundan Yetim Çocuklara Bisiklet Dünya Motosiklet Şampiyonundan Yetim Çocuklara Bisiklet Dünya Süpersport Motosiklet Şampiyonu Kenan Sofuoğlu, Sakarya'nın Akyazı İlçesi'nde, İnsani Yardım Vakfı (İHH) tarafından organize edilen Yetim Dayanışma Günü'nde 55 yetim çocuğa bisiklet hediye etti.
 • 16:29 Çim Hokeyi Okullararası Gençler Türkiye Şampiyonası Çim hokeyinde, okullararası genç kızlar ve erkekler Türkiye şampiyonası Osmaniye'de yapıldı.
 • 13:38 105 Yetim Çocuğa 105 Bisiklet Dağıtımı Gerçekleşti 105 Yetim Çocuğa 105 Bisiklet Dağıtımı Gerçekleşti İnsani Yardım Vakfı (İHH) Sakarya Temsilciliği tarafından organize edilen Yetim Dayanışma Günleri kapsamında 105 yetim çocuğa bisiklet dağıtıldı.
 • 11:03 Ersun Yanal, Akyazı'yı Yeniden Dizayn Edecek Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, bordo-mavililerin önümüzdeki aylarda taşınmayı düşündüğü Akyazı Spor ve Kültür Kompleksi’nde futbolcuların kullanacağı alanları yeniden dizayn edecek.
 • 22:52 Sakarya'da Trafik Kazası: 2 Yaralı Akyazı ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.
 • 21:27 Otomobil ile Pat Pat Çarpıştı: 2 Yaralı Otomobil ile Pat Pat Çarpıştı: 2 Yaralı Sakarya’nın Akyazı ilçesinde otomobille pat pat tabir edilen tarım aracının çarpışması sonucunda 1’i ağır 2 kişi yaralandı.
 • 17:09 Sakarya'da Yolcu Midibüsü Alev Aldı Sakarya'da tamir için gittiği sanayi sitesinde alev alan yolcu midibüsü, itfaiye ekiplerince söndürüldü.
 • 18:03 Bolu'da Trafik Kazası: 1 Yaralı Mudurnu ilçesinde trafik kazasında 1 kişi yaralandı.
 • 17:51 Cumhurbaşkanı Erdoğan Rize'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rize'yi de kapsayan Yeşil Yol Projesi ve Ayder'deki yatırımdan bahsederken, "Bölgeyi turizme açma projesi, asla yaylalarımızın, ormanlarımızın, derelerimizin, yeşilliklerimizin yani bölgemizi değerli kılan tabiat güzelliklerinin tahribi pahasına olmayacaktır.
 • 17:21 Erdoğan: Sizler Kalemin Silahtan Üstün Olduğuna İnanan Bir Gençliksiniz -1 Erdoğan: Sizler Kalemin Silahtan Üstün Olduğuna İnanan Bir Gençliksiniz -1 Erdoğan: Sizler kalemin silahtan üstün olduğuna inanan bir gençliksiniz"Avrupa'nın şu kadar, bu kadar verelim çok fazla ben şahsen ilgilenmiyorum""Öldükten sonra lanet ile anılmakta var, rahmetle anılmakta var""Bizim dedemiz Fatih karadan kadırgaları yürüttü.
 • 17:10 Geleneksel 6. Koruyucu Aile Yemeği Düzenlendi Geleneksel 6. Koruyucu Aile Yemeği Düzenlendi Sakarya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından 6. geleneksel koruyucu aile yemeği düzenledi.
 • 16:36 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Gençler, bilgi ve hikmet... Bu iki kavramı unutmayın.
 • 16:11 Erdoğan: Sizler Kalemin Silahtan Üstün Olduğuna İnanan Bir Gençliksiniz Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda düzenlenen 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle gençler ve sporcular için verilen resepsiyonda konuştu.
 • 14:54 Akyazı'da Koruyucu Ailelere Yemek Sakarya Valiliği Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından Akyazı ilçesinde koruyucu ailelere yemek verildi.
 • 12:10 Tarihi İpek Yolu Cezibe Merkezi Olacak İpek Yolu Belediyeleri Turizm Kalkınma Birliği (İPEKBİR) ve Göynük Belediye Başkanı Kemal Kazan, "İpek Yolu destinasyonunda yer alan kentlerimizin tarihi dokusuna, özgün kimliklerine sahip çıkacağız. Geçmişten gelen ticaret birikimiyle üretim ve istihdama da katkı sağlayacağız." dedi.
 • 08:46 Kuzey Marmara Otoyolu İhalesi Sonuçlandı Kuzey Marmara Otoyolu İhalesi Sonuçlandı Kuzey Marmara Otoyolu ihalesi sonuçlandı (1)Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, "Kuzey Marmara Otoyolu Projesinin Kurtköy-Akyazı kesimi işini Limak-Cengiz Ortak Girişim Grubu, Kınalı-Odayeri kesimi işinini ise Kolin İnşaat-Kalyon-Hasen Ortak Girişim Grubu kazandı" dedi.
 • 23:35 Tem Otoyolunda Bakım Onarım Çalışmaları Sakarya'da TEM Otoyolu'nun İstanbul istikameti Akyazı Kavşağı ile Adapazarı Kavşağı arasında üst yapı ve yenileme çalışmalarının yapılacağı bildirildi.
 • 20:21 Kuzey Marmara Otoyolu İhalesi Sonuçlandı (1) Kuzey Marmara Otoyolu İhalesi Sonuçlandı (1) GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım'ın salona girmesi ve salondakilerle selamlaşması Yıldırım'ın açıklamaları Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, "Kuzey Marmara Otoyolu Projesinin Kurtköy-Akyazı kesimi işini Limak-Cengiz Ortak Girişim Grubu, Kınalı-Odayeri kesimi işinini ise Kolin İnşaat-Kalyon-Hasen Ortak Girişim Grubu kazandı.
 • 20:08 Kuzey Marmara Otoyolu İhalesi Sonuçlandı (2) Kuzey Marmara Otoyolu İhalesi Sonuçlandı (2) GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : -Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım'ın açıklamaları Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Karayolları Genel Müdürlüğünde düzenlediği basın toplantısında, yapımı tamamlanma aşamasına gelen Yavuz Sultan Selim Köprüsü, devamında 95 kilometrelik otoyolun Anadolu yakasında Kurtköy'de bittiğini, Kurtköy'den Akyazı'ya İzmit'in kuzeyinde yolun devamının da 169 kilometre olduğunu belirtti.
 • 19:35 Kuzey Marmara Otoyolu İhalesi Sonuçlandı Kuzey Marmara Otoyolu İhalesi Sonuçlandı Kuzey Marmara Otoyolu ihalesi sonuçlandı (2)Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, "Kuzey Marmara Otoyolu Projesinin Kurtköy-Akyazı kesimi işini Limak-Cengiz Ortak Girişim Grubu, Kınalı-Odayeri kesimi işinini ise Kolin İnşaat-Kalyon-Hasen Ortak Girişim Grubu kazandı" dedi.