SON DAKİKA BARTIN HABERLERİ

Son Dakika Bartın Haberleri

18:06
Kültür Merkezine Engelli Asansörü Yapıldı Bartın Kültür ve Sanat Merkezi’ne engelli asansörü yapıldı.
Kültür Merkezine Engelli Asansörü Yapıldı
17:37
Başkan Timur'dan 'Camiler Satılıyor' Haberlerine Tepki Amasra Belediye Başkanı Emin Timur, son günlerde yerel basında çıkan, “Amasra Belediye Başkanı, 2 caminin satışa çıkarılmasını belediye meclis gündemine getirdi” şeklindeki haberlerin, belli amaç için saptırma ve halkı yanıltıcı olduğunu ifade etti.
Başkan Timur'dan 'Camiler Satılıyor' Haberlerine Tepki
16:58
Çimento Yüklü Tır Yan Yattı Zonguldak’ın Kilimli ilçesine bağlı Türkali köyü çıkışında çimento yüklü bir TIR yan yattı.
Çimento Yüklü Tır Yan Yattı
16:49
Bartın'ın Nüfusu 189 Bin 405 Oldu Türkiye İstatistik Kurumu verilerine göre, Bartın'ın nüfusu 2014 sonu itibarıyla 189 bin 405 kişi olduğu açıklandı.
Bartın'ın Nüfusu 189 Bin 405 Oldu
16:31
İslam Tarihi Profesörü Sarıçam'dan, Milletvekili Yılmaz Tunç'a Ziyaret Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi İslam Tarihi ve Sanatları Bölümü Başkanı Prof.Dr. İbrahim Sarıçam, AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç’u TBMM’de ziyaret etti.
İslam Tarihi Profesörü Sarıçam'dan, Milletvekili Yılmaz Tunç'a Ziyaret
12:32
İl Başkanı Manav Ziyaretlere Başladı 10 Ocak’ta yapılan kongre ile AK Parti Bartın İl Başkanlığına seçilen Hüseyin Manav ilk ziyaretlerini Kurucaşile ve Amasra ilçelerine yaptı.
İl Başkanı Manav Ziyaretlere Başladı
10:57
İl İl Yeni Nüfus Oranları Türkiye nüfusunun yüzde 18,5'inin ikamet ettiği İstanbul, 14 milyon 377 bin 18 kişiyle en çok nüfusa sahip il, Bayburt ise 80 bin 607 kişiyle en az nüfusa sahip il oldu.
İl İl Yeni Nüfus Oranları
10:42
Bartın TSO'da Meclis Toplantısı Yapıldı Bartın Ticaret ve Sanayi Odası 2015 yılı Ocak ayı ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi.
Bartın TSO'da Meclis Toplantısı Yapıldı
10:11
Ankara, Bartın ve Zonguldak'ta Elektrik Kesintisi Ankara, Bartın ve Zonguldak'ta bakım ve iyileştirme çalışmaları nedeniyle Cuma günü elektrik kesintisi yapılacak.
Ankara, Bartın ve Zonguldak'ta Elektrik Kesintisi
10:04
Bartın'da Deprem Bartın’da sabah saatlerinde 3.6 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
Bartın'da Deprem
09:37
Bartın'da 3,6 Büyüklüğünde Deprem Bartın'da, bugün saat 05.39'da 3,6 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
Bartın'da 3,6 Büyüklüğünde Deprem
09:27
Gümrük Genel Tebliği'nde Değişiklik Deri ve deriden mamul eşya ile ayakkabıların serbest dolaşıma giriş işlemlerinin yapıldığı gümrük müdürlükleri arasına Aksaray Gümrük Müdürlüğü de eklendi.
Gümrük Genel Tebliği'nde Değişiklik
18:16
Tso Başkanı Çakır: "Emıtt Fuarı'nda Bartın Standı Büyük İlgi Gördü" Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cihat Çakır, “EMITT Fuarında, tarihi evlerimiz ve ilimizi tanıtıcı meteryallerin bulunduğu Bartın standı büyük ilgi gördü” dedi.
Tso Başkanı Çakır: 'Emıtt Fuarı'nda Bartın Standı Büyük İlgi Gördü'
18:00
Yaşar Arslan İrtibat Bürosu Açtı AK Parti Bartın eski İl Başkanı Yaşar Arslan’ın irtibat bürosu hizmete açıldı.
Yaşar Arslan İrtibat Bürosu Açtı
16:13
Sokak Afişleriyle Oğluna Hayat Arıyor Zonguldak’ta lösemi hastalığı sebebiyle yoğun bakımda yatan 20 yaşındaki Selçuk Erdoğan’ın her gün 10 ünite kan ihtiyacına ailesi çare arıyor.
Sokak Afişleriyle Oğluna Hayat Arıyor
15:25
Bakka'dan 13 milyon TL hibe Projelere verdiği mali destek ile bölgenin güçlenmesinde büyük rol oynayan Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) 2015 yılı Mali Destek Programını açıkladı.
Bakka'dan 13 milyon TL hibe
14:49
Genel Sekreter Dr. Açıkgöz: Sevk Sayımız Yüzde 35 Azaldı Bartın Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Osman Açıkgöz, 3. basamak yoğun bakım ünitesinin açılmasından sonra sevk sayısının %35 azaldığını söyledi.
Genel Sekreter Dr. Açıkgöz: Sevk Sayımız Yüzde 35 Azaldı
14:05
Ali Sağlam Başkan Uzun'a Veda Etti Emekliliği nedeniyle görevinden ayrılan Bartın Defterdarı Ali Sağlam, Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun’a veda ziyareti gerçekleştirdi.
Ali Sağlam Başkan Uzun'a Veda Etti
12:16
Bartın'da Hizmet İçi Kursları Devam Ediyor Bartın Müftülüğü "Hizmet içi Eğitim Kursları" vermeye devam ediyor.
Bartın'da Hizmet İçi Kursları Devam Ediyor
12:11
20 Yaşındaki Lösemi Hastasına Kan Bağışı Kampanyası Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi'nde 2 yıldır lösemi tedavisi gören 20 yaşındaki Selçuk Erdoğan'a, kendisinden kemik iliği nakli yapıldı.
20 Yaşındaki Lösemi Hastasına Kan Bağışı Kampanyası
11:49
51 Ülkeden Gelen Gençler Bu Kampta Buluştu Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Merkezleri Genel Müdürlüğü'nün Mersin’in Silifke ilçesinde düzenlediği “Kış kampı”na 51 ülkeden gençler katıldı.
51 Ülkeden Gelen Gençler Bu Kampta Buluştu
11:29
Silifke'de Uluslararası Kış Kampı Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Merkezleri Genel Müdürlüğü’nün Mersin’in Silifke ilçesinde düzenlediği “Kış kampı”na 51 ülkeden gençler katıldı.
Silifke'de Uluslararası Kış Kampı
11:17
Lösemi Hastası Selçuk İçin Kan Bağışı Kampanyası BEÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezinde 2 yıldır lösemi tedavisi gören 20 yaşındaki Selçuk Erdoğan'a, kendisinden kemik iliği nakli yapıldı.
Lösemi Hastası Selçuk İçin Kan Bağışı Kampanyası
11:17
Lösemi Hastası Oğluna Her Gün 10 Ünite Kan Bulunamazsa Ölecek Zonguldak'ta yoğun bakımda yatan 20 yaşındaki lösemi hastası oğlu için günlük 10 ünite kan bulmaya çalışan çaresiz baba gözyaşlarına boğuldu.
11:07
Düzceli Voleybolcular Yarı Finalde Karabük’te yapılan Anadolu Yıldızlar Ligi Çeyrek Final Grup Müsabakalarında Erkekler Voleybol Düzce İl Karması grup birincisi oldu.
Düzceli Voleybolcular Yarı Finalde
10:45
Trafik Kazalarında En Çok Ölüm İstanbul'da Yaşandı Emniyet, 2014'ün illere göre kaza sayılarını açıkladı. Yıl boyunca İstanbul'da 188 kişi, Ankara'da 126, Konya'da 101 ve İzmir'de 98 kişi kaza yerinde hayatını kaybetti.
Trafik Kazalarında En Çok Ölüm İstanbul'da Yaşandı
10:31
Kabuklu Fiyatına Kestane Şekeri Satılıyor, Bursalı Üretici Şaşkın Bursa’nın simge ürünlerinden kestane şekeri, şehrin ana caddelerinde kilosu 10 liradan satılıyor.
Kabuklu Fiyatına Kestane Şekeri Satılıyor, Bursalı Üretici Şaşkın
10:24
Bartın Şehir Rehberi Artık Cep'te Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı Bartın Yatırım Destek Ofisi tarafından hazırlanan ’Bartın Şehir Rehberi’ mobil uygulaması kamuoyuna tanıtıldı.
Bartın Şehir Rehberi Artık Cep'te
10:11
Sokak Çocukları Vakfı'ndan Tunç'a Ziyaret Sokak Çocukları Vakfı Başkanı Mirze Şimşek, AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç’u TBMM’deki makamında ziyaret ederek, vakfın çalışmaları hakkında bilgi verdi.
Sokak Çocukları Vakfı'ndan Tunç'a Ziyaret
10:06
Bartın'da 200 Kişi İstihdam Edilecek Bartın’da Ekim 2014’te istihdam edilen 500 kişiye ilave olarak 200 kişilik ek kontenjanın Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından Bartın İşkur’a tahsis edildiğini açıklandı.
Bartın'da 200 Kişi İstihdam Edilecek
19:03
Bartın Emniyeti'nde Devir Teslim ve Uğurlama Töreni Yapıldı Bartın İl Emniyet Müdürlüğü’nde, yeni atanan Emniyet Müdürü İsa Aydoğdu için karşılama töreni ile Emniyet Müdürü Mehmet Altınok’un uğurlama merasimi gerçekleştirildi.
Bartın Emniyeti'nde Devir Teslim ve Uğurlama Töreni Yapıldı
18:08
İş Kurmak İsteyenlere Kosgeb'den Destek KOSGEB Bartın Hizmet Merkezi Müdürlüğü tarafından kendi işini kurmak isteyen girişimci adaylarına destek verileceği açıklandı.
İş Kurmak İsteyenlere Kosgeb'den Destek
18:08
Bartın Emniyet Müdürü Göreve Başladı Son Emniyet Müdürleri kararnamesi ile Şırnak Emniyet Müdürlüğü'nden Bartın Emniyet Müdürlüğü görevine atanan İsa Aydoğdu, görevine başladı.
Bartın Emniyet Müdürü Göreve Başladı
14:27
'Ah Galbim' Final Yaptı Ulus Belediyesi Tiyatro Grubunun hazırlamış olduğu 'Ah Galbim' oyunun finali yapıldı.
'Ah Galbim' Final Yaptı
12:45
Şırnak Valisi: Devletin Kadife Eldiven İçindeki Yumruğunu Göstereceğiz Şırnak Valisi Hasan İpek, Cizre İlçesi'nde 7 kişinin ölümü ile sonuçlanan olayları değerlendirirken, "Kobani'deki çatışmalar, Cizre'de tekrarlanıp, belki de bunun tüm Türkiye'ye yayılması ve Türkiye'nin bir Suriye haline getirilmesi planlanmıştı" dedi.
Şırnak Valisi: Devletin Kadife Eldiven İçindeki Yumruğunu Göstereceğiz
12:31
Çocuk Üniversitesi'nde Mesleklerini Bulacaklar Zonguldak'taki Bülent Ecevit Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (BEÜSEM), çocukların gelecekte becerilerine yatkın meslekler seçmelerini sağlamak amacıyla 'Çocuk Üniversitesi' uygulaması başlattı.
Çocuk Üniversitesi'nde Mesleklerini Bulacaklar
12:02
Şırnak Valisi: 'Türkiye'nin Suriye Haline Getirilmesi Planlanmıştı' Şırnak Valisi Hasan İpek, Cizre'deki gerginliğe ilişkin yaptığı değerlendirmede, “Kobani olayları Cizre’de tekrarlanıp, belki de bunun tüm Türkiye’ye yayılması ve Türkiye’nin bir Suriye haline getirilmesi planlanmıştı” dedi.
Şırnak Valisi: 'Türkiye'nin Suriye Haline Getirilmesi Planlanmıştı'
11:42
Şırnak Valisi İpek'ten Cizre Olayları Değerlendirmesi Şırnak Valisi Hasan İpek, Cizre’deki gerginliğe ilişkin yaptığı değerlendirmede, “Kobani olayları Cizre’de tekrarlanıp, belki de bunun tüm Türkiye’ye yayılması ve Türkiye’nin bir Suriye haline getirilmesi planlanmıştı” dedi.
Şırnak Valisi İpek'ten Cizre Olayları Değerlendirmesi
10:56
Şırnak Valisi Cizre Olayları ile İlgili Konuştu: Türkiye'yi Suriye Gibi Yapmayı Planladılar Şırnak Valisi Hasan İpek, Şırnak'ın Cizre ilçesinde yaşanan ve 7 kişinin ölümü ile sonuçlanan olayları değerlendirirken, "Kobani' deki çatışmalar, Cizre'de tekrarlanıp, belki de bunun tüm Türkiye'ye yayılması ve Türkiye'nin bir Suriye haline getirilmesi planlanmıştı" dedi.
Şırnak Valisi Cizre Olayları ile İlgili Konuştu: Türkiye'yi Suriye Gibi Yapmayı Planladılar
10:37
Belediye Başkanı Faruk Köksoy, İstanbul'da Yapılan Emitt Fuarı Dolayısıyla Teşekkür Mesajı Yayınladı 22-25 Ocak 2015 tarihleri arasında TÜYAP’ta 19. kez düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT, 71 ülke ve 4.500’ü aşkın kurum, kuruluş ve beldenin katılımıyla perdelerini açtı.
Belediye Başkanı Faruk Köksoy, İstanbul'da Yapılan Emitt Fuarı Dolayısıyla Teşekkür Mesajı Yayınladı
10:18
Dr Açıkgöz: "Kalite Bakımından Yarışamıyacağımız Kurum Yok" Bartın Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Osman Açıkgöz, sağlık yatırımları ve hastanelerde yenileme çalışmaları hakkında yaptığı açıklamada, "Tahlil kalitesi ölçüleri bakımından bizim şu anda yarışamıyacağımız hiçbir kuruluş yoktur" dedi.
Dr Açıkgöz: 'Kalite Bakımından Yarışamıyacağımız Kurum Yok'
10:02
CHP Bartın İl ve İlçe Örgütleri Seçim Startını Verdi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bartın il ve ilçe teşkilatları yemekte bir araya gelerek, seçim startını başlattı.
CHP Bartın İl ve İlçe Örgütleri Seçim Startını Verdi
09:58
AK Parti İl Yönetimi Belli Oldu Bartın’da 10 Ocak’ta yapılan İl Başkanlığı 5. Olağan Kongresi sonucu oluşan yeni il yönetiminin görev dağılımı kamuoyu ile paylaşıldı.
AK Parti İl Yönetimi Belli Oldu
22:50
Cizre'deki Gerginlik - Vali İpek Cizre'deki gerginlik- Şırnak Valisi İpek: - "Kobani'deki çatışmalar Cizre'de tekrarlanıp, belki de bunun tüm Türkiye'ye yayılması ve Türkiye'nin bir Suriye haline getirilmesi planlanmıştı"- "Şırnak'ı bir laboratuvar haline getirip, Türkiye'yi Şırnak üzerinden karıştırıp, Suriye'ye benzetmeye çalışanlara kesinlikle izin vermeyeceğiz" Şırnak Valisi Hasan İpek, Cizre'deki gerginliğe ilişkin, "Kobani'deki çatışmalar, Cizre'de tekrarlanıp, belki de bunun tüm Türkiye'ye yayılması ve Türkiye'nin bir
Cizre'deki Gerginlik - Vali İpek
22:31
Cizre'deki Gerginlik Şırnak Valisi İpek: "Kobani’deki çatışmalar Cizre’de tekrarlanıp, belki de bunun tüm Türkiye’ye yayılması ve Türkiye’nin bir Suriye haline getirilmesi planlanmıştı" "Şırnak’ı bir laboratuvar haline getirip, Türkiye’yi Şırnak üzerinden karıştırıp, Suriye’ye benzetmeye çalışanlara kesinlikle izin.
Cizre'deki Gerginlik
16:45
2015 Yılı İlk Toplantı Amasra'da Yapıldı Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü, 2015 yılının ilk toplantısını Bartın İşletme Müdürlüğüne bağlı Amasra Şefliği Tesisleri’nde gerçekleştirdi.
2015 Yılı İlk Toplantı Amasra'da Yapıldı
14:32
Milletvekili Tunç: "Bartın'da Gençlerimiz İçin Kalıcı Eserler Ürettik" AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, gençler için Bartın’da kalıcı eserler ürettiklerini söyledi.
Milletvekili Tunç: 'Bartın'da Gençlerimiz İçin Kalıcı Eserler Ürettik'
14:16
Bartın'a 5 Yeni Ambulans Müjdesi AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Sağlık Bakanlığı tarafından Bartın 112 Acil Servisi’ne 5 adet yeni ambulans verileceğini açıkladı.
Bartın'a 5 Yeni Ambulans Müjdesi
11:34
Tarım Bakanlığı Sorunları 'Ortak Akıl'la Çözüyor Tarım sektörünün sorunlarını yerinde tespit etmek ve paydaşların taleplerini dinlemek amacıyla birçok ilde Ortak Akıl Toplantıları düzenleyen Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, sektörle ilgili gündeme gelen 257 sorunu çözüme kavuşturdu.
Tarım Bakanlığı Sorunları 'Ortak Akıl'la Çözüyor
11:33
Devletin Kasasını İstanbul Doldurdu İstanbul, geçen yıl hazineye aktardığı 175,2 milyar lirayla devlete en fazla kaynak sağlayan il oldu Geçen yıl devletin kasasına giren her 100 liranın 41 lirası İstanbul'dan geldi Kocaeli, hazineye kişi başı 24 bin 241 lira gelir sağlayarak bu alanda ilk sırada yer aldı Hazineye en az katkı yapan il ise 49 milyon 67 bin lirayla Hakkari oldu.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 22:11:04. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BARTIN HABERLERİ
[Hata Bildir]