SON DAKİKA AZİZ YILDIRIM HABERLERİ

Son Dakika Aziz Yıldırım Haberleri


AZİZ YILDIRIM

Aziz Yıldırım Ergani Diyarbakır 1998 yılından itibaren Fenerbahçe Spor Kulübü'nün başkanlığını yapmaktadır.
1952'de Diyarbakır'ın Ergani ilçesinde doğan Yıldırım, orta öğrenimini Düzce'de yaptı. Daha sonra Ankara Devlet Mühendislik Mimarlık Akademisi'nden inşaat mühendisi olarak mezun oldu.... Devamı

20:56
Karabük'te Fenerbahçe Coşkusu Fenerbahçe, Kardemir Karabükspor'la oynayacağı karşılaşma için geldiği Safranbolu'da taraftarlar tarafından coşkuyla karşılandı.
Karabük'te Fenerbahçe Coşkusu
17:11
Fenerbahçe'nin, Tesis İçin Yer Arayışı Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Şahin, Edirne'nin Lalapaşa ilçesinde incelemelerde bulundu.
17:59
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım Hakkında 7 Yıla Kadar Hapis İstemi Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım hakkında işadamı Hamdi Akın'a hakaret ettiği ve tehditte bulunduğu gerekçesiyle 7 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım Hakkında 7 Yıla Kadar Hapis İstemi
17:32
Aziz Yıldırım Hakkında "Hakaret" Davası Fenerbahçe Kulübü Başkanı Yıldırım hakkında, Akfen Holding ve TAV Havalimanları Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın'a yönelik "hakaret ve tehditte" bulunduğu gerekçesiyle 7 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.
17:28
Aziz Yıldırım'a 7 Yıla Kadar Hapis Cezası İstemiyle Dava İşadamı Hamdi Akın'a hakaret ettiği ve tehditte bulunduğu gerekçesiyle, Aziz Yıldırım hakkında 7 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.
16:50
Cavcav: "Fenerbahçe İsminin Arkasına Saklanmasınlar" Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav, Fenerbahçe Kulübü'nün açıklamasına "sert" cevap verdi.
Cavcav: 'Fenerbahçe İsminin Arkasına Saklanmasınlar'
12:17
Fenerbahçe İsminin Arkasına Saklanmasınlar" Gençlerbirliği Kulübü Başkanı Cavcav: "Yıldırım ve Uslu'ya söylediklerim için koskoca Fenerbahçe cevap vermiş" "Ne zaman zorda kalsalar devlet kapısına dilenmeye gidenler, kendilerinden önce de büyük olan takımların başına geçerek kendilerini büyük başkan, büyük yönetici sanıyorlar" "Fenerbahçe'nin başına,
12:01
Fenerbahçe'den Kovulma Noktasına Gelen Bruno Alves Performansıyla Göz Dolduruyor Portekizli yıldızın performansı yönetim ve teknik heyeti memnun etti.
11:44
Aziz Yıldırım: 50 Milyon Dolar Kulağıma Gelmişti Geçen hafta şike soruşturması ve davasında 'kumpas kurulduğuna' ilişkin soruşturmada 'müşteki' sıfatıyla ifade veren Aziz Yıldırım, "50 milyon dolar" iddialarına ilişkin "Bana direkt gelen bir şey olmadı ama çevremden duydum" dedi.
Aziz Yıldırım: 50 Milyon Dolar Kulağıma Gelmişti
01:23
Beşiktaşlı Yöneticilerden Tolgay Açıklaması Beşiktaş 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi ve Beşiktaş yöneticisi Deniz Atalay, Tolgay Arslan transferine yönelik açıklamalarda bulundu.
Beşiktaşlı Yöneticilerden Tolgay Açıklaması
00:08
Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Çebi "Tolgay Transferini İstemeseydim Olmazdı Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Çebi "Tolgay transferini istemeseydim olmazdı Beşiktaş Asbaşkanı Atalay "ilk yarı kötüydük Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Deniz Atalay ve 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi, Gençlerbirliği karşılaşması sonrasında açıklamalarda bulundular.
Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Çebi 'Tolgay Transferini İstemeseydim Olmazdı
00:03
Ahmet Nur Çebi: Daha İyi Olmamız Gerekiyor Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, maçta daha iyi olmaları gerektiğini ve yeni transferlerin katkılarıyla daha iyi duruma geleceklerini söyledi.
00:01
Gençlerbirliği-Beşiktaş Maçının Ardından - Ahmet Nur Çebi ve Deniz Atalay Maçın ardından- Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı ve Futbol Şubesi Başkanı Çebi: "Daha iyi olmamız gerektiğini gözlemleyebiliyoruz"- "Beşiktaş'ın marka değeriyle ilgili kimsenin bu şekilde yorum yapmasını doğru bulmuyorum"- Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Atalay: "İkinci yarıdaki oyunumuzla kazanmayı hak ettik" Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı ve Futbol Şubesi Başkanı Ahmet Nur Çebi, "Daha iyi olmamız gerektiğini gözlemleyebiliyoruz" dedi.
Gençlerbirliği-Beşiktaş Maçının Ardından - Ahmet Nur Çebi ve Deniz Atalay
23:07
Maçın Ardından Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı ve Futbol Şubesi Başkanı Çebi: "Daha iyi olmamız gerektiğini gözlemleyebiliyoruz" "Beşiktaş'ın marka değeriyle ilgili kimsenin bu şekilde yorum yapmasını doğru bulmuyorum" Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Atalay: "İkinci yarıdaki oyunumuzla kazanmayı hak ettik"
Maçın Ardından
22:49
İlhan Cavcav: 3 Büyükler Çıkar Gider Biz de Kurtuluruz Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav, Beşiktaş maçından sonra Aziz Yıldırım'ın havuzdan çıkma tehdidine tepki gösterdi, "Paranın %50'si 4 büyüklere gidiyor." dedi.
İlhan Cavcav: 3 Büyükler Çıkar Gider Biz de Kurtuluruz
15:48
Fikret Orman'dan Aziz Yıldırım'a Cevap Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, havuzun bozulmasına yönelik açıklamalar yapan Aziz Yıldırım’a yanıt verdi.
Fikret Orman'dan Aziz Yıldırım'a Cevap
15:12
Fikret Orman Tolgay Transferinin İç Yüzünü Anlattı ve Trabzonspor'un Tutumunu Eleştirdi İstanbul, DHA Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Trabzonspor'la iki kulüp arasında yaşanan Tolgay Arslan'ın transferinin KAP'a bildirilmesinin ardından yaşananları anlattı.
Fikret Orman Tolgay Transferinin İç Yüzünü Anlattı ve Trabzonspor'un Tutumunu Eleştirdi
14:28
Fenerbahçe Kulübü'nün Eski Yöneticisi Belgü Açıklaması "Kendisinin (Aziz Yıldırım'ın) her seçimde hiçbir adayı karşısında görmek istemediğini düşünüyorum" "Ben dahil tüm Fenerbahçeliler ona oy vermeye ve tarih yazacak rekor bir oy oranı ile başkan seçilmesine var gücümüzle çalışabiliriz"
Fenerbahçe Kulübü'nün Eski Yöneticisi Belgü Açıklaması
12:36
Hulusi Belgü'den Aziz Yıldırım'a: "Samimiyetine İnanmıyorum" Fenerbahçe Spor Kulübü Eski Yöneticilerinden Hulusi Belgü, yazılı bir açıklama yaparak yaklaşan Fenerbahçe Kongresi öncesinde Başkan Aziz Yıldırım'ı eleştirerek; "Geçen seçimlerde, benzeri bir davete icabet ederek adaylığımı açıklamam ve seçim gününe bir gün kala, sözünü tutmaktan vazgeçmesi sebebiyle samimiyetine inanmadığımı söylemek isterim. Kendisinin her seçimde hiçbir adayı karşısında görmek istemediğini düşünüyorum^" şeklinde konuştu.
Hulusi Belgü'den Aziz Yıldırım'a: 'Samimiyetine İnanmıyorum'
12:16
Fenerbahçe'den Cavcav'a Cevap Açıklaması "Öncelikli tavsiyemiz, karşı beyan ve görüşlerin ifade edilmesi sırasında genel ahlak ve terbiye kuralları nezdinde haddin aşılmamasına yöneliktir"
Fenerbahçe'den Cavcav'a Cevap Açıklaması
12:02
Fenerbahçe'den Cavcav'a Sert Yanıt Fenerbahçe Kulübü, Aziz Yıldırım'ın 'Havuzdan çekiliriz' şeklindeki açıklamalarına tepki gösteren İlhan Cavcav hakkında sert bir açıklama yayınladı.
Fenerbahçe'den Cavcav'a Sert Yanıt
11:43
Fikret Orman'dan Aziz Yıldırım'a "Havuz" Cevabı Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Aziz Yıldırım'ın havuzu bozmaya yönelik açıklamalarını ise gündemi değiştirmeye yöneliz sözler olarak nitelendirdi.
Fikret Orman'dan Aziz Yıldırım'a 'Havuz' Cevabı
09:23
Hamdi Yasaman: Galatasaray Olarak Fenerbahçe'yi Alkışlarız Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Hamdi Yasaman, Süper Lig'i Fenerbahçe şampiyon olarak tamamlarsa rakiplerini alkışlayacağını söyledi.
Hamdi Yasaman: Galatasaray Olarak Fenerbahçe'yi Alkışlarız
09:15
Acun'dan Çılgın Teklif, Acun Fenerbahçe Maçlarını Yayınlamak İstiyor Acun'dan Fenerbahçe'ye çılgın teklif. TV8'in sahibi Acun Ilıcalı, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a maç yayınları için 125 milyon dolar teklif etti. Başkan Yıldırım, "havuzdan çıkma" hamlesini düşünüyor.
Acun'dan Çılgın Teklif, Acun Fenerbahçe Maçlarını Yayınlamak İstiyor
22:51
Hamdi Yasaman: Fenerbahçe Şampiyon Olursa Alkışlarım Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Hamdi Yasaman, Süper Lig'i Fenerbahçe şampiyon olarak tamamlarsa rakiplerini alkışlayacağını söyledi.
Hamdi Yasaman: Fenerbahçe Şampiyon Olursa Alkışlarım
22:10
Maçın Ardından Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Yasaman: "Çok iyi futbol yoktu ama netice iyi" "Marka değeri ve seyircisi fazla olan kulüplerin daha fazla gelir elde etmesi lazım. Aziz Yıldırım'ın sözlerine ben de katılıyorum" "Fenerbahçe şampiyon olursa alkışlarım"
Maçın Ardından
19:32
Trabzonsporlu Taraftarlardan Tff'ye Tepki Bordo-mavili taraftarlar, şike sürecine tepki amacıyla TFF'nin İstinye'deki binasına yürüdü.
Trabzonsporlu Taraftarlardan Tff'ye Tepki
17:55
Trabzonsporlu Taraftarlardan Tff'ye Protesto Trabzonsporlu taraftarlar, Türkiye Futbol Federasyonu’nu (TFF) protesto etti.
Trabzonsporlu Taraftarlardan Tff'ye Protesto
17:00
Trabzonsporlu Taraftarlardan Tff'ye Tepki Bordo mavili taraftarlar, şike sürecine tepki amacıyla TFF'nin İstinye'deki binasına yürüdü Tepkilerini tezahüratlarla dile getiren taraftarlar, TFF binasına taş ve yumurta attı.
16:54
Cavcav: "Aziz Yıldırım Gitsin Evinde Otursun" "Aziz Yıldırım gitsin evinde otursun"- Gençlerbirliği Kulübü Başkanı Cavcav: "(Aziz Yıldırım'ın 'havuzdan çekiliriz' açıklaması) Beyefendi elini ayağını çeksin, gitsin evinde otursun. Efendi gibi maçını izleyecekse izlesin"- "(Yıldırım'ın bir dönem daha başkanlık yapıp çekileceğini açıklaması) Türk futbolunun selameti için, o dönemi beklemeden, bu dönemden elini ayağını çeksin"- "Mahmut Uslu diye bir kardeşimiz var, bana göre topu görse bomba zanneden bir insan"- Gençlerbirliği Kulübü Başkanı
Cavcav: 'Aziz Yıldırım Gitsin Evinde Otursun'
16:32
İlhan Cavcav: Aziz Yıldırım Gitsin Evinde Otursun! İlhan Cavcav, Fenerbahçe Başkaın Aziz Yıldırım'ın "Havuzdan çekiliriz" açıklaması üzerine çok konuşulacak sözler sarf etti.
İlhan Cavcav: Aziz Yıldırım Gitsin Evinde Otursun!
15:37
İlhan Cavcav: Mahmut Uslu Topu Görse Bomba Zanneder Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav, Fenerbahçeli Mahmut Uslu'yu hedef aldı, "Topu görse bomba zanneder. Benim ismimi ağzına alacağı zaman akıllı düşünmesi lazım." dedi.
İlhan Cavcav: Mahmut Uslu Topu Görse Bomba Zanneder
14:22
Acun, F.Bahçe Maçları İçin 125 Milyon Dolar Teklif Etti TV8'in sahibi Acun Ilıcalı, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a maç yayınları için 125 milyon dolar teklif etti. Başkan Yıldırım, "havuzdan çıkma" hamlesini düşünüyor.
Acun, F.Bahçe Maçları İçin 125 Milyon Dolar Teklif Etti
00:15
Boksör Kardeşlerden Çifte Zafer Boksör kardeşlerden çifte zafer- Milli boksörler Onur ve Önder Şipal, AIBA Profesyonel Boks Turnuvası'nda aynı gün rakiplerini mağlup etti- 2016 Rio Olimpiyatları'na katılma hakkı kazanan Onur Şipal: "Rio'yu düşünmek için erken, yakında ikinci sezon başlayacak"- Önder Şipal: "Açılışı ben yaptım, kapanışı kardeşim yaptı.
Boksör Kardeşlerden Çifte Zafer
23:47
Boksör Kardeşlerden Çifte Zafer Milli boksörler Onur ve Önder Şipal, AIBA Profesyonel Boks Turnuvası'nda aynı gün rakiplerini mağlup etti 2016 Rio Olimpiyatları'na katılma hakkı kazanan Onur Şipal: "Rio'yu düşünmek için erken, yakında ikinci sezon başlayacak" Önder Şipal: "Açılışı ben yaptım, kapanışı kardeşim yaptı.
21:07
Kasımpaşa - Fenerbahçe: 3-0 | Maç Özeti Spor Toto Süper Lig'de Fenerbahçe Kasımpaşa'yı deplasmanda Kuyt'ın iki golü ve Caner'in de bir golü ile 3-0 mağlup etti.
20:53
Onur Şipal 2016 Rio Vizesini Aldı Onur Şipal, AIBA APB LİG sezonu 69 kilo finalinde Kenyalı Okwiri’i yenerek, 2016 Rio Olimpiyatları’na katılma hakkı kazandı.
Onur Şipal 2016 Rio Vizesini Aldı
20:24
Aziz Yıldırım İçin "Aziz İstifa" Pankartı Kasımpaşa tribünlerinde Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'a yönelik "Aziz İstifa" pankartı açıldı.
Aziz Yıldırım İçin 'Aziz İstifa' Pankartı
19:28
Aziz Yıldırım'a İstifa Pankartı Kasımpaşa tribününde, maç öncesi seremoni sırasında Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'a yönelik "Aziz İstifa" yazılı pankartlar açıldı.
Aziz Yıldırım'a İstifa Pankartı
19:28
Kasımpaşa-Fenerbahçe Maçından Notlar Fenerbahçe'de Mehmet Topal ve Emre Belözoğlu'nun yokluğunda Selçuk Şahin ile Diego Ribas ilk 11'de şans buldu Kasımpaşa'nın yeni transferi Veysel Sarı, ilk 11'de sahaya çıktı Kasımpaşa tribününde Fenerbahçe Başkanı'na yönelik istifa pankartı açıldı.
17:19
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım Doğudan Batıya, Kuzeyden Güneye Her Yer Fenerbahçe Olacak 1 Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım Doğudan batıya, kuzeyden güneye her yer Fenerbahçe olacak 1 (Tür: Spor)
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım Doğudan Batıya, Kuzeyden Güneye Her Yer Fenerbahçe Olacak 1
17:19
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım Doğudan Batıya, Kuzeyden Güneye Her Yer Fenerbahçe Olacak 2 Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım Doğudan batıya, kuzeyden güneye her yer Fenerbahçe olacak 2 (Tür: Spor)
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım Doğudan Batıya, Kuzeyden Güneye Her Yer Fenerbahçe Olacak 2
16:26
Fenerbahçe'nin Toplam 285 Milyon Lira Borcunun Olduğu Açıklandı Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesislerinde Vefa Küçük başkanlığında gerçekleştirilen Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu toplantısı başladı.
Fenerbahçe'nin Toplam 285 Milyon Lira Borcunun Olduğu Açıklandı
16:12
Aziz Yıldırım: "Savaş Başlıyor" Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, yayın gelirlerinden gerçek haklarını alabilmek için hukuki mücadele başlatacaklarını söyledi.
16:08
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım: "Doğudan Batıya, Kuzeyden Güneye Her Yer Fenerbahçe Olacak" Hakan TARHAN,İstanbul-DHA Fenerbahçe Spor Kulübü Yüksek Divan Kurulu Ocak Ayı Olağan Toplantısın da Divan üyelerinin konuşmalarının ardından açıklamalarda bulunan Başkan Aziz Yıldırım uzun bir konuşma yaptı.
14:47
Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu Toplantısı Kulüp Başkanı Yıldırım: "Havuzu bozmasınlar ama benim hakkımı versinler.
14:32
Aziz Yıldırım: Hakkımızı Vermezlerse Savaş Başlıyor! Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, "Havuzu bozmasınlar ama benim hakkımı versinler.
Aziz Yıldırım: Hakkımızı Vermezlerse Savaş Başlıyor!
13:42
Aziz Yıldırım: 3 Yıl Sonra Bırakacağım Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, mayıs ayındaki kongrede son kez başkanlığa aday olacağını söyledi.
Aziz Yıldırım: 3 Yıl Sonra Bırakacağım
13:38
Aziz Yıldırım: Fenerbahçe'nin Hakkı Verilmezse Savaş Başlıyor! Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, bugün gerçekleştirilen Yüksek Divan Kurulu Toplantısı'nda üyelere konuştu.
13:01
Fenerbahçe'nin Toplam 284 Milyon 953 Bin 8 Lira Borcunun Olduğu Açıklandı Hakan TARHAN,İstanbul-DHA Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri'nde Vefa Küçük başkanlığında gerçekleştirilen Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu toplantısı başladı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 23:37:11. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA AZİZ YILDIRIM HABERLERİ
[Hata Bildir]