SON DAKİKA ASELSAN HABERLERİ

Son Dakika Aselsan Haberleri

 • 17:58Borsada Günlük İşlemler (1)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 12:44Borsada Birinci Seans Kapanış (1)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugünkü birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 18:00Borsada Günlük İşlemler (1)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 12:48Borsada Birinci Seans KapandıBorsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle:
 • 18:02Borsada Günlük İşlemler (1)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 15:21Yerli Uçak Tanıtım TöreniMilli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, milli uçak projesinin önemine dikkati çekerek, "Proje kapsamında üretilecek uçakların kısa pistlere iniş-kalkış yapabilecek olması sebebiyle yurt içi uçuş ağı daha büyüyecektir" dedi.
 • 14:02Yerli Uçak Tanıtım TöreniBaşbakan Ahmet Davutoğlu, Türkiye'nin savunma sanayisinin, 5 milyar dolarlık yıllık üretimi, 1,6 milyar dolarlık ihracatı, 1 milyar dolara varan Ar-Ge çalışmalarıyla çok güçlü, dünyayla rekabet edebilecek kapasitede olduğunu belirterek, "Savunma Sanayii İcra Komitelerinde ele aldığımız hususlar bağlamında önümüzdeki dönemde de inşallah milli muharip uçağımızı, 2023'e kadar Türk semalarında uçurmuş olacağız" dedi.
 • 12:49Borsada Birinci Seans Kapanış (1)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugünkü birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 12:32Türkiye'nin İlk Yerli Yolcu Uçağı TanıtıldıTürkiye'nin İlk Yerli Yolcu Uçağı Tanıtıldı'Bölgesel milli uçak' projesinde modellerin tanıtımı Başbakan Davutoğlu'nun katılımıyla gerçekleştirildi. 32 yolcu kapasiteli uçakta iki motor alternatifi var.
 • 11:47İşte Yerli Uçağımızın Detaylarıİşte Yerli Uçağımızın DetaylarıUlaştırma Bakanlığı'nın başlattığı ve Savunma Sanayi Müsteşarlığı bünyesinde yürütülen projenin ayrıntıları bugün açıklanacak.
 • 18:09Borsada Günlük İşlemler (1)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 12:42Borsada Birinci Seans Kapanış (1)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugünkü birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 17:56Borsada Günlük İşlemler (1)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 12:56Borsada Birinci Seans Kapanış (1)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugünkü birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 11:03Yatırımcı Rehberi (6)Borsa İstanbul'da geçen hafta içinde işlem gören hisse senetlerinin, piyasa değerleri, TL olarak en düşük fiyatları, en yüksek fiyatları ve kapanış fiyatlarıyla önceki hafta sonuna göre değişim oranları şöyle: Hisse Adı Piyasa Değeri Haftalık Düşük Haftalık Yüksek Son Haftalık Değişim(Yüzde) ACISELSAN ACIPAYAM SELULOZ SANAYI VE TICARET A.
 • 17:53Borsada Günlük İşlemler (1)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 17:58Borsada Günlük İşlemler (1)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 14:29Tusaş Uzay Sistemleri Entegrasyon ve Test Merkezi AçılışıUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin, Türksat 6A uydusu 2019'da tamamlandığında, Türkiye'nin, kendi haberleşme uydusunu yapabilen dünyadaki 10 ülke arasına gireceğini belirtti.
 • 13:06Borsada Birinci Seans Kapanış (1)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugünkü birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 18:03Borsada Günlük İşlemler (1)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 12:48Borsada Birinci Seans Kapanış (1)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugünkü birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 12:48Borsada Birinci Seans Kapanış (1)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugünkü birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 12:43Bakan Yılmaz Açıkladı! 2013'ten Bu Yana 946 PKK'lı Teslim OlduBakan Yılmaz Açıkladı! 2013'ten Bu Yana 946 PKK'lı Teslim OlduMilli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, 23 Mart 2013'ten bugüne kadar 946 teröristin teslim olduğunu söyledi.
 • 10:57Yatırımcı Rehberi (6)Borsa İstanbul'da geçen hafta içinde işlem gören hisse senetlerinin, piyasa değerleri, TL olarak en düşük fiyatları, en yüksek fiyatları ve kapanış fiyatlarıyla önceki hafta sonuna göre değişim oranları şöyle: Hisse Adı Piyasa Değeri Haftalık Düşük Haftalık Yüksek Son Haftalık Değişim(Yüzde) ACISELSAN ACIPAYAM SELULOZ SANAYI VE TICARET A.
 • 17:52Borsada Günlük İşlemler (1)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 12:45Yılmaz: Yılmaz: "Özel'in Görev Süresi, 30 Ağustos 2015'te Doluyor"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Editör Masası'ndan detay,- Bakan Yılmaz'ın Genelkurmay Başkanı Orgeneral Özel'in emekli olmak istediğine yönelik iddialar hakkında açıklaması,- Bakan Yılmaz'ın Savunma sanayisinde bazı mühendislerin şüpheli ölümleri hakkında açıklamaları, Milli Savunma Bakanı Yılmaz: -"Askeri Yüksek İdare Mahkemesi, 'başörtüsüyle ilgili kurallar, sizin ancak çalışanınız için geçerli olabilir, dolayısıyla, çalışanın eşi ve çocukları için böyle bir kural söz konusu olamaz' kararı verdi.
 • 12:43Borsada Birinci Seans Kapanış (1)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugünkü birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 18:10Borsada Günlük İşlemler (1)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 16:25Turkey Seeking To Woo Ukrainian Defense Experts Amid Russia CrisisTurkey Seeking To Woo Ukrainian Defense Experts Amid Russia CrisisTurkey shocked its NATO allies on Sept. 13, 2013, when it announced that it selected a Chinese company to build its first long-range air and anti-missile defense system. That deal, worth $3.44 billion if Turkey insists on opting for a Chinese solution, remains a mystery, but Turkey is looking at other.
 • 12:59Borsada Birinci Seans Kapanış (1)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugünkü birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 09:47Mimar Kerem Yazgan, Bilgilerini Geleceğin Mimarları İle PaylaştıMimar Kerem Yazgan, Bilgilerini Geleceğin Mimarları İle Paylaştı Dicle Üniversitesi tarafından Mimar kerem Yazgan'ın konuşmacı olarak katıldığı "Tasarım Eyleminin Tasarımı" adlı bir söyleşi düzenlendi.
 • 18:04Borsada Günlük İşlemler (1)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 12:46Borsada Birinci Seans Kapanış (1)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugünkü birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 19:17Borsada Günlük İşlemler (1)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 12:43Borsada Birinci Seans Kapanış (1)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugünkü birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 11:17Yatırımcı Rehberi (6)Borsa İstanbul'da geçen hafta içinde işlem gören hisse senetlerinin, piyasa değerleri, TL olarak en düşük fiyatları, en yüksek fiyatları ve kapanış fiyatlarıyla önceki hafta sonuna göre değişim oranları şöyle: Hisse Adı Piyasa Değeri Haftalık Düşük Haftalık Yüksek Son Haftalık Değişim(Yüzde) ACISELSAN ACIPAYAM SELULOZ SANAYI VE TICARET A.
 • 17:57Borsada Günlük İşlemler (1)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 14:03Aselsan ile Tübitak Arasında Milli Savunma Sistemi AnlaşmasıAselsan ile Tübitak Arasında Milli Savunma Sistemi AnlaşmasıTüyap Fuar Merkezi'nde düzenlenen Uluslararası Savunma Sanayi Fuarı IDEF'15'te milli imkanlarla üretimi yapılan Gerçek Zamanlı İşletim Sistemi'nin Aselsan'a ait Uzaktan Komutalı Stabilize Silah Sistemi'nde kullanılması için Aselsan ile Tübitak arasında anlaşma imzalandı.
 • 13:49Aselsan ile Tübitak'tan Güç BirliğiASELSAN ile Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezi (TÜBİTAK BİLGEM) arasında silah sistemlerinde gerçek zamanlı işletim sisteminin kullanılmasına yönelik mutabakat anlaşması imzalandı.
 • 12:45Borsada Birinci Seans Kapanış (1)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında bugün yapılan birinci seansta işlem gören hisse senetlerinin TL olarak önceki seans kapanış fiyatları, bugünkü birinci seanstaki en yüksek, en düşük ve kapanış fiyatları ile değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 12:24Special Vehicle Against Cbrn Attacks From OtokarOtokar company, joining the International Defense Industry Fair organized in TÜYAP Fair Center, displayed its new palletized armored battle vehicle Tulpar-S for the first time, with Arma 8x8 CBRN Exploration vehicle, developed against chemical, biological, radiological and nuclear threats.
 • 12:00Aselsan ile Tübitak Arasında Milli Savunma Sistemi AnlaşmasıAselsan ile Tübitak Arasında Milli Savunma Sistemi AnlaşmasıTüyap Fuar Merkezi'nde düzenlenen Uluslararası Savunma Sanayi Fuarı IDEF'15'te milli imkanlarla üretimi yapılan Gerçek Zamanlı İşletim Sistemi'nin Aselsan'a ait Uzaktan Komutalı Stabilize Silah Sistemi'nde kullanılması için Aselsan ile Tübitak arasında anlaşma imzalandı.
 • 08:05Türkiye'nin İlk Yerli Çıkarma Gemisi 2021'de Sulara İniyorTürkiye'nin İlk Yerli Çıkarma Gemisi 2021'de Sulara İniyorTürkiye'nin yerli teknolojiyle inşa edeceği ilk milli çıkarma gemisi için imzalar atıldı. Geminin yapımı 2021 yılında tamamlanacak.
 • 22:52TSK'nın Havuzlu Çıkarma Gemisi Proje Sözleşmesi İmzalandı - 2TSK'nın Havuzlu Çıkarma Gemisi Proje Sözleşmesi İmzalandı - 2Tüyap'ta düzenlenen 12'nci Uluslararası Savunma Sanayi Fuarı'nın ( IDEF'15) 3'ncü gününde, SSM ve Türk savunma sanayisi firmaları, çok sayıda anlaşmaya imza attı.
 • 22:37Aselsan'dan Sınırdan Atılan Havan Toplarına Karşı ÖnlemAselsan'dan Sınırdan Atılan Havan Toplarına Karşı ÖnlemASELSAN, özellikle Suriye'den son yıllarda sıklıkla Türkiye sınırına düşen havan toplarına çözüm buldu.
 • 18:52TSK'nın Havuzlu Çıkarma Gemisi Proje Sözleşmesi İmzalandıTSK'nın Havuzlu Çıkarma Gemisi Proje Sözleşmesi İmzalandıTÜYAP'ta düzenlenen 12'nci Uluslararası Savunma Sanayi Fuarı'nın ( IDEF'15) 3'ncü gününde, SSM ve Türk savunma sanayisi firmaları, çok sayıda anlaşmaya imza attı.
 • 18:41TSK'nın Havuzlu Çıkarma Gemisi Proje Sözleşmesi İmzalandı - 1TSK'nın Havuzlu Çıkarma Gemisi Proje Sözleşmesi İmzalandı - 1Tüyap'ta düzenlenen 12'nci Uluslararası Savunma Sanayi Fuarı'nın ( IDEF'15) 3'ncü gününde, SSM ve Türk savunma sanayisi firmaları, çok sayıda anlaşmaya imza attı.
 • 17:5912. Uluslararası Savunma Sanayii FuarıUluslararası Savunma Sanayii Fuarı'nda (IDEF'15) Savunma Sanayii Müsteşarlığı'nın (SSM) himayesinde çok sayıda protokol ve anlaşma imzalandı.
 • 17:53Borsada Günlük İşlemler (1)Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 17:39TSK'nın Havuzlu Çıkarma Gemisi Proje Sözleşmesi İmzalandıTSK'nın Havuzlu Çıkarma Gemisi Proje Sözleşmesi İmzalandıTüyap'ta düzenlenen 12'nci Uluslararası Savunma Sanayi Fuarı'nın ( IDEF'15) 3'ncü gününde, SSM ve Türk savunma sanayisi firmaları, çok sayıda anlaşmaya imza attı.