19:3100
SON DAKİKA BARTIN HABERLERİ

Son Dakika Bartın Haberleri

  Hedef Önce Hobi, Sonra Olimpiyat

  Hobi olarak başladığı boks sporunda 2 yıl içinde 2 Türkiye şampiyonluğu, dünya üçüncülüğü, Avrupa ikinciliği ve üçüncülüğü elde eden lise öğrencisi Sema Çalışkan hedefinin 2016 Rio Olimpiyatları'nda madalya kazanarak Türkiye'ye tarihinde ilk kez bayanlarda olimpiyat madalyası getiren sporcu olmak istediğini belirtti Şampiyon sporcu Çalışkan: "Türkiye'nin bayanlarda olimpiyatlarda bugüne kadar hiç madalyası olmamış, hedefim 2016 Rio Olimpiyatları'nda Türkiye'ye bir ilki yaşatmak. (18 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Engelli Dostu Milli Park Küre Dağları'nda

  Engelli Dostu Milli Park Küre Dağları'nda

  "Engelli Dostu Milli Park Projesi" kapsamında, işitme engellilere rehberlik hizmeti verilmesi amacıyla sertifikalı 7 kılavuza eğitim verildi. (18 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Yurtta Hava Durumu

  Yapılan son değerlendirmelere göre: Marmara’ nın doğusu, İç Ege, Göller yöresi, Batı ve Orta Karadeniz, Doğu Karadeniz kıyıları ile Çankırı, Sivas, Eskişehir ve Ankara çevrelerinin sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. (18 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Hava Sıcaklığı Yağışla Birlikte Azalacak

  Hava Sıcaklığı Yağışla Birlikte Azalacak

  Yurt geneli yağışlı havanın etkisine giriyor, hava sıcaklığı yağış alan yerlerde 4 ila 6 derece azalacak. (18 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Kardeş Kavgası Kanlı Bitti

  Kardeş Kavgası Kanlı Bitti

  Bartın'da, iki kardeş, arazi meselesi yüzünden aralarında çıkan bıçaklı kavgada yaralandı. (18 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Bü İslami İlimler 10 Master Yüksek Lisans Öğrencisi Alıyor

  Bü İslami İlimler 10 Master Yüksek Lisans Öğrencisi Alıyor

  Bartın Üniversitesi (BÜ) İslami İlimler Fakültesi’nin 10 master, yüksek lisans öğrencisi alacağı bildirildi. (17 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Ankara ve Çevresindeki Bazı İllerde Elektrik Kesintisi Yapılacak

  Ankara başta olmak üzere Çankırı, Kastamonu, Kırıkkale, Zonguldak, Bartın ve Karabük’ün bazı bölge ve semtlerine; elektrik şebeke bakımı ve arıza onarımı çalışmaları nedeniyle elektrik verilemeyecek. (17 Ağustos 2014 Pazar )

   

  20 Ağustos'ta Ankara ve Çevresindeki 33 Noktaya Elektrik Verilmeyecek

  Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş., 20 Ağustos'ta Ankara'da 24 noktaya, Kırıkkale, Çankırı, Bartın ve Kastamonu'da 2'şer noktaya, Zonguldak'ta ise 1 noktaya elektrik verilemeyeceğini bildirdi. (17 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Bartın ve Karabük Valileri, Vali Günaydın'ı Ziyaret Etti

  Bartın ve Karabük Valileri, Vali Günaydın'ı Ziyaret Etti

  Karabük Valisi Orhan Alimoğlu ile Bartın Valisi Seyfettin Azizoğlu yeni göreve atanan Kastamonu Valisi Şehmus Günaydın’ı ziyaret ederek ‘hayırlı olsun’ temennisinde bulundular. (17 Ağustos 2014 Pazar )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
20.08.2014 19:31:53. #1.12#