15:2100
SON DAKİKA BOYABAT HABERLERİ

Son Dakika Boyabat Haberleri

  Boyabat'ta Yaz Kur'an Kursları Açılış Töreni Yapıldı

  Boyabat Müftülüğü tarafından yaz Kur'an Kursları açılış töreni Yıldız Cami avlusunda yapıldı. (05 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Sinop'ta Futbola İlgi Büyük

  Sinop'ta Futbola İlgi Büyük

  Sinop Boyabat Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’nün organize ettiği 'Bu yaz mutlaka spora başlamalısın' sloganıyla başlattığı sosyal ve sportif kurslara ilgi büyük oldu. (03 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  İhlas Personeli, Sıla Yurdunda Buluştu

  İhlas Personeli, Sıla Yurdunda Buluştu

  Kastamonu Şaban-ı Veli Eğitim Kültür ve Sağlık Hizmetleri Derneğince organize edilen iftar programında İhlas Holding çalışanları bir araya geldi. (01 Temmuz 2014 Salı )

   

  Boyabat'ta Ramazan Etkinlikleri

  Boyabat'ta Ramazan Etkinlikleri

  Boyabat'ta belediyenin ramazan etkinlikleri, Yenimahalle'de düzenlenen iftar programıyla başladı. (01 Temmuz 2014 Salı )

   

  Boyabat Belediyesi'nden Ramazan Etkinliği

  Sinop’un Boyabat İlçe Belediyesi, vatandaşların Ramazan ayını manevi havasına uygun, birlik ve beraberlik içerisinde geçirmeleri için bir program hazırladı. (26 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Genç Kadının İmdadına Ambulans Helikopter Yetişti

  Genç Kadının İmdadına Ambulans Helikopter Yetişti

  Sinop’un Boyabat ilçesinde doğum sancıları tutan ve kaldırıldığı hastanede bebeği ölü doğan 18 yaşındaki kadının kanaması artınca hava ambulansı ile Samsun’a sevk edildi. (26 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Sinop'ta Evi Yanan Köylüler Konteynerlere Yerleştirildi

  Sinop'ta Evi Yanan Köylüler Konteynerlere Yerleştirildi

  Sinop Boyabat'a bağlı Aşağı Seyricek köyünde çıkan yangında evleri yanan 4 aile daha önce Van depreminde kullanılan konteynerlere yerleştirildi. (25 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Eşya Yüklü Kamyon Devrildi: 5 Yaralı

  Eşya Yüklü Kamyon Devrildi: 5 Yaralı

  Çorum’un Kargı ilçesinde eşya yüklü kamyonun devrilmesi sonucunda meydana gelen trafik kazasında 5 kişi yaralandı. (23 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Tayini Çıkan Hakimlere Veda Yemeği

  Akseki ilçesinde Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu'nun (HSYK) kararnamesi kapsamında görev süreleri dolan hakimlere veda yemeği verildi. (23 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Sinop'ta Orman Yangını

  Sinop'ta Orman Yangını

  Durağan ilçesindeki orman yangınında 5 hektar çamlık alan zarar gördü. (18 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Boyabat'ta Ataması Yapılan Hakim ve Savcılara Veda Yemeği

  Boyabat'ta Ataması Yapılan Hakim ve Savcılara Veda Yemeği

  Boyabat'ta ataması yapılan hakim ve savcılara, Boyabat Cumhuriyet Savcısı Naim Babür Aleybeyoğlu tarafından veda yemeği verildi. (17 Haziran 2014 Salı )

   

  Avrupalı Turistler Boyabat'tan Ayrıldı

  Boyabat Kaymakamlığı Proje Ofisi ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından yürütülen "Yaşlılıkta Refah Projesi" kapsamında Avrupa'nın beş ülkesinden Boyabat'a gelen 23 turist, üç günlük ziyaretin ardından ilçeden ayrıldı. (16 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Yaşlılıkta Refah Projesi" Faaliyetleri

  Boyabat Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından yürütülen, AB destekli Yaşlılıkta Refah Projesi kapsamında İngiltere, İtalya, İspanya ve Slovenyalı turistlerin katılımıyla çeşitli etkinlikler yapıldı. (15 Haziran 2014 Pazar )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
24.07.2014 15:21:12. #1.12#