SON DAKİKA ALİ TALİP ÖZDEMİR HABERLERİ

Son Dakika Ali Talip Özdemir Haberleri

 • 09:30 Konyalılar Konya İçin Toplandı Konyalılar Konya İçin Toplandı Tesisat İnşaat Malzemecileri Federasyonu (TİMFED) Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Çelik önderliğinde organize edilen “13. Konya İnşaat Fuarı” hazırlık ve tanıtım toplantısı, İstanbul’da yaşayan Konyalılar tarafından kurulan 78 vakıf ve dernek temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.
 • 14:25 Seydişehir Yatırım Fırsatları Toplantısı Yapıldı Seydişehir Yatırım Fırsatları Toplantısı Yapıldı “Daha Güzel Bir Seydişehir İçin Çalışıyoruz” sloganı ile yola çıkan Konya’nın Seydişehir İlçe Belediye Başkanı Mehmet Tutal, İstanbul’da düzenlenen programda Seydişehir’in yatırım fırsatlarıyla ilgili sunum yaparak, iş adamları ile görüşmeler gerçekleştirdi.
 • 13:35 Başkan Özgüven, Ankara'daki Ereğlilerle Buluştu Başkan Özgüven, Ankara'daki Ereğlilerle Buluştu Konya’nın Ereğli İlçe Belediye Başkanı Özkan Özgüven, Ankara Ereğlililer Derneği (ANERDER) tarafından organize edilen Arabaşı Gecesine katıldı.
 • 14:38 6. Helal Ürün Fuarı İstanbul'da Başladı 6. Helal Ürün Fuarı İstanbul'da Başladı Haber- Kamera: Enver ALAS - İSTANBUL / DHA Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Denetleme ve Sertifikalama Araştırmaları Derneği (GİMDES) öncülüğünde bu yıl 6'ncısı gerçekleştirilen 'Helal EXPO Fuarı Harbiye'deki İstanbul Kongre Merkezi'nde başladı.
 • 14:21 6. Helal Ürün Fuarı İstanbul'da Başladı Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Denetleme ve Sertifikalama Araştırmaları Derneği (GİMDES) öncülüğünde bu yıl 6'ncısı gerçekleştirilen 'Helal EXPO Fuarı Harbiye'deki İstanbul Kongre Merkezi'nde başladı.
 • 16:02 Ereğli Belediyesi'nden İftar Ereğli Belediyesi'nden İftar Konya’nın Ereğli Belediyesi tarafından, ilçe protokolü, şehit yakınları ve gaziler, oda-birlik başkanları, muhtarlar, sivil toplum kuruluşları, siyasiler, özel sporcular ve meclis üyelerine iftar yemeği verdi.
 • 13:55 Ereğli'ye Adalet Meslek Yüksekokulu Ereğli'ye Adalet Meslek Yüksekokulu Eski Çevre Bakanı Hayırsever İşadamı Ali Talip Özdemir tarafından yaptırılacak Necmettin Erbakan Üniversitesi (NEÜ) Ereğli Adalet Meslek Yüksekokulu (MYO) inşaatının protokolü imzalandı.
 • 13:36 Neü Ereğli'de Adalet Meslek Yüksekokulu Açacak Eski bakanlardan Ali Talip Özdemir tarafından yaptırılacak Necmettin Erbakan Üniversitesi (NEÜ) Ereğli Adalet Meslek Yüksekokulu inşaatının protokolü imzalandı.
 • 10:14 Erdoğan'ın Mesut Yılmaz'la Yaptığı İftarın Perde Arkası Erdoğan'ın Mesut Yılmaz'la Yaptığı İftarın Perde Arkası Saray'daki iftara Tansu Çiller de davet edilmiş ancak Çiller "Yurt dışında olacağım" diyerek daveti reddetmiş. İftara davet edilmeyen tek başbakan ise Bülend Ulusu olmuş.
 • 22:44 Erdoğan: Azınlık Hükümetinin Türkiye'nin Sıkıntılarına Çare Olamayacağı Kanaatindeyim Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, azınlık hükümetinin Türkiye'nin sıkıntılarına çare olamayacağı kanaatinde olduğunu belirterek, "Bir azınlık hükümetinin Türkiye'nin sıkıntılarına çare olamayacağı kanaatindeyim. Bu sürecin en sağlıklı şekilde yürümesini arzu ediyorum.
 • 13:45 50 Yıldır Kara Kalem Resim Yapıyor 50 Yıldır Kara Kalem Resim Yapıyor Konya’nın Ereğli ilçesinde yaşayan 65 yaşında ki Ziya Öztürk, 50 yıldır kara kalem ile resim yaparak sanatını korumaya devam ediyor.
 • 16:27 AK Parti Milletvekili Dedegil, Stk Temsilcileri ile Bir Araya Geldi AK Parti Milletvekili Dedegil, Stk Temsilcileri ile Bir Araya Geldi Beykoz’da Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileri ile bir araya gelen AK Parti Milletvekili ve İstanbul 1’inci Bölge Milletvekili Adayı Alev Dedegil, kaos beklentisi içerisinde olan grupların olduğunu ifade ederek, ileri demokrasinin önemine dikkat çekti.
 • 14:12 Bakan Güllüce, Eski Bakanlarla Bir Araya Geldi Bakan Güllüce, Eski Bakanlarla Bir Araya Geldi Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, geçmişte görev yapan Bayındırlık, İmar ve Çevre Bakanları ve müsteşarları ile Ankara’da da bir araya geldi.
 • 15:48 Erdoğan: 'Neslimizi Kurutma Yoluna Gittiler' Erdoğan: 'Neslimizi Kurutma Yoluna Gittiler' Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün akşam katıldığı bir düğünde "en az üç çocuk" önerisini tekrarlayarak, "Bu ülkede yıllarca bir doğum kontrolü ihaneti yaptılar ve neslimizi kurutma yoluna gittiler" dedi.
 • 15:21 Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bu Ülkede Doğum Kontrolü İhaneti Yaptılar" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün akşam katıldığı bir düğünde "en az üç çocuk" önerisini tekrarlayarak, "Bu ülkede yıllarca bir doğum kontrolü ihaneti yaptılar ve neslimizi kurutma yoluna gittiler" dedi.
 • 08:39 BİSSE'NİN Veliahtı Evlendi BİSSE'NİN Veliahtı Evlendi Erkek giyimin öncü firması Bisse'nin veliahtı Ahmet Onur Kefeli, Cansu (Pişirgen) Kefeli ile dünya evine girdi.
 • 16:07 Eski Bakan Özdemir'den Bakan Özgüven'e Ziyaret Eski Bakan Özdemir'den Bakan Özgüven'e Ziyaret Konya’nın eski Ereğli İlçe Belediye Başkanı ve eski Devlet Bakanı Ali Talip Özdemir, Belediye Başkanı Özkan Özgüven’i makamında ziyaret etti.
 • 15:57 Bülent Eczacıbaşı : Berkin'i Kaybetmekten Derin Bir Üzüntü Duyuyoruz Eczacıbaşı holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı, dün Ümraniye'de bir ev dekorasyon satış mağazasının açılış törenine katıldı.
 • 11:14 Evdema'nın 7'inci Şubesi Ümraniye'de Evdema'nın 7'inci Şubesi Ümraniye'de Bülent Eczacıbaşı ve Metin Külünk İstanbul’un en büyük dekorasyon mağazasını açtı.
 • 12:29 EVDEMA Kapılarını Açıyor EVDEMA Kapılarını Açıyor İstanbul'un en büyük ev dekorasyonu mağazası Ümraniye'de kapılarını açıyor.
 • 10:59 Konsiad'da 2023 Vizyonu Konuşuldu Konsiad'da 2023 Vizyonu Konuşuldu Konyalı Sanayici ve İşadamları Derneği (KONSİAD), "2023 Vizyonu Doğrultusunda Gümrükler ve Ticarette Yaşanan Son Gelişmeler” konulu konferans düzenledi.
 • 15:28 "Konya, Yatırımda Türkiye'nin En Cazip Bölgesi Olacak" KOP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı Prof. Dr. Mehmet Babaoğlu, KOP Bölgesinin yatırımda Türkiye'nin en cazip bölgesi olacağını söyledi.
 • 15:03 İstanbul'da Konya ve Kop Bölgesi Anlatıldı İstanbul Konyalılar Vakfı ve Konyalılar Derneği'nin, Konya Valiliği işbirliğiyle organize ettiği "Geleneksel Konya Toplantıları"nın şubat ayı buluşması İstanbul'da gerçekleştirildi.
 • 11:42 Kaşgar'dan Endülüs'e Türk-İslam Şehirleri Sempozyumları Kaşgar'dan Endülüs'e Türk-İslam Şehirleri Sempozyumları Yıldız Teknik Üniversitesi'nin ev sahipliğini yaptığı "Kaşgar'dan Endülüs'e Türk-İslam Şehirleri Sempozyumları"nda Marmaray ve ulaşım alanındaki gelişmeler ele alındı.
 • 13:48 Başkan Karaosmanoğlu, Sakarya Şehrengizi'ne Katıldı Başkan Karaosmanoğlu, Sakarya Şehrengizi'ne Katıldı Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı ve Türk Dünyası Belediyeler Birliği(TDBB) Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İstanbul'da düzenlenen Türk-İslam Şehirleri Sakarya Şehrengizi'ne katıldı.
 • 10:05 4 Başkent Sanayi ve Kültür Etkinliği'nde Buluştu 4 Başkent Sanayi ve Kültür Etkinliği'nde Buluştu "KONEXPO Sanayi ve Kültür Etkinliği" kapsamında Selçuklu başkenti Konya, Karamanoğulları başkenti Karaman ile Osmanlı başkentleri İstanbul ve Edirne'nin tüm renkleri bir araya geldi.
 • 11:30 Selçuk Üniversitesi, Konexpo'da Konyalı Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (KONSİAD) düzenlediği ‘KONEXPO 2. Sanayi ve Kültür Etkinliği’ne katılan Selçuk Üniversitesi, AR GE Merkezi’nde nanoteknolojik yöntemlerle üretilen su geçirmeyen, nefes alan kağıt ve kumaşları ilk kez görücüye çıkardı.
 • 16:50 "Konexpo 2. Sanayi ve Kültür Etkinliği" Etkinlik Konyalı, Edirneli ve Karamanlı sivil toplum örgütlerinin mehteran takımıyla yürüyüşü ve yağlı güreş gösterisiyle açıldı
 • 11:48 Gloria Otellerinin Mutfak ve Çim Atıkları Biyogaz Olacak Gloria Otellerinin Mutfak ve Çim Atıkları Biyogaz Olacak Gloria Hotel YK Üyesi Özdemir: "Mutfak ve çim atıklarını bir alanda toplayıp çürümesini sağlayacağız. Bu çürümeden de metan gazı elde edeceğiz" dedi
 • 12:36 Konsiad'dan İstanbul'da İftar Programı Konsiad'dan İstanbul'da İftar Programı Konyalı Sanayici ve İşadamları Derneği (KONSİAD), tarafından, İstanbul'da geleneksel olarak düzenlenen iftar programı gerçekleşti.
 • 15:21 Eski Bakan Özdemir Gümüşçay'da Eski Bakan Özdemir Gümüşçay'da Eski Bakanlardan, Ali Talip Özdemir, Çanakkale'nin Biga ilçesine bağlı Gümüşçay Beldesini ziyaret etti.
 • 12:52 Turgut Özal Ölümünün 20'nci Yılında Anıldı Sekizinci Cumhurbaşkanı Turgut Özal, ölümünün 20'nci yılında mezarı başında düzenlenen törenle anıldı.
 • 11:32 8. Cumhurbaşkanı Özal'ın Ölümünün 20. Yılı 8. Cumhurbaşkanı Özal'ın Ölümünün 20. Yılı 8.Cumhurbaşkanı Turgut Özal, ölümünün 20.yılında Topkapı'daki Anıt Mezar'da düzenlenen törenle anıldı.
 • 13:25 Bakanların Memleket Hasreti Bakanların Memleket Hasreti KONSİAD, Küçükçekmece Nikah ve Kongre Sarayı'nda yapılan 3. Olağan Genel Kurulu'nda devletin üst düzeyindeki bakanların renkli görüntüleri dikkat çekti.
 • 17:10 Arınç: Bazı Hatalar Nedeniyle Türkiye'yi Terk Edenleri Ülkelerine Davet Ediyorum Arınç: Bazı Hatalar Nedeniyle Türkiye'yi Terk Edenleri Ülkelerine Davet Ediyorum Türkiye'de geçmişte yaşananlardan dolayı azınlıklardan özür dileyen Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Türkiye'yi terk edenlerin geri gelmek istemeleri durumunda kapılarının açık olduğunu söyledi.
 • 08:30 Konyalılar Anadolu Zirvesi'nde Buluştu Konyalılar Anadolu Zirvesi'nde Buluştu 'Anadolu Zirvesi'ne işadamları, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları ve seçkin 500 Konyalı vatandaş katıldı
 • 20:29 Konyalılar, Anadolu Zervisinde Buluştu Konyalılar, Anadolu Zervisinde Buluştu Konya Sanayici ve İşadamları (KONSİAD) tarafından organize edilip Gebze'de gerçekleştirilen 'Anadolu Zirvesi'ne İstanbul, Kocaeli ve Sakarya illerindeki işadamları, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları ve seçkin 500 Konyalı...
 • 13:01 Konya ve Karamanlılar İstanbul'da Buluştu Konyalı ve Karamanlı Kamu Çalışanlar Derneği (KONKAMUDER) üyeleri Fatih Belediyesi Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen kahvaltıda buluştu.
 • 21:16 Malatyaspor Kamu Davası Malatyaspor'da, "Dernekler Kanununa Muhalefet, Hizmet Nedeniyle Güveni Kötüye Kullanma" iddiasıyla ilgili olarak açılan kamu davasında sanıkların savunmalarının alınmasına başlandı.
 • 10:37 Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (2) Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (2) Foto.AFYONKARAHİSAR'ın Sandıklı İlçesi'nde lise ve ilköğretim öğrencilerini taşıyan servis şoförlerine yönelik eğitim semineri düzenlendi.