SON DAKİKA BANDIRMA HABERLERİ

Son Dakika Bandırma Haberleri

 • 23:13 Balıkesir Bandırma'da Oto Hurda Deposunda Korkutan Yangın Balıkesir Bandırma'da Oto Hurda Deposunda Korkutan Yangın Bandırma'da oto hurda deposunda korkutan yangınBALIKESIR'IN Bandırma ilçesinde bulunan oto hurda deposunda çıkan yangın güçlükle kontrol altına alındı.
 • 21:54 Hurda Araç Deposunda Yangın Hurda Araç Deposunda Yangın GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Yanan hurda araç deposu İtfaiye ekiplerinin yangın söndürme çalışmaları Bandırma'da, hurda araç deposunda meydana gelen patlamanın ardından çıkan yangın kontrol altına alındı Balıkesir'in Bandırma ilçesinde, hurda araç deposunda meydana gelen patlamanın ardından çıkan yangın kontrol altına alındı.
 • 20:40 Sanayide Çıkan Yangın Korkuttu Sanayide Çıkan Yangın Korkuttu Balıkesir’in Bandırma ilçesinde Orta Ölçekli Sanayi Sitesi’nde bulunan bir depoda yangın çıktı.
 • 20:25 Balıkesir'de Hurda Araç Deposunda Yangın Balıkesir'in Bandırma ilçesinde, hurda araç deposunda meydana gelen patlamanın ardından çıkan yangın kontrol altına alındı.
 • 19:50 Bandırma'da Oto Hurda Deposunda Korkutan Yangın Bandırma'da Oto Hurda Deposunda Korkutan Yangın Balıkesır'ın Bandırma İlçesi'nde bir oto hurda deposunda çıkan yangın, güçlükle kontrol altına alınabildi.
 • 17:43 Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 16:30 Bandırma Kaymakamlığı'ndan Sosyal Proje Bandırma Kaymakamlığı'ndan Sosyal Proje Balıkesir’in Bandırma ilçesinde Bandırma Kaymakamlığı, ’’Hatırlanmak Bir Gün Değil Her Gün’’ projesiyle Bandırma Öğretmen Evinde basın açıklaması yapıldı.
 • 16:25 Başkan Uğur Basiad'ın Onur Konuğu Oldu Başkan Uğur Basiad'ın Onur Konuğu Oldu Balıkesir Büyükşehir Belediye başkanı Ahmet Edip Uğur, Balıkesir Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (BASİAD) onur konuğu oldu.
 • 13:33 Balıkesir Sporda Bir Numaralı Şehir Oldu Balıkesir Sporda Bir Numaralı Şehir Oldu Balıkesir'de bu yıl bir çok branşta spor kulüpleri profesyonel liglerde kendini göstererek bir üst liglere çıkmaya hak kazandı.
 • 13:09 Borsada Günün İlk Yarısı (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin önceki kapanış fiyatları, bugün sürekli müzayede işlemlerine ara verilen saat 13.
 • 23:52 Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman Tek Büyüğün Beşiktaş Olduğunu Göstereceğiz Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman Tek Büyüğün Beşiktaş Olduğunu Göstereceğiz Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman Tek büyüğün Beşiktaş olduğunu göstereceğizBerktuğ ÖNCÜ-Faruk KAHRAMAN-Cemal EKENTOKBURSA, (DHA)Spor Toto Süper Lig'in son şampiyonu Beşiktaş'ın zaferi Bursa'da görkemli bir gece ile kutlandı.
 • 22:18 Orman: Orman: "Türkiye'nin Tek Büyüğü Beşiktaş Olacak" Spor Toto Süper Lig’de son şampiyon Beşiktaş, Bursa’da görkemli bir gece ile şampiyonluğunu kutladı.
 • 22:13 Beşiktaş Kulübü Başkanı Orman: Tek Büyüğün Beşiktaş Olduğunu Göstereceğiz Beşiktaş Kulübü Başkanı Orman: Tek Büyüğün Beşiktaş Olduğunu Göstereceğiz Spor Toto Süper Lig'in son şampiyonu Beşiktaş'ın zaferi Bursa'da görkemli bir gece ile kutlandı.
 • 17:54 Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 17:30 Fikret Orman, Okunan Şiirden Etkilenerek Gözyaşlarına Boğuldu Fikret Orman, Okunan Şiirden Etkilenerek Gözyaşlarına Boğuldu Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Bursa'da katıldığı özel eğitim sınıfının açılış töreninde okunan şiiri dinlerken gözyaşlarına boğuldu.
 • 17:16 Beşiktaş Başkanı Orman Okunan Şiire Gözyaşlarını Tutamadı Beşiktaş Başkanı Orman Okunan Şiire Gözyaşlarını Tutamadı Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Orhaneli İlçesi'nde katıldığı özel eğitim sınıfının açılış töreninde okunan şiirle gözyaşlarına boğuldu.
 • 15:26 Beşiktaş'ın Şampiyonluk Kupası Bandırma'da - Fikret Orman Beşiktaş'ın Şampiyonluk Kupası Bandırma'da - Fikret Orman GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Başkanın karşılanışı Fikret Orman'ın açıklamaları Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza'nın konuşması "Güzel transferler yapacağız" Beşiktaş Kulübü Başkanı Orman: "Maksimum 3-4 oyuncu alacağız" Süper Lig şampiyonu Beşiktaş'ta, kulüp başkanı Fikret Orman, transfer çalışmalarının sürdüğünü ve maksimum 3-4 oyuncu transfer edeceklerini söyledi.
 • 14:54 Beşiktaş Başkanı Fikret Orman: Maksimum 3-4 Oyuncu Alacağız Beşiktaş Başkanı Fikret Orman: Maksimum 3-4 Oyuncu Alacağız Süper Lig şampiyonu Beşiktaş'ta Başkan Fikret Orman, transfer çalışmalarının sürdüğünü ve maksimum 3-4 oyuncu transfer edeceklerini söyledi.
 • 14:19 Beşiktaş'ın Şampiyonluk Kupası Bandırma'da Beşiktaş'ın Şampiyonluk Kupası Bandırma'da Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve yönetimi, siyah-beyazlı takımın şampiyonluk kupasını Bandırma’ya getirdi.
 • 13:22 Güzel Transferler Yapacağız" Süper Lig şampiyonu Beşiktaş'ta, kulüp başkanı Fikret Orman, transfer çalışmalarının sürdüğünü ve maksimum 3-4 oyuncu transfer edeceklerini söyledi.
 • 13:13 Balıkesir, Futbol ve Basketbolda Atakta Balıkesir takımları, futbol ve basketbolda ortaya koydukları başarılı performanslarla dikkati çekiyor.
 • 13:07 Borsada Günün İlk Yarısı (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin önceki kapanış fiyatları, bugün sürekli müzayede işlemlerine ara verilen saat 13.
 • 09:18 Cumhuriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Erdem Gül Açıklaması Cumhuriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Erdem Gül Açıklaması Balıkesir’in Bandırma ilçesinde bir programa katılan Cumhuriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Erdem Gül, Türkiye’de sorunların Ak Parti hükumeti ile başlamadığını söyleyerek, içlerinde bir takım çözülmeler ve bozulmalar olduğunu söyledi.
 • 16:13 Beşiktaş'ta Transfer İçin Dörtlü Görev Bölümü Yeni sezon için transfer çalışmalarına devam eden Beşiktaş, teknik direktör Şenol Güneş'in onayladığı transfer raporu doğrultusunda belirlenen isimlerle görüşmelerini sürdürüyor.
 • 13:51 Göçlerin Gölü İzleyicilerle Buluştu Göçlerin Gölü İzleyicilerle Buluştu Bandırma’da kuşların göç hikayelerini konu alan “Göçlerin Gölü” adlı belgeselle ilgili söyleşi yapıldı.
 • 13:20 Hatırlanmak Bir Gün Değil Her Gün Hatırlanmak Bir Gün Değil Her Gün Balıkesir’in Bandırma ilçesinde Bandırma Kaymakamlığı, ’’Hatırlanmak Bir Gün Değil Her Gün’’ projesiyle, Bandırma genelinde engeli olan vatandaşları tespit ediyor, talepleri alıp hayırseverlerin de desteğiyle ihtiyaçlarını gidermeye çalışıyor.
 • 12:59 Bandırmaspor'da Çifte Kupa Sevinci Bandırmaspor'da Çifte Kupa Sevinci PTT 1. Ligi'ne yükselerek büyük bir sevinç yaşayan Bandırmaspor, futbolda ve hentbolda kazanılan şampiyonluk kupalarını Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur'a getirdi.
 • 11:13 Hatırlamak Bir Gün Değil Her Gün Hatırlamak Bir Gün Değil Her Gün Bandırma Kaymakamlığı, 'Hatırlanmak Bir Gün Değil Her Gün' projesiyle, Bandırma genelinde engeli olan vatandaşları tespit ediyor, talepleri alıp hayırseverlerin de desteğiyle ihtiyaçlarını gidermeye çalışıyor.
 • 10:54 Uçan Canavar" Festivalde Sergilendi Bandırma'da otomobil aksesuar ve modifiye işleriyle uğraşan Birol ve Özlem Sözener çifti, lösemiden yaşamını yitiren çocuklarının acısını hafifletmek amacıyla pazar günleri çalışarak, hurda otomobil parçalarından yaptıkları "buggy" tipi arazi aracını 27. Uluslararası Bandırma Kuşcenneti Kültür ve Turizm Festivali'nde sergiledi.
 • 10:05 Gençliğine Güven Manyas" Projesi Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Manyaslılar Vakfınca organize edilen "Gençliğine Güven Manyas" Projesi etkinlikleri kapsamında gençlik konseri verildi.
 • 20:42 Taraftarlar, Şampiyonluk Kupasını Ölen Taraftarın Mezarına Götürdü Taraftarlar, Şampiyonluk Kupasını Ölen Taraftarın Mezarına Götürdü Bandırmasporlu taraftarlar, takımın kazandığı şampiyonluk kupasını, geçen yıl tribünde kalp krizi geçirip yaşamını yitiren taraftar Metin Çokgezenler'in mezarına götürdüler.
 • 19:54 Balıkesir - Şampiyonluk Kupasını Mezarına Götürdüler Balıkesir - Şampiyonluk Kupasını Mezarına Götürdüler Şampiyonluk kupasını mezarına götürdülerKAYSERİ Kadir Has Stadyumu'nda oynanan Play-Off Finalinde Gümüşhanespor'u 2-0 yenerek PTT 1. Ligi'ne yükselen Bandırmaspor'un şampiyonluk kupası, geçen yıl Gümüşhane'de oynanan lig maçında, tribünde kalp krizi geçirip yaşamını yitiren Metin Çokgezenler'in mezarına getirildi.
 • 19:23 Şampiyonluk Kupasını Mezarına Götürdüler Şampiyonluk Kupasını Mezarına Götürdüler Kayseri Kadir Has Stadyumu'nda oynanan Play-Off Finalinde Gümüşhanespor'u 2-0 yenerek PTT 1. Ligi'ne yükselen Bandırmaspor'un şampiyonluk kupası, geçen yıl Gümüşhane'de oynanan lig maçında, tribünde kalp krizi geçirip yaşamını yitiren Metin Çokgezenler'in mezarına getirildi.
 • 10:37 Fotoğraf Profesörü Konferans Verdi Fotoğraf Profesörü Konferans Verdi Türkiye’nin en başarılı fotoğraf sanatçısı Prof. Dr. Mehmet Bayhan, Belediye Kültür ve Sanat Merkezi’nde “Fotoğraf ve Şiir” konulu söyleşi ile Bandırmalılarla buluştu.
 • 17:56 Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 17:01 Manyas Sol Sahil Sulama Projesi Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Manyas Sol Sahil Sulama Projesi'nin milli ekonomiye 61 milyon 840 bin liralık katkı sağlayacağını söyledi.
 • 13:09 Borsada Günün İlk Yarısı (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin önceki kapanış fiyatları, bugün sürekli müzayede işlemlerine ara verilen saat 13.
 • 12:46 Bandırma'da, İlk Mahsul Arpa Satışı Bandırma'da ilk mahsul arpa satışı gerçekleşti.
 • 09:41 Clk Uludağ Elektrik Yalova Bölge Yönetmenliği Hizmete Açıldı Clk Uludağ Elektrik Yalova Bölge Yönetmenliği Hizmete Açıldı CLK Uludağ Elektrik Yalova Bölge Yönetmenliği, Müşteri İşlem Merkezi (MİM) açılışını gerçekleştirdi.
 • 21:18 27. Uluslararası Bandırma Kuşcenneti Kültür ve Turizm Festivali 27. Uluslararası Bandırma Kuşcenneti Kültür ve Turizm Festivali başladı.
 • 17:51 Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 15:37 4. Hamsi Çalıştayı 4. Hamsi Çalıştayı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Balıkçılık ve Su Ürünleri Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Erdinç Güneş'in konuşması - Balıkçılık ve Su Ürünleri Genel Müdürlüğü İstatistik ve Bilgi Sistemleri Daire Başkanı Güneş: "Hamsi balıkçılığının sürdürülebilir işletilmesi için hamsi av kapasitemizi mutlaka azaltmalıyız" Balıkçılık ve Su Ürünleri Genel Müdürlüğü İstatistik ve Bilgi Sistemleri Daire Başkanı Erdinç Güneş, "Hamsi balıkçılığının sürdürülebilir işletilmesi için hamsi av kapasitemizi mutlaka azaltmalıyız." dedi.
 • 15:01 4. Hamsi Çalıştayı Balıkçılık ve Su Ürünleri Genel Müdürlüğü İstatistik ve Bilgi Sistemleri Daire Başkanı Erdinç Güneş, "Hamsi balıkçılığının sürdürülebilir işletilmesi için hamsi av kapasitemizi mutlaka azaltmalıyız." dedi.
 • 13:10 Borsada Günün İlk Yarısı (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin önceki kapanış fiyatları, bugün sürekli müzayede işlemlerine ara verilen saat 13.
 • 13:06 Balıkesir'de 2 Kilogram Esrar Maddesi Ele Geçirildi Balıkesir'de 2 Kilogram Esrar Maddesi Ele Geçirildi Balıkesir'de, 2 kilogram esrar maddesi ele geçirildi.
 • 12:22 Bandırma'da Uyuşturucu Operasyonu Bandırma'da Uyuşturucu Operasyonu Balıkesir’in Bandırma ilçesinde polis ekiplerinin düzenlediği uyuşturucu operasyonunda 20 kilogram esrar ve tabanca ele geçirildi.
 • 18:13 Atakum'dan Siverek'e Gönül Köprüsü Atakum'dan Siverek'e Gönül Köprüsü AK Parti Atakum İlçe Başkanlığı, Şanlıurfa Siverekli öğrencileri Samsun’da ağırladı.
 • 17:54 Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: HİSSE ADI Ö.
 • 16:42 2. Balıkçılık Çalıştayı Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Deniz Bilimleri Enstitüsü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ali Cemal Gücü, "Mevcut verilerle kota uygulamaya kalkarsak Türkiye'nin stok kanalıyla alınacak maksimum miktar 170 bin ton civarında gözüküyor.
 • 15:52 Burhaniye Belediye Spor Kastamonu'dan Asist Kraliçeliği ile Döndü Burhaniye Belediye Spor Kastamonu'dan Asist Kraliçeliği ile Döndü Burhaniye Belediye Spor Yıldız Kızlar Basketbol Takımı İzmir Liginde 2’ncilik elde ederek Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazandığı Türkiye şampiyonasını 13. sırada bitirdi.