SON DAKİKA BOYABAT HABERLERİ

Son Dakika Boyabat Haberleri

11:12
Uyarı Levhası Olmadan Kesilen Trafik Cezasını Mahkeme İptal Etti Çorum'un Kargı ilçesinde bir vatandaş, Sinop-Boyabat yolunda kesilen 172 TL'lik trafik cezasını uyarıcı levha bulunmadığı gerekçesiyle yargıya taşıyarak iptal ettirdi.
Uyarı Levhası Olmadan Kesilen Trafik Cezasını Mahkeme İptal Etti
20:12
MHP Sinop İl Başkanı Trafik Kazası Geçirdi Saraydüzü ilçe kongresine katılmak için Sinop'tan yola çıkan MHP Sinop İl Başkanı Ali Çakır ve beraberindekiler trafik kazası geçirdi.
12:24
Genel Sekreterlikten Hasta Ziyaretleri Sinop Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Opr. Dr. Tolga Baş ve beraberindekiler hastanelerden taburcu olan hastaları ziyaret etti.
Genel Sekreterlikten Hasta Ziyaretleri
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
15:22
Çorum'da Trafik Kazası: 17 Yaralı Çorum'un Kargı ilçesinde yoldaki buzlanma nedeniyle devrilen yolcu otobüsüne, cenazeye gidenleri taşıyan başka bir otobüsün çarpması sonucu 17 kişi yaralandı.
15:04
Çorum'daki Otobüs Kazası Çorum’un Kargı ilçesinde buzlanma nedeniyle kayganlaşan yolda kontrolden çıkarak devrilen otobüse başka bir otobüsün çarpması sonucu meydana gelen trafik kazasında 27 kişi yaralandı.
Çorum'daki Otobüs Kazası
12:41
Çorum'da Otobüsler Peş Peşe Kaza Yaptı Çorum'un Kargı ilçesinde aşırı sis ve buzlanma nedeni ile 2 ayrı şehirler arası otobüs kaza yaptı.
Çorum'da Otobüsler Peş Peşe Kaza Yaptı
12:26
Çorum Buzlanan Yolda İki Otobüs Devrildi 27 Yaralı Çorum-Sinop Karayolu üzerindeki Kargı İlçesi Gölet Köyü yakınlarında buzlanma nedeniyle yarım saat arayla iki yolcu otobüsü kontrolden çıkarak devrildi.
Çorum Buzlanan Yolda İki Otobüs Devrildi 27 Yaralı
10:29
Buzlanan Yolda İki Otobüs Devrildi: 27 Yaralı Çorum-sinop Karayolu üzerindeki Kargı İlçesi Gölet Köyü yakınlarında buzlanma nedeniyle yarım saat arayla iki yolcu otobüsü kontrolden çıkarak devrildi.
Buzlanan Yolda İki Otobüs Devrildi: 27 Yaralı
10:23
Devrilen Otobüse Başka Bir Otobüs Çarptı: 17 Yaralı Çorum'un Kargı ilçesinde buzlanma nedeniyle kontrolden çıkarak devrilen otobüse başka bir otobüsün çarpması sonucu ilk belirlemelere göre 17 kişi yaralandı.
Devrilen Otobüse Başka Bir Otobüs Çarptı: 17 Yaralı
09:28
Devrilen Otobüse Başka Bir Otobüs Çarptı: 17 Yaralı Çorum’un Kargı ilçesinde buzlanma nedeniyle kontrolden çıkarak devrilen otobüse başka bir otobüsün çarpması sonucu ilk belirlemelere göre 17 kişi yaralandı.
Devrilen Otobüse Başka Bir Otobüs Çarptı: 17 Yaralı
16:32
Yurtta Kış Sinop Valisi Köşger, karla mücadele çalışmalarını inceledi.
16:25
Vali Köşger Karla Mücadeleyi Yerinde İnceledi Sinop Valisi Yavuz Selim Köşger, karla mücadele çalışmasını yerinde inceledi.
Vali Köşger Karla Mücadeleyi Yerinde İnceledi
12:32
Sinop'ta 258 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı Sinop'ta kar yağışı nedeniyle 258 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
Sinop'ta 258 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı
11:20
Vali Köşger'den Dünya Karikatür Birincilerine Hediye İtalya’da Spilimbergo Orta Öğretim Enstitüsü tarafından düzenlenen "Barış ve Hoşgörü" konulu 18.Uluslararası Karikatür Yarışması'nda karikatürleri ile dünya birinciliği alan Boyabat Yaşar Topçu Yatılı Bölge Okulu öğrencileri İrem Uysal ve Abdülhakim Orhanoğlu Vali Yavuz Selim Köşger'i makamında ziyaret etti.
13:14
Yurtta Kış Giresun ve Sinop'ta kar yağışı nedeniyle 640 köy yolu ulaşıma kapandı.
Yurtta Kış
15:25
Sinop'ta 312 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı Sinop'ta kar yağışı nedeniyle 312 köy yolu ulaşıma kapandı.
15:20
Orta Karadeniz'de Köy Yolları Kardan Kapandı Samsun, Ordu, Amasya, Çorum ve Sinop'ta etkili olan kar yağışı bölgede köy yollarının kapanmasına neden oldu.
Orta Karadeniz'de Köy Yolları Kardan Kapandı
10:30
Boyabat'ta Eller Mevlid Kandili'nde Semaya Kalktı Fahr–i Kâinat Hz. Muhammad (SAV)'in doğum yıldönümü olan Mevlid Kandili Sinop’un Boyabat ilçesinde de idrak edildi.
Boyabat'ta Eller Mevlid Kandili'nde Semaya Kalktı
15:15
Yurtta Kış Sinop'ta 277 köy yolu ulaşıma kapandı.
21:51
Kamyonun Altına Girdi: 1 Ölü, 1 Yaralı Sinop'ta otomobilin kamyonun altına girdiği kazada 1 kişi hayatını kaybetti, 1 kişi yaralandı.
Kamyonun Altına Girdi: 1 Ölü, 1 Yaralı
19:53
Sinop'ta Kaza: 1 Ölü, 1 Yaralı Sinop'un Boyabat İlçe karayolunda otomobilin kamyonun altına girmesi sonucu meydana gelen kazada 1 kişi öldü, 1 kişi de yaralandı.
Sinop'ta Kaza: 1 Ölü, 1 Yaralı
19:33
Sinop'ta Trafik Kazası: 1 Ölü, 1 Yaralı Sinop'un Boyabat ilçesinde bir otomobilin, kamyonun altına girmesi sonucu meydana gelen trafik kazasında, bir kişi öldü, bir kişi yaralandı.
Sinop'ta Trafik Kazası: 1 Ölü, 1 Yaralı
18:40
Otomobil Kamyonun Altına Girdi: 1 Ölü, 1 Yaralı Sinop’ta otomobilin kamyonun altına girdiği kazada 1 kişi hayatını kaybetti, 1 kişi yaralandı.
Otomobil Kamyonun Altına Girdi: 1 Ölü, 1 Yaralı
17:51
AK Parti Sinop Milletvekili Ersoy, 75. Yıl Boyabat Devlet Hastanesini Ziyaret Etti AK Parti Sinop Milletvekili Mehmet Ersoy, 75. Yıl Boyabat Devlet Hastanesi'ni ziyaret etti.
15:08
AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Maviş: "Sinop'a Nükleer Organize Sanayi Bölgesi... AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Nazım Maviş, Sinop’a Nükleer Organize Sanayi Bölgesi (OSB) kurulması gerektiğini söyledi.
AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Maviş: 'Sinop'a Nükleer Organize Sanayi Bölgesi...
12:57
AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Maviş Açıklaması Sinop Valisi Yavuz Selim Köşger’in Sinop’ta Nükleer OSB kurulması talebine, AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Nazım Maviş’ten destek geldi.
AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Maviş Açıklaması
16:43
Huzurlu İnşaat'tan Boyabat'ta Çifte Sevinç Huzurlu Gayrimenkul Yatırım A.Ş. tarafından Sinop’un Boyabat ilçesine yapılan İhlas Evleri 1. Etap Projesi’nin anahtar teslim törenini düzenledi.
Huzurlu İnşaat'tan Boyabat'ta Çifte Sevinç
12:17
Boyabat'a Tayyareci Nuri Bey Anısına Savaş Uçağı Sinop'un Boyabat ilçe merkezine Osmanlı'nın ilk pilotlarından 'Tayyareci Nuri Bey' anısına F-4 savaş uçağı konuldu.
Boyabat'a Tayyareci Nuri Bey Anısına Savaş Uçağı
11:41
Depremde Kaybettiği Eşini, 15 Yıl Sonra Kimsesizler Mezarlığında Buldu 17 Ağustos 1999 depreminde enkazdan yaralı olarak çıkardığı eşini hastaneye götüren ambulansı kaybeden 5 çocuk babası Ahmet Özden, 15 yıl sonra gelen haberle sevinç ve üzüntüyü aynı anda yaşadı.
Depremde Kaybettiği Eşini, 15 Yıl Sonra Kimsesizler Mezarlığında Buldu
11:11
Depremde Kaybettiği Eşinin Mezarını 15 Yıl Sonra Buldu 5 çocuk babası Ahmet Özden, 15 yıl sonra gelen haberle sevinç ve üzüntüyü aynı anda yaşadı.
Depremde Kaybettiği Eşinin Mezarını 15 Yıl Sonra Buldu
13:58
1930 Bafraspor, Boyabat Kalespor ile Karşılaşacak Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) 3. Lig`de mücadele eden 1930 Bafraspor, Boyabat Kalespor ile Bafra Akademispor, Turhal Cumhuriyet Lisesi karşılaşacak.
1930 Bafraspor, Boyabat Kalespor ile Karşılaşacak
12:05
Hem Sürü Yönetimini Öğrenecek Hem de Para Kazanacaklar Sinop’un Boyabat ilçesinde 'Hayvan Islahı ve Karlılığın Artırılmasına Yönelik Sürü Yönetimi Semineri' düzenlenecek.
17:31
Sinop'ta Hasta Taşıyan Ambulans Otomobile ve Yayalara Çarptı: 4 Yaralı Boyabat'ta hasta taşıyan ambulansın otomobile ve yayalara çarptığı kazada, 4 kişi yaralandı.
12:39
Bu Öğretmen de Öğrencileri de Ödüle Doymuyor Sinop'ta güzel sanatlar öğretmeni Aşkın Ayrancıoğlu, karikatür dalında girdiği birçok yarışmadan ödülle dönerken, öğrencileri de öğretmenlerinin izinde gidiyor.
13:08
Gündüzleri Öğretmenlik, Geceleri Yazarlık Yapıyor Zonguldak'ta 19 yıllık öğretmen, 3 çocuk babası Veli Karanfil (53), basıma hazır kitaplarıyla beraber 80 kitap yazdı.
Gündüzleri Öğretmenlik, Geceleri Yazarlık Yapıyor
09:54
Boyabat'ta Pansiyon ve Okul Açılışı Sinop’un Boyabat ilçesinde 200 öğrenci kapasiteli ve 3 katlı Türk Telekom Anadolu Lisesi Öğrenci Pansiyonu ile 3 katlı ve 18 derslikli Sarıağaççayırı İlkokulu ve Ortaokulu düzenlenen törenle açıldı.
Boyabat'ta Pansiyon ve Okul Açılışı
11:10
Boyabat TSO'dan Aidat Uyarısı Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası, gecikmiş aidat borcu olan üyelerini uyardı.
Boyabat TSO'dan Aidat Uyarısı
18:11
9 Gündür Kayıp Olan 84 Yaşındaki Kadının Cesedi Bulundu Sinop'un Saraydüzü İlçesi'nde 9 gün önce kaybolan 84 yaşındaki Satı Ekizoğlu'nun cesedi ormanlık arazide bulundu.
9 Gündür Kayıp Olan 84 Yaşındaki Kadının Cesedi Bulundu
14:43
Kastamonu'da Otomobil Devrildi: 1 Ölü, 2 Yaralı Kastamonu'nun Hanönü ilçesinde otomobilin devrilmesi sonucu 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.
15:29
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Boyabat ilçesinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı törenle kutlandı.
15:31
Boyabat Kalespor'u 3-0 Mağlup Eden 1930 Bafraspor'da Yüzler Gülüyor Türkiye Voleybol Federasyonu 2014-2015 sezonunda 3. Lig'de mücadele edecek olan Samsun temsilcisi 1930 Bafraspor, misafir ettiği Boyabat Kalespor’u hazırlık maçında 3-0 mağlup etti.
Boyabat Kalespor'u 3-0 Mağlup Eden 1930 Bafraspor'da Yüzler Gülüyor
13:37
Sinop'ta Kör Dövüşü Oyunu İzleyici ile Buluştu Sinop Üniversitesi Tiyatro Kulübü öğrencileri, Kör Dövüşü isimli oyunu sergiledi.
Sinop'ta Kör Dövüşü Oyunu İzleyici ile Buluştu
09:44
Tomruk Yüklü Tır Alev Aldı Sinop'ta seyir halindeki tomruk yüklü tır, henüz sebebi belirlenemeyen bir nedenle alev aldı.
Tomruk Yüklü Tır Alev Aldı
22:42
Tomruk Yüklü Tır Seyir Halindeyken Alev Aldı Sinop-Boyabat karayolunda seyir halindeki tomruk yüklü TIR'da yangın çıktı.
Tomruk Yüklü Tır Seyir Halindeyken Alev Aldı
22:13
Tomruk Yüklü Tır Seyir Halindeyken Alev Aldı Sinop-Boyabat karayolunda seyir halindeki tomruk yüklü TIR’da yangın çıktı.
Tomruk Yüklü Tır Seyir Halindeyken Alev Aldı
13:32
Boyabat Panayırı Başlıyor Boyabat Panayırı bu yıl 15-21 Ekim 2014 tarihleri arasında yapılacak.
Boyabat Panayırı Başlıyor
11:45
Geleneksel Boyabat Panayırı'na Hazırlıklar Sürüyor Geleneksel Boyabat Panayırı'nın 15 21 Ekim 2014 tarihleri arasında yapılacağı bu yıl daha zengin içerikle kutlanacak panayır için hazırlıkların sürdüğü bildirildi.
09:26
Boyabat Belediyesi'ne 5 Yeni Temizlik Aracı Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan Sinop’un Boyabat Belediyesi’ne alınan beş yeni temizlik aracı düzenlenen törenle hizmete girdi.
Boyabat Belediyesi'ne 5 Yeni Temizlik Aracı
12:38
Hanönü'nde Trafik Kazası: 1 Yaralı KASTAMONU (AA ) Hanönü ilçesinde otomobilin şarampole devrilmesi sonucu 1 kişi yaralandı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 18:13:23. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BOYABAT HABERLERİ
[Hata Bildir]