SON DAKİKA BERGAMA HABERLERİ

Son Dakika Bergama Haberleri

11:44
Vekil Hamza Dağ'dan Aliağa Belediyesi'ne Destek Sözü Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar’ı ziyaret eden AK Parti İzmir Milletvekili Hamza Dağ, Avcı Ramadan Rekreasyon Alanı Projesi’nin tamamlanması için destek olacağını söyledi.
Vekil Hamza Dağ'dan Aliağa Belediyesi'ne Destek Sözü
16:32
Soma Faciasındada Ölen Madencinin Kaza Kurbanı Eşi Toprağa Verildi İzmir'in Kınık İlçesi'nde kayınpederinin kullandığı otomobilin 50 metrelik uçuruma yuvarlanması sonucu yaşamını yitiren Soma'daki faciada ölen madencilerden İlker Yıldırım'ın eşi 26 yaşındaki Aslı Yıldırım'ın cenazesi, son kez getirildiği babaocağının önünde kılınan namazın ardından gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurlandı.
Soma Faciasındada Ölen Madencinin Kaza Kurbanı Eşi Toprağa Verildi
19:04
Kınık - Maden Faciasında Babalarını, Trafik Kazasında Annelerini Kaybettiler Maden faciasında babalarını, trafik kazasında annelerini kaybettiler Manisa Soma'daki maden faciasında iki oğlunu kaybeden 61 yaşındaki parkinson hastası Hasan Yıldırım'ın kullandığı otomobil, İzmir'in Kınık İlçesi'nde 50 metrelik şarampole yuvarlandı.
Kınık - Maden Faciasında Babalarını, Trafik Kazasında Annelerini Kaybettiler
18:35
Maden Faciasında Babalarını, Trafik Kazasında Annelerini Kaybettiler Manisa Soma'daki maden faciasında babasını kaybeden 6 yaşındaki Sevcan Yıldırım ve kardeşi, İzmir'de geçirdiği trafik kazasında da annesini kaybetti
Maden Faciasında Babalarını, Trafik Kazasında Annelerini Kaybettiler
16:06
Bağyüzü'ne Halk Kütüphanesi Hayırsever Şeyhoğlu ailesi 13 yılda 35 halk kütüphanesi açtı.
Bağyüzü'ne Halk Kütüphanesi
17:02
İzsu, Yeni İlçeleri "yeniden" Donatıyor İzmir Büyükşehir Belediyesi İZSU Genel Müdürlüğü, Bütünşehir Yasası ile 30 Mart yerel seçimlerinin ardından sınırlarına bağlanan 9 yeni ilçede kurduğu müdürlüklerle su, kanal ve abone hizmetlerini tüm hızıyla sürdürüyor.
İzsu, Yeni İlçeleri 'yeniden' Donatıyor
15:27
Unesco?da Kültürel Miras Hamlesi Unesco'da kültürel miras hamlesi Ortak Nesiller Entegrasyonu Derneği Başkanı Demet Sabancı Çetindoğan, UNESCO'da düzenlenen toplantıda Şanlıurfa'da bulunan Göbeklitepe Neolitik Kazı Alanının tanıtımını yaptı.
Unesco?da Kültürel Miras Hamlesi
13:15
Unesco'da Kültürel Miras Hamlesi Ortak Nesiller Entegrasyonu Derneği Başkanı Demet Sabancı Çetindoğan, UNESCO'da düzenlenen toplantıda Şanlıurfa'da bulunan Göbeklitepe Neolitik Kazı Alanının tanıtımını yaptı.
Unesco'da Kültürel Miras Hamlesi
12:45
Unesco Genel Merkezinde, Göbeklitepe Temalı Konferans Düzenlendi UNESCO’nun Fransa’daki Genel Merkezi’nde “Göbeklitepe Neolitik Yerleşim Alanı; Dinin Doğuşu ve Medeniyetin Yükselişi” temalı bir bilimsel konferans düzenlendi.
12:24
İzmir AİHM Tazminatının Rücu Edilmesi İçin Yol Arıyor İzmir'in Bergama İlçesi'nde siyanürle altın çıkartılmasına karşı köylülerin verdikleri hukuk mücadelesinde, mahkeme kararları uygulanmayınca Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'ne (AİHM) başvuran İzmirli avukat Senih Özay, 10 müvekkiline devlet tarafından 3'er bin Euro ödenmesini sağladı.
İzmir AİHM Tazminatının Rücu Edilmesi İçin Yol Arıyor
10:17
Emekli Madencilerin Yaşadığı Köye Altın Madenine Tepki Çanakkale'nin Çan İlçesi'nde, Kazdağları'nın eteklerindeki Dondurma Köyü Karaçakıl Mevkisi'nde, Koza Altın A.Ş. tarafından açılması planlanan altın, gümüş ve kurşun madeni için ÇED süreci başladı.
Emekli Madencilerin Yaşadığı Köye Altın Madenine Tepki
10:16
AİHM Tazminatının Rücu Edilmesi İçin Yol Arıyor İzmir'in Bergama İlçesi'nde siyanürle altın çıkartılmasına karşı köylülerin verdikleri hukuk mücadelesinde, mahkeme kararları uygulanmayınca Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'ne (AİHM) başvuran İzmirli avukat Senih Özay, 10 müvekkiline devlet tarafından 3'er bin Euro ödenmesini sağladı.
AİHM Tazminatının Rücu Edilmesi İçin Yol Arıyor
12:08
İzmir'de Kaçak Sigara Operasyonu Bergama ilçesinde bin 800 paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildi.
İzmir'de Kaçak Sigara Operasyonu
10:27
İzmir'de Taşıma Kooperatifleriyle Uzlaşma Arayışı İzmir Büyükşehir Belediyesi, sınırlarına dahil olan 9 ilçeye toplu ulaşım hizmetine ilişkin taslak projeyi taşıma kooperatifleri yöneticilerinin görüşüne sundu.
İzmir'de Taşıma Kooperatifleriyle Uzlaşma Arayışı
09:24
İzmir'de Büyükşehir'e Katılan Yeni İlçeler İçin Çalışmalar Sürüyor İzmir Büyükşehir Belediyesi, yeni büyükşehir yasasıyla beraber sınırlarına dahil olan 9 ilçeye toplu ulaşım hizmeti götürebilmek için çalışmalarını sürdürüyor.
10:13
İzmir'de Sahipsiz Hayvanlara Askıda Köfte İzmir'in Çiğli ilçesi Ataşehir Mahallesinde faaliyet gösteren bir köfteci, Hayvanları Koruma Vakfı ile ortaklaşa askıda köfte uygulaması başlattı.
İzmir'de Sahipsiz Hayvanlara Askıda Köfte
11:40
İzsu, Yeni İlçeler İçin Araç Filosunu Büyüttü İzmir Büyükşehir Belediyesi, Bütünşehir Yasası ile sınırlarına giren 9 yeni ilçede su arızalarına daha kısa sürede müdahale etmek için tam donanımlı 14 adet ekip aracı ile arıtma tesislerinde kullanılmak üzere 3 vidanjör ve 2 minibüs aldı.
18:14
Bergama'da Algoloji Polikliniği Açıldı Bergama Dr. Faruk Devlet Hastanesi Algoloji Polikliniği hizmete açıldı.
17:47
İzmir - Kınık Taziyeden Dönenleri Taşıyan Otomobil Başka Bir Otomobil ile Çarpıştı 6 Yaralı Taziyeden dönenleri taşıyan otomobil başka bir otomobil ile çarpıştı: 6 yaralı İZMİR'in Kınık İlçesi'nde vefat eden bir yakınlarının taziyesinden dönen ve kent merkezindeki evlerine gidenlerin otomobili kavşakta bir başka otomobille çarpıştı.
İzmir - Kınık Taziyeden Dönenleri Taşıyan Otomobil Başka Bir Otomobil ile Çarpıştı 6 Yaralı
17:02
Taziyeden Dönenleri Taşıyan Otomobil Başka Bir Otomobil ile Çarpıştı: 6 Yaralı İzmir'in Kınık İlçesi'nde vefat eden bir yakınlarının taziyesinden dönen ve kent merkezindeki evlerine gidenlerin otomobili kavşakta bir başka otomobille çarpıştı.
Taziyeden Dönenleri Taşıyan Otomobil Başka Bir Otomobil ile Çarpıştı: 6 Yaralı
10:20
Bergama'da 1 Kitap Okuyan Bilir Yarışması'nın Ödülleri Verildi İzmir'in Bergama ilçesinde, Bergama Eğitim Gönüllüleri Derneği (BEGDER) tarafından düzenlenen 1. Kitap Okuyan Bilir Yarışması'nın ödülleri verildi.
Bergama'da 1 Kitap Okuyan Bilir Yarışması'nın Ödülleri Verildi
14:44
İzmir Adliyesi'nde HSYK Depremi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) 1'inci Dairesi'nin Adli ve İdari Yargı Kararnamesi'nde 888 hakim ve savcının yeri değiştirildi.
İzmir Adliyesi'nde HSYK Depremi
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
20:08
Bergama'da Sarıkamış Şehitleri İçin Soğukta Ders Yaptılar İzmir'in Bergama ilçesinde, Sarıkamış şehitlerini anmak isteyen ortaokul öğrencileri, dersi okul bahçesinde soğuk havada yaptı.
Bergama'da Sarıkamış Şehitleri İçin Soğukta Ders Yaptılar
18:43
Berto ile Dikili Belediyesi Arasında "Uygulamalı Girişimcilik" Protokolü Bergama Ticaret Odası (BERTO) ile Dikili Belediyesi arasında, uygulamalı girişimcilik kursu protokolü imzalandı.
12:21
Sivas'ta Yabani Kuşlar İçin Doğaya Yem Bırakıldı Almanya'dan 1964 model ambulanstan modifiye edilmiş karavanla 11 yıl önce dünya turuna çıkan Alman Willy Witting ile Meksika asıllı eşi Marga Lopez Witting, Türkiye'de kalmak için izin alma konusunda yaşadıkları bazı sorunlar nedeniyle turlarını tamamlayamadan ülkeden ayrılacak.
11:12
Bergama Belediyesi Emitt Yolcusu Her yıl yurtiçi ve yurtdışından turizm profesyonellerinin bir araya geldiği EMİTT için Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç'in başkanlığında toplantı düzenlendi.
Bergama Belediyesi Emitt Yolcusu
21:20
Uluslararası Utrecht Turizm Fuarı Başladı Hollandalıların tatil tercihlerini belirlemek için ziyaret ettiği Utrecht Uluslararası Turizm Fuarı, Jaarbeurs fuar merkezinde başladı.
Uluslararası Utrecht Turizm Fuarı Başladı
18:51
Semih Kaya, Bergama'da Öğrencilerle Langırt Oynadı Semih Kaya, Bergama'da öğrencilerle langırt oynadı- Galatasaraylı futbolcu Semih Kaya, memleketi Bergama'da öğrencilerle biraraya geldi Lig'e verilen ara tatili nedeniyle memleketi Bergama'da ailesinin yanına gelen Semih Kaya, özel bir okuldaki söyleyişe katıldı.
Semih Kaya, Bergama'da Öğrencilerle Langırt Oynadı
17:27
Semih Kaya, Bergama'da Öğrencilerle Langırt Oynadı Galatasaraylı futbolcu Semih Kaya, memleketi Bergama'da öğrencilerle biraraya geldi.
13:33
İzka'dan Bergama Osb'ye 1.5 Milyon TL'lik Destek Kent ekonomisine sağladığı katkılarla şu ana kadar toplam 152 milyon TL’lik yatırıma imza atan İzmir Kalkınma Ajansı (İZKA), İzmir sanayisine yönelik yaptığı desteklere devam ediyor.
İzka'dan Bergama Osb'ye 1.5 Milyon TL'lik Destek
10:56
İzka'dan Bergama'ya 1,5 Milyon Liralık Destek İzmir Kalkınma Ajansı, yerli ve yabancı yatırımcıları Bergama Organize Sanayi Bölgesi'ne çekebilmek için 1,5 milyon liralık fon ayırdı.
17:25
Bergama'da Apartmanın Çatısı Uçtu İzmir'in Bergama İlçesinde, şiddetli esen rüzgar bir apartmanın çatısının uçmasına neden oldu.
Bergama'da Apartmanın Çatısı Uçtu
11:27
Bu Tiyatro Topluluğu Engel Tanımıyor Dikili'ye bağlı köylerde yaşayan, bedensel ve zihinsel engelliler ile engellilerin yakınlarının bir araya gelmesiyle kurulan tiyatro topluluğu, engel tanımadı.
Bu Tiyatro Topluluğu Engel Tanımıyor
11:21
İzmir Dikili Bu Tiyatro Topluluğu Engel Tanımıyor Dikili'nin köylerinde yaşayan, bedensel ve zihinsel engelliler ile engellilerin yakınlarının bir araya gelmesiyle kurulan tiyatro topluluğu, engel tanımadı.
İzmir Dikili Bu Tiyatro Topluluğu Engel Tanımıyor
10:40
Bergama'ya 2. Lig'den Takviye Bergama Belediyespor, Bayrampaşaspor’dan Oğuz Küçük ile sözleşme imzaladı.
Bergama'ya 2. Lig'den Takviye
11:33
Dünyanın "Harikalarını" Mermerde Canlandırıyor İzmirli doğaltaş sanatçısı Dursun Köroğlu, Türkiye topraklarında bulunan dünyanın 7 harikasından Artemis Tapınağı ile Bodrum Mozolesi'ni 1/40 ve 1/100 ölçekte mermere işliyor Dursun Köroğlu: "Dünyanın bu iki harikasının çeşitli malzemelerden yapılmış maketleri var. Ancak bu eserler yapıldığı dönemlerde kullanılan malzemelerin olduğu gibi ilk kez mermere işleniyor.
11:33
Dünyanın "Harikalarını" Mermerde Canlandırıyor Dünyanın "harikalarını" mermerde canlandırıyor- İzmirli doğaltaş sanatçısı Dursun Köroğlu, Türkiye topraklarında bulunan dünyanın 7 harikasından Artemis Tapınağı ile Bodrum Mozolesi'ni 1/40 ve 1/100 ölçekte mermere işliyor- Dursun Köroğlu: "Dünyanın bu iki harikasının çeşitli malzemelerden yapılmış maketleri var. Ancak bu eserler yapıldığı dönemlerde kullanılan malzemelerin olduğu gibi ilk kez mermere işleniyor.
Dünyanın 'Harikalarını' Mermerde Canlandırıyor
19:07
MHP Bergama İlçe Kongresi MHP Bergama İlçe Başkanlığına Sercan Akman seçildi.
15:40
Çam Fıstığınının Düşmanı Bulundu Bergama'daki Kozak Yaylası'nın en önemli geçim kaynağı olan çam fıstığında son yıllarda verimin önemli ölçüde düşmesinin Amerika kıtasından yayılan bir böcek türünden kaynaklandığı ortaya çıktı.
21:49
İzmirli Kadın Girişimciler Başkanlarını Seçti TOBB İzmir Kadın Girişimciler Kurulu (KGK), yeni başkanını seçti.
İzmirli Kadın Girişimciler Başkanlarını Seçti
15:15
Aliağa'ya 1 Milyon Fidan Aliağa Belediye Meclisi'nin 2015 yılı ilk toplantısında konuşan Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, kentin geleceğine yönelik iddialı konuştu.
Aliağa'ya 1 Milyon Fidan
14:33
İzmir İzmir Soğuk Rekoru Kırdı, Süs Havuzları ve Seralar Dondu İzmir soğuk rekoru kırdı, süs havuzları ve seralar dondu İZMİR'de, son yılların en soğuk gecesinde sıcaklık - 7 dereceye kadar düştü.
İzmir İzmir Soğuk Rekoru Kırdı, Süs Havuzları ve Seralar Dondu
14:04
Aliağa'ya 1 Milyon Fidan Aliağa Belediye Meclisi'nin 2015 yılı ilk toplantısında konuşan Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, kentin geleceğine yönelik iddialı konuştu.
14:00
Dünya Miras Alanları Adına Unesco ile İmzalar Atıldı Dünya Kültür Mirasını koruma yönünde Türkiye’nin ilk UNESCO Kürsüsü UNESCO (Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Kurumu) Genel Direktörü Irina Bokova ile Kadir Has Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Aydın arasında imzalanan protokol ile kuruldu.
Dünya Miras Alanları Adına Unesco ile İmzalar Atıldı
12:55
İzmir Soğuk Rekoru Kırdı, Süs Havuzları, Seralar Dondu İzmir'de, son yılların en soğuk gecesinde sıcaklık sıfırın altında 7 dereceye kadar düştü.
İzmir Soğuk Rekoru Kırdı, Süs Havuzları, Seralar Dondu
16:49
Unesco ile Kadir Has Üniversitesi Arasında Ortaklık "Dünya Miras Alanlarının Yönetimi ve Tanıtımı: Yeni Medya ve Toplumsal Katılım UNESCO Kürsüsü", tarafların imzasıyla çalışmalarına başladı UNESCO Genel Direktörü Bokova: "Kültürel alanları şiddet ve çatışmaya karşı korumak, iklim değişiminin yarattığı tehlikeleri hafifletmek, sınır ötesi projeleri büyütmek.
Unesco ile Kadir Has Üniversitesi Arasında Ortaklık
22:23
İzmir'de "Soğuk Hava" Seferberliği Soğuk hava ve kar yağışı hayatı olumsuz etkilerken, barınma sorunu yaşayan vatandaşları İzmir Büyükşehir Belediyesi koruma altına aldı.
İzmir'de 'Soğuk Hava' Seferberliği
18:15
Şimdi Sıra Efes ve Diyarbakır'da Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Bergama ve Bursa'nın Dünya Mimar Listesi'ne kabulüne ilişkin sertifikayı UNESCO Genel Direktörü Irina Bokova'nın elinden, Anadolu Medeniyetleri Müzesinde düzenlenen törenle aldı.
Şimdi Sıra Efes ve Diyarbakır'da
16:51
Şimdi Sıra Efes ve Diyarbakır'da Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Bergama ve Bursa'nın Dünya Mimar Listesi'ne kabulüne ilişkin sertifikayı UNESCO Genel Direktörü Irina Bokova'nın elinden, Anadolu Medeniyetleri Müzesinde düzenlenen törenle aldı.
Şimdi Sıra Efes ve Diyarbakır'da
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 18:28:43. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BERGAMA HABERLERİ
[Hata Bildir]