SON DAKİKA ALİ TALİP ÖZDEMİR HABERLERİ

Son Dakika Ali Talip Özdemir Haberleri

 • 23 Ocak 2017 15:49 Eski Dışişleri Bakanı Halefoğlu, Son Yolculuğuna Uğurlandı Eski Dışişleri Bakanı Halefoğlu, Son Yolculuğuna Uğurlandı Eski Dışişleri Bakanı Vahit Melih Halefoğlu, son yolculuğuna uğurlandı.
 • 23 Ocak 2017 15:42 Eski Dışişleri Bakanı Halefoğlu, Son Yolculuğuna Uğurlandı Eski Dışişleri Bakanı ve 17. Dönem Ankara Milletvekili Vahit Melih Halefoğlu, askeri törenle son yolculuğuna uğurlandı.
 • 11 Ekim 2016 15:39 Ereğli'deki Yükseköğretimin Geleceği İstişare Edildi Ereğli'deki Yükseköğretimin Geleceği İstişare Edildi Konya’nın Ereğli ilçesinin yükseköğretimdeki sorunları, geleceğe yönelik planlar ve atılması gereken adımların görüşüldüğü istişare toplantısı; Konya Milletvekili Halil Etyemez, Necmettin Erbakan Üniversitesi (NEÜ) Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Şeker, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Tahir Yüksek ile Prof. Dr. Önder Kutlu, akademisyenler ve idarecilerin katılımı ile gerçekleştirildi.
 • 02 Mart 2016 09:30 Konyalılar Konya İçin Toplandı Konyalılar Konya İçin Toplandı Tesisat İnşaat Malzemecileri Federasyonu (TİMFED) Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Çelik önderliğinde organize edilen “13. Konya İnşaat Fuarı” hazırlık ve tanıtım toplantısı, İstanbul’da yaşayan Konyalılar tarafından kurulan 78 vakıf ve dernek temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.
 • 29 Şubat 2016 14:25 Seydişehir Yatırım Fırsatları Toplantısı Yapıldı Seydişehir Yatırım Fırsatları Toplantısı Yapıldı “Daha Güzel Bir Seydişehir İçin Çalışıyoruz” sloganı ile yola çıkan Konya’nın Seydişehir İlçe Belediye Başkanı Mehmet Tutal, İstanbul’da düzenlenen programda Seydişehir’in yatırım fırsatlarıyla ilgili sunum yaparak, iş adamları ile görüşmeler gerçekleştirdi.
 • 29 Kasım 2015 13:35 Başkan Özgüven, Ankara'daki Ereğlilerle Buluştu Başkan Özgüven, Ankara'daki Ereğlilerle Buluştu Konya’nın Ereğli İlçe Belediye Başkanı Özkan Özgüven, Ankara Ereğlililer Derneği (ANERDER) tarafından organize edilen Arabaşı Gecesine katıldı.
 • 22 Ekim 2015 14:38 6. Helal Ürün Fuarı İstanbul'da Başladı 6. Helal Ürün Fuarı İstanbul'da Başladı Haber- Kamera: Enver ALAS - İSTANBUL / DHA Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Denetleme ve Sertifikalama Araştırmaları Derneği (GİMDES) öncülüğünde bu yıl 6'ncısı gerçekleştirilen 'Helal EXPO Fuarı Harbiye'deki İstanbul Kongre Merkezi'nde başladı.
 • 22 Ekim 2015 14:21 6. Helal Ürün Fuarı İstanbul'da Başladı Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Denetleme ve Sertifikalama Araştırmaları Derneği (GİMDES) öncülüğünde bu yıl 6'ncısı gerçekleştirilen 'Helal EXPO Fuarı Harbiye'deki İstanbul Kongre Merkezi'nde başladı.
 • 07 Temmuz 2015 16:02 Ereğli Belediyesi'nden İftar Ereğli Belediyesi'nden İftar Konya’nın Ereğli Belediyesi tarafından, ilçe protokolü, şehit yakınları ve gaziler, oda-birlik başkanları, muhtarlar, sivil toplum kuruluşları, siyasiler, özel sporcular ve meclis üyelerine iftar yemeği verdi.
 • 07 Temmuz 2015 13:55 Ereğli'ye Adalet Meslek Yüksekokulu Ereğli'ye Adalet Meslek Yüksekokulu Eski Çevre Bakanı Hayırsever İşadamı Ali Talip Özdemir tarafından yaptırılacak Necmettin Erbakan Üniversitesi (NEÜ) Ereğli Adalet Meslek Yüksekokulu (MYO) inşaatının protokolü imzalandı.
 • 07 Temmuz 2015 13:36 Neü Ereğli'de Adalet Meslek Yüksekokulu Açacak Eski bakanlardan Ali Talip Özdemir tarafından yaptırılacak Necmettin Erbakan Üniversitesi (NEÜ) Ereğli Adalet Meslek Yüksekokulu inşaatının protokolü imzalandı.
 • 05 Temmuz 2015 10:14 Erdoğan'ın Mesut Yılmaz'la Yaptığı İftarın Perde Arkası Erdoğan'ın Mesut Yılmaz'la Yaptığı İftarın Perde Arkası Saray'daki iftara Tansu Çiller de davet edilmiş ancak Çiller "Yurt dışında olacağım" diyerek daveti reddetmiş. İftara davet edilmeyen tek başbakan ise Bülend Ulusu olmuş.
 • 30 Haziran 2015 22:44 Erdoğan: Azınlık Hükümetinin Türkiye'nin Sıkıntılarına Çare Olamayacağı Kanaatindeyim Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, azınlık hükümetinin Türkiye'nin sıkıntılarına çare olamayacağı kanaatinde olduğunu belirterek, "Bir azınlık hükümetinin Türkiye'nin sıkıntılarına çare olamayacağı kanaatindeyim. Bu sürecin en sağlıklı şekilde yürümesini arzu ediyorum.
 • 10 Haziran 2015 13:45 50 Yıldır Kara Kalem Resim Yapıyor 50 Yıldır Kara Kalem Resim Yapıyor Konya’nın Ereğli ilçesinde yaşayan 65 yaşında ki Ziya Öztürk, 50 yıldır kara kalem ile resim yaparak sanatını korumaya devam ediyor.
 • 29 Mayıs 2015 16:27 AK Parti Milletvekili Dedegil, Stk Temsilcileri ile Bir Araya Geldi AK Parti Milletvekili Dedegil, Stk Temsilcileri ile Bir Araya Geldi Beykoz’da Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileri ile bir araya gelen AK Parti Milletvekili ve İstanbul 1’inci Bölge Milletvekili Adayı Alev Dedegil, kaos beklentisi içerisinde olan grupların olduğunu ifade ederek, ileri demokrasinin önemine dikkat çekti.
 • 12 Mart 2015 14:12 Bakan Güllüce, Eski Bakanlarla Bir Araya Geldi Bakan Güllüce, Eski Bakanlarla Bir Araya Geldi Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, geçmişte görev yapan Bayındırlık, İmar ve Çevre Bakanları ve müsteşarları ile Ankara’da da bir araya geldi.
 • 22 Aralık 2014 15:48 Erdoğan: 'Neslimizi Kurutma Yoluna Gittiler' Erdoğan: 'Neslimizi Kurutma Yoluna Gittiler' Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün akşam katıldığı bir düğünde "en az üç çocuk" önerisini tekrarlayarak, "Bu ülkede yıllarca bir doğum kontrolü ihaneti yaptılar ve neslimizi kurutma yoluna gittiler" dedi.
 • 22 Aralık 2014 15:21 Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bu Ülkede Doğum Kontrolü İhaneti Yaptılar" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün akşam katıldığı bir düğünde "en az üç çocuk" önerisini tekrarlayarak, "Bu ülkede yıllarca bir doğum kontrolü ihaneti yaptılar ve neslimizi kurutma yoluna gittiler" dedi.
 • 22 Aralık 2014 08:39 BİSSE'NİN Veliahtı Evlendi BİSSE'NİN Veliahtı Evlendi Erkek giyimin öncü firması Bisse'nin veliahtı Ahmet Onur Kefeli, Cansu (Pişirgen) Kefeli ile dünya evine girdi.
 • 13 Ekim 2014 16:07 Eski Bakan Özdemir'den Bakan Özgüven'e Ziyaret Eski Bakan Özdemir'den Bakan Özgüven'e Ziyaret Konya’nın eski Ereğli İlçe Belediye Başkanı ve eski Devlet Bakanı Ali Talip Özdemir, Belediye Başkanı Özkan Özgüven’i makamında ziyaret etti.
 • 13 Mart 2014 15:57 Bülent Eczacıbaşı : Berkin'i Kaybetmekten Derin Bir Üzüntü Duyuyoruz Eczacıbaşı holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı, dün Ümraniye'de bir ev dekorasyon satış mağazasının açılış törenine katıldı.
 • 13 Mart 2014 11:14 Evdema'nın 7'inci Şubesi Ümraniye'de Evdema'nın 7'inci Şubesi Ümraniye'de Bülent Eczacıbaşı ve Metin Külünk İstanbul’un en büyük dekorasyon mağazasını açtı.
 • 11 Mart 2014 12:29 EVDEMA Kapılarını Açıyor EVDEMA Kapılarını Açıyor İstanbul'un en büyük ev dekorasyonu mağazası Ümraniye'de kapılarını açıyor.
 • 10 Mart 2014 10:59 Konsiad'da 2023 Vizyonu Konuşuldu Konsiad'da 2023 Vizyonu Konuşuldu Konyalı Sanayici ve İşadamları Derneği (KONSİAD), "2023 Vizyonu Doğrultusunda Gümrükler ve Ticarette Yaşanan Son Gelişmeler” konulu konferans düzenledi.
 • 25 Şubat 2014 15:28 "Konya, Yatırımda Türkiye'nin En Cazip Bölgesi Olacak" KOP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı Prof. Dr. Mehmet Babaoğlu, KOP Bölgesinin yatırımda Türkiye'nin en cazip bölgesi olacağını söyledi.