SON DAKİKA ALİ TALİP ÖZDEMİR HABERLERİ

Son Dakika Ali Talip Özdemir Haberleri

15:48
Erdoğan: 'Neslimizi Kurutma Yoluna Gittiler' Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün akşam katıldığı bir düğünde "en az üç çocuk" önerisini tekrarlayarak, "Bu ülkede yıllarca bir doğum kontrolü ihaneti yaptılar ve neslimizi kurutma yoluna gittiler" dedi.
Erdoğan: 'Neslimizi Kurutma Yoluna Gittiler'
15:21
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bu Ülkede Doğum Kontrolü İhaneti Yaptılar" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün akşam katıldığı bir düğünde "en az üç çocuk" önerisini tekrarlayarak, "Bu ülkede yıllarca bir doğum kontrolü ihaneti yaptılar ve neslimizi kurutma yoluna gittiler" dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Bu Ülkede Doğum Kontrolü İhaneti Yaptılar'
08:39
BİSSE'NİN Veliahtı Evlendi Erkek giyimin öncü firması Bisse'nin veliahtı Ahmet Onur Kefeli, Cansu (Pişirgen) Kefeli ile dünya evine girdi.
BİSSE'NİN Veliahtı Evlendi
16:07
Eski Bakan Özdemir'den Bakan Özgüven'e Ziyaret Konya’nın eski Ereğli İlçe Belediye Başkanı ve eski Devlet Bakanı Ali Talip Özdemir, Belediye Başkanı Özkan Özgüven’i makamında ziyaret etti.
Eski Bakan Özdemir'den Bakan Özgüven'e Ziyaret
15:57
Bülent Eczacıbaşı : Berkin'i Kaybetmekten Derin Bir Üzüntü Duyuyoruz Eczacıbaşı holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı, dün Ümraniye'de bir ev dekorasyon satış mağazasının açılış törenine katıldı.
11:14
Evdema'nın 7'inci Şubesi Ümraniye'de Bülent Eczacıbaşı ve Metin Külünk İstanbul’un en büyük dekorasyon mağazasını açtı.
Evdema'nın 7'inci Şubesi Ümraniye'de
12:29
EVDEMA Kapılarını Açıyor İstanbul'un en büyük ev dekorasyonu mağazası Ümraniye'de kapılarını açıyor.
EVDEMA Kapılarını Açıyor
10:59
Konsiad'da 2023 Vizyonu Konuşuldu Konyalı Sanayici ve İşadamları Derneği (KONSİAD), "2023 Vizyonu Doğrultusunda Gümrükler ve Ticarette Yaşanan Son Gelişmeler” konulu konferans düzenledi.
Konsiad'da 2023 Vizyonu Konuşuldu
15:28
"Konya, Yatırımda Türkiye'nin En Cazip Bölgesi Olacak" KOP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı Prof. Dr. Mehmet Babaoğlu, KOP Bölgesinin yatırımda Türkiye'nin en cazip bölgesi olacağını söyledi.
'Konya, Yatırımda Türkiye'nin En Cazip Bölgesi Olacak'
15:03
İstanbul'da Konya ve Kop Bölgesi Anlatıldı İstanbul Konyalılar Vakfı ve Konyalılar Derneği'nin, Konya Valiliği işbirliğiyle organize ettiği "Geleneksel Konya Toplantıları"nın şubat ayı buluşması İstanbul'da gerçekleştirildi.
11:42
Kaşgar'dan Endülüs'e Türk-İslam Şehirleri Sempozyumları Yıldız Teknik Üniversitesi'nin ev sahipliğini yaptığı "Kaşgar'dan Endülüs'e Türk-İslam Şehirleri Sempozyumları"nda Marmaray ve ulaşım alanındaki gelişmeler ele alındı.
Kaşgar'dan Endülüs'e Türk-İslam Şehirleri Sempozyumları
13:48
Başkan Karaosmanoğlu, Sakarya Şehrengizi'ne Katıldı Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı ve Türk Dünyası Belediyeler Birliği(TDBB) Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İstanbul'da düzenlenen Türk-İslam Şehirleri Sakarya Şehrengizi'ne katıldı.
Başkan Karaosmanoğlu, Sakarya Şehrengizi'ne Katıldı
10:05
4 Başkent Sanayi ve Kültür Etkinliği'nde Buluştu "KONEXPO Sanayi ve Kültür Etkinliği" kapsamında Selçuklu başkenti Konya, Karamanoğulları başkenti Karaman ile Osmanlı başkentleri İstanbul ve Edirne'nin tüm renkleri bir araya geldi.
4 Başkent Sanayi ve Kültür Etkinliği'nde Buluştu
11:30
Selçuk Üniversitesi, Konexpo'da Konyalı Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (KONSİAD) düzenlediği ‘KONEXPO 2. Sanayi ve Kültür Etkinliği’ne katılan Selçuk Üniversitesi, AR GE Merkezi’nde nanoteknolojik yöntemlerle üretilen su geçirmeyen, nefes alan kağıt ve kumaşları ilk kez görücüye çıkardı.
16:50
"Konexpo 2. Sanayi ve Kültür Etkinliği" Etkinlik Konyalı, Edirneli ve Karamanlı sivil toplum örgütlerinin mehteran takımıyla yürüyüşü ve yağlı güreş gösterisiyle açıldı
'Konexpo 2. Sanayi ve Kültür Etkinliği'
11:48
Gloria Otellerinin Mutfak ve Çim Atıkları Biyogaz Olacak Gloria Hotel YK Üyesi Özdemir: "Mutfak ve çim atıklarını bir alanda toplayıp çürümesini sağlayacağız. Bu çürümeden de metan gazı elde edeceğiz" dedi
Gloria Otellerinin Mutfak ve Çim Atıkları Biyogaz Olacak
12:36
Konsiad'dan İstanbul'da İftar Programı Konyalı Sanayici ve İşadamları Derneği (KONSİAD), tarafından, İstanbul'da geleneksel olarak düzenlenen iftar programı gerçekleşti.
Konsiad'dan İstanbul'da İftar Programı
15:21
Eski Bakan Özdemir Gümüşçay'da Eski Bakanlardan, Ali Talip Özdemir, Çanakkale'nin Biga ilçesine bağlı Gümüşçay Beldesini ziyaret etti.
Eski Bakan Özdemir Gümüşçay'da
12:52
Turgut Özal Ölümünün 20'nci Yılında Anıldı Sekizinci Cumhurbaşkanı Turgut Özal, ölümünün 20'nci yılında mezarı başında düzenlenen törenle anıldı.
11:32
8. Cumhurbaşkanı Özal'ın Ölümünün 20. Yılı 8.Cumhurbaşkanı Turgut Özal, ölümünün 20.yılında Topkapı'daki Anıt Mezar'da düzenlenen törenle anıldı.
8. Cumhurbaşkanı Özal'ın Ölümünün 20. Yılı
13:25
Bakanların Memleket Hasreti KONSİAD, Küçükçekmece Nikah ve Kongre Sarayı'nda yapılan 3. Olağan Genel Kurulu'nda devletin üst düzeyindeki bakanların renkli görüntüleri dikkat çekti.
Bakanların Memleket Hasreti
17:10
Arınç: Bazı Hatalar Nedeniyle Türkiye'yi Terk Edenleri Ülkelerine Davet Ediyorum Türkiye'de geçmişte yaşananlardan dolayı azınlıklardan özür dileyen Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Türkiye'yi terk edenlerin geri gelmek istemeleri durumunda kapılarının açık olduğunu söyledi.
Arınç: Bazı Hatalar Nedeniyle Türkiye'yi Terk Edenleri Ülkelerine Davet Ediyorum
08:30
Konyalılar Anadolu Zirvesi'nde Buluştu 'Anadolu Zirvesi'ne işadamları, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları ve seçkin 500 Konyalı vatandaş katıldı
Konyalılar Anadolu Zirvesi'nde Buluştu
20:29
Konyalılar, Anadolu Zervisinde Buluştu Konya Sanayici ve İşadamları (KONSİAD) tarafından organize edilip Gebze'de gerçekleştirilen 'Anadolu Zirvesi'ne İstanbul, Kocaeli ve Sakarya illerindeki işadamları, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları ve seçkin 500 Konyalı...
Konyalılar, Anadolu Zervisinde Buluştu
13:01
Konya ve Karamanlılar İstanbul'da Buluştu Konyalı ve Karamanlı Kamu Çalışanlar Derneği (KONKAMUDER) üyeleri Fatih Belediyesi Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen kahvaltıda buluştu.
21:16
Malatyaspor Kamu Davası Malatyaspor'da, "Dernekler Kanununa Muhalefet, Hizmet Nedeniyle Güveni Kötüye Kullanma" iddiasıyla ilgili olarak açılan kamu davasında sanıkların savunmalarının alınmasına başlandı.
10:37
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (2) Foto.AFYONKARAHİSAR'ın Sandıklı İlçesi'nde lise ve ilköğretim öğrencilerini taşıyan servis şoförlerine yönelik eğitim semineri düzenlendi.
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (2)
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 13:45:09. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ALİ TALİP ÖZDEMİR HABERLERİ
[Hata Bildir]