SON DAKİKA ANAMUR HABERLERİ

Son Dakika Anamur Haberleri

13:01
Marmara'yı Kasıp Kavuran Lodos Gidiyor, Kuvvetli Yağış Geliyor Deniz ve hava ulaşımında birçok seferi iptal ettiren, çatıları uçurup, direkleri deviren lodos, pazartesi günü etkisini kaybedecek, yerini kuvvetli yağışa bırakacak.
Marmara'yı Kasıp Kavuran Lodos Gidiyor, Kuvvetli Yağış Geliyor
12:12
Alanyalı Kamburoğlu Şirketi, 50'nci Yılını Coşkun Sabah ile Kutladı Antalya'nın Alanya İlçesi'nde yapı malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren Kamburoğlu AŞ'nin '5'inci Geleneksel Su Tesisatı ve Seramik Ustaları Semineri ile 50'nci Kuruluş Yıldönümü' gecesinde sanatçı Coşkun Sabah konser verdi.
Alanyalı Kamburoğlu Şirketi, 50'nci Yılını Coşkun Sabah ile Kutladı
09:24
Meteorolojiden Fırtına Uyarısı Denizlerde, Bodrum Kaş arasında fırtına, Kaş Anamur arasında ise fırtınamsı rüzgar uyarısında bulunuldu.
08:50
Kuvvetli Lodos Nedeniyle Vinç Yola Devrildi: 1 Ölü, 1 Yaralı Bursa'da iki gündür devam eden kuvvetli lodos nedeniyle, yeni stadyum inşaatında kullanılan vincin devrilmesi sonucu bir kişi hayatını kaybetti.
Kuvvetli Lodos Nedeniyle Vinç Yola Devrildi: 1 Ölü, 1 Yaralı
19:19
Alanya Kaymakamı Tanrıseven, Yaralı İşçileri Ziyaret Etti Mevsimlik işçileri taşıyan otobüsün tırla çarpışması- Kaymakam Tanrıseven, Gazipaşa'da meydana gelen kazada hastanelere kaldırılan yaralıları ziyaret etti Alanya Kaymakamı Hasan Tanrıseven, tırla yolcu otobüsünün çarpıştığı kazada yaralananları hastanede ziyaret etti.
Alanya Kaymakamı Tanrıseven, Yaralı İşçileri Ziyaret Etti
19:06
Mevsimlik İşçileri Taşıyan Otobüsün Tırla Çarpışması Kaymakam Tanrıseven, Gazipaşa'da meydana gelen kazada hastanelere kaldırılan yaralıları ziyaret etti.
16:15
Mevsimlik İşçileri Taşıyan Otobüsün Tırla Çarpışması Mevsimlik işçileri taşıyan otobüsün tırla çarpışması- Kazada ölenlerin 4 kişi olduğu, 49 kişinin de yaralandığı bildirildi- Otobüsle, tarım işçilerinin mevsimlik işlerde çalışmak üzere Batman'dan Antalya'ya götürüldüğü belirtildi - Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 4 kişinin öldüğü, 49 kişinin de yaralandığı bildirildi.
Mevsimlik İşçileri Taşıyan Otobüsün Tırla Çarpışması
13:34
Mevsimlik İşçileri Taşıyan Otobüsün Tırla Çarpışması Kazada ölenlerin 4 kişi olduğu, 49 kişinin de yaralandığı bildirildi Otobüsle, tarım işçilerinin mevsimlik işlerde çalışmak üzere Batman'dan Antalya'ya götürüldüğü belirtildi.
Mevsimlik İşçileri Taşıyan Otobüsün Tırla Çarpışması
13:21
Antalya'da İşçi Taşıyan Otobüsle Tır Çarpıştı: 4 Ölü, 47 Yaralı Antalya'da Gazipaşa- Anamur kara yolunda mevsimlik işçileri taşıyan otobüs ile karşı yönden gelen tırın çarpışması sonucu 4 kişi öldü, 47 kişi de yaralandı.
Antalya'da İşçi Taşıyan Otobüsle Tır Çarpıştı: 4 Ölü, 47 Yaralı
12:17
Antalya'da Mevsimlik İşçileri Taşıyan Otobüs Tırla Çarpıştı: 5 Ölü Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde mevsimlik işçileri taşıyan otobüsün tırla çarpışması sonucu ilk belirlemelere göre 5 kişi öldü, çok sayıda kişi yaralandı.
Antalya'da Mevsimlik İşçileri Taşıyan Otobüs Tırla Çarpıştı: 5 Ölü
11:38
Antalya'da İşçi Taşıyan Otobüsle Tır Çarpıştı: 5 Ölü Antalya'da Gazipaşa- Anamur kara yolunda mevsimlik işçileri taşıyan otobüs ile karşı yönden gelen tırın çarpışması sonucu 5 kişi öldü, çok sayıda kişi de yaralandı.
Antalya'da İşçi Taşıyan Otobüsle Tır Çarpıştı: 5 Ölü
11:34
Trafik Kazasında Ölen İşçilerin İsimleri Belli Oldu Antalya'da Gazipaşa- Anamur karayolunda mevsimlik işçileri taşıyan otobüs ile karşı yönden gelen TIR'ın çarpışması sonucu 4 kişi öldü, 29 kişi de yaralandı.
Trafik Kazasında Ölen İşçilerin İsimleri Belli Oldu
11:16
Batman'da İşçi Taşıyan Otobüsle Tır Çarpıştı: 4 Ölü, 29 Yaralı Batman'dan giden mevsimlik işçileri taşıyan otobüs ile karşı yönden gelen tırın çarpışması sonucu ilk belirlemelere göre 4 kişi öldü, 29 işçi de yaralandı.
Batman'da İşçi Taşıyan Otobüsle Tır Çarpıştı: 4 Ölü, 29 Yaralı
10:00
Antalya'da Korkunç Kaza: Ölü ve Yaralılar Var Antalya'da Gazipaşa- Anamur karayolunda mevsimlik işçileri taşıyan otobüs ile karşı yönden gelen TIR'ın çarpışması sonucu 5 kişi öldü, çok sayıda kişi de yaralandı.
Antalya'da Korkunç Kaza: Ölü ve Yaralılar Var
09:56
Antalya'da Mevsimlik İşçileri Taşıyan Otobüs Tırla Çarpıştı: 5 Ölü Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde mevsimlik işçileri taşıyan otobüsün tırla çarpışması sonucu ilk belirlemelere göre 5 kişi öldü, çok sayıda kişi de yaralandı.
Antalya'da Mevsimlik İşçileri Taşıyan Otobüs Tırla Çarpıştı: 5 Ölü
09:28
Antalya'da İşçileri Taşıyan Otobüs TIR'la Çarpıştı: 5 Ölü,47 Yaralı Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde, mevsimlik işçileri taşıyan otobüsün TIR'la çarpışması sonucu 5 kişi hayatını kaybetti, 47 kişi de yaralandı.
Antalya'da İşçileri Taşıyan Otobüs TIR'la Çarpıştı: 5 Ölü,47 Yaralı
16:50
Batı Akdeniz İçin Fırtına Uyarısı Meteoroloji 4. Bölge Müdürlüğü, 30 Ocak'tan itibaren Batı Akdeniz'de etkili olacak fırtına konusunda vatandaşları uyardı.
12:35
Türkiye'den Kıbrıs'a Kardeşlik Eli Akdeniz Belediyeler Birliği’nin 6 üyesi ile Kıbrıs Türk Belediyeler Birliği’nin 6 üyesi arasında işbirliği ve kardeşlik protokolü imzalandı.
Türkiye'den Kıbrıs'a Kardeşlik Eli
17:05
Mersin'de Kuvvetli Yağış Uyarısı Mersin'in bazı ilçeleri için kuvvetli yağış uyarısı yapıldı.
10:11
Başkan Türe'den Çocuklara Lunapark Hediyesi Mersin’in Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe, 2014-2015 eğitim-öğretim yılı yarıyıl tatili dolayısıyla Anamurlu çocuklara lunapark bileti dağıttırdı.
Başkan Türe'den Çocuklara Lunapark Hediyesi
18:26
Anamur KKTC'ye Su Verecek Alaköprü Barajı Su Tutmaya Başladı KKTC'ye su verecek Alaköprü Barajı su tutmaya başladı Mithat ÜNAL/ ANAMUR(Mersin), (DHA) - KKTC'ye içme suyu sağlayacak olan Mersin'in Anamur İlçesi'ndeki Alaköprü Barajı'nda, kapakların indirilmesiyle su tutulmaya başladı.
Anamur KKTC'ye Su Verecek Alaköprü Barajı Su Tutmaya Başladı
18:12
KKTC Su Temin Projesi'nde Su Tutulmaya Başlandı KKTC'ye içme suyu sağlayacak olan Mersin'in Anamur İlçesi'ndeki Alaköprü Barajı'nda, kapakların indirilmesiyle su tutulmaya başladı.
KKTC Su Temin Projesi'nde Su Tutulmaya Başlandı
17:38
Yaşlı Kadına Çarparak Kaçan Sürücü Yakalandı Mersin’in Bozyazı ilçesinde, yolun karşısına geçmek isteyen 70 yaşındaki Zeynep Top’a çarptıktan sonra kaza yerinden kaçan sürücü, Bozyazı jandarmasının sıkı çalışması sonucunda yakalandı.
16:16
KKTC'ye Su Verecek Alaköprü Barajı Su Tutmaya Başladı KKTC'ye içme suyu sağlayacak olan Mersin'in Anamur ilçesindeki Alaköprü Barajında, kapakların indirilmesiyle su tutulmaya başladı.
KKTC'ye Su Verecek Alaköprü Barajı Su Tutmaya Başladı
13:24
Yaşlı Kadının Feci Ölümü Mersin’in Bozyazı ilçesinde, yolun karşısına geçmek isteyen 70 yaşındaki Zeynep Top’a, bir araç çarptı.
Yaşlı Kadının Feci Ölümü
21:52
Kuvvetli Yağış, Don ve Buzlanma Uyarısı Muğla ve Antalya çevrelerinde kuvvetli yağış, iç kesimlerde hafif don ve buzlanma bekleniyor.
17:18
Bakan Yardımcısı Balta, Paralel Yapıyı Vatan Hainliğiyle Suçladı Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Muhammet Balta, paralel yapıyı vatan hainliğiyle suçladı.
Bakan Yardımcısı Balta, Paralel Yapıyı Vatan Hainliğiyle Suçladı
14:06
Şemdinli'de Bir Terörist Teslim Oldu Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde bir teröristin teslim olduğu bildirildi.
09:51
Emıtt'te 'Yörük Kültürü' Ziyaretçileri Cezbetti Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMITT), Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin standı büyük ilgi görüyor.
Emıtt'te 'Yörük Kültürü' Ziyaretçileri Cezbetti
17:41
Karaya Oturan Yük Gemisi Kurtarıldı Mersin'de karaya oturan yük gemisi kurtarıldı Anamur ilçesinde karaya oturan kuru yük gemisi, kurtarılarak açığa demirlendi.
Karaya Oturan Yük Gemisi Kurtarıldı
17:13
Mersin'de Karaya Oturan Yük Gemisi Kurtarıldı Anamur ilçesinde karaya oturan kuru yük gemisi, kurtarılarak açığa demirlendi.
13:01
KKTC Su Temin Projesi KKTC'ye su sağlayacak proje kapsamında Türkiye tarafında yapımı tamamlanan Alaköprü Barajı'nda, 26 Ocak'ta su tutulmasına başlanacak.
10:48
KKTC Su Temin Projesinde Önemli Bir Eşik Daha Aşılıyor Orman ve Su İşleri Bakanlığı Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü tarafından inşa edilen ve dünyada ilk kez uygulan deniz boru hattı ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne (KKTC) su sağlayacak KKTC Su Temin Projesi’nde önemli bir eşik daha aşılıyor.
10:29
Mersin, Emıtt'te Buluştu Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, İstanbul EMITT Fuarı’na davet edilen Mersinli gazetecilerle bir araya geldi.
Mersin, Emıtt'te Buluştu
13:27
D-400 Karayolunun Bakımı Büyükşehir Belediyesi'nde Mersin Büyükşehir Belediyesi ile Karayolları 5. Bölge Müdürlüğü arasında imzalanan protokol ile D-400 karayolunun bakımı Büyükşehir Belediyesi’ne geçti.
D-400 Karayolunun Bakımı Büyükşehir Belediyesi'nde
19:30
Anamur'da Karaya Oturan Gemi İlgi Odağı Oldu Mersin'in Anamur ilçesinde fırtınanın etkisiyle sürüklenerek karaya oturan kuru yük gemisi halkın ilgi odağı oldu.
Anamur'da Karaya Oturan Gemi İlgi Odağı Oldu
18:38
Mersin'de Karaya Oturan Yük Gemisi Anamur ilçesinde fırtınanın etkisiyle sürüklenerek karaya oturan gemi ilgi odağı oldu.
23:51
"KKTC'ye En Geç, 20 Temmuz'a Kadar Su Aksın İstiyoruz" Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, KKTC Su Temin Projesine ilişkin, "En geç, 20 Temmuz 2015 saat 10.59'da su aksın istiyoruz." dedi.
'KKTC'ye En Geç, 20 Temmuz'a Kadar Su Aksın İstiyoruz'
22:37
KKTC Su Temin Projesi Tanıtım Programı Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: "En geç, 20 Temmuz 2015 saat 10.59'da su aksın istiyoruz"
14:58
İki Günlük Don Mersinli Çiftçiyi Vurdu Geçtiğimiz hafta tüm Türkiye’yi etkisi altına alan aşırı soğuklarda, Mersin’de yaşanan 2 günlük zirai don felaketi çiftçiyi vurdu.
İki Günlük Don Mersinli Çiftçiyi Vurdu
12:59
Anamur'da Kafe İşletmecisi Pompalıyla Öldürüldü Mersin'in Anamur İlçesi'nde kafe işleten 21 yaşındaki Mustafa Ataş Çelik, iş yerinde kimliği belirsiz bir kişi tarafından pompalı tüfekle vurularak öldürüldü.
Anamur'da Kafe İşletmecisi Pompalıyla Öldürüldü
18:12
Mersin - Görüntülü-Suriye Bandıralı Gemi, Anamur'da Karaya Oturdu Görüntülü-Suriye bandıralı gemi, Anamur'da karaya oturdu (ek) RÜZGARIN ETKİSİ Anamur Liman Başkanı Muammer Merev, geminin çift çıpa atmasına rağmen sürüklenerek karaya oturduğunu söyledi.
Mersin - Görüntülü-Suriye Bandıralı Gemi, Anamur'da Karaya Oturdu
17:49
Gemi Karaya Oturdu Mersin’in Anamur ilçesinde Suriye bandıralı bir gemi karaya oturdu.
Gemi Karaya Oturdu
17:47
Suriye Bandıralı Gemi Anamur'da Karaya Oturdu Mersin’in Anamur ilçesinde Suriye bandıralı bir gemi karaya oturdu.
Suriye Bandıralı Gemi Anamur'da Karaya Oturdu
17:21
Suriye Bandıralı Gemi, Anamur'da Karaya Oturdu (2) Rüzgarın ETKİSİ Anamur Liman Başkanı Muammer Merev, geminin çift çıpa atmasına rağmen sürüklenerek karaya oturduğunu söyledi.
Suriye Bandıralı Gemi, Anamur'da Karaya Oturdu (2)
13:57
Suriye Bandıralı Gemi Anamur'da Karaya Oturdu Mersin'in Anamur ilçesinde Suriye bandıralı bir gemi, fırtınayla sürüklenerek karaya oturdu.
Suriye Bandıralı Gemi Anamur'da Karaya Oturdu
13:53
Mersin'de 2 Gölet Dondu Mersin'in Erdemli ilçesindeki Tozlu ve Aydınlar göletlerinin yüzeyleri, aşırı soğuk nedeniyle dondu.
Mersin'de 2 Gölet Dondu
13:39
Suriye Bandıralı Gemi, Anamur'da Karaya Oturdu Mersin'in Anamur ilçesinde Suriye bandıralı bir gemi, fırtınayla sürüklenerek karaya oturdu.
Suriye Bandıralı Gemi, Anamur'da Karaya Oturdu
12:47
Mersin'de Kuru Yük Gemisi Karaya Oturdu Mersin'in Anamur ilçesi açıklarında demirli kuru yük gemisi, fırtınanın etkisiyle sürüklenerek karaya oturdu.
Mersin'de Kuru Yük Gemisi Karaya Oturdu
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 15:15:35. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ANAMUR HABERLERİ
[Hata Bildir]