SON DAKİKA ATİLLA YILDIZ HABERLERİ

Son Dakika Atilla Yıldız Haberleri

16:48
Yaz Meyvelerinin Fiyatı El Yakıyor Kış mevsiminin ağır şekilde etkili olduğu bugünlerde Kayseri'de manav tezgahlarını süsleyen yaz meyvelerinin fiyatı dudak uçuklatıyor.
Yaz Meyvelerinin Fiyatı El Yakıyor
13:00
Kayseri Yaz Meyveleri, Kışın El Yakıyor Kış mevsininin en ağır şekilde etkili olduğu bugünlerde bugünlerde, Kayseri'de manav tezgahlarını süsleyen yaz meyvelerinin fiyatı cep yakıyor.
Kayseri Yaz Meyveleri, Kışın El Yakıyor
11:44
Yaz Meyveleri Kışın El Yakıyor Kış mevsininin en ağır şekilde etkili olduğu bugünlerde bugünlerde, Kayseri'de manav tezgahlarını süsleyen yaz meyvelerinin fiyatı cep yakıyor.
Yaz Meyveleri Kışın El Yakıyor
16:49
Yaz Meyvelerinin Fiyatı Cep Yakıyor Kayseri'de manav tezgahlarını süsleyen yaz aylarının gözde meyveleri erik ve çağlanın fiyatları cep yakıyor.
Yaz Meyvelerinin Fiyatı Cep Yakıyor
10:18
Unutkanlığa Karşı Kestane Önerisi Havaların soğuması ile birlikte kış mevsiminin vazgeçilmez lezzetleri arasında yer alan kestane de piyasaya çıktı.
Unutkanlığa Karşı Kestane Önerisi
15:07
Turfanda Kış Meyveleri Yaz Ortasında Cep Yakıyor Yaz meyveleri manav tezgahları süslerken, bazı kış meyveleri cep yakan fiyatlarla tufanda olarak satışa sunuluyor.
Turfanda Kış Meyveleri Yaz Ortasında Cep Yakıyor
14:41
Tufanda Kış Meyveleri Yaz Ortasında Cep Yakıyor Yaz meyveleri manav tezgahları süslerken, bazı kış meyveleri cep yakan fiyatlarla tufanda olarak satışa sunuluyor.
Tufanda Kış Meyveleri Yaz Ortasında Cep Yakıyor
13:09
Hortum Altında Serinlik Kayseri'de sıcak havdan bunalanlar, serinlemek için farklı yollar deniyor.
Hortum Altında Serinlik
19:58
Erzurum'un Sorunları, Ortak Akılla Çözülecek Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) tarafından düzenlenen, “2. Erzurum Çalıştayı ve Ortak Akıl Platformu”, İçişleri Bakanı Efkan Ala ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker’in katılımıyla, ETSO Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.
Erzurum'un Sorunları, Ortak Akılla Çözülecek
19:32
Erzurum'un Sorunları, Ortak Akılla Çözülecek Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) tarafından düzenlenen, “2. Erzurum Çalıştayı ve Ortak Akıl Platformu”, İçişleri Bakanı Efkan Ala ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker’in katılımıyla, ETSO Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.
Erzurum'un Sorunları, Ortak Akılla Çözülecek
16:51
Erzurum'un Sorunları Ortak Akıl Toplantısında Ele Alındı Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası tarafından ETSO binasında, 'Erzurum Çalıştayı ve Ortak Akıl Platformu'nun ikincisi düzenlendi.
Erzurum'un Sorunları Ortak Akıl Toplantısında Ele Alındı
14:30
Erzurum'da Kimse Yok mu Derneği Ramazan'a Hazırlanıyor Kimse Yok mu Derneği Erzurum Şubesi, Ramazan süresince 100 aileye sıcak yemek dağıtacak.
15:14
Kuraklık Meyve ve Sebzeyi Es Geçti Kayseri’de manavcılık yapan Atilla Yıldız, yurt genelinde etkili olan kuraklığın meyve ve sebze fiyatlarını etkilemediğini söyledi.
14:06
Kayseri'de Paramotor Turları Başladı Kayseri’de paramotor turları başladı.
10:04
Yaşanan Kuraklığın Sebze ve Meyve Fiyatlarını Etkileyeceğini Söyleyen Atilla Yıldız Açıklaması Kayseri'de, manavlık yapan Atilla Yıldız, ülkede son zamanlarda yaşanan kuraklık ile ilgili olarak, "Kuraklığın bilançosu yaz aylarında belli olacak" dedi.
Yaşanan Kuraklığın Sebze ve Meyve Fiyatlarını Etkileyeceğini Söyleyen Atilla Yıldız Açıklaması
15:12
Meyve Fiyatları Altınla Yarışıyor Yazın ucuza yenilen meyveleri kışın yemek isteyenler onlarca lirayı gözden çıkarmaları gerekiyor.
Meyve Fiyatları Altınla Yarışıyor
10:35
Erik ile Kirazın Fiyatı Cumhuriyet Altınıyla Yarışıyor Kayseri'de 25 yıldır manavlık yapan Atilla Yıldız, satışa sunduğu eriğin kilogramının 650 TL, kirazın kilogramının ise 550 TL olduğunu söyledi.
Erik ile Kirazın Fiyatı Cumhuriyet Altınıyla Yarışıyor
15:50
Aksaray Valisi Altınok'dan Eskil İlçesine Ziyaret Aksaray Valisi Selami Altınok Eskil ilçesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
Vali Altınok, Jandarma Komutanı Albay Mehmet Aytekin, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ramazan Altundağ, Emniyet Müdür Vekili Cengiz Güler, İl Müftüsü Bekir...
Aksaray Valisi Altınok'dan Eskil İlçesine Ziyaret
17:29
Jandarma ve Polisten Vatandaşa Aşure İkramı Antalya'nın Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği ve İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından vatandaşlara aşure dağıtıldı.
Cumhuriyet Meydanı'nda gerçekleştirilen Aşure Günü etkinliğine, Manavgat Başsavcısı İlhan...
Jandarma ve Polisten Vatandaşa Aşure İkramı
09:15
Manav Atilla Yıldız, Fiyatlar Mevsimine Göre Normal Kşlık meyve ve sebzeler tezgahlardaki yerini alırken, manav Atilla Yıldız, meyve ve sebze fiyatlarının mevsimine göre normal olduğunu söyledi.
Manav Atilla Yıldız, Fiyatlar Mevsimine Göre Normal
15:49
Şeflerden İnoksan Gazlı Kombi Fırınlara Tam Not! İnoksan, Gazlı Kombi fırınları ile şeflerden tam not almaya devam ediyor.
Şeflerden İnoksan Gazlı Kombi Fırınlara Tam Not!
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 23:35:55. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ATİLLA YILDIZ HABERLERİ
[Hata Bildir]