01:1200
SON DAKİKA BANDIRMA HABERLERİ

Son Dakika Bandırma Haberleri

   

  Kaz Dağları'na Teleferik Kurulacak

  Kaz Dağları'na Teleferik Kurulacak

  Alplerden sonra dünyanın en iyi oksijenine sahip bölgesi olan Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı Kaz Dağları’nda, teleferik kurulacak. (Dün 13:58)

   

  Bandırma'ya Üniversite Kurulacak

  Bandırma'ya Üniversite Kurulacak

  Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (MÜSİAD) 87. Genel İdare Kurulu (GİK) Toplantısı’nda konuşan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı A. Edip Uğur, Bandırma’ya üniversite kurulacağı müjdesini verdi. (Dün 12:54)

   

  Bandırma'da İlk Kez Çene Ameliyatı Yapıldı

  Türkiye'de az sayıda ilde gerçekleştirilen alt ve üst çenedeki kemik kırıkları ameliyatı, Bandırma Devlet Hastanesinde ilk kez yapıldı. (Dün 10:01)

   

  Müsiad'dan Özel Eğitim Kurumları Raporu

  Müsiad'dan Özel Eğitim Kurumları Raporu

  Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD)'ın genel idare kurulu toplantısı Balıkesir’in Bandırma ilçesinde ‘Özel Eğitim Kurumları’ gündemiyle yapıldı. (20 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Musul'da Rehin Alınanlar Türkiye'de

  MÜSİAD Genel Başkanı Olpak: "Başından beri büyük hassasiyetle yürütülen bu çalışmaların mimarları olan Cumhurbaşkanımız, Başbakanımız, Milli İstihbarat Teşkilatımıza ve sağduyulu yayınlarından dolayı medya mensuplarına teşekkürlerimizi sunuyor, burada alıkonulan rehineleri sabırla bekleyen yakınlarına. (20 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Müsiad Raporunu Milli Eğitim Bakanlığına Sundu

  MÜSİAD Genel İdare Kurulu Toplantısı Bandırma'da 'Özel Eğitim Kurumları' Gündemiyle Toplandı (20 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Müsiad'ın Gik Toplantısı Bandırma'da Başladı

  Müsiad'ın Gik Toplantısı Bandırma'da Başladı

  Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (MÜSİAD) 87. Genel İdare Kurulu (GİK) toplantısı, Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan Erdem’in iştirakiyle Balıkesir’in Bandırma ilçesinde başladı. (20 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Bostanlıspor Basketbol 3. Ligi'nde

  Türkiye Basketbol 3. Ligi'nde belediye, holding, üniversite, şirket, isim sponsoru destekli takımlar arasında yer alan ve en büyük desteği taraftarından alan, ligin tek semt takımı Bostanlıspor, hedefini 2. Lig olarak belirledi. (20 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  MÜSİAD Genel İdare Kurulu Toplantısı, Bandırma'da Başladı

  Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneğinin "87. Genel İdare Kurulu Toplantısı", Balıkesir'in Bandırma ilçesinde başladı. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Müsiad Genel İdare Kurulu Toplantısı

  MÜSİAD Genel Başkanı Olpak: "Bu yıl okulların açılması ve toplantımızın eylül ayında olması münasebetiyle konumuzu "Eğitim" olarak belirledik" Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Erdem: "Geçtiğimiz 12 yıl içinde eğitime büyük yatırımlar yapıldı. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Yaşlı Kadın Keçisini Uzaklaştırmaya Çalışırken Trenin Altında Can Verdi

  Yaşlı Kadın Keçisini Uzaklaştırmaya Çalışırken Trenin Altında Can Verdi

  Manisa’nın Akhisar ilçesinde, otlattığı keçisinin trenden ürküp raylara yönelmesini engellemek isteyen yaşlı kadın, trenin altında kalarak hayatını kaybetti. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Manisa'da Tren Çarpan Kadın Öldü

  Manisa'da Tren Çarpan Kadın Öldü

  Manisa'nın Akhisar İlçesi'nde, otlattığı keçisinin trenden ürküp raylara yönelmesini engellemek istediği ileri sürülen 75 yaşındaki Mevliye Çelik, yolcu trenin altında kalarak yaşamını yitirdi. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Akhisar'da Tren Kazası: 1 Ölü

  Akhisar'da Tren Kazası: 1 Ölü

  Akhisar’da, trenin çarptığı Mevliye Çelik hayatını kaybetti. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Bursaray'da Son Viraj

  Bursaray'da Son Viraj

  Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, vagon takviyesiyle birlikte artırılan seferlerle metro ulaşımında yaşanan yoğunluğun tarihe karışacağını söyledi. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Başkan Altepe: Bursaray Vagon Sayısı Artacak

  Bursaray vagon sayısını artırmak için ihaleye çıkmaya hazırlandıklarını belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, vagon takviyesiyle birlikte artırılan seferlerle metro ulaşımında yaşanan yoğunluğun tarihe karışacağını söyledi. (18 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Bursaray'da Son Viraj

  Bursaray'da Son Viraj

  Bursaray vagon sayısını artırmak için ihaleye çıkmaya hazırlandıklarını belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, vagon takviyesiyle birlikte artırılan seferlerle metro ulaşımında yaşanan yoğunluğun tarihe karışacağını bildirdi. (18 Eylül 2014 Perşembe )

   

  İDO ve Metro, İstanbul-İzmir Yolunu 2,5 Saat Kısaltacak

  İDO ve Metro, İstanbul-İzmir Yolunu 2,5 Saat Kısaltacak

  İDO ve Metro Turizm, İstanbul–İzmir arasındaki mesafeyi 2 buçuk saat kısaltacak bir işbirliğine imza attı. (18 Eylül 2014 Perşembe )

   

  İstanbul-İzmir Arası 6,5 Saate İnecek

  İDO ve Metro Turizm, karayoluyla 9 saat süren İstanbul İzmir arasını 6,5 saate indirecek anlaşmaya imza koydu Anlaşmaya göre, yolcu, Yenikapı İskelesi'nden İDO Feribotu ile Bandırma'ya geçecek, burada Metro Turizm'e ait otobüse binerek, yolculuğuna ara vermeden devam edebilecek. (18 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Bandırma'da Kurtuluş Konseri

  Bandırma'da Kurtuluş Konseri

  Balıkesir’in Bandırma ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşunun 92. yıl dönümü sebebiyle gerçekleştirilen kutlama etkinlikleri kapsamında Leman Sam ve Yaşar, Cumhuriyet Meydanı’nda konser verdi. (18 Eylül 2014 Perşembe )

   

  İdo ve Metro Turizm, Denizle Kara Yolculuğunu Birleştiriyor

  İdo ve Metro Turizm, Denizle Kara Yolculuğunu Birleştiriyor

  İstanbul’dan 9 saat süren İzmir yolculuğu, İDO ile Metro Turizm’in yaptığı iş birliğiyle 6,5 saate inecek. (18 Eylül 2014 Perşembe )

   

  İDO ve Metro Turizm, Denizle Kara Yolculuğunu Birleştiriyor

  İDO ve Metro Turizm, Denizle Kara Yolculuğunu Birleştiriyor

  İstanbul'dan 9 saat süren İzmir yolculuğu, İDO ile Metro Turizm'in yaptığı iş birliğiyle 6,5 saate inecek. (18 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Bostanlıspor'un 3.Lig'deki Grubu Belirlendi

  Türkiye Basketbol Erkekler 3.Ligi'nde fikstür çekimi dün İstanbul Abdi İpekçi Spor Salonu'nda düzenlenirken; ligde şampiyonluk mücadelesi verecek olan Bostanlıspor B Grubu'nda yer aldı. (18 Eylül 2014 Perşembe )

   

  İDO ve Metro Güçlerini Birleştirdi

  İDO ve Metro Turizm, İstanbul – İzmir arasında halen karayolu ile 9 saat süren yolculuğu 6.5 saate indirecek anlaşmaya imza atıyor. (18 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Gönen'de kuvvetli yağış -

  Gönen'de kuvvetli yağış -

  Son 24 saatte metrekareye 96 kilogram yağışın düştüğü Gönen ile 38 kilogram yağışın olduğu Manyas'ta tarım alanları zarar gördü, ev ve iş yerlerini su bastı. (18 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Müsiad Bu Kez Eğitimi Taşıyor

  Müsiad Bu Kez Eğitimi Taşıyor

  MÜSİAD Düzce Şube Başkanı İsmail Çakmak 19-20 Eylül 2014 tarihinde Bandırma Şubesinin ev sahipliğinde Milli Eğitim Bakanı Nadi AVCI’nın katılımı ile gerçekleştirilecek olan 87. Genel İdare Kurulu Toplantısı hakkında açıklamalarda bulundu. (18 Eylül 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.09.2014 01:12:31. #1.13#